Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wczoraj
Hamilton:   "@pokrzywiony: Nie sądzisz, że sądy głupców nie są sądami. Jak tak sądzisz kiwnij ręką, a jak tak nie sądzisz nie kiwaj ręką. Głową wcale nie ruszaj bo ci może odpaść z tego wysiłku. Wiem, że na swoje komentarze chłoptasiu już nawet ty sam patrzeć nie możesz bez odruchów wymiotnych. Co ci pozostaje? Podglądanie innych." do artykułu Smutna refleksja....  (16 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: zresztą to zjawisko pustostanów umysłowych widać tu na eiobie i nie trzeba daleko szukać tego przykładu, wystarczy wczytać się w niektóre komentarze. To czasem podręcznikowe przykłady ludzkiej bezdennej wręcz głupoty. " do artykułu Smutna refleksja....  (16 godz. temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: subiektywne wykładniki wyprowadzone obiektywizmem horyzontu zdarzeń w systemach antydemokratycznie skierowanych w przestrzeń Minkowskiego powinna jednak w sposób racjonalny równoważyć tę niewielką zbieżność w zakresie granicy związanej z demokratyczną i wyślizganą oczywiście konstrukcją kart a co za tym idzie wszelkich domów i domków w tym jednorodzinnych ze szczególnym uwzględnieniem pustostanów umysłowych. Nie sądzisz.? " do artykułu Smutna refleksja....  (16 godz. temu)
Hamilton:   "Zakrawarski z artykułu na artykuł obniżasz loty. Z orzełka przekształciłeś się w ociężałą gęś co swoimi pretensjami krowy dusi. Zamontuj w sraczu windę, bo na swoje szychty poetyckie bedziesz musiał zjeżdżać do kopalni na poziom minimum 550 metrów. Ta demencja tfurcza zaczęła się od 'sraczy' i cię nie opuszcza. " do artykułu Hamserjotek ! Po łacinie .....Homo vulgaris.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Serpico: bedo tero pierdzieć w duecie, a cymbał też się znajdzie jak ochłonie. Miendzynarodowe trijo egzotyczno - zapachowe. Tegoroczne Laureaty 'Azbestowej plyty' z pachnącej inaczej ugrupowni zakrawarskiego." do artykułu Hamserjotek ! Po łacinie .....Homo vulgaris.  (dzień temu)
Hamilton:   "Załóż z Sadosiami grupę literacką 'Rozczulamy się nad sobą w sracu zakrawarskiego w każdy piątek' Gówno stękający na sedesie zmienia się rotacyjnie, albo w zależności, kto ile zjadl smacna grochufka.. Wszyśke przejdzieta do historii literatury jako kopernicki eioba." do artykułu Hamserjotek ! Po łacinie .....Homo vulgaris.  (dzień temu)
Hamilton:   "zakrawarski ty jezdes taki nowy typ clovieka. Hahaha - pokaż mi kto na ciebie głosuje a powiem ci kim jesteś." do artykułu Hamserjotek ! Po łacinie .....Homo vulgaris.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: dla tego poparcia nogi, ręce, fiutki i kręgi szyjne sobie naWzajem odrĄbiecie u zakrawarskiego w szalecie wiecie, rozumiecie. Szeroke krengi spoleczenstfa som za wAmi, co ódeża we mnie, natarczywie zresztom ono." do artykułu Hamserjotek ! Po łacinie .....Homo vulgaris.  (dzień temu)
Hamilton:   "Panie Homo vulgaris kolejne dzieło na miarę 'sraczy'. Jezdem pod glembokie wrazenia poniekąnd. Pozdruf fosilartade z marmeladom." do artykułu Hamserjotek ! Po łacinie .....Homo vulgaris.  (dzień temu)
Hamilton:   "Prwokszydłowy Naczlnik w rezrewie, kturemu Gnój hamowania ham-sraj-jotków splywa jak po kaczce - to znany i lubioany treneaer drórzyny pszeciwnej, ktury wrucil z Nowego Korka kole Napierskowa nieźle zainfektowany infektywami po silnej inwekcji i napisał kolejne swe wypracowanie na egzaminy w szkole podstawowawej dla cienżko pracujoncych nad teksteami rodzimych Szwedkuf bynajmniej on.... . " do artykułu Hamserjotek ! Po łacinie .....Homo vulgaris.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie porównałem ciebie do oparów benzyny tylko twój intelekt. I nie wmawiaj mi, że Koriolan i intelekt mają cokolwiek ze sobą wspólnego. Nawet Maniek miał wątpliwości. " do artykułu Smutna refleksja....  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pracujesz nad tym by żyć dalej już jako istota eteryczna, jako dusza zgodnie z obietnicą Jezusa . Z duszą na ramieniu będę wchodził do raju czy nie spotkam tam Koriolanka z Mańkiem z palcem w nosie przed świętym MOPS' pobierających dodatkowe opłatki dla rencistów, którym się modlić nie chce." do artykułu Smutna refleksja....  (dzień temu)
Hamilton:   "@Kitek: wyznania o Żydach dwa piętra niżej. W piwnicy. http://www.eioba.pl/u14383/kitek/articles " do artykułu Smutna refleksja....  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: bardziej chyba musisz uważać na to co 'wyjebuje' mózg. Chociaż po co. I tak pożyjesz do śmierci a potem zobaczysz co z tym zrobić." do artykułu Smutna refleksja....  (dzień temu)
Hamilton:   "Zupełnie nie rozumiem co ma 'Jałta 1989' wspólnego z zamachem na prezydenta Gdańska. Antoni musi powołać komisję czy nie stali za tym Wałęsa z Tuskiem inspirowani przez Owsiaka. Do czego doprowadziło 8 lat rządów PO i PSL. Na szczęście dobra zmiana wstała z kolan i uczyniła ten kraj bezpiecznym." do artykułu Smutna refleksja....  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pożyjesz sobie do śmierci, a potem zobaczysz. Wyróżniasz się niesłychaną oryginalnością myśli i lotnym niczym opary benzyny intelektem.. Wyrzucaj te przemyślenia z siebie bo kiedyś eksplodujesz." do artykułu Smutna refleksja....  (dzień temu)
Hamilton:   "Takie tragedie się zdarzały, zdarzają i będą zdarzać. Jakiekolwiek promowanie się na takich zdarzeniach jest co najmniej nieetyczne. A politycy nie są przybyszami z kosmosu, są częścią nas, suwerena, takim lustrem w którym suweren może się sobie dokładnie przyjrzeć. To taki populistyczny i chwytliwy podział dobrzy MY - i żli ONI. Ten dobry suweren poświęci więcej czasu na zastanowienie się jaki wy ..." do artykułu Smutna refleksja....  (dzień temu)
Hamilton:   Głos na artykuł ...droga do nikąd...  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: koniecznie napisz kolejny łzawy i wzruszający artykuł jak zniszczyłem Vivi. Proponuję ci spółdzielnię piśmienniczą ze Zdzisławem Sadowskim i Zbigniewem Kostką. Recenzenci pokrzywiony i podobny." do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'pokrzywionym ma rację ... ', bo pokrzywionym ma zawsze rację. Koriolanym i Vivim też. Ostatnie podrygiwać rozmowy z podobnym ... i pewnie dlatego masz tak jak masz. Językowy miszmasz." do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek w finale zrób szpagat i walnij jajkami o klepisko. Owacje na stojąco masz pewne. " do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - każdy portal ma swojego mędrca. Ten też. Nie wiem jak innym ale mnie się twój występ podoba. Szyk, elegancja i z przytupem. Prawie jak w remizie ." do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: serpico napisał ci Spasiona łajzo ? To ci zakomplemencił. Nie widziałem 36 kilogramowych spaślaków wśród damskich bokserów. A ty?" do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - nagraj płytę w rytmie disco polo. Końcert d-durń na pusty dzban i cymbały. Gościnnie Maniek celebryta." do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - musi ci się bardzo podobać ta charakterystyka twojej osobowości skoro tak często i chętnie do niej wracasz. Nie musisz się aż tak chwalić. Wystarczą twoje komentarze i wszystko jasne i ... czerwone. " do artykułu Avatar.  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.527.912
Wyświetlenia artykułów: 1.381.941
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.539
Przeczytane artykuły: 1272
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11916
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska