Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Serpico: to studenci 4 klasy zaocznej szkoły podstawowej dla rencistów i emerytów na wagarach czytają tomik poezji jak brzeczka piwna zakochała się w chmielu, który ją wykorzystał i porzucił dla drożdży. Widać na ich twarzach skupienie przechodzące w zeza, co jest wynikiem włożonego wysiłku naukowego w rozwój browarnictwa i bimbrownictwa na polskich ziemiach w XXI wieku n.e." do artykułu Krytyk w kąpieli.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'Co z tego że Jakaś grupa publikuje artykuły i się wzajemnie wspiera w rankingach ? Gdyby nie te ciągłe awantury, wzniecane tu o nic, to takich artykuły byłyby niezauważane, dopiero emocjonalna piana bita pod tymi artykułami nabija liczniki oglądalności artykułów z treściami 'zastępczymi'. - Maniuś 'głemboka głembia twoich pszemyśleń' jest w stanie powalić na kolana stado słoni. I co z Tego że Jakiś maNiek coś WymyŚli jak TO się Kupy i d... nie TrzYma." do artykułu Krytyk w kąpieli.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek to seta też już jest hejterem? Hahahahaha - wychodzi na to, że na eioba sami hejterzy. Tylko Sadosie, wykoślawiony Maniuś i Koriolanek ' pożondne i do bulu uczciwe one som'. " do artykułu Krytyk w kąpieli.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ' Puste mielenie słów które w pierwszym rzędzie pójdą do pieca gdy bida zapuka do drzwi'. Maniek to kolejna 'głemboka głembia twoich pszemyśleń'? Jestem pod wrażeniem. Jak zwykle." do artykułu Krytyk w kąpieli.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: dobrze jest też zobaczyć te komentarze, które się czerwienią ze wstydu za swoich autorów. Zadzwoń do okulisty, zamów wizytę i zmień wreszcie swoje 'paczałki', bo 'paczysz paczysz' i g... widzisz." do artykułu Krytyk w kąpieli.  (3 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'Tym komentarzem pożegnam się grzecznie z użytkownikami eioby oraz jej czytelnikami, oraz podziękuję za mile spędzony tu czas'. Liwa chyba umrze z tęsknoty za tobą i twoimi czułościami. Obaj z Koriolankiem jesteście wiarygodni z tymi łzawymi i ckliwymi pożegnaniami jak Joseph Goebbels. Wycisnąłeś mi resztki 'łzuf z oczuf', tak się wzruszyłem nad twoim losem zrozpaczonego nieustannie pokrzywdzonego i powyginanego przez te kłody rzucane przez Balcerowicza, hejterów i admina...Ci Pa." do artykułu Krytyk w kąpieli.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: no fakt, na eioba to ty zbyt dużo tych sympatyków nie masz. Koriolan, krzywy Maniek i podobny, któremu w zależności od poziomu grawitacji we krwi wszystko się podoba albo nic się nie podoba. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: załóż sobie prywatny portal, tu musisz dostosować się do przyjętych norm i łaski nikomu nie robisz.. Jak ci się nie podoba - droga wolna. Nikt cię tu na siłę nie trzyma., a ty nie masz obowiązku uszczęśliwiania ludzkości swoimi głębokimi przemyśleniami o odsłonach, odrzuceniach, goleniu nóg, pachwin, i pełnych dramatycznych zwrotów akcji przy oddawaniu moczu i stolca na pielgrzymkach do miejsc świętych. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu w pełni rozumiem twoją nienawiść do 'hejterów' którzy ci te twoje prymitywne i dziecinne przekręty pokazują. Pewnie to było przyczyną, że cię wywalili na zbity .... z tamtych portali na których miałeś ponoć miliony odsłon dzięki temu, że nabijajłeś wszystkich w bambus." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: w sloganach i wyświechtanych frazesach jesteś wicemistrzem. Tyle, że tak naprawdę nawet ten zasób masz ograniczony do kilkunastu zwrotów. Dodaj 'życie jest piękne' i 15 % twoich głęboko przemyślanych zasobów umysłowych masz już wyczerpane. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu ci poniżej tuż po zarejestrowaniu też dostali sraczki na punkcie twoich dzieł: http://www.eioba.pl/gregorys/page11 http://www.eioba.pl/mazepa/page11 http://www.eioba.pl/kobranoc/page10 I to zupełnie przypadkowo." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: hahahaha - Zdzisiu, ale jak tylko się zarejestrowali ruszyli masowo do głosowania na twoje artykuły, zupełnie przypadkowo z setek innych artykułów wyniuchali tylko twoje dzieła, które nie weszły do popularnych. Taka blyskotka mało co padaczki z oczopląsem nie dostała od głosowania na twoje nieprzemijające dzieła : http://www.eioba.pl/blyskotka/page12 Z siebie już zrobiłeś idiotę, ale nie mieszaj w to nas." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: tak ogólnie to poza krzywym Mańkiem chyba niewielu ma o czym z tobą gadać. Jakoś brak zapotrzebowania na waszą 'dobrą energię' jaką z Mańkiem chcecie nas obdzielić." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Linkujesz, linkujesz, linkujesz I pogardy do siebie nie czujesz, Boś mądry, odważny, wielki i hardy, Gdy inni linkują toś pełen pogardy." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: i nie zapytała cię o zgodę. To oburzające. Zgłoś to do admina." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: bo oni osobiście nic do pana nie mają (chyba tylko zbyt intensywne wylizywanie własnego tyłka w życiu społeczności eioby.pl), dlatego przykro im, ale zgodnie z ich strategią doprowadzenia do likwidacji kont hejterów dupowłazów, musieli odrzucić pana artykuły. w odwecie za seryjne głosowania na pana takich hejterów jak: Kostka, blyskotka, zgred, kobranoc i Joanna wielu imion. Chcieli doprowadzić sprawę uciążliwych hejterów dupowłazów do szczęśliwego końca." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: skoro nie weszły do popularnych to widocznie były to artykuły, które można rozbić o 'kant dupy'. O co masz do mnie pretensje.? Ja ich nie pisałem. Ponad 90 % moich artykułów wchodziło i wchodzi do popularnych i to bez pomocy rodziny Sadowskich, Kostków i Leśniewskich." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: uświadomiłeś nam prawdę, Zdzisiu masz 146 art x 5 głosów od kolesi tj 730 punktów gratis, a tylko 264 odrzuceń. Należy ci jeszcze odrzucić 466 artykułów. Przed społecznością eioba mnóstwo roboty tylko z tobą, a gdzie Kostka i reszta. To operacja na miesiąc. Dobrze, że się znalazł na eioba odważny statystyk, który te dane ujawnił. Masz rację, to niewybaczalne i karygodne zaniedbania z naszej strony." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu ty chyba dalej stoisz w tym garniturku z tymi baretkami na tej ulicy i pozujesz od lipca. Postoisz jeszcze rok i będziesz miał pomnik. Gołębie będą twoimi najlepszymi kumplami. Będziesz chłopie miał odsłon tyle, że nie zdążą z szorowaniem. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu jakbyś jeszcze namalował na plecach, że masz 156.181 osłon na eioba i 450 odrzuceń to dziewczyny w Szczecinie będą sikać po nogach na twój widok a emerytki wyrwą sobie złote zęby dla ciebie." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu w tych okularach i z tymi baretkami wyglądasz jak tajniak z ORMO. Na osiedlu musisz budzić respekt i siać grozę. Jakbyś zaniósł swoje dyplomy na makulaturę, a ordery do punktu skupu złomu to dołożysz złoty pięćdziesiąt i masz na puszkę piwa. I jak ci tu nie zazdrościć. Złodzieje odsłon jak zobaczą ten dryg, szyk i elegancję sami popełnią samobójstwo ze strachu. I to 7 razy z rzędu. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu nie denerwuj się. Wszyscy już wiemy, że jesteś najlepszym dziennikarzem obywatelskim w Polsce i wybitnym redaktorem. Tak sobie tylko żartujemy z tej radości, że wybrałeś nas i eiobę a nie inne światowe portale. " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: Ja myślę, że najlepiej dać mu spokój. To prawdopodobnie chory człowiek. Coś mi się wydaje, że już nie panuje nad sobą i swoimi emocjami. Ja się wyłączam, bo być może robimy mu krzywdę." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Osobiście nic do pana nie mamy (chyba tylko nadmiar aktywnosci w życiu społeczności eioby.pl), dlatego przykro nam, ale zgodnie z naszą nową strategią doprowadzenia do likwidacji kont niepiśmiennych hejterów, patrz art.: http://eiba.pl/1f , muszę odrzucić pana artykuł w odwecie za odrzucenie mojego artykule przez głosującego seryjnie na pana hejtera: Kostki, w ramach odpowiedzi ..." do artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi").  (4 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.527.915
Wyświetlenia artykułów: 1.381.941
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.539
Przeczytane artykuły: 1272
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11916
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska