Login lub e-mail Hasło   

Hamilton
Wcześniejsze wpisy
Hamilton:   "@jotko49: wszędzie dopatrujesz się ukrytych intencji, zdrady, oszustw, wszyscy nas okradają w tej Unii. UE to 27 krajów, a 26 jest tam tylko po to by szkodzić Polsce. Jesteś i pozostaniesz bardzo nieszczęśliwym człowiekiem z takim podejściem do życia. Próba obrócenia czegoś w żart traktowana też jest przez ciebie jak niewybaczalna obelga i zamach.. Rozchmurz się, uśmiechnij, żyj i daj żyć. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: niezbyt precyzyjnie to napisałeś ale to ja jestem winien, że tak to też można zrozumieć. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: cytuję oryginał : 'Błąd psychiki jak kilkadziesiąt podobnych, raczej nabyty ( wychowawczy, środowiskowy itp.) także możliwość błędu genetycznego.' " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (13 dni temu)
Hamilton:   "Ło matko świnto jakbym czytoł 'Komsomolskaje Prawde' o towarzyszu Breżniewie. No to przed nami świetlana przyszłość. A już się bałem, bo miał być chaos. " do artykułu Proroczy sen Trumpa.  (13 dni temu)
Hamilton:   "Ty świstak jesteś znany przepowiadacz : http://www.eioba.pl/a/1wd1/czy-szwajcaria-zbankrutuje-jak-islandia-martwia-sie- niemcy Palec boży tobą kieruje. Tys nasz Nostraswistek eioba." do artykułu Palce chaosu i palec Boga.  (13 dni temu)
Hamilton:   "Osobista refleksja : czyim ty jesteś agentem panie Plagiatonie Kopiarski? O kuźwa narodowy patriotyzm na stadionach. Kibol wyklęty i patriota naćpany. Lekarz, bo w przedszkolu bawił się z koleżanką w doktora." do artykułu Czy to jest głupota a może już wroga działalność przeciwko Polsce ?.  (13 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: okopy, zasieki z drutu kolczastego na granicach, każdy pepeche i strzelanie do cudzoziemców. I Polska mocarstwem. Kim Un Yes na tronie i pełnia szczęścia. Ok. 60 % zdrajców narodu co nie chcą dobrej zmiany się zamknie w obozach. Z tych 40 co jeszcze chce połowa też przestanie chcieć. I wreszcie zostaną tylko prawdziwe Polaki. A te będą już takie uczciwe, że będą robić za darmo po 24 godziny." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: też nie rozumiem jak błąd genetyczny może być nabyty." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: sędziów jest ok. 10 tys. Jeśli znajdziemy 100 sędziów głupich, sprzedajnych i niekompetentnych to 9900 wypierdalamy i zaczynamy od nowa ? Potem lekarze, pielęgniarki, policjanci, rowerzyści, mechanicy, lotnicy, złotnicy i spadochroniarze. Dobry pomysł na reformy. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: z nerwów to i z pełnym magazynkiem można chybić. Wpierw się troszkę uspokój, bo będziesz żył 100 lat." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: skąd w tobie tyle złości ? Myślę, że ciebie nic i nikt nigdy nie zadowoli. Dlaczego uważasz, że wszyscy są ludźmi złej woli i mają najgorsze intencje ? Sam siebie chyba krzywdzisz." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: zastanów się czy warto się tak podniecać. Ja mam swoją ulubioną modlitwę. Boziu daj mi pokój ducha tam gdzie nic nie mogę zrobić, daj mi zapał i siły by zmienić to co mogę i daj mi mądrość by odróżnić jedno od drugiego. Najlepsze lekarstwo na nadciśnienie." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: no to na koniec. Ostatnio bulwersuje taka oto sprawa. Komornik ściga 11 letnia dziewczynkę za długi ojca. To ok. 10 mln zł. Też nie cierpię komorników. Tyle, że komornik musi. Bo tak stanowi prawo. A prawa nie stanowią ani komornicy ani sędziowie. Prawa ustala Sejm i Senat. A projekty ustaw pisane są w ministerstwach. Bardzo często sędziowie dostają po łapach za nie swoje grzechy. Sędzin ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Remigiusz Fajfer: jak można dzięki inercji ekonomicznej coś wygospodarować ? Toż to cud na światową skalę." do artykułu Dobrobyt sponsorowany z 500+.  (14 dni temu)
Hamilton:   "Taki sam efekt albo lepszy można było uzyskać podwyższając kwotę wolną od podatku dla mniej zarabiających ze szczególnym uwzględnieniem rodzin wielodzietnych. Tylko wtedy rząd by nic nie 'dawał' i efekt propagandowy w d.... A tak i poseł i posłanka i pierdzący w stołek członek zarządu za 20 miesięcznie też się załapie. Nie mówiąc o dodatkowych urzędnikach weryfikujących i sprawdzających wnioski." do artykułu Dobrobyt sponsorowany z 500+.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: ja też nie cierpię Jachiry ale to nie powód aby wystrzelać całe PO. Za Kryśke co została sędziną PISu też nie rozstrzelam. Nie wiem czy wiesz ale pani prezes TK została sędziną w 1987 r. I tacy sędziowie panu ZZ nie przeszkadzają. O Piotrowiczach nie wspomnę. Licytacje niczego nie zmienią i nie naprawią. Ja mam wrażenie, że tu wcale nie chodzi o żadną reformę. To ambicyjki 'mężów stanu'. ..." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: jak już wymienią wszystkich sędziów na swoich to wszyscy sędziowie będą krystalicznie uczciwi, kompetentni, nieprzekupni i każdy z sądu będzie wychodził uradowany z wyroku jak klaun w cyrku. Ile ty masz lat ? Strzelanie do naczelników stacji nie jest reformą. Reforma polega na modernizacji linii kolejowej. Niedługo Sąd Najwyższy nie będzie kurwa miał prawa ukarać za przejście na czerwonym bez zgody Naczelnika." do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: zakrawarski jest znany z obiektywizmu. - przepraszam czy evergreeny są wiarygodne ? I zakrawa dostaje padaczki i sraczki z wciekłosci na take hamstfo. *uje mogą być a najlepi to jak co drugie słowo 'sranie i dupa'. Wtedy wpada w zachwyt i pisawa wiersowane i rymowane poematy. Ot pocywa yntelektualnie." do artykułu Kosciol katolicki boi sie prawdy !.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@jotko49: myślę, że takich jak ty bardzo łatwo przekonać hasełkami typu 'be sędziowie, bić sędziów'. W miejsce sędziów wstaw sobie cokolwiek, bo to metafora. To nie jest oznaka siły. To podatność na prymitywną propagandę. " do artykułu Luftwaffe utworzono w Związku Radzieckim.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: styl głęboko bezmyślnego Mirka spadającego z wysokiego krzesła w San Tesco Bar w ramiona ukochanych bakterii z błogosławieństwem grawitacji." do artykułu Kosciol katolicki boi sie prawdy !.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Dr Jekkyl i pan Hyde: to wygląda na łosficunego albo óconego rencistem co to żadnej pracy siem nie skala. Awangarda naroda co to ciongnom gospodarkiem polski i eiob na wyrzyny." do artykułu Kosciol katolicki boi sie prawdy !.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Serpico: nie męcz go. On na poprawę 'nostalgiczy' w tytule potrzebuje 3 lat jak się spręży umysłowo na jakimś zgrupowaniu dla 'ćfierćyntelygentuf' a ty mu takie zadania. Zabijesz go." do artykułu Kosciol katolicki boi sie prawdy !.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: na stałe to ty chyba zaczynasz tu szorować tyłkiem o dno. Nie czujesz, że robisz z siebie ......." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@zakrawarski: beje cytowanie swinek to wiepsz blenduf nie narobi." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)
Hamilton:   "@Dr Jekkyl i pan Hyde: korzystajmy więc i uczmy się ortografii, interpunkcji, stylistyki, eleganckawych slowuf i formatowania tekstuf. Jedyna okazja. Takych ócycieluf jusz nie beje na eiob." do artykułu Sztuka teatralna pt. Sracze ! Nostalgiczy powrót do Sraczy Wybitnych.  (14 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: sting
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 01/11/2009

Statystyki
Punkty: 1.657.018
Wyświetlenia artykułów: 1.473.051
Obserwujący użytkownicy: 62
Odwiedziny profilu: 53.661
Przeczytane artykuły: 541
Ocenione artykuły: 2292
Komentarze: 20733
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska