Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Dzisiaj
Hamilton:   "@Koriolan: hi hi nie czytam tego co piszesz tak jak ty, więc miłego dnia." do artykułu Semantyka wektorowa.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@geb: zwyciężył też tajemniczego Don Pedro z krainy deszczowców. Ślub odbył się 20 grudnia 2012 r. Dlaczego tak długo zwlekali? Mieliby już 40 medali za długoletnie pożycie." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hihi - nie ma sprawy. Reasumując : coś do mnie piszesz, ale nie czytam tego bo ci ciśnienie rośnie. Może innym razem." do artykułu Semantyka wektorowa.  (5 godz. temu)
Hamilton:   "@geb: z bajeczek wyrosłem kilkadziesiąt lat temu. Ty jak widać jeszcze nie. I napisałaś sobie bajeczkę o przebóstwieniu w którą jedynie ty wierzysz. " do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (5 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - coś do mnie piszesz, ale nie czytam tego bo ci moje ataki dyndają. Może innym razem." do artykułu Semantyka wektorowa.  (5 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a ty mnichu pustyni po 16 godzin na dobę medytujesz w skupieniu swojego uduchowionego wnętrza i za cię atakują." do artykułu Semantyka wektorowa.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: bleblanie o niczym w kółko jest dostrzeganiem piękna i błyskiem intelektualnej intuicji? Hahahaha - jeśli tak, to jesteś czołowym intelektualistą portalu. A teraz weź się za dogłębną i intelektualną analizę zdania 'dom jest duży'. Myślę, że jak się zmobilizujesz to 3 lata ci wystarczy." do artykułu Semantyka wektorowa.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@geb: hahaha - prawo jazdami mogę babci pomachać? Nie obrazi się? Na wszelki wypadek machnę jej też dowodem osobistym i paszportem dopóki bóstwa boga półżywego ze śmiechu mnie ich nie pozbawią." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@geb: hahaha - wolę być 'pełosprawnym DZIADem' niż świrniętym bóstwem. Pozdrawia Łoj ciec." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: hahaha - a na którego stawiasz? Kori czy Maniuś. " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: twoje poziome impulsy intelektu twają po 16 godzin na dobę na eioba.pl. A kiedy masz te krótkie pionowe? Przed wejściem na portal czy po jego opuszczeniu.? Pytam, bo też chciałbym błysnąć długim i żmudnym rozważaniem. " do artykułu Semantyka wektorowa.  (7 godz. temu)
Wczoraj
Hamilton:   "@geb: dla mnie dobry polityk to ten który wie czego chce i potrafi wdrożyć w życie przynajmniej połowę z tego. Wizjami i mrzonkami świata nikt nie naprawił. Ty myślę marnujesz czas i energię na takie mrzonki i bezsensowne pseudonaukowe teoryjki. " do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@geb: ale jaja szanowna pani. To nie ja wywlekam swoją babcię na publiczne forum i opowiadam, że przebywa na Słońcu i co robi. Hahahaha - nie wiedziałem, że u ciebie mieszkam przebóstwiona. Podrowienia dla babci. 'Łoj ciec'." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@geb: żyjesz w świecie własnych iluzji i mrzonek. W przyszłym roku po wyborach mam nadzieję nastąpi otrzeźwienie i wrócisz na ziemię. Nie wiem po ci kampania wyborcza skoro ten twój bożek zrobił cię już w jajo. Na sam widok ludzie będą rzucać te kartki do urn z zachwytem w oczach, bo taka wola bożka. Jak na razie na eioba tłumów nie porwałaś, bo jest znacznie gorzej niż przeciętnie. A potencjalnych wyborców sześciu." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (20 godz. temu)
Hamilton:   "@geb: Ło matko ' węź się trochę za naukę'. Węziem się zwięźlę. Takich kretyńskich filmików na jutubce są setki. Nie mam zamiaru zostać ześwirowanym wybrańcem równie świrniętego boga. I nikt mnie nie namówi na składanie kosmicznych jaj, nawet dla jaj. Pozdrawiam Łoj ciec." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (20 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: wrócą, wrócą. Nie wykluczone, że będzie 8 albo 10 Zdzisiów. To kochająca się i rozwojowa rodzina. " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (21 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: rodzina ze szczeciną w uznaniu własnych epokowych zasług się zbojkotowała. Skończy się marzec i w rankingach wygra duży Zdziś a drugi będzie mały Zbyś." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (21 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - Maniuś nie zrobisz nam tego. Nie opuścisz nas. Bez ciebie eioba zginie i pogrąży się w chamstwie i niewiedzy średniowiecza, a twój buraczany dorobek legnie w gruzach zapomnienia. Ludzkość ci tego nigdy nie wybaczy orle. " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: o kurcze! Powstaje pytanie czy twoja wypowiedź to odpowiedź na tak postawione pytanie .... czy odwrotnie? Pytałem kurcze kurczaki i też te małe przykurcze nie wiedzą. Ale myśl jak chcesz. Wolno ci. " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: a gdzie link do evergreena w którym pan Adam Jezierski opisuje takie zjawiska w sposób kompleksowy ?." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: o jaki ty elokwentny się zrobiłeś. Znów się mocowałeś z drzwiami do Media Markt, że ci ta inteligencja wyskoczyła z pustego łba jak dwa gile z nosa? Musisz na siebie uważać aniołku, bo kto tu będzie walczył z chamstwem ?. " do artykułu Semantyka wektorowa.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: elementy swej diety przenosisz do komentarzy i stąd tak błyskotliwe riposty. Pij więcej mleka i soków zamiast to paskudztwo. Wiem, że lubisz ten zapach, ale to mało pożywne i dlatego jesteś taki przykurcz fizyczny i umysłowy.." do artykułu Semantyka wektorowa.  (24 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: ruszyła wiosenna akcja promocyjna pt. 'Adam Jezierski Adamowi Jezierskiemu'. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryptoreklama" do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Hamilton:   "@geb: trzeba być ubogim w duchu, a jeszcze lepiej rozumem nie grzeszyć. Pozdrawia ŁOJ ciec." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - ty mną manipulujesz? Hahahahahaha. Dowcip ci się wyostrzył jak marmelada na słońcu. Z wypiekami na twarzy oczekuję dalszych manipulacji buddy spod budy." do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.410
Wyświetlenia artykułów: 1.399.866
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.184
Przeczytane artykuły: 804
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13691
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska