Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - pokrzywionym i koriolanym nigdy nikogo nie oceniają. Niepokalane one som jak święta panienka z pewnego okienka co ma na dzieci 7 tys zł, a każde z innym niepokalanie poczęte. Kori módl się o zdrowie, bo o rozum już za późno. Do pierwszej bazy docierałem w I podstawowej a w III już wyrosłem." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pa dzbanku. Jak zgarniesz całą czerwień eioby to mnie obudź. Pomogę ci zadzwonić na 112." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ty nie jesteś zły, ty jesteś chory." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ' zaszczytem ją metoda Dyla' Zawsze tak szczysz na kobiety? Jak óczony w piśmie Maniuś. Kup sobie psa też impotenta i walczcie razem z chamstwem." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Coraz więcej jest przebudzonych ... Pokrzywionym, podobnym, jam Marcinm ... Całem tłumy za tobom ciongnom nasz gurum. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Koriolanku ty to potrafisz tak dokopać, że cię potem dupsko boli, kwiczysz w niebogłosy i jesteś wielki a na rzyci mosz bąbelki. Kwiczeć i siorbać nie chcesz. Wyjątkowo nudny jesteś dzisiaj, choć czerwony nawet na twarzy. Sorry, ty już nie masz twarzy. Zapomniałem. Idę spać." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: i dlatego jesteś darmozjadzie tak szanowany." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: pobiją kogoś pod jakąś galerią ynteligencjom, yntelektumem i kurturom osobistom." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: to oscar jest już w takim stanie, że się poturlał na podłogę?" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: bez skazy jest tylko Koriolanek i krzywy Maniek. Tak ... Słuszna uwaga :-))) Jak się zgadzasz ze mną kwicz godzinę, jak nie to 55 minut." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: niech ci kupi whisky i musztardówkę. Jak szaleć to szaleć. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Dupku ... Nie cytuj innych ... Cytuj SIEBIE ...walnięty zboczeńcu: 'Byliśmy ostatnio w górach ... Hamilton pewnie podglądał zza krzaka ... Nachylił się, tyłek wystawił ... To może go jakaś owca dorwała ? Albo baranowi zrobił laskę ? ' " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: byłbym zapomniał, Coco Chanel dzwoniła czy nie potrzebujesz pokojówki." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: G E N I A L N E. :-))) Jak ty z Maniusiem." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori, Maniek zażąda dowodów. Masz kwity, rozliczenia z urzędem skarbowym, zeznania córki, ziencia, wnuków, świadków, opłaty, pełnomocnictwa, dokumenty notarialne ? No to nie dokazuj, bo się możesz nie utrzymać na nogach w prokuraturze.. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: w twoim przypadku inteligencja to iluzja. Bez względu na to jak byś dupą na tym wietrze nie kręcił." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: jak nie wyszło to wuj jest heiterem, a jakby wyszło to wuj też jest heiterem. I na wuj ci takie komentarze." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: 'krulowo' dawno cię nie być w ojczyzna, bo u nas też na stacja z benzyn całe mnóstwo szejk. Lejo paliwo do baku za 2250 brutto miesięcznie, a niektóre szejk dalej się kształcić i kończyć podstawówka wieczorowo. Zamiast się tułać można było też tu zostać szejk i to diplomowana szejk.. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adaśko bijesz rekord za rekordem. Ty możesz bawić się już w berka z sadosiami a nawet grać z nimi w klasy przed blokiem jak ci mama pozwoli. " do artykułu Razem czy osobno?.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: nie zapomnij piórnika z metką Coco Chanel i przyszyj sobie tarczę szkolną Christian Dior do rękawa." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: eiobą tąpnęło i rozległ się głęboki jęk zawodu." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: wszyscy są stetryczałymi dziadami oprócz załzawionego z miłości do siebie młodziutkiego sześćdziesięcioletniego Koriolanka. Nie rób z siebie większego idioty i bufona niż jesteś. Wasza Pyszałkowatość - trochę szacunku dla samego siebie." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "Adasiu to będzie kolejny evergreen. Ile miałeś odsłon dzisiaj? Brak danych. Zaniedbujesz swoich fanów. I to wszystkich dwóch. Adama i Jezierskiego." do artykułu Razem czy osobno?.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Już dwa komentarze na mój jeden'. Hahahaha - i musisz iść na spacer. Ktoś ośmiela się trajkotać więcej od ciebie? Kori ty przestaniesz być nieśmiertelny, ty dostać zawału albo biegunki z tych nerwów." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: to nie ja ubieram się w szatki niepokalanego rycerza 'kurtuly' pokrzywiona pokrako, tylko ty i twój łóśficuny obuchem siekiery i tonący we łzach z miłości do samego siebie koleś." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.590.835
Wyświetlenia artykułów: 1.426.819
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 47.127
Przeczytane artykuły: 499
Ocenione artykuły: 2236
Komentarze: 15764
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska