Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wczoraj
Hamilton:   "' Przeczytajcie też mój art:http://www.eioba.pl/a/5pcs/miszczowie-komentarzy' . To ty Kostka też nie umiesz po półtora roku pobytu na eioba wkleić linku? No to słabo jak na orła i sokoła dziennikarstwa obywatelskiego. Idź do szkoły i poproś dzieci. W VI klasie tego uczą. Pokażą ci i jeszcze loda ci kupią z litości. " do artykułu "Miszczowie" odsłoń.  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@seta1212: wszyscy lubimy świat bajek, ale w sytuacji krytycznej wolę bezdusznego, ale świetnego fachowca, który mi pomoże niż współczującego mi z całego serca bezradnego dyletanta z całym koszem jabłuszek. A byłem w takiej sytuacji. Na szczęście trafiłem na tego pierwszego bez jabłek. To mi przypomina takie opowiadanie o pewnym pieszym na pasach. Widział co prawda samochód, ale twardo postanowił ..." do artykułu Szaleństwa medycyny.  (16 godz. temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Giralda w Sewilli  (16 godz. temu)
Hamilton:   "@Remter: najlepiej aby każdy z nas pozostał wierny swoim własnym bzdurom. Założeń wymyślono miliardy i wymyśli jeszcze drugie tyle. Religii jest minimum 4 000. Ty przyjęłaś jakieś założenie a 3 999 odrzuciłaś. Ja odrzuciłem tylko o jedno więcej. I nie wiem co to jest osoba zbawiona od systemu. Te j prośby nie mogę ci spełnić i pokazać. " do artykułu Jestem....  (16 godz. temu)
Hamilton:   "@podobny: wierzę w Boga, ale do tego nie potrzebna jest religia. Wystarczy mi świadomość, że jest to COŚ. A to COŚ zaczyna się tam gdzie kończą się moje możliwości poznania. Jeśli to jest prostackie to jestem prostakiem i dobrze mi z tym. I nic do tego podobnym. Tak samo jak mnie do wierzących w religię. Moja rodzina jest religijnie podzielona i nie stanowi to dla nikogo najmniejszego problemu. Ka ..." do artykułu Jestem....  (16 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: dziś z krzywym Mańkiem stalibyście na baczność przed jakimś oberstumbanfulerem i lizali mu buty. No, Maniek za donosy miałby szanse na kapo i dodatkową michę obierków, a ty oświetlałbyś prycze ośfieconym gołym tyłkiem. Byłoby ciekawiej." do artykułu "Chicago Tribune": o sytuacji politycznej w Polsce.  (17 godz. temu)
Hamilton:   "@podobny: ja do końca życia nie wyjdę z podziwu dla twojej szczerości okazywanej ludziom, którzy tu na eioba umieszczają teksty 'Ja mieć 50000 euro, pożyczyć na 3 %, bo ja zapładniać itp.' A ja nie mieć zaufania do takich co mieć i zamieszczać takie gówna. I pozwól, że ja być sobie zgorzkniały, a ty głosować, brać takie kredyty i być szczery, twoja sprawa. On pewnie rozdawać pieniądze, bo nie mieć ..." do artykułu Człowiek to cudowna Istota?.  (17 godz. temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: i całe szczęście dla ciebie, że Liwa nie pisze, bo ma średnią odsłon 2 514 a ty 786. Za 6 lat ją dogonisz. Jak utrzymasz to szalone tempo." do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "@SerpicoLightVersion: ha ha ha -wszystko dlatego, że rozpoczoł III Spotkanie Eioby od Paczków i kawy w Augustowie. Potem poszed siem odlać i 'óśfiadomił' sobie, że nie wiedzieć dlaczego, ale zna siem też na fizyce jądrowej. " do artykułu Modus Operandi.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: zwalnia się miejsce Waldusia Kiepskiego. Zgłoś się na casting. Wygrasz w cuglach. Wystarczy, że im opowiesz jak leżałeś w kapuście w Niemczech i czekałeś na myśliwych z Wehrmachtu. A twoje arty to gotowe scenariusze, dowcipne i ponadczasowe. Tam w telewizji same beztaleńcia, nikt takich gniotów tam nie pisze. " do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "Ha ha ha - Barkarzu na ciebie nie da się nie głosować. " do artykułu Sewilla, dziwne grzyby.  (18 godz. temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Sewilla, dziwne grzyby  (18 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pokaż mi jedną jedyną rzecz odkrytą przez takich 'łóśfiecunych' jak ty. Nie powiesz mi, że jak Maniek wsadził łapę w radio i stracił przytomność to było odkrycie. Małpa też by to potrafiła, choć wątpię czy byłaby aż tak głupia." do artykułu Modus Operandi.  (18 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty swą gigantyczną pychę wynikającą ze zwykłego nieuctwa nazywasz świadomością.? Gdyby wszyscy byli tak 'śfiadomi' jak wy z Mańkiem siedziałbyś z Mańkiem na drzewie, jadł żołędzie, lizał rosę i zagniatał wszy na deserek. Dlaczego korzystacie z dorobku tych 'głupców' i walicie pazurami w klawiaturę. Banana w łapę i na drzewo medytować z paluchem w nosie. I robić sobie kulki na zapas na zimę. " do artykułu Modus Operandi.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: doprawdy, zostałeś obrzucony? Kiedy? I przez kogo? Biedaku. Załóż ze swoim kolesiem klub 'pokrzywdzonych przez Hamiltona' i wnieście skargę do trybunału w Luksemburgu." do artykułu Modus Operandi.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: tobie i Mańkowi to zostawię. Macie wystarczające kwalifikacje i wielokrotnie udowodnione rekomendacje. CV zbędne. " do artykułu Modus Operandi.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: niezłe, niezłe, ciekaw jestem kto robił za Tojfela, ty czy Maniek? To był największy popis chamstwa jaki w życiu widziałem. Tak czy inaczej twój idol. " do artykułu Modus Operandi.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: no cóż. Ja tylko biorę przykład od znanego i pokrzywionego bojownika walki z chamstwem. A ty mnie ganisz. Nie wstyd ci. Kolega ci tego nie wybaczy i zostaniesz debilem, faszystą, gnojem, mordercą, szmatą, złodziejem, oszustem, kabotynem i gnojem. " do artykułu Modus Operandi.  (19 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: twoja głębia przemyśleń jest na miarę pewnego filozofa. Zapomniałem jak się nazywał. Już wiem. Koziołek Matołek. Zamiast do Zakopanego jeźdźcie z łośficonym do Pacanowa. Wrócicie podkuci, jeszcze mądrzejsi i będziecie ozdobą każdego pastwiska.. " do artykułu Przycisk.  (20 godz. temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Przycisk  (20 godz. temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: sięgnąłem do statystyki i wychodzi na to, że w tak szalonym tempie dogonisz mnie już za 53 lata. Na razie poodrzucajcie ze Zdziskem moje artykuły, może wam ulży. W razie czego macie usprawiedliwienie, że to za to, że wam zazdrościłem sukcesów. Ha ha ha ha ha. Wyślę wam czopki na uspokojenie. Tylko zanim zjecie listonosza skonsultujcie się z lekarzem lub farmaceutą. " do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (20 godz. temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: ha ha ha ha - no i dowcipny lokaj sobie też przy okazji posłodził. Czekaj sobie, czekaj. Opracuj ranking z sobą na trzech czołowych miejscach. Poczytaj swego pana. Ostatnio stwierdził, że odrzucenia nie mają znaczenia, bo mu wyliczyłeś, że ma zawsze 650. Zdzieli cię paskiem po łbie za te 800. Najśmieszniej wychodzą ci te komentarze jak przebierasz nóżkami i ha ha ha ha ustawiasz hejter ..." do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (20 godz. temu)
Hamilton:   "'Religia to sidło i oszustwo'. A metodyzm nie jest odłamem chrześcijaństwa? Zgadzam się z tobą, że każda religia to jedno wielkie oszustwo, w tym ten twój metodyzm. Uwolniłem się od religii 20 lat temu i dopiero wtedy poczułem się naprawdę wolny. Ty zmieniłaś awers na rewers. I dalej tkwisz po uszy w tym samym. " do artykułu Jestem....  (21 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: masz rację, czegoś nie rozumiem. Piszesz 'Obliczyłem nawet, że gdyby wszystkie moje artykuły weszły do „popularnych” (średnio 1 tys. odsłon) świętował bym dzisiaj uzyskanie ponad 130 tys. odsłon'. No to w końcu jak to jest sadosiu, ma to znaczenie czy nie ma znaczenia, bo coś pływasz i ględzisz raz tak innym razem siak. Jeśli nie ma znaczenia (dla mnie nie ma żadnego) to po co ..." do artykułu Wywiad ze Zdzisławem Sadowskim z okazji uzyskania 100 tys. odsłon na eioba.pl.  (22 godz. temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 15 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.456.972
Wyświetlenia artykułów: 1.322.617
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 38.832
Przeczytane artykuły: 916
Ocenione artykuły: 2095
Komentarze: 9314
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska