Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wczoraj
Hamilton:   "@pokrzywiony: ktoś ci powiedział, że Hamilton chce się z tobą czegoś napić? Nigdy nie wierz w takie plotki. Robią cię w ciula." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: masz szczęście, że nie pije piwa z tobą, bo byś już leżał nieprzytomny i posikany pod ławką. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak do twojej świadomości trafi jakim jesteś kretynem to dostaniesz ze wstydu sraczko padaczki Maniek. Ubawisz się jak bokserek bawidamek" do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: już narobiłeś, bo Maniusiowi od rana cuchnie. Przez ciebie mu kinol odpadnie. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: czytałem twój art o szerszeniu. SUPER!!! Poddaj analizie ten wykres złota. Hahahahaa. Błyśniesz jak Genowefa Pigwa w tunelu 'czasopszeszczeni'." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@Koriolan: e tam fajne - SUPER! !!" do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś ty sobie kup gęś, ożeń się. Będziesz miał rodzinę, dzieci i jaja za darmo, a jak ci się trafi mądrzejsza teściowa to wyprowadzi cię na ludzi. Pełnej sprawności umysłowej już nie uzyskasz, ale mniej się będziesz tu kompromitował na eioba. Tylko nie zjedz rodziny i myj się, bo ten zapaszek rzeczywiście niezbyt miły bije z tych twoich wypocin. Naprodukowałeś tego łajna 5399 razy w niecałe dwa lata publicysto. Hahahaha - gdzie mnie do twojej produkcji Czerwony Khmerze Eioby ." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (22 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: napisałem ci jakie zbrodnie mi przypisałeś w tej twojej chorej nienawiści, a ty idioto będziesz pierdolił w kółko o jakimś przyznaniu się do winy. Jesteś mała, wredna, pokraczna kreatura bez rozumu i honoru. I nie wysilaj się papug, bo znów zerżnąłeś mój komentarz. Ty nawet sensownej riposty za pomocą tego swojego wyprysku we łbie samodzielnie nie stworzysz." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: przygłup zawsze ma rację i wszystko mu się należy. To normalne." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - Maniuś to biurokracja uczyniła ci takie spustoszenie w mózgu. Napisz list otwarty i na wszelki wypadek go zamknij na kłódkę. Pokaż biurokracji język, powiedz Beeeee i nasikaj na urząd miejski. Tylko się nie wykopyrtnij, bo się zdradzisz. Ty przygłupie rozumiesz to co czytasz? " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (23 godz. temu)
Hamilton:   "@Serpico: ty się łudzisz, że ten obywatel wolno myśliciel cokolwiek z tego zrozumie. Jesteś optymista. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (24 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek nie od dzisiaj wiadomo, że we łbie masz sieczkę. Swoje nad wyraz logiczne wnioski zachowaj dla kolegów z pastwiska. Ty przygłupa nie musisz udawać. Z ciebie to już nawet gęsi się śmieją." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (24 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: każda społeczność ma swojego przygłupa. Nie pozostaje ci nic innego jak się z tego cieszyć. Reszta dla ciebie pozostanie już nieosiągalną iluzją jak mawia twój guru." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty młocie jesteś specjalistą od pokazywania. Ja jestem faszystą, złodziejem, mordercą niewinnych dzieci, oszustem i okradam swoich pracowników. Czego ty tu nie wymyślałeś mała, podła, zasmarkana pokrako. Z tobą nawet barany by się na łby już nie pozamieniały." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: hahaha - nie grzeb mi palcem w moim nosie, bo to moje 'labolatorium naókowo-badafcze' - niezależne od grantów." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ciotuchna - internet zapachów nie przenosi, a tobie znów coś śmierdzi. Wygląda na to, że znów zrąbałeś się we własne porcięta z tej swojej 'bochaterskiej' odwagi. Wykąp się, wypierz i nie zapomnij przypudrować noska. Pa damski bokserku. Kto jest ciotą, alfonsem i damskim bokserem ustaliśmy już dawno temu. Po co do tego wracać jak sprawa zamknięta." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Największe Świadomości określiły, że jest PRAWDA a reszta jest iluzją'. Jedna WIELKA ŚWIADOMOŚĆ to ta co gra na fujarce, a druga WIELKA ŚWIADOMOŚĆ dorabia sobie w orkiestrze jako CYMBAŁ. Tak określiły i Kori to łyknął bezmyślnie jak gęś starą dętkę. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: nie prawda, bo 'Ty pierdo***** szmato, nawet pies cie dup**** nieche' - to emocjonalny wstęp pracy naókowo-badawczej jak krzywy chciał zostać weterynarzem, kiedy zdiagnozował u siebie 3 tysiące chorób i tasiemca w ostrogach. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a komu nie jest przykro jak czyta takie dwie ofiary losu pałętające się całymi dniami na eioba." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a czym ty damski bokserku chcesz kopać? Podniesiesz nogę przy sikaniu i się gamoniu przewracasz. Muszą cię potem wyciągać z tej kałuży byś się nie zakrztusił." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek chcesz mi zaaplikować kopa w dupę że mi gówno uszami wypłynie. A to groźba karalna. Ty pisz donos na siebie, wsadź w zęby i leć do prokuratury na tych trzęsących się ze strachu krzywych nóżkach. Rano będziesz pierwszym donosicielem w kolejce i dostaniesz kwiaty. Tylko ich nie zeżryj baranie. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: łał, czytam 'pokrzywiony', paczem a tu prosty prostak, cham i ćwok jak zwykle. Ty nie wywijaj tymi swoimi krzywymi nóżkami, bo sobie je połamiesz i będziesz musiał z donosami na prokuraturę zapier**** na dwóch lewych 'rencach' . " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jasne, że można. Twoje motywacje obronno - zaczepne są skutkiem wybuchu kapiszona w przedszkolu nr 7 w Rybniczku koło Paruszowca w 1978 roku. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - who is who. Maniuś to widać, słychać i czuć. Jesteś taki mały miś, bardzo znany nie od dziś. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a swoje laboratorium umieściłeś w malutkiej brodawce w mikroprzestrzeni osobistej czaszki.Jesteś gigantem miniaturyzacji swojego intelektu. ." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.590.835
Wyświetlenia artykułów: 1.426.819
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 47.126
Przeczytane artykuły: 499
Ocenione artykuły: 2236
Komentarze: 15764
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska