Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Dr Jekkyl i pan Hyde: jeśli ktoś tu wsparł Bredzinskiego to sam sobie wystawił świadectwo do jakiej Elyty należy." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Dr Jekkyl i pan Hyde: nigdy Adasia nie uważałem za głupca. Ma trochę spuchnięte ego. A szkoda, bo potencjał ogromny. Tyle, że u niego trwa wyścig ilości z jakością. Szybciej pisze niż myśli." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: dupa, sranie, obesranie, posranie, zesranie, sracze, sedesy, sikanie, rzyganie, wymiotowanie i smarkanie. To norma w tfoich arcydziełach, powtarzana dziesiątki razy, ale ty gotów ześwirować i umrać na padaczka i sraczka, bo ktoś ośmielił się napisać o parasol w d...." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Dr Jekkyl i pan Hyde: no bo to jest istotą wolności. Nigdy nie odrzuciłem artykułu milordzika mimo, że nadajemy na dwóch biegunach. I pewnie bym się za nim wstawił gdyby okazało się, że go usunęli za poglądy. Chociaż nie do końca jestem przekonany czy on ma poglądy czy jest wynajęty do kolportowana." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Dr Jekkyl i pan Hyde: tatko nie byle kto. Odznaczony odznaczeniem im. Janka Krasickiego. " do artykułu Czy jesteśmy przygotowani na Sąd Ostateczny?.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: hahaha - ale mamusia ucyla ciem byś nie muwil bzytko do Andrzejka. Hahaha - po co, zabij go uprzenio przygorownym pszetmiot. Bo to gnuj, smrodek, ham, młot, gnojtic, swinia, pies i kundel." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: *uje Mirka mu nie 'pszeszkadzajo'. Pytanie : - Przepraszam, a evergreeny są godne zaufania'' I tu wysoko yntelygentnawy dostaje szału i nie mogąc znieść ham stwa znosi jaja świra. http://www.eioba.pl/a/5se7/tarantella Hahaha - i każe mnie zabić 'uprzenio przygorownym pszetmiotem'. Po intensywnych i goronckowych prubach przygorownym pszetmiot poprawil a uprzenio czeka na aż pojawi mu siem kolejny wulkan Yntelygencjuma." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: najwienkszy bysczak eiob. Taky co to 'wi i umi'." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: a 'nostalgiczy' w tytule jak był tak jest i 'tfoja wysokawa Yntelygencjuma Jezd bez radna wobec tak powarznego wyzwania'. Tczi lata intenzyfnych poszukiwań pszet tobom. I jedynie o sraniu w sraczu ci wychodzi jak z nótuf." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: aha. I dlatego, że ci mamusia tak powiedziała to ty nie nazywasz innych świniami, kundlami, hamami, młotkami, smrodkami, gnojami, gnojstikami, psubratami i psami. By im 'pszykro nie byc'. I tak siem starasz obgadywac te świnie, kundle, psubraty, gnoje i zasrańce jak tylko 'morzesz'. Jezdeś najbardzi rozriwany i ówielbijany pisoż na eiob. Zaraz za ta ksiunc abo i 'pszet'. Mamusia być z ciebia dómnawa." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: a co ma piernik do wiatrówki. Ja o zasadach a ty o .... świeczkach, pogodzie i mojej mało cnotliwej młodości." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: czekiści też nie zamykali kabur. Przypominasz mi taką anegdotę. Tawariszcz Stalin jeździł po kraju. Na małej stacyjce pociąg się zatrzymał. Tawariszcz wezwał naczelnika stacji i zapytał dlaczego stoimy. Naczelnik odpowiedział, że jest jeden tor i trzeba poczekać aż przyjedzie pociąg z sąsiedniego miasteczka. Tawariszcz nie zadawał więcej pytań. Zastrzelił, mianował swojego i problem został rozwiązany. Taka tolerancja bez akceptacji." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: nie można być wrogiem cenzury innych i zwolennikiem cenzury swoich. Tak jak nie można być trochę w ciąży a trochę nie być. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahaha - komuniście też czasem tolerowali 'nieco' odmienne poglądy. Wszystkie poglądy jeśli nie naruszają przyjętych norm prawnych dla mnie są takie same. Mogę się z nimi mocno i głośno nie zgadzać ale nie mogę i nie chcę ich zabronić." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: nigdy nie odrzucam artykułu tylko dlatego, że się z nim nie zgadzam. Przypomina mi to Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk. Też z nimi walczyłeś ?" do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: Barkarz radzi sobie świetnie i ma 3 razy więcej czytelników niż cała rodzina fon i de. Barkarz z Bydgoszczy (250 km) pisze bardzo fajne arty i fon Zdzichy chcą się ogrzać w jego blasku. Ziomale się znaleźli - hahahaha." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: e tam, nie minie godzina i nasz Andrzejek fon Marysia będzie szczęśliwym posiadaczem 5 punktów. Fon Sadosiom i De Kostkom się należy jak świni koryto i psu micha.." do artykułu Czy jesteśmy przygotowani na Sąd Ostateczny?.  (14 dni temu)
Hamilton:   "Według Zdziska fon S i Zbycha de K. koniec świata nastąpi jak pewna rodzina ze Szczecina przekroczy milion odsłon. I musisz Andrzeju fon Mario dziennie zdobyć 12 odsłon i głosować na rodzine bez zwłoki." do artykułu Czy jesteśmy przygotowani na Sąd Ostateczny?.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: łał ty tak nie szastaj punktami, bo cię braknie w de Kostka ranking show na pierwszym miejscu i eioba upadnie." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "Ty śtukmiscz musisz jeść dżem jak pisawasz w sracz. Ty jadac marmelada i potem tczeba kupowywac 3 laptop by ciem muc cytawac. Nawet w tytule walnąłeś byka. Stawiam rubla przeciwko orzeszkom, że sobie z nim nie poradzisz Orle, Sokole." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)
Hamilton:   "Zakrawa wklej ten art jeszcze ze 100 000 razy. Podbijesz serca czytelników i może nauczysz się wreszcie formatować teksty. Mój 9 letni wnuk nauczył się tego po trzech próbach. Paczaj a wnuk zwykłej świni, nie jakiś tam 'wiepsz literatóly'." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (15 dni temu)
Hamilton:   "@Dr Jekkyl i pan Hyde: to starszy pan - półanalfabeta i ćwierćinteligent z nierzucającym się w oczy intelektem i nienachalną inteligencją." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (15 dni temu)
Hamilton:   "Zakrawa myślałem, że ten Bredzinski jest głupszy od ciebie. Teraz mam wątpliwości. " do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (15 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: w gazowni telefon: - tu ełgieniusz zakrawarsky, rano puściłem gaz i nie sfici. - a zapaliliśie zakrawarski ? - ło matko zapomniałem jusz idem po zapałki." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (15 dni temu)
Hamilton:   "@Dr Jekkyl i pan Hyde: starszy pan usłyszał o otwarciu parasola w dupie i ... otworzył. Szpital, Ojom, koszty i wstyd." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (15 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.657.017
Wyświetlenia artykułów: 1.473.051
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 53.661
Przeczytane artykuły: 541
Ocenione artykuły: 2292
Komentarze: 20733
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska