Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "Panie Kostka na tym zdjęciu w środku w okularach to chyba siedzi ta miss Szczecina co miała 150 cm wzrostu i nogi długie na 190 cm. Ma ładną fryzurę. Tylko chyba grzywka jej się zsunęła pod nos. Tak czy inaczej wygląda jakby wróciła z Kataru, albo jest chora na ospę albo ma za ciasną gumkę w majtkach, bo jej oczy wyszły na wierzch.." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   " Słusznie Kostka. Masz rad przekonywania. Dość pobłażania odwetowcom z Bonn. W pierwszej kolejności odrzucał będę artykuły pomysłodawcy i gwiazdy dziennikarstwa obywatelskiego Kostki, w drugiej kolejności arcymistrza rankingów von Sadowskiego i wszystkich waszych klonów. Apeluję też do wszystkich tu wymienionych : jotko49, sety1212, Heneara, skalgo, barkarza, miro von kässelbach, koLo, ka ..." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "kto zarządza tymi kontami? Kostka czy Sadłowski? http://www.eioba.pl/gregorys http://www.eioba.pl/blyskotka http://www.eioba.pl/kobranoc http://www.eioba.pl/mazepa " do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: to chyba młode kadry kabaretu 'Łowcy odsłon kropka Meeeee': http://www.eioba.pl/zibi3a/friends http://www.eioba.pl/vonsadow/friends Hahahahaha - zawsze kilka głosów i odsłon więcej. Kombinujcie, kombinujcie gdzie się da i jak się da przeuczciwi dziennikarze.. " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: kółko wzajemnej adoracji w wyścigu do jelita grubego bez mydła: http://www.eioba.pl/gregorys http://www.eioba.pl/blyskotka http://www.eioba.pl/mazepa http://www.eioba.pl/kobranoc " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: pomaga ci cała liczna rodzina z lokajami i masz zaledwie 4 arty powyżej 10 punktów. Hahahahaha - ogłoś kolejny niebywały sukces. Kostka Super Star. Skostniały klejnot dziennikarstwa obywatelskiego. " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: hahahahahaha - umieram ze strachu przed pajacarnią ze Szczecina. Zamiast tyle smędzić bierzcie się do roboty, a najlepiej za pisanie dobrych tekstów, bo na samym wzajemnym wylizywaniu własnych jajek daleko chyba nie zajedziecie. " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: gdybyś ty pajacyku wiedział jak mi to zwisa, to byś się tak nie żołądkował. Wrzodów żołądka się chłopaczku nabawisz. Dogonisz mnie za 44 lata. Ułatwię ci zadanie i będę mniej pisał. Cześć. Pozdrów innych lokai Zdzisia. Przebierają nóżkami, ale się chyba boją odrzucać." do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@seta1212: jeden już pojechał na wakacje i nawet się nie pożegnał z kolegami: http://www.eioba.pl/u122999/pokrzywiony Hahahaha - a twierdził, że jest grzeczny i dobrze ułożony. " do artykułu Warto psecytać V.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: @Hamilton: Porównaj też twój artykuł z artykułem Zdzisława w oczekujących, w ciągu 3 dni masz połowę jego odsłon! Hahahaha - pisząc tak mądre i ponadczasowe artykuły jak wy niebawem was dogonię http://www.eioba.pl/a/5rdg/oda-do-rumaka Niewiele mi brakuje do Zdzisia." do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: dobra zmiana sprzyja takim gigantom myśli jak ty i Maniek. Macie duże szanse na zrobienie kariery. Jak nie teraz to kiedy? Polska dla prawdziwych Polaków a kasa dla tych co im się robić nie chce." do artykułu Drogi w Rzeczpospolitej w XVII wieku.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: hahahaha - blyskotka już się zemściła i odrzuciła mój art. Czekam na resztę rodziny. Śmiało. Nie martw się, nie będę wam niczego odrzucał. Oprócz odsłon potrzebujecie wszyscy duuuuuużo litości. " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: porównujesz 53 twoich artykułów i 145 artykułów Zdzisia czyli razem 198 waszych dzieł z zaledwie 5 cioma moimi ble ble ble. To jak to jest statystyku z magla, że takie gwiazdy światowego dziennikarstwa obywatelskiego swoimi 198 artykułami przegrywają z 7 artykułami zwykłego amatora. I to w stosunku 280 322 (7 art) do 256.510 (198 art). Też jestem z was dumny. " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: hahahaha - Hejterzy z eioby.pl Kostka i Sadłowski, nie dają żyć nawet 16-letniej Vivi. Apel do admina – czas na zmiany! Morskość Szczecina i marskość wątroby w konteksie odsłon na wiadomosci i dupelek.pl. " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@koLo: to tak jak u mnie. Wstałem poziewałem 'popaczyłem' znów ziewnołem i 'pacze' se od niechcenia w 'najdalszom' dal. Tylko kogo to tu kuźwa obchodzi?" do artykułu Dziś taki zwykły dzień odp ..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: reasumując : też uważam, że w Polsce brakuje mężów stanu na miarę krzywego Mańka i Koriolana. " do artykułu Drogi w Rzeczpospolitej w XVII wieku.  (8 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Drogi w Rzeczpospolitej w XVII wieku  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha - poczekaj na zakrawarskiego, razem będziecie wyłapywać błędy." do artykułu Dziś taki zwykły dzień odp ..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Ewa Ewa: twoje opowieści jak u Hitchcocka, zaczyna się trzęsieniem ziemi, a potem napięcie tylko rośnie." do artykułu Dziś taki zwykły dzień odp ..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: Hahahaha - Zdzisiu ma nie tylko więcej odsłon, ale też dużo włosów na głowie i pod nosem. Też jestem bardzo dumny z naszego Zdzisia, że mimo tylu głosów od rodziny stoi w oczekujących i jeszcze nie płacze." do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (8 dni temu)
Hamilton:   "Pewnie jutro zadzwoni świeczka i poskarży się na koleżankę, a żelazko przyśle sms'a" do artykułu Dziś taki zwykły dzień odp ..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: musicie ze Zdziskem zżynać cudze artykuły jak milord Lipski po 3 dziennie średnio i wszystkie rankingi wasze. Po pijaku wygracie nawet 'Taniec z gwiazdami'. " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: mój szósty art miał 16 554, a siódmy 20 546. Potrzebujecie roku i stu artów gladiatorzy odsłon by się zrównać tylko z tym kolejnymi dwoma. http://www.eioba.pl/sting/articles/page11#articlesList Hahahahaha - ale to nie jest powód bym sobie jak Zdziś i Zbyś wylizywał publicznie jaja i pisał bałwochwalcze peany na swoją cześć.. " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: na pewno pomogli mu Kasia i Kazimierz Groth z całym szeryfem (po ichniemu) Agnieszką Lemke, której w miarę możliwości pomagali siostra Wiesia i bratowa Hania oraz kuzynka Honorata i ich dzieci m/in bardzo zaangażowany w czytanie wujka Zdziska chrześniak Sebastian z całą rodziną Leśniewskich z linii lubelskiej i puławskiej. " do artykułu Barwna historia PRL-owskiego Szczecina.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: znudzona pani powiedziała co wiedziała. W maglu dziś jeszcze nie była. Jakby była to by intelektualnie odżyła." do artykułu Witam.  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.527.916
Wyświetlenia artykułów: 1.381.941
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.539
Przeczytane artykuły: 1272
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11916
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska