Login lub e-mail Hasło   

piotr pliszka
Wcześniejsze wpisy
piotr pliszka:   "Brzoza jest lekarzem lasu w jej obecności dobrze rosną inne gatunki drzew. Brzoza na swój sposób świeci czystą bielą, której ludzki wzrok nie wyłapuje. Również świetlistą zieleń emituje. Brzozy dają więcej miłości i opieki niż zdajemy sobie z tego sprawę. Dużo ich zasadziłem i nie żałuję. Może tysiąc, może więcej. Co ważne na ziemiach nieużytkowanych a nie lasach państwowych, co jest istotnym elem ..." do artykułu Brzoza - niezwykłe drzewo.  (28/04/2013)
piotr pliszka:   Obserwuje użytkownika: Waldemar Wosiński  (12/04/2012)
piotr pliszka:   "Bo widzisz... a nie wiesz... Nawet Żydzi używają innych, nie swoich, a gojów, by osiągnąć swój cel. Nie trzeba chemicznie, ani termicznie zabijać pewnych 'grup etnicznych'. Wystarczy sprowokować i odpowiednio ustawić na polu boju celowo spolaryzowane nacje. Znane w każdej skali denaturyzowanie środowiska. 'Bakterie do mycia podłóg' -'Może już wkrótce zamiast chemicznych środków czyszczący ..." do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (12/04/2012)
piotr pliszka:   "Urzekła mnie Twoja historia..." do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (08/04/2012)
piotr pliszka:   Głos na artykuł Czarny bez  (04/02/2012)
piotr pliszka:   "Layo powiedz coś więcej o tych owocach czeremchy. Jak wyglądają? Kiedy je zbierasz? (krzew znam, bo uwielbiam zapach jego kwiatów.) Poza tym nie upowszechnia się wiedzy na temat efektów badań nad czarnym bzem, otóż z tego co wiem, zawiera on (owoce i kwiaty, ale najwięcej liście) enzym, który niszczy wypustki umożliwiające przebicie się wirusom przez ścianki komórki. Prawdopodobnie stanow ..." do artykułu Czarny bez.  (04/02/2012)
piotr pliszka:   Obserwuje użytkownika: Anarchiusz  (17/01/2012)
piotr pliszka:   "KONIEczna retrospekcja." do artykułu O koniach.  (01/01/2012)
piotr pliszka:   Głos na artykuł NIekoszerny aspartam  (01/01/2012)
piotr pliszka:   "Natrętna globalizacja i plany bogatych władców tego świata nie lubią patriotyzmu. Obawiam się, że to dopiero początek wymazywania prawdy i przekłamywania historii... I to nie tylko Polski. Z wyrazami szacunku dla pana Janusza za ważny temat." do artykułu Co z tym naszym hymnem narodowym?.  (01/01/2012)
piotr pliszka:   "'jak zwykle niektóre kwestie sporne za lub przeciw są związane z naszą wygodą.' Wygoda jest następującą normą. Szkoda, że normą jest myślenie jak za komuny', że jesteśmy uzależnieni od ograniczonych ot... bytów. Żarówki energo typu miniatura świetlówki to wielki błąd i kolejny krok do niszczenia zdrowia. Poczytajmy: http://www.forum.biolog.pl/rtec-w-zarowkach- ..." do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (04/08/2010)
piotr pliszka:   "Jeszcze raz przypominam o ślepym zaułku związanym z 'oszczędzaniem' energii. Jak długo można być idiotą i ufać, że energię mogą dostarczać nam T Y L K O instytucje, koncerny, i sprzedawcy?! Żarówki, to tylko przykład. Czemu nie poruszamy w szerszych kręgach tematu silników elektrycznych z magnesami neodymowymi? Czemu w dobie nanotechnologii i cyfryzacji nie podejmujemy technologii ..." do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (02/08/2010)
piotr pliszka:   Głos na artykuł Nieświadome społeczeństwo  (07/03/2010)
piotr pliszka:   "Efekty 'amerykanizowania' naszego społeczeństwa (czytaj: debilizowania). Autor myśli podobnie jak ja, że to głównie rodzice są winni. Moja żona jest nauczycielką i wielokrotnie spotykała się z sytuacjami, w których rodzice bronili swoich małych bandytów. Prymitywne i ociemniałe robactwo, które rozmnaża się zanim samo dojrzeje do ojcostwa/macierzyństwa. Ilustracja tego, co mam na myśli: http://demotywatory.pl/1050977/Nie-mamy-nie-ma" do artykułu Nieświadome społeczeństwo.  (07/03/2010)
piotr pliszka:   "Problem wg mnie tkwi w ograniczaniu nas, dojeniu i trzymaniu w tym uzależnieniu od energii. Po co oszczędzać energię jeśli można ją w mądrzejszy sposób pozyskiwać? np.: http://www.eioba.pl/a76824/wieczny_silnik_molekularny_potapowa" do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (29/09/2009)
piotr pliszka:   "Popieram oburzenie autora i bardzo ale to bardzo potrzeba nam buntu a nie indolencji i czekania biernego na kradzieja następnego! Polska jak nie wyrobi dobrego sojuszu z bliskimi sąsiadami (wykluczając Rosję i Niemcy) to nigdy i znikim nie wygra... Historia może nas i uczy ale nie 'praktyki'. Poza tym można sie trochę uspokoić, bo końca kryzusu jeszcze nie doczekaliśmy, a mam nadzieję, że przyszłość utrze nosa Babilonowi / USA. " do artykułu POLACY ! V-ty rozbiór Polski ? Kto nami rządzi?.  (29/09/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: siewcazaraz
Ranga:
Ost. logowanie: 25/11/2013
Zarejestrowano: 24/09/2009

Statystyki
Punkty: 28
Odwiedziny profilu: 2.868
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 11
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska