Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "Za wszystkim stoi bardzo wielki miś Z opuchniętym EGO von Sadowski Zdziś." do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (6 dni temu)
Hamilton:   "Nie sądzę by do nich cokolwiek dotarło. To dla nich (dla niego) zbyt trudne. Gdyby głupota potrafiła latać Zdziś i Zbyś mijaliby właśnie Proxime Centauri w pilotkach zaciśniętych na oczy. " do artykułu Niestety, głupota nie boli.  (6 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Niestety, głupota nie boli  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: Hamiltona odrzucili (ostatnie 25 artykuły): CarpeKota, blyskotka, podobny, Z. Kostka, Adam Jezierski, podobny, vivi91, Z. Kostka, Zdzisław Sadowski - Spam!! blyskotka, zgred, Kobranoc,Joanna, Elżbieta S., Koriolan, Kobranoc, Kobranoc, Andrzej Budzinski(5 razy) , Bilbo Bagins, lejos4 i CichaWoda. Jak myślisz Zbyniu powinienem beczeć, łkać, tarzać się w smole, pierzu, robić debilne szpagaty i dostawać małpiego rozumu jak ty i Zdziś. Wolno im. Mają do tego pełne prawo." do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: hahahahaha - ośrodkiem umysłowym kapusty jest chyba głąb. Za długo nasz Zbynio przeleżał na tym polu. Jestem głęboko przekonany, że niemiecki bauer w końcu znajdzie jego głowę i mu odeśle." do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: a my musimy odrzucać pańskie artykuły za głosujących na pana seryjnie Zdziska, zgreda, blyskotkę, Joannę Sadowską i kobranockę. I też przepraszamy za niedopowiedzenie. Hahahaha Zbyniu ciekaw jestem kto na tej debilnej strategii lepiej wyjdzie. " do artykułu Pada śnieg....  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: podobnemu poziom spadł do 1,5 promila, 'paczy' ile ja tych głosów dałem, jak głupi i teraz odreagowuje i odrzuca. Wszystko się dobrze skończy. Z Koriolankiem wezmą pożyczkę u anderssona i przy krzynce piwa będą się nią zapładniać. Każdy znajdzie swoje ulubione klimaty. " do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (6 dni temu)
Hamilton:   Rekomendacja artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi")  (6 dni temu)
Hamilton:   "Hahahaha - z okazji uzyskania pół odsłony na dupelek.pl i ciamajda.com.pl posyłam czytelników do arcy ciekawego artykułu i niezwykle dowcipnego prawie jak inne moje inne ble ble ble: http://www.eioba.pl/a/30dy/pawel-i-gawel A twój art odrzucam, spam i niska jakość niegodna tego portalu, który należy do dwóch gwiazdorów światowego dziennikarstwa obywatelskiego." do artykułu Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi").  (6 dni temu)
Hamilton:   Głos na artykuł Kargul, podejdź no do płota! ("Sami swoi")  (6 dni temu)
Hamilton:   "@Z. Kostka: wasza strategia przypomina strategię Hitlera i Stalina. Oni też jako nieliczni w historii stosowali odpowiedzialność zbiorową. Dlatego uważam, że tacy jak wy powinni być tępieni jak małe, wredne gnidy. W zarodku." do artykułu Pada śnieg....  (7 dni temu)
Hamilton:   "'załatwienie tej sprawy, to sprawa wszystkich użytkowników eioby.pl (łącznie z adminem)'. Kostka z tym adminem to bardzo dobry pomysł. Prześlij mu wasze lewe konta do analizy: http://www.eioba.pl/gregorys http://www.eioba.pl/blyskotka http://www.eioba.pl/kobranoc http://www.eioba.pl/mazepa " do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: dwóch dziadków 60+ z mózgiem 6 latków. Sorry, zagalopowałem się. Przepraszam wszystkie dzieci. " do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: Część 3 wścieklizny: http://www.eioba.pl/a/5p7u/ryzy Mali, wściekli i ubodzy w rozumek." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: część druga małych i wściekłych ludzików: Z. Kostka: Odrzuca artykuł Kiedyś (5 dni temu) Z. Kostka: Odrzuca artykuł Skuszony (5 dni temu) Z. Kostka: Odrzuca artykuł Jak łatwo. (5 dni temu) Z. Kostka: Odrzuca artykuł Zwątpienie (5 dni temu) Z. Kostka: Odrzuca artykuł W oparach absurdu (5 dni temu) Z. Kostka: Odrzuca artykuł Wspomnienie ..." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: Hahaha - działalność hurtowników idiotopodobnych: http://www.eioba.pl/u112833/podobny Ten akurat nie ma żadnego w tym interesu, ale zagryź kogoś dla przyjemności. Czemu nie. Poziom mu chyba spadł poniżej 2 promili, albo nie potrafi zapłodnić pożyczki. " do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: hahahahaha - ' Ostatnie podrygiwać rozmowy z podobnym ... Obaj podrygujecie jak mój z moją. Weźcie sobie pożyczkę u andersona by zapładniać kapitał." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   " Przepraszam cię Zbigniewie. Teraz dopiero przy dziennym świetle rozpoznałem cię na tym zdjęciu. To nie miss Szczecina a mister Szczecina - nasz Kostka. Tak czy inaczej wyglądasz na chorego. Chyba z nienawiści, bo twarz masz taką purpurową ze złości. Dobrze, że masz tyle koleżanek. Szczerzą zęby. Jest więc szansa, że cię zagryzą i nie będziesz się musiał zbyt długo męczyć na eioba." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   Odrzuca artykuł Barwna historia PRL-owskiego Szczecina  (7 dni temu)
Hamilton:   "No cóż Kostka czas na odrzucenia. Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem. Nie darowałbym sobie gdybym nie odpowiedział na twój słuszny apel." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Koriolan: żegnaj, ale nie płacz. Jutro wraca z urlopu odchamiającego krzywy Maniek. Pogadacie jak gentlemenel z gentelmenelem." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: hahahaha - spróbuj dołączyć do jego zasady, która pozwoli ci na prowadzenie tego kapitału dla zapładniać. Bądź wreszcie zasadniczy. Uwielbiasz taki poziom merytoryczny i artystyczny." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@Zdzisław Sadowski: Zdzisiu na twoim miejscu bym się tak nie mądrował z tym spamem, bo wychodzisz na durnia: Odrzucili Z. Kostka Nie nadaje się Zdzisław Sadowski Spam blyskotka Spam zgred Spam Kobranoc Spam Joanna, Elżbieta S. Nie nadaje się http://www.eioba.pl/a/5p7u/ryzy hahahahaha - chyba, że odrzuciłeś ze zwykłej złośliwości i zawiści, bo sam nie jesteś już w stanie nic mądrego napisać." do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)
Hamilton:   "@podobny: coś dla ciebie andersson Więc jestem gotów udzielić ci pożyczki między 1000 € i 250 000 €, ponieważ kapitał wynosi 6.500.000 €; do zrobienia pożyczki między osobami prywatnymi pozwolą mi na prowadzenie tego kapitału dla zapładniać. Moje oprocentowanie wynosi 2% w zależności od kwoty pytaj, ponieważ będąc konkretnym, nie chcę naruszać prawa lichwy. Pozdrawiam. " do artykułu Niepiśmienni „mistrzowie” odrzuceń artykułów.  (7 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: 12 godz. temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.527.920
Wyświetlenia artykułów: 1.381.941
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 42.539
Przeczytane artykuły: 1272
Ocenione artykuły: 2190
Komentarze: 11916
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska