Login lub e-mail Hasło   

Hamilton Starszy
Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "@liwa: odpowiedzią Teozyji będzie prośba o definicję cząstki elementarnej." do artykułu Księga Rodzaju 32,8-14.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Po jaką cholerę strzec obozu wysłanników Boga Wszechmogącego? Co to za wszechmoc, którą trzeba bronić?Ten bóg był chyba zaczepno-obronny. Zaczepiał, a potem trzeba go było bronić?" do artykułu Księga Rodzaju 32,8-14.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski, może i tobie trafi się jakiś murzyn. " do artykułu Wojska USA w Polsce, czyli „murzyni będą ruchać!”.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "Laban otworzył sobie ubojnię i rzeźnię i zarabiał krocie, a Teozja7 urodziła się wyłącznie po to, by zachwycać się Lajlą1. Jesteś jeszcze bardziej prymitywna niż myślałem." do artykułu Księga Rodzaju 31,51-55.  (dzień temu)
Hamilton Starszy:   "@lajla1: 'Twoja ułomność duchowo - intelektualna i ograniczenie do materii, nazwanej umownie oraz kolokwializmu.' A twoja składnia językowa świadczy o tym, że tkwisz w gimnazjum dla dorosłych już 6 rok. Pręż się, ukończ i potem dopiero pogadamy o cząstkach elementarnych." do artykułu Księga Rodzaju 30,31-34.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@lajla1: zgodnie z teorią klasyczną jak i kwantową w każdej cząstce elementarnej jest znacznie więcej rozumu niż w całym twoim cętkowanym, rozwibrowanym i łaciatym jestestwie." do artykułu Księga Rodzaju 30,31-34.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@lajla1: te wibrujące kozy w cętki, łaciate duperele i pierdoły to fakty naukowe? Zrób sobie doktorat z teologii u Rydzyka." do artykułu Księga Rodzaju 30,31-34.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Boże zmiłuj się nad nami." do artykułu Księga Rodzaju 30,31-34.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@lajla1: a co na to psychiatra? Rokujesz, czy to przypadek beznadziejny? " do artykułu Księga Rodzaju 30,31-34.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Powinnaś tę swoją 'tfurczość' oprawić w oślą skórę, koniecznie cętkowaną i wysłać swistakowi. Niechaj ma też swą zapłatę. Ty zaś siostro muła powinnaś przeczytać wszystkie jego dzieła na głos po 100 razy. I dopełni się słowo pańskie. Amen." do artykułu Księga Rodzaju 31,6-11.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   ".Źle szukałeś. Lipski są tacy co twierdzą, że ograbiono nas na 3/4 tryliona. To jest 750 bilionów. Jedni mówią o złotówkach, inni o dolarach. To cały dochód narodowy od czasu bitwy pod Grunwaldem. To by się zgadzało. Dookoła były zgliszcza. Na szczęście ci sami co tak pieprzyli już Polskę odbudowali. I to w niecały rok." do artykułu Kiedy rządził Tusk z Polski wydrenowano łącznie 411,3 mld zł kapitału..  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@mgr inż.Bogdan Góralski: Chrystus chyba nie ma wyboru. Ktoś musi ratować przecież firmę POL-CAT przed kobiecą mafią. Pytanie tylko czy z pieniędzy budżetowych, dotacji unijnych, czy ze składek społecznych. Kościół się chyba nie dołoży." do artykułu Trochę oczywistych prawd potrzebnych Polakowi..  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "I wtedy zarządza się dozowaniem konfliktu: Oto nasz polski arcymistrz : http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/o-tym-sie-mowi/a/ucho-prezesa- najnowsze-wideo-robert-gorski-i-kabaret-moralnego-niepokoju-w-serialu- politycznym,11666842/" do artykułu List do Pana Prezesa Prawa i Sprawiediwości Jarosława Kaczyńskiego..  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Lipski jak będziesz chory, unikaj szpitala, gdzie jest sprzęt Owsiaka, bo dostaniesz zawału z zawiści, albo głupoty." do artykułu Do puszki Owsiaka: „12 groszy, tylko nie płacz proszę".  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Adminie eioby. Jak to jest, że autor/autorka tego chłamu jest w czołówce autorów? Preferujesz aktywne miernoty. Wystarczy pisać byle gówno, ale dużo. Im więcej gówna tym lepiej? Co to jest oczyszczalnia ścieków czy portal społecznościowy? Największe szanse ma małpa stukająca w klawiaturę. " do artykułu Księga Rodzaju 30,31-34.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "A teraz Lipski okłamują nas, że jest smog. Jaki smog? To nieprawda. Dopóki dr. Jasiek Jaśkowski nie potwierdzi, nie uwierzę." do artykułu Najbardziej skandaliczne oszustwa naukowe w ostatnim 5-leciu.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Śmierć jest naukowym faktem. Co za cętkowana i łaciata bystrość umysłu. Jak u kozy. Widać ta prawda cię już wyzwoliła przez zniewolenie. Wibracja ci się gdzieś spieprzyła, choć częstotliwość artykułów wysoka jak u milorda Lipskiego." do artykułu Księga Rodzaju 30,31-34.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Ja też popieram i gorąco polecam:http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/o-tym-sie-mowi/a/ucho-prezesa- najnowsze-wideo-robert-gorski-i-kabaret-moralnego-niepokoju-w-serialu- politycznym,11666842 " do artykułu List do Pana Prezesa Prawa i Sprawiediwości Jarosława Kaczyńskiego..  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@lajla1: ja wiem, że kolejki do lekarzy specjalistów (w tym do psychiatrów) są długie, ale to nie powód by katować innych pierdołami." do artykułu Księga Rodzaju 28,1-4.  (6 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@lajla1: wysoką jakość ma tylko to co cieńko śpiewa. To podobno wnioski z fizyki kwantowej. Zasługujesz na anty-nobla. A to niebagatelna suma - 10 bilionów dolarów Zimbabwe." do artykułu Księga Rodzaju 28,1-4.  (6 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Słusznie - episkopat jest pełen kobiet." do artykułu Trochę oczywistych prawd potrzebnych Polakowi..  (6 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Wywal ten wibrator do kosza, bo cię zniszczy. Rozlecisz się na kawałeczki." do artykułu Księga Rodzaju 27,39-42.  (7 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Co ci zrobili eiobowianie że tak nas dręczysz tymi wypocinami." do artykułu Księga Rodzaju 28,1-4.  (8 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Myślę, że ten człowiek potrzebuje pomocy. Jeśli nie potrafimy mu pomóc dajmy mu przynajmniej spokój." do artykułu Dziwne przypadki Bogdana Góralskiego.  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 7 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.213.640
Wyświetlenia artykułów: 1.108.889
Obserwujący użytkownicy: 58
Odwiedziny profilu: 28.387
Przeczytane artykuły: 130
Ocenione artykuły: 1639
Komentarze: 4397
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska