Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@geb: Ło matko ' węź się trochę za naukę'. Węziem się zwięźlę. Takich kretyńskich filmików na jutubce są setki. Nie mam zamiaru zostać ześwirowanym wybrańcem równie świrniętego boga. I nikt mnie nie namówi na składanie kosmicznych jaj, nawet dla jaj. Pozdrawiam Łoj ciec." do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: wrócą, wrócą. Nie wykluczone, że będzie 8 albo 10 Zdzisiów. To kochająca się i rozwojowa rodzina. " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: rodzina ze szczeciną w uznaniu własnych epokowych zasług się zbojkotowała. Skończy się marzec i w rankingach wygra duży Zdziś a drugi będzie mały Zbyś." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - Maniuś nie zrobisz nam tego. Nie opuścisz nas. Bez ciebie eioba zginie i pogrąży się w chamstwie i niewiedzy średniowiecza, a twój buraczany dorobek legnie w gruzach zapomnienia. Ludzkość ci tego nigdy nie wybaczy orle. " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: o kurcze! Powstaje pytanie czy twoja wypowiedź to odpowiedź na tak postawione pytanie .... czy odwrotnie? Pytałem kurcze kurczaki i też te małe przykurcze nie wiedzą. Ale myśl jak chcesz. Wolno ci. " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: a gdzie link do evergreena w którym pan Adam Jezierski opisuje takie zjawiska w sposób kompleksowy ?." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: o jaki ty elokwentny się zrobiłeś. Znów się mocowałeś z drzwiami do Media Markt, że ci ta inteligencja wyskoczyła z pustego łba jak dwa gile z nosa? Musisz na siebie uważać aniołku, bo kto tu będzie walczył z chamstwem ?. " do artykułu Semantyka wektorowa.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: elementy swej diety przenosisz do komentarzy i stąd tak błyskotliwe riposty. Pij więcej mleka i soków zamiast to paskudztwo. Wiem, że lubisz ten zapach, ale to mało pożywne i dlatego jesteś taki przykurcz fizyczny i umysłowy.." do artykułu Semantyka wektorowa.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: ruszyła wiosenna akcja promocyjna pt. 'Adam Jezierski Adamowi Jezierskiemu'. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kryptoreklama" do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Hamilton:   "@geb: trzeba być ubogim w duchu, a jeszcze lepiej rozumem nie grzeszyć. Pozdrawia ŁOJ ciec." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - ty mną manipulujesz? Hahahahahaha. Dowcip ci się wyostrzył jak marmelada na słońcu. Z wypiekami na twarzy oczekuję dalszych manipulacji buddy spod budy." do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@geb: Jezierski nie wie, że Kopernik kłamał, bo to bóstwo z Katowic zniosło jajo w którym teraz mieszkamy. Przydałby się tuzin albo mendel takich jaj. Dla jaj." do artykułu O obrotach ciał niebieskich. Przedmowa.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: pozwolę sobie zauważyć, że pan hrabia raczy się mylić. Kopernik ci do pięt nie dorasta. " do artykułu O obrotach ciał niebieskich. Przedmowa.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - my cię też bracie kochamy. Cóż innego nam pozostaje zwichrowany pięknym życiem na rencie heiterku. " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - ty Maniuś masz już chyba nawet gałki oczne przekrwione. Ja w całym przekroju nie mam się za co wstydzić, a ty wstydu nie masz więc tego nigdy nie zrozumiesz. To ponad twoje możliwości orle czerwonooki. Jak zobaczysz u siebie odrobinę zieleni ześwirujesz z radości, ale to ci raczej nie grozi." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: 'opinia tego profesora oddaje moralny i logiczny chaos panujący nawet, a może zwłaszcza, w umysłach nominalnych autorytetów i ludzi władzy.' No, skoro tak to kto tu rżnie głupa panie Lipski? Ja to napisałem czy pan. Ten profesor wypowiada coś co legitymizuje rzekome łamanie prawa i konstytucji. I pan posługuje się logiką? " do artykułu Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: przecież wiemy, że wszystko co napiszesz to prawda i tylko prawda. Jesteś z tego powszechnie znany." do artykułu O obrotach ciał niebieskich. Przedmowa.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: wszyscy tak sądzą i dlatego tak ochoczo cię czytają. Twoje evergreeny są rozchwytywane." do artykułu Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: chwalić się tym, że ma się w swojej melinie karaluchy i się je depcze może jedynie taki 'śfiatowiec śmietników' jak ty Maniuś. Nie grzeb po śmietnikach to nie nanosisz tego syfu do barłogu, albo niech cię po powrocie koledzy wytrzepią na trzepaku na blokowisku jakimiś dębowymi kijami. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: hahahaha - skoro pan Adam Jezierski odsyła nas do evergreena pana Adama Jezierskiego, który tak perfekcyjnie opisał problem to wszystko musi być jasne i proste. " do artykułu Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: mam gnojówkę między uszami i dlatego nie dopuściłem do tego by u mnie pojawiły się karaluchy i inne insekty. Ty nie masz NIC i teraz musisz deptać po karaluchach w swojej melinie. Wniosek - już lepsza chyba ta gnojówka niż twoje bezmózgowie ptasi móżdżku. Hahaha - a jeśli coś wolę, to znaczy, że nie czuję do tego obrzydzenia. Nawet tak proste twierdzenie jest dla twojego intelektu nieprzekraczalną granicą. Nie szastaj tym swoim intelektem, bo już nie masz czym." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: i wszyscy się mylą poza szanownym panem ? Co za połączenie bystrości umysłu i wrodzonej skromności. Z tego wynika, że nawet skrajnie prawicowi prawnicy są głupsi od pana, który jak widać prawo zna tylko z widzenia. O ile mi wiadomo to te duże hitlerki też kiedyś podobnie reagowały na homoseksualizm jak szanowny pan. " do artykułu Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahahaha - i tak cię nie dogonię. Ty masz same trafne diagnozy co widać po kolorach twoich komentarzy orle i sokole z Rybniczka. Jesteś takim czerwonym wrzodem eioby i szwedasz się dumny z tego jak paw paralityk w oczyszczalni ścieków." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: wolę schabowe, szaszłyki, pstrąga lub łososia, ale rozumiem, że jak nie masz tego co lubisz to musisz lubić to co ci się szwenda pod nogami i na drzewo nie ucieka. Nie samymi spleśniałymi bułkami Maniuś żyje. Wysłałbym ci wykałaczki, ale nie wiem czy obrońcy zwierząt nie będą protestować. Tak czy inaczej ci zazdroszczę - masz z kim chodzić na grilla. Tylko uważaj by nie okazały się inteligentniejsze od ciebie bo się zarumienisz jak twoje komentarze na eioba." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: współczesna medycyna dość skutecznie leczy takie zaburzenie nerwicowe i osobowościowe nawet przez NFZ. Gorzej sobie radzi z nadmiarem dumy. Z tym to raczej do saperów. Ujścia można też szukać w parku rozrywki." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.577
Wyświetlenia artykułów: 1.399.912
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.199
Przeczytane artykuły: 779
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13699
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska