Login lub e-mail Hasło   

superoszpunek
Wcześniejsze wpisy
superoszpunek:   "Bardzo trafnie ujęte. I postacie pierwszoplanowe prawie każdej religii pokazywali swoim życiem, że nie należy spoczywać na laurach i należy rozwijać siebie oraz swój rozwój duchowy. " do artykułu Skąd się bierze wiara II ?.  (08/06/2012)
superoszpunek:   "' Porządek starał sie zaprowadzić Bóg z Mojżeszem a póżniej Jezus' - rozumiem chęć i serce do obrony religii której jest Pan zapewne wyznawcą jednak stwierdzenie że te' postacie' chciały zrobić porządek jest dla nich samych i dla ich wyznawców swojego rodzaju obrazą bądź nieumiejętnym niezrozumieniem. Nie mając oczywiście nic złego na myśli do Pańskiej osoby uważam ze Bóg niekoniecznie chce robić ..." do artykułu Skąd się bierze wiara II ?.  (08/06/2012)
superoszpunek:   "Czy te fakty są prawdziwe czy nie? I tak nie należy mylić Boga, Istoty Najwyższej, Siły Najwyższej itd. z INSTYTUCJĄ KOŚCIOŁA. To są zwykli ludzie mający nietypową pracę. Wcześniej byli bardziej postrzegani jako Państwo, dlatego tak jak wiele narodów w historii mordowali, prowadzili politykę ekspansywną, wydawali dziwne dekrety (często złe dla człowieka). Teraz Kościół jest bardziej jak nietypowa ..." do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (08/06/2012)
superoszpunek:   "Większość komentujących sytuację w Polsce jest tak nastawiona że w jakim kraju by nie mieszkali to by było źle a winnymi by byli wszyscy naokoło. " do artykułu Tak kończy się Polska..  (08/06/2012)
superoszpunek:   "No i co że wyjechał??? Ma siedzieć całe życie w jednym kraju? Nowy kraj, inni ludzie nowe perspektywy rozwoju. Nawet jak w jakimś kraju jest dobrze to dlaczego nie zobaczyć innych jeżeli pojawia się taka możliwość. Polska to może i cierpi lecz nie tylko na tym, tylko na troche ograniczonym podejściu człowieka do człowieka. Ja rozumiem że ojciec tęskni ale jak kocha (a nie zazdrosci ze jemu sie nie ..." do artykułu Tak kończy się Polska..  (08/06/2012)
superoszpunek:   " Bardzo proszę o nie używanie mojego pseudonimu na żadnych forach oraz stronach internetowych (tj. Roszpunek) Polecam pobudzić swoją kreatywność i nie ściągać tego co inni wymyślili." do artykułu Białe małżeństwo.  (07/06/2012)
superoszpunek:   " Bardzo proszę o nie używanie mojego pseudonimu na żadnych forach oraz stronach internetowych (tj. Roszpunek) Polecam pobudzić swoją kreatywność i nie ściągać tego co inni wymyślili." do artykułu Pięknie niewierzący.  (07/06/2012)
superoszpunek:   " Bardzo proszę o nie używanie mojego pseudonimu na żadnych forach oraz stronach internetowych (tj. Roszpunek) Polecam pobudzić swoją kreatywność i nie ściągać tego co inni wymyślili." do artykułu Zatrute źródło: masoneria.  (07/06/2012)
superoszpunek:   "Bardzo proszę o nie używanie mojego pseudonimu na żadnych forach oraz stronach internetowych (tj. Roszpunek) Polecam pobudzić swoją kreatywność i nie ściągać tego co inni wymyślili." do artykułu Cała prawda o kalendarzu Majów.  (07/06/2012)Akcje

Informacje podstawowe
Login: superoszpunek
Ranga:
Ost. logowanie: 08/06/2012
Zarejestrowano: 07/06/2012

Statystyki
Punkty: 12
Odwiedziny profilu: 1.171
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 9
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska