Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: ' Zbigniew się pomęczy i okaże się to co dotychczas było skrywane (tajemnica poliszynela)'. Hahahahaha - Kostka w swej umęczonej i wystękanej pracy niech nie zapomni podać daty i okresu waszego zbanowania za lewe konta. No i o swoim największym sukcesie w życiu - tygodniowy ban dla dzbana za 'złodziei odsłon'. Pewnie bidul bardzo przeżywał, że nie może głosować na swego najukochańszego Pana." do artykułu Polećmy..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: popatrz na kolory przy komentarzach to się dowiesz. Trzy lata tu już jesteś, ponad 6 tys. razy paplesz i jeszcze tego nie zdążyłeś załapać po co to jest ? Przez 3 lata to się doktorat robi, a ty potrzebujesz 10 by zrozumieć po co są punkty przy komentarzach. Zapytaj krzywego Mańka - on już chyba wie. A jak nie to weź wnuki na spacerek i dyskretnie popytaj. Tylko nie mów im, że byłeś doktorantem, bo umrą ze śmiechu." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: dziwne, bo w to 'szambo' wlazłeś z buciorami się już 6285 razy, a 6 tys razy wylazłeś jako czerwone buraczysko. A reszta to ten margines w którym rzekłeś swe mądre 'hmm'." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: margines eioba spotyka się w Płaskiej i na 'posiadach' w Zakopanym zakończonych 'porzygiem' w pociągu w drodze powrotnej. Z reguły to tłum autorów eioba złożony z dwóch wybitnych i czerwonych komentatorów i jednej bezdomnej damy, która nie ma gdzie spać." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: albo do wyrażania zachwytu z osiągnięć pana Zdzicha typu : 'tak jestem dumna z naszego Zdzicha oprycha, że mimo tylu naszych głosów jak zwykle .... kicha'." do artykułu Polećmy..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@katha: pewne elementy samoobrony obywatelskiej przed rozwścieczonymi i sfrustrowanymi dziennikarzami obywatelskimi są widoczne, ale chyba nie dominujące. " do artykułu Polećmy..  (2 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: 'Przekonamy się, ile masz zaprzyjażnionych (lewych) niepiśmiennych kont'. Masz rację. Na mnie powinni głosować tylko Chińczycy, ludność Tobago i Trynidadu, wieśniacy z Nigerii i wieloryby. Tylko oni nie wzbudzą podejrzeń Kostki. Chociaż co do ostatnich pewności nie mam. Z wielorybami chodzę na wycieczki krajoznawcze po Szczecinie i Kostka mógł mnie widzieć ze swojego luksusowego jachtu nawet z kałuży przed Lidlem." do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: najpoczytniejsi autorzy w eioba.pl to przecież duży Zdziś i mały Zbyś. Dziękuję wam za okazaną wdzięczność. Będę dalej się starał i zapewniam was, że będziecie ze mnie dumni. W dziele odrzucania tych co odrzucają postaram się nadrobić zaległości. Wstyd mi, że mam tylko 24 odrzucenia, a wy już tak dużo. Niebawem się z wami zrównam. " do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: i stało się Zdzisiu. Art z 38 odsłonami wszedł do popularnych. Przyjmij kondolencje. Nie przejmuj się, niech Kostka ogłosi cię 'Krulem odrzuceń'. I znów będziesz błyszczał na 3 pierwszych miejscach jego rankingów. I ujawni się to co było dotychczas ukrywane przez tego Poliszynela." do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu ty pisałeś kiedyś, że masz IQ na poziomie 148. Kont masz 6. A nie myślałeś by zmienić proporcje? Jakbyś założył sobie 148 kont a IQ ograniczył do 6 byłbyś nie do pobicia. Nie mów o tym nikomu, niech to też będzie tajemnica poliszynela." do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu ten artykuł ma tylko 33 osłony i może zaraz przejść do popularnych. Hahahaha ty nie czekaj, tylko odrzucaj z kolesiami, bo potem będziesz musiał zrobić kupkę w majty ze złości, że to nie twój." do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Polećmy.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: coś dla dużego Zdzisia i małego Zbysia: Drewniane liczydło do nauki liczenia oraz kolorów marki. Nauka przez zabawę! Oferowane liczydło składa się ze 100 kolorowych koralików rozmieszczonych w 10 rzędach. Każdy rząd dzieli duża przestrzeń co ułatwia przekładanie koralików. To doskonała zabawka edukacyjna, która ukształtuje manualne zdolności pana ..." do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu takie negocjacje prowadź sobie z żoną, czy chcesz wałkiem w łepetynę, czy wolisz patelnią między oczy. To jest portal społecznościowy z regulaminem, który jest dla wszystkich i twoje ulizane umizgi są po prostu śmieszne. 'Może więc pan wpłynie na swoich 'dobroczyńców'. Raz pajacu straszysz, a potem żebrzesz, bo miałeś przeboje na wiadomosci. Tam cię wywalili też za lewe konta. Żałosny jesteś." do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: społeczność eioba też nie ma innego wyjścia by wskazać problem twoich lewych kont i szukać jego rozwiązania na forum eioby.pl poprzez odrzucanie twoich artykułów celem zachowania elementarnej równowagi. I też nam bardzo przykro, że od ponad roku to nie trafia do pana Zdzicha. " do artykułu Polećmy..  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Braki w wykształceniu i braki w uzębieniu mają wspólną cechę. Są niewidoczne dopóki się gęby nie otworzy. https://pl.wiktionary.org/wiki/piaskarka Gdybyś ograniczył komentarze do 'hmm' też pewnie miałbym cię za myśliciela. Eioba to margines społeczny? Coś w tym jest, bo dwa menele przejawiają tu sporą aktywność.. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (3 dni temu)
Hamilton:   "'padło na seta1212, którego twórczość osobiście lubimy i szanujemy, ale musimy w jakiś sposób położyć kres temu hurtowemu odrzucaniu'. Hahaha - Sadosie go cenią, lubią i szanują, ale za kilka odsłon zaszlachtują, A dołączyli Koriolanki i Mańki, Największe eiobowe Dzbanki. " do artykułu Krytyk w kąpieli.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: hahaha - zrobimy wszystko co w naszej mocy by się do was przyłączyć.. Coś mi mówi, że nie będziecie już mieli ani jednego artykułu w popularnych. : Tańcowały dwa Michały, Jeden duży, drugi mały. Mały Michał ledwo dychał, Duży Michał go popychał, Aż na ziemię popadały Tańcujące dwa Michały. Zdzisław Sado ..." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: ...Nie dziękuj, wyznam ci szczerze, Pierwszy by pałkę strzaskał na twej głowie, Gdyby nie krzywego Mańka pacierze... Żłożone mu przy piwie w ofierze. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: Sadosiu nie wiem czy jesteś sam czy jesteście we dwóch z Kostką, ale wiem, że masz albo macie w sumie 6 kont do dyspozycji. To ci już dawno udowodniłem. Nie wiem na co czeka admin. Dla niego ustalenie tego to pestka. A to jest naruszenie regulaminu §6 pkt 6 'Użytkownik może posiadać tylko jedno konto w serwisie. Jeżeli założy ich kilka, mogą one zostać zablokowane'. Już was zablokował, ..." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: kostuchno ty moja kochana, a kogo to kuźwa obchodzi na co wy się zgadzacie a na co się nie zgadzacie? Takie negocjacje prowadź sobie w domu, czy ci żona pierd... wałkiem w łeb czy patelnią w nos. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: Osobiście nic do pana nie mamy (chyba tylko zbytnia aktywnosci w lizaniu zadka Zdzicha w życiu społeczności eioby.pl), dlatego przykro nam, ale zgodnie z nową strategią doprowadzenia do likwidacji kont hejterów : Kostka, blyskotka, Joanna z domu Sadowska, zgred, kobranoc musimy odrzucać pana artykuły w odwecie za głosujących seryjnie na pana w/w w ramach odpowiedzialności (solidarności ..." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: Wasza Gapowatość nie raczyła zauważyć, że zacytowałem pokrzywionego. To jego opinia, nie moja. Jeszcze raz to napiszę powoli, a szanowny pan Kostka niech też bardzo powoli czyta. Może się nam coś uda i Wasza Gapowatość coś zrozumie. To opinia pokrzywionego Mańka, nie moja. Myślałem, że gwiazdy światowego dziennikarstwa wiedzą, że to co w cudzysłowiu to cytaty. Skąd ja amator do cholery ..." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Ech, a ty masz 50 plus, ugruntowaną pozycję i z każdym komentarzem ją pogłębiasz jak piaskarka dno. Ciekaw jestem kiedy zaczniesz pukać od spodu." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: jak się Sadosiu ma 5 lewych kont to nic dziwnego, że żadnych komentarzy, żadnych ocen, to by ci odpowiadało. Cicho o przekrętach, głośno o nadmuchanych 'sukcesach'.." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (3 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.527.912
Wyświetlenia artykułów: 1.381.941
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.539
Przeczytane artykuły: 1272
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11916
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska