Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Koriolan: i dlatego budujesz z Geb boskie państwo wyznaniowe by się temu przeciwstawić. Masz kwalifikacje na polityka. Dużo mielesz ozorem i bez sensu, wyjątkowo mgliste pojęcie o tym co cię otacza. Lubisz ściemniać, kłamać i uwielbiasz nic nie robić. W takich jak ty cała nadzieja tego narodu." do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to mu ;szwnkuje; nie od dziś. I tak tego nie poprawi, bo ni umi. Jak by pojechal do Pcim to by umil, bo w Pcim umi i wi co i jak kazde dziecko i by go naucyl.. Zakrawarski jest od naprawianiania 'polski i polakow', to ni mo casu na pierdoly." do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: gdyby nie było -koscielnych- to ty by oszalal z nudow, a tak jezdes wciaz zdrowy na umysl, wisz i umisz, a inne chore i gupie co nic nie wi i nie umi jak te z Pcimia. Trucizna ty dostal.? " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: na szczęście dla ludzkości łuczeni z Poznania zostali w porę zastąpieni łuczonym z Gdańska. No, ale dobrze od czasu do czasu zalinkować i wypromować swój evegreen. " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: wszyscy podlegamy jakimś wpływom, to normalne. Ja miałem szczęście, bo trafiłem na ludzi mądrych i dość wyjątkowych. Też mieli wpływ na mnie i tego nie żałuję. Inni może mieli mniej szczęścia. To tyle jeśli chodzi o osobowość, ale nie słyszałem by za pomocą perswazji zmieniono u kogoś orientację seksualną albo zasugerowano zmianę płci. To chyba jest tak silnie w nas zakodowane, ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: 'Nikt inny, nawet okupant, niezdążyłby dokonać tyle szkód ile dokonał Kaczyński'. Nikt inny, nawet okupant, nie zdążyłby dokonać tylu błędów ilu dokonał zakrawarski. Z nim to się nawet Pcim Dolny równać nie ma prawa. I w ogóle i w szczególe i pod każdym innym względem. " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: I mam spore wątpliwości czy można tak łatwo zmienić orientacje seksualną i zapanować nad popędem płciowym. Gdyby tak było wszyscy współżyliby po bożemu i dopiero po ślubie, a księża nie mieliby erekcji przez całe życie. Najśmieszniejsze jest to, że najbardziej oburzeni na 'bezpłodne związki' są ci którzy żyją w celibacie i zindoktrynowane przez nich stare zdewociałe i bezdzietn ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: ' Zboczeńcy są nie tylko wśród hetero'. Nigdzie i nigdy nie twierdziłem, że homoseksualizm wyklucza zboczenia, kradzieże, włamania, gwałty itp, tak jak heteroseksualizm nie jest od nich wolny. Chodzi o to, że nie można z góry zakładać, że homoseksualni są jednocześnie pedofilami, nekrofilami i zoofilami. A takie idiotyczne ataki i pomówienia mają miejsce. I uważasz, że takie postawy tępej nienawiści należy promować?" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: hahaha - zajmijcie się polityką. Tam kuci na cztery łapki i umiejący zmieniać futerka na zawołanie robią oszałamiające kariery. " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: budda Kori grzecznie głosuje na panią prezidentkę to ma już wybaczone i będzie ci on zbawion na wieki wieków przez przebóstwioną. Budda Kori wie jak się ustawić w życiu. Hahahaha - ty też na wszelki wypadek jesteś czujny." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jak ci nie odpowiada taka forma na tym portalu to możesz zmienić portal. Ja też cię prosiłem - nie kłam, że Vivi z mojego powodu skasowała arty, nie kłam, że Henear z mojego powodu ... I jak groch o ścianę heiterku. Ale dobra już dobra z ostatnim twoim zdaniem twojego komentarza się zgodzę skoro już tak nalegasz." do artykułu Mamut.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: tylko ksìądz jest w stanie obdarzyć dziecko prawdziwą miłością... A dodatkowo uchroni 60 letnie dziewice przed deprawacją. Jak dziecko się dowie czym jest zły dotyk i jak reagować to i ministrant będzie wiedział jak spieprzać z zakrystii. A może właśnie chodzi o to by nie wiedział. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: https://www.rodzice.pl/masturbacja-dziecieca-powod-do-zmartwien-czy-naturalny- etap-rozwoju/ Jeśli dziecko się dowie, że istnieje coś takiego jak homoseksualizm to będzie miało wodę w mózgu? A ten zły dotyk to dzieci mają rozpoznać intuicyjnie, tak sami od siebie ? To kiedy ich tego uczyć ? Po trzydziestce ? " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: Talesem z Miletu nie będzie a na Sedesa z Porcelitu hi hi hi hiba za ciemny. " do artykułu Mamut.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: wyznacznikiem heiterstwa i trollizmu są kolory przy komentarzach. Więc nie dokazuj, uduchowiony nie dokazuj, bo żaden z ciebie cud. Co najwyżej mocno świrnięty cudak ." do artykułu Mamut.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: skąd u ciebie tyle pogardy dla Pcimia. Przecież gdybyś pochodził w Pcimiu ze dwa lata do podstawówki i chciał się uczyć to mógłbyś zdać do jakiejś zawodówki albo nawet do liceum i byłbyś gość. " do artykułu Mamut.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: no cóż - Już dawno wiadomo kim jest Koriolanek i ile nakłamał już na eioba... http://www.eioba.pl/a/5ozn/memento-mori-dla-koriolana http://www.eioba.pl/a/5on0/memento-mori-dla-vivi http://www.eioba.pl/a/5oi2/memento-mori-dla-heneara A ile kitu nawciskał - tego już nawet Maniuś nie jest w stanie policzyć." do artykułu Mamut.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: 'Pytam; masz moze jakas trucizne, lub inny sposob aby sie ich jakos pozbyc ??' https://prawo.money.pl/kodeks/karny/czesc-ogolna/rozdzial-ii-formy-popelnienia- przestepstwa/art-18 Coś mówiłeś o mowie nienawiści panie wysoko moralny.? Podżeganie do morderstwa w Szwecji też jest karalne. Włącz swoją echolokacje i pooglądaj spacerniaki na których będziesz mógł rozprostować kości. " do artykułu Mamut.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: bierz przykład z tego perfekcyjnego nietoperza i popraw wreszcie te byki które narobiłeś w tym artykule: http://www.eioba.pl/a/5se7/tarantella W końcu piszesz jak mnie zabić. Mam prawo żądać przed śmiercią by instrukcja ta była napisana poprawnie. O innych twoich artach już nie wspomnę, bo ....'Natura samoistnie zmierza do perfekcji' z wyjątkiem zakrawarskiego." do artykułu Mamut.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: skoro naczelny heiter eioby Koriolanek tak sobie życzy to nie będę komentował. Coś czuję, że zakrawarski się nawróci i zostanie ministrantem po twoich prelekcjach." do artykułu Mamut.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@geb: nie odpowiem tym samym, bo nie znoszę jajek." do artykułu Spotkanie po rozstaniu.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a jak długo ci ten hot-dog sterczy już w przełyku? Wychodzi na to, że od 04/09/2017 r. Nie mogłeś uprzedzić, że twoje komentarze to nieudane próby wydalenia spartolonego hot-cuś tam sprzed lat. Nie miałbyś tylu minusów. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@geb: ja też chcę bawić się klockami lego w jajku niespodziance. Ale za mało jestem uduchowiony i przebóstwiony. " do artykułu Spotkanie po rozstaniu.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: jasne, nietoperz to sobie stworzył. Bo każdy nietoperz jest absolwentem Massachusetts Institute of Technology i w jak mu się nudzi to wisi głową w dół i tworzy systemy echolokacji by potem zjeść sobie owada w nagrodę.. " do artykułu Mamut.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@geb: równie kretyńskich filmów na jutubce są setki pani magister. To cena jaką się płaci za wolność słowa. To byłoby odpowiednie towarzystwo dla pani. Może znajdą fundusze na kampanię wyborczą: https://rejestr.io/krs/562352/polskie-stowarzyszenie-producentow-jaj" do artykułu Czy zatrzyma się Golfsztrom?.  (4 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.577
Wyświetlenia artykułów: 1.399.912
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.199
Przeczytane artykuły: 779
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13699
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska