Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@szubrawiec: Adaś od kołyski uczył wpierw rodziców, potem nauczycieli, a na studiach egzaminował swoich profesorów. A ja kumra wać zawsze byłem od nich głupszy. To niesprawiedliwe." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: 'A kaftany bezpieczeństwa niechaj szyją na na miarę szaleństwa'. - Stanisław Jerzy Lec." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: taki spawacz - po podstawowej 3 lata zawodowej + pół roku kursów a byle konowały - liceum 4, studia 6, specjalizacja (2-4) razem 12-14 i im się we łbie przewraca i Teneryf zachciewa za 1500 zł. To dopiero stetryczałe głupki." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: ty nie pytaj, ty czytaj : http://www.eioba.pl/adam-jezierski/articles I na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź. Pan Adaś wielokrotnie zwracał uwagę, by czytać wyłącznie jego evercuśtamy a tumany nie i nie. A potem pytają i pytają, bo nie wiedzą. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: Hahaha Teneryfa 350 $ (1400 zł ) - 7 dni. A to się nachapały te konowały. Nie będę mógł spać z zawiści. Moj sąsiad jest spawaczem i ma 40 na godzinę. Pół miesiąca pracy i leci z żoną na tydzień. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: taki 6 lat studiuje, potem rok praktyki, 2-4 lat specjalizacji i zostaje konowałem. Dać mu jak ślusarzowi po zawodówce i żądać najwyższych usług medycznych najlepiej za darmo. Dobry pomysł. Teneryfy im się zachciało." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: niedługo dojdę do wniosku, że w Polsce są same dranie, złodzieje, zdrajcy, oszuści i sukinsyny. Jedynie Jotko nie daje się omamić i patrzy obiektywnie." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: doprawdy ? To historia prawdziwa. Do bólu prawdziwa. http://www.eioba.pl/a/4tco/lwica Masz szczególną zdolność oceniania innych na odległość i po łebkach." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: nie dotyczy. Jak mnie wyremontowali na kanale w szpitalu w marcu 2000 tak lekarza nie widziałem. Sorry czasem na rodzinnych spotkaniach." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: od dziecka dręczy mnie takie pytanie ; skoro Bóg jest wszechwiedzący to po jakiego grzyba tworzył Adasia i Ewcie, jak mógł stworzyć Marysię, zapłodnić i wszyscy byśmy byli Jezuskami bez skazy." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: nie wiem. Odporny jestem na cudotwórców.. Popatrz na tego cwaniaka. https://youtu.be/3ePLx6Pu2-8 Po miesiącu ani chorób ani portfela. Zostają kiełbie we łbie. Ilu pije te jego wodę ? Jakoś nie mam współczucia dla jeleni. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: Hahaha - adin, dwa, tri i wszyscy w PRL byli zdrowi. Mnie utkwił taki fragment listu w pamięci ; Panie Kaszpirowski, wczoraj oglądałem program z pana udziałem. Całe życie nie chodziłem i teraz chodzę. A mam dopiero 3 miesiące." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: kiedyś ok. 25 lat temu poznałem dwóch facetów. Prowadzili razem mały interes. To byli oficerowie, piloci. Latali na Migach. Byli już w cywilu. Opowiadali mi historię swojego lotu. Otóż w pewnym momencie zauważyli dziwny obiekt, który leciał obok nich. Trwało to kilka minut. Zameldowali oczywiście to 'ziemi'. Po kilku minutach to coś zniknęło tak niespodziewanie i szybko jak się pojawiło. ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: mój Boże coś mi się wydaje, że obaj inżynierzy studiowali razem http://www.eioba.pl/dzidek1977 Jeden budował parowozy internetowe a drugi teleportował się i uciekł przez komin." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (11 dni temu)
Hamilton:   "'Z tyłu głowy zapala mi się lampka z tyłu głowy.' Ło matko świnto inżynierze, skończ waść i wstydu oszczędź, bo my też już więcej nie damy rady unieś." do artykułu Najważniejszy w świecie wiersz o nicości.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: jasne inżynierze. Napisz za tydzień, że fizycy w CERN obgryzają paznokcie i deliberują - 'chlopiec czy dziewczynka', bo się boją konkurencji takich inżynierów." do artykułu Manifest.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: nie komentuje własnych wyobrażeń. Komentuję cały czas twoją akrobatykę naprawy świata i odważne szpagaty intelektualne jak ten 'manifest'. Tej Mani fest odbić musiało." do artykułu Manifest.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: coś się zapętliłeś w swoim rozumowaniu, bo o ile kiedyś starzy i skosniali profesorowie mogli coś blokować to teraz w dobie internetu jest im znacznie trudniej. Jak w takim razie mogli wypłynąć takie osobowości jak Kopernik, Einstein, Skłodowska, Banach, Faraday, Galileusz i tysiące innych innych skoro naukowcy są tak skostniali i zawzięci. Nie przyszło ci do głowy, że wielu sfr ..." do artykułu Manifest.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: im większa pustka w głowie tym więcej cytatów. Gdyby mądrość polegała na znajomości cytatów wystarczyłoby się tego nauczyć na pamięć o pozamiatane. http://www.eioba.pl/a/2mns/lacinskie-maksymy" do artykułu Manifest.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: aha i teraz Remigiuszek będzie decydował co zburzyć a co zostawić, bo Remigiuszek ufoludek jest i wi, że nie ma czasu, materii, wszystko czarno-białe i trza miłować. Taki łoś ficuny i umierający z miłości absztifikant tu już grasuje od ponad 3 lat. Załóżcie sobie 'kułko naókowe'." do artykułu Manifest.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: tawariszcz wygląda na to, że wy jezdeście na jakimś zgrupowaniu dla ujadających piesków w sieci. Komuch na ciebie wołają. No tyż ładnie. Wicie tak swojsko. Jak na starego aparatczika jedynie słusznej partii. Te patyczki noście tawariszcz i merdajcie ogonem Wicie. Zawsze lepiej dostać lizaka w pysk niż patelnią między uszy. Życzę wam Wicie owocnej tresury." do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: łał to ty tawariszcz już pieskom umiesz patyczkii w pysku nosić ? Widzisz jaki jesteś zdolny. Gdyby twoja mamusia wiedziała posyłałaby cię do szkoły zamiast z berecikiem po kartofle i buraki. Ja tam zawsze wiedziałem, że znajdziecie sobie właściwych kolegów do zabawy. Jak się Wicie nauczycie aportować to może was Wicie na tresurę wyślą i będziecie merdać ogonkiem jak ta lala. Kto wi tawariszcz." do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: wy Wicie tawariszcz musicie tak bardziej po linii propagandy, Wicie, siem starać. A warto, bo są wyżymaczki Wicie na talony, maszyny do pisania, Wicie, chociaż wy i tak pisać nie umicie, to nie dla was, ale są tańsze wczasy nad morzem wicie w Bułgarii, zimą. Tylko Wicie tawariszcz musicie tam na piechotę, bo przejściowe trudności Wicie z paliwem." do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: tawariszcz ty możesz już przyjeżdżać do Polski czy dalej cię kopią w d... na granicy ?" do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: to, że jesteś stary komuch to już dawno ustaliliśmy, to, czy dobry to budzi spore wątpliwości. I nie chwal się tym ciągle. To ci chwały już tawariszczu nie przynosi. Ci pa tawariszcz. Dodatkowych kartek na chabaninu i talonu na pralkę ci już nie dadzą. Idź już spać. " do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (12 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.657.015
Wyświetlenia artykułów: 1.473.051
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 53.661
Przeczytane artykuły: 541
Ocenione artykuły: 2292
Komentarze: 20733
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska