Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@Who cares: 'Krulowo' tysiąca wcieleń od ciebie się uczę. Miałaś tu mnóstwo wejść między młot a kowadło. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ale ci się kotłuje w tej ośficunej główce. Przecież 'normalni' to te 97 % niełóśficunych, a łóśficone to te 3 % co dostało łopatą po łbie, są 'nienormalni' i piszą o sobie z wyższością barana spod 'podchalańskich chal'. Bądź choć raz konsekwentny w tych swoich dociekaniach 'naókowo-dóchowych' . " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: to ty sobie już zostań w tym muzeum. Chyba ci się już zbytnio nie opłaca wychodzić jak oskar pracuje. I nie mów Koriemu o pracy, bo się zdenerwuje i dostanie wysypki. Masz rację - można się poryczeć ze śmiechu. Miłego dnia. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: wyczyść oczodoły i 'paczaj' na siebie, bo ja nie mam się czego wstydzić. Ty i Maniuś publicysta jesteście na ostatnim miejscu na liście doradców jak pisać . komentarze. 'Ciekawe ile masz komentarzy w których atakujesz i obrażasz ludzi ...'. Policz swoje i Mańka to się dowiesz szeryfie pokracznej moralności. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kłapanie jęzorem hejterów ma TYLKO ten jeden cel ... Pokazać, że jest się lepszym ... a znasz tego błazna: http://www.eioba.pl/koriolan Koriolan Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-)))) " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: ja mam 15554 komentarzy przez prawie 10 lat , ty przekroczyłeś 9 000 w ciągu 3 lat. Ja daję 'czadu', a ty jesteś kuźwa głuchoniemy kogucik pierdolący te swoje popierdółki i farmazony w języku migowych. Większość bo 97 % na czerwono, a ty się z tego cieszysz jakby ci glapa w butonierkę nasrała. Taki jesteś ....świetny pajac. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahaha - oboje jesteście świetni. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adasiu masz średnią 1290 odśłóniów na art. Von Sadow - 1267, a Kostka - 1224. Jezdeś krulem ! Jak wykręcisz taki wynik na którymś evercuśtamie to mnie obudź: http://www.eioba.pl/a/1hxq/o-czym-90-katolikow-nie-wie " do artykułu Samochód elektryczny.  (9 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Punkty to betka , a jak miałeś przez pół godziny jeden zielony więcej ode mnie to były najważniejsze na świecie. Musisz kwiczeć, kwakać i gęgać, powiedz też 'pomidor' i będziesz wielki jak stado mułów. Spręż się Kori i walcz. Beknij od czasu do czasu, posmarkaj się z żalu. Ludzie to kochają. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: wiem córuś, Księżna Kate pisała mi, że bywacie u siebie. Ona u siebie i ty u siebie. Słoneczko idź spać. Rano znów pofantazjujesz o księciu z bajki. Na razie oskar zapierd*** za 10 euro na godzinę i kuźwa chce zjeść coś ciepłego od czasu do czasu i ma do tego prawo. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: nie dam rady. Zamiast dziedziny proponuję ci przeciwnika. Krzywy Maniek. W sam raz dla ciebie. To dopiero będzie walka gigantów umysłu. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: książę William przysłał mi smsa i obiecał, że jak zabierzesz księżna Kate do lumpeksu to cię pokila po plecach w Koloni na basenie, albo koło tej fontanny by było taniej. A księżna Meghan kupi od ciebie te pończochy co ci oczko poleciało do opery, ale jak opuścisz pół funta. Coś się rozmazało, nie jak schudniesz 5 funtów. Chyba. Zadzwonię do Meghan i się dowiem, bo chciała jeszcze twój stary podarty der Büstenhalter dokupić. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Adam Jezierski: Adasiu nie spadnij z krzesełka, bo się zabijesz i kto będzie nam ogłaszał dobrą nowinę. " do artykułu Samochód elektryczny.  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: Ani ciebie ani oskara nie widziałem, a byłem na trybunach. Może dlatego, że zlekceważony oskar się garbił, że piszesz o nim z małej litery. Przypadkowe to nie jest, bo tak wielcy pisarze jak ty by sobie na taki błąd nigdy nie pozwolili." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: bije ci nieźle w dekielek. Menopauza nadchodzi wielkimi krokami. Też z Londynu. To dopiero początek. Weź stoperan. W Londynie też są lumpeksy.? Nie wiedziałem. Mam tam swojego krawca. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: byłbym zapomniał. Dzwoniła do mnie księżna Kate i pytała co z tobą, bo nie odbierasz telefonu, a jej teściowej podobno powiedziałaś sp...laj po francusku. Chciała cię przeprosić za ten incydent i polatać po ciucholandach we wrocku. Twoim samolocikiem. Nie jestem wyścigową gęsią by z tobą konkurować na kolegów szejków, książąt, pola naftowe, ilości zwymiotowanej whisky i miliarderów z Wenezueli. . Pa słoneczko. Haftuj sama." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: dobrze czcigodna młoda damo przed 50 tką. Zrobię jak każesz. Pilnuj te swoje Rolls-Royce, odrzutowce i nie utop się w basenie swoich fantazji z tanim mamrotem w ręce. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: musisz więcej kwiczeć i szczekać. Będziesz jeszcze bardziej szanowany niż teraz. Możesz w obcych językach by nie być passe jak ten Armani." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Kori nie podniecaj się, ona robi kurs obsługi pilota do pierwszego w życiu telewizora kolorowego. A nurkowanie będzie jak się Oskar wq...., że nie ma obiadu i wyrzuci go przez okno." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: czuję, że Koriolanek i krzywy Maniek na starość zostaną podniebnymi stewardesami w mini. A co, należy im się." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: Cóż ... Życie przed Tobą :-))) Cóż gdyby nie łóśficuny Siokrateś na eioba myślałbym, że życie mam pod sobą. Ale Siokreteś eioby czuwa byśmy nie błądzili. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: e tam - kupił samogon, wypił, oślepł i odleciał. Dobrze, że się nie załapałeś, bo byś czerwonego do końca życia nie odróżnił od zielonego. A to ci się może przydać. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: a taki pusty dzban na przykład jak nie gwizdka to kwiczy albo szczeka. Spotkałeś się z czymś aż tak głupim Kori, bo ja po raz pierwszy w życiu tu na eioba." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: hahaha - niestety robisz kurs : https://pl.wiktionary.org/wiki/niestety Napisz 'krulowo' czego nie masz. Rozumu na tej liście nie umieszczaj, bo to już wiemy. A te szpilki zostaw sobie do papilotów. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)
Hamilton:   "@Who cares: Who cares? Hahahaha - żeby nie było że jestem cham, zapytałem po angielsku ale zaśmiałem po niemiecku z francuskim akcentem. Nie chciałbym być passe jak Giorgio Armani, madame." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 4 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.590.840
Wyświetlenia artykułów: 1.426.819
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 47.128
Przeczytane artykuły: 499
Ocenione artykuły: 2236
Komentarze: 15764
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska