Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Koriolan: 'To następna autorka wygoniona z eioba przez heiterów - Dyla, Hamiltona, serpico (vel End, antyluj)'. Tak Kori wylewałeś krokodyle łzy ze swych oczodołów, a okazuje się, że vivi ma się dobrze, jest wielką pisarką, ma setki nieruchomości, garaże pełne Rolls Roysów, odrzutowce, namiot a nawet gumofice za 29.90 jak idzie do wychodka. I znów narobiłeś plotek. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: 'Cały czas się nie mogę nadziwić jak go dojechalaś :-))) ' Ło matko, to rower bez siodełka można zajeździć? Szatan nie kobieta. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: żartowałem, nie martw się oskar kupi ci coś ładnego i polecisz z księżną Kate na zakupki. https://bezpieczenstwo-bhp.pl/gumofilce-gumowce-kalosze/4-gumofilce-pcv.html? gclid=EAIaIQobChMIqOacnvig4wIVZTbTCh1pYQBWEAQYASABEgJN4vD_BwE " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: i jak ty będziesz wyglądać na salonach. Już jesteś cała czerwona jak Wanda Wasilewska albo inna Róża Luksemburg. Zrobią z ciebie czerwony dywan dla książąt i szejków. Zmień sobie nick na 'czerwony kapturek z oskarem'. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: największą rewelką eioby to ty jesteś od 15 czerwca 2016 r. Największy GLĘDZIMIR drugiej dekady XXI wieku." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: posłuchaj uważnie 'krulowo'. Nie wciągaj mnie w swoje gierki i konflikty, bo one mnie g*** interesują. Nie zamierzam ich ani podkręcać ani tym bardziej odkręcać. To są tylko i wyłącznie wasze sprawy. I odp**** się od mojego sumienia. Mam nadzieję, że zrozumiałaś. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: na twoim miejscu skupiłbym wzrok na czubku nosa i zobaczył czy film się nie zaczyna urywać i czy dede jest jeszcze trzeźwa. Moi podopieczni są bezpieczni. I dlaczego na mnie zwalasz jakieś wasze przebrzmiałe konflikty. To mnie ani nie dotyczy, ani nie interesuje. Coś ci się pokreciło." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ja nie mam drzwi. Tunele czasoprzestrzenne." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahaha - dwie ślicznotki eioba na wywczasach. Kupiłbym wam buciki od Armaniego, ale są już passe. Wyślę wam ciepłe barchanowe majtki i bereciki z moheru z antenką do nadawania na eioba. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: sex w szparze między drzwiami i futryną. A największą przyjemność masz jak ci wnuki drzwi nie zatrzasną." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: ' twoja żona to nie gęś '. Zgadza się 'krulowo'. Ja nie oskar i nie mieszkam z gęsiami robiącymi za... kupki." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: no wiesz 'krulowo' moja żona taki szajs z przeceny nawet służącej wstydziła by się dać w prezencie, ale rozumiem, oskar musi oszczędzać W soboty i niedziele nie pracuje." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: w końcu 10 euro to nie majątek a się trochę uspokoisz : https://allegro.pl/listing?string=siodełko%20do%20roweru&bmatch=baseline-var-n- dict4-eyesa-bp-spo-1-3-0619" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: to oskar nie pracuje w soboty i niedziele. Szczęściarz. Ale oskara zachowam w pamięci i nie będę zdradzał imienia Oskar. Z koloni do wrocławia lata szanowna pani swoim odrzutowcem czy ciśnie z buta od MIU MIU by było taniej.? https://www.raffaello-network.com/polski/fashion-details/500037/104/Miu%20Miu% 20Obuwie%20Damskie.html?da=sgn&gclid=EAIaIQobChMIi7uW492g4wIVV- R3Ch3NjQZSEAQYASABEgJuHPD_BwE Tak z ciekawości pytam." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: nic nowego. Nie pamiętam by ci było wstyd. Masz manię wielkości jak PGR Manieczki." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: i z pełnymi majtami całowałeś Królowa Jadwigę.? Nie wstyd ci ? Kori a potem pojadłeś oscypków i popiłeś piwem ?. Toś chyba stał gdzieś na uboczu wyalienowany społecznie. Teraz wiem dlaczego Mańkowi ciągle coś cuchnie. Chyba, że to co narobiłeś położyłeś na rękę czarnego rycerza. To bardzo sprytne zagranie z twojej strony. Będzie na niego w razie czego." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: jesteś taki duży. Paczaj, a rozumek jak nie 'nadanżał' tak nie 'nadanża' za resztą. Kori kup sobie drożdże i posyp główkę. Jak ją znajdziesz oczywiście, bo jak nie to zachlapiesz mamie podłogę. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: widać, że jesteś pilnym uczniem zakrawarskiego. W 2022 roku razem przystąpicie do matury. Na razie tylko z gumowania. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - pokwicz sobie jeszcze głośniej zjednoczony z głupotą błaźnie. Będą cię tu jeszcze poważniej traktować. A tu poczytaj o tej twojej duchowości : http://www.eioba.pl/a/209n/dupa-henryka" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: 'krulowo' nie wiem czy zauważyłaś, ale to ty mnie zaatakowałaś nie ja ciebie. Chyba po to by Koriolanek mógł załzawić bohatersko w obronie uciśnionej. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori ta wyższość wyłazi z ciebie na każdym kroku. Głupota nie rodzi żadnych gorących emocji. Jedynie uśmiech politowania. Na tym nawet swoich jajek nie ugotujesz. A komentarze muszą być krótkie, bo na zrozumienie dłuższych potrzebujesz kilku godzin. Maniuś siedzi w Pacanowie już kilka dni i studiuje intensywnie co mu też napisali. Przywiezie ci lśniące plastikowe podkowy. Będziesz miał ..." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori coś ty. Koleżanka ci załatwi trenerkę w Londynie, Paryżu, Rzymie, Wiedniu albo nawet w Wąchocku. Jestem przekonany, że ma całą masę koleżanek wśród bardzo bogatych gęsi, nawet w Honolulu. Jeszcze będziesz gęgał jak ta lala." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: Cieszę się, że rozszerzasz swoje wątłe zasoby leksykalne, choć niezupełnie rozumiesz jeszcze ich znaczenia, ale to przyjdzie z czasem. Mam nadzieję, że w tym muzeum będziesz bardziej podziwiana niż na eioba. Tu błyszczysz jakby trochę na czerwono jak koledzy. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: pójdziesz nad Wisłę to poskarż się przed gęsiami, będzie ci lżej. I nie zapomnij im kwiknąć na pożegnanie, ale nie gęgaj, bo akcent masz jeszcze nie taki. Musisz załatwić sobie trenera personalnego od gęgania za 3 stówy na godzinę. Pa dziubdziuś. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: 'Krulowo' tysiąca wcieleń od ciebie się uczę. Miałaś tu mnóstwo wejść między młot a kowadło. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.590.838
Wyświetlenia artykułów: 1.426.819
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 47.128
Przeczytane artykuły: 499
Ocenione artykuły: 2236
Komentarze: 15764
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska