Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Dzisiaj
Hamilton:   "@milord36: Hahahahaha - Lipski ty popatrz jak ta twoja szmira jest tu 'szanowana'. I ty chcesz recenzował i oceniać innych panie ZERO." do artykułu Nieszanowny TVN-ie..  (3 min. temu)
Hamilton:   "@milord36: hahahaha - kto tu jest nerwowy? Czy to ja przekopiowałem 1264 artykuły pisanych dla bezmózgowców? I co ma mnie boleć? Te żalosne wypociny ? " do artykułu Nieszanowny TVN-ie..  (18 min. temu)
Hamilton:   "Lipski, a ile tysięcy afer pedofilskich jest na świecie z udziałem tych co noszą krzyż, monstrancje, różańce, spowiadają i pouczają innych jak nie grzeszyć i drugie tyle tych co ich kryło i zamiatało wyczyny swoich braciszków pod dywan. Wielu tych świętojebliwych płaszczy teraz swoje wypasione dupska na wygodnych kanapach i się śmieje, bo ich wyczyny się przedawniły. " do artykułu Nieszanowny TVN-ie..  (godzinę temu)
Hamilton:   "Wróciłeś. Niech będzie pochwalony swistak z mojrą na wieki wieków. " do artykułu Łaska wiary.  (2 godz. temu)
Hamilton:   "w telewizji Trwam nie widziałem nigdy nikogo kto nie byłby z PISu. Lipski zmień kanał i będziesz szczęśliwy, a tak udusisz sięz oburzenia i kto będzie nam wciskał kit idiotopodobnym ." do artykułu Nieszanowny TVN-ie..  (3 godz. temu)
Hamilton:   "@milord36: Taaak ? Eeee ! ale jaja" do artykułu Świat ma jednak problem z nami.OBŁUDA !.  (3 godz. temu)
Wczoraj
Hamilton:   "@pokrzywiony: znam taki żywy organizm, niezbyt skomplikowany, ale za to bardzo pyskaty, który nie tylko, że się nie rozwija, ale wręcz cofa w rozwoju. To chyba będzie anty ewolucjonizm. " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Evergreen (od ang. evergreen, czyli wiecznie zielony) – określenie (głównie w dziennikarstwie muzycznym) piosenki, utworu muzycznego cieszącego się niesłabnącą popularnością przez wiele lat, często wykonywanego przez różnych wykonawców, czasem w kolejnych pokoleniach, inaczej standard.- definicja encyklopedyczna. Adamie wychodzi na to, że aby żądać opłat musisz to wszystko coś nap ..." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (23 godz. temu)
Hamilton:   " A może by tak Adasiu wprowadzić talony dla ludzi z wyższych sfer piszących takie evergreeny, a reszta owrzodzonych niech stoi w kolejkach z kartkami w zębach i czeka aż ci z wyższych sfer rzucą jakieś niepotrzebne im towary. Będą odcięci od konsumpcjonizmu i znów wolni jak kiedyś. To będzie najnowoczesniejszym wynalazkiem służącym odganianiu ludzi od roboty. Musisz nawiązać współpracę z mgr inż.Bogdanem Góralskim. " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (dzień temu)
Hamilton:   "@wianeczek: właśnie chodziło mi o to byś nie była w to wmieszana." do artykułu Zwiadowca.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: ale wystarczy dać jedną klawiaturę i powstanie evergreen. " do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: Maniuś na dancingu https://www.youtube.com/watch?v=sx47APC9zwo" do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: Maniek wygina śmiało ciało. Wygina śmiało ciało, Ale to wciąż na mało, Cudowny jego wdzięk wywołuje lęk, Na widok takiego cudu każdy by pękł. " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: wianeczek ma szczęście, że tym razem zabrakło szmaty i psa w twojej przebogatej wyobraźni. " do artykułu Zwiadowca.  (dzień temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Zwiadowca  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha - pozdrowienia od 'Paczków i kawy' z Augustowa. Zaledwie pół roku dzielnej, heroicznej walki i ogromny sukces - udało ci się już to poprawić. " do artykułu Zwiadowca.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: Maniusiowi wystarczy, że zobaczy się w lustrze i choruje na dyskomfort przez tydzień albo wyżyje się na eioba. Taka jego uroda. " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: Maniuś gdzieś pisał, że ma dziewczynę emerytkę, która ma córkę też emerytkę. To by świadczyło, że jego subtelne metody skutkują wielką dozgonną miłością, zwłaszcza jak świadczenie z ZUS jest godziwe.To pewnie wynik boskiego algorytmu. " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: hahaha - wiadomo, ale na pewno nie jesteś aż tak subtelny jak nasz gentelmenel Maniuś i nie będziesz tak podrywał fitneski poprzez takie czułe okrzyki pełne jednoznacznych sugestii." do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - za taką promocję swej 'kurtularnej' i zacnej osoby z wszelkimi 'ałtorytetami' i ogromnym dorobkiem 'tfurczym' musiałbyć płacić bajońskie sumy, a ja ci to robię za darmo Niewdzięczniku.Dzięki mnie staniesz się sławny." do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: logopeda cię wyrzucił? Nie dziwię się. Jak zacząłeś ją ją ją kać się wulgaryzmami to miał ustawowe prawo nie udzielić ci pomocy." do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: bardzo wątpie by wrzeszczał za fitneską 'pierdolona szmato nawet pies cie d...ć nie che'. Hehehehe. Nie jest aż tak zaangażowany w walkę z chamstwem ja ty. A Oskar swymi ramionami mógłby cię mocno przytulić. Hahaha - najlepiej do matki ziemi. W końcu zasługujesz na odrobinkę czułości. " do artykułu WWW Odwyk.  (dzień temu)
Hamilton:   "W PRLu nie było konsumpcjonizmu. Przeciwnie, władza dbała jak mogła by zniechęcić Polaków do robienia zakupów poprzez kolejki, talony i kartki na chabaninę. Zapiedalaliśmy w soboty do roboty, a niektóre grupy zawodowe jak górnicy z radością (jako nagroda za tytuł 'Górnik - zaszczytnym zawodem') nawet w niedzielę. A węgla jak nie było tam dalej nie było. Chyba po to ograniczyć konsumcjonizm. Znałem ..." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (dzień temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Legenda Alamo  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ' kiedy się widzi subtelność kompromisów pomiędzy prawami fizyki jakie zostały zastosowane w żywych organizmach' to tym bardziej trudno zrozumieć skąd biorą się wulgarne chamy,które : - nie latają w powietrzu, - nie radzą sobie z prawem grawitacji, - nie potrafią identyfikować przeszkód i są pozbawieni interpretacji ruchów powietrza. A są i działają nawet na eioba." do artykułu Niewolnictwo ekonomiczne..  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 31 min. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.507.019
Wyświetlenia artykułów: 1.365.953
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 41.345
Przeczytane artykuły: 963
Ocenione artykuły: 2159
Komentarze: 10805
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska