Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wczoraj
Hamilton:   "@Koriolan: Kori - 6329, Maniuś - 3885, zakrawarski - 4625. Razem komentarzy 14 839, ale to inne robia trujaca atmosfera. Wy aniołki milczycie stopieni z Bogiem i jego Miloscia. Ten niematerialny i uduchowiony nos masz płaski i zatkany z podglądania modelek przez brudną szybę. " do artykułu Fake Mountain.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'Nie chce pisac czegokolwiek o sobie z powodu trującej atmosfery' Tobie Maniek tez nie che sie pisac nicego, 3885 razy z żendu po 16 godzin na doba, rano i wiecorkem w światek i piatek. Beje tsza was obó zanies do 'oknuf zycia'. " do artykułu Fake Mountain.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: wiem, że sprawdzasz, bo na mnie też donosiłeś do admina. To chyba masz w genach. A co z tym śledztwem Herlaku Holmsie. Ustaliłeś, że ja to nie ja. I podszywam się. Też poszedłeś na wysypisko sprawdzić i co ? Masz nowe wątki? Dołącz do tego wykresu złota. " do artykułu Fake Mountain.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: w ramach oczyszczenia tej atmosfery proponowałeś niedawno eutanazję dla tych których nie cierpisz. A teraz znów cierpisz za siebie, Kopernika i za miliony ludzkich istnień.. Zostaniesz pierwszym męczennikiem ateistą." do artykułu Fake Mountain.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: dodałeś wykrzyknik - dramaturgia rośnie, ortografia bez zmian. Nie pisaj jak nie chcesz. Nie zmuszaj się. Polskie znaki mogą zagrozić Twojemu życiu lub zdrowiu." do artykułu Fake Mountain.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: 'Nie chce pisac' Kto nie chce pisac pisacu. Ty cy inne pisace. A wystarczy 'Nie chcę pisać' i wszystko jasne." do artykułu Fake Mountain.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'wyjaśnię mu tylko jak z tego skorzystać. ;) ' Hahahaha - wolno-myśliciel Maniek będzie wyjaśniał Maćkom. Ta informacja to hit dnia dla wszystkich mediów w kraju i za granicą. Rewelacja na miarę : 'niemowlę zagryzło wilka'." do artykułu Smutna refleksja....  (8 godz. temu)
Hamilton:   "'a teraz może być uznana za mowę nienawiści ...' Za używanie tak wulgarnych słów jak 'konstytucja', 'SKOK', 'Sąd Najwyższy' czy 'wolne media' powinni wsadzać do więźnia bez wyroku i będzie wreszcie prawo i sprawiedliwość w tym kraju. " do artykułu Rzekoma walka z nienawiścią ma zmienić swiat....  (8 godz. temu)
Hamilton:   "Aby to wykorzystać PO musi zrobić 197 miesięcznic i latać po kościołach z pacierzami i powołać komisję na 30 lat z Macierewiczem na czele za 100 milionów zł. Inaczej się nie przebiją." do artykułu Rzekoma walka z nienawiścią ma zmienić swiat....  (8 godz. temu)
Hamilton:   Odrzuca artykuł Statystyka ilości odsłon w 2018 r  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: reagują jak zwierzęta, nie to co uduchowiony Koriol Janek, który 6326 razy milczy i nie reaguje wcale niczym wypasiony orangutan w zoo na widok banana." do artykułu Smutna refleksja....  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@milord36: gdybyś umiał napisać co ci ślina przyniesie byłbyś gość, a tak musisz bezmyślnie kopiować całe życie myśli innych zdechlaków." do artykułu Różaniec..  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: szanowny i uczony kolega się myli. Do dłubania w zębach służą logarytmy. Najlepsze są te zespolone z plastikowym mózgiem. W trakcie dłubania twój język może doznać silnej erekcji. Znacznie łatwiej ci potem tu komentować. Masz przewagę, choć postępujesz troszkę nieuczciwie zatajając swoje orgazmy w jamie ustnej." do artykułu Smutna refleksja....  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: nie śmiej się. Zadzwoni, zadzwoni i to nie raz. Zębami." do artykułu Smutna refleksja....  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: on ma tyle pogardy dla ludzi, którzy dopuszczają się plagiatów. Hahahahaha - Maniuś jest taki moralny, zasadniczy i pryncypialny, bo nauczył się stapiać z Bogiem w Objęciach Miłości. No chyba, że będzie komuś okazja wejść w dupsko bez mydła za plusik przy komentarzach." do artykułu Różaniec..  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: a tobie kowal niczego nie zakuł? Łba nie dało się wymacać. No tak, pryszczy nie zakuwają." do artykułu Kiedy upadł portal eioba.pl.  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: dyżurny mądrala eioba włączył już 7 bieg, a jest dopiero 17. O 22 będziesz zziajany i oblany czerwonym potem. Zaczniesz płakać i zwalisz wszystko na mnie, a Koriol Janek napisze jakieś memento albo inne chomąto na twoją cześć. I portal znów rozbłyśnie. " do artykułu Fake Mountain.  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: zabiegam u ciebie o korepetycje z ortografii , interpunkcji i stylistyki, a ty odsyłasz mnie do jakiejś Naczelnk od iwektywuf i nie hcesz mnie pszyjac do sfoi prwoskszydlwe ugrupownia. Czekaj, ja tesz bedem taky jak ty i zacznem trawersować ciem z inflitrem albo nawet bes. " do artykułu Fake Mountain.  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ja zapełniam pustkę a ty t się tu tylko rzewliwie, żałośnie i melodramatycznie żegnasz z eiobą. Ponad 6 tysięcy razy. " do artykułu Fake Mountain.  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: jako wybitny racjonalizator wielokrotnie odznaczany zgłoś do admina wniosek racjonalizatorski. Do polularnych wchodzą te artykuły i tylko te na które głosują : - Zdzisław Sadowski - Z. Kostka - zgred- blyskotka - kobranoc - i ta pani od pielgrzymek. Reszta to i tak zakute łby i won z eioba." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: zawsze masz rację, nawet jak nie masz racji. Ja mam takie pytanie: czy jak Sadowski odrzuca i Kostka odrzuca, a Kostka głosuje na Sadowskiego, i Sadowski głosuje na Kostkę to ile razy mam odrzucać arty Sadowskiego i Kostki, bo wychodzi mi, że chyba 8. Wiesz tak pytam, bo jestem zakuty łeb i mam wątpliwości. Na wszelki wypadek odrzucę 16 waszych artów. Mam nadzieję, że będziecie obaj zadowoleni. Odrzucającym nasze stanowcze NIE. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (11 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'puściłeś wolno myśli'. Nie od dziś wiadomo, że jesteś bardzo wolno myśliciel. Niczym nie zaskakujesz. Gdybyś jeszcze puścił bąka to przynajmniej Kori miałby jakieś duchowe i ulotne przeżycia. " do artykułu Smutna refleksja....  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: zakrawarski nie wie, bo zamknął się w sraczu i tforzy. " do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha Koriol Janek 100 kilogramowa efemeryda eioby, motylek co konie dusi" do artykułu Fake Mountain.  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 5 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.528.415
Wyświetlenia artykułów: 1.382.270
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.558
Przeczytane artykuły: 1162
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11936
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska