Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: ale, to noes i seta już nie są 'hejterami'? Podobny cię chyba rozkwantuje w tartaku stałymi Maxa Placka i przerobi na kwarka albo skwarka. Doigrałeś się jednoznacznie." do artykułu Wybrałem Firletki....  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha - nie znasz zakrawarskiego. Krzyknie 3 razy 'nima boga' i pozamiatane. BUK zwinie swoje klamoty i pójdzie z płaczem. On 'wi' jak trza i 'umi', bo je zdrowy na umysle jak malo kto. A jak wklei obrozek o BUKU to wszyćke penkniemy z zazdrosci. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: byl tegi w fizyce a jesce bardzi tegi w wklejaniu obroskow do smichu dla dla sierpa i śmierdziela model 49.: http://www.eioba.pl/a/5sow/rodzina-nowoczesna" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: zanosi się na 16 godzinne komentarze o kwiatkach i bławatkach w kontekście kwantów energii i czasoprzestrzennych napadów ostrej polemiki naukowej w zakresie nauk niekoniecznie ścisłych." do artykułu Wybrałem Firletki....  (13 dni temu)
Hamilton:   "@noyes: jeśli tak ma wyglądać oświecenie i przebudzenie to jeszcze jedno pokolenie i rodzaj ludzki zniknie. I kogo będziecie oświecać, budzić i zapylać ? Firletki i pelargonie? " do artykułu Wybrałem Firletki....  (13 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: to wpływ uwodzicielskiego zapachu eiobowych dzbanów na poziomki. Warto byłoby się nad tym zagadnieniem pochylić i spróbować rozwiązań w kontekście fizyki kwantów i stałych Maxa Placka z uniwersytetu im. rapującej Genowefy Pigwy w Napiertkowie. " do artykułu Wybrałem Firletki....  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: techniczny - > (pokrzywionym lubi słowo iloczyn). Powinno być - > pokrzywionym lubi rózniczkie jako wyniczek odejmowanka bez akceptuni ogółku użytkowniczków eiobki. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: poszukaj kolegę co ma kota, powiedz 'pomidor' wsadź swój mały łepek w piasek kuwety i udawaj, że cię nie ma. Tylko mocno się pochyl nad zagadnieniem by cię karaluchy w tyłek nie kopały." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: o, widoczny regres do czasów przedszkolnych. Za mocno wytężasz swoje zwoje mózgowe. Oszczędzaj je, bo nie masz czym szastać. Co będzie jak ten zapasowy ci się przepali? " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a jego komentarze są jeszcze bardziej zajeb..... Nauka w najczystszej postaci, albo nawet najczystrzej jak wolisz." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: o czym ty Maniek? Foton jest iluzją a nie piłeczką. Miałeś foton w łóżku? Zaraz, zaraz. Dobrze mówię. Jest sobota, a w soboty foton jest iluzją, w niedziele po mszy już będzie piłeczką, którą do obiadku możesz rzucać w poduszkę, albo w łepek szpilki dawkując energię, która będzie WSZYSKIM aż do wtorku. A we wtorek będzie zmiana i kwantowo będzie od rana. Popieram cię i reasumując - przecz z preczem." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (13 dni temu)
Hamilton:   "Panie doktorze 'Kradzierż ....' Quod scripsi, scripsi!'" do artykułu Kradzież greckiej amfory.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a ja nie przepadam za tymi którzy wydają certyfikaty kto jest hejterkiem; kto skurwys...', mordercą, faszystą, złodziejem, śmierdzielem, gnojstikiem, kundlem, smrodkiem itp, i będę takich tępaków tępił. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hi hi - jak tak dalej pójdzie to ci tej renty nie starczy na opłacenie szkód jakie tu czynisz. A co z innymi? Ja się 2 razy poparzyłem kawą, raz lodami i 7 razy z rzędu iluzją.. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: Eeee tam Kori pisał, że ma pełne szafy slipów, koszul, podkoszulków, majtek, garniturów, butów, krzeseł, foteli, onuc i krawatków, garnków, talerzy, a nawet bordowe spodnie w pepitkę i szelki. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jesteś na spotkaniu z ludźmi i próbujesz ustalić spotkanie z podobnym. Może ktoś da ci potrzymać komórkę na chwilę albo umrze, a komórkę miał naładowaną. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: Koriolanek chciał się pobyć EGO a te się zemściło i go przygniotło całym swoim wielotonowym ciężarem. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: hahaha - no widzis, tesz jusz bejesz gupi i chory psychicnie i co najgorse o tym nie wisz, a on wi, bo umi i jezd zdrowy psychicnie jak na czlonka pszystalo. Oby siem nie nawrocil na katolicyzm bo to beje koniec sfiata." do artykułu Ale kto w to uwierzy ... ?.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: Maniek ostatnio zajada się karaluchami. Szerszenie hoduje ze względu na miód. Karaluch w szeszenim miodzie. Palce lizać." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: masz absolutną rację. W aspekcie wiru iluzji energetycznej teorii słowa tak. Ale jeśli weźmie się pod uwagę przestrzeń połączoną z czasoprzestrzenią związaną ze wzorem 2+2=7 to już nie bardzo. I dlatego musimy zawsze zwracać baczną uwagę na to czy słowo jest podstawowe czy cząstkowe w stosunku do iluzji wyznawanej religii w aspekcie opartej na a priori przyjętych dogmatach. Nic więcej, ..." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to nie szyderstwo, to smutna prawda." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie wystarczą ci boskie komentarze podobnego? Tam znajdziesz odpowiedź kim on yes." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty bierz się za czytanie komentarzy podobnego. Daleko zajdziesz. Napiszesz piątą ewan_kielnie według smętnego Koriolanka dla żuli i meneli. " do artykułu Dlaczego ludzie się wkurzają?.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: powszechnie wiadomo, że biblia nie dorównuje artykułom podobnego, a przy jego chamskich komentarzach biblia już zupełnie blednie. Tam szukaj prawdziwego natchnienia. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Proste pytanie ... Dlaczego masz dwie lewe ręce ? Nikt nie potrafi odpowiedzieć ! A to proste - robić ci się nie chce, bo życie nie byłoby takie piękne jak na rencie i nie mógłbyś pitolić całymi dniami na eioba.." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (9).  (13 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.579
Wyświetlenia artykułów: 1.399.912
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.200
Przeczytane artykuły: 779
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13699
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska