Login lub e-mail Hasło   

Hamilton Starszy
Dzisiaj
Hamilton Starszy:   "@Andrzej Budzinski: jako niedorozwinięty podwórkowy myśliciel cieszę się z twoich form grzecznościowych. " do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (godzinę temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Fakty i mity o tabletkach po stosunku  (godzinę temu)
Hamilton Starszy:   "@Bilbo Bagins: i nie mam najmniejszego zamiaru. He he, najbardziej chore są twoje skojarzenia. Odrzucaj co się tylko da i nie zapomnij innych uczyć tolerancji. Śledzą cię i gnębią biedaku. A ty w pierwszym szeregu walki o wolność słowa jak tow. Stalin. Dzisiaj być kanalią i nie należeć do nowej rasy panów do której ty pewnie się zaliczasz to zaszczyt i komplement. Takim 'panom' nie powierzyłbym nawet butów do czyszczenia, bo ostatnio pany zeżarli mi sznurówki. " do artykułu Pierwsza komunia święta..  (3 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Bilbo Bagins: sam widzisz co cię czeka. Wikt i opierunek przez 2 lata. Nie ja przygotowałem ten spektakl, nie ja w nim uczestniczyłem, i nie ja twierdzę, że te zachowania są pedofilskie. To wnioski wypływające z twojej chorej wyobraźni." do artykułu Pierwsza komunia święta..  (4 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Bilbo Bagins: nie pozwól też by twa pupa nie zrobiła ze złości kupy. Powtórz 3 razy 'Hamilton kanalia'. Ulży ci i unikniesz prania." do artykułu Pierwsza komunia święta..  (4 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Nadszedł najwyższy czas, abyś podyskutował z Bilbao. Pokrewna dusza. Znajdziecie wspólny język." do artykułu Czy homoseksualizm jest chorobą?.  (4 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Bilbo Bagins: Naszemu Bilbusiowi wydaje się, że jest nadprokuratorem, żąda wyjaśnień i dowodów. Bilbuś za tak obrzydliwe sugestie dotyczące głowy państwa i osób mu towarzyszących rzeczywiście możesz trafić do prokuratury." do artykułu Pierwsza komunia święta..  (5 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Bilbo Bagins: 'Sex i ludzka wydolność' 21 pkt , 'Atlantyda' 28 pkt , 'Zajęcia świętych mężów i dam' 20 pkt , 'Krótka historia bankowości' 25 pkt , 'Rozbicie dzielnicowe Polski w 2012 roku' 20 pkt , 'Biblia - mity, czy przesłanie Boga?' 21 pkt - dla Bilbao - niska jakość. Ja nie odrzuciłem Bilbao żadnego 'dzieła', bo musiałbym zniżyć loty do jego poziomu, a na to nie miałem i nie ma ..." do artykułu Pierwsza komunia święta..  (5 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Bilbo Bagins: na szczęście nie byłem molestowany, ale w dzieciństwie znałem księdza do którego dzieci nie chciały chodzić się spowiadać. Jego walka z grzechem nieczystości i dociekliwość z tym związana przekraczała wszelkie granice. Wtedy tego nie rozumiałem i też go unikałem. Dziś już rozumiem i zadałbym mu proste i tolerancyjne pytanie: - czy cię stary świntuchu ręka nie boli po tych spowiedziach? I miałbym w imieniu swoim i tych dzieci do tego pełne prawo. " do artykułu Pierwsza komunia święta..  (5 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Bilbo Bagins: wystarczy spojrzeć na twoje radosne wyczyny i o 'tolerancji' dowiemy się więcej niż mówią wszystkie encyklopedie i biblie świata. A takie pytania też uważam za obraźliwe." do artykułu Pierwsza komunia święta..  (6 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: MARIA była KIMŚ. Umieszczanie jej w towarzystwie naszych 'polityków' to zbrodnia. http://www.eioba.pl/a/301q/o-marii-s" do artykułu Jeśli ktoś obali Vatykan .....to będą to kobiety !.  (6 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: ha ha, jedni debile rządzą, inni przebierają nóżkami do rządzenia. Nie dziwię się, że normalny w polityczne gówno nie wchodzi. Cała nadzieja, że ta gwiazda już za rok, dwa zrozumie z czego się śmieją. Nikodem Dyzma to mąż stanu światowego formatu. Im większy jełop i świr tym większe szanse na karierę." do artykułu Jeśli ktoś obali Vatykan .....to będą to kobiety !.  (6 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: jakbym obchodził 60 tys. odsłon na 60 urodziny też bym się cieszył. A tak muszę jechać do Połczyna Zdroju smutny jak agent SB." do artykułu IX zjazd rodu Kostków w Leśniewie.  (6 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: On gdzieś pisze, że jest zakaz leczenia homo. Nikt nikomu nie zabrania leczyć się z homoseksualizmu, ale namów takiego biskupa na leczenie, jak za żadne skarby się nie przyzna, a inni bez biskupa też nie pójdą, bo kto im odpuści, pozamiata pod dywan i zmieni parafię. " do artykułu Definicja homoseksualizmu według nauki Kościoła Katolickiego..  (7 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "'Modlę się o mądrość dla papieża, o jego serce otwarte na działanie Ducha Świętego, a jeśli tego nie uczyni – modlę się o szybkie jego odejście do Domu Ojca' – mówił w trakcie homilii wygłoszonej 25 lutego ks. prof. Edward Staniek. Polski kościół pewnie się modli o przeniesienie Watykanu do świętej ziemi w Toruniu tryskającej bożymi wodami geotermalnymi pod oknami zagłodzonego Ojca Zbawiciela. Jak do kobiet dołączą nasi sukienkowi Watykan padnie na kolana." do artykułu Jeśli ktoś obali Vatykan .....to będą to kobiety !.  (7 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "Co mówił nam Katolicki Kościół jeszcze 40 lat temu. Oślogłowi z ambon pokazywali swymi tłustymi paluchami panny z dzieckiem, a ich dzieci nazywali bękartami. Dziś nawet na wsiach takich durniów gonią z kosą. A święte pisma się nie zmieniły. " do artykułu Definicja homoseksualizmu według nauki Kościoła Katolickiego..  (7 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: 'Prymitywne życie jest w kosmosie bardzo powszechne, podczas gdy inteligentne bardzo rzadkie. Niektórzy mówią, że jeszcze nie pojawiło się nawet na Ziemi'. - Stephen Hawking " do artykułu IX zjazd rodu Kostków w Leśniewie.  (7 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Zdzisław Sadowski: przepraszam pana, coś mi się pokićkało. To pan Kostka zdobył mnóstwo odsłon i był najlepszy z najlepszych. I opracował pierwszy rocznik statystyczny odsłon z kraju i zagranicy." do artykułu IX zjazd rodu Kostków w Leśniewie.  (8 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "To poważniejsze niż myślałem. Wcale się nie dziwię, że rzuciłeś sutannę i uciekłeś do Włoch. Twoi bracia mieli w tobie upodobanie.? To rodzi obsesje, zahamowania i stany lękowe na całe życie. Naprawdę głęboko ci współczuję." do artykułu Państwo śmierci....  (9 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Zdzisław Sadowski: mam nadzieję, że umieści tę informację w następnych wydaniu statystyk. Szanowny pan jednak wyprzedza wszystkich na wiadomosci24 i interia69 gdzie pan łącznie zdobył mnóstwo odsłon i był pan najlepszy z najlepszych. Mam też nadzieję, że niczego nie pokręciłem." do artykułu IX zjazd rodu Kostków w Leśniewie.  (9 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "@Andrzej Budzinski: działa, działa - patrz jakie tłumy porwałeś. Módl się by cię nie pogonił." do artykułu Tezy propagowane przez homoseksualistów..  (9 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "200 lat temu homoseksualizm uznawany był za chorobę, a 500 lat temu na ból głowy zalecano walnięcie delikwenta siekierą w łeb, wyciągnięcie mózgu, posolenie i wepchnięcie z powrotem. Jak będziesz miał migrenę po tych naukowych dociekaniach poproś żonę o taki zabieg i ręczę, że migrena już nigdy cię nie dopadnie. To nowatorska metoda opracowana przez absolwentów podobnej uczelni jak twoja. Mam nadzieję, że będzie co solić. " do artykułu Definicja naukowa homoseksualizmu..  (18 godz. temu)
Hamilton Starszy:   "„31 A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre”. Podobno Andrzeju jak ciebie ujrzał i twoje dyrdymały zmienił zdanie i prosił by ci to przekazać: https://www.youtube.com/watch?v=NfnVw0QuHDE" do artykułu Tezy propagowane przez homoseksualistów..  (19 godz. temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł K+M+B cz. 1/2018 (Katolicki Mem Buraczarniany)  (20 godz. temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.398.080
Wyświetlenia artykułów: 1.276.088
Obserwujący użytkownicy: 60
Odwiedziny profilu: 36.270
Przeczytane artykuły: 538
Ocenione artykuły: 1995
Komentarze: 7618
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska