Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Adam Jezierski: łał 935 czytelników w 6 lat. Adaśko ty wskakuj do Bałtyku i wpław po Nobla. Oni tam czekają z owacjami na stojąco. A wszystkie służby specjalne świata na klęczkach błagają byś został ich szwem. Na jajach.." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko, wiedziałem, że z Misiewiczem to zmajstrowali. Uważaj, bo winę zwalą na ciebie a zasługi sobie przypiszą.. Adaś ty nie potrząsaj głową, bo ci ten wyschnięty orzeszek wyleci i ci się zgubi." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (4 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: hahaha - masz osiągnięcia muły safanduły ale samopoczucie noblisty : http://www.eioba.pl/lebrostesab/articles Hahaha - bo ty 'szyćko ómisz i wisz, bo ty cytawasz gazetumy. Paczaj mamejo jak zdjęcie wkleileś. Hahaha - czynność, która tym innym zajmuje poniżej minuty u nadętego gazetowego yntelektualizdy trwa kilka dni i .... kicha. Nie wychodzi. U ciebie głupota napę ..." do artykułu Jakie ładne dzieci ma pani !.  (4 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Strach  (4 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: ty jusz szyćkich zachwycawasz wdziękiem i yntelektumem jak przymulony wół na wybiegu dla modelek. " do artykułu Jakie ładne dzieci ma pani !.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: nostalgicych oborowych majo pszerabiac na watrobiankiem i salceson. Będziesz blyskawac chómorem i yntelektem na chaku w Lidlu. Bedziem jeszcz z ciebia ludz. Ty idź i paczaj co tu jeszcz spierd***" do artykułu Jakie ładne dzieci ma pani !.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: vatican siem na niego uwzion i za co nasz zakrawuś się weźmie to spierd***. Podcinajo mu kszidla i żucajo nogi pod klody. A tak siem stara i pszebiera nurzkami. Ólubieniec eioba z poczóciem chómora. Z pustej głowy zakrawarskiego w pusty dzban. Tram tara tam." do artykułu Jakie ładne dzieci ma pani !.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko ty kierowałeś służbami specjalnymi już w kołysce to wiesz. Mnie tylko nos złamali na przesłuchaniu. Pewnie nechcący i przez pomyłkę. Myslę, że z miłości do nieznanej wyższej matematyki dotyczącej teorii informacji i kryptologii. Wyglądali na głęboko zamyślonych. Jak nasz ócony z eioba." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (4 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: hahaha - i dlatego opóźniony w rozwoju i 'i jeszcz niedojżaly' emocjonalnie zakrawuś zieje obory odorem. Szorujesz już dupskiem o dno 'nostalgicy' oborowy eioby, ale mundrala z ciebie jak koza. Z nosa. " do artykułu Jakie ładne dzieci ma pani !.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko, a najwybitniejszy z badaczy tajemniczy Don Pedro zagłosował." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: tylko wybitni ludzie badający zagadnienia związane z mechanizmami propagandy szeptanej, słusznie uważając, że zawierają klucz do nieznanej wyższej matematyki dotyczącej teorii informacji i kryptologii. A każdy z nich to Edek z fabryki kredek. Inaczej być nie może." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (5 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: ja to paczam i paczam na to zdjencie i g... widzem. Chyba nie mam poczócia chómoru." do artykułu Jakie ładne dzieci ma pani !.  (5 dni temu)
Hamilton:   "Wysoko yntelygentnawawy. Znam takich co przez 7 lat skończyli studia i zrobili doktorat. Dla ciebie 7 lat to mało by poznać 9 polskich znaków, sformatować tekst i wkleić zdjęcie. 'Dobże, rze ty wyjechawac z polska, bo ty by tu chodzic z malymi bajtlami do skola jeszcze 100 roki abo dlurzej i ty by glupio wyglondawac z tornistra na plec'.. " do artykułu Jakie ładne dzieci ma pani !.  (5 dni temu)
Hamilton:   "Poziom pierwszej klasy podstawówki dla dzieci specjalnej troski. Ty już zaczynasz szorować tyłkiem po dnie oceanu głupoty byle by zaistnieć." do artykułu Jakie ładne dzieci ma pani !.  (5 dni temu)
Hamilton:   "'Nostalgiczy z leśnej dziczy' zakrawarski coś ty zaś wymyślił ? Gdybyś ty się nauczył polskiego, polskich znaków, formatowania tekstu i wklejania zdjęć to niczego by nie trzeba było komentować. Chłopie to umie każde 10 letnie dziecko w Polsce. Może dlatego, że nie wymądrza się jak ty o sraczach srając w sraczu. Więcej się ucz 'uprzenio przygorownym pszetmiot' a mniej pouczaj. " do artykułu Jakie ładne dzieci ma pani !.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: ja bym proponował globalne ocieplenie z ochłodzeniem zakończone globalnym ocipieniem. A ty Adaśko ?" do artykułu The causes of the career of the Adolf Hitler.  (5 dni temu)
Hamilton:   "Najwyższy czas by globalna firma osiągnęła globalne porozumienie ocieplając globalne relacje na naszym globalnym globie i spowodowała globalne szczęście. 17 February 2020 10:06 Wąchock. Hamilton Globalny. " do artykułu The causes of the career of the Adolf Hitler.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: e tam, jedna msza i cztery pogrzeby. A można owieczki zbawiać co tydzień.: https://youtu.be/sVuAXYIXi5g Są msze w rycie trydenckim i toruńskim." do artykułu The causes of the career of the Adolf Hitler.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: wybacz Adamie. Wiem, że twoja wrodzona skromność cię blokuje, ale ktoś to musi światu wreszcie powiedzieć." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: bo to Adasiu wszyscy już wiedzą. A ci co nie wiedzą się domyślają. Nie ma takiej osobowości na świecie która by nie zabiegała o twoje względy, rady i wskazówki. Bez tego nie byłaby osobowością. Ty szlifujesz ludzkie diamenty i dodajesz im skrzydeł. " do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: ty się ciesz. Jak będą zdrajców wsadzać w Wronki to nie będą wieszać ani rozstrzeliwać. Na razie." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (6 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Rodzina w Chinach  (6 dni temu)
Hamilton:   "Hahaha - czyli babcia żyje a kuzyn w kajdanach małżeństwa." do artykułu Rodzina w Chinach.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: nie prowokuj Adasia, bo się wq... i wydudka prezydenta na strychu albo wystrychnie na dudka. On trzyma w garści świat polityki, finansów i biznesu. A nawet produkcję pietruszki." do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: podobno pisałeś mu nawet przemówienia i opracowywałeś strategie i taktykę.. Nie bądź taki skromny Adaśko. Powiedzmy sobie szczerze, bez ciebie byłby nikim. Zresztą nie tylko Wałęsa. JP II, Clinton, Bush, Obama, Szymborska, Tolarczuk. A nawet burmistrz Wąchocka i sołtys z Napierstkowa. To były jedynie marionetki w twych rękach. I tego Adaśko nie ukryjesz. " do artykułu 35 lat temu. - Masakra w Rotundzie PKO w Warszawie..  (6 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.657.006
Wyświetlenia artykułów: 1.473.051
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 53.658
Przeczytane artykuły: 541
Ocenione artykuły: 2292
Komentarze: 20733
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska