Login lub e-mail Hasło   

Hamilton Starszy
Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "@milord36: skąd skopiowałeś to zdanie? Cocy-copy łapci, pojedziesz do babci." do artykułu Przedstawienie pod tytułem ,,Rozpacz matki nad osranym dzieckiem"..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Juliusz II: i mnóstwo odsłon jak Juliusz II, Sadowski i Kostka. Mnie rzuciło na kolana. Proszę zwiększyć ilość wydalanego moczu w artykułach. To może zainteresować służby oczyszczalni ścieków. Zawsze kilka punktów można uzyskać." do artykułu Kwiat rycerstwa europejskiego, nie pomógł Krzyżakom.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Będziesz klęczał przed Putinem na kolanach czy na kostkach? A myślałem, że macie rzeczywiście to IQ na poziomie po 74. Rozczarowałeś mnie. Na te 148 harowały chyba połączone rodziny Sadowskich i Kostków.." do artykułu Wolę pozostać Słowianinem, niż być Muzułmaninem.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@kempolek: mamy premiera i prezydenta? Gdzie?" do artykułu Co tam panie w Kaczystanie. Sukces..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Niby coś nam mówi, żeby zmniejszyć podatki i zwiększyć państwowe wydatki, ale jak zapytamy jak to zrobić – cisza." do artykułu Państwo.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@pasjonatpl: a dla prawdziwych Polaków papieże są nieomylni. I to jest największa sprzeczność. " do artykułu Kwiat rycerstwa europejskiego, nie pomógł Krzyżakom.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@_serpico_: jak kibole się wezmą za rządzenie to będziemy mieć dopiero dynamiczny rozwój. Taka koalicja Ruch Chorzów i Zagłębie Sosnowiec. W ciągu jednego dnia kilkanaście ton szyb, kilka tramwajów, dziesiątki wystaw i hektary kostki brukowej. " do artykułu Kapitał nie ma narodowości?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: napisz artykuł, prześlę ci zdjęcia. Żartowałem, przecież wiemy, że potrafisz tylko copy copy." do artykułu Dlaczego rząd Tuska utajnił instrukcje dla Pawlaka w/s negocjacji z Gazpromem?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Strategiczne spółki potrzebne są w strategii partyjnej. Miejsce dla miernych i wiernych partyjnych gamoni. Administracja USA nie ma żadnej spółki skarbu państwa. Koleje jeżdżą, samoloty latają, górnicy fedrują, gazety piszą, telewizja nadaje. I nawet Kurski jej niepotrzebny." do artykułu Spółki strategiczne dla bezpieczeństwa kraju nie mogą być prywatyzowane..  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: tak. Mają się pobrać w przyszłą niedzielę w kościele św. Wita.." do artykułu Kapitał nie ma narodowości?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Najgorsze Lipski jest to, że kilku debili potrafi narobić takiego gówna, że tak będziemy na świecie postrzegani. Eioba to nie Lipski, a Polska to nie Kaczor. Trudno ci to będzie zrozumieć, ale próbuj." do artykułu Kapitał nie ma narodowości?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: Lipski nie uwierzysz, ale u mnie w domu jeździ pendolino z kuchni do pokoju przez Sieradz. A w wannie pływają mistrale za dwie kopiejki. Nówki, te z Francji." do artykułu Dlaczego rząd Tuska utajnił instrukcje dla Pawlaka w/s negocjacji z Gazpromem?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Po co utajnili. Proste. W tych kopertach Lipski jest trotyl z Tupolewa." do artykułu Dlaczego rząd Tuska utajnił instrukcje dla Pawlaka w/s negocjacji z Gazpromem?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Mariusz Kajstura: skoro składki wzrosły ponad 4 - krotnie to pracownicy dopłacają już do pensji. Tego nie wiedziałem. " do artykułu Państwo.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: jak to napiszal mlodrzy o 4 lata brat to mama powinna się pociesać z drugiej pociehy, bo i mandry i 5 stuf w kieszeni. Jak bedzie gżeczny to morze zostanie kiedyś Dódom." do artykułu Rekord Guinessa.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@tojfel:nie ma takiego kraju na świecie ,w którym państwo jest w stanie zapewnić całkowicie bezpłatną opiekę zdrowotną na bardzo wysokim poziomie. To zawsze jest system pewnego kompromisu. Polska jest w końcówce krajów UE pod względem wydatków na sz. Czujesz blusa. Wątpię. Ma być dobrze, za darmo i koniec." do artykułu Państwo.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: jesteś niesprawiedliwy. Kobiecina ma swoich fanów. Tylko Kostka się gdzieś zawieruszył. Jak tylko zrobi kupę będą 2 pkt." do artykułu Wspaniała pielgrzymka, zmarnowana szansa na integrację pielgrzymów, cz. II.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   Odrzuca artykuł Teraz chcą uzyskać kredyt  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Mariusz Kajstura: rozumiem, że stawka emerytalna powinna dalej wynosić 146,27 a na uz 56,20 jak 1999 r. I wszystko będzie funkcjonować. Emeryci będą srać pieniędzmi, a Polacy leczyć się w najlepszych klinikach na świecie. Z której kliniki ty zwiałeś?" do artykułu Państwo.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: masz jedną odsłonę, ale za to miażdżącą." do artykułu Wizjonerzy w polityce. Szczecin wizjami stoi.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Mariusz Kajstura: w 1999 od kwoty 1000 zł rentowe 130 zł i zdrowotne 75 razem 205 zł. W 2016 od kwoty 1000 zł rentowe 80 zł i zdrowotne 90 zł razem 170 zł Emerytalna się nie zmieniła, a inne są mało istotne. Dalej będziesz ględził o faktach. Ceny i płace w SZ są niezmienne na przestrzeni 25 lat. Odchyłko od normy." do artykułu Państwo.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Mariusz Kajstura: ubezpieczenie zdrowotne 7,50 - 01.01.1999, 7,75- 01.01.2001, 8,00 - 01.01.2003, 8,25 - 01.01.2004, 8,50 - 01.01.2005, 8,75 - 01.01.2006, 9,00 - 01.01.2007 ale ubezpieczenie rentowe 13,00 - 01.01.1999, 10 - 01.07.2007, 6 - 01.01.2008, 8 - 01.02.2012 Stawka zdrowotna wzrosła o 1,5 %, ubezpieczenie rentowe zmniejszyło się o 5 %. Jak korelować to uczciwi ..." do artykułu Państwo.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Mariusz Kajstura: 80 % naszego PKB wypracowują mali i średni przedsiębiorcy. To PKB się podwoiło w ciągu 25 lat. Z tego korzystają wszyscy.To wszystko złodzieje bez sumienia, którzy zrobią każde 'świństwo', by uczciwy Kajstura nie mógł zarobić. " do artykułu Państwo.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Jak dotrze do Arabów informacja, że będą szkoleni i dostaną broń to zalew uchodźców się drastycznie zmniejszy. Boże czytasz i nie grzmisz. Stworzyłeś go na podobieństwo swoje?" do artykułu Uchodźcy – no problem.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzał: ale członkami Mensy som. Bedo kandydować do sejma albo senata, ale jak się ustawa zmieni. A może nawet w Szczecinie. Jeden na sołtysika, a drugi na wujtka." do artykułu Opowieści przy lemoniadzie..  (4 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.243.219
Wyświetlenia artykułów: 1.135.692
Obserwujący użytkownicy: 59
Odwiedziny profilu: 29.510
Przeczytane artykuły: 380
Ocenione artykuły: 1698
Komentarze: 4846
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska