Login lub e-mail Hasło   

swistak

Polityka to porywajaca wizja rozwoju cywilizacji, jak dotychczas zawsze żle kończąca się dla człowieka gdy straci wiarę w Boga. Don Kichot zmienił świat ciut na lepsze, bo mimo woli, wyedukował biednego Sancho Panse w kierunku altruizmu i empatii

Wiem co odczuwał Jezus, gdy mówił, że szkoda rzucać perły wieprzom. Byłem takim wieprzem i wiem jak trudno bez Jego łaski zmienić się na lepsze. Ja pokutuję, uświęcany dzięki cierpieniu, bo trudno się z boku przyglądać, z dziką satysfakcja jak lemingi lezą z własnej woli w ogień anihilacji jaki czeka na potępione dusze i anioły zamienione w demony na Sadzie ostatecznym. Drwina z Jezusa pochodzi w prostej linii od Szatana chorego z wście... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
swistak:   Nowy artykuł Lewackie duraczenie we Francji  (5 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Węgry rozprawią się z fundacjami Sorosa.  (6 dni temu)
swistak:   "https://gloria.tv/video/BusKK1vk4Riz1aLzLeBseUk2J Polecam Twojemu Ojcu!" do artykułu Budujemy miasto....  (7 dni temu)
swistak:   "Wklejanie tego tsunami tylko wypycha inne arty " do artykułu Księga Rodzaju 28,1-4.  (8 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Nowa nauka islamu  (8 dni temu)
swistak:   Popularny artykuł: Mlecz wyleczy z raka  (10 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Mędrcy i głupcy w Bożym Objawieniu  (12 dni temu)
swistak:   "Błąd to grzech pierworodny, gdy człowiek wypiął się na Boga tak jak Jezierski w tym arcie!" do artykułu Błąd.  (12 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Nie jesteśmy sami.  (12 dni temu)
swistak:   "Mamy Anioła Stróża i wiele innych duchów opiekuńczych z transcendentnych cywilizacji. Teleskop nie wykryje cywilizacji duchowej!" do artykułu Nie jesteśmy sami..  (12 dni temu)
swistak:   "Kochaj Boga tak jak On ciebie a będziesz zdrów Marcinie!" do artykułu Jak uleczyć samego siebie.  (12 dni temu)
swistak:   "@Skalny Kwiat: Daliśmy się wpuscić w kanał picia herbaty i kawy. " do artykułu Mlecz wyleczy z raka.  (12 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Mlecz wyleczy z raka  (14 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Podobno diabeł nie istnieje  (15 dni temu)
swistak:   "https://www.youtube.com/watch?v=0TswGyyaagc" do artykułu Najwięcej pedofilów jest w polityce.  (15 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Nauka oparta jest na dowodach, więc się nie myli!  (15 dni temu)
swistak:   "Co na to teoria ewolucji, religia dla ateistów!" do artykułu Życie po śmierci – między wiarą a nauką.  (16 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Życie po śmierci – między wiarą a nauką  (16 dni temu)
swistak:   "@Koriolan: Mao, Stalin, Hitler, Polański, hindusi uperawiajacy kulturową pedofilię i cała seksualna turystyka z europy zachodniej do Azji to za mao http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rozbito-najwieksza-na-swiecie-siatke-pedofilow/ h3svm Ten co trzyma jak struś głowę w piasku nadstawia tyłki swoich dzieci" do artykułu Najwięcej pedofilów jest w polityce.  (18 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Sen kanibala...  (18 dni temu)
swistak:   "A co z niestrawnością, toksycznością, o braku przepisów kulinarnych nie wspominając?" do artykułu Sen kanibala....  (18 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Kanibalizm (współcześnie)  (18 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: swistak
Ranga:
Ost. logowanie: 5 dni temu
Zarejestrowano: 23/09/2008

Statystyki
Punkty: 825.031
Wyświetlenia artykułów: 787.822
Obserwujący użytkownicy: 28
Odwiedziny profilu: 39.561
Przeczytane artykuły: 5
Ocenione artykuły: 2846
Komentarze: 6661
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska