Login lub e-mail Hasło   

Hamilton Starszy
Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: ha ha spędzając cały tydzień w odbycie nudziłeś się chyba niesamowicie znacznie lepsze widoki i powietrze w górach - nawet na deszczu i wietrze " do artykułu Czym jest HEK-293...?.  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Kto powinien wysyłać plik JPK?  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Dom Strachu  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Braciszek z Kresów  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Ten doktorat to też za smoki? Bo jeśli tak, to boję się, że niebawem będą dawać doktoraty za obcinanie paznokci albo za dłubanie w nosie. " do artykułu Smoki - walka ze złem.  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@swistak: wszyscy już na eioba wiemy, że jesteś tak święty i przebóstwiony, że jak staniesz przed Bogiem nie pozostanie mu nic innego jak zemdleć na twój widok. Skontaktuj się z panami Sadowskim i Kostką. Oni dadzą ci linki do innych portali. Tam będziesz informował o swojej świętości tych co tu nie zaglądają. Możesz też wysłać swoje artykuły do Episkopatu i Watykanu. Ja potwierdzę cuda. Jak cię c ..." do artykułu Koniec balangi?.  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: zapuść sobie wąsik, pierdolnij grzywkę na swoje niskie, tępe czółko, załóż brunatną koszulkę i trenuj przed lustrem wyrzuty ręki i bojowe okrzyki debilku. O taką Polskę walczył wujek Adolf w 1939. Pewnie zaciera ręce ." do artykułu Polak walczący z Państwem Islamskim ostrzega:.  (2 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Zgadza się. Ty Lipski, ojciec i ministrant to mistrzowie świata w laniu wody. żalmi tego Piechocińskiego. Wygląda jakby był u spowiedzi i dostał 3 zdrowaśki pokuty." do artykułu Gigantyczne złoża geotermalne w Toruniu zablokowała decyzja polityczna rządu PO-.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Coś Lipski kręcisz. Tamten żołnierz mówił, że Europa spłonie, a ten, że już ich pokonał. Musisz tam pojechać, sprawdzić i nas poinformować. Pisać nie umiesz, to przynajmniej na migi." do artykułu Stolica Państwa Islamskiego zdobyta. Nad miastem zawisła polska flaga!.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "A mnie Lipski nie przestraszysz, bo mamy takiego ministranta od bezpieczeństwa, że islamiście nawet wody nie poda. Taki twardziel." do artykułu Polak walczący z Państwem Islamskim ostrzega:.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "W 9 tygodniu zarodek waży ok. 1,2–1,5 grama (tyle co papieros) i dochodzi do 3 cm długości. I ma nerki wielkie jak mózg Lipskiego." do artykułu Czym jest HEK-293...?.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: zamyśliłeś się mądrze jak Tales z Sedesu. Pohmmmmaj sobie. Przynajmniej błędów nie nastrzelasz." do artykułu Kicz pojednania.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzal: o tych co dzisiaj kradną dowiemy się za 2-3 lata, albo się nie dowiemy. To, że skurwisynów trzeba zamykać nie trzeba mnie przekonywać. Myślę, że gdyby PO wygrało wybory aferki byłyby już pozamiatane. Nie są i dobrze. To tałatajstwo trzeba pogonić i pozamykać. Nie mam zamiaru bronić PO. Tyle, że nie w atmosferze prymitywnych nagonek w stylu towarzysza Gomułki. " do artykułu Gwiazda TVN rozprawia o Macierewiczu z byłym funkcjonariuszem WSI.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: W 1990 roku roczne wpływy z eksportu wystarczały zaledwie na zapłacenie odsetek od długu. Taki mieliśmy 'prężny' przemysł. Dziś to ponad 188 miliardów dolarów i 23 miejsce w świecie. W 1990 nie było co żreć i były kartki żywnościowe. Dziś sklepy są pełne i eksportujemy za ponad 24 miliardy euro polskiej żywności. Ten dureń pisze, że sprzedano polskie górnictwo. Całe górnictwo poza jedną ..." do artykułu Zapis rabowania Polski pod nadzorem ŻYDA Janusza Lewandowskiego.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: nie świruj. Zerżnąłeś ponad tysiąc tekstów i przeczytało te badziewia 287 tys. czytelników. Więcej ludzi czyta 'Głos Wąchocka'. Osiągi starego muła pod górkę. Idź, skopiuj 'artykół', idź spać i nie rób kupy do łóżka, bo znów nie dostaniesz deserku." do artykułu Zapis rabowania Polski pod nadzorem ŻYDA Janusza Lewandowskiego.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Adalbertus: no, zgoda, tylko aby dziś zaistnieć w świecie motoryzacji trzeba mieć nie tyko zapał, chęci, wiedzę, doświadczenie, ale też ogromne pieniądze idące w setki miliardów dolarów. Bez nich to tylko mrzonki. Jeden samochód to pikuś, ale 200 w ciągu godziny to wyzwanie przed którym klękają wielkie koncerny, łącząc swoje siły. Czasy gdzie Peugeot szybko przestawił się z produkcji maszynek do ..." do artykułu Będzie prawdziwy Polski samochód elektryczny czy kolejny niewypał.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: a 'wsawiaj' sobie co chcesz sieroto. I tak tego nikt nie czyta." do artykułu Zapis rabowania Polski pod nadzorem ŻYDA Janusza Lewandowskiego.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: ty byś stanął przed kamerą i czym byś matole błysnął.? Skopiowałem 'artykół'. Odkrycie stulecia. Nic innego nie umiesz. " do artykułu Zapis rabowania Polski pod nadzorem ŻYDA Janusza Lewandowskiego.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: każda opozycja ma prawo być taka jaka chce i gówno ci do tego. Nikt cię nie pytał o zdanie. Napisz 100 razy 'artykuł', może wreszcie ci to wlezie do tej głupiej pały, bo robisz ten sam błąd już 20 x z rzędu baranie, co nie przeszkadza ci pouczać innych, a sam sięgasz dna." do artykułu Zapis rabowania Polski pod nadzorem ŻYDA Janusza Lewandowskiego.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@milord36: debilu nawet 'artykuł' nie potrafisz napisać poprawnie. Taki kurwa z ciebie Polak jak ze mnie Eskimos." do artykułu Zapis rabowania Polski pod nadzorem ŻYDA Janusza Lewandowskiego.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzal: w szczytowym okresie prl w partii były trochę ponad 2 miliony. Z tego 95 % głęboko w dupie miało komunizm, sowietów, lenina, marksa i engelsa. Otaczała ich konkretna rzeczywistość i chcieli jakoś żyć. Nigdy nie należałem do pzpr, ale nie potępiam ich. Połowa z nich już leży w grobie, 25 % jest na emeryturze, pozostali chętnie by zapomnieli, że byli w tej organizacji. A Kaczorek zr ..." do artykułu Gwiazda TVN rozprawia o Macierewiczu z byłym funkcjonariuszem WSI.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzal: tatuś Ziobry był członkiem PZPR i dyrektorem sanatorium, tatuś pani Kempy też należał do PZPR i był dyrektorem Sycowskich Zakładów Przemysłu Terenowego, komuch Piotrowicz dostawał krzyże zasługi, ubek płk. Wroński pracuje z Wytwórni Papierów Watrtościowych. Przykładów jest sporo. To dobrzy komuniści, bo pisiory. Dyl ty też ulegasz tej kretyńskiej propagandzie płynącej z kurwizji? Wyluzuj i q...wa zacznij myśleć. " do artykułu Gwiazda TVN rozprawia o Macierewiczu z byłym funkcjonariuszem WSI.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "'Wyeliminowanie narodowej produkcji w Polsce, głównie przemysłu ciężkiego, maszynowego, górniczego, kolejowego czy okrętowego, zepchnęło Polskę do grona niedorozwiniętych technologicznie krajów obrzeża starych krajów unijnych'. Ciekawe co zepchnęło autora i ciebie do grona niedorozwiniętych i ociężałych umysłowo? Znów Araby przepychali tobą zapchany kibel? Jesteśmy pierwszym krajem ze wszystkich d ..." do artykułu Zapis rabowania Polski pod nadzorem ŻYDA Janusza Lewandowskiego.  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzal: podobno podpisali już kontrakt do programu 'Chłopaki do wzięcia'. Lewandowski jak się dowiedział za ile to zbladł i powiedział, że takiej kasy to w życiu nie zaarobi. W telewizorze oto mówili. Z takim posagiem to sie bedo żenić nawet z Pawłowiczówną albo z Holecką.." do artykułu Jak to wiek temu, się żeniono (wychodzono za mąż).  (3 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Dawaj, dawaj Lipski, za 10 lat będą cię wozić w klatce po całej Europie z napisem 'Ten osobnik mimo, że półanalfabeta przepisał prawie wszystkie najbardziej idiotyczne teksty w internecie. Metodą kopiuj-wklej, którą opanował mając zaledwie 50 lat.' - 'Prosimy nie głaskać i nie dokarmiać, bo gryzie, kopie, pluje i może obszczać. Rzygać już nie ma czym, bo wszystko wyrzygał na swój własny kraj.'" do artykułu Zapis rabowania Polski pod nadzorem ŻYDA Janusza Lewandowskiego.  (3 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 2 dni temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.330.324
Wyświetlenia artykułów: 1.215.030
Obserwujący użytkownicy: 58
Odwiedziny profilu: 33.323
Przeczytane artykuły: 342
Ocenione artykuły: 1835
Komentarze: 6537
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska