Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@pokrzywiony: z takimi jak ty geniuszami nie mam szans. Mam nadzieję, że GPS zostanie wreszcie zastąpiony przez te latarnie, a ty będziesz ten cały szeryf latarników latał w kosmosie z zapałkami w zębach. Bez tych latarni morskich cały ruch na morzu by zamarł. I znów musiałbyś ratować świat przed katastrofą astrologu. " do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: Jasne takie latarnie stały na morzu co 100 metrów, albo były widoczne z odległości 1000 kilometrów zwłaszcza we mgle. - Od razu Maniuś widać, że ten GPS bez ciebie by nie powstał. Na szczęście mamy geniusza z oscyloskopem na holzgas z Rybniczka koło Paruszowic i się udało." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: do momentu wprowadzenia siatki współrzędnych nawigacja oparta była jedynie na obserwacji gwiazd. W sytuacjach kiedy niebo było niewidoczne żeglarze byli bezradni. Dopiero pomiar czasu na statkach w połączeniu z pomiarem szybkości spowodował rewolucję w nawigacji. Starożytni mieli sprężynowe zegarki z chińskich sklepów za 4 złote? Ty naprawdę jesteś aż tak głupi, że tego nie rozumiesz?" do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: zegar słoneczny i wahadłowy nie spełniały warunków by odmierzać czas na statkach. Aby wyznaczyć współrzędne potrzebny był przyrząd pomiaru czasu niezależny od miejsca pobytu obiektu. Twoja przerośnięta inteligencja nie jest w stanie tego pojąć, więc proponuję abyś zajrzał na jutubka czy tam czasem jakieś nowe ptaszki nie ćwierkają albo ktoś nie uderzył młotkiem w cymbały i podzielisz się z nami swoimi wrażeniami. " do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha jak starożytni namierzyli cyrklem z bambusa Współrzędne geograficzne Szerokość: 50°05′49″N Długość: 18°32′30″E to rodziły się zawirowane proto geniusze z Rybniczka, kury zanosiły się ze śmiechu i robiły sobie jaja z eteru między bruzdami na czole." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: przed wynalezieniem zegara sprężynowego nie istniało pojęcie współrzędnych geograficznych. Zegar taki zbudował Christiaan Huygens około roku 1657, ale ..... starożytni korzystali z czasu i współrzędnych geograficznych i coś wyznaczali. Hahaha - no i Maniuś astrolog z kolegami teraz pisze pierdoły na eioba i wyznacza trendy i kierunki światowej nauce. " do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "'Całość przebiegu myśli, kontroluje zatem grawitacja, a konkretnie, jej stopniowy zanik wewnątrz mózgu'. To by się zgadzało. Ta grawitacja cię chłopie zabije. Na razie masz poważne kłopoty z myśleniem. I teraz nie wiem, czy wysłać cię w kosmos, by zatrzymać te szkodliwe procesy, czy wsadzić w F16 i poddać przeciążeniom grawitacyjnym by klepki wróciły ci na swoje miejsce.A może wystarczyła ..." do artykułu Wir proto-myśli.  (11 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - a który link z twoimi osiągnięciami mam zamieścić? Ten: http://www.eioba.pl/u122999/pokrzywiony/articles czy ten: http://www.eioba.pl/nse/articles" do artykułu Wybrałem Firletki....  (12 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahahaha - przecież to nie twoje małżeństwo, nie twoja studnia i nie wymyśliłeś tylko skopiowałeś i wkleiłeś. Ty kopiujesz linki inni słuchają i wszyscy się zachwycają, tak to się kręci. Co będzie jeśli uwarunkowania powodujące efekt setnej małpy, zostaną zamienione na efekt jednej małpy ? Walczysz o jakość, a wywalczyłeś sobie tylko pogardę. " do artykułu Wybrałem Firletki....  (12 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: 'Jak kopiuje linki, to nie zasłaniam sobą twórcę danych utworów'. Hahaha - a kto by uwierzył, że możesz być twórcą czegokolwiek innego oprócz debilnych komentarzy? " do artykułu Wybrałem Firletki....  (12 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Kradzież greckiej amfory  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Świat grozy: też mi się zdarzają. Czasem gorsze." do artykułu Kradzież greckiej amfory.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: widzę szeryfie walki z chamstwem, że wyciągasz swoje 'lewolwery'. Nie zrób sobie krzywdy i nie przewróć o własne sznurówki gamoniu. Znów panie emerytki będą cię musiały nieść nieprzytomnego na wczasy odchamiające. " do artykułu Wybrałem Firletki....  (12 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: czwarty komentarz wyżej zawiera twój link. I nikt normalny nie ma wątpliwości kto jest autorem tak debilnej opinii. Nie panikuj, nikt ci twojego głębokiego niedorozwoju umysłowego nie ukradnie, bo się nie da. " do artykułu Wybrałem Firletki....  (12 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: przecież tego nie skomponowałeś, nie zagrałeś, nie zaśpiewałeś i nie wymyśliłeś tylko skopiowałeś i wkleiłeś. Ty kopiujesz linki inni słuchają i wszyscy się zachwycają, tak to się kręci. Co będzie jeśli uwarunkowania powodujące efekt setnej małpy, zostaną zamienione na efekt jednej małpy ? Walczysz o jakość, a wywalczyłeś sobie tylko pogardę . " do artykułu Wybrałem Firletki....  (12 dni temu)
Hamilton:   "@szubrawiec: zwróć uwagę, że Kori już sam z sobą rozmawia. Jeszcze kilka godzin i się pokłóci sam ze sobą. I będą dwa Koriolanki hejterki. Tak czy inaczej on już za bardzo nie panuje nad swoim bezmyślnym słowotokiem." do artykułu O słowie elektromagnetycznym.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: i aby się wyciszyć musisz pieprzyć o tym w kółko całymi dniami 7688 razy. To jest twój wrzask ciszy czy szept wrzasku zaczynający się od porannego brzasku? Ty masz naprawdę poważne odchyły od normy." do artykułu O słowie elektromagnetycznym.  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: no to jest problem, bo nie wiadomo czy odwalić się od ciebie kwantowo czy za pomocą stałych Maxa Placka. Bez pomocy Maniusia niewiele da się chyba zrobić, a on rozchwitywany przez światowe kóńferencje naukowe nie ma czasu w cyberprzestrzeni eioby tego zreasumować mgliście i oczywiście.. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ubraniem roboczym czy odświętnym. Dobrze jakbyś rozwinął ten temat przez kolejne 10 godzin. Maniusiowi to na pewno będzie potrzebne do głębokich przemyśleń. Notatki mu się przydadzą jak pojedzie do Przemyśla." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: Kori studiuje polonistykę u prufesura zakrawarskiego i dlatego pisze vatican, bo też chce być 'śfiatofcem' jak jego prufesur, który zara namówi boha by ten zaczon skakać z nim na nartach na olimpim jadzie. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ' Bóg nie zgodzi się wystąpić w polskich barwach .... Bo nienawidzi Vatykan'. A ty Cyklopie siedząc na klopie tam w tym oku wirującego cyklonu widzisz jak ten Bóg nienawidzi polskich barw? Obaj macie te swoje dekle nieżle wyrąbane." do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (12 dni temu)
Hamilton:   "@Maniuś: i nie zapomnij złożyć w prokuraturze oświadczenia, że to ty jesteś ten naczelny szeryf walki z chamstwem i hejterstwem na eioba. Koriolanek i podobny zaświadczą kwantową teorią słowa i wyryją ci gwoździem napis 'Sheriff' na czole. " do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (12 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: stanowczo za mało oskarżeń Maniuś. Dodaj, że jest złodziejem, mordercą, faszystą, oszustem, bandziorem, bije żonę i dzieci. A potem napisz łzawy komentarz, że inni piszą o tobie źle, a w ogóle cię nie znają, rozbecz się gamoniu na głos, załóż rajtuzki, baletki i szoruj do prokuratury naskarżyć. http://www.gliwice.po.gov.pl/index.php/rybnik" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (12 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: bylem w Pcimiu i pokazalem te twoje artykuly i powklejane zdjecia dzieciom w szkola i one siem smialy i powiedziali - taki duzy pan i nie umi, jak psyjedzie do Pcimia to mu pokazemy jak to sie robi u nas na wsi i pocieraly palusek o palusek i mówily ci cius cius. Jak cie naucom to ty bedziesz reprezentowac te dzieci Pcimia na olipijada we wkelejaniu zdjenciow do tekstow i jus nikt ci nie poskoczy pszy pisaniu po polskemu o tarantelach i bejesz tegi. Widzisz jaka sensacja ?!" do artykułu Kwantowa Teoria Boga (8).  (12 dni temu)
Hamilton:   "@pokrzywiony: hahaha - orangutanku a jak tam z tą twoją pogardą, jakością i efektem małpy ? pokrzywiony, 01/04/2018 ukryj komentarz -3 odpowiedz @Hamilton: 'no i co udowodniłeś?' ... a ty co udowodniłeś ?, przecież tej zagadki nie wymyśliłeś tylko skopiowałeś i wkleiłeś. Ty kopiujesz zagadki inni odpowiedzi i wszyscy się zachwycają, tak to się kręci. Co będzie jeśli uwarunkowania ..." do artykułu Wybrałem Firletki....  (13 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 10 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.555.581
Wyświetlenia artykułów: 1.399.912
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 44.200
Przeczytane artykuły: 779
Ocenione artykuły: 2207
Komentarze: 13699
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska