Login lub e-mail Hasło   

J.Śródka

Fizyka, astrofizyka.Wcześniejsze wpisy
J.Śródka:   "'Sumeryjskie i akadyjskie teksty nie pozostawiają wątpliwości...' - dla mnie to są same wątpliwości." do artykułu NEFILIM - LUDZIE OGNISTYCH RAKIET (Część I).  (08/10/2008)
J.Śródka:   "I w tym sęk. Podróże międzygwiezdne w tym znaczeniu jakim przypisujemy UFO są niemożliwe - nie tylko dla naszej cywilizacji, ale dla jakiejkolwiek. Co więcej, nigdy nie będą możliwe. Tego typu 'teorie' powstają gdy z braku wykształcenia, bardzo małej wiedzy nie potrafimy wytłumaczyć sobie najprostszych zjawisk. Co wtedy się dzieje? Zamiast logicznego wyjaśnienia 'nieznanego' zjaw ..." do artykułu Rząd USA sprzedał nas obcym.  (08/10/2008)
J.Śródka:   "Niezwykle głęboka myśl." do artykułu Rząd USA sprzedał nas obcym.  (08/10/2008)
J.Śródka:   "A nie jest to siła (efekt) Coriolisa?" do artykułu Koło zamachowe Jana Pająka i mechanizm powstawania cyklonów.  (02/10/2008)
J.Śródka:   Dodanie artykułu Nic nie jest takie, jakim się wydaje do grupy Pseudonauce - Stop  (30/09/2008)
J.Śródka:   Dodanie artykułu Akademik Szypow do grupy Pseudonauce - Stop  (29/09/2008)
J.Śródka:   Dodanie artykułu O różdżkarstwie słów kilka... do grupy Pseudonauce - Stop  (29/09/2008)
J.Śródka:   Dodanie artykułu Krótko o współczesnych mitach. do grupy Pseudonauce - Stop  (29/09/2008)
J.Śródka:   Głos na artykuł Nic nie jest takie, jakim się wydaje  (16/09/2008)
J.Śródka:   "Zarzuca mi Pan coś, czego nie powiedziałem: 'Wbrew Pańskim zastrzeżeniom, Pan jednak stwierdza, że Pan Bóg przeczy Sam Sobie.' Proszę Pana, przykazanie Nie zabijaj jest jednoznaczne. Jak je pan nazwie Nie morduj, Nie unicestwiaj itd - zawsze będzie znaczyło to samo. Jeżeli występuje sprzeczność, to pozorna. Nadal będę chrześcijaninem, który Nie zabija, Nie morduje i Nie unicestwia." do artykułu Stosy kłamstw o Inkwizycji.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Tak było do pewnego okresu historycznego, Panie Rossa. Powtórzę: Dzieje Apost. 21:39, 22:3; Galacjan 2:15 wskazuje na fakt, iż już w I wieku n.e. słowo Judejczyk było przez samych Izraelitów używane jako określenie Hebrajczyka. A co do manipulowania, to niech mi Pan odpowie kogo nazywamy Lwem z pokolenia Judy?" do artykułu Cud jasnogórski.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "A Pan odbiera Bogu prawo do stanowienia Jego własnego Prawa. " do artykułu Stosy kłamstw o Inkwizycji.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Proszę Pana, jest Pan obrzydliwym manipulatorem co bardzo łatwo udowodnić. To Pan napisał, że Jezus nie jest Żydem, bo jest z rodu Dawida. To Pan jeśli już, posłużył się anachronizmem. Od czasów dawnych, grubo przed Jezusem, nazwa określająca Izrael jako Żydzi była stosowana. A w czasach apostolskich, w NT znajdziemy, że Apostoł Paweł pochodzący z pokolenia Beniamina (Filipian 3:5) nazywał siebie ..." do artykułu Cud jasnogórski.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Proszę Pana, nie morduj, nie zabijaj - to jest odbieranie życia, jakby nie nazwał. Posługuje się Pan dla swojej potrzeby wybiegiem sofistycznym. Nie powinienem być zdziwiony, ponieważ już kilkakrotnie Pan tak zrobił. ale cóż, zawsze jest nadzieja poprawy." do artykułu Stosy kłamstw o Inkwizycji.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Szanowny Panie, niezależnie jakimi cytatami Pan się posłuży, jedno jest pewne: Słowo Boże nie może sobie zaprzeczać (Bóg nie zaprzecza sobie). Jeżeli Bóg ustanowił przykazanie Nie zabijaj, to wszelkie cytaty, które Pan uznaje jako przyzwalające na zabijanie, są przez Pana i Panu podobnych błędnie interpretowane. Chyba, że zaprzeczymy Prawu Bożemu, jako niezmiennemu, wiecznemu i danemu przez Boga." do artykułu Stosy kłamstw o Inkwizycji.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Nie jest istotne kto kogo zabija - Prawo Boże, które zakazuje zabijania, jest niezmienne i niezależne od tego, czy ktoś wierzy w takiego boga, czy Boga prawdziwego." do artykułu Stosy kłamstw o Inkwizycji.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Jak zwał, tak zwał - wiemy o co chodzi." do artykułu Krótko o współczesnych mitach..  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Szanowny Panie Rossa, Jestem głęboko wierzącym chrześcijaninem i jest dla mnie oczywiste, że obowiązują mnie wszystkie Przykazania Dekalogu, w tym Nie zabijaj." do artykułu Stosy kłamstw o Inkwizycji.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Szanowny Panie, Naród Izraela podzielony był na tzw. pokolenia (rody, plemiona), w tym pokolenie Judy i pokolenie Dawida. I pokolenie Judy i i pokolenie Dawida były plemionami żydowskimi. Chyba, że uważa Pan, że tylko Hebrajczycy z pokolenia Judy są Żydami, a pozostali już nie. Nasz Pan, Jezus, nazwany był również Lwem z pokolenia Judy. " do artykułu Cud jasnogórski.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Więc: Boże, chroń nas przed takimi fanatykami." do artykułu Cud jasnogórski.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "'Dziękujemy ci Boże, że nam już jego zabrałeś' I to też jest :cud' - to jest objaw miłosierdzia Bożego w wykonaniu fanatyków religijnych (w bardzo negatywnym słowa tego znaczeniu). Pamiętam jak jedna z TYCH pań była święcie oburzona, gdy jej powiedziano, że Jezus był Żydem. To świadczy o tym środowisku - nie że są prostakami, ale że są zmanipulowani. Zapewne uważają, że NMP jest Polką." do artykułu Cud jasnogórski.  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Nie stworzył Pan nowej teorii, po prostu opisał Pan własnymi słowy coś co już zostało zbadane, zmierzone, opisane i wyjaśnione. Pańska teoria nie jest w żadnym punkcie przeciwstawna jakiejkolwiek innej (bez analizy) - ona opisuje wąziutki wycinek zbadanej już wiedzy, wyjaśnia w jakimś zakresie, wystarczającym dla pańskiego zrozumienia przyrody - to co już wiadomo - ale jak wspomniałem własnymi sł ..." do artykułu Inne postrzeganie natury siły grawitacyjnej we Wszechświecie..  (01/09/2008)
J.Śródka:   "Tak było, jest i będzie. Każda doktryna (jakakolwiek) ma swoją 'tubę' - dla Pana Rossy będzie to Gazeta Polska, dla Ciebie np Onet.pl - najgorzej jest wtedy, gdy tylko i wyłącznie opieramy się na jednej propagandowej ideologicznej 'tubie' (bo to jest propaganda) nie dając głosu innym - to już cenzura i fanatyzm. ale to odrębny temat." do artykułu Stosy kłamstw o Inkwizycji.  (01/09/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sionnain
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 24/05/2016
Zarejestrowano: 13/07/2008

Statystyki
Punkty: 34.704
Wyświetlenia artykułów: 35.270
Obserwujący użytkownicy: 3
Odwiedziny profilu: 7.548
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 54
Komentarze: 115
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska