Login lub e-mail Hasło   

soso


Nie jestem osobą która ma specjalne przygotowanie aby się tu wypowiadać, wszystko co piszę to są moje własne przemyślenia i odczucia. Bardziej ufam temu co powstaje we mnie niż temu co ktoś już wymyślił, chociaż biorę pod uwagę wszelkie sugestie i spostrżeżenia. Raczej nie wdaję się w polemiki, gdyż każdy ma prawo inaczej widzieć i odczuwać a jedynie czasami mogę wyrazić własne zdanie czy opinię. Pozdrawiam Serdecznie tych co to czytają więcej informacjiWcześniejsze wpisy
soso:   Odpowiedź w wątku połączenie (To co we mnie i w Tobie) "Czasami nieświadomość tego kim być musimy jest lepsza, a może łatwiejsza do zaakceptowania, niż pełnia wiedzy. To co jest mi przeznaczone wysysa do cna to czego potrzebują inni i to co z siebie dawałem. Przychodzi moment, gdy czujesz, że jesteś wypalony i skończony. Wiesz że tak wiele jeszcze można zrobić i czujesz, że jeszcze chcesz ale nie masz już sił. Porównuję to do wypalającego się ogniska. ..."  (27/06/2012)
soso:   "Witam!! Opowiadanie jest bardzo dobre i pomimo tego że jest krótkie, co uważam za atut, to jest tak obszerne w swej treści że aż trudno pojąć. Można wielu słów użyć starając się określić miłość, dobroć, współczucie, zrozumienie, wspieranie się wzajemne, oddanie drugiej osobie. Można to zagmatwać i pokręcić używając zwrotów górnolotnych i nie osiągnąć tego co płynie z tego opowiadania. To że ..." do artykułu Jak wyglądają niebo i piekło.  (18/03/2011)
soso:   "Każdy jest najważniejszy dla siebie, a i innym jest ważny gdy coś z siebie daje. Pozdrawiam" do profilu nikt ważny.  (18/03/2011)
soso:   "Chciałbym dodać dwa wyjaśnienia do mego postu, gdyż dotarły do mnie sygnały, że pewne rzeczy są niezrozumiałe. Po pierwsze lustro jest tutaj jakby symbolem dwóch światów. Świata fizycznego, gdzie stoimy przed lustrem i widzimy swoje odbicie, które dla nas jest nie realne, i świata duchowego, gdzie odbicie jest rzeczywistością, a świat fizyczny jest fikcją i majakiem. W pewnych momentach zaczynamy ..." do artykułu List do Przyjacółki.  (15/02/2011)
soso:   "Bardzo trafnie ujęłaś całość. Widzę, że wiesz dużo o ludziach i ich potrzebach, nie tyko tych materialnych. Naszym życiem i całym światem kieruje strach i on nadaje kierunki naszym drogom. W zależności od stopnia w jakim możemy pokonać nasz strach, możemy mniej lub więcej osiągnąć. Ważne jest aby w porę zobaczyć go w sobie, później nazwać a później dopiero możemy podjąć z nim walkę. Wszystko co pi ..." do artykułu Bajka o tym co nienamacalne.  (07/02/2011)
soso:   Głos na artykuł Nie marnujmy życia przed telewizorem  (02/02/2011)
soso:   "Witam. Zarówno telewizja jak i komputer, a może nawet cała technologia i jej postęp ma w sobie tyle samego dobrego co i złego, a od każdego z nas zależy z czego i w jaki sposób pragniemy skorzystać. Co do młodzieży, to uważam, że należy wsłuchiwać się w ich potrzeby, ale też delikatnie w nie ingerować wskazując właściwe kierunki. Pozdrawiam wszystkich" do artykułu Nie marnujmy życia przed telewizorem.  (02/02/2011)
soso:   "Pisząc, że nie zaznałem takiej miłości od innej osoby, nie znaczyło że nie odczuwam jej do innych. W artykule list do przyjaciółki, ująłem to szerzej i zamknąłem pogodzeniem się z tym co mam. Jednak coś jeszcze tli się na dnie, jakaś iskierka nadziei." do artykułu Miłość a przyjaźń do kobiety.  (30/01/2011)
soso:   Popularny artykuł: List do Przyjacółki  (29/01/2011)
soso:   "Ten artykuł powstał z bólu i rozgoryczenia. Takiej miłości pragnie moja dusza, ale nigdy jej nie zaznała. Ta kobieta, która spowodowała moje rozterki nigdy mi tego nie dała, jednak przez nią wszystko zrozumiałem. To co wcześniej było niejasnym majakiem uczuciowym, dostało nazwę i przyszło zrozumienie. Zrozumienie jednak nie koi bólu a jedynie go pogłębia. Pozdrawiam i życzę, aby każdy młod ..." do artykułu Miłość a przyjaźń do kobiety.  (29/01/2011)
soso:   "Widziałem wpis i dodałem odpowiedź. Dzięki, że napisałaś to wszystko. Pozdrawiam" do profilu Piotr Stanisław Issel.  (26/01/2011)
soso:   Odpowiedź w wątku Soso, nie mogę dodać mojej odpowiedzi do twojego wątku... (To co we mnie i w Tobie) "Witam. Piszę już drugi raz tą samą wiadomość. Wczoraj napisałem wiele i obficie, jednak jak nacisnąłem 'dodaj odpowiedź', strona się przeładowała i nic z niego nie zostało. nie miałem siły tego odtwarzać. uznałem że to przeznaczenie więc dałem spokój. Dzisiaj napiszę coś ponownie, ale nie będę starał się tamtego odtworzyć, ale spontanicznie to co przyjdzie do głowy. I już wiem, że trzeba to ..."  (26/01/2011)
soso:   Nowy artykuł List do Przyjacółki  (25/01/2011)
Piotr Stanisław Issel:   "Soso, odpisalam ci na wątpliwości... w nowym wątku bo w twoim mi nie pozwalano dodac odpowiedzi - skorumpowane cóś tam... Polecam ci mój artykuł New Age - droga do poznaia siebie czy autostrada ostracyzmu...tam tez niejako zawarłam cząstkę odpowiedzi na nurtujące cie pytania. Pozdrawiam serdecznie :)" do profilu soso.  (18/01/2011)
soso:   Nowy wątek: wątpliwości (To co we mnie i w Tobie) "Ostatnio zacząłem rozmyślać nad tym, co daje mi zrozumienie. Dawniej miałem niejasne uczucia niespełnienia, braku, chęci poznawania. Nie wiedziałem co to jest. Człowiek młody, zapracowany gdy ma chwile wolnego i doznaje takich uczuć nie bardzo wie co to jest. Po prostu jest i już. Nie zagłębiając się w to przechodzi do kolejnego punktu dnia i idzie swoją drogą. Wówczas czarne było czarne, a ..."  (10/01/2011)
soso:   "Dzięki za uznanie, ale to życie pisze takie opowieści, czasami tylko je ubieram w słowa. Życie pisze bajki, dramaty, horrory, a czasami jest zwykłą prozą. Pozdrawiam" do artykułu Ptaszek w złotej klatce.  (01/01/2011)
soso:   "Gdybym na początku swojej drogi, wiedział to co teraz wiem i rozumiał wszystko tak jak teraz, pewnie życie moje by było inne. Ale czy na pewno lepsze? Sama wiedza jest tylko jednym z czynników jakie są potrzebne do stworzenia lepszego świata. Trzeba jeszcze pokonać bariery kulturowe, religijne, społeczne i wszystko to co nam się wpaja od dzieciństwa, aby poczuć się wolnym i kochać tak jak pragnie nasza dusza, a nie tak jak od nas wymagają inni. " do artykułu Miłość a przyjaźń do kobiety.  (28/12/2010)
soso:   "To co tutaj napisałem, powstało po rozmowie z pewną osobą, która chociaż w życiu ma wszystko co najdroższe i najlepsze to nigdy nie zaznała ciepła rodzinnego i miłości rodzicielskiej, Była traktowana jak przedmiot, który musi być zawsze najpiękniejszy by móc się nim chwalić. Rodzice doprowadzili do takiego stanu, że wyrzekła się ta osoba własnych marzeń, i własnego życia, aby nie stracić tego do c ..." do artykułu Ptaszek w złotej klatce.  (28/12/2010)
soso:   Popularny artykuł: Ptaszek w złotej klatce  (27/12/2010)
soso:   Dodanie artykułu Ptaszek w złotej klatce do grupy To co we mnie i w Tobie  (22/12/2010)
soso:   Nowy artykuł Ptaszek w złotej klatce  (22/12/2010)
soso:   "Ile zła i cierpienia prowadzi do pojedynczego zbawienia i zrozumienia Więc to zło innych jest złem? Czy może tylko stwierdzeniem, że cel uświęca środki? Pozdrawiam" do artykułu Bryk.  (08/12/2010)
soso:   Dodanie artykułu Jak określić tego, który jest wieczny... do grupy To co we mnie i w Tobie  (08/12/2010)
soso:   "Bóg nie jest moją ani Twoją, ani też niczyją własnością, więc na pewno go nie zgubiliście, więc po co go szukacie? Wszyscy natomiast jesteśmy Jego własnością i gdy On któregoś z nas zgubi, to uwierzcie mi, NA PEWNO NAS ZNAJDZIE. Każdemu jest dane różny sposób pojmowania i rozumienia całego wszechświata, ale wszyscy mają rację, a cały spór zawsze jest o słowa i nazwy. Czy jest sens si ..." do artykułu Jak określić tego, który jest wieczny....  (08/12/2010)
soso:   Dodanie artykułu Przyjmijmy, że Jezus nie był Bogiem... do grupy To co we mnie i w Tobie  (08/12/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: soso
Ranga:
Ost. logowanie: 24/01/2017
Zarejestrowano: 31/10/2010

Statystyki
Punkty: 15.690
Wyświetlenia artykułów: 14.343
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.730
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 31
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska