Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Koriolan: wystarczy przejrzeć twoje komentarze jak się czerwienią ze wstydu za ciebie. I tak lecisz od początku jak taki uduchowiony dupek w papilotach." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: nie wierz w plotki z tą papką. Ludziom bez mózgu nic nie grozi." do artykułu Znaczenie rozwoju świadomosci.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: ty ne uzywaz invektyv, ty tylko taki wysoko yntelygentny zartownis jezdes : http://www.eioba.pl/a/5sow/rodzina-nowoczesna Bo kto nie z zakrawa ten musi byc ksiundz pedofil i ujadac, a ty bolejaca ofiara. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ludzie zaczynają rozumieć, że heit to zło. Już dawno zrozumieli i oceniają wasze komentarze w ściśle określonym kolorze. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: a co wyrasata z ciebie widzimimy szyćke bez bitwy i szalejemy ze szczescia ze pises, a potem sie dziwisz ze oszalalem na twoim punkcie. Jak można nie oszaleć widząc co nam tu wyrasata." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a ile masz tych dzieci? Jak przychodzą umorusane to je myjesz czy każesz żonie zrobić nowe i czyste." do artykułu Lulu.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a jak przestaną ci stawiać? " do artykułu Lulu.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: dużo prasy czyta, m.in. 'pryskom Kulturem' i 'The Pcim Daily Telegraph' po vatikańsku bo zna ksiendzuf z Pcimia.. Ta pryska kurtura pisala ze kto sie z zakrawarskim nie zgadza ten oszalal. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: krzywy Maniek ma kawałek drewna z tej drabiny, a ty niedowiarku swoje." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: piszesz byle jak i niechlujnie. Drwisz sobie z czytelników. Ci którzy ośmielą się ci zwrócić na to uwagę są chamami i chorymi psycholami a ty biedną bezbłędną ofiarą hejtu. I to ty piszesz pełną jadu instrukcję jak zamordować Hamiltona w dodatku z błędami jak niedorozwinięty gimnazjalista, których nie potrafisz nawet poprawić czytelniku paryskiej Kultury. Jesteś człowiekiem kultury i sztuki. Jak się widzi takie jak ty sztuki to trudno zachować kulturę. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: no jak czytałeś pryskom kurtulem to ciem to usprawiedliwia, mimo, że kilklu siem z tobom nie zgadza. Ja też nie znoszę zarówno chamstwa jak i jajek. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: a może zrobimy w Polsce łapanki na ulicach i krótkie dyktando. Tych co napiszą : 'stado osłów pasie się na eioba zamiast na łące' wysyłamy do gazu. A tych co napiszą : 'stado osluf pasie sie na eioba zamiast na lace' puszczamy wolno, niech się rozmnażają i zasilają portal eioba." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: napisz znów jakiś łzawy artykuł. Zawsze to jakaś szansa, że błyśniesz. Skoro inaczej nie można, to dobre i to. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: rozumiem, że rozklekotani, szaleni, chorzy umysłowo i głupi są ci, którzy się z tobą nie zgadzają? I co teraz panie zakrawarski? . Posyłamy ich do psychiatryka, na eutanazję czy prosto do gazu? W końcu ktoś wysoko inteligentny i rozsądny powinien podjąć decyzję na eioba w imieniu komisji rycerzy nieskalanych do walki z chamstwem. . " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (8 dni temu)
Hamilton:   "milord Lipski w wersji 'Lipski wyciskacz łez'. Teraz już nieaktualne, bo chłopczyk ma pincet plus co miesiąc, więcej niż ten sprzedawca." do artykułu Z życia wzięte..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: haha jak kliement na ciebie głosuje to znaczy, że ty i twoja debilna kopia cacy. http://www.eioba.pl/kliement" do artykułu KOD - to przemijające wycie wrogów Polski po utracie przez nich przywilejów..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: myśl, myśl, wolno-myślicielu. Twój art ma już 29 dni i ciągle myślisz jak poprawić te swoje błędy? Hahaha - bo jak tam piszesz - ogromną tępotę intelektualną zaobserwowałeś u Hamiltona. http://www.eioba.pl/a/5se7/tarantella Gdybym nie był tak tępy to już byś to dawno poprawił ale moja tępota ci to uniemożliwia. Wybaczysz mi?" do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (9 dni temu)
Hamilton:   "'Wpis myśliciela z Pcimia Górnego jest rezultatem braku jakiejkolwiek wiedzy na jakikolwiek temat'. Hahahaha - bo ten z Pcimia jezd gupi i chory psychicnie i o tym nie wi, tylko zakwara wi, bo umi wicie, rozumicie. A zakrawa szyćko wi i szyćko umi jak malo kto co widać, slychac i czuc.. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (9 dni temu)
Hamilton:   "Zakrawarski ty żałuj, że komuna się skończyła. Być może partia wysylałaby cię do fabryk. Tam byś deklamował swoje '-sracze-', owacjom nie byłoby końca i kto wie może dostałbyś jakąś śrubą albo nakrętką między oczy i byłbyś ośficuny jak Koriolanek." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (9 dni temu)
Hamilton:   "Jarosław też wyda Ukaz : 'Każda pani która przeczyta zakrawarskiego dostanie flaszkę perfum, a każdy pan flaszkę wódki'. Taki początek będzie miała wielka polska literatura bez ortografii, polskich liter za to z pozjadanymi literkami. To będzie niezaprzeczalnie krok we właściwym kierunku." do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (9 dni temu)
Hamilton:   "W PRL robotnicy o niczym innym nie marzyli jak o koncertach fortepianowych w hali produkcyjnej. Hahahaha - a szczytem marzeń był dla nich balet 'Jezioro łabędzie' w kolejce po papier toaletowy albo koncert smyczkowy D-dur Czajkowskiego w szpitalu podczas leczenia duru brzusznego po obiedzie w stołówce zakładowej. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: napisz pani tak jak to masz w zwyczaju : 'pierd.... szmato nawet pies cie d...ć nie che' i wyzwolisz niesamowite moce twórcze. A ty się certolisz. Niech pani cię pozna z tej lepszej strony. W końcu jesteś znanym i cenionym członkiem samozwańczej komisji do walki z chamstwem na eioba.." do artykułu Czy zatrzyma się Golfsztrom?.  (9 dni temu)
Hamilton:   "Bidulu - no tak, gdyby nie Hamilton byłbyś Lwem Tołstojem eioby. Nie jesteś i to moja wina. To ja ci robię błędy, zjadam ci literki i wklejam zdjęcia, które się nie chcą wyświetlać. Ja ci też zabraniam poprawiania tych błędów i szczuję wszystkich na ciebie i wszyscy mnie słuchają, hahaha - bo się mnie boją?. " do artykułu Kultura w czasach komunizmu !.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: wysoko inteligentny wierszoklet z niskopodłogową sklerozą. Ale błędy 'zaprgnął przypiepszyć' już inne. Poezyja z gróbej róry." do artykułu Wódz.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: dwa wyścigowe koguty czytelnicze eioba. Kliement ma 4059, a podobny 2126. Hahaha - Kostka oglosi ranking : podobny zaszczytne drugie miejsce, a kliement przedostatni." do artykułu Wódz.  (10 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.579
Wyświetlenia artykułów: 1.399.912
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.200
Przeczytane artykuły: 779
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13699
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska