Login lub e-mail Hasło   

slinky
Wcześniejsze wpisy
slinky:   "Uau, jesli znasz większość społeczeństwa, to gratuluję, ja nie mam takich kontaktów. Jak dla mnie człowiek byłby ubogi, nie wiedząc nic o swojej przeszłości, czy języku...nie bez powodu w czasie wojny Niemcy zabraniali mówić po polsku...wiedzieli, że naród, który nie ma swojego języka, wymiera." do artykułu Język polski nie jest w modzie..  (24/08/2010)
slinky:   "hmm, no to w zasadzie po co i odrębność narodowa? Zróbmy jeden kraj, więcej pieniędzy, zero problemów z granicami, nielegalnym handlem itd. Zapomnijmy o wszystkim, co nas różni...i tu wracam do swoich spostrzeżeń...że niepotrzebna była nam wojna, jakakolwiek. Nikt inny nie musi nas niszczyć. Sami się zniszczymy..." do artykułu Język polski nie jest w modzie..  (22/08/2010)
slinky:   "Potrzebny artykuł, aczkolwiek ja osobiście jestem świadoma tego, co się ze mną dzieje przez palenie. Nie mówie, że jestem dumna...bo szczerze mówiąc uznaję to za swój największy, najgłupszy błąd jaki popełniłam w życiu. Jednak...no cóż. Może kiedyś rzucę, może nie. Tak czy siak zemrzeć mogę przez pijanego kierowcę, lub szaleńca biegającego z nożem...i wtedy moje niepalenie mi nie pomoże ;) to tak na moje własne pocieszenie....na coś trzeba umrzeć;P" do artykułu Ciało Palacza!.  (22/08/2010)
slinky:   Popularny artykuł: Język polski nie jest w modzie.  (21/08/2010)
slinky:   "Zasadniczo nie chodzi o to, czy ja mam racje, czy Ty...bo tutaj nie ma racji, są różne punkty widzenia i tyle;) Niemniej jednak, bez względu na różnicę zdań, miło mi, że ktoś przeczytał te moje wypociny;)" do artykułu Język polski nie jest w modzie..  (21/08/2010)
slinky:   "|Jednakże nie mogłabym kochać i poznawać'- odmiana czasownika wskazuje jednoznacznie na moją płeć;) Nic nikomu nie narzucam- poza tym, co jak co, ale kaszubski i śląski nie są nadawane w ogólnodostępnej telewizji. To jest zupełnie inna kwestia. Nie wiem już, jak mam to inaczej wytłumaczyć- angielski w celach komunikacji- TAK. angielski, jako coś lepszego i bar ..." do artykułu Język polski nie jest w modzie..  (21/08/2010)
slinky:   "Nie wyjaśniłam, jeśli już ;) Co do reklamy- po pierwsze, nie wszyscy rozumieją angielski, np starsi ludzie- dlaczego mają być skazani na napisy? Poza tym, ta reklama to tylko przykład. No i ostatecznie, jeśli będę chciała się osłuchać z językiem, to obejrzę film po angielsku. Poza tym, bardzo wątpię, żeby twórcy reklam anglojęzycznych kierowali się akurat chęcią pomocy w nauce ;) Łac ..." do artykułu Język polski nie jest w modzie..  (21/08/2010)
slinky:   "Nie do końca o to chodziło mi w artykule...oczywiście, że w języku polskim są naleciałości- w większości wynikające z historii. Oczywiście, że język ewoluuje...tylko czy musi w tym kierunku? Czy naprawdę, w Polsce nie mogę kupić ubrań na wyprzedaży, tylko na sale? Jakiemu to porozumieniu służy...bo mam jeszcze taką cichą nadzieję, że jednak Polak, drugiego Polaka po polsku w Polsce zrozumie...przy ..." do artykułu Język polski nie jest w modzie..  (21/08/2010)
slinky:   "A tutaj zaskakujący fakt: ludzie częściej kłamią w inny sposób, niż przez wiadomości tekstowe. Z prostej przyczyny: wiadomość taką można sobie przeczytać wiele razy i przeaanalizować... dlatego kłamcy wybierają telefon, lub kontakt osobisty ;) " do artykułu Internet – cichy zabójca uczuć….  (20/08/2010)
slinky:   Głos na artykuł Dziecko, lustrzany nauczyciel  (20/08/2010)
slinky:   Obserwuje użytkownika: orest_tabaka  (20/08/2010)
slinky:   Obserwuje użytkownika: Mateusz Stelmach  (20/08/2010)
slinky:   "Dobrze napisane i na temat. Ludzie normalni jeszcze nie wyginęli;) Oprócz tego, co napisałeś w artykule, przeraża mnie jeszcze jedno zjawisko- czasami ludziom łatwiej jest porozmawiać przez gadu gadu, niż w cztery oczy..." do artykułu Internet – cichy zabójca uczuć….  (20/08/2010)
slinky:   Głos na artykuł Internet – cichy zabójca uczuć…  (20/08/2010)
slinky:   Nowy artykuł Język polski nie jest w modzie.  (20/08/2010)
slinky:   "Zgodzę się z autorem, że horrory, czy thrillery są coraz głupsze i nastawione na rozlew krwi. Szczerze mówiąc, dawno nie obejrzałam czegoś dobrego, trzymającego w napięciu, po czym bałabym się zgasić światło. Ostatnim takim filmem, możecie mnie zlinczować i oskarżyć o beznadziejny gust ;), była Piła I. Wyjaśnię zaraz dlaczego. Nie ma co zaprzeczać, film ostro komercyjny, krew, krzyk ..." do artykułu Magia kina i telewizji umiera, czyli nowy wymiar głupoty medialnej.  (20/08/2010)
slinky:   Głos na artykuł Czyś ty człowiek, czyś ty zwierz?  (16/08/2010)
slinky:   "Hmm, ten kto myśli, że jest normalny, to dopiero szaleniec ;) Świetny przykład pani z biologii i księdza- tłumacz potem dziecku co i jak. Ominął mnie natomiast etap 'profesorowania' w LO. Nikt tego nie wymagał, a gdyby wymagał, zapytałabym o papier potwierdzający tytuł. " do artykułu Jak wytresować ucywilizowanego schizofrenika.  (16/08/2010)
slinky:   Głos na artykuł Jak wytresować ucywilizowanego schizofrenika  (16/08/2010)
slinky:   "Szanuję jej decyzję, ale niestety to już nie ta Chylińska. Nie byłam w stanie przesłuchać albumu, po prostu odrzucało mnie. Zgadzam się z tym, co sama kiedyś powiedziała, że gdyby taki album nagrała inna osoba- byłby chwalony, cóż wokalnie wykonana dobrą robotę. Melodie...jak to pop, zawsze znajdą fanów. Kurcze, ale to była Chylińska, jak tu teraz przejść z piosenek z dawnych albumów do takich..do tego czegoś?" do artykułu Agnieszka Chylińska w czasach popkultury.  (16/08/2010)
slinky:   "Może dlatego jest powiedzenie, że się wybacza, ale nie zapomina. Oczywiście wszystko zależy jeszcze od tego, co wybaczamy." do artykułu Dlaczego trudno jest przebaczyć?.  (16/08/2010)
slinky:   Obserwuje użytkownika: paranormalium.pl  (11/08/2010)
slinky:   Głos na artykuł K r o w a, a system polityczny !  (10/08/2010)
slinky:   "Jestem ostatnio zmęczona czytaniem o polityce...ale to czytało się przyjemnie i z uśmiechem :0 Poza tym, mam plastyczną wyobraźnię...powinnam była się tak chyba WOS-u za czasów LO uczyć ;)" do artykułu K r o w a, a system polityczny !.  (10/08/2010)
slinky:   Popularny artykuł: Kultura posiadania zwierząt.  (10/08/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: slinky
Email:
Ranga:
Ost. logowanie: 03/01/2015
Zarejestrowano: 09/08/2010

Statystyki
Punkty: 9.529
Wyświetlenia artykułów: 9.200
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.270
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 19
Komentarze: 28
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska