Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   Głos na artykuł Jak zrobić kefir i jogurt?  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: hahaha - Adaśko napisz znowu - 'większość już zapomniałem i zapominam coraz więcej. Dlatego piszę coraz gorzej i gorzej i dlatego coraz bardziej kurma wać. ' Do tego dodaj, że jestem owrzodzony z całą rodziną i się dowartościujesz jak na ślachetnie urodzonego hrabonsca przystało. Pa, genialny Eugieniuszu." do artykułu Prawo Pierwszej Nocy. (łac. ius primae noctis).  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: ło matko świnto, Adaśko 3 punkty i 10 tys. - spaćć nie mogę po nocach. Tak ci 'zawiszczam' : http://www.eioba.pl/a/2icl/slynne-paradoksy http://www.eioba.pl/a/2mns/lacinskie-maksymy http://www.eioba.pl/a/2jhn/slynne-cytaty-na-rozne-okazje http://www.eioba.pl/a/34uj/o-czym-ogol-obywateli-naszego-kraju-nie-wie" do artykułu Prawo Pierwszej Nocy. (łac. ius primae noctis).  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: a ja już 15 razy przeczytałem evercuśtama i ma 15 odsłon. Jesteśmy kwita." do artykułu Pytania początku XXI wieku.  (8 dni temu)
Hamilton:   "'Polacy mają szansę, żeby wyznaczyć ludzkości cel i wskazać sposób na zmianę biegu historii. Po raz kolejny'.. Adasiu po raz kolejny napisałeś wielkiego evercustama, ale z wielkim patosem. Naród ci tego nie zapomni, bo Jezierski z Narodem a Naród z Jezierskim po wsze czasy. Tak myślałem, że jedynie pod przewodnictwem Adasia Polska może być awargardą narodów świata. " do artykułu Pytania początku XXI wieku.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Hamilton: hahaha 'po południu'. Dobra, idźmy na kompromis 'w po łudnie', by nie było nudnie." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: obie dziewczynki w cywilu są pilotkami amerykańskich F16. Albo kukuruźników. Sam już nie wiem, ale mówią, że ta Katiusza wychadiła po to by UFO oglądać, tzn. chłopa swojego jak wracał z nocki popołudniu." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Hamilton:   "W PRL potrzeby były realizowane tylko głupi naród papier toaletowy zjadał w pasztetowej. I dlatego nie było ani papieru ani pasztetowej. Rządzili jednak ludzie światli i dalekowzroczni jak pan i musimy zrobić wszystko by w miejsce PRL powołać centralnie sterowany wielki jak Sawiecki Sajuz POL CAT." do artykułu Mój pomysł na Polskę.  (9 dni temu)
Hamilton:   "Panie mgr. inż. proponuję dookoptować do projektu tego podobnego do Mirusia i Kliementa. Sukces murowany. Miruś określi potrzeby społeczne a Kliement zaakceptuje stawiając pieczątki z plusem. Pan tylko będzie koordynował klimat i sterował klimatyzatorami w parafiach. To ogromne pole do popisu dla zdolnej młodzieży np. dla pańskiej mamusi i teściowej." do artykułu Mój pomysł na Polskę.  (9 dni temu)
Hamilton:   "Panie mgr. inż. I przy tych parafiach dodatkowo klubokawiarnie z wyszynkiem i strzelnice z ostrą amunicją a dla kobiet magiel ze stanowiskiem darcia pierza. W domu będzie spokój. Dzieci pod opiekę księży dobrodziejów, a portfele w przechowalni firmy 'Ubogi Ydzyk spółka bez odpowiedzialności'." do artykułu Mój pomysł na Polskę.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: -( Jedyną mą pociechą iż sporo tych co mnie leczyli już dawno robale skonsumowały). Do mojego głupiego łba by mi nie przyszło, by cieszyć się z czyjejś smierci bez względu na okoliczności. Ty musisz być bardzo dobry człowiek. Sąsiedzi chyba się cieszą, że ich jeszcze nie zagryzłeś na klatce za to np., że mają większy telewizor. Na pewno za łapówki albo inne przekręty." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: nie masz racji. Dookoła sami złodzieje, oszuści i zdrajcy, których trzeba rozstrzelać, albo powiesić. Hahaha - ale nie wolno pozwolić by nam obcy obrażali Polskę i Polaków." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Hamilton:   "'Już po kilku tygodniach poczujesz się młodszy, będziesz mieć ładną cerę i włosy'. Łał - to po roku będę miał glace i robił w pieluszki. Wchodzę w to." do artykułu Jak zrobić kefir i jogurt?.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: ty napisz Adaśko artykuł jak pisać dobre teksty. Ja to jestem spragniony twoich rad jak pietruszka słońca podczas suszy. Może wreszcie uda mi się napisać jakiegoś ZERO evercustama i uzyskać poniżej 100 czytelników. Tyś moją jedyną nadzieją. Adaśko ratuj przed upadkiem." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: pod wpływem i niewątpliwym urokiem twoich arcydzieł napisałem swój najbardziej debilny artykuł z życiu : http://www.eioba.pl/a/5vie/wio Uzyskał 8 punktów Adaśku i ponad 600 wyświetleń. Wśród ostatnich twoich 25 artów jest zaledwie jeden który się do niego zbliżył i tylko dwa, które mają ponad 600 wyświetleń. Widzisz Adasiu ja piszę coraz gorzej a ty coraz lepiej. 'Zawiszczam' ci Adaśku i stąd te moje komentarze... " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: hahaha - tawariszcz nie wstyd cię, że z ciebie taka prymitywna dupa, że nawet nie potrafisz skopiować czegoś w miarę wartościowego : http://www.eioba.pl/milord36/articles Kuźwa chłam poganiany szmelcem i badziewiem." do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: tak sobie siedzisz prymitywie, całymi dniami oglądasz i się cieszysz jak małpa na gałęzi ? Przygody z Koziołkiem Matołkiem jeszcze za trudne dla ciebie ? Wiedziałem. Jak już zwyciężą twoi to zostaniecie tawariszczu siódmym zastępca I sekretarza partii w swojej wiosce. Ty się weź za kopiowanie Biblii, bo od tych 'sukcesuf' ci się już nogi pocą nocą." do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: ten Konowicz pisał, że potrzebuje teraz lokaja. Ty poproś jakiegoś dzieciaka, niech ci walnie CV skup się, zrób zeza, fota i wysyłaj. Kariera przed tobą. Kto wie, może pozwoli ci kopiować nawet swoje przemówienia do narodu na eioba. " do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: ty tawariszcz to masz osiągi i charyzmę osła z wodogłowiem : http://www.eioba.pl/milord36/articles Startuj na prezidenta szpitala psychiatrycznego w Tworkach. Wygrasz w cuglach. Lajla biblie kopiuje i wychodzi na tym dwa razy lepiej niż ty pajacu na tych wypotach. " do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: tawariszczu twój kolega z uniwersyteta marksizmu i leninizmu, ten najmądrzejszy w grupie co to zżynałeś od niego wypracowania prosił abyś go odwiedził https://youtu.be/_TaYyDz785Q Chce cię zabrać ze sobą." do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: nie tęsknię za 'elytom'.. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: nie przesadzaj. Z tawariszczem łączy mnie wieloletnia 'pszyjazn' i obfita korespondencja pełna kurtuly i dyplomacji. Jak USA i Sawiecki Sajuz. Negocjacje jedynie mało owocne." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: to nie ja. Elyta bojkotuje eiobe. Na znak protestu, że nie ma Brudzińskiego. Łoś ficuny pisze łzawy tekst jak wyrzuciłem kolejnego wybitnego 'ałtora' brutalnie z eiob, a ócony przygotowuje akt oskarżenia by wsadzić admina do więźnia." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adasiu informacja o twym geniuszu jest już tak powszechnie znana, że staje się banalna i prozaicznie wyświechtana." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: hahaha - nie zgadza się. Kaftan to nie nakrycie głowy, a Hamilton to nie Stanisław Jerzy Lec. Przy nim co najwyżej mogę polec. O Adasiu nie wspomnę przez 'zawiszczanie'. To Adasia termin, więc na mnie nie krzycz." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (10 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.657.013
Wyświetlenia artykułów: 1.473.051
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 53.660
Przeczytane artykuły: 541
Ocenione artykuły: 2292
Komentarze: 20733
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska