Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@jotko49: no tak, jeśli dziecko będzie wiedziało jak rozpoznać pedofila i jak reagować to będzie koniec świata. Jak się dowie, że istnieje coś takiego jak homoseksualizm to od razu stanie się homoseksualne. Wiedzę o rozrodczości należy przekazywać nie wcześniej niż po spłodzeniu trzeciego potomka. A w ogóle wiedza jest przyczyną samego zła. Jak się dowie czym jest kradzież to będzie kradło itp itd. Cała ta heca to kolejne szukanie wroga, bo nic tak nie mobilizuje elektoratu wyborczego. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: chyba znów gdzieś wirujesz w eterze z napojem marki 'Mamrot' jak mamut w dłoni , bo z pięciu pytań zostało ci jedno." do artykułu Mamut.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: mam żonę i trzech synów, ale gdyby nawet tak było to co ci do tego. Pilnuj swojego rozporka. Też chyba niewiele kapujesz z tej propagandy w TVP." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Wiesław Henryk Lipski: to ty sobie chyba kpisz. Wszyscy o tym słyszeli tylko nikt tego nie widział. Gdzie są te programy? Kto je wdraża i gdzie? Włącz logikę i zastanów się czy to nie jest zadymka mająca przykryć 'edukację seksualną' ministrantów i bielanek w zakrystiach. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: pewnie dlatego, że 'naukowcy umiesclili jego komorki w -jajch- '. A moze umiescilili te komorki dla jajch? Ty rozwiazywasz take skomplikowanawe zagadki biologi a bledy w 'Tarantelli' jak byli tak sa: http://www.eioba.pl/a/5se7/tarantella a wszycko przez tępotę intelektualną tego co się pod tą tarantellę podsziwawal." do artykułu Mamut.  (5 dni temu)
Hamilton:   "Przypominasz mi autorze moją nauczycielkę w podstawówce. W I klasie siedziałem w ławce z chłopcem, który był leworęczny. Ile ten chłopaka dostał po łapach za to, że był leworęczny od jednej zołzy. Doprowadziła do tego, że żadne dziecko nie chciało z nim się bawić. Dziś z perspektywy czasu myślę, że powinna dostać potężnego kopa w dupsko i dożywotni zakaz zbliżania się do dzieci. Podobna mentalność ..." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty promieniujesz i się promujesz. Na czerwono. A wiara u ciebie jak u słynnego koziołka z Pacanowa. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty szanse szanowałeś i wykorzystałeś i jesteś teraz bidul na rencie? Ta renta musi być dumna ze swojego rencisty. " do artykułu Proto-myśli są eterem ....  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: bardzo mi się podoba. Twój umysł jest już tak ciężki, że zapadnie się się pod własnym ciężarem, a masa twojego mózgu porównywalna z protonem. " do artykułu Proto-myśli są eterem ....  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ty nagraj swoje komentarze i prześlij na jutubka w wersji dźwiękowej. To będzie hit stulecia. Podkład muzyczny napisany specjalnie dla ciebie: https://www.youtube.com/watch?v=USUt_njfw6Y " do artykułu Proto-myśli są eterem ....  (7 dni temu)
Hamilton:   " @zakrawarski: zamiast drabiny kup sobie okulary i popraw to co sknociłeś, a jest tego setki. Widzisz wszystkie błędy wszechświata oprócz własnych. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - prawdziwy jak ten miód którym ty jesteś?" do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: skoro tak ci przeszkadają ci głupi Polacy to po co głąbie siedzisz na polskim portalu. Pisz Szwedom jakie my głupie czlowieki w Polsce i o tym nie wimy, a zakrawarski jaki mundry i o tym wi bo umi. Szwedy bedo cie na rencach nosic. Hahahaha - a jak nawalisz szwedzkich błędów ortograficznych i literówek to zwal na Hamiltona. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: taki kozi romantyk-reumatyk. I dlatego kozak. I w dodatku dow_cipny bez mydła. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: przecież wiem. Damscy bokserzy po zmierzchu siedzą bohatersko w domu, a sąsiadki emerytki dodają ci otuchy byś nie zemdlał ze strachu na samą myśl o czyhających niebezpieczeństwach. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: synowie wojskowych i milicyjnych trepów dostawali po 10 punktów a i to było za mało. Co setny dostawał się na wieczorowy uniwersytet marksizmu i leninizmu a skończyło dwóch. Tam wystarczyło się tylko pokazać. No ale trzeba było jako tako wyglądać. Przynajmniej ten podkoszulek wyprany w IXI, gumofilce przetarte słomą." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: też możesz zarobić. W każdy wieczór w ryja pod biedabronką. A teraz wskakuj w rajtuzki i szoruj do prokuratury z donosem. Rozszyfrowałeś mnie. O niczym nie marzę jak o tym by mieć równie debilne komentarze jak ksywy Maniuś z Rybniczka pod Paruszowcem. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - przecież to nie twoja piosenka, nie twój deszcz i nie wymyśliłeś tylko skopiowałeś i wkleiłeś. Ty kopiujesz linki inni słuchają i wszyscy się zachwycają, tak to się kręci. Co będzie jeśli uwarunkowania powodujące efekt setnej małpy, zostaną zamienione na efekt jednej małpy ? Walczysz o jakość, a wywalczyłeś sobie tylko pogardę." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie ma to jak uduchowieni rycerze niepokalani dla których inni to zwierzęta i skurwy.... Jesteś właściwym człowiekiem na stanowisko szeryfa walki z chamstwem. Brakuje jeszcze wróbla i tojfla - byłby komplet i eioba byłaby rajem dla idiotów, żuli i meneli." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha - co za sukces - 4 glosy. Porywasz tłumy. Zmień nick na 'tłum OK' zwyciężco. Poleciał Dyl i 3 twoich kupmli." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: a ja myślę, że jest manipulantem i głupcem. Jedyna kwestia do dyskusji to ta czy cwanym. Mam spore wątpliwości." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: czyż nie widzisz wysoko uduchowiony, że się sprzeciwiają po kolorach jakie cię otaczają. Zbyt mocno wirujesz i oczodoły za tobą nie 'nadanżajom'." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: wychodzi na to ze syćke som chore psychicnie i o tym nie wiedzom, a ty wisz. Musisz zaczonc zbierac datki na osrodek do eutanazji dla tech glupkow bo jak inacy albo do gazu z niemi moze beje sybciej. Zostaniesz ty, Koriolanek i ksywy Maniek." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: gdyby nie twoja wrodzona skromność byłbyś już w czterech świrujących postaciach w piątym wymiarze." do artykułu Bóg, świat, człowiek, katolik i jego kościół II.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: no to szubrawiec siem zdradzil, nie jest po stronie zakrawary to je gupi i chory psychicnie i o tym nie wi. I co teraz? Napisz artykuł z instrukcjomami jak go zabic ' uprzenio przygorowny przedmiot jak: but, patelnia, łopata, i inne podobne i walnac ile sil w rece'. Hahaha i nie zapomnij wkleić zdjęcia, którego nie widać i ciesz się jak wysoko inteligentna małpa w zoo. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.578
Wyświetlenia artykułów: 1.399.912
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.200
Przeczytane artykuły: 779
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13699
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska