Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: to nie ja ubieram się w szatki niepokalanego rycerza 'kurtuly' pokrzywiona pokrako, tylko ty i twój łóśficuny obuchem siekiery i tonący we łzach z miłości do samego siebie koleś." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: twardzielu pobeczałeś się nad groźbami karalnymi i koledzy będą cię znowu musieli brać na kolana i zabawiać grzechotką. Daj im trochę odpocząć." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś a to tylko niewielka próbka twoich bardzo owocnych dokonań. Nie zesraj się mała, podła pokrako w tej swojej walce z 'hejterami' i chamstwem." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś jaki ty wrażliwy jesteś. : @Hamilton Starszy: Ty pierdolony trybie przypuszczający, nie umiejący nawet wyliczyć odchyłki procentowej przyrostu składek ubezpieczeniowych na przestrzeni czasu, co rusz walisz błędy i potem się przy nich upierasz wciskając kit, faryzeuszu zasrany, ja do swoich wad się przyznaje nawet przed nimi uprzedzam, by przypadkiem komuś szkody nie w ..." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (7 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: pełna mobilizacja dla kormorana. Musi mieć 10 tys. czerwonych komentarzy, bo go do partii nie przyjmą. A chce być osłem nie tylko na eioba ale i w sejmie." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie myślałeś by stworzyć taki duet taneczny z Mańkiem? Hahahaha - każdy taniec zakończony pocałunkiem z języczkiem, a potem wspólny kwik i wypluwacie zakrwawione i odgryzione z miłości swoje ozory. To byłoby zaje**** .. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kaczmarski jest Super jak śpiewa... no, ale ty jesteś jeszcze bardziej super jak kwiczysz. Gdzie mu tam do ciebie. Nagraj płytę. Może być chodnikowa, byle by była.. ...błagam." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahahaha - Maniuś zmiażdżyliście mnie we trójkę bezlitośnie. Ustalcie cienkie bolki wspólną strategię na jutro. Kto co ma zwymiotować, by się nie powtarzać, bo czkawki dostaniecie. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty w ramach terapii powineneś chodzić codziennie z pielgrzymką do Pacanowa. Bierz ze sobą Kormorana. Co dwa koziołki to nie jeden." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony:jasne Maniuś nie czytasz i nie reagujesz po raz 5355 od 04 września 2017 roku. I wszyscy się z nas śmieją, a ciebie szanują i podziwiają też 5355 razy na czerwono. Ty Maniuś jesteś jak ten 'bród' na szybach. Z poważnym błędem genetycznym w tej przeźroczystej przestrzeni między swoimi uszami. Co uwidaczniasz na każdym kroku." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: 'srajdkowa' ty nie żałuj. Ty zgłoś do admina, temu szejkowi ze szkoły i oskarowi, że nie uzgadniam z tobą kiedy i co mogę napisać w komentarzu, a Maniuś niech szoruje do prokuratury z donosem, bo potem zapomni. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: dociekliwa krulowa. Taki Cherlak Holmes w spódnicy. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ja Maniuś nie muszę się schylać. Cała wasza trójka reprezentuje poziom dokładnie w tej samej linii gdzie ja mam koniec przewodu pokarmowego. Ty wiesz coś na ten temat boś 'óczony'. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś Pacanów zbombardowany twoim yntelektem?" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: kup sobie banana i zajmij należne ci miejsce wśród konarów. Pa miliarderko za dychę." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ech ... Czy kiedykolwiek przestaniesz być dupkiem ? Chyba nigdy :-))) ech." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: 'krulowa' nie denerwuj się. Złość piękności szkodzi, a ty za 2-3 lata nie będziesz już miała czym szastać. Wtedy zaczną się cyrki z tobą. Będziesz paradować z miejsca na miejsce bez parady. A głupców poszukaj sobie wśród równych sobie. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori, zasmuciłeś mnie a gdzie kwik? Bez tego nie zasnę. Tak tęsknię za twoim kwiczeniem. Ty to potrafisz zauroczyć i porzucić. Porzucić moje marzenia, moje tęsknoty, moją duszę, moją wrażliwość, moje oddanie dla kwiczenia. Wstydź się Kori, wstydź. Co czują te miliony które uwierzyły, że kwiczysz dla nas, dla zwykłych ludzi, emerytów i rencistów, ludzi pracy i inteligencji pracującej miast i wsi, dzieci na wakacjach i tych chorych w łóżkach.?" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: i kwiczeć i kwiczeć i kwiczeć. Ile sił w płucach. Razem. To takie piękne, wzruszające, podniosłe i uskrzydlające. Kori tak umi. W razie czego będę świadkiem. Maniuś leć na prokuraturę, ja nie dam rady, bo ja się za mocno rozczulam. Ty jesteś silniejszy psychicznie i weź to na klatę, błagam." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ech, partnerka też może cię czuje, ale się boi powiedzieć. Zwłaszcza jak parasol jest pod ręką." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'kiedy dwie Życiowe ofiary się jednoczą w jedno'. To Maniek muszą być dreszcze. Nie spotkałem się z tym jeszcze. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: haha ciekawe czy jakaś studniówka ciebie pamięta? " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: ło matko, to pewnie ten szejk ze szkoły się wreszcie oświadczył. To potroisz swe garaże, nieruchomości, odrzutowce, stadniny koni, wyspy i konta bankowe. A co na to oskar? Cieszy się z twojego szczęścia." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: oby tylko te szostakowicze nie zjawili się na ślubie https://www.youtube.com/watch?v=USUt_njfw6Y Drogo pewnie nie biorą, a to też zaleta jak goście weselni niemuzykalni." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś wszyscy się z nas śmieją jak z boskiej Florence i jej lustrzanego odbicia. Chlip, chlip. Ty Maniuś się masz dobrze. Jesteś szanowany, uwielbiany i rozchwitiwany z boskim Koriolankiem." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.590.836
Wyświetlenia artykułów: 1.426.819
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 47.127
Przeczytane artykuły: 499
Ocenione artykuły: 2236
Komentarze: 15764
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska