Login lub e-mail Hasło   

Piotr Stanisław Issel
Wcześniejsze wpisy
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: Dredy zakładam raz do roku na bal karnawałowy. Lub też na Halloween ;) W tym celu pożyczam je od siostrzeńca, który zakupił je w internecie... Teraz zaś skalna czupryna się wydłuża, bo zapragnęło mi się nieco dłuższych kosmyków..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (13/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Mariusz Kajstura: Mnie to zamieszanie nie przeszkadza wcale ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (12/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton Starszy: Hehe... Mówisz o drzewie?" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Dyl Sowizdrzał: Obchodzi cię, co mówią? Już i tak sobie nagrabiłeś u co poniektórych :)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton Starszy: Masz rację... Tylko ja się przestawić na bełkot nie mogę. Honor czarownicy mi nie pozwala... ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Dyl Sowizdrzał: Zawsze sobie radzę, jak się przykładam do zadań self-appointed ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Dyl Sowizdrzał: Poza tym, wypiłam dzisiaj kieliszeczek mojej nalewki jeżynowej, dla zdrowotności, więc, tak, o banana na ustach dość łatwo ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Dyl Sowizdrzał: Swego czasu uprawiałam taniec brzucha... Nasutniki są także częścią stroju... dla bardziej hardkorowych ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Dyl Sowizdrzał: Hehe, ja nie piszę tylko dla dzieci. Nie musisz czekać na zdziecinnienie. Połowa moich książek jest dla dorosłych i co ciekawsze, kilka z najciekawszych recenzji jest od facetów ;) radzę sobie tak ze zdzierstwem w branży wydawniczej - po kilku doświadczeniach z wydawcami, publikuję sama. Mam na tyle ugruntowaną pozycję i nauczyłam się odpowiedniego marketingu, że radzę sobie wyjąt ..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Dyl Sowizdrzał: Ty masz dylemat pomiędzy eiobą a nasutnikami? Dyl, co pijesz? Bo chyba nie moją nalewkę..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: Zapraszam :)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Ustalono zamach  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: Dla mnie ważne jak, w tym się różnię w technikach marketingowych. Ale to moi czytelnicy oceniają... I gdy widzą wycieczki osobiste frustratów stalkingowych, szybko je wychwytują i odrzucają, więc doprawdy spokojnam o swój sen i reputację ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Dyl Sowizdrzał: Kochany, przygotowuję nową książkę poetycką do druku... Jest już w fazie składu po redakcji, więc ręce mam pełne roboty, dlategoż zaniedbuję eiobę skandalicznie, co jednych cieszy a innych zastanawia ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: A, i jeszcze jedno... Z punktu widzenia marketingowego, powinnam Lajli podziękować ;) Oglądalność artykułu wzrosła, ilość czytelników, a tym samym i odsłon także, co dla niektórych eiobowiczów jest arcyważne tak jak i obśmiewane w hamiltonowostarszych odsłonach ;) No masz, same plusy z takiego jednego odrzucenia i roztkliwiania się nad problemem Lajli jako użytkownika wymagającego pom ..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: Bawi mnie, że Lajla myśli iż odrzucając artykuły przeze mnie publikowane, szczególnie osób innych jak recenzenci czy wiersze mojego ojca staruszka jest w stanie mnie 'ruszyć' czy zaszkodzić lub zdenerwować. Jestem tu na eiobie z przyzwyczajenia raczej niż z potrzeby. Łatwo się tu publikuje, wgrywa zdjęcia i linkuje do stron, więc sobie jestem i nie przejmuję się już tego typu działani ..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: Ja się bawię całkiem dobrze wraz z nią... Moich nerwów nie szarga. Widywałam i miałam do czynienia z wieloma dziwnymi ludźmi, w tym autystykami i schizofrenikami oraz zwykłymi trollami, więc doprawdy, nie o lekceważenie tu chodzi ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Mariusz Kajstura: Mariuszu, dyskutować o problemie ludzi 'odmiennych' można osobno. Tutaj chcesz zastosować uniwersalne metody pomocy potrzebującym do osoby zindoktrynowanej w taki sposób, że to ona postrzega nas wszystkich jako odmieńców wedle których trzeba podjąć misję nawrócenia i uchronienia od wchłonięcia przez tunel własnych złych uczynków. Szambo się rozlewa tylko dlatego, że Lajla ma mis ..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Mariusz Kajstura: Nie Mariuszu, w przypadku Lajli nie ma to najmniejszego sensu. Kto nie wykazuje chęci do nawiązania dialogu nie jest wart naszego zachodu i czasu, bo w tym czasie komuś innemu, kto chce, można pomóc." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "Lajla, Mariusz zadał ci pytanie.. 'To co piszesz, by oznaczało że PŚ musi wyjść z pod religijnej strzechy ??' Odpowiedziałaś mu sloganem, ponownie 'Według słów G.K.Junga, aby nie żyć w zbiorowej nieświadomości, która prowadzi do wszelkich dramatów oraz wiecznej śmierci w tunelu uczynków swoich'. Czy jesteś w stanie zostawić bełkot tunelu uczynków i odpowiedzieć w zrozumiały sposób?" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton Starszy: Nie zawsze nadążamy za skrótami myślowymi ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (10/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Mariusz Kajstura: hehehe... Podziwiam chęć wzbudzenia w Lajli chęci do dyskusji... Ona jest chyba bootem, bo nie widzę, by rękawicę podjęła kiedykolwiek bez swojego wprogramowanego lingo..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (10/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Stockholm przed i po zamachu  (10/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł pomóc ludziom  (10/04/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: skalnykwiat
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 06/12/2010

Statystyki
Punkty: 1.100.781
Wyświetlenia artykułów: 213.262
Obserwujący użytkownicy: 100
Odwiedziny profilu: 76.549
Przeczytane artykuły: 15
Ocenione artykuły: 5949
Komentarze: 14865
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska