Login lub e-mail Hasło   

SlaRyb
Wcześniejsze wpisy
SlaRyb:   Głos na artykuł Uczciwość - czyli poważny dylemat moralny  (06/04/2016)
SlaRyb:   Głos na artykuł Szybkie gotowanie – tricki ułatwiające życie  (10/03/2016)
SlaRyb:   Odrzuca artykuł Nowa ramówka TVP  (18/01/2016)
SlaRyb:   "Żenująca jakość celebryckich wypocin" do artykułu Polacy obudźcie się i nawróćcie..  (18/01/2016)
SlaRyb:   Odrzuca artykuł Polacy obudźcie się i nawróćcie.  (18/01/2016)
SlaRyb:   Głos na artykuł Ludowa i Trzecia  (20/12/2015)
SlaRyb:   "Trzeba też postawić dosyć ważne pytanie czy to są uchodźcy, czy spryciarze którzy wykorzystując sytuację starają się wyemigrować tam gdzie będzie im lepiej. " do artykułu Przepychanki i slogany pseudokatoli.  (19/12/2015)
SlaRyb:   "@szacho: Meslier ksiądz ateista uważany w pewnych kręgach za prekursora materializmu, komunizmu i anarchizmu. Jego filozoficzny 'Testament' zaprzecza przypadkowości zdarzeń, wszystko co się dzieje w naturze ma swój ciąg przyczynowo skutkowy. Tym samym neguje dzisiejsze pojęcie ewolucji która zakłada przypadkową mutację genów. Swoją drogą ma m do Ciebie pytanie. Czy czytałeś ów 'Testament' i znasz jego historię?" do artykułu Urojenia Dawkinsa.  (15/12/2015)
SlaRyb:   "@Robert M.: kilka podobnych abstrakcji: Środek wszechświata - nauki przyrodnicze wierzą że jest ale nie wiedzą gdzie Teoria Wielkiego Wybuchu wierzymy że coś wybuchło ale nie wiadomo co wierzymy w tysiące abstrakcji w które każe nam wierzyć nauka" do artykułu Urojenia Dawkinsa.  (15/12/2015)
SlaRyb:   "@Zbyszekg4: Wydaje mi się że Świstak ma rację pisząc 'Tego fora pilnuje sfora zajadłych satanistów udających światłych humanistów!'" do artykułu Urojenia Dawkinsa.  (15/12/2015)
SlaRyb:   "Aby uzupełnić nieco artykuł podam kilka innych'ciekawostek' z dziedziny historii orgazmu. Szacuje się że obecnie na świecie żyje około 130 milionów kobiet po klitoridektomii (z grubsza rzecz ujmując -usunięciu łechtaczki). W Egipcie uważa się iż zwyczaj ten sięga swoją tradycją czasów faraonów. Ciekawostką jest fakt że obrzezania dokonują same kobiety (starsze kobiety okaleczają małe dziewc ..." do artykułu Orgazmy naszych przodków..  (15/12/2015)
SlaRyb:   "@Lilaazak: Zgadzam się z Twoją opinią. Wolę to napisać niż dać plusa bo minusujących jest więcej" do artykułu Kościół to perwersja.  (14/12/2015)
SlaRyb:   "@PiotrOrkisz: Pan Bóg objawił to w dziesięciu przykazaniach, w zależności od tłumaczenia Panu Bogu wystarczyło siedemdziesiąt cztery słowa Tobie 748" do artykułu Kościół to perwersja.  (14/12/2015)
SlaRyb:   "@Trebor: Zgadzam się w zupełności" do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (14/12/2015)
SlaRyb:   "@Trebor: Być może jesteśmy już coraz bliżej zobaczenia jakiegoś konkretu w niepewnym energooszczędnym oświetleniu jakie serwują nam dyrektywy UE, jakim jest stwierdzenie że wprowadzając nowe źródła sztucznego oświetlenia należy myśleć zarówno pod kątem energooszczędności jak i oszczędności ludzkiego wzroku. Swoją drogą może trzeba by było wykonać obserwację z zegarkiem w ręku ile czasu dziennie towarzyszy nam domowe oświetlenie. " do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (14/12/2015)
SlaRyb:   "@pirx: Jeżeli po zjedzeniu paru kęsów roślinki przez szkodnika, roślinka zabiłaby szkodnika, to jaka jest gwarancja że nie zabiłaby człowieka. Być może w dalszej perspektywie jest włączenie do obowiązkowego kalendarza szczepień wprowadzanie szczepionek ułatwiających trawienie produktów GMO" do artykułu Rewolucja genetyczna..  (14/12/2015)
SlaRyb:   "@Dariachol: To jest szympans po procedurze GMO" do artykułu Rewolucja genetyczna..  (14/12/2015)
SlaRyb:   "@pirx: Jeżeli można zmodyfikować roślinę (np. ziemniaka) aby mogła być odporna na szkodnika (stonkę ziemniaczaną), to równie dobrze można zmodyfikować stonkę aby wsuwała zmodyfikowane ziemniaki. Można to też zawsze wytłumaczyć tym że ewolucja nie da się oszukać i tak w kółko i w kółko .... można napędzać kasę dla patentowanych kanciarzy." do artykułu Rewolucja genetyczna..  (14/12/2015)
SlaRyb:   "@Hamilton Starszy: Wiem że nie lubisz słuchać poleceń i rozkazów, ale poszperaj sobie ot chociażby o takiej firmie koncernie jakim jest Monsanto. A dopiero potem odmawiaj komuś czci i rozumu." do artykułu Rewolucja genetyczna..  (14/12/2015)
SlaRyb:   "@Trebor: Oczywiście zgadzam się z Tobą. Na kondycję oka ma wpływ tysiące innych czynników. Jednak trzeba przyznać, że sztuczne oświetlenie towarzyszy człowiekowi dłużej niż patrzenie w monitor. No może za wyjątkiem osób które notorycznie patrzą, jak nie w ekran komputera to w mini-ekran smart-fona. W sklepach sztuczne oświetlenie nierzadko (widmo światła) dobierane tak aby uatrakcyjnić leżakujący ..." do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (14/12/2015)
SlaRyb:   "Jest jeszcze kwestia czegoś takiego jak widmo źródła światła i jego wpływ na żywotność ludzkiego oka. Idąc dalej nasuwa się nam pytanie co jest cenniejsze oszczędność złotówek, niezbyt dobrze ukierunkowana możliwość redukcji emisji CO2, czy moje własne oko." do artykułu Nabijanie w żarówkę (energooszczędną)!.  (14/12/2015)
SlaRyb:   Głos na artykuł Mikroczipy – kto przyjmie „znamię bestii”?  (14/12/2015)
SlaRyb:   "Nic dodać nic ująć, no może kilka cytatów mistrza propagandy Joseph'a Goebbelsa: 1. 'Zwykła propaganda ma niewiele wspólnego z obiektywizmem i jeszcze mniej z prawdą.' 2. 'Führer jest człowiekiem antyku. Skrycie nienawidzi chrześcijaństwa (...) Cóż za różnica między dobrotliwym i mądrze uśmiechającym się Zeusem a wykrzywionym w bólu, ukrzyżowanym Chrystusem.(...) [Führer] opisuje życ ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (14/12/2015)
SlaRyb:   "@Trebor: Też tego nie rozumiem, dlaczego ateiści przekonują mnie że Pana Boga nie ma, że to nie On Stworzył świat i człowieka tylko świat powstał w wyniku wielkiego wybuchu, a życie z zupy pierwotnej, a człowiek to genetycznie poprawiony szympans. " do artykułu Modlitwa odcina nas od Boga.  (11/12/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: slaryb
Ranga:
Ost. logowanie: 06/04/2016
Zarejestrowano: 04/12/2015

Statystyki
Punkty: 78
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.397
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 12
Komentarze: 38
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska