Login lub e-mail Hasło   

SerpicoLightVersion
Wczoraj
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Nawet więcej podają. większość Polaków jest formalnie katolikami, ponieważ nie mają apostazji, nie wiedziałeś o tym ? Formalnie ja i ty to katolicy.Jesteśmy tak zniewoleni przez ten katolicyzm, że ja jestem ateistą, a ty sam nie wiesz jaki masz światopogląd.Dopiero go konstruujesz." do artykułu Jestem....  (19 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Jakiego czasu ? Odbierasz pani Anecie prawo do posiadania ponadczasowej świadomości ? Męski szowinizm ? Znów ? " do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Chciałeś pana profesora świnko wykorzystać, żeby przeforsować, tok rozumowania, uwypuklając ten 'fragment' i się zakopaliśmy po raz kolejny. Który to już raz ? Już chyba będziemy zaczynać drugą setkę haahhaha ? Na chwilkę uwierzę w Boga i się pomodlę, Boże ... daj mi oglądnąć dyskusję Krzywego z panem Meissnerem, Boże .. proszę ... tak bardzo chciałbym zobaczy ..." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: W razie jakbyś chciał sobie poszerzyć wypowiedzi tego pana, proponuje to: '- I właśnie tu można wprost postawić pytanie o Boga? - Można, ale nie spodziewajmy się odpowiedzi - ona wynika z przyjęcia albo pierwotnego „tak”, albo pierwotnego „nie” i nauka może któreś z tych pierwotnych założeń uwiarygadniać, ale nie może żadnego dowieść.' Pan ..." do artykułu Zrozumienie, czyli jaką drogą dotrzeć do swojego „aha!”?.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Szkoda że tępoty się nie da zmienić, lub choć zmniejszyć jej tempo. Wszczep bezpośrednio do mózgu zmniejszający tempo, tępoty." do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@zakrawarski: Ma to jakiś związek z wyborem PIS ? Jedyny jaki mi się nasuwa, to ludzie którzy zajęci są youtube, a potem gderaniem, a tyłeczka żeby coś zmienić, to ruszyć że tak się wyrażę z rosyjska, nie nada. To teraz jest dobrze jak jest !" do artykułu Równia Pochyła.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Faktycznie oblegane są strasznie, wody nie widać, jak ty pieprzysz znów to twoje, kiedyś to właśnie ludzie jeździli nad polskie morze, bo tylko na to było ich stać, no chyba że ktoś był syneczkiem PRL-wskiego bambra.No jeszcze Bułgaria. To ty byłeś nad morzem ? Przerwa była w maltretowaniu ciebie przez nauczycieli itd ? p.s. Wspomnienia z wakacji> Jezuuu jak tu super, już nie muszę nauczyciela uczyć fizyki. " do artykułu 23 Festiwal Gwiazd w Międzyzrojach - zdjęcia.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Na wszystko masz wstawkę filmową, albo jakiś teledysk z tuby. Telewizja do waszych 'potrzeb' ? A potrafisz sprecyzować jaka ? NIE. Osho 24 na dobę ? Dla Koriolana ? Aaaa czekaj, dla ciebie ewangelia non stop ? A to takie 'coś' już jest :). Jakbym miał oglądać to co wy chcecie, to dzięki, dlatego masz zróżnicowanie i wybór." do artykułu Przycisk.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: No tak. teraz 'awansowała' na byłą, nie bądź już żałosny do końca." do artykułu Modus Operandi.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: HAHAAHA , jaka dieta optymalna hahhahaa ? Co będziesz miał po śmierci, to powinno być kretyńskie pytanie historii Eioba." do artykułu Jestem....  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: 'Wytatuował 85 procent swojego ciała i każe nazywać się Oreo. Jednak pokrycie się tuszem to dla niego za mało. Poznaniak poszedł o krok dalej, by wyglądać tak, jak sobie wymarzył. Poddał się skomplikowanej operacji. Jak podaje teleshow.wp.pl, obcięto mu penisa i jądra. Na Instagramie relacjonował pobyt w szpitalu. Stał się osobą transpłciową. ' https: ..." do artykułu Przycisk.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: No tak, tylko na to wpadają ludzie w wieku 16 lat, mniej więcej w takim wieku przechodzi się pytania które macie, następnie już się krystalizuje światopogląd. Przykro mi, ale nadal uważam za żart i to taki sobie, spędzenie po 20 lat 'poznając' różne religie, tu jeszcze masz kabałę, a na koniec panią Remter narzekającą że w sejmie są sami Żydzi. p.s. Jaką kawunię pijamy ? Jacobs Krönung ? Mam pomysł, weź napisz książkę, dieta świadomych." do artykułu Jestem....  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Z tym że masz tylko przekłady danych kościołów.Ludzie spędzają po ileś lat z różnymi odłamami i to tylko chrześcijaństwa, kabałą ( judaizm) , na koniec są niesamowicie zaskoczeni że ich życie wygląda w sposób jaki wygląda. " do artykułu Jestem....  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@pokrzywiony: Obejrzałem i co ? Co ma Vivi do Trumpa, sytuacji politycznej w Polsce, Niemiec i co dość ważne, cytuje Koriolan: 'A tak to teraz moja kochanka jeździ i podciera niemieckie tylki ... A ja spokojnie siedzę w swoim kraju :-)))) Hurra .... ' Vivi coś pisywała że jest w Niemczech, nie wiem czy jest, ale nie sądzę by podcierała niemieckie ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Hyhy, została tylko jej świadomość:) . Daj żyć, nie pierwsi i pewnie nie ostatni od wymian passami, no ale nikt nie używał kont innych w ten sposób. Fizycznie to zap.. twoja kochanka, a ty się 'bawisz' w necie,. gratulacje ogólnie :). https://thumbs.gfycat.com/SizzlingAlienatedArcticfox-size_restricted.gif" do artykułu Modus Operandi.  (dzień temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Na marginesie tyłkowych rozważań, Francuzi mieli rząd Vichy i młodzi Francuzi mają to w dupie, Niemcy wiadomo co mieli, też mają to w dupie, a Zakrawarski by chciał, żeby jeszcze dodatkowo obciążać u nas młodych, pogromem Kieleckim, żyją dobrze między innymi dlatego ze żyjąc teraźniejszością i przyszłością. Zresztą Szwecja też się nie popisała i co z tego ? Jakoś mu nie przeszkadza tam żyć. http://gifimage.net/wp-content/uploads/2018/04/papa-gif-5.gif" do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Wróbel podciera tyłki owcom, twoja kochanka Niemcom, Krzywy sobie nie umie podetrzeć. HAHAAHAAH...................... A tak, przypomniało mi się. Uwolnić Owce ! Dość bestialskiego traktowania zwierząt ! Znoszenie Wróbla to bestialstwo ! Trzeba było człowieku samą Biblię czytać, nauczyć się na pamięć, do seminarium, wybrać jakiś odłam chrześcija ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Musisz się Wróbla dopytać na spotkaniu, może kochanka ma jakiś niespłacony dług karmiczny, niech wymedytuje coś, albo może kochanka zmieni, też jakiś pomysł jest hahahaahahaa ........ Ja bym zmienił, no chyba że opcje ograniczone, tak to idzie haaahha ? Tak się zastanawiam kiedy z Krzywym osiągniecie apogeum głupoty w międzyczasie jeden wstawiając teledy ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@MarcinSz: A ja pozdrawiam kochankę Koriolana, w zasadzie mogła trafić gorzej przecież nie ? Na przykład ktoś mógł ją codziennie bić po twarzy, oraz oczywiście panie które będą w Czarcim Jarze, ona w tym samym czasie bynajmniej z tego co Koriolan pisze ogląda inne 'Jary', podobno niemieckie, ale ciiii...." do artykułu IV Spotkanie Eioby..  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "Organizatorem spotkania jest Koriolan Spokojny ! cytuje Koriolan: A tak to teraz moja kochanka jeździ i podciera niemieckie tylki ... A ja spokojnie siedzę w swoim kraju :-)))) Hurra .... http://www.eioba.pl/a/5pqp/chicago-tribune-o-sytuacji-politycznej-w- polsce#post393462 Drodzy czytelnicy, najważniejszy w życiu jest stan emocjonalnego spokoju ! ..." do artykułu IV Spotkanie Eioby..  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Koriolan: Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-)))) A tak to teraz moja kochanka jeździ i podciera niemieckie tylki ... A ja spokojnie siedzę w swoim kraju :-)))) Hurra .... Tak chyba wygląda OK ! hahahahaahha ............ " do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Swoją drogą tak właśnie to wygląda, są ci Osho , Tolle, cała reszta, oraz ludzie jak ty, 20 lat czytania ich 'książek' i filmów na tubie, a na koniec, kochanka, jak to ująłeś podcierająca niemieckie tyłki. Po raz kolejny cię podziwiam, bo jakby do mnie dotarło, na twoim miejscu, co ja nawyprawiałem, to kąt i skrajna depresja, a ty się cieszysz. p.s. Przyp ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: cytuje Koriolan : 'Nieświadomi z miejsca są przegrani. Świadomi mogą się bronić a dokładniej wybierać co chcą z dostępnych opcji. Lub w skrócie nie dać się omamić. Oni żyją nie gorzej niż Ty. Messaro ma już akademię o obrocie rocznym ponad 50 tys euro. To przybliżone informacje. Podobnie Tolle, Spira i inni. O Wróblu Ci pisałem. Maciek Adamsk ..." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@Koriolan: Mhm, uważasz że opieka nad osobami starszymi jest uwłaczająca, ale nic z tym nie robisz i jeszcze się cieszysz...... No to musisz strasznie ją kochać, tą twoją miłością, ona do roboty, a ty hajda po Polsce, aaa jeszcze walka z hejtem." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (2 dni temu)
SerpicoLightVersion:   "@MarcinSz: Schabowego zjadła i dostała agresji, nie wiem jak pan, ale ja się chowam. Taki żarcik tam, figiel mały :). p.s. 'będę gnuśna i brutalna' Agresja przeplatana apatią, bank schabowy :). Ewentualnie, apatyczna agresja." do artykułu Moje Życie.....  (2 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 39 40
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 19 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 5.096
Wyświetlenia artykułów: 219
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 506
Przeczytane artykuły: 1540
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 1266
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska