Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Dzisiaj
Hamilton:   "@pokrzywiony: fotograf do krzywego Mańka : - jak zrobię pstryk powiedz dżem, to ci nada taki łagodny i inteligentny wyraz twarzy. PSTRYK, a Maniek : - marmelada No i potem te twoje focie na eioba takie sobie. Tak działa wiara w marmelade. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (18 min. temu)
Hamilton:   "@koLo: rak to już żaden problem http://www.gazeta.pl/0,0.html?p=148 Jeszcze kilku takich noyesów i zlikwidują NFZ i ZUS. Emeryci rzucą się do pracy, kaleki wstaną z wózków, ślepi zostaną głusi, głusi oślepną a anorektycy zjedzą otyłych.." do artykułu Ból.  (42 min. temu)
Hamilton:   "@Serpico: łał to suwmiarkie też majo? Zawsze mówiłem, że suwmiarka to jest ono. Nie ma bardziej precyzyjnego przyrządu naukowego do drapania się po plecach." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (50 min. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: i dzięki temu żyjesz. W Rybniku smog 1000 x normy przekroczone. Pokrzywio ny okno zapomniał zamknąć." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Serpico: nie śmiej się z ludzi latających z wrocławia do kolonii. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@viivi: leciała tylko na kilka 'h' do kolonii w niemczech czy w Polskim wrocławiu.? Ah Te rosjanki. A do kolonii bliżej przez czerwionkę lędziny czy przez mikołów, bo też bym się wybrał. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty też masz już swoje lata a cieszysz się jak bąk na widok swoich selfie. Gdyby twój rozumek był taki jak te twoje podobizny które tu prezentujesz to byłbyś kimś mimo, że jesteś przystojny jakby troszkę zbyt nachalnie. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: a ja ci ogłaszam, że nic mnie tak nie rajcuje jak twoje groźby odrzuceń." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Serpico: tak sobie myślę czy zakrawarski czasem nie uczył Szwedów języka polskiego, bo taki tajemniczy się zrobił. Gdyby tak było to zemścił się na nich za potop szwedzki. Hahahaha - niech mają za swoje. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@Serpico: pewnie uczył tubylców czego na migi. Ale czego?" do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: ale odkrycie! Na miarę I, you, he/she/it we, you – wy, they -. Kopernik, no drugi językowy Kopernik. Poliglota z Bytomia. A to czyni, że nie ma uległości hahahahahaha." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: gdybyś więcej wierzył w egzystencjonalną niewiarę to byś odleciał z niewiarą w wierze uwalniając nas od swej radosno-ponurej błyskotliwości." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: coś narobił, zakrawarski gotów wyjechać do Japonii by umrzeć z cierpienia za te lapońskie dzieci. Chociaż nie. To nie katolicy. Spoko. Wytrzyma na luzie. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: co 'ten czas czyni' z ludźmi? Zona tubylec, dzieci tubelce, ksiądz tubelec i chłopczyk tubelec. I potem nic dziwnego, że te skszydełka tak szypko zapierd....., że bąk bidul za nimi nie nadanża. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: gdyby ten ksiądz podał ciebie jako przykład to by wygrał dyskusję z tym chłopczykiem i zakrawarskim. Ty jesteś zaprzeczeniem wszelkich praw. Taki chłop cołkiem jusz do rzici a łośficony i śfici. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: Hahahaha - gdybym był zamroczony to pisałbym tak jak ty : ' to widzilbys Co' ' jesli nie pradzisz' 'Z niewnawisci do wszystkiego mozg przestal ' a ja tak nie piszę, bo jestem trzeźwy i bez problemu potrafię sklecić 3 zdania.. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: wracam z EKG, na wszelki wypadek dałem krew do zbadania i poszedłem na psychotest. Żadnych podejrzanych substancji nie znaleziono, mój układ krążenia jest w normie. Mózg też działa sprawnie i bez zastrzeżeń. Jesteś w Szwecji ponad 40 lat. Powiedzmy 45. Czyli od roku 1973. I na początku lat 70 byłeś już tam nauczycielem.? I obserwowałeś tego ucznia i księdza.? Jakim cudem zrozumiałeś ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: jak mogłeś w Szwecji być nauczycielem bez znajomości języka szwedzkiego? Jeśli opanowanie ojczystego języka zajmuje ci dziesięciolecia, to do Szwecji musiałbyś wyemigrować w XIX wieku, by w latach 70 w miarę płynnie się nim posługiwać. Coś ściemniasz panie Kopernik. Jedynym wytłumaczeniem jest, że wykładałeś w tej szkole .... kafelki na ścianach, albo menzurki w pracowni chemicznej z kartonów na półki. Takich 'wykładowców/ nie zapraszają na uroczystości zkończenia roku bo i po co?" do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: sorry, nie wiedziałem, że masz już 150 lat. Taki stary a umysł świeży jak u 90 latka. A skąd wy tych ksiendzuf w Szwecji bierzecie? Z łapanki? Maturę w Polsce to ty chyba robiłeś podczas powstania styczniowego w maju. No powiedzmy, że troszeczkę ci z pamięci uleciało. Nie tylko znaków. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (4 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty w ramach tych kodów uzdrawiania wsadzaj sobie palce na przemian do nosa i do tyłka. Jako uzupełnienie możesz robić sobie kulki z tego co wykopiesz. Będziesz miał się czym pobawić. I przestań już się bawić tym suwakiem przy rozporku, bo logarytm ci wciągnie w trybiki i zamiast komentować zaczniesz jodłować jak twoje kuzynki. https://www.youtube.com/watch?v=yO7MWuJ7zLA" do artykułu Ból.  (5 godz. temu)
Hamilton:   "Do tramwaju wskakuje mężczyzna. Noga mu się podwinęła i spadł ze stopnia. Noga dostała się pod koła i ją ucięło. Pasażerowie ruszli na ratunek. Podali mu rękę, złapał i już, już, ale wyśliznął się i drugą nogę szlag trafił. Ręce miał jednak silne i kolejna próba pasażerów się udała. Wciagnęli go na pokład. Blady, bez nóg leżał chwilę z zamkniętymi oczyma. Pochylano się nad nim. On jednak otworzył ..." do artykułu Ból.  (5 godz. temu)
Hamilton:   "Wierzysz w Boga ? 17 dni temu '- Jako nauczyciel w szkole klasy 7-8-9 widzialem, ze na poczatku lat 70-tych szkola zapraszala miejscowego ksiedza na uroczystosc zakonczenia roku'. Hahahaha - te 9 klasy otwierano cheba ino po to byś mugl dokrztaucać dzieciaki z nażecza polskopodobnego. I pokasz mi te szkoly w PRLu gdzie zapraszano ksiendzuf na zakonczenie roku. Jak ty zakrawarski cuś powisz to morzna penc ze smichu. Hahaha - to tesz napisz do admina ku rozwadze." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (6 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: hrabonscku, jesteś zakompleksiony do bólu i infantylny jak psedskolacek na nocnicku. Nawet twoje komentarze to już evergreeny, czyli wyświechtane frazesy. Czkawki dostałeś.?" do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty chyba stoisz godzinami przed lustrem i stroisz głupie miny, bo ci wychodzą tak 'zdrowe' komentarze jak koziołkowi Matołkowi." do artykułu Ból.  (7 godz. temu)
Hamilton:   "' Jest wiele innych sposobów akceptowanych przesz kobiety, aby sprostać mianu męskości'. - pisownia oryginalna. Zdzisław wyłaź już spod spódnicy tej kobiety, bo ci wąsy wystają przesz sztanik na plecach. " do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (17 godz. temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.515.389
Wyświetlenia artykułów: 1.372.530
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 41.801
Przeczytane artykuły: 883
Ocenione artykuły: 2168
Komentarze: 11280
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska