Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@milord36: w przyszłym miesiącu wujcio Adolfik będzie miał urodzinki. Gdzie w tym roku hajlujesz? " do artykułu KOD - to przemijające wycie wrogów Polski po utracie przez nich przywilejów..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@milord36: hahahaha - tupnij nogą i nie daj się Lipski. Tylko sobie nóżek nie połam. Przebieraj nóżkami i kopiuj dalej. Bezmyślne zżynanie cudzych wypocin i plucie to chyba jedyna rzecz, która ci jako tako wyszła w życiu. " do artykułu KOD - to przemijające wycie wrogów Polski po utracie przez nich przywilejów..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahaha - a wysoko inteligentny naprawiacz świata ze sracza w ostatnich 10 artach ma maksymalną ilość wyświetleń 159 i .... błyski triumfu w galotach. " do artykułu Wódz.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: ty nie siedź ciągle w sraczu tylko popraw te swoje błędy : http://www.eioba.pl/a/5se7/tarantella i przyjrzyj się tym obrazkom w swoich artach, których nie widać. Jeszcze nie wiesz coś tam sknocił? Tak dziecinnie prostych rzeczy nie potrafisz, a chcesz naprawiać Polskę, Europę i świat. " do artykułu Wódz.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: Zakrawarski pod naporem głupoty 'zaprgnął' napisać kolejne dzieło i mu znów literki wcięło. Nielicznych na eioba wodzi za nosy lecz jeno Koriolanek wyje w niebogłosy." do artykułu Wódz.  (10 dni temu)
Hamilton:   Odrzuca artykuł Proto-myśli są eterem ...  (10 dni temu)
Hamilton:   "Koriolanek myślał, myślał i wymyślił kolejne pseudonaukowe ble ble ble. " do artykułu Proto-myśli są eterem ....  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jak 'dadmy' jeszcze że obaj piszecie jak dwa osiołki z gimbazy to wasza harmonia pełną będzie a i wypróżnienie pełne poezji jak po rycynie made in Zakrawarski & Koriolanek Company Corporations." do artykułu Wódz.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pani Dorota Liliana nie akceptuje wulgarności zakrawarskiego, ale winni są Serpico i Hamilton. http://www.eioba.pl/a/5hza/turysci-w-kosciele#forumPostsStart Ty idź do tych okulistów co ci reperowali te popękane oczodoły z reklamacją a po drodze wstąp do psychiatry." do artykułu Do tych, co krytykują wiersze ( moje i innych).  (10 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: -niska jakisc- wysoko intlgntngo ałtra twrzcego samoczynni teksta do smich.." do artykułu Wódz.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: wyślij Koriolanowi smsa albo list polecony." do artykułu Wir proto-myśli.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: obaj macie letkom renkem do pisania." do artykułu Wódz.  (10 dni temu)
Hamilton:   "Finezja satyry godna radzieckiego komsomolca. Bóg ciem 'wyznaczł' być bohaterem Będziesz w remizach satyry sterem A po występach rozbolą ciem nerki Bo pozjadasz znów wszystkie literki. " do artykułu Wódz.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony:@Hamilton: 'Jak kurwa masz coś do mnie tchórzliwy zasrańcu przyjedź do Rybnika, to ci zasadzę takiego kopa w dupę że ci gówno resztki mózgu razem z deklem wyrwie'. No to są niewątpliwie groźby karalne. https://www.youtube.com/watch?v=VhvkWF18Hw4 Ja zgłoszam na policję, że nie mogę do końca życia jechać do Rybnika. Screen zrobiłem, bo ty jesteś jak widać już zdolny do wszystkiego." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: a kiedy cię z tej klatki wypuszczają, że jesteś tak radośnie podniecony? Kaganiec na wszelki wypadek sobie zostaw, bo możesz zęby stracić i głębia uśmiechu ci się nieestetycznie powiększy." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - co to jest uwarunkowanie wolą oponenta ? " do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: z tak genialnym umysłem jak twój możesz studiować jednocześnie w ostatniej klasie podstawówki i pierwszej gimnazjum. Po roku miałby dwa fakultety i rentę specjalną premiera RP za osiągnięcia naukowe albo stypendium do szkoły specjalnej troski. ." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: ' Historia nawigacji przestrzennej, też ma za sobą pewną ewolucje i nie spadła tak odrazu z nieba, jak to się niektórym wydaje'. Odkrycie tysiąclecia panie astrolog. Co by ta bidna ludzkość bez ciebie zrobiła. Hahaha - ty jesteś niezwykle lubianym chamem. Wręcz uwielbianym. Za mądrość, ślachetność, maniery, uczciwość, roztropność, erudycję i ....... wysokom kurturem osobistom w połączeniu z mega yntelygencją wrodzoną i nabytą. Przy tobie każdy jest debilem." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - ci co sobie tak świetnie radzą wyciągają łapy po rentę by nie zdechnąć z głodu. Kto cię będzie utrzymywał i za co jak ci co płacą na ciebie podatek będą na tych wyspach gamoniu. A co ty tu rozwiązałeś ofermo na eioba. ? Sznurówki w realu muszą ci emerytki zawiązać a mądrujesz się jak podpity hawkingsonek spod biedabronki." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: ło matko óczeni mnożą siem jak króliki. To i Maniek bedzie magyster albo inny docent. " do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: no tak, masz rację, pomiary względem wody i powietrza zastąpiono z czasem pomiarem względem oleju we łbie co skutkowało większą ilością latarni na nieboskłonach mórz i oceanologów z zacięciem astrologicznym w funkcji frazeologicznych związków z naturą Gibraltaru w wiekach średnich. A to przyznaję odbiło się na wątrobie Krzysztofa Kolumba który nie chciał wyjść za mąż za Niemca, które ..." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: Hahaha - może Maniuś też chce być kobietą, mieć dzieci i załapać się pincet plus. Trójka i ma więcej niż renta. No i te uroki cierpienia w ciąży." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniuś nie można z siebie robić idioty i żądać by cię traktowano poważnie. To tak jakbyś zjadł ciastko i chciał mieć ciastko. I tu różnica przekonań nie ma nic do rzeczy. Przecież ja ci nie piszę komentarzy. " do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Maniek ty zrób dwa pomiary czasu. Weź kajak i zabierz zegar wahadłowy i smartfona. Popływaj pół dnia i porównaj wskazania. Hahaha - zobaczysz, że smartfona trzeba wyrzucić. Maniuś gdybyś ty wiedział gdzie ja mam te twoje cenne wskazówki jak mam żyć. " do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: masz rację, hahaha - twój szacunek do Boga też jest imponujący matołku. Kto by pomyślał - jeden zwój w mózgu a tyle inwencji. Od jutra będziesz najlepszym kolegą zakrawarskiego i razem będziecie skandować 'nima Boga, nima Boga' bo nie uchronił nas przed głupotą. " do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.580
Wyświetlenia artykułów: 1.399.912
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.200
Przeczytane artykuły: 779
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13699
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska