Login lub e-mail Hasło   

Piotr Stanisław Issel
Wcześniejsze wpisy
Piotr Stanisław Issel:   "Piotrze, poświecono mu już tyle uwagi, ze względu na jego zwyrodnialstwo, że daj 'boże' by naprawdę godnym uwagi ludziom tyle artykułów i programów poświęcano. 'Nie jest godzien' w tym aspekcie było..." do artykułu Nie da się, nie dam rady?.  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Sorki Dzepson, umieszczałam dodatek do wypowiedzi... I nie, nie uważam by Fritzl był tu potrzebny... on to osobny temat, któremu ja bym nie poświęciła więcej uwagi, niż do tej pory to zrobiono... nie jest tego godzien." do artykułu Nie da się, nie dam rady?.  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Do obydwu panów - mniejsza o Matkę Teresę... odniosłam wrażenie, że ten artykuł jest raczej o miłości ojcowskiej i ja na ten temat komentarz zapodam, jaki umieściłam pod filmem: Love can climb over every obstacle... not everyone is so mature to welcome love into his/her life and make use of it's power to give out of yourself to others - that's why our world is still a place of hatred ins ..." do artykułu Nie da się, nie dam rady?.  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Nie da się, nie dam rady?  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Tomeczku, jak tylko będziesz miał okazję, to śmigaj tam... wiesz, ostatnim razem spotkałam tam Hiszpańską rodzinę :) Pomieszkali w tym gospodarstwie, w którym byłam, i razem odbyliśmy parę świetnych wycieczek, no i mój angielski się przydał, bo trafili do Brzozowca przypadkiem o drogę pytając, a zostali z nami tydzień... było superowo!" do artykułu Bieszczadzki Blues.  (17/02/2011)
marian R:   "http://pl-pl.facebook.com/#!/home.php?sk=group_102713266476172&ap=1 zapraszam" do profilu Piotr Stanisław Issel.  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Księżyc jest dla mnie opiekunem... będąc w aspekcie Matki z zaciekawieniem patrzę w dal drogi, jaką mi przyjdzie przebyć by dosłużyć się miana Wiedźmy... ;)" do artykułu PEŁNIA.  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Proszę bardzo... będzie mi bardzo miło gościć wierszem w twojej Księdze Cieni... :)" do artykułu PEŁNIA.  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Rekomendacja artykułu PEŁNIA  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "A tu z okazji tak pięknego tematu jak Luna, coś ode mnie dla ciebie Strzygo :) Sonata Księżycowa Luna… na nieboskłonie - Srebrzysta Bogini otchłań nocy rozświetlająca kobiecym dotykiem wewnętrznego Dziecka, łagodnym uśmiechem Matki, mądrością i doświadczeniem Staruchy… Luna… na nieboskłonie – Pani Nocy zagubionych wędr ..." do artykułu PEŁNIA.  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Energia lunarna jest intuicyjna, magnetyczna i chłonna. To siła natury, a podłączenie się do niej jest równoznaczne z transformacją - przekaz tej mocy każdy człowiek odczuwa inaczej, a kobieta w szczególności, jako że Luna jest symbolem Bogini w trzech aspektach - Dziewicy, Matki i Wiedźmy(Staruchy). Mistyczny księżyc przepełniony żeńską energią jest związany z intuicją, magią i zjawiskami paranormalnymi. ( Z książki Ellen Dugan 'Urodzona czarownica')" do artykułu PEŁNIA.  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł PEŁNIA  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Moja miotła supersoniczna przyznana przez Ministerstwo od Krasnoludów w Rządzie Eiobowym lata superowo:) Poza tym jestem ministrem od Woni Kwiatowych... a twoja twórczość interesujące zapachy rozsiewa wokół, naturalnym więc było tu zaglądnąć ;)" do artykułu Ujmij dziecku słodyczy, a cię pokocha.  (17/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Obserwuje użytkownika: hussair  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Ja wkleiłam link Mariana do petycji na swoim profilu FB:)" do artykułu Polska obłuda - czyli najbardziej popaprany kraj w Europie..  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Yup... ja też i już zweryfikowanam ;) Więc pisać panowie i wytykać i huczeć... jak z ambony można i z platformy sejmowej, to i tu... w ciszy własnego mieszkania, czytając bez nadzoru i ingerencji patrzących wokół, może bardziej zastanowią się ludziska nad przekazem i pomyślą samodzielnie." do artykułu Polska obłuda - czyli najbardziej popaprany kraj w Europie..  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Nie odrzucę tego artykułu tylko dlatego, iż Ministerstwo Przeciwników Malowanych Lisów wywołało uśmiech na mojej twarzy:) A tak serio, to od tych odnośników, aż mnie oczy rozbolały - kto się będzie bawił w ich otwieranie? Keren, ja ci proponuję napisanie czegoś dla ludzi, bez względu na ich orientację religijną, a zaprzestać walki z innymi wyznaniami, pastorami, wiedźmami i ubzduranymi sektami. Ta ..." do artykułu O pastorach, którzy stali się księżmi!.  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Jak się nie poznaje własnego wnętrza i nie rozwija intuicji, tylko ulega presji i przekonaniom środowiska w jakim się żyje, to rzeczywiście można umrzeć w niewiedzy, co do tego kim się naprawdę jest... popatrzcie wokół, ile kur zadowolonych wbija ziarenka nie podnosząc głów do góry, a orły tylko na graniach niedostępnych i z dala od zgiełku i hałasu, zakłócającego swobodny przepływ myśli..." do artykułu Anthony De Mello - PRZEBUDZENIE - Fragment.  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Sęk w tym uświadomieniu sobie... najczęściej osiąga się dno totalne, by świadomość zaczęła kumać i mieć przebłyski, że rzeczywiście, problemów się nie odjęło a przysporzyło... " do artykułu Odwrotnie.  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Odwrotnie  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Jakże się tu z tobą zgodzę! Jestem nauczycielem i stwierdzam, iż obwarowania programowe i wytyczne ministerstwa oraz niezwykle idiotyczne zarządzenia, które co rok lub co parę lat ulegają zmianom, nie pomagają w pracy nauczycielom. Nie jest to jednak takie najgorsze... najfatalniejsze w tym wszystkim jest to, ze zabrakło w tym nowym systemie kształcenia MAGISTRÓW najzwyklejszej PRAKTYKI! Polikwido ..." do artykułu Taka szkoła.  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Taka szkoła  (16/02/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Dobrze, że przybliżasz te problemy... i rzeczywiście, te choroby tkwią w głowie, niskiej samoocenie i w braku akceptacji samego siebie, takim jakim jesteśmy. Gonimy za zewnętrzem, miast zająć się rozwojem wnętrza i poszerzaniem samoświadomości, ulegając wątpliwym 'kanonom piękna' oferowanym przez środki masowego przekazu i środowisko idoli, któremu daleko do doskonałości... " do artykułu Największe plagi XXI wieku nie tylko wśród kobiet !.  (16/02/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: skalnykwiat
Ranga:
Ost. logowanie: 5 dni temu
Zarejestrowano: 06/12/2010

Statystyki
Punkty: 1.105.777
Wyświetlenia artykułów: 218.129
Obserwujący użytkownicy: 100
Odwiedziny profilu: 77.986
Przeczytane artykuły: 7
Ocenione artykuły: 5953
Komentarze: 14863
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska