Login lub e-mail Hasło   

Stefan Bathory

Wcześniejsze wpisy
Stefan Bathory:   Głos na artykuł Kraj Orwell'a  (13/05/2011)
Stefan Bathory:   "Moja ciocia ostatnio wszczepiła kotu chip bo cały czas gubił obrożę. Media oferują mi dziesiątki kanałów z tępą rozrywką typu 'Taniec z gwiazdami', więc jest już alternatywa na brzydkie dni. W te ładne można pójść do sklepu i kupić coś GMO, albo jakiś soczek z Aspartamem, w końcu zdrowe odżywianie do podstawa. Ulice są bezpieczne, bo na każdym kroku można przecież spotkać kamerę.. Cenzura internet ..." do artykułu Kraj Orwell'a.  (13/05/2011)
Stefan Bathory:   "Nie znam się na fizyce, ale wydaje mi się że prawa fizyki pozostają niezmienne, odległości i trudności dotarcia na naszą planetę też raczej nie da się zmienić. Może gdyby ludzie rządzący światem zamiast walki o wpływy, przewagę militarną, bogactwa naturalne itp.. (sory że tak ogólnie) odstawili spory na bok, i obrali za priorytet osiągnięcie możliwie jak najwyższego poziomu techniki, może to my byśmy latali w odwiedziny na inne planety." do artykułu Astronauta twierdzi obcy istnieją.  (25/02/2011)
Stefan Bathory:   "Wieloletnie śledzenie wydarzeń całkowicie pozbawiło mnie złudzeń co do instytucji kościoła katolickiego. Przykro mi że tak to wszystko wygląda, kiedy otworzyły mi się oczy poczułem się zwyczajnie zawiedziony.. Dożyłem czasów kiedy Kościół został podzielony na ludzi wierzących i na prężnie rozwijającą się instytucję. Nie rozumiem tylko jakim cudem ludzie mający po siedemdziesiąt lat, którzy ..." do artykułu POLACY, zaciskajcie pasa, a my damy miliardy Kościołowi Katolickiemu.  (25/02/2011)
Stefan Bathory:   "Skoro ten chłopak naprawdę był w niebie, widział to wszystko i teraz powrócił na ziemię do sparaliżowanego ciała sześciolatka, to mu szczerze współczuję.. tyle jeszcze życia przed nim, a każdy dzień będzie naznaczony tęsknotą i prawdopodobnie już nic na tym świecie nie będzie mogło dać mu szczęścia." do artykułu Był w niebie i spotkał Jezusa. Świat poruszony historią 6-latka!.  (25/02/2011)
Stefan Bathory:   "Bylibyśmy wielkimi egoistami twierdząc że jesteśmy sami we wszechświecie. Szkoda tylko że dajemy się poznać zawsze z tej gorszej strony..... wojny, dewastacja planety, wszelkiego rodzaju dewiacje, zło.. Może to głupie co napiszę, ale sądzę że gdybyśmy byli inni już dawno utrzymywalibyśmy otwarty kontakt z jakąś inteligentną formą życia pozaziemskiego :)" do artykułu Astronauta twierdzi obcy istnieją.  (25/02/2011)
Stefan Bathory:   "Jestem skłonny w to uwierzyć, może nie w obecnie przedstawiane nam UFO (zielone ludki w latających talerzach) ale na pewno w życie pozaziemskie. Wszechświat jest nie do pojęcia ogromny, bylibyśmy egoistami twierdząc że jesteśmy w nim tylko my.. Tak już jest na tym świecie, znów odnoszę się do mediów robiących ludziom gówno z mózgu. UFO to tylko science fiction, a kto w nie wierzy z pewnośc ..." do artykułu Powody ukrywania prawdy o UFO.  (24/02/2011)
Stefan Bathory:   "'Prosta historia' - Davida Lyncha. Film opowiada o dziadku który przemierza 500 kilometrów kosiarką do trawy, żeby zobaczyć chorego brata. Chwyta za serce :) " do artykułu Filmy, które odmienią twoje życie.  (19/02/2011)
Stefan Bathory:   Głos na artykuł Rap a książka  (19/02/2011)
Stefan Bathory:   "Dobry artykuł, fajnie że ktoś stara się pokazać ludziom Hip-Hop z tej lepszej strony. W dzisiejszych czasach każda taka cegiełka się przydaje, może czytając to chociaż jeden przeciwnik gatunku pozwoli sobie na chwilę refleksji. Od siebie mogę polecić utwór WWO - Desiderata, który w większości oparty był na poemacie Maksa Ehrmanna, pod tym samym tytułem. Tekst prawi o życiu, szczęśc ..." do artykułu Rap a książka.  (19/02/2011)
Stefan Bathory:   Głos na artykuł Subkultury  (18/02/2011)
Stefan Bathory:   "Ho ho i po raz kolejny jestem pierwszym z krytyków :-) Bardzo konkretny artykuł poświęcony tej wielce niedocenionej formie sztuki. I dzięki za info o vlepkarzach, może skazuje się na potępienie ale przyznam że pierwszy raz o nich słyszę. Z chęcią sprawdzę ich twórczość. Sam kiedyś robiłem vlepy, świetnie wspominam ten czas.. najgorsze jest starcie z rzeczywistością, kiedy wl ..." do artykułu Vlepka, czyli oswajanie przestrzeni.  (17/02/2011)
Stefan Bathory:   "Ho ho jak widać jestem pierwszym z krytyków :-) Wielkie propsy za artykuł, może dzięki niemu ktoś chociaż trochę zmieni swoje przekonanie na temat tej kultury. Jestem z pokolenia 87, czyli jednym z pierwszych którzy w pełni chowali się na polskim rapie. Co mogę powiedzieć po czternastu latach siedzenia w tym klimacie... gdybym mógł cofnąć czas, niczego nie chciałbym zmienić. Nie żałuję cho ..." do artykułu Subkultury.  (17/02/2011)
Stefan Bathory:   "Mass media od wielu lat konsekwentnie dążą do ogłupienia społeczeństwa. Nie ważne teraz kto za tym stoi, liczą się fakty. W dzisiejszych czasach telewizja oferuje nam kilka tysięcy kanałów, od sportu poprzez politykę, akcję, kanały porno, gastronomię itd. W skrócie każdy znajdzie coś dla siebie, skakanie po kanałach to fajne zajęcie w długie zimowe wieczory.. tylko gdzie jest tutaj czas na chwilę ..." do artykułu Gówno TV.  (14/02/2011)
Stefan Bathory:   "Nawet jak w tym artykule są jakieś drobne nieścisłości odbiegające od faktów to i tak miło się czyta :) " do artykułu Średniowiecze - ciekawostki.  (04/02/2011)
Stefan Bathory:   "'Wezwanie do przebudzenia'. Ostatnio ten dokument wywarł na mnie kolosalne wrażenie, obecnie staram się oswoić z nowo nabytą wiedzą i ocenić ile znajduje się w nim prawdy. Generalnie sceptycznie podchodzę do wszelkich teorii spiskowych, ale tu jest podane wszystko na tacy, poparte przemówieniami znanych osobistości.. Zamieszczam link: http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96Ay0" do artykułu Filmy, które odmienią twoje życie.  (02/02/2011)
Stefan Bathory:   "Moim zdaniem sami sobie ukręciliśmy bat na własny tyłek. Kiedyś pewien człowiek (teraz zresztą znana postać w świecie polityki) powiedział mi: 'W dzisiejszych czasach komfortem nie jest posiadanie telefonu za dwa tysiące złotych, tylko jego brak. Nawet najbogatsi czasem nie mogą sobie na to pozwolić'. To mi otworzyło oczy, tak naprawdę jesteśmy uwiązani i zależni od techniki na każdym stopniu. ..." do artykułu BigBrother nas widzi.  (02/02/2011)
Stefan Bathory:   "Dobra, od początku. Dwa pierwsze zdania mojej poprzedniej wypowiedzi były metaforą, odniesieniem do tego jaki wpływ środki masowego przekazu mogą mieć na osoby nieświadome, najbardziej podatne na manipulację. Uznałem Toruńską rozgłośnię jako idealny przykład tego zjawiska, i nie przepraszam tych którzy czują się w jakiś sposób urażeni. Sądzę więc że błąd polegał na błędnej interpretacji, i mogliby ..." do artykułu Marihuana - o faktach przemilczanych.  (01/02/2011)
Stefan Bathory:   "dobre rady :) czemu nie spróbować " do artykułu JEDZMY ZDROWO, czyli 21 możliwości, jak wygrać z nadwagą !.  (03/01/2011)
Stefan Bathory:   "Wspominam swoją (na szczęście już ukończoną) uczelnię, jak też cały ten cyrk co się dziekanatem zowie. Dwie zarozumiałe baby które za nic miały czas studenta (ta odmiana czasu jest szczególnie cenna). Baba która na prośbę o podbicie legitymacji studenckiej obdarza cię wzrokiem pełnym pogardy, jakbyś był nie wiadomo jakim śmieciem (ładnie to kontrastuje z jej wręcz namacalnym poczuci ..." do artykułu Czy student to zwierzę? - czyli batalia pod dziekanatem.  (29/12/2010)
Stefan Bathory:   "Miałem okazję mieszkać w mieście, miałem okazję mieszkać na wsi. Oczywiście wiadomo, są gusta i nie każdy będzie podzielał moje zdanie. Życie na wsi to piękna sprawa, można cieszyć się ciszą i świętym spokojem. Wychodzisz z domu na własny trawnik i możesz praktycznie robić co chcesz. Nie ma sąsiada walącego w kaloryfer kiedy muzyka gra za głośno, panowie policjanci nie nawie ..." do artykułu Życie na wsi 2010..  (09/12/2010)
Stefan Bathory:   "Życzę powodzenia ludziom którzy kupują stuff niewiadomego pochodzenia. Każdy palący raczej wie czym dilerzy potrafią doprawić ziele, w tym temacie fantazja nie ma granic. ...dlatego trzeba palić naturkę która urośnie koledze w szafie, wtedy na pewno nikomu nie zaszkodzi. " do artykułu Marihuana - o faktach przemilczanych.  (04/12/2010)
Stefan Bathory:   "Prawda jest taka że przeciwko legalizacji marihuany są ludzie nieświadomi, lub źle poinformowani. Wystarczy że jeden ksiądz z Torunia krzyknie w eter o diabelskim krzaku, i ile już mamy osób przeciw sobie? całe rzesze żywych trupów :) Jedyne czego nie rozumiem to sprzeciw polityków wobec legalizacji. Myślę że Państwo zaczęłoby się powoli podnosić na nogi dzięki takiemu zastrzykowi gotówki. " do artykułu Marihuana - o faktach przemilczanych.  (03/12/2010)
Stefan Bathory:   "Właśnie, 'Zielona Mila' świetny film, daje do myślenia. Do kategorii takich filmów wydaje mi się że można jeszcze zaliczyć 'Ciekawy przypadek Benjamina Buttona' z Bradem Pittem, film o życiu, piękne a zarazem smutne kino. Do tego 'Skazany na Bluesa', film biograficzny o Ryśku Riedlu, wokaliście Dżemu. Dzięki tej produkcji spodobała mi się twórczość tej kapeli. Świetnymi produkcjami, ..." do artykułu Filmy, które odmienią twoje życie.  (01/12/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kaniak
Ranga:
Ost. logowanie: 14/09/2011
Zarejestrowano: 06/04/2010

Statystyki
Punkty: 358
Odwiedziny profilu: 2.336
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 5
Komentarze: 28
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska