Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: nie wiem czy pamiętasz stare dobre czasy jak ci napisałem: 'gamoniu ty dostaniesz po raz setny pod rząd wpierdol, będziesz miał złamany nos, połamane ręce, nogi, żebra, wybite oko, śledzionę na czole i będziesz seplenił przez łzy, że jesteś mistrz świata na którego nie ma mocnych. W przyrodzie są analogie. Weź taką wesz, ona też.'" do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Kiedyś byli fajni ludzie i z lubością gadałem :-)))' Musisz skontaktować się z Mańkiem. On prowadził śledztwo, które wykazało, że ja to nie ja. Podszywam się pod kogoś innego. Coś mi się wydaje, że sprawa jest rozwojowa i 107.587 zarejestrowanych na eioba też tak zrobiło i są to nie ci co byli." do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: to nawroty stanów lękowych. Masz tylu kolegów w realu. Poproś by ktoś cię wziął na kolana. Uspokoisz się , przestaniesz bulgotać i będziesz dalej mógł harcować ze słownikiem wulgaryzmów w lewych rencach." do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - to są groźby karalne. Stosujesz groźby karalne i jako porządny i uczciwy obywatel tego kraju leć na prokuraturę złożyć donos na siebie i do admina, że jesteś znów bardzo grzecny i każesz grzecnie innym spierd...ć. Na admina złóż donos do prokuratury, że naćpany, a adminowi donieś na prokuratora, że niegrzecny. Podonosisz i będzie ci lżej." do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: masz 6294 - w ciągu 2,5 roku mam 11835 - w ciągu 9 lat i 2 miesięcy. Maniuś celebryta - 3834 w ciągu 16 miesięcy Hahahaha - twój okulista czeka i czeka, a ty zerkasz i zerkasz jak glapa w kałużę. Pożycz od Mańka te jego wykałaczki logarytmiczne i policz doktorancie. " do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ' jego cel wymyślenia jest ....' No właśnie. Cenna uwaga. Bez twoich komentarzy eioba byłaby taka szara, smutna i bez polotu. " do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@podobny: podobny, 4 dni temu ukryj komentarz -2 odpowiedz sranie w banię, z częstochowskim rymowaniem zdziecinniałość, starczy uwiąd niech się Pan już tak nie męczy ... wierszem" do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@podobny: coś mówiłeś o popierdoleńcach, o wierze w człowieka i nienawiści ? podobny: Odrzuca artykuł Niestety, głupota nie boli (4 dni temu) podobny: Odrzuca artykuł Kargul, podejdź no do płota! ('Sami swoi') (4 dni temu) podobny: Odrzuca artykuł Rady Koła Gospodyń Wiejskich (5 dni temu) podobny: Odrzuca artykuł W trumience - jamb zdecydowanie przedświąteczny ( ..." do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hmmmm Walnie flaszkie czeskiego spirytu i straci świadomość na kilka godzin. W skrajnych przypadkach pozostanie ślepota, daltonizm i czerwone komentarze na eioba na osłodę. Jedni to nazywają zwykłą wytrzeźwiałką a inni ślachetnym przebudzeniem." do artykułu Avatar.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: trzeba mieć plastikowy mózg, by pisać takie bzdety. To tak jakby woltomierz odkrył wszystkie etapy swojego projektowania dokonując pomiarów napięcia, albo twój suwak przy rozporku chciał wyliczyć twoje IQ. " do artykułu NWO.  (dzień temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ' równania grafiki wektorowej w oparciu o które jest zaprogramowany nasz umysł'. Łał od razu widać, że twój umysł został nie tylko zaprojektowany ale jako jedyny chyba wydrukowany z plastiku przez drukarkę 3D . https://en.wikipedia.org/wiki/Plastic" do artykułu NWO.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: ' Wtedy najlepszą weryfikacją artykułów 'oczekujących', będzie ilość odsłon (ponad 100, czy 200)'. Milordzik się zweryfikował sam bez twojej pomocy http://www.eioba.pl/a/5r9u/o-jego-wynalazku-mowi-sie-juz-nie-tylko-w-polsce-ale- i-w-europie http://www.eioba.pl/a/5r6l/pewna-kobieta-zapytala-starca Dobrze kombinujesz. Masz już przygotowane miejsce na wykopie? Hahahahaha - znów zabłyśniesz cwaniaczku. Nie majstruj, to sprawa admina." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: jak to jest z tym doskonałym pomysłem Kostki. Jak on na ciebie głosuje to ja mam odrzucać ciebie i jego? A jak ty na niego głosujesz to też mam odrzucić jego i ciebie? Chyba dobrze zrozumiałem. No to z tego wychodzi, że muszę wam wszystkim odrzucić wszystko by to się zgadzało z z tym świetnym pomysłem Kostki. Inni też. Cholera roboty do wiosny. Jak trza odrzucać to trza. Nic na to już nie poradzimy." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to po co pytasz jak inni oceniają? Oceniają kolorami. Nie ja to wymyśliłem." do artykułu NWO.  (dzień temu)
Hamilton:   "@Koriolan: odnoszę wrażenie, że ty wszystko już widzisz inaczej. Kolor czerwony też ci się wydaje zielonym i vice Versal. A okulista czeka." do artykułu NWO.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@oculus: polecam tę panią http://www.eioba.pl/geb znajdziecie wspólny język i zapełnicie sobie zimowe wieczory. Ja jestem zbyt głupi i szkoda mi czasu na naprawianie świata. Ci panowie też mogą ci pomóc: http://www.eioba.pl/koriolan/articles http://www.eioba.pl/u122999/pokrzywiony Pierwszy to ceniony polski Budda, a drugi zna się na wszystkim. I obaj medytują z palcem w nosie całymi dniami na eioba." do artykułu Starocerkiewno Słowianie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@oculus: to w końcu polemika ma być z oculusem czy autorką? Takich filmów tzw 'w pełni udokumentowanych' są setki. Jedne za a inne przeciw. Samych filmów które dokumentują płaskość naszego globu ostatnio widziałem 3, na więcej szkoda mi czasu. Papier zniesie wszystko a zakręcone filmiki jeszcze więcej." do artykułu Starocerkiewno Słowianie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: cieszę się, że już znasz wszelkie tajemnice Wszechświata. Mnie się to nie udaje i jestem pewny, że nigdy nie uda. Ty co innego. Przeczytałeś kilka broszurek, obejrzałeś youtuba i wiesz." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@oculus: pozwolisz oculusie, że to ja będę decydował co i jak mam komentować. Zapewniam cię, że jak pojawią się u mnie jakieś trudności z którymi nie będę sobie radził poproszę cię o pomoc. Jestem już duży chłopczyk i nie uwierzysz, ale potrafię nawet chodzić po schodach." do artykułu NWO.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@ Ela Glen : 'Przyjmując, że czas widmowy to oczywista prawda'. No taka oczywista ta prawda nie jest. Ta hipoteza Illiga budzi spore kontrowersje, więc dalszy wywód co do powiązań VI wieku z wiekiem X jest co najmniej dyskusyjny. Dotyczy to też wszystkich dalszych wniosków." do artykułu Starocerkiewno Słowianie.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@oculus: chyba dostałem kiedyś szczepionkę, która uodporniła mnie na teorie spiskowe. Zachowam przyjazną neutralność, bo ponad 30 lat temu też byłem pod wrażeniem takich treści, teraz mi przeszło." do artykułu NWO.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@oculus: no to tym bardziej witaj." do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (2 dni temu)
Hamilton:   "Prawie 40 lat czekam na to czipowanie i wypalanie znaków na czole i pochowają mnie bez. Do dupy z takim matrixem, żydomasonami, masonami i iluminatami. Gdyby przynajmniej były jakieś przedpłaty albo koperty jak u tego ubogiego Tadzia z Torunia, który wszystko co do grosza wysyła panience. A tu q.wa nic." do artykułu NWO.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@oculus: witaj po latach, co tam fizyka kwantowa, ginekologia jamy ustnej i nowe metody pedicure ustaliły w kwestii chazarów? " do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: lubisz przyglądać się świniom. A pomyślałeś co czuje taka świnia jak ciebie widzi? Mógłbyś oszczędzić tym sympatycznym stworzeniom stresu. W końcu cię żywią." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (2 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.527.912
Wyświetlenia artykułów: 1.381.941
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.539
Przeczytane artykuły: 1272
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11916
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska