Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wczoraj
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek jak cię przypadkiem wpuszczą na uniwesytet to w ciągu kwadransa zrobiśz 7 doktoratów z upierdliwości naukowej, a z jednego włosa zrobisz dwie zapasowe peruki dla Magdy Gessler. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jasne, woltomierz dopóki nie pozna samego siebie nie pokaże napięcia. To przecież logiczne i zrozumiałe." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony:' Są trzy prawdy: świynto prowda, tys prowda i gówno prowda' - ks.prof. Józef Tischner " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: masz taką wahającą się płynność 'naókowo-badawczą' ? Nie myślałeś by zmienić dietę https://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha Nabierzesz pewności siebie i będziesz badaczem z krwi i kości.. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Wielko duszność Jaśnie Pana Hrabiego jest nieosiągalna dla zwykłych owrzodzonych śmiertelników. To normalne i muszę z tym żyć. " do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (dzień temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: proszę mi tu nie obrażać Mańka. Sokrates się przyznał: „Wiem, że nic nie wiem”. A Maniek już dawno wie, że Wszystko Wie. Z jutubka i od Koriolanka." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś ja nie mam żadnego 'przydupasa', ale ty mentalnie byś się nadawał do objęcia tak zaszczytnej funkcji. Ja nie potrzebuję aż tak silnie rozwiniętego intelektualnie asystenta, ale pogadaj z Koriolankiem. Razem będziecie kroczyć Drogą PRAWDY doświadczając PRAWDĘ na drodze PRAWDY i to NAPRAWDĘ w prawdziwej PRAWDZIE wynikającej z tej najprawdziwszej PRAWDY w PRAWDZIE." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "Wątp! Wątp we wszystko czym karmi cię społeczeństwo i wszelkie autorytety, nie wierz nikomu, nawet szubrawcom! " do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'Droga do PRAWDY prowadzi poprzez doświadczanie PRAWDY'. A droga asfaltowa prowadzi do wytwórni asfaltu. Nasze organizmy też cierpią na widok Mańka i Koriolanka i ich mijania się z rozumkiem po to jedynie by sobie pobleblać od ranka." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - a ty Maniuś jesteś tym przejawem dialogu społecznego ? Typowy przejaw dialogu dupy z kijem. Z czerwonym paskiem na rzyci. " do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Serpico: EGO Koriolanka dziobie go po fujarce jak indor indyczkę gdy chce mieć dzieci. Różnica polega na tym, że u indyków są przerwy. Odwrócony plecami Kori to jak iluzja Stachury bez rury u fury." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I)  (dzień temu)
Hamilton:   "@Serpico: pseudonaukowcy różnych krajów łączą się na eioba i zadają fundamentalne dla naszej cywilizacji pytania. Dlaczego chrząszcz brzmi w trzcinie i po jaką cholerę kura przeszła przez jezdnię.? Kuźwa i godzinami potrafią tak pierd*** zamiast robić coś pożytecznego." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: no właśnie, a gdyby urodził się Srajnstein i wymyślił, że świat jest taki jaki sobie życzymy. Na przykład bez grawitacji jak walniemy zbyt dużo, albo na ten przykład mniejszy jak mamy za daleko do domu. Tylko czy wszyscy by się na to zgodzili, bo jedni lubią długie spacery a inni nie. A i analogie miłości są inne w pomiarze fizycznym a inne w skali pomiarowej indywidualnych potrzeb z ..." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Wypił bym za to ale niestety ... Wczoraj zdrowo popiliśmy i dzisiaj będzie skromnie :-)))' Nie dość, że jesteś łóśficuny to jeszcze wczorajszy i nabzdryngolony, hahahaha - ale jak zwykle skromny." do artykułu Ogłoszenie!.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - ech, to ja ci tu słodzę jak potrafię najlepiej a ty znów grymasisz. A co z uwodzicielskim kwiczeniem ? Zaniedbujesz nas. Uwiodłeś nas marzycielskim kwiczeniem i porzuciłeś. Jesteś 'okrótny'. " do artykułu Zamość - Padwa północy.  (2 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Zamość - Padwa północy  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: podobno jak się rodziłeś wszystkie kwiaty Zamościa zakwitały i kwiczały z radości. Reasumując : - Kori się rodzi, moc truchleje. Będzie się działo. Zamość gorączkowo przygotowuje się do 60 rocznicy twoich urodzin młodzieńcze. Lokalna prasa już pisze o tobie z wyższością." do artykułu Zamość - Padwa północy.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: o boże, dede nosi obrożę za 10 000 euro z metką nieoderwaną od dwóch lat, a tu zaledwie 99 zetów za komfort minusowania z dwóch kont." do artykułu Ogłoszenie!.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jak jemu wali w dekiel to fajnie, jak tobie to SUPER... Co też dzisiaj na obiadek córcia gotuje ? I nie kwicz przed obiadkiem, bo o pomyłkę nie trudno." do artykułu Ogłoszenie!.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie oglądzasz wiadomości sportowych? Wygrała z dede. " do artykułu Ogłoszenie!.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: gdzieś czytałem, że Kurt Gödel to twierdzenie ukradł pewnemu genialnemu antykwariuszowi z Gdańska. Ty czytasz dużo swoich evergreenów to wiesz więcej." do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: hahahaha - Adasiowi nie zależy, Adaś posyła wszystkich linkami do swoich evercuśtam w każdym artykule, bo mu nie zależy na odsłónkach. Wcale a wcale. To widać gołym okiem." do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko musisz uzupełniać te dane informując ile milionów odsłon miałeś na wiadomosci, interia i dupelek.pl jak nasz Zdziś. Możesz też dodać, że miałeś ogromne powodzenie u emerytek w sanatorium. Zagniesz tu wszystkich." do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adam Jezierski, 03/04/2018 -3 odpowiedz @Hamilton: Zarozumialstwo przejawia się stałym podkreślaniem swojego znaczenia. Demonstrowaniem swojej wiedzy, urody, pochodzenia, swoich znajomości, swoich umiejętności. Często połączone jest z deklaracjami skromności lub wyjątkowej skromności osobistej zarozumialca. Przekonaniu o swojej nadzwyczajności towarzyszy nieskrywane poczucie wyższości spowodowane większą „wiedzą”, „urodą” , „osiągnięciami'." do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (2 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.590.835
Wyświetlenia artykułów: 1.426.819
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 47.126
Przeczytane artykuły: 499
Ocenione artykuły: 2236
Komentarze: 15764
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska