Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "Adasiu kolejny wybitny evercuśtam. Jeden punkt i 935 czytelników przez 6 lat. Bombowy artykuł....Dobrze, że odkurzasz te swoje arcydziela." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (2 dni temu)
Hamilton:   "Adaśko to jest logiczne. Ktoś daje sygnał do ataku na towarzyszy Wicie rozumicie zabijając kilkadziesiąt niewinnych ludzi by nie zostać złapany i ukarany przez bezpiekę. A inni za ulotki trafiają do pudła za zamach na ustrój socjalistyczny. Adaśku te archiwa są zapewne u ciebie i tylko przez wrodzoną skromność nie dowiemy się, że stałeś na czele rewolucji w Polsce." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: łał widzę, że na tej tresurze dla piesków internetu nauczyli cię powtarzania za kimś jak papuga. Ale wabisz się dalej 'komuch' czy 'tawariszcz' ?" do artykułu W trzydziestą pierwszą rocznicę TEATRU WIELKIEJ MISTYFIKACJI ..  (2 dni temu)
Hamilton:   "Adaśko, jak już tajemniczy Kliement macza w tym palce to musi być, że Macierewicze z Misiewiczem puszczali gazy." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: babcie będą u pana magystra ma 153 piętrze globalnej firmy wydawać talony na papier toaletowy we wtorki i będą zarabiać miliony. " do artykułu Prawo naturalne, prawo społeczne.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: a coś robił w 1989 ? Trzeba było iść wieszać gołymi rękami zomowców i esbeków. Dziś byłbyś bohater. Z przestrzelonym łbem, ale bohater. A tak jesteś mała beksa i gnida, która po 30 latach beczy, bo się dogadali i nie było wojny domowej. A ty dupku tak marzyłeś aby się krew polała, byle nie twoja. " do artykułu W trzydziestą pierwszą rocznicę TEATRU WIELKIEJ MISTYFIKACJI ..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: dla takich prymitywów i półanalfabetów jak ty dziku milordziku każdy jest komuchem. W PRL było ich niecałe 2 miliony, a teraz to 60 % (22 mln) tych którym nie podobają się te 'dobre zmiany'.. Masz mózg kozy z nosa i 'komuch, komuch' to jedyna rzecz jaką potrafisz wymyśleć. Pisz to po latrynach swoim 'bochaterskim' palcem po 30 latach. I oblizuj z zadowoleniem. Dostaniesz orderem po kulkach i zaczniesz jodłować po niemiecku i rosyjsku Legendo esbeckiego Pagartu i koneserze histerii." do artykułu W trzydziestą pierwszą rocznicę TEATRU WIELKIEJ MISTYFIKACJI ..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@ryh: jeszcze rok, dwa badań histeryków i najprawdziwszych Polaków i okaże się, że Popiełuszkę zamordowali Wałęsa, Tusk i ta Merkel. A komunę rozwalili Lech z Jarozbawem, bo wypili tylko po pół kieliszka z Kiszczakiem a resztę po kryjomu wypluli aby mama nie wyczuła." do artykułu W trzydziestą pierwszą rocznicę TEATRU WIELKIEJ MISTYFIKACJI ..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@ryh: hahahaha - 'bochaterski' w swej waleczności i odwadze tawariszcz komik obudził się po 30 latach i upewniwszy się 100 razy, że już mu nic nie grozi rzucił się do walki z komunizmem jak błazen na głowę do pustego basenu." do artykułu W trzydziestą pierwszą rocznicę TEATRU WIELKIEJ MISTYFIKACJI ..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: myślisz, że jak będziesz wspomagał takie teksty to podniesiesz poziom eioby ? Od tego mamy podobnego i Kliementa." do artykułu Prawo naturalne, prawo społeczne.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: 'Prawo naturalne równające wszystkich ludzi zawarłem w zasadach funkcjonowania przyszłego globalnego przedsiębiorstwa POL-CAT, które pragnę ustanowić dla tych którzy pragną sprawiedliwości społecznej i dla tych, którzy tej nieubłaganej sprawiedliwości społecznej powinni się obawiać'. Kuźwa czyż ja nie mam prawa się obawiać rewolucji pana mgr inż. A jak mi Biedronkę i Żabkę zamknie to co zrobię. Nieubłagany jest." do artykułu Prawo naturalne, prawo społeczne.  (3 dni temu)
Hamilton:   "Przepraszam tawariszczu. Nie do roboty a na zasiłek. Nie pamiętam tylko czy niemiecki czy rosyjski. " do artykułu W trzydziestą pierwszą rocznicę TEATRU WIELKIEJ MISTYFIKACJI ..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko ty napisz ile to tysięcy odsłon masz dziennie. Razem się pośmiejemy. " do artykułu Pytania początku XXI wieku.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@swistak: hahaha - a ty świstaczku niepokalanym jak ta dziewica." do artykułu Błędy są częścią życia.  (3 dni temu)
Hamilton:   "Tawariszczu milordzik zawsze lepiej poszczuć jednych na drugich i przyglądać się za firanki ze szklaneczką koniaku z Pewexu jak wywożą trupy bohaterów. Nie udało się wam tawariszczu. Pewex i esbecki Pagart ci zamknęli. I musiałeś iść do roboty." do artykułu W trzydziestą pierwszą rocznicę TEATRU WIELKIEJ MISTYFIKACJI ..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko ty sobie otwórz portal 'dupelek' - dla koneserów evercuśtamstwa." do artykułu Pytania początku XXI wieku.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: tacy co się boją niczego wartościowego nie zbudują. A wspieranie chorych mrzonek o mega firmie, która zbawi świat, dokona cudu. I myślisz, że eioba zostanie uzdrowiona." do artykułu Prawo naturalne, prawo społeczne.  (3 dni temu)
Hamilton:   "Tawariszcz a teraz te kase tłuką ci którzy każą ci kopiować." do artykułu W trzydziestą pierwszą rocznicę TEATRU WIELKIEJ MISTYFIKACJI ..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: dwóch pierdolniętych 'pozytywów' było też zakręconych. Marks i Engels. W życiu nie zarobili grosza. Tatuś Engelsa miał fabrykę. Mieli ku**wa takie marzenia za które miliony musiało potem płacić 70 lat. Kolejny wyliniały Lynin z firmą co to wszystko załatwi. " do artykułu Prawo naturalne, prawo społeczne.  (4 dni temu)
Hamilton:   "Aha i to prawo naturalne dało panu magystrowy i ynzynierow także prawo by założyć takie firmę Pol Cat, która będzie decydować o wszystkim. Nawet o moich kartoflach w piwnicy. Pozdrów pan tę teściową co to chce pana zaślachtować nocą i odebrać rozum.. " do artykułu Prawo naturalne, prawo społeczne.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: miałem kiedyś sąsiadkę, która była nieźle *ebnietym efektem miłości brata z siostrą. Wnuków mu nie zazdroszczę." do artykułu Jak zrobić kefir i jogurt?.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: nie wiem jak to jest, ale jak adoptujesz psa ze schroniska to jesteś za niego odpowiedzialny nawet jak cię pogryzie. Twój znajomy chyba musi mu w te miskę sypać zanim nie skończy 25 lat. " do artykułu Jak zrobić kefir i jogurt?.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: dawno, dawno temu miałem znajomego. Był z-cą dyrektora dużej huty na Śląsku. Został oskarżony przez jedną panią o ojcostwo. Był żonaty i miał troje dzieci. Poddał się badaniom a te swierdziły, że nigdy w życiu nie mógł mieć i nigdy nie będzie miał potomstwa. To jest ból." do artykułu Jak zrobić kefir i jogurt?.  (4 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Jak zrobić kefir i jogurt?  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: hahaha - Adaśko napisz znowu - 'większość już zapomniałem i zapominam coraz więcej. Dlatego piszę coraz gorzej i gorzej i dlatego coraz bardziej kurma wać. ' Do tego dodaj, że jestem owrzodzony z całą rodziną i się dowartościujesz jak na ślachetnie urodzonego hrabonsca przystało. Pa, genialny Eugieniuszu." do artykułu Prawo Pierwszej Nocy. (łac. ius primae noctis).  (4 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 25 min. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.655.723
Wyświetlenia artykułów: 1.471.789
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 53.551
Przeczytane artykuły: 544
Ocenione artykuły: 2291
Komentarze: 20683
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska