Login lub e-mail Hasło   

sln
Wcześniejsze wpisy
sln:   "Co za wrażliwość społeczna :)! Ja to myślę, że powinniśmy się sami oddać w ręce policji :D! Bez przesady z tą 'wrażliwością'... Civis pacem para bellum." do artykułu Broń domowego sposobu.  (14/05/2008)
sln:   "Możesz spokojnie postrzelać i teraz - zakręć się wokół strzelectwa IPSC, w kategorii karabin - np. Cracow Open - przylatują różne ekipy z zagranicy, z Niemiec, Izraela - żydzi zwłaszcza przywożą zawsze tony przeróżnych klamek i karabinów - tak, że często bywały problemy z ich odbiorem z lotniska :-). Okazywało się np. że przywieźli broń, która u nas jest teoretycznie ustawowo zabroniona :D. ..." do artykułu AK vs. M16.  (13/05/2008)
sln:   "Haha! Jakie lasy!? Większość lasów wycięliśmy w pień już w zeszłym stuleciu... Pozostały nam jedynie parki krajobrazowe ;-)... Zresztą - jak na razie, nie zapowiada się u nas na konflikty zbrojne... więc nie ma się o co martwić. Co do Land Warior... heh - albo za dużo telewizji, albo za mało doświadczenia - człowieczku - takie rzeczy jak Land Warior są dla pojed ..." do artykułu AK vs. M16.  (13/05/2008)
sln:   "Luzy jak luzy... zależy jak stary będziemy eksploatować model ;-)... ale najistotniejsza jest tu raczej moc naboju - ma on dość sporego kopa - czego nie da się ukryć i przy ogniu ciągłym - zawsze, czy tego chcemy czy nie - 'rozrzuci' nam te pestki... ale tak czy siak - na 150 m jest jak najbardziej do opanowania i nie trzeba doktoratu ani nawet magistra, żeby po niedługiej praktyce n ..." do artykułu AK vs. M16.  (13/05/2008)
sln:   "Doprawdy...? Niezawodny!? Oj... żebyś się 'maleńki' nie przeliczył z tą odległością, bo mając 13 lat ten karabin jest od Ciebie większy... a akurat tak się składa, że M16 jest do bani na dystanse większe niż 150 m. A jeśli chodzi o ścisłość Panie Anarchiuszu - w dobie dzisiejszego sposobu prowadzenia wojen 'precyzyjnych' strzelanie i skuteczność karabinu na dystanse powyżej 150 m jest FUNDAMENTALN ..." do artykułu AK vs. M16.  (13/05/2008)
sln:   "Myślę, że za bardzo szukasz problemów i za bardzo się popisujesz swoją 'katalogową wiedzą'. Widzisz - porównanie jest jak najbardziej zasadne, bo odnosi się do swego rodzaju mitów - to dwa legendarne karabiny. A Ty wyjeżdżasz z jakimiś dyrdymałami 'dla profesjonalistów'... :-) Nie bierz wszystkiego tak 'poważnie' - profesorku :D! SLN" do artykułu AK vs. M16.  (13/05/2008)
sln:   "Słuchaj Rysiu, oraz wszyscy 'mądrale', którzy swój sceptycyzm stawiają za przejaw nieomylnej mądrości i wszechwiedzy. Otóż AK-47 jest bezdyskusyjnie nie do pobicia przez M16, dlatego, że amerykańscy inżynierowie od broni byli dokładnie tacy sami jak Wy - chcieli wszystko najlepiej i najperfekcyjniej uchwycić - a wyszło jedno wielkie fiasko... Primo - M16 ma fatalne właściwości penetr ..." do artykułu AK vs. M16.  (13/05/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sln
Ranga:
Ost. logowanie: 14/05/2008
Zarejestrowano: 13/05/2008

Statystyki
Punkty: 28
Odwiedziny profilu: 1.862
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 7
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska