Login lub e-mail Hasło   

Piotr Stanisław Issel
Wcześniejsze wpisy
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: Dla mnie ważne jak, w tym się różnię w technikach marketingowych. Ale to moi czytelnicy oceniają... I gdy widzą wycieczki osobiste frustratów stalkingowych, szybko je wychwytują i odrzucają, więc doprawdy spokojnam o swój sen i reputację ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Dyl Sowizdrzał: Kochany, przygotowuję nową książkę poetycką do druku... Jest już w fazie składu po redakcji, więc ręce mam pełne roboty, dlategoż zaniedbuję eiobę skandalicznie, co jednych cieszy a innych zastanawia ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: A, i jeszcze jedno... Z punktu widzenia marketingowego, powinnam Lajli podziękować ;) Oglądalność artykułu wzrosła, ilość czytelników, a tym samym i odsłon także, co dla niektórych eiobowiczów jest arcyważne tak jak i obśmiewane w hamiltonowostarszych odsłonach ;) No masz, same plusy z takiego jednego odrzucenia i roztkliwiania się nad problemem Lajli jako użytkownika wymagającego pom ..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: Bawi mnie, że Lajla myśli iż odrzucając artykuły przeze mnie publikowane, szczególnie osób innych jak recenzenci czy wiersze mojego ojca staruszka jest w stanie mnie 'ruszyć' czy zaszkodzić lub zdenerwować. Jestem tu na eiobie z przyzwyczajenia raczej niż z potrzeby. Łatwo się tu publikuje, wgrywa zdjęcia i linkuje do stron, więc sobie jestem i nie przejmuję się już tego typu działani ..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@szubrawiec: Ja się bawię całkiem dobrze wraz z nią... Moich nerwów nie szarga. Widywałam i miałam do czynienia z wieloma dziwnymi ludźmi, w tym autystykami i schizofrenikami oraz zwykłymi trollami, więc doprawdy, nie o lekceważenie tu chodzi ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Mariusz Kajstura: Mariuszu, dyskutować o problemie ludzi 'odmiennych' można osobno. Tutaj chcesz zastosować uniwersalne metody pomocy potrzebującym do osoby zindoktrynowanej w taki sposób, że to ona postrzega nas wszystkich jako odmieńców wedle których trzeba podjąć misję nawrócenia i uchronienia od wchłonięcia przez tunel własnych złych uczynków. Szambo się rozlewa tylko dlatego, że Lajla ma mis ..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Mariusz Kajstura: Nie Mariuszu, w przypadku Lajli nie ma to najmniejszego sensu. Kto nie wykazuje chęci do nawiązania dialogu nie jest wart naszego zachodu i czasu, bo w tym czasie komuś innemu, kto chce, można pomóc." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "Lajla, Mariusz zadał ci pytanie.. 'To co piszesz, by oznaczało że PŚ musi wyjść z pod religijnej strzechy ??' Odpowiedziałaś mu sloganem, ponownie 'Według słów G.K.Junga, aby nie żyć w zbiorowej nieświadomości, która prowadzi do wszelkich dramatów oraz wiecznej śmierci w tunelu uczynków swoich'. Czy jesteś w stanie zostawić bełkot tunelu uczynków i odpowiedzieć w zrozumiały sposób?" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (11/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Hamilton Starszy: Nie zawsze nadążamy za skrótami myślowymi ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (10/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@Mariusz Kajstura: hehehe... Podziwiam chęć wzbudzenia w Lajli chęci do dyskusji... Ona jest chyba bootem, bo nie widzę, by rękawicę podjęła kiedykolwiek bez swojego wprogramowanego lingo..." do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (10/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Stockholm przed i po zamachu  (10/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł pomóc ludziom  (10/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Bozia w sejmie  (09/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Głos na artykuł Kronika o ludziach i robotach  (07/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł Historia wróżb  (07/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "Na dobre im to zapewne wyjdzie :)" do artykułu Japonia reformuje szkolnictwo na wzór Reggio Emilia.  (07/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł Polak Potrafi  (05/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@reggioemilia: Niestety, próbowałam to pokazać w pierwszych dwóch latach po powrocie z Kanady w placówce, w której pracuję, ale nie spotkała się ta metoda z aprobatą - kadra nie jest w stanie się przestawić na nowe metody pracy jak brakuje zapału i wyobraźni. A kształcenie nauczycieli w Polsce pozostawia wiele do życzenia." do artykułu Dlaczego dziecko nie chce chodzić do przedszkola?.  (05/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@kolo: Szkoda mi czasu na nią, więc ja tylko zdawkowo... Teraz mam gorący czas - nową książkę składam do druku, spotkanie za spotkaniem z czytelnikami i do tego końcówka roku szkolnego, sam wiesz ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (04/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "Loris Malaguzzi był wspaniałym pedagogiem. Pracowałam systemem Reggio w Kanadzie. Pozdrawiam :) http://www.eioba.pl/a/2ydi/dziecko-w-stu-odslonach http://www.eioba.pl/a/4499/z-pamietnika-pomyslowego-belfra http://www.eioba.pl/a/44he/z-pamietnika-pomyslowego-belfra-2-dom-nadrzewny-dla- chomikow " do artykułu Dlaczego dziecko nie chce chodzić do przedszkola?.  (04/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   "@lajla1: I mówisz mi to w celu...? Daj sobie spokój dziewczyno, nic tu nie wskórasz... You are barking at the wrong tree ;)" do artykułu Trzy przykazania człowieka uczciwego....  (04/04/2017)
Piotr Stanisław Issel:   Odrzuca artykuł Księga Rodzaju 44,29-31  (03/04/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: skalnykwiat
Ranga:
Ost. logowanie: 16 godz. temu
Zarejestrowano: 06/12/2010

Statystyki
Punkty: 1.122.017
Wyświetlenia artykułów: 233.361
Obserwujący użytkownicy: 100
Odwiedziny profilu: 81.755
Przeczytane artykuły: 1
Ocenione artykuły: 5968
Komentarze: 14822
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska