Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: dla ciebie aniołku jestem półgłówkiem, kretynem, idiotą i ukrytym zboczeńcem. Pokaż mi te inwektywy, którymi ja cię uraczyłem. I nie wmawiaj mi, że popieram jakieś wymyślone przez ciebie rzekome plany tych 'złych onych'.. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: ' albo też i gówniarzem - jak mnie w rozpaczy nazwałeś.' Gdzie i kiedy cię nazwałem 'gówniarzem'? Ty chyba rozpaczliwie szukasz zwady. Odróżniaj wreszcie kto co mówi do ciebie, bo nawet z tym masz już problemy." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'kto obliczył wytrzymałość Twojej kości udowej i wytrzymałość ścięgna Achillesa ?' Niech zgadnę. Ten, no wrobel z tojlem jak wracali od glapy z 'posiadu' i zaczynali 'porzyg'? " do artykułu Mamut.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: najlepiej dawać te dzieci pod opiekę 'pedagogów' wypełnionych nienawiścią do wszystkiego co inne. I pozamiatane." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: hahahaha - trzeba przyznać, że argument o tym, że jak ktoś się z tobą nie zgadza to automatycznie jest zboczeńcem ukrytym w związku heteroseksualnym wystawia ci świadectwo twoich szczytowych zdolności umysłowych. A konkluzja jest następująca - jesteś wypełnionym po pachy nienawiścią do tej mniejszości i nie potrafisz nawet tego ukryć. A wszyscy, którzy się z tobą nie zgadza ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: jak mi jeszcze napiszesz, że co drugi dzien latasz własnym odrzutowcem a następnego dnia nie masz na bułkę to napiszę do pani wicepremier Kaczydło by ci przyznali jakąś premię albo dotację za całokształt. Polska jest już na tyle bogata, że stać nas na finansowanie głęboko upośledzonych by nie zmarli z głodu albo z braku kilku ton paliwa co drugi dzień." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: a mnie się wydaje, że chcą być traktowani równo. Szubrawcy i Wiesławy też będą mieć pretensje jeśli im powiemy, że są bardzo równi, pod warunkiem, że nie mogą robić tego i tamtego i jeszcze czegoś innego. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: hahaha - z tego wynika, że jak krzywy Maniuś od czasu do czasu jest grzeczny powinien dostać order i rentę specjalna, a ja za nietakt kilka lat pobytu w ciemnym i zimnym lochu o chlebie i wodzie. ? Nie wiem czy zauważyłeś argumentację pana Wiesława. Skoro mam inne zdanie to jestem ukrytym zboczeńcem w heteroseksualnym związku. Ta argumentacja jest prawidłowa, a mnie brak argumentacji? Zmień flaszkę. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: a ja nie wiem 'glaczego' słowo 'tłuk' bierzesz do siebie. To określenie tych, którzy stali za tym stygmatyzowaniem nieślubnych dzieci i ich matek. Nie sądzę abyś ty i pan Wiesław się z takimi osobami identyfikowali. No chyba, że się mylę, więc gorąco proszę o wybaczenie." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@geb: ŁO Matko - Uniwersytet Śląski musi być z ciebie dumny." do artykułu Czy zatrzyma się Golfsztrom?.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: jeszcze nie tak dawno prześladowano w szkole dzieci nieślubne i ich matki. I też dzięki takim tłukom. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: 'Wielu LGBT jest w heteroseksualnych związkach i ma dzieci.' - słuchaj facet, to co piszesz jest idiotyczne. Tworzysz sobie jakieś kretyńskie argumenty na własne homofobiczne potrzeby i wmawiasz mi rzekomy homoseksualizm. To już świadczy o tym, że twój mózg jest przeżarty homofobią i niezdolny jesteś do racjonalnego myślenia, bo każdy to myśli inaczej to przecież musi być zbok, który chce przestawić ci życie. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: a dlaczego uważasz, że to ty dobrze używasz definicji zboczeń i dewiacji ? Też nie narzucaj światu swojego formatu homofoba. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: to adoptowane dziecko w szkole będzie prześladowane dzięki takim Wiesławom Henrykom Lipskim wypełnionych homofobią i nienawiścią. To ty kształtujesz takie postawy. Ręce opadają, że tego nie rozumiesz 'pedagogu'. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@geb: BESTIA666, czyli człowiek, jakim jest matka Jezusa 'maRYJA'. Kurde to GEB będzie BESTIA 667 bezRYJA? Bo ja się już prosty chłop zupełnie pogubiłem." do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: ty chyba też czegoś nie rozumiesz. Ten ostracyzm wynika z wrogiej postawy wobec tej mniejszości. I koło się zamyka. Jak już wiele się zmieniło w tym zakresie w ostatnim dziesięcioleciu. Taki ostracyzm dotyczył panien i nieślubnych dzieci oraz rozwiedzionych. Dziś jest to normalne, a matka samotnie wychowująca dzieci może liczyć na wsparcie. Kiedyś te same środowiska zbliżone do KK ich ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: tłumaczyłeś nam tego swojego boha już 7792 razy więc te 5 też jeszcze wytrzymamy. Te 5 prostych pytań powstaje chyba w konsultacji z pokrzywiony Mańkiem. Zanosi się na to, że dojdą 4 poskręcane ze śmiechu pytajniki. " do artykułu Mamut.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@geb: ŁO Matko to już nawet bóstwa od dziada pradziada są zniewolone. To się porobiło. Pozdrowienia dla tej babci co pali w piecu na słońcu. Przynajmniej jest wolna od zniewolenia i siedzi w ciepełku." do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: niestety. W niektórych domach niczego nie uczą. A to jest powodem twej udręki, bo nie masz się z czego wyzwolić i musisz sobie pobiadolić. " do artykułu Kościół – chłopiec do bicia.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: jak edukacja seksualna jest sprzedażą Polski i Polaków to istotnie - dobranoc. A masturbacja dziecięca jest zjawiskiem również naturalnym i samoistnym. Tak zachowują się małe dzieci czy chcemy czy nie i bez pomocy dorosłych i WHO. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: w życiu każdego dziecka następuje moment, że się o tym dowiaduje. Najczęściej od swoich kolegów. W sposób mało elegancki a najczęściej wulgarny. Jeśli to usłyszy od przygotowanego do takiej pracy specjalisty to nastąpi obraza Boga i grzech śmiertelny. Nie żartuj. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: seksualizm człowieka jest czymś absolutnie naturalnym, a narrację przez wieki narzucali panowie w sukienkach którzy te swoje relacje mieli i mają mają mocno zachwiane. Jest to określona wiedza i taka sama jak zdrowe żywienie, czynny odpoczynek, koncentracja, sen i wiele innych. Nie widzę najmniejszego powodu by jej nie przekazywać dzieciom i młodzieży w stopniu dostosowanym do wieku. Dos ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: przekazanie wiedzy na jakiś temat to nie to samo co agitacja. Nie wmówisz mi, że wiedza na temat zboczeń seksualnych powoduje zboczenia seksualne, wiedza na temat metod włamań uczyni automatycznie kogoś włamywaczem, a czytanie kryminałów mordercą. Najgłośniej wrzeszczą te środowiska, które za jedynie dopuszczalną formę takiej edukacji uważają pszczółki zapylające kwiatuszki i szklankę zi ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to Bóg już używa PISu do rozpędzania Żydów? Wy z Mańkiem zostaniecie kardynałami i prymusami nowego Episkopata z taką wiedzą biblijną w tym nowym religijnym państwie albo nawet I sekretarzami partii w swoich powiatach. " do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (5 dni temu)
Hamilton:   "ŁO Matko - to u was rodzinne. Babcia też była bóstwem? Myślę, że jest bardzo ładnie opalona. Lepiej niż w solarium. " do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (5 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.578
Wyświetlenia artykułów: 1.399.912
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.199
Przeczytane artykuły: 779
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13699
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska