Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Dzisiaj
Hamilton:   "@Serpico: nie mów tak, bo się kjujowa wystarczająco wychłodziła we wrześniową lodowatą noc we wrocku. Na szczęście rozgrzała się przesadzając kwiatki w styczniu w ogrodach oślo." do artykułu Nauka i Zdrowy Rozsądek (3).  (17 min. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: łał a Marian Jurczyk wiedział, że się znacie osobiście ?" do artykułu Skandal w Szczecinie, jest plac im. P. Adamowicza, a nie ma ul Mariana Jurczyka.  (47 min. temu)
Hamilton:   "@Serpico: Kori jak się pochyli i mu nic nie 'penknie' to czasem rozwiąże sznurówki a czasem się o nie przewróci, ale wdrożeniowiec wdraża wiśniówkę, mamroty i zagrychę z zapałem." do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jasne, wielkie koncerny biorą do wielkich projektów pana handlującego Atari i Commodore by zaoszczędzić dwie stówy. Nie wiem czy uwierzysz, że u mnie z kuchni do pokoju odjeżdża Pendolino co godzinę przez Zakopane, Czeladź i Sianozrzędy Podlesie. " do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Koriolan: haha - w dodatku ukradłem całe złoto świata co mi ócony udowodnił na wykresie i z Balcerowiczem wywiozłem 3/4 tryliona dolarów i dalej obaj napadamy na rencistów w nocy. Wy tu na eioba oba trzy zdechlaki siejecie miłość a ja nienawiść. Może dlatego tępy i bucowaty kormoranie nie widzę tej twojej prawdy." do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolancio: cheba dlatego, że jestem złodziej, oszust, bandzior, bije żonę i dzieci, okradam swoich pracowników, kopuluje z baranami i morduję niewinne dzieci jak odkrył twój debilny przyjaciel też wdrożeniowiec boskich algorytmów z evankielni idioty. I nie widzę z miłości aniołku. Ja to nawet czerwonego guzika nie widzę. A ty wszystko." do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: no, prasa całego świata o tym pisała. Z óconym Mańkiem. Nie pamiętam czy na lampach elektronowych czy tych naftowych? On przywoził lampy a ty boże algorytmy. " do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolancio: tę pracę w Belchatowie to oglądałeś w TV na kanapie pijąc wiśniówkę ? Z ksiundzem macie wspólną cechę. Zielazowe zasady moralne z rzadkiego gówna. I wicie jak inni mają żyć po boziemu." do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to ksiunc Budzinski jest święty. Jemu się poskarż, rzuć 3 euro i da ci odpustem między kulki. To cię ośfici jak elektrownia w Bełchatowie." do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (5 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty Mariolku w wieku 50 lat przestałeś już ssać mamusię. I nie boisz się, że ci to może zaszkodzić w karierze naókowej ? Zuch z ciebie." do artykułu Zagubiona odpowiedź.  (5 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolancio: jak Sadosie napadli na Vivi to siedziałeś 'bochatersko' w kąciku i zacierałeś tłuste łapska z radochy a miłość i przyjaźń ściekała ci z oczodołów po policzkach. I tak zostałeś prima baleronem mokrego podkoszulka." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (5 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: zaczniemy tak szaleć, że zagryziemy ze złości pół vaticanu i wszyćke ksiunc katolickawy. Jeszcze wysoko ynteligentny będzie z nas dómny jak paff." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolancio: na twój umysł najlepsze jest włażenie w dupsko bez wazeliny." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: haha - w bibli pisze, że lepiej 'wykupić' sobie oko ? Aha i poleciałeś do Gierkowej i kupiłeś sobie operacje i teraz wszystko widzisz inaczej, podwójnie i zamazane znawco Biblii." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@Who cares: to ja kjujowa wymieniam cię w gronie największej elyty eioba a ty mi się odwdzięczasz jak dama spod ławki pod monopolowym. Czyżbyś się za nich wstydziła ?" do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: haha - a tobie grubciu brakuje tego wszystkiego oprócz wyższości bucowatego buddynia nad zaciemnionym ludem." do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@Who cares: łał znaczy się, najszczęśliwsze są prostytutki. Dużo seksu i dobrego alkoholu 'zakanszajom' trawką i innymi zdrowymi ziółkami. Nie muszą się odchudzać, a dzieci rodzą prosto do okna zycia." do artykułu Nauka i Zdrowy Rozsądek (3).  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie jestem tobą. Nie oczekuj ode mnie bym vivi zazdrościł chłopów. Tobie to wsio ryba, chłop, owca, baran, ciele czy niedomyta flama. Tak daleko to ja się w moim rozwoju nie wycofałem." do artykułu Nauka i Zdrowy Rozsądek (3).  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ło matko ośficunego łosia a ja myślałem, że dałeś mi plusa z miłości. Jaka ulga, że mogę rozluźnić pośladki i nie przykleisz mi się do treści pokarmowej." do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha jasne, ty, kjujowa, Mariol, Miruś, zakrawarski i Sadosie ścigacie się jak gęsi na autostradzie by mi dać plusa. To widać." do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: niestety. Hahaha. Czego ty nie masz. Dzwoń z wyższością zębami i poinformuj vivi. Niech się całe oślo, parysz, londyn i lizbon dowie jak wam wszyscy zazdroszczą czerwonych komentarzy." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: tak myślisz ? Paczaj tego procesu u ciebie akurat nikt tu na eioba jeszcze nie zauważył." do artykułu Medytacja - podstawy (3).  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty lizusie tak kochasz niektórych ludzi, że ci z zadka tylko uszy wystają. A ozorem mlaskasz potem całymi godzinami na portalach." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: to zrozumiałe, że nie czytasz. Zanim analfabeta sylaby do kupy złoży to się ciemno robi i nie zdąży." do artykułu Polska PiSzczy cieniutko i fałszywie !.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie wiem czy zauważyłeś ale wszyscy już zauważylismy, że bara bara powoduje, że życie jest najważniejsze w życiu, bo Koriolancio bara barach na portalach. I tak może całymi dniami do usranej śmierci. Jak on inaczej, lepiej, głębiej, mocniej, łagodniej, zręczniej bo jest to łoś ficuny sficzką łoś." do artykułu Nauka i Zdrowy Rozsądek (3).  (9 godz. temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 min. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.647.602
Wyświetlenia artykułów: 1.466.062
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 52.706
Przeczytane artykuły: 957
Ocenione artykuły: 2285
Komentarze: 20271
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska