Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wczoraj
Hamilton:   "@Henear: w stadzie koni byliby jeszcze do rozróżnienia, ale w stadzie mułów jak rodzeni bracia. " do artykułu Fake Mountain.  (8 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ciekaw jestem co wyjebuje idiotów na portale. Gdyby Maniuś opuścił gatki, wsadził palec do nosa, mocno pochylił się nad zagadnieniem znalazł by odpowiedź, ale czy zechce.? " do artykułu Fake Mountain.  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: trudno będzie wam znaleźć ten punkt ciszy. Bóg dał wam obu iluzję mózgu. W rzeczywistości między uszami hula wam wiatr, a wam się wydawało, że echo świadomością grało." do artykułu Fake Mountain.  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@podobny: bardziej chyba pożyczką by zapładniać niż iloczynem, albo rękoczynem w zderzeniu grawitacji z japońskimi fotkami porno. Ta logika zdarzeń też jest racjonalna w swej banalności. " do artykułu Fake Mountain.  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: łał - od ciebie Maniuś piękniejszy nie będę. Jedynie ty możesz konkurować urodą ze Zdzisiem i Zbysiem. Tyś pierwszy amant wśród damskich bokserków i miszcz damskich bokserków wśród amantów. Jesteś taki celebrycio eioba. Gdybyś nie mówił byłbyś idolem filmu niemego." do artykułu Smutna refleksja....  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: większość twoich ostatnich artów to użalanie się nad samym sobą. I to mają być te 'dzieła' które pomogą w czymś portalowi. Szkoda czasu by czytać faceta, który ma pełen tyłek pretensji, że go nie czytają. Wstąp do klubu Sadowski i spółka." do artykułu Hamserjotek ! Po łacinie .....Homo vulgaris.  (9 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: napisz prośbę do admina i pojedziecie sobie razem znów na tydzień. Ty już jesteś zasłużony a zakrawarski też się stara ci dorównać. Podobno nieszczęścia lubią chodzić parami." do artykułu Hamserjotek ! Po łacinie .....Homo vulgaris.  (10 godz. temu)
Hamilton:   "Na eioba - ze Zdzichem czy bez Zdzicha Kochany Zbyniu .... taka sama kicha." do artykułu Kiedy upadł portal eioba.pl.  (10 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ' krzyk samotnej szarej komórki ' to chyba początek twojej autobiografii. Czekamy na dalsze odcinki. Zwiastun obiecujący. To może być szlagier tej zimy na eioba. " do artykułu Smutna refleksja....  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jakby tak coś no. To daj znać poprzez tę 'bezrozumnom energiem szalejoncom w przeszczeniach twojego plastikowego umysła' zaprojektowanego specjalnie dla ciebie przez grafika wektorowego spod Wejcherowa." do artykułu Smutna refleksja....  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: dej mu odsapnąć, bo chop zaś zapomni lecieć na wysypisko pomaszkecić, a konkurencja spora i koledzy silniejsi." do artykułu Smutna refleksja....  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: też mi odkrycie. Dokładnie w tym samym miejscu gdzie eioba ma was obu z krzywym Maniusiem celebrytą " do artykułu Smutna refleksja....  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: co ci jeszcze przeszkodzi w tym dychawicznym rozwoju oprócz kapelusza. Też ci kapelusz złamał karierę jak wygiętemu Mańkowi? To już byle kapelusz was kładzie na łopatki. Współczuję polotu i moocy. Najwięcej mocy macie obaj w nocy jak idziecie siusiu. To jedyna moc która was rozrywa." do artykułu Smutna refleksja....  (11 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha i tak ten Pusty Dzban świszcze i tak gwiżdże, że admin musi go wysyłać na tygodniowy odchamiający obóz treningowy dla małych damskich bokserków wagi koguciej. " do artykułu Smutna refleksja....  (13 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: wytnij sobie trzustkę, serce, nerki, wątrobę i wyrwij sobie głowę z płucami. Potem duchowo przebudzony wróc na eioba i podziel się z nami swymi fizoloficznymi pogłębionymi doświadczeniem wrażeniami. To będzie HIT - dyskusja o tożsamości uduchowionego z pokaleczonym." do artykułu Smutna refleksja....  (13 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: tak głębokie myśli o rencach i nogach możesz jednak snuć dopóki ci nie utną łba. Wtedy dopiero będziesz miał dylematy do rozwiązania. Chociaż zdradzasz pewne symptomy osobnika, któremu ten organ już nie jest potrzebny do dalszego rozwoju. Bez tego też jesteś sobą. Odnoszę też nieodparte wrażenie, że dusza ci się ciągle myli z d......, a z nią jak słusznie pisze pan Trabant ciężko cię będzie 'odłanaczyć' bez siekiery i piły." do artykułu Smutna refleksja....  (13 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: przekonałeś mnie. Zdecydowana większość społeczności eioba to widzi i cię oklaskuje jak mola z szafy." do artykułu Smutna refleksja....  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: na takich wyjątkowych kosiarzy umysłów jak ty i Maniek ta zasada o upadku nie działa, bo macie NIESKOŃCZONĄ MOC ... BEZSENSOWNEGO BEŁKOTU." do artykułu Smutna refleksja....  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a pisałeś, że sam włazisz do pieca jak ci bida puka do drzwi. I piec wypełniony przestrzenią bezrozumnej energii przez tydzień po twojej wizycie. Teraz wiem dlaczego i gdzie zjadasz te wszystkie rozumy świata.." do artykułu Smutna refleksja....  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: musisz osiodłać Boga, dużo czerpać i niech ci on dojrzewa w krzywym Mańku. I nie zapomnij o farmazonach, frazesach i innych duperelach o uwięzionych materiach pozbawionych rozumu w przestrzeni projektowanej przez podskakującego na kwantowym sznurku hadronowego pajaca bez mózgu o spinie skwarka z cebulką w sosie koperkowym. " do artykułu Smutna refleksja....  (14 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'Czym daliśmy sobie wypełnić nasze umysły, dlaczego nami rządzą emocje i uczucia pozbawione Świadomości ( Światła ) ?'. Wiele umysłów wypełniona jest myślą o rencie. Im wyższa data tym mniej Świadomości, że można coś samemu zarobić i w portfelu brak Światła. I tacy są jak rak na zdrowym ciele społeczeństwa. Ci mogą całymi dniami pierdolić o moralności na portalach, jeździć na posiady jednocześnie nie mogą podjąć żadnej pracy, bo jak sami twierdzą 'mają łeb'. " do artykułu Smutna refleksja....  (15 godz. temu)
Hamilton:   "@trabant: Człowiek to zestaw = materia + Duch + list gończy Jak ten ostatni nas dopadnie to się wszystko kończy, A wtedy nie pomoże, nawet 'święty Boże'. " do artykułu Smutna refleksja....  (15 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Dla mnie Człowiek to właśnie dusza a nie ciało. ' Zapiszę to sobie w kajeciku. Przy sporej nadwadze sentencja jak znalazł. Uniwersalnie uduchowiona i zaspokoi ciekawość każdego domorosłego 'fizolofa'." do artykułu Smutna refleksja....  (15 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pożyjesz se do śmierci a potem zobaczysz czy dojrzeć czy nie. Czasem tylko upadek jest wynikiem dojrzałości." do artykułu Smutna refleksja....  (16 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahahaha - ogłoś licytację swoich cennych komentarzy na eioba." do artykułu Smutna refleksja....  (16 godz. temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.527.912
Wyświetlenia artykułów: 1.381.941
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.539
Przeczytane artykuły: 1272
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11916
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska