Login lub e-mail Hasło   

Hamilton




Dzisiaj
Hamilton:   "Hahahaha - panie Sadowski napisz Pan artykuł o tym jak sześciu małych cwaniaczków wymyśliło sobie sposób by mieć zawsze 5 punktów więcej od innych. Może pan z Kostką napisać też jak bardzo nienawidzicie 'hejterów', którzy was demaskują. Hahahaha - 'Hejterzy na eioba znów brutalnie atakują znanych z uczciwości dziennikarzy obywatelskich'. " do artykułu Media, telewizja – kółko wzajemnej adoracji?.  (godzinę temu)
Hamilton:   "Panie Sadowski opisz pan mechanizmy działania kółka wzajemnej adoracji Sadowski - Kostka - zgred - blyskotka - Juliusz, Joanna, Elżbieta S i Kobranoc. To będzie hit. " do artykułu Media, telewizja – kółko wzajemnej adoracji?.  (godzinę temu)
Hamilton:   "Wielka sława, to żart, książę błazna jest wart, złoto toczy się wkrąg z rąk do rąk, z rąk do rąk. To wiadomo co najmniej od premiery 'Barona cygańskiego' która miała miejsce w 1885 r. Tak było, jest i pozostanie. W świecie sztuki od wieków jest obecna wzajemna korelacja mecenas - artysta. O wielu geniuszach się nigdy nie dowiemy z braku mecenatu, a o wielu bardz ..." do artykułu Media, telewizja – kółko wzajemnej adoracji?.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "Widziałem takie kostki soli dla cielaków. Jak wyliżesz taką jedną dziennie to będziesz 2 X więcej kopiował i 5 X głupiej, ale żylaki na mózgu zejdą ci dopiero jak pojedziesz nad morze i będziesz żłopał morską wodę. Zacznij od czterech wiader wody tuż po przebudzeniu się, a potem zwiększaj dawkę." do artykułu Nie jesteś chory, jesteś spragniony.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@milord36: Hahaha - jak mam wybierać to zdecydowanie wolę być penisem niż idiotą. Ja mam przynajmniej wybór. Ty nawet jak się przebierzesz to cię rozpoznają." do artykułu Ten tekst robi furorę w internecie..  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@milord36: koniecznie musisz wybrać się w trasę jako jednoosobowy kabaret dla żuli i meneli. 'Zafsze jak cuś powisz ze sfojej głowy to do śmichu i yntelygentnie jak w wojskowej latrynie'." do artykułu ,,Męskie Granie".  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@milord36: nie pamiętam abym chodził na Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu i Leninizmu. Coś ci się tam popierd.... pod tym deklem z nadmiaru kopiowania. Towarzysza znajdź sobie pod budką z piwem." do artykułu ,,Męskie Granie".  (4 godz. temu)
Wczoraj
Hamilton:   Głos na artykuł Jesienne figle  (17 godz. temu)
Hamilton:   "Hahahaha - Lipski znów jesteś rozchwytywany na eioba. Ty wiesz jak robić furorę fujaro." do artykułu Ten tekst robi furorę w internecie..  (17 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: sorry, ale jak spojrzysz na swoje komentarze i ich ocenę, to dojdziesz do wniosku, że nie jesteś odosobniony w tej niechęci do gadania. " do artykułu Sensacyjne odkrycie !.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: czyli elementy jednej całości są elementami tej całości. Co chwilę dokonujesz epokowych odkryć. Teraz już wiem skąd ci się ta uroda i 'ałtorytet' bierze. " do artykułu Co się dzieje, gdy umieramy.  (dzień temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: Jotko nie uważa, że to nieprawda. Jotko uważa, że to to niska jakość. Tego już też nie rozróżniasz? Hahaha - coraz gorzej z tobą." do artykułu Sensacyjne odkrycie !.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pane smaticku na paticku zakrawarskiemu się już podlizałeś teraz czas na Lajlę. " do artykułu Sensacyjne odkrycie !.  (dzień temu)
Hamilton:   " 'rozmnażali się w Egipcie, czyli jak króliki, bo tylko tam jako „niewolnicy” „…siadali przy garnku mięsa” (II Mojż. 16, 3) i kopulowali, bo nie mieli co robić i mieli na to ochotę, czas, siłę i mają je do dziś'. Kitek ty siedzisz w niewoli swojego ciasnego umysłu, tłusto jesz, arterioskleroza ci galopuje i kopulujesz z klawiaturą mając kolejne wytryski swojego intelektu. Hahahahaha - napisz o swoim odkryciu, że Żydówki mają w poprzek. Może dostaniesz w swojego czerwonego nobla. " do artykułu Żyd III.  (3 dni temu)
Hamilton:   "Hahahahaha - pomazaniec Kitek odkrywa dzieje świata. Klękajcie narody. A będzie jeszcze ciąg dalszy tych bzdur. " do artykułu Żyd III.  (3 dni temu)
Hamilton:   "Zapomniałeś hrabio dodać, że gdyby nie Jarosław i PIS to by się Mieszkowi I koń nie ochwacił w 958 r. " do artykułu 17 września 1939 roku..  (4 dni temu)
Hamilton:   "Hahahaha - magister inżynier Góralski - Karol Marks, Fryderyk Engels i Genowefa Pigwa w jednym. " do artykułu POL-CAT joint-stock company.  (4 dni temu)
Hamilton:   "Panie hrabio Adaśko niebawem okaże się, że to Kaczyński opracował tajne aneksy paktu Ribbentrop-Mołotow, wywołał powstanie warszawskie, przez które tak bardzo cierpisz wraz ze swoją rodziną, zajął Krym i kibicuje po kryjomu 'Spartakowi' Moskwa. " do artykułu 17 września 1939 roku..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Włodzimierz Dajcz: naród będzie stał tam gdzie wtedy, a Jarek tam gdzie stało ZOMO. A wtedy nic go już nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe jak przystało na prawdziwego 'człowieka wolności'." do artykułu Suweren robiony w bambuko.  (6 dni temu)
Hamilton:   "My God specter POL CAT circulates over Europe and the World" do artykułu Why I invented POL-CAT enterprise?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "Co będzie gdy Kaczyńskiemu wreszcie uda się Putina sprowokować? - Putin zgłupieje i abdykuje na rzecz Kryśki P. Dokąd udadzą się politycy PiS? - na miesięcznicę pod wodzą prymasa Jarosława. Gdzie mają w planie utworzyć rząd emigracyjny? - w Licheniu. Skąd będą zagrzewali Polaków do zorganizowania powtórki Powstania Warszawskiego? Warszawę szybko przerzuci się do Budapesztu, a Budapeszt do Warszawy. " do artykułu 17 września 1939 roku..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: Maniek z Koriolanem uwielbiają bardzo ciężką, fizyczną pracę. Oglądać na youtube. " do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (7 dni temu)
Hamilton:   "Panie Kostka jakie wnioski można wyciągnąć na podstawie obserwacji dwóch sąsiadów? Aby zrobić w miarę rzetelne badanie w tym zakresie próbka musi mieć minimum tysiąc osób. I to tzw. próbka reprezentatywna i jednocześnie losowa. Czyli określona ilość mężczyzn i kobiet, mieszkańców dużych miast, małych i wiosek, określony przedział wiekowy, określona ilość ludzi wywodzących się z rodzin inteligencki ..." do artykułu Jak żyje dzisiejsza młodzież (młode pokolenie)?.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak się będziesz gapił to nie zapomnij dłubać w nosie, bo ci ta kopalnia mądrości zarośnie. " do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami?.  (7 dni temu)
Hamilton:   "Kobranoc ma na noc albo dał w palnik, bo nie głosuje na panią Julek Joannę Elżbietę S. Reszta zdyscyplinowana. " do artykułu Legendy tradycją twojej miejscowości.  (8 dni temu)



Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.482.252
Wyświetlenia artykułów: 1.344.358
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 40.105
Przeczytane artykuły: 351
Ocenione artykuły: 2143
Komentarze: 10048




© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska