Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@barkarz: jeszcze bardziej ułomne jest prawo skazujące niewinnych. Lepiej nie karać 5 winnych jeśli są wątpliwości niż ukarać jednego niewinnego." do artykułu Tak dla przypomnienia.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@barkarz: małe ambicyjki równie małych ,menrzuf stanu'. Na razie kran cieknie a po naprawie przez tych partaczy będzie trzeba dzwonić po duże pompy. Złe prawo to nie wymysł naszych czasów, już w Biblii są wzmianki." do artykułu Tak dla przypomnienia.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: nie może. Tatko i ujcio Zbychu zbojkotujo i jako to bez 5 punktów od rodziny przez eiobe jak ta sierotka Marysia. Żaden gwiazdor ze Szczecina nie daje sobie bez 5 plus od rodziny rady. " do artykułu Czy jesteśmy przygotowani na Sąd Ostateczny?.  (12 dni temu)
Hamilton:   "Większość ludzi z wyższym wykształceniem się z tym spotkała ale tylko jeden dojrzał w tym jakiś ..... dogmat ukojenia " do artykułu Czy potrzebujemy Piramidy Potrzeb Maslowa.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: tu nie ma się co chichrać. To potwierdzone twarde fakty i niezbite dowody https://youtu.be/tu3gaMzRjuc" do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: Szanowny Pan pozwoli. Cała przyjemność po mojej stronie." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "Jasne, obywatelu pomóż policji - wypałuj się sam. " do artykułu Błędy są częścią życia.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahaha - swistaczek chyba wyrzuci kałacha i kupi sobie zapałki. Tradycyjne formy perswazji religijnej i grill w jednym. " do artykułu Dobrem zło zwyciężaj.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: ależ ja tam swistaczkowi życzę spełnienia marzeń, byle bym nie miał dziury we łbie od kuli po tych dialogach międzyreligijnych." do artykułu Dobrem zło zwyciężaj.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: obiecuje, że nie bedem się wtrancał. Przepraszam. Niech Szubra się wypowie jako adresat." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: mój komentarz to był żart ze świstaczka, któremu marzy się kara śmierci dla dla wszystkich nieprzychylnych jego wyznaniu, których nazywa bydlakami bez duszy. Jego pobożność i miłosierdzie okazywane bliźnim jest znane i cenione na eioba. Hahaha - wzór miłości chrześcijańskiej. Świstak i dialog międzyreligijny." do artykułu Dobrem zło zwyciężaj.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: szubra pytał o reinkarnację a dostał informację o zbrodniach wojennych." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: teraz to już kompletnie niczego nie rozumiem." do artykułu Dobrem zło zwyciężaj.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: no dobra, ale co to ma wspólnego z UE, rozkradaniem Polski, wymiarem sprawiedliwości i gejami. Coś mówiłeś o erystyce." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "Spośród dziesiątek krajów, które obecnie zakazują bluźnierstwa, co najmniej sześć stosuje kary śmierci. Są to: Afganistan, Iran, Nigeria, Pakistan, Arabia Saudyjska i Somalia. Łał - będziemy siódmym ? " do artykułu Dobrem zło zwyciężaj.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@swistak: to ci co pojechali zarobić na zachodzie i przywożą pieniądze do kraju są już też zdrajcami ojczyzny i eskimosami. Świstak na prezidenta. Świstak w dom paszport do szafy." do artykułu Dobrobyt sponsorowany z 500+.  (13 dni temu)
Hamilton:   "Nasz ócony Mariolek też odkrył fotony większe od wszechświata i mu brutalnie zniszczyli dalszą karierę. Przez zazdrość." do artykułu Wypadek w CERN.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: a kto ci powiedział, że musisz ? No, ale jak to ci pozwoli udowodnić, że pieniądze otrzymane za darmo są lepiej wydawane to życzę powodzenia. Chyba pleciesz bzdury." do artykułu Dobrobyt sponsorowany z 500+.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: okresie od 1989 do 2018 roku PKB Polski wzrósł o 826,96% i był to najlepszy wynik w Europie. Same kłamstwa. Nie daj się. Tup nogami i czytaj milorda. Możesz też jechać na Ukrainę. Oni byli na podobnym poziomie w 1990. Lepszym, bo nie mieli kartek i kolejek przed sklepami i wszystko funkcjonowało lepiej. Byłem tam w 1991 i 2014. Unia ich nie okrada." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: da Vinci, jeden z największych umysłów w dziejach ludzkości był gejem, Czajkowski, Wilde, Elton John, Iwaszkiewicz, Hoover, Szymanowski. Konopnicka lesbijką. Nazbierało by się tysiące. Zagryziesz ich czy tylko poplujesz. Nie patrz na 'Monę Lisę' bo się zarazisz." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: no to pa. Idź ponarzekać. Też jesteś w tym dobry. Jedyny twój merytoryczny argument to makrela i pejsy. Gdyby nie to bylibyśmy moczarstwem. Jak będę kandydował z list PIS to będę dobrym posłem. Oni z Unii to nawet jednego euro by nie wzięli. Takie som uczciwe. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: jak to jest, że tak rozkradziony kraj jak Polska ma 10 krotnie większy eksport wyrobów przemysłowych niż za czasów tego 'potężnego' przemysłu z pustymi półkami a rolnictwo, które nie potrafiło wyprodukować żarciopodobnych produktów na kartki jest dziś trzecim eksporterem żywności w UE. Nie wierz propagandzie. Jesteśmy ruiną co widać na każdym kroku. Kikuty, spalenizna i miliony umierających z głodu. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: no tak. Jak ktoś wejdzie na tak głęboki poziom dociekań to te dwie dychy wyda najlepiej na świecie." do artykułu Dobrobyt sponsorowany z 500+.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: chodziło mi o te nieszczęsną 'inercję'. https://pl.m.wiktionary.org/wiki/inercja Poza tym nie przekonuje mnie twierdzenie, że tzw. łatwe pieniądze są najrozsądniej wydawane. Poza tym rząd niczego nie daje. Rozdaje to co wpierw zabrał w postaci podatków. Gdyby podatki zostały w portfelu obywatela to by ich nie wydał ? Wyrzucił ? I co to znaczy wydawać pieniądze rozs ..." do artykułu Dobrobyt sponsorowany z 500+.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: masz tyle pretensji do sędziów. Tak się zastanawiam jakim ty byłbyś sędzią. Dziennie 10 wyroków śmierci i to bez zaglądania do akt. Nagle coś wylatuje, a tam prośba o rozłożenie grzywny na raty, a facet już dynda na wieszaku. E tam nic się nie stało. I tak by zdechł z głodu bo bym się nie zgodził. To oczywiście żart ale sędziowie o takiej mentalności byli w czasach słusznie minionych. I też wszędzie widzieli tzw. zaplutych karłów reakcji, zdrajców i wrogów ludu pracującego.." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.657.018
Wyświetlenia artykułów: 1.473.051
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 53.661
Przeczytane artykuły: 541
Ocenione artykuły: 2292
Komentarze: 20733
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska