Login lub e-mail Hasło   

Hamilton Starszy
Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "@Kitek: Nie dziwię się. Ty sobie butów samodzielnie nie zawiążesz i rozporka nie zapniesz. Zacznij od czegoś prostego. Popatrz na swój palec i puknij się w czoło. Jak trafisz za trzecim razem prześlę ci nowe ćwiczenie." do artykułu Propozycja dla młodzieży.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Kitek: uważaj umysłowy anemiku, by cię tabletka polopiryny nie przygniotła. Wejdź w spółkę z magistrem. Jesteście na tym samym poziomie. Tworki czekają na takich pomazańców. " do artykułu Propozycja dla młodzieży.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Piotr Stanisław Issel: zdolnym i dobrze zapowiadającym się magistrom inżynierom trzeba poświęcić te 5-6 linijek i dodać otuchy. " do artykułu Propozycja dla młodzieży.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Jak wypijesz piwo to masz nieodpartą chęć pisania. Pisałaś błyskotliwe teksty na płotach i przerzuciłaś się na portale." do artykułu Odwrotność prohibicji.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Świetny pomysł. Na czterech grzbietach kobiecej mafii wybudujemy dwie bazyliki jak w Licheniu. Jedna na drugiej. Na to walniemy Pałac Kultury i Nauki. W iglicy apartamenty firmy POL - CAT S.A. Na drzwiach karteczka 'Łapówkarzom, akwizytorom i normalnym wstęp wzbroniony'. Z dołu do góry interesantów wozić będzie sześć szybkobieżnych wind przez Tworki. Magister w fotelu prezesa, inżynier na złotym s ..." do artykułu Propozycja dla młodzieży.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: Bazylika Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu ma 141 m wysokości. Kiedyś wystarczyła lepianka z cegły i smoły 20 metrów i Bóg drżał ze strachu. No, ale jak się ma takich obrońców jak episkopat i swistak to Bóg czuje się trochę pewniej i nie marudzi. Jacy wierni taki buk, taki buk jak jego wierni." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Robisz wszystko w pośpiechu?  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: wszystkie te 'prawdy' oparte są na legendach i baśniach. Część ludzi musi mieć swoje deski, by mieć przed kim padać na kolana. Cwaniacy to wykorzystują i naganiają od dziecka owczarnię gotową dać się oskubać. " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@szubrawiec: jak pójdziesz tą drogą spotkasz baraniego lamę wrobla. " do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Dyl Sowizdrzal: marketing godny handlu na rozkładanym łóżku." do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@szubrawiec: każdy sposób jest dobry by cię przeczytali. 'Łowca odslon-kropka-szubrawiec-małpa-sadowski-kropka-pl'" do artykułu Robisz wszystko w pośpiechu?.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Kitek: masz rację. Tak jest w normalnym świecie. Jak się ma do czynienia z takimi chazarami jak ty to poprawnie jest 'pokitkało'." do artykułu Talent i talent.  (4 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Kitek: wreszcie zrozumiałem. Jesteś Chazarem, który udaje Miodka Eioby. A może kmiotka Eioby. Coś mi się pokitkało." do artykułu Talent i talent.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Mariusz Kajstura: wykropkowany - wróciłeś? To już tak na stałe, czy znów się ukryjesz pod innym nickiem?" do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Koriolan: he he hi hi , pomidor , he he hi hi, pomidor , he he, hi hi też jesteś w to pieprzone bagno umoczony, uważaj na zakrętach, bo też możesz wypaść. Uduchowiony pomidorze." do artykułu Świadomość - metody budzenia #6.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: za tym stoi ta wróblowata gnida. Barani lama. Nie wiem na co czeka admin." do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Kitek: Putin wtedy pytał w sejmie też o ciebie, ale my cię nie zdradziliśmy. Powiedzieliśmy, że Kitek kaput. I się odczepił. Na razie jesteś bezpieczny. Uważaj by cię do muszli nie wciągnęło. I nie zapomnij oddychać, bo się udusisz." do artykułu Unia w czerwonych malinach.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: to nie jest nowe zjawisko, ale ostatnio się nasiliło. Jest pewna prawidłowość. Im większy moralista tym większy s..syn i więcej kont." do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: nie miałem, nie mam i nie będę miał innych kont. Spytaj Maniusia. Jakiś ostatnio biblijny i miłosierny jak swistak." do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: Kajstura i Orchida (wykropkowana) to ta sama osoba. Maniuś się przyczaił pod 'pomidor', 'kropki', a teraz znów jest Maniusiem. Biednym Maniusiem Kajsturą. Zlinczowanym Maniusiem. Wołającym o litość i współczucie. " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Mariusz Kajstura: a jaką teorię dorobisz do wykropkowanej Orchidy? " do artykułu Kronika na pomoc eioba !.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Kitek: jak to po co? Abyś mógł autorytatywnie się wypowiedzieć. Potem rozstrzelać winnych pod ścianą płaczu i zbawić świat." do artykułu Unia w czerwonych malinach.  (5 dni temu)
Hamilton Starszy:   Nowy artykuł W mojej memowizji  (6 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 4 dni temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.275.957
Wyświetlenia artykułów: 1.163.596
Obserwujący użytkownicy: 59
Odwiedziny profilu: 30.816
Przeczytane artykuły: 201
Ocenione artykuły: 1772
Komentarze: 5620
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska