Login lub e-mail Hasło   

Piotr Stanisław Issel
Wcześniejsze wpisy
Piotr Stanisław Issel:   "Dziękuję... Bieszczady kryją w sobie magię, której wielu doświadcza obcując tam z Naturą..." do artykułu Bieszczadzki Blues.  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Nowy artykuł Bieszczadzki Blues  (15/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Zgodzę się z tym komentarzem. Rodzice mają trudności w wypośrodkowaniu i ustalaniu granic postępowania z dzieckiem by mogło czuć się bezpiecznie. Brak zakazów jest dla dziecka równoznaczne z niepewnością, a zbyt rygorystyczne zakazy, autorytatywnie wypowiadane bez rozmowy i wyjaśnień dlaczego tak a nie inaczej, prowadzą z kolei do emocjonalnej huśtawki i niskiego poczucia wartości. Ja stara ..." do artykułu Karać czy nie karać naszych dzieci?.  (15/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Bardzo słuszne podejście - z dziećmi trzeba rozmawiać, nawet o rzeczach 'strasznych' i bolesnych, a nie traktować je jak pół rozumne istotki bez głosu. Zaskoczą nas nie raz i nie dwa swoją dojrzałością... Loris Malaguzzi w swoim wierszu 'Sto języków dziecka' to właśnie chciał przekazać - przekład z angielskiego w moim artykule Dziecko w stu odsłonach :) http://www.eioba.pl/a137862/dziecko_ ..." do artykułu Dzieci to też ludzie..  (15/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Dzieci to też ludzie.  (15/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Rekomendacja artykułu Być ojcem.  (15/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Oddaję mój głos z uśmiechem na twarzy :) Nareszcie, mężczyzna napisał coś, co każdy rodzic przeczytać powinien. Czasu spędzonego z dzieckiem nie zastąpi żaden przedmiot, gadżet czy drogi sprzęt pt. 'zapchaj emocjo-przepaść'. Rekomenduję i do następnego..." do artykułu Być ojcem..  (15/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Być ojcem.  (15/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Podziwiam siłę człowieka, który broni swoich przekonań i nie wypiera się swoich poglądów. Nie jest dla mnie ważne, czy ktoś jest religijny, czy ateistą, tylko jakim jest człowiekiem i w jaki sposób to pokazuje swoim życiem. " do artykułu Inny świat.  (15/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Inny świat  (15/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   ": 'Wzajemnie :) Pobudki nasze często są inaczej postzregane przez innych... wiem, że robisz to z przekonania, ale jesli ja wyczułam taki negatywizm, to i inni to odczują także. No nic, naprawdę ci dobrze życzę i rozumiem. Śpij dobrze :)" do profilu liwa.  (14/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Wzajemnie :) Pobudki nasze często są inaczej postzregane przez innych... wiem, że robisz to z przekonania, ale jesli ja wyczułam taki negatywizm, to i inni to odczują także. No nic, naprawdę ci dobrze życzę i rozumiem. Śpij dobrze :)" do profilu Piotr Stanisław Issel.  (14/02/2011)
liwa:   "zgadzam się z Tobą - choroba tworzy w nas dodatkowe źródło widzenia, bo nie koniecznie wzroku. TAK< PRAWDA przekonałam sie. :) :)" do profilu Piotr Stanisław Issel.  (14/02/2011)
liwa:   "oj trudno w kulturalnym tekscie przekazać w grzeczny sposób czyjeś cechy skur... łajdaka, złodzieja, oszusta, cwaniacka, który zawsze miał wszystkich w du..e. Nie lubię takich słów, ale na pewno przyda sie mój tekst innym. ZA dużo przeszłam żeby milczeć o tym, I nie robie tego wylewając nienawiść. mam z tego dużo humoru dobrego i łez też (sit). dobrej nocki życzę." do profilu Piotr Stanisław Issel.  (14/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Ja jestem po udarze... 8 miesięcy temu takowy miałam...potem równiez zakończyłam toksyczny związek - człowiek lepiej widzi co jest co, jak ma takie traumatyczne przeżycia... czasem myslę, że choroba otwiera oczy, jesli mozna się w niej czegokolwiek dobrego dopatrywać." do profilu liwa.  (14/02/2011)
liwa:   "gdy zachorowałam na raka, wszystko fajnie, kolorowo i w pewnym momencie miałam przesyt. Przyszły znajome, pojechały trochę swoiskim żargonem i nie było pitu-pitu. I to mnie wzięło za łeb i podniosło!" do profilu Piotr Stanisław Issel.  (14/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Urwało mi komentarz ;) Tu jest chyba okreslona liczba znaków dozwolona...oj. Chciałąm ci jeszcze poweidzieć, ze jednym takim artykułem można łatwo zniszczyć cały przekaz tego co masz do powiedzenia innym, a tego bym ci nie życzyła. Pozdrawiam ciepło, Kasia" do profilu liwa.  (14/02/2011)
liwa:   "czasami mam wrażenie że niktóry osobom potrzebna jest taka forma, trochę ostrzejsz... może to stworzy jakąs motywacje. Sama wiem jak było ze mną" do profilu Piotr Stanisław Issel.  (14/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "O ja wiem o wzlotach i upadkach, o tym jak miłość umiera w agonii i jak destruktywny potrafi być człowiek w bólu i własnej niemocy...To co napisałaś, można przedstawić inaczej, bez takiej egzaltacji i negatywizmu. Cieszę się, że przemyślisz sprawę i naniesiesz poprawki. Też rozliczałam się z pewnym okresem mojego życia w artykule 'Piekło na skrawku ziemi'. Jeśli masz ochotę, poczytaj. Wszystko można napisać, ale w odpowiedniej formie. Jako ko..." do profilu liwa.  (14/02/2011)
liwa:   "ja jestem przykładem, którego nie wolno naśladować. POzdrawiam i więcej zrozumienia zycze. :)" do profilu Piotr Stanisław Issel.  (14/02/2011)
liwa:   "na razie usunełam 'do kochanego'.. moze masz racje. Pomyślę nad poprawkami. Wierz mi, ze takie teksty tez są potrzebne. Ty to wiesz najlepiej. Nie mozna pisać tylko o miłośći cudownej i rozpływac sie w szcześliwości. Ktoś, kto nie lubi takich tekstów niew musi czytać ani tym bardziej komentować. Sorki,ale ja nie zmienie przeszłości a obiecałam że będę o niej pisała, choćby po to, żeby inni mogli ustrzec się przed podobna głupotą .Ja jestem pr..." do profilu Piotr Stanisław Issel.  (14/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Kościół 2011: Konieczny przełom  (14/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Świstaku, ten komentarz powinien być komentarzem dnia! :)" do artykułu Kościół 2011: Konieczny przełom.  (14/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Z ciągu dalszego tej skompresowanej twórczości wnioskuje, iż przewalczyłeś własny strach przed reakcją eiobowiczów ;) " do artykułu Twórczość skompresowana część 2.  (14/02/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: skalnykwiat
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 06/12/2010

Statystyki
Punkty: 1.114.915
Wyświetlenia artykułów: 226.805
Obserwujący użytkownicy: 100
Odwiedziny profilu: 80.137
Przeczytane artykuły: 12
Ocenione artykuły: 5971
Komentarze: 14828
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska