Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś ty te 2 złote wpłać do urzędu skarbowego i ratuj ojczyznę przed krachem http://www.dlugpubliczny.org.pl Możesz Polskę uratować, a chcesz kupować sobie luksusy. I to za całe 2 złote." do artykułu Ogłoszenie!.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: jak sprzeda sracz to gdzie będzie pisał swe dzieła?" do artykułu Ogłoszenie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: to musisz się zmobilizować, więcej klęczeć i skamleć, bo u mnie średnia ponad 900. Też zanotowałem spadek, ale nie widzę w tym problemu." do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: to funta trzeba już dopłacać? " do artykułu Ogłoszenie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'to co to dla niej jedną renta'. Ale się zrobiłeś 'ą' i 'ę'. To chyba efekt 'kurtuly' nabytej kwiczeniem. " do artykułu Ogłoszenie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: wpierw zarób Kori, a potem wydawaj. Darmozjadom najłatwiej wydawać nieswoje pieniądze. " do artykułu Ogłoszenie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: napisz do Zdzisia. On ma dużą rodzinę, tam sami dziennikarze, a nawet połowa nie ma jeszcze konta na eiobce." do artykułu Ogłoszenie!.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: o kurde, to będziesz na zaszczytnym 4 miejscu za Zdzisiem, Zbysiem i Andrzejem Marią. Paczaj, nawet tak wymagający czytelnik jak kliement zagłosował. http://www.eioba.pl/kliement Przybij sobie na czoło gwoździem kartkę i biegaj po całej Europie. " do artykułu Razem czy osobno?.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: zerkamy, zerkamy i im więcej i im bardziej głupio tym lepiej, bo czerwono na liczniku, a ty wierzgasz kopytkami z uciechy i kwiczysz z radości. Kori duży publicysta z jeszcze większym licznikiem. Ty się zapisz do episkopatu jako oświecony purpurat bez święceń kapłańskich. Może zostaniesz kapłonem." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko Sie schreiben auf Deutsch, Sie werden alle grün sein" do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: kto by się ośmielił startować do jaśnie pana hrabiego skoro pan hrabia już jako kilkuletnie pacholę uczył swych nauczycieli. Adam ist ein hervorragender Vielsprachiger. Adaśko aż strach się kuźwa bać. Uniwersytet Ruprechta-Karola w Heidelbergu błaga byś objął katedrę germanistyki. " do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (5 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty ciągle linkujesz. 'Tacy jak ty tylko czekają aż coś zostanie im podane na tacy, jedyny warunek jaki stawiają to chęć podpisania się pod cudzymi osiągnięciami i panoszenia się w niezasłużonej chwale, a jak im się wykazuje kłamstwa i matactwa do robią wszystko co możliwe byle tylko wojnę wywołać, bo uczciwą drogą niczego nie potrafią osiągnąć'. " do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty Kori w ogóle jesteś wyjątkowy i możesz pisać o sobie z wyższością, ba Kori, ty możesz nawet kwiczeć o sobie z wyższością. Bo ty Kori jesteś publicysta z dużym dorobkiem. Niedługo przekroczysz 10 tys. Napisz jakieś łzawe sremento ubrany w moro po tacie. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: jasne Jaśnie Panie Hrabio-nsc, nazywam ich owrzodzonymi i sugeruję z wdziękiem i delikatnością australopiteka, że są 'skurwysynami' : http://www.eioba.pl/a/5u6s/z-dedykacja-dla-hamiltona-i-jotko" do artykułu Razem czy osobno?.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: musi być z mnie wyjątkowa osobowość, że wyrzuciłem tylu autorów, którzy byli ode mnie o niebo lepsi i których podziwiałem. Dowiedzieli się o tym i z tego powodu odeszli. Cuś ci Adasiu znowu nie wyszło." do artykułu Razem czy osobno?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: kolejny cierpiętnik. To, że ślęczysz na kolanach i liczysz te swoje odsłónki to też moja wina. Napisz, że jestem nazista, faszysta i antysemita i przeze mnie cię nie czytają, bo się mnie boją, bym ich nie wysłał do obozu koncentracyjnego. Paczaj 7 lat temu też cię hejtowałem? http://www.eioba.pl/adam-jezierski/articles/page24#articlesList" do artykułu Razem czy osobno?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "Adasiu tobie to Powstanie Warszawskie wypaliło chyba dziurę w mózgu, albo Konstytucja 3 maja uszkodziła ci zwieracze. Sam już nie wiem. W tym twoim tekście niemieckim nic nie ma o Żydach, a jak ja jestem nazistą to ty krzyżówką dżdżownicy ze śledziem w czekoladzie." do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: seta popiera hamiltona i nazwał go publicystą, a ciebie nie nazwał i cierpisz. Kori też jesteś publicystą, i to dużym na 187 cm i masz dużo publicznych wystąpień, już dochodzisz do 10 tys. a czerwonych jeszcze więcej. Kori pulicysta, Kori publicysta, Kori publicysta. Cieszysz się już, czy jeszcze jesteś smutny? Jak się cieszysz to zakwicz publicystycznie, a jak nie, to inaczej. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: jasne, te tłumy, które się tu zebrały, by głosować i komentować mówią same za siebie." do artykułu Razem czy osobno?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: tak dogłębnej analizy w życiu nie czytałem Adasiu. Stąd moja opinia, ale skoro upierasz się, że tworzysz halucynacje to nie będę się spierał. Ten art dupy nie urywa. A z tym doktoratem to dobry pomysł. Poducz się jeszcze trochę, bo na razie same banały i truizmy." do artykułu Razem czy osobno?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: od razu widać Adasiu, że z politologii masz też doktorat. Nie wiem tylko czy robiłeś go razem czy osobno." do artykułu Razem czy osobno?.  (6 dni temu)
Hamilton:   Rekomendacja artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko.  (6 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł z dedykacją dla Hamiltona i Jotko.  (6 dni temu)
Hamilton:   "Adasiu a kto po ciebie przychodzi? Twój problem polega na tym, że nikt cię nie nachodzi i nie czyta. Poza tym dałeś kolejny popis ignorancji, bo : ' Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte'. to : 'Kiedy po mnie przyszli, nie było nikogo, kto mógłby protestować'. Nie ma tam mowy o żadnych 'skurwysynach'. Hrabio ty się znacznie więcej ucz, ..." do artykułu z dedykacją dla Hamiltona i Jotko..  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pisz, pisz dopóki jeszcze odróżniasz litery. Może zdążysz." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.590.835
Wyświetlenia artykułów: 1.426.819
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 47.126
Przeczytane artykuły: 499
Ocenione artykuły: 2236
Komentarze: 15764
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska