Login lub e-mail Hasło   

Hamilton Starszy
Wcześniejsze wpisy
Hamilton Starszy:   "@Hannibal_Lecter: a jak wejdzie do sklepu pan von i zagai jak gajowy to kasjerki dostają małpiego rozumu na widok niezwykłej urody i inteligencji. Wtedy są w plecy pensję i oszczędności życia. Tego Zdzisław Juliusz nie napisze przez skromność. " do artykułu Starsi panowie, nie flirtujcie z kasjerkami, bo możecie tylko na tym stracić!.  (7 dni temu)
Hamilton Starszy:   "A gdyby pan wydrukował swoje ponadczasowe artykuły i rozdawał na ulicy, w szkołach, chodził po domach, szaletach, kinach, restauracjach. Teraz przed świętami dostałby pan cukierka, jabłko, lizaka, śmieci do wyniesienia. Naprawdę warto. Z ilością odsłon oczywiście. Może pan też pokazywać legitymację i język, albo z panem Kostką organizować łapanki na ulicach Szczecina. Jak nie będą chcieli wziąć kartki będzie im pan czytał. Można też wysłać do pana prezydenta. On lubi czytać dzieciom." do artykułu Warto przeczytać IV.  (7 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Panie Sadowski przepraszam, że pytam, ale ile ten artykuł i inne miały odsłon? I czy mógłby szanowny pan podać ile odsłon na interia76, a ile na wiadomośc98 i ile razem w rozbiciu na popularne i niepopularne w kontekście ponadczasowych i czasowych. Myślę, że taki artykuł byłby hitem internetu. 1 400 000 czytelników z wytrzeszczonymi oczętami czeka na tak ważne informacje, ich dzieci biją główkami ..." do artykułu Warto przeczytać IV.  (7 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Adam Jezierski: jak będą rozdawać odsłony to zadzieram kiecę i lecę." do artykułu Trzy łyki statystyki.  (13 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@swistak: jeśli istnieje jakakolwiek wątpliwość to nie można budować na niej 'prawdy'. No chyba, że to prawda katolicka, sowiecka, smoleńska albo nad prezesa tysiąclecia. Wtedy można. " do artykułu Chwalebna wieczna Dziewica.  (13 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Adam Jezierski: we trójkę powinniście zorganizować I Ogólnoświatowy Festiwal Odsłonoholików w Gdańsku albo w Szczecinie. Nagroda główna - gacie z klapą umożliwiającą kolejne odsłony z licznikiem. " do artykułu Trzy łyki statystyki.  (13 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Miłość i głupota  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł O życiu refleksyjnie  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Z. Kostka: Zdzisław ma jeden artykuł powyżej 60 tys. odsłon, dwa art. powyżej 30 tys. odsłon, 3 art. powyżej 25 tys. odsłon, 1 art. powyżej 20 tys. odsłon, 10 art. powyżej 15 tys, odsłon, 15 art.powyżej 10 tys. A w sumie ma 39 tys. i obchodzi z tego tytułu huczny jubileusz. Kocą się wam te odsłony jak króliki. Ty masz jeden 17,5 tys. i w sumie 11 900. Tobie już naprawdę te odsłony biją w dekiel." do artykułu Trzy łyki statystyki.  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Konewka, schron kolejowy  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Z. Kostka: jak zwykle ja nie mam racji, no to wytrzyj okulary i pokaż gdzie te odsłony milorda (15148) w listopadzie? http://www.eioba.pl/milord36/articles i gdzie te 21224 swistaka http://www.eioba.pl/swistak/articles te odsłony ci już zasłoniły liczydło. Wyprostuj sobie druty. " do artykułu Trzy łyki statystyki.  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Z. Kostka: Jak to obliczyłeś: milord - 15148 odsłon (504,93 odsłon/dzień) Widzisz matematyku-statystyku, jeśli nie uwzględnisz ilości artykułów to takie zestawienie jest do dupy. milord pisze średnio 1,6 artykułu dziennie, ja mam średnią 0,08 artykułu dziennie. Mam nadzieję, że nie pracujesz w urzędzie statystycznym, bo ten nasz biedny vice premier dostanie wylewu i padaczki na ..." do artykułu Trzy łyki statystyki.  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: Leszek Miler też miał poparcie w granicach 40 % i mówił, że jak SLD powie, że na wierzbie wyrosną gruszki to wyrosną, Bronisław Komorowski szedł do wyborów z 60 % poparciem i pytał kto to ten, jak mu tam Duda, Dutka? Im więcej pychy i arogancji tym szybszy zjazd. Mnie tylko dziwi, że Polacy dają się ogłupiać tak prymitywną propagandą rodem ze stanu wojennego. " do artykułu Polska ma taki rząd jaki sobie wymodliła !.  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   "pogubiłem się. To dalszy ciąg cyklu 'Erotyki' czy nowy cykl 'Sadomasochizm pana Zdzisława'. " do artykułu Charakterystyka mojej twórczości?.  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   Rekomendacja artykułu Charakterystyka mojej twórczości?  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Charakterystyka mojej twórczości?  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@Z. Kostka: kupony odcinają nieliczni. Milord36, Lajla i całkiem spora ilość innych może sobie odciąć paznokcie. Szanowny panie Kostka, jak już tak bardzo pan lubi statystyki, odsłony, przesłony i zasłony to pragnę pana poinformować, ze mam jeden artykuł z ponad 100 tysiącami odsłon, czyli 2X więcej niż szanowny pan, pana kolega Sadowski, zgred i Juliusz II razem wzięci, dwa arty o ponad 50 tys. w ..." do artykułu Trzy łyki statystyki.  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   Rekomendacja artykułu Trzy łyki statystyki  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Trzy łyki statystyki  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@zakrawarski: prokuratura Ziobry nie może sobie poradzić ze śledztwem w sprawie stłuczki z premier Szydło od lutego . Starszy stójkowy Bąbel radzi sobie z takimi sprawami w jeden dzień. Teraz Ziobro 'naprawia' inne obszary. Nie ma chłop czasu. Będzie policmajstrem, prokuratorem, sędzią, klawiszem i katem." do artykułu Polska ma taki rząd jaki sobie wymodliła !.  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Polska ma taki rząd jaki sobie wymodliła !  (16 dni temu)
Hamilton Starszy:   "'Ranking wyświetleń w miesiącu Listopadzie: świstak - 21224 odsłon (700,46 odsłon/dzień) milord - 15148 odsłon (504,93 odsłon/dzień) ' Szanowny panie Kostka najwyższy czas złożyć wizytę u okulisty i polecam korepetycje z matematyki. Swistak ok 1600 (30 art) milord36 (4 art) - 157 odsłon, w listopadzie, a dalej mi już nie chce grzebać, bo i po co. I tak jesteście najlepsi z panem Sadowskim. O czym wiemy wszyscy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. " do artykułu Trzy łyki statystyki.  (17 dni temu)
Hamilton Starszy:   Głos na artykuł Inowłódz kościółek strategiczny  (17 dni temu)
Hamilton Starszy:   "@podobny: zbudowałeś teorię, że grawitacja implikuje myśl. Ja cię pytam co się dzieje w przypadku nieważkości lub przeciążeń grawitacyjnych, to twoją odpowiedzią było to, że jestem zarozumialy i się czepiam. Wybacz, ale dyskusja z takimi 'naukowcami' może odbywać się jedynie na poziomie żartu. Gdybyś bronił zwykłej pracy licencjackiej to prawdopodobnie pierwsze pytanie by tak brzmiało. Ale komisja ..." do artykułu Bakterie i grawitacja.  (20 dni temu)
Hamilton Starszy:   "Aleś mnie wystraszył.!!! Wystarczy 10 cykli grawitacji i będę miał 2^10 tj. 1024 kg bakterii. Wymyśl coś. " do artykułu Bakterie i grawitacja.  (21 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 7 dni temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.353.901
Wyświetlenia artykułów: 1.235.206
Obserwujący użytkownicy: 59
Odwiedziny profilu: 34.409
Przeczytane artykuły: 22
Ocenione artykuły: 1890
Komentarze: 6809
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska