Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: no też ci mówię, zamiast być szczyngodną starą kurą na eiobie to łap okazję. Ty nie grymaś tylko korzystaj. PAPUG MANIEK - jak brzmi. Dożyjesz w licznych nieruchomościach 'krulowej' sędziwego wieku 48 lat i będą cię jeszcze nosić w klatce. Kto wie, może zostaniesz maskotką parady równości jak cię pani zabierze." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś 'krulowa' chce adoptować papugę, masz szanse na ewolucyjny awans. Taka szansa może ci się już w życiu nie zdarzyć. Skrzydła ci wytną z kartonu, łepek z gliny i będziesz papug jak ta lala. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: napisz łzawo, smutnie i smętnie: Wczoraj dowiedziałem się, że pokrzywionym też skasował swoje artykułym na eioba.pl. wcześniej zrobił to Henear. i vivi. Zapytałem go dlaczegom. Powodem by wykres Hamiltona, którym molestował złoto w sposób 'okrótny' przy kawiem i Paczkach z Aógóstowam popijając piwo z Łomżym w komżym będąc w ciążym. Nie on pierwszym i ostatnim jacy zostalim skrzywdzenim przez heiterów, a całym jegom pokrzywionym dorobek literackim legł w gruzach Pacanowam. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: w Pacanowie nie przeszedł badań kwalifikacyjnych. Uwzięli się na chłopaka i tyle. Może w Tworkach będzie miał więcej szczęścia." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Chciałem by zwykli ludzie na eioba wreszcie się obudzili, ZROZUMIELI'. Kori nie widzisz, że się obudzili i zrozumieli i dają ci kopa w dupę prawie przy każdym komentarzu. Kup jakiś środek czyszczący, wlej w oczodoły, przemyj i przejrzyj wreszcie na te swe zaropiałe z łóśficynia oczęta." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: moj boże 'krulowo' to ty pierwszy raz na paradzie równości. Gdzie cię trzymali tyle lat? W piwnicy? Tam nie trzeba żadnych zaproszeń, idzie się albo nie. Chyba, że idziesz tam porzucać butelkami po winie w uczestników dla zabawy. Tam może potrzebne zaproszenia. Nie rzucałem to nie wiem." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to widać młodzieńcze od 15/06/2016. I jest z tobą coraz gorzej. Każde twoje wejście to jakby się chore cielę zesrało. Oby dużo ględzić a nie ważne co." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: ty codziennie udajesz kogoś innego niż jesteś i to od wielu lat i nie wyszło? To szanse marne na dobrą zabawę" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori cechą debila jest to, że nawet jeśli jakimś cudem dotrze do niego, że jest debilem, to zawsze znajdzie sposób, by winę za to zwalić na innych i będzie się z tego odkrycia cieszył jak dziecko. Hahahaha - to podobno nazywa się 'oświecenie'." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: debil nie jest w stanie samego siebie ocenić Kori, bo przestałby być debilem. Ty jesteś oceniany od 3 lat i jeszcze nie wyciągnąłeś z tego żadnego wniosku, taki jesteś WIELKI. Hahahahaa - napisz coś z wyższością o sobie i kwiknij. To kuźwa jedyna rzecz jaka ci wychodzi oprócz włosów. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: nie wiedziałem królowo, że dorabiasz sprzedażą biletów na parady równości. Z czegoś trzeba żyć. Nie mam nic przeciwko paradom i uczciwej pracy. Im więcej pracy tym mniej pychy w ludziach. Kori, który się pracą nie skalał jest chodzącym dowodem tej tezy. Nie zatrzymuję się, bo się spóźnisz i odwołają imprezę bez ciebie. Będę tęsknił ." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ło matko Kori, to w jajach miałeś już tyle siarkowodoru, że musieli ci złożyć pancerną osłonę jak w Czernobylu. To wozisz je na taczce przed sobą czy na giętkiej lawecie.? " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nic cię Korolciu nie rusza, bo ty masz pancerny mózg. I będziesz zawsze piał z zachwytu nad sobą." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: 'krulowo' jak się udzielasz w przestrzeni publicznej to ta 'przestrzeń' będzie cię oceniać. Lepiej lub gorzej. Nie przyszło ci to do pięknej główki.? I tak ten świat jest zbudowany, że nawet zidiociały starzec ma do tego prawo. Takie głodne kawałki opowiadaj Korolciowi i Mańkowi. Pa milionerko. Uważaj byś noska na szybie w galerii sobie za nadto nie spłaszczyła. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: hahahaha - 'krulowo' z wypiekami na twarzy społeczność eioba będzie brała udział w twojej 'Zgaduj Zgaduli'. Nikt nie ma nic innego o roboty jak śledzić życie vivi i oskara. Wyższe sfery. On Gastarbeiter za 10 euro, ona znudzona laska z kwiecie wieku z nosem przyciśniętym do szyby wystawowej w galerii. Poturlać ze śmiechu się jednak możemy, czemu nie." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: @Hamilton: he he he ... Idę spać z radością, że Vivi kopnęła Cię w jaja ... Ty matolku jesteś tu nieustannie kopany po jajach i kwiczysz z radości jak zarzynany knur z tego powodu. Nie masz czego zazdrościć. Wystarczy, że coś napiszesz. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jakim trzeba być idiotą by się cieszyć z 9400 czerwonych komentarzy. Pa matołku." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: nie żartuj. Kori i standardy. On nawet nie wie z czym się to je i co to je." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: wystarczy popatrzeć na komentarze Kori i wielkość móżdżku ich autorów widać jak na dłoni. Od tego już nie uciekniesz choćbyś się zakwiczał na śmierć nasz ty guru z żuru ." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: kupisz sobie takie buciki i będziesz elegancki jak vivi. Będzie mogli z księżną Kate i księciem Williamem biegać po Londynie." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pomyliłeś mnie z zakrawarskim. Ciśnienie pod deklem ci niebezpiecznie wzrasta od tych plotek. Idź już odpocząć." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - no, vivi i ty gasicie tu wszystkich. Hahahahaha. Ciśnij już do tej leśniczówki, ale nie kwicz, bo świnie zaś zachorują na ten ASF, wróble doniosą do weterynarzy i cie zastrzelą." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Przydałyby ci się takie gumofilce za 29,90. I maska dzika w tej leśniczówce. Chociaż jak się uśmiechniesz przy kwiczeniu." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nie zachichraj się. Zakwicz dostojnie jak na mędrca przystało. A potem napisz nam kto kogo wygnał z eioba. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori co ty się tak cieszysz. Też ciotuchna nie masz zaproszenia ani rowerka, bo dałeś zienciowi.." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.590.837
Wyświetlenia artykułów: 1.426.819
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 47.127
Przeczytane artykuły: 499
Ocenione artykuły: 2236
Komentarze: 15764
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska