Login lub e-mail Hasło   

Hamilton Starszy
Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "'wybrałem podupadający portal eioba.pl. I zacząłem umieszczać, po trzy (z niecierpliwości – mojej największej wady) moje artykuły dziennie w eioba.pl '. Na szczęście tę wadę rekompensujesz 'wrodzonom skromnościom i yntelygencjom'. Za co my eiobowianie 'jezdemy' ci dozgonnie wdzięczni." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@...: musisz mnie nauczyć jak w komentarzu użyć innego koloru albo ramki. A swoją drogą ciekaw jestem gdzie sieją takich upierdliwców. Zajmij się czymś pożytecznym, bo świrujesz jak rak we wrzątku. " do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Na razie technologia przegrywa z głupotą." do artykułu Gdyby Jagiełło miał powerbanki a dziewczynka z zapałkami oświetlenie LED..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@...: gdyby nie ten kapelusz byłbyś kimś. Gdyby ci nie rzucali na rynek zepsutych części elektronicznych też byś był kimś. A tak musisz jeść suche bułki. To jak pan von Sadow. Gdybym nie zabraniał czytać jego tekstów byłby wielkim redachtorem, ale zabroniłem i beksa cierpi za miliony. Poużalajcie się nad sobą." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@...: zgłoś możliwość popełnienia zbrodni do prokuratury. Otwierają jutro o godzinie 8:00. I nie zapomnij zabrać ten wykres w którym naciągam tysiące ludzi do zakupu złota. Przysłużysz się nie tylko Brzechwie, ale całej ludzkości." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@...: a gdzie doszukałeś się braku szacunku? Ten wierszyk zna w Polsce prawie każde dziecko. Uczą go w przedszkolach. Został opublikowany ponad 50 lat temu i nie podlega już ochronie praw autorskich. " do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "'akcja niegłosowania na twoje artykuły' Aby to wymyślić trzeba mieć papiloty na głowie i we włosach łonowych." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Z. Kostka: poniżej 2 tys. wyświetleń uznaję u siebie za porażkę. Jaka liga takie kryteria. " do artykułu Gdzie tu sens, gdzie logika.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Zdolny jesteś niesłychanie, Najpiękniejsze masz ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiesz, to już powiesz, Jak odpowiesz, to roztropnie, W szkole miałeś najlepsze stopnie, Śpiewasz lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżisz na rowerze, ↓ Znakomicie muchy łapiesz, Wiesz, gdzie Wisła jest na mapie, Jesteś mą ..." do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Wielkie postacie wzbudzają szacunek, ale i zazdrość. Nadmuchany pajac jedynie rozbawienie. Strach pomyśleć panie Sadowski co by było gdyby nie Kostka, Zgred, Blyskotka i JuliuszII. " do artykułu Warto przeczytać.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Ciekawe czy będzie polski przedsiębiorca polonijny Stan Tymiński." do artykułu Tarnów polską stolicą Polonii.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   Odrzuca artykuł Oferta kredytu i pożyczki  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@Magister inżynier Ireneusz Łukasz Dzitkowski: gdyby nie to, że potrafisz deptać pieszo w promieniu tylko 20 kilometrów zapłacił bym te 20 złotych za godzinę by zobaczyć to cudo z dyplomem magistra. " do artykułu Rodzaj nadrzędnej lokomotywy internetowej..  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "'Nas przeraża fakt, wspierania strefy euro przez polskie władze, w czasie gdy polskie rodziny i wiele dzieci żyło w skrajnym ubóstwie...' Lipski w okresie rządów PO i PSL ok. 50 milionów polskich dzieci umierało z głodu co roku, a drugie tyle z powodu przymusowych szczepień. Alarmowałeś wielokrotnie. Ale teraz jest dobra zmiana i pan minister Błaszczak wydaje 300 tysięcy zł co miesiąc, by ..." do artykułu Rząd Tuska wydał na pomoc strefie euro 24 miliardy złotych!.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@...: mój smrodek widocznie nie jest aż tak dokuczliwy bo nie mnie admin banuje.wszystko co jest przedrukowane bez zgody autora jest naruszeniem praw autorskich i jest naruszeniem prawa. Jak widać wielu spraw nie rozumiesz. Bez odbioru." do artykułu Kiła czy Rzeżączka?.  (11 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Zdzisław Sadowski: ha ha - płacę milion dolarów za głos i dlatego. Czasem zabieram moich fanów w nagrodę na rejs po Bałtyku tramwajem konnym." do artykułu Finał The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie.  (11 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@...: wątpię abyś to zrozumiał. Zaczniesz swoje analizy i zejdzie ze dwa tygodnie, a ja nie mam ani czasu ani ochoty na kopanie się z koniem." do artykułu W centrum Wrocławia....  (11 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@...: coś mi się wydaje, że znów cię zbanują. Zaczynasz świrować na starość." do artykułu Kiła czy Rzeżączka?.  (11 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@...: ' Czy byli tak zepsuci, zawistni i empatyczni jak obecni mieszkańcy miasta?' Nie czujesz dysonansu w tym zdaniu? Ja mam wrażenie, że autorka nie bardzo rozumie o czym pisze. Zepsucie, zawiść i .... empatia. Próbujesz udowodnić, że złe cechy to wymysł naszych czasów. Gdyby tak było - nie byłoby dekalogu. " do artykułu W centrum Wrocławia....  (11 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@...: jeśli masz wątpliwości sięgnij do słownika lub encyklopedii. Po co ja ci jestem potrzebny." do artykułu Kiła czy Rzeżączka?.  (11 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@...: na pewno średni poziom życia jest znacznie niższy niż w 1880 roku. Tego nie da się ukryć. Przeczytaj fragment 'Chłopów' Reymonta jak umiera parobek Kuba." do artykułu W centrum Wrocławia....  (11 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@...: gdybyś jeszcze rozumiał słowa których używasz to byłbyś gość http://www.eioba.pl/spam_w_serwisie" do artykułu Kiła czy Rzeżączka?.  (11 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski ty nawet kopiowanego tekstu nie potrafisz złamać. Poproś jakieś dziecko, daj na loda i ci pokażą jak to się robi. Tego uczą w podstawówce. I zdecyduj się w końcu na co chorujesz. Będziemy z Adamem Szejnfeldem ci współczuli.. Silne antybiotyki, lewatywa, okłady z kijów dębowych i wyjdziesz z tego." do artykułu Kiła czy Rzeżączka?.  (11 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Z. Kostka: i całkiem pokaźną sumę 221 odsłon na eioba.pl przez pół roku. Jesteś rozchwytywany jak Lipski." do artykułu X jubileuszowy zjazd rodu Kostów i rodzin spokrewnionych w Leśniewie.  (11 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.308.181
Wyświetlenia artykułów: 1.194.615
Obserwujący użytkownicy: 57
Odwiedziny profilu: 32.290
Przeczytane artykuły: 91
Ocenione artykuły: 1815
Komentarze: 6159
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska