Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: i tu pojawia się się kolejny dylemat, czy gnojówka ma Maniusia czy Maniuś ma gnojówkę zamiast kompociku. Musisz się nad tym zagadnieniem pochylić naukowo z pustym łbem i parówką w zębach byś sobie języka nie odgryzł." do artykułu Semantyka wektorowa.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'Ala ma kota' a 'Maniuś ma karaluchy'. Zgadza się wektorowo, semantycznie, psychologicznie a nawet kulinarnie. Wątpliwości zaczynają się czy Maniusia nie zjedzą karaluchy i czy to nie spowoduje pustki w jego dużym domu w wymiarze wektorowym i semantycznym. No i czy karaluchy były zaszczepione na dur brzuszny. " do artykułu Semantyka wektorowa.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: rozumiem, że po wyborach pan Wiesław Henryk Lipski zweryfikuje kogo naród ma wyrzucić na zbity pysk a kogo zostawić. Będzie to zgodne z konstytucją, demokracją i uchroni nas przed 'hitleryzmem'. No i nie będzie ' skółcenia w bezsilnym, oszukanym przez nią społeczeństwie'. " do artykułu Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: jeśli to są szczyty pańskiej merytorycznej dyskusji to w pełni się z panem zgadzam o bezcelowości dalszych zmagań pańskiego intelektu. Niech go pan szanuje i nie nadwyręża, bo obaj zanudzimy się na śmierć." do artykułu Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie.  (dzień temu)
Hamilton:   "Polecam Szanownemu Panu lekturę na uspokojenie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina Czuję zapaszek hipokryzję w pana argumentacji. Jest pan obrońcą konstytucji i demokracji co nie przeszkadza panu szkalować legalnie wybranych prezydentów miast. Jeśli tę władzę wyłudzili to pana obowiązkiem jest podzielić się swą wiedzą z organami ścigania. Inaczej jest pan współwinny tej sytuacji Panie Obrońco i odium tego 'hitleryzmu' spada na pana. Przynajmniej w części." do artykułu Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie.  (dzień temu)
Hamilton:   "A gdzie ta Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej została zlekceważona i poniżona ?. To, że ten pan profesor nie podziela pańskich opinii i jest znacznie mniej od pana nerwowy nie jest łamaniem konstytucji." do artykułu Słabość państwa - małe Hitlerki w ofensywie.  (dzień temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: bo szyćke co nie som z zakrawarskim chore psychycnie, pijane i gupie som. I pojechal młotek po trucizna i kilofy by pozbyc siem udręki od ręki. .Módlmy się by nie nabawił się świńskiej grypy albo choroby wściekłych krów." do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pani prezydent poszukuje młodych zdolnych dochtorantów info a ty faflunisz bezproduktywnie. A ministrantem i spowiednikiem gęsi w boskim państwie chcesz być. http://www.eioba.pl/a/5sig/najlepszy-bezplatny-program-do-obrobki- video#post410012 " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: ło matko - mordo ty moja, toż to ty wygrasz te wybory z taką urodą. Jak zostaniesz prezi dętkiem u mnie masz flaszkie 07. Jak pierwsza dama będzie równie urodziwa suweren padnie przed wami na twarz. " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: pewnie ktoś kto jest zazdrosny o Krzysia bawidamka. Ty tu bara bara a ktoś ci flaszkę rąbnął z awatara. . " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to nie jest dowcip, to prawda lizusku. I jak się na to patrzy to wcale nie jest do śmichu. To raczej żałosne jest. Najważniejsze, że już widzisz dobrze i możesz znów faflunić godzinami wciskając kit o swojej wyższości i odpustowej duchowości.." do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: za twoimi czerwonymi komentarzami tyż bendem tensknił, bo widzę żeś zazdrosny Maniuś. " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: wiem, polazłeś do sety się wyżalić i zaskomleć o litość, nie wyszło i jesteś znudzony, ale już dobrze widzisz? " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: po co? Krzywy Maniek zeżarł wszystkie rozumy to ci udzieli kompleksowej informacji. On jest jak alfons i omegus w jednej ślafmycy. " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: to ci pa. Bendem tensknil. " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha - tak uduchowiona osobowość jak ty pisząca o sobie z wyższością nie będzie bratać się z przeciętnym czytelnikiem. To absolutnie zrozumiałe. Wielu tu na eioba nawet jak widać nie śmie marzyć by cię o coś zapytać. " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: przecież cały czas się naginasz i wyginasz, tylko niewiele ci z tego wychodzi lizusku. " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - co ty masz do tych karaluchów? Zrezygnuj z parówek i w miesiąc melina w miarę czysta i pół renty zaoszczędzone. Da się? Da się, tylko musisz chcieć. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: śliczny jesteś tylko nie ma tak pokrzywionych narzędzi wspomagających uprawianie sexu, a specjalnie dla ciebie nie opłaca się uruchamiać krzywej linii produkcyjnej krzywych wibratorów. Stąd ta wyższość siły umysłu nad naturalnymi uwarunkowaniami. Musisz się nad tym głęboko pochylić a rozwiązanie może pojawić się znienacka i będziesz zadowolony.. Musisz wierzyć, że nie wszystko stracone." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha - jak ja bym miał tak czerwone komentarze jak ty heiterku to też bym udawał, że nic nie widzę. " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jasne. Ale ściemniać i faflunić, że to inni są heiterami po 16 godzin na dobę na eioba potrafisz i oczy cię nie bolą? Odwodnisz się bidulu z tego płaczu. " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: zaiste Adamie powiadam ci, że zdań z prawdą sprzecznych unikać należy." do artykułu O obrotach ciał niebieskich. Przedmowa.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty mi przypominasz tego zakutego rycerza: https://www.youtube.com/watch?v=9caIPzv2_gM Hahahahaha - walcz, walcz i nie poddawaj się. " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ależ inni widzą i was oceniają. Tobie już chyba popękały wszystkie żyłki w oczodołach albo ci się ściemnia po bimbrze. " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: niczego kuźwa nie robisz jak gnoisz księży i tych co głosowali na PIS. To nie są ludzie z mojej bajki, ale q..wa nie pouczaj innych jak mają się zachowywać skoro sam ziejesz chamską nienawiścią. W dodatku z taką dokładnością potrafisz znajdować błędy tyle, że cudze. Jak już kuźwa chcesz coś naprawiać zacznij od siebie pajacu. Nagnoiłeś na eioba setki błędów a innych będziesz wyzywał ..." do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.577
Wyświetlenia artykułów: 1.399.912
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.199
Przeczytane artykuły: 779
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13699
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska