Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@podobny: ' nie ma normalności na eioba, albo … nienormalność jest tu wszechogarniająca'. Wszechogarniająca nie jest. To zjawisko dość marginalne. Ciebie wystarczy wpuścić w maliny głupiutkim apelem o odrzucanie artykułów, odwołać się do twoich niskich instynktów i podobny z wariatkowa dostaje małpiego rozumu.: podobny: Odrzuca artykuł Niestety, głupota nie boli (12 godz. temu) p ..." do artykułu Pada śnieg....  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: jeśli ktoś nawołuje do mściwej zemsty, odwołuje się do niskich instynktów i stosuje odpowiedzialność zbiorową to określenie 'niska jakość' istotnie jest zbyt łagodne, to bardziej zbydlęcenie obyczajów, ale ocena sprawiedliwa. Klasyfikacji 'zbydlęcenie' admin nie przewidział." do artykułu Pada śnieg....  (5 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: i jeszcze jedno, nie ty będziesz decydował na kogo mam głosować i kogo odrzucać. Kup sobie duży młotek i wbij to sobie w główkę." do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: przychyliłem się tylko do twojego dramatycznego apelu by odrzucać artykuły tym którzy odrzucają. I znowu źle. A ci 'niepiśmienni' docenili wiele artykułów, sam to szczegółowo opisałeś. Wasze na ich listach się niestety nie znalazły. Też mi przykro. Gdybyś Zdzisiu więcej uwagi poświęcał tekstom a mniej swojemu ślicznemu tyłeczkowi to może też znajdziesz ich uznanie. Przepraszam cię, że ..." do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "Czy aby nie jest to działanie wbrew brwią?. Taka mi się nasunęła mała wątpliwość wbrew kobiecej logice. " do artykułu Makijaż permanentny brwi – jak wybrać linergistkę?.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: idąc na koncert masz prawo wygwizdać piosenkarza mimo, że sam nie śpiewasz. Idąc na film masz prawo wyjść przed zakończeniem seansu. Ty też działasz w przestrzeni publicznej i każdy ma prawo do swojej oceny twojego dorobku i nie musi się ciebie o nic pytać. Ani ja ani ty nie jesteśmy świętymi krowami. I g..... kogo obchodzi jakie ty masz o sobie mniemanie. Masz prawa autorskie do tekst ..." do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: 'Kto może cie traktować poważnie?'. Z tobą Zdzisiu się nie zamienię. Wolę być traktowany mniej poważnie. " do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: hahahahaha - o kuźwa gdybym miał jakiś art z 200 odsłon to bym został analfabetą wtórnym na własne życzenie, a ty znów ogłosiłeś Zdzisiu nieprawdopodobny sukces. Stawiasz sobie coraz wyżej poprzeczkę. Niebawem przy 50 odsłonach odgryziesz sobie z radości pośladki, fiutka, jajka, wyrwiesz włosy z głowy i wszystkie zęby. Nie rób z siebie kretyna Zdzisiu - błagam. Miej choć trochę litości dla samego siebie. " do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: jak sobie Zdzisiu założysz własny portal to możesz sobie robić co chcesz. Nawet zalizać się na śmierć. W książce nie ma przycisku 'odrzuć', ale nie wiem czy twoja wrodzona tępota zauważyła, że na tym portalu jest taki przycisk i żaden punkt regulaminu nie zakazuje korzystania z niego i to nikomu. I między innymi na tym polega różnica między portalem i książką. Z portalu z ogromnym trud ..." do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "To wszystko chyba dlatego, że tak wywracała oczami i chłop się ze strachu ożenił. Dobrze, że zakładała nogę na nogę, a nie na szyję, co mogłoby się to jeszcze gorzej skończyć. " do artykułu Koleżanki.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@koLo: admin musi wprowadzić wysokie kary pieniężne za brak głosów na Zdzisia i Zbysia. Musimy jako społeczność eioba poprzeć ich postulaty. Hahahaha - musi być jakaś elementarna sprawiedliwość na tym portalu. " do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: z tym moderatorem to chyba niezbyt udany pomysł. Pachnie mi to cenzurą. W każdym razie nie chciałbym pełnić takiej roli, bo zawsze miałbym wątpliwości co do własnej bezstronności. " do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: miałeś okres kiedy masowo głosowałeś jak leci i na kogo leci ( ponad 2000 głosów w 1,5 roku - rekord eioba), teraz pierdolnęło ci w dekielek i masowo odrzucasz też hurtem. Zmień sobie nick na 'idiotopodobny'. " do artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi").  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Janusz Nitkiewicz: 'I śmiech niekiedy może być nauką kiedy się z przywar, nie z osób natrząsa' jak powiedział klasyk. Problem w tym, że jest kilka osób na eioba odpornych na delikatne aluzje. Uderzenie młotem i seria elektrowstrząsów, to czasem dla nich zbyt mało. Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem klasyka i staram się unikać chamstwa. Nie zawsze mi się to udaje. Chamy mają jakąś niewytłumaczaln ..." do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: sprawdź czy ci piana z buzi nie cieknie. Możesz się zakrztusić." do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (6 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: ty wolisz tego typu poezję i wpatrujesz się w nią z zachwytem godzinami jak sroka w pinset plus: andersson 'Więc jestem gotów udzielić ci pożyczki między 1000 € i 250 000 €, ponieważ kapitał wynosi 6.500.000 €; do zrobienia pożyczki między osobami prywatnymi pozwolą mi na prowadzenie tego kapitału dla zapładniać. Moje oprocentowanie wynosi 2% w zależności od kwotypytaj, ponieważ będąc ko ..." do artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi").  (6 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: ty wolisz tego typu poezję i wpatrujesz się w nią z zachwytem godzinami jak sroka w pinset plus: andersson 'Więc jestem gotów udzielić ci pożyczki między 1000 € i 250 000 €, ponieważ kapitał wynosi 6.500.000 €; do zrobienia pożyczki między osobami prywatnymi pozwolą mi na prowadzenie tego kapitału dla zapładniać. Moje oprocentowanie wynosi 2% w zależności od kwotypytaj, ponieważ będąc ko ..." do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: hahahaha - już to widzę. Zawisza Czarny na koniu a za nim praprapraprapradziadek Kostki na swej szkapie płyną przez Atlantyk na podbój Hameryki z medalami Janka Krasickiego w klapie. " do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: wampirki nie odważyły się odrzucić tego arta. Admin powinien się jednak przyjrzeć temu taniemu cwaniaczkowi. Ja myślę, że ten duży miś von Zdziś występuje w 6 osobach." do artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi").  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: ' bo 'niby oceniający' sam nie poddaje się ocenie, bo jest niepiszący (niepiśmienny), więc nie ma prawa oceniać innych'. Pierdolisz jak ślepy Kleofas. Prawo do czytania książek musieliby mieć tylko pisarze, słuchania muzyki tylko muzycy a oglądać filmy mogą jedynie reżyserzy i aktorzy. Zdzisiu jesteś głupszy niż noga stołowa. Ty jesteś dla czytelnika a nie czytelnik dla ciebie. I łaski nikomu nie robisz. Nie musić się wysilać." do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Sadowski vel Kostka: niezbyt rozgarnięty osobnik z nadmiernie nadmuchanym EGO to najlepszy materiał na ofermę batalionową z wszystkimi tego przykrymi konsekwencjami. " do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostko Sadowski : głąbie ty nigdy nie zrozumiesz, że twoja megalomania i lizanie własnego dupska przynosi dokładnie odwrotny skutek. I zbierasz to co zbierasz. A winni jacyś hejterzy, albo Tusk. Widać, że to stanowczo za trudne dla ciebie." do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: ' nie ma mowy o seryjnym odrzucaniu tekstów danego autora, bez wyjątku'. Hahahahaha, ale wskazane jest seryjne głosowanie na teksty wybranego autora bez wyjątku? Zdzisek ty się poddaj leczeniu w poradni odwykowej z odsłon. Taniej będzie jak się rozpędzisz na łyżworolkach i uderzysz swym mądrym czołem w pędzący autobus. " do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: dlaczego do mnie się zwracasz? Podobnemu to powiedz, by cofnął nienależny ci głos, bo też nic nie pisze i nie ma prawa do oceny twojej zacnej i uczciwej do bólu osoby. http://www.eioba.pl/u112833/podobny ten też niewiele napłodził, a ile się nagimnastykował z głosowaniem na was. Cały spocony chłopina: http://www.eioba.pl/kobranoc" do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: to dobrze, że są takie artykuły. Poziom w sam raz dla ciebie i krzywego Mańka. Masz zagrychę intelektualną na co najmniej tydzień." do artykułu Witam.  (6 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.527.918
Wyświetlenia artykułów: 1.381.941
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.539
Przeczytane artykuły: 1272
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11916
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska