Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Z. Kostka: Osobiście nic do pana nie mamy (chyba tylko nadmiar aktywnosci w życiu społeczności eioby.pl), dlatego przykro nam, ale zgodnie z naszą nową strategią doprowadzenia do likwidacji kont piszących gnioty, patrz art.: http://eiba.pl/1f , muszę odrzucić pana artykuł w odwecie za odrzucenie mojego artykule przez głosującego seryjnie na pana piśmiennego hejtera: Sadowskiego, w ramach odpowied ..." do artykułu Krytyk w kąpieli.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: Hahahahahaha - to chyba silna nerwica natręctw Zdzisław Sadowski, godzinę temu ukryj komentarz -2 odpowiedz @seta1212: Osobiście nic do pana nie mamy (chyba tylko brak aktywnosci w życiu społeczności eioby.pl), dlatego przykro nam, ale zgodnie z naszą nową strategią doprowadzenia do likwidacji kont niepiśmiennych hejterów, patrz art.: http://eiba.pl/1f , muszę odrzuci ..." do artykułu Krytyk w kąpieli.  (4 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Krytyk w kąpieli  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Piotr Stanisław Issel: Seta to jeden z nielicznych już autorów, który ciągnie ten portal i nie gwiazdorzy jak małpy w zoo." do artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi").  (4 dni temu)
Hamilton:   "Zdzisiu czekasz na propozycje. Tyle razy ci proponowano byś przestał wreszcie lizać swój tyłek i gwiazdorzyć jak małpa w zoo i nic z tego wychodzi. Dalej czekasz na propozycje. Na lizanie się po tyłkach jest niewielu chętnych." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "Nie martw się Zdzisiu dojdą kolesie z głosami i wejdziesz do popularesów z jednym punktem. Taki poziom już się ustalił dzięki gwiazdorom dziennikarstwa obywatelskiego na eioba." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: gdyby głupota bolała razem ze Zdzichem wyłbyś całymi nocami do księżyca." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Z. Kostka wsadził ci chyba dwa widelce w oczodoły, że ci tak wzrok się wyostrzył, ale twa elokwencja jakby echo grało na dwóch cymbałach ." do artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi").  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Z. Kostka, dzień temu -2 odpowiedz @seta1212: Osobiście nic do pana nie mamy (chyba tylko zbytnią pasywność w życiu społeczności eioby.pl), dlatego przykro nam, ale zgodnie z naszą nową strategią doprowadzenia do likwidacji kont niepiśmiennych hejterów, patrz art.: http://eiba.pl/1f , muszę odrzucić pana artykuł w odwecie za odrzucenie mojego artykule przez głosującego ..." do artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi").  (4 dni temu)
Hamilton:   "Hahaha - a gdzie Kostka, Joanna, blyskotka, kobranoc i zgred. Zagłosuję za nich i dam ci rekomendację z tej zawiści, bo o niczym nie marzę tylko o tym by mieć jak tak jak ty 156.058 odsłon. Hahahahaha. Niech ci mamusia zrobi zimny kompres." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "Hahahaha - ile nienawiści i zazdrości ma w sobie Hamilton, który odrzucił was 7 razy. Zanotowałem waszych odrzuceń 4 + 1 + 6 + 1 + 1 = 13 na ostatnich 10 artach. Zdzisiu nie odrzucałem wam artów, przez póltora roku, ale mnie do tego zmusiłeś ciągłym i podłym jazgotem, że coś ci złego robię wykorzystując jakieś rzekome lewe konta. Musiałem ci udowodnić, że nie muszę mieć lewych kont, by ci coś odrz ..." do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "Zdzisławie twój dramatyczny art napisany przez ciebie pod lewym nickiem 'Z.Kostka' wszedł do popularesów zaledwie z trzema punktami (7-4), a ty znów beczysz, zalewasz się łzami i odchodzisz od zmysłów zamiast zamówić u hejtera Kostki kolejny entuzjastyczny artykuł o swoim sukcesie. http://www.eioba.pl/a/5ru1/niepismienni-mistrzowie-odrzucen-artykulow " do artykułu Niestety głupota boli - w odpowiedzi na artykuł J Nitkiewicza.  (4 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: na tych wczasach odchamiających chyba też zapomniał o jedzeniu, bo jakiś cichy i znów przerażony tymi groźbami karalnymi. " do artykułu Potyczki małżeńskie. Diatryba..  (4 dni temu)
Hamilton:   "a światowy gigant finansowy, przemysłowy i handlowy POL-CAT nic nie robi by rozwiązać ten problem. Panie inżynierze rozwiązanie jest proste. POL-CAT z ojcem Rydzykiem repolonizuje tych Żydów i Chińczyków i pozamiatane." do artykułu Zachodni system bankowy jest rezultatem antysemityzmu.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu przeglądam te twoje artykuły i ok. 1 % komentarzy dotyczy tego o czym piszesz. Takie wzbudzasz zainteresowanie. Reszta to umizgi Zbysia, że Zdziś wielkim jest, albo peany, gloryfikacje, owacje na stojąco i wazeliniarskie laurki wielkiego Zdzisia na cześć Zdzisia i głosy tych którzy nie chcą ci klaskać. " do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: 'odrzucają ciekawe artykuły (przez co te artykuły nie wchodzą do 'popularnych' i istnieją w eiobie.pl tylko tydzień)'. Zdzisiu sugerowałeś kiedyś, że masz IQ powyżej 147. Gdybyś miał w granicach 80 to w ciągu tych 2 lat już dawno znalazłbyś odpowiedź na pytanie dlaczego tak się dzieje, ale nie masz takiego IQ, i stąd twoje problemy. Spróbuj szczęścia w sejmie. Sławę i poparcie piątki kolesiów już masz. http://www.eioba.pl/a/5dv1/inteligencja-iq-juz-nie-jest-w-cenie" do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: jak sobie Zdziś założy własny portal dziś to miliony fanów będzie dyskutowało w komentarzach o wielkim Zdzisiu i biło się o jego względy. Przemyśl to. Same korzyści. A teraz Zdzisiu napisz coś jako Zbigniew Kostka albo inna blyskotka i też będze szeroka dyskusja o Zdzisiu.. " do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu załóż sobie prywatny portal i będziesz mógł dyktować warunki. A tu to wielki Zdziś musi przystosować się do regulaminu, a nie regulamin do wielkiego Zdzisia. I nie wielki Zdziś wczoraj, jutro i dziś decyduje, które arty są ciekawe, a które nie. Załóż sobie EiobaZdzis.pl, Zdzisia Kostke na admina i jestem pewny że nasz zdolny Zdzisiu będzie zdobywał miliardy odsłon co godzinę. " do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: coś mi się wydaje, że terapia odchamiająca przyniosła skutek, boś małomówny jakiś taki, dość spokojny i wylinkowany. Przez te linki ty chyba pogardę z podagrą do siebie czujesz. " do artykułu Potyczki małżeńskie. Diatryba..  (5 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Roman Brandstaetter poeta ...  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: poprzedni admin reagował stanowczo, a jednocześnie nie było to przeregulowane. Przede wszystkim nie powinno być tolerancji dla lewych kont. To jest największa patologia dla naszego portalu, bo wypacza jego ideę.. A jest tu z kim rozmawiać. Np z panem Januszem Nitkiewiczem i co najmniej z setką innych. I jest kilku z którymi jest ciężko znaleźć pole do dialogu." do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: to najbardziej idiotyczny tekst jaki w życiu napisałem, a odsłon niewiele mniej niż to wielkie dzieło Zdzisia. http://www.eioba.pl/a/5rdg/oda-do-rumaka W sumie 3-1 odrzucenie = 2 punkty, a wielki Zdziś 7-4 od kolesi - 4 odrzucenia = minus 1 punkt. I co z tego wynika Zdzisiu odpowiedz sobie sam. " do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (5 dni temu)
Hamilton:   Odrzuca artykuł Moje mieszkanie mnie nudzi  (5 dni temu)
Hamilton:   Odrzuca artykuł Gdzie znaleźć dobrego księgowego?  (5 dni temu)
Hamilton:   Odrzuca artykuł Piękno w górach  (5 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.527.916
Wyświetlenia artykułów: 1.381.941
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.539
Przeczytane artykuły: 1272
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11916
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska