Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: ja ci też podziękuję, bo po jakiego grzyba mi ta piramida. Twój dogmat, twoje zmartwienie." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "Ło matko bosko. Oby tylko z tego twojego podglądania kaczek gęsi nie było." do artykułu Natura jest zawsze mądrzejsza od człowieka.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@ryh: cała to może nie przejść, ale fabryka szczotek i mioteł w Libiążu, spółdzielnię murarzy 'Trzymej sciane' wytwórnie sztucznych gałek ocznych dla kóz w Pacanowie i żyletek Krwawa Lux w Leszczynach Czerwionka czemu nie." do artykułu Stocznia Szczecińska na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco?.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@ryh: typowe propagandowe działanie. Najgorsza jest ludzka głupota. Wielu wierzy, że to PISdaje. Dziadek Jarek z ciocią Beatką i wujciem Mateuszkiem. Taki Gowin to z głodu umierał za 20 kafelków na m-c. Na szczęście przeżyli." do artykułu Dobrobyt sponsorowany z 500+.  (12 dni temu)
Hamilton:   "Zdzisławie gratulacje. Wiedziałem, że bez 5 punktów od rodziny nie dasz rady. A tak kolejny duży sukces. UNESCO jest z ciebie dumne. I całe ONZ. Zuch Zdzisek." do artykułu Stocznia Szczecińska na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco?.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: nie rzucę ci 'rodem', bo mam silną awersję do takich poradników od wielu lat. Poradniki omijam szerokim łukiem." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: aż tak przeteoretyzowany nie jestem. Tracę już kontakt. Ja prosty chłop jestem. Mam wiedzieć, że jest i próbować uwierzyć, że tego czegoś nie ma. Jakoś nie po drodze mi z tą logiką. Ło mój Boże z tym jedynie ócony Mariolek sobie poradzi." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: zaraz, zaraz. Kto to pisze : Warto zwrócić uwagę, że każdy szczebel tej piramidy jest uzależniony od finansów i pozycji społecznej'. I wyciąga wniosek : 'Tak, jakby to pieniądze posiadanie były najwyższą wartością, a ich zdobywanie najbardziej elementarną z potrzeb'. No tak wcale nie musi być. O tym mówię." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@ryh: hahaha - coś mi podpowiada, że twoje przemyślenia są celniejsze i głębsze niż cały ten art." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: same ogólniki. Jacyś oni, byli, mieli, robili co kochali. I to ma być argument człowieka, który chce uchodzić za dociekliwego mającego ścisły umysł. Trochę za mało." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: nie do końca tak pogardliwy stosunek do nauki jest dociekliwością. Dyskwalifikowanie dorobku innych nie jest oznaką wielkości. Nawet jeśli popełniali błędy." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@ryh: takich przykładów są tysiące. Faraday był nędzarzem. Sprzątał w laboratorium naukowym, on przeszedł do historii a pan profesor u którego pracował tez. Anegdotą, że jego żona nie chciała jadać przy wspólnym stole z Faradayem. Maria Skłodowska Curie miała pęcherze na rękach przerzucając tony węgla potrzebnych do eksperymentów. Schliemann pracował na bochenek chleba przez tydzień. BYLI zanim MIELI." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@ryh: nie bardzo się zgadzam z tą zależnością, że trzeba 'mieć' by 'być'. Stefan Banach miał zaledwie maturę i to wyproszoną. Zajmował stanowisko profesora uniwersytetu i nie uniwersytet robił mu łaskę a on uczelni. Zarabiał ok 1000 ówczesnych złotych co było kwotą pozwalającą w miarę dobrze żyć (350 $) ale nie rzucała na kolana. W 1938 Amerykanie złożyli mu propozycję. Dostał czek z wypisana jedy ..." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: e tam. Masz rację. Do d... z fizyką. Jak to było - aha 'Przestrzeń jest pusta Materia nie istnieje Rzeczywistość jest czarno-biała Fizycy zejdźcie na Ziemię! Czas jest bez znaczenia Droga nie ważna Jedyne co się liczy To kwadratura koła i ... Remigiusz F. Fajnie z mądrymi pogadać. " do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: zaimponowałeś mi tą ewolucją zdarzeń. Wrzucasz założone wartości, przeznaczasz środki i masz wyniki. No, no. Spróbuję." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "Dlaczego zatem wykorzystujesz fizyków i ich odkrycia. Pisz Remigiuszu palcem po ścianach jaskiń zamiast w Internecie. Miłuj, pękaj ze szczęścia i idź pobawić się z swoimi kolegami z kwadratowymi głowami. Kliement już czeka." do artykułu Manifest.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: może dlatego, że w odróżnieniu od ciebie nie mam wyrobionego zdania w tym zakresie. Pewnie nikt tej prawdy jeszcze nie zna mimo, że od publikacji tego arta minęło już 9 lat. To tylko próba przedstawienia racji za i przeciw. Cała nadzieja w tobie. Po co to drukowałeś. ? Mogłeś tylko przeczytac. Masz niepotrzebny teraz klopot z papierem. Miałem cię za bardziej rozsądnego. " do artykułu Rewolucja genetyczna..  (12 dni temu)
Hamilton:   "Pan Zbigniew de Kostka powinien złożyć wniosek by do tego dziedzictwa wpisano tez te normy branżowe, bo bez nich nie da się już wyprodukować wyrobów czekoladopodobnych w opakowaniu zastępczym ani pasztetowej w plastikowym flaku z dodatkiem papieru toaletowego na kartki dla ludu pracującego miast i wsi i emerytowanej inteligencji Szczecina.To dramat wołający o pomstę do nieba." do artykułu Stocznia Szczecińska na Listę Światowego Dziedzictwa Unesco?.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: pojęcie eteru było konsekwencją tego, że fizycy na pewnym etapie nie potrafili sobie poradzić z wyjaśnieniem niektórych zjawisk. Teoria względności przecięła te spekulacje i eter zniknął. W teoriach naukowych zawsze będą się pojawiać jakieś koślawe wstawki łączące stare z nowym dopóki nie znajdzie się lepsze wytłumaczenie. To niekończący się proces. Kiedyś ktoś napisze - wybacz ..." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: tak samo ja nie wierzę w te twoje procentowe wyliczenia. Zwykła bujda. Jak wyliczysz np. poczucie bezpieczeństwa. To ogromnie szerokie pojęcie. Bezpieczeństwo fizyczne, socjalne, zdrowotne itp, itd i to zmienne w czasie trwanie życia, zależne od płci, miejsca zamieszkania i tysiąca innych czynników a ty Pstryk i mamy x %. Ale inni manipulują." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: mój stosunek do religii jest jeszcze gorszy niż twoj, a do tych co robią sobie z niej maszynki do strzyżenia owieczek wręcz wrogi. Masłow opracował to na podstawie swoich obserwacji i tyle. Pisanie, że to jakiś obowiązujący dogmat jest śmieszne. " do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: 'A sugestia jest prosta - aby być wyżej, trzeba posiadać. ' A taka postać jak Chrystus ? To bardzo wyidealizowane, ale znalazłoby się tysiące takich co 'Być' bez 'Mieć'. I miliony co 'Mieć' i bez 'Być'. Z kieszeni wystaje gruby portfel, z markowych butów słoma a we łbie pustka." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: jak to pisałem też siedziałem ale nie myślałem o tobie. http://www.eioba.pl/a/5w7a/sztuka-teatralna-pt-sracze-nostalgiczy-powrot-do- sraczy-wybitnych Tak wybitnawowym i nostalgicym dramatopisżem sfiatowawego formata nie jezdeś." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: niektórzy na eioba mają połączone potrzeby fizjologiczne i samorealizacji z pominięciem pozostałych. I tak powstają arcydzieła ze sracza." do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "Swistaczek czy ty nie pisałeś w latach 70 tych do 'Trybuny Ludu' o historycznym wkładzie członka tow. Breżniewa. Podobny zapaszek." do artykułu Dobrem zło zwyciężaj.  (12 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.657.017
Wyświetlenia artykułów: 1.473.051
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 53.661
Przeczytane artykuły: 541
Ocenione artykuły: 2292
Komentarze: 20733
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska