Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Dzisiaj
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś ty tyle nie dyskutuj, tylko ty obserwuj obserwowane obserwacje wśród obserwatorów, bo znów czegoś nie zdążysz zaobserwować i stracisz zmysł obserwacyjny jako pilnie obserwujący obserwator i zaczniesz kwiczeć co zostało zaobserwowane przez wielu obserwatorów." do artykułu Zadania dla polityków.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: nie bądź taki skromny. Na pewno byłeś lepszy od swojego matematyka, polonisty, historyka, anglisty i wielu innych. To się czuje. " do artykułu Zadania dla polityków.  (godzinę temu)
Wczoraj
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu nie wiem czy zauważyłeś ale przekroczyłeś już 188 tys. odsłon i znów jesteś najlepszy, bo nikt na eioba tylu nie ma. Czas na szampon i lizaka. http://www.eioba.pl/a/1hxq/o-czym-90-katolikow-nie-wie" do artykułu Senacka Ustawa S 447, narusza suwerenność Polski?.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty Kori kantem dłoni będziesz niebawem wbijał ludziom świadomość do głów, a Maniuś pięściami do nosa. Hurtowo.Ty za_żarcie, a on za_wzięcie. " do artykułu Leśniczówka Międzygórze ... Spotkanie 2.  (20 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: łał - faktycznie. Zbigniew uciułał 75 000 odsłon przy pomocy całej rodzinki przez 27 miesięcy. Hahaha - a wypalony hejter Dyl 7.818 w dwa miesiące w 4 artach. http://www.eioba.pl/gwizdun" do artykułu Senacka Ustawa S 447, narusza suwerenność Polski?.  (20 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adamie, a kiedy wybrałeś do wielkich wizji i genialnych pomysłów sam siebie ?. Zanim zacząłeś uczyć swych nauczycieli czy potem ? Mnie to wygląda na to, że ty już w kołysce zarządzałeś co najmniej połową Gdańska, a jak skończyłeś 7 lat całe Pomorze legło u twych stóp. " do artykułu Zadania dla polityków.  (21 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Dobry z ciebie człowiek, wybaczyłeś, a mogłeś skopać albo nawet zabić. Jesteś szlachetny jak ci kibole, co uratowali staruszce życie. Przestali ją kopać po 3 minutach, a nie musieli." do artykułu Zadania dla polityków.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "'Politycy mogą i powinni szukać genialnych pomysłów. Ale nie we własnej głowie'. Adasiu przecież gołym okiem widać, że żadna poważniejsza sprawa w Polsce nie może być realizowana bez konsultacji z tobą. To się instynktownie czuje. Ups, co też ja owrzodzony (z całą rodziną zresztą) plotę za głupstwa, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie oczywiście. Na świecie. Błagam o wybaczenie. Przejęzyczenie. To z zawiści. " do artykułu Zadania dla polityków.  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: to zależy Maniuś czy wolisz ewan_kielnie w postaci musicalu czy w formie słowa pisanego np. na murach, ale oplecionego wątkiem obserwacji grzechu osi całej ludzkości generalnie roztrzęsionej tą obserwacją wyboru. Ale fundamentalne pytanie brzmi: czy ludzkość che czy nie che być 'sądzona' bez rozpraszania tej uwagi w wątku podstawowym bez względu na korzeń i gałęzie bez pnia miłości p ..." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (24 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@zakrawarski: obrzucają cię 'invektyvami' jak pies, kundel, smrodko, gnojstik, psubrat, ham, młot, świnia, a ty grzecna i układna jak wybitna diplomatoł z wysoka yntelygencja." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: A ja sądzę, że dla Zakrawarskiego sukcesem jest jak napisze 3 krótkie zdania bez błędu.." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: hahahahahaha Adam Jezierski, 15 min. temu -1 odpowiedz @jotko49: O punkciki grają Hamilton i von Sadow. Adasiu ten twój geniusz wycieka ci już uszami. Tobie obroty rosną a ja tu walczę z Sadosiem o odsłonki.. Hahahahaha - mam ich więcej niż ty i Sadosie razem wzięci." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: wystarczy, że ty się dynamicznie rozwijasz i ciągle dajesz dowody tego wydajnego rozwoju w sraczach i chlewach." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: o kurde 7 lat x 365 dni x 500 punktów = 1 277 500. A masz 780.663. Okradli cię Adasiu. To też zgłoś panu doktorowi." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: jasne, najlepszym twoim wyborem byłoby wybrać się do psychiatry. Weź ze sobą Sadosiów, będzie ci raźniej. Tylko się nie pozabijajcie. " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adasiu nie trać czasu na pierdoły, ty czatuj i podawaj linki do swoich evercuśtam, może ktoś się zlituje nad tobą i da ci punkcik. " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: aha, i ty należysz do tych wybrańców, którzy sterują tym światem. Zadzwoń na 112, może znajdą sposób by ci Adasiu pomóc. Na razie zrób sobie zimny okład na czoło.." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adasia też mało kto wybiera. Sam się produkuje i cierpi na brak akceptacji. A to powoduje, że inni są owrzodzeni i mają zasranych dziadków. Dość prymitywna reakcja jak na arystokratę, wybitnego fizyka, pisarza, filozofa, elektronika, ekonomistę, histeryka i znawcę wielu wielu innych dziedzin.." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: w tym 'bełk' jest 'ł'. Zakrawarski się zasepleni zanim to wypowie. Nie po to Skanska majstrowała przy 'Ä' by on na stare lata się zapowietrzał." do artykułu Kielce III.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: no bo cóż ja owrzodzony z całą rodziną mogę wiedzieć. Wie jedynie boleściwy i przygnębiony hrabonsc, który wie wszystko o wrzodach moich i mojej rodziny i moim zasranym dziadku z obory. Nie wiem kto i dlaczego dzwoni zębami, ale kojarzy mi się to z pustym i nadętym dzbanem." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: wiem Adamie. Twoja gra toczy się w gabinetach prezydentów i premierów, szefów największych firm i instytucji finansowych świata, a eioba i ten antyk wariat to tylko przykrywka. Cicho, udawajmy obaj, że nic nie wiemy." do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "'Dla Hamiltona sukcesem jest pognębienie hrabiego Jezierskiego'. Adamie bolesny sam się gnębisz polując nocami na punkciki i odsłoniki i rozszerzasz swe horyzonty czytając tylko i wyłącznie własne evergreeny. " do artykułu Każdy uczestniczy w innej grze..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: na twoim miejscu bym nie ryzykował. Rób sobie kupkę i siku tak jak dotychczas pod osłoną nocy na klatce schodowej. Sam widzisz co taki wir klozetowy zrobił z Koriolanka. Tak dobrze się chlopina zapowiadał a teraz ledwo kwiczy. A ty przy nim tycie chucherko." do artykułu Stworzyciel ....  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - Kori ale się uśmiałem. Jesteś do-w-cipny jak podpaska higieniczna. Nawet kolor się zgadza." do artykułu Kielce III.  (3 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.576.732
Wyświetlenia artykułów: 1.416.498
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 45.578
Przeczytane artykuły: 480
Ocenione artykuły: 2227
Komentarze: 14779
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska