Login lub e-mail Hasło   

swistak

Polityka to porywajaca wizja rozwoju cywilizacji, jak dotychczas zawsze żle kończąca się dla człowieka gdy straci wiarę w Boga. Don Kichot zmienił świat ciut na lepsze, bo mimo woli, wyedukował biednego Sancho Panse w kierunku altruizmu i empatii

Wiem co odczuwał Jezus, gdy mówił, że szkoda rzucać perły wieprzom. Byłem takim wieprzem i wiem jak trudno bez Jego łaski zmienić się na lepsze. Ja pokutuję, uświęcany dzięki cierpieniu, bo trudno się z boku przyglądać, z dziką satysfakcja jak lemingi lezą z własnej woli w ogień anihilacji jaki czeka na potępione dusze i anioły zamienione w demony na Sadzie ostatecznym. Drwina z Jezusa pochodzi w prostej linii od Szatana chorego z wście... więcej informacjiDzisiaj
swistak:   Nowy artykuł Grzech pierworodny  (10 godz. temu)
swistak:   Nowy artykuł Wyrzuć telewizor!  (11 godz. temu)
Wczoraj
swistak:   "Ciało jest świątynią Stwórcy. W nim też kołacze się nasza dusza odsiadująca wyrok dożywocia. Bez wzajemnej Miłości do Jezusa, Ducha i Ojca wszystko szwankuje. Zdrowie fizyczne i psychiczne. Mądrością jest więc służenie Bogu w realizacji Jego planu zbawienia wszystkich dusz, inkarnowanych w ludzkie ciała, po to by nauczyły się gardzić grzechem, na resztę życia, czyli na wieczność. Pozdrowienia i ży ..." do artykułu Nie wyrzucajmy pieniędzy.....  (dzień temu)
swistak:   Głos na artykuł Pięćdziesiąt lat oszustwa jajczarskiego.  (dzień temu)
swistak:   Głos na artykuł Uchodźcy – no problem  (dzień temu)
swistak:   Głos na artykuł Inteligencja (IQ) już nie jest w cenie?  (dzień temu)
swistak:   Głos na artykuł Tylko się nie śmiejta.  (dzień temu)
swistak:   Głos na artykuł Polska jest niemiecką kolonią medialną.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
swistak:   "http://www.eioba.pl/a/1vp8/mandala-milosci-jak-swiatlowodem-energii-zycia-laczy- wszystkie-zywe-istoty" do artykułu Centrum sterowania..  (11 dni temu)
swistak:   "@zakrawarski: to coś dla ciebie jak lubisz żuć flaka, bo mu już nie staje" do artykułu Co tam panie w Kaczystanie. Sukces..  (11 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Brzydkie słowo "zdrajca" ?  (12 dni temu)
swistak:   "Ze względu na wielkość mózgu autor arta kwalifikuje się by go prowadzić do szczania" do artykułu Co tam panie w Kaczystanie. Sukces..  (12 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Na Dzień Mężczyzny :)  (13 dni temu)
swistak:   "Nieskończone poczucie humoru ma Bóg stwarzając nas na Swój obraz i podobieństwo. Dał nam wolną wolę wyboru dobra albo zła. Dziś mamy dobrą eutanazję i zły ograniczający wolność dekalog. Pycha spycha nas z drogi do Nieba.Pokory nam trzeba jak powietrza i chleba. Nadrobiłem brak rymów. Pozdrowienia!" do artykułu Na Dzień Mężczyzny :).  (13 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Z komunistycznego deszczu pod marksistowską rynnę  (14 dni temu)
swistak:   "http://www.eioba.pl/a/5dit/we-wlasnym-sosie" do artykułu Słudzy czarnego boga - kościół rzymski..  (14 dni temu)
swistak:   "http://www.eioba.pl/a/5dit/we-wlasnym-sosie" do artykułu Kościół rzymski chroni zbrodniarzy..  (14 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł "Milczenie" zagłuszonych sumień  (15 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Litera prawa i duch prawa  (15 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: swistak
Ranga:
Ost. logowanie: 11 godz. temu
Zarejestrowano: 23/09/2008

Statystyki
Punkty: 856.577
Wyświetlenia artykułów: 819.230
Obserwujący użytkownicy: 28
Odwiedziny profilu: 40.666
Przeczytane artykuły: 1
Ocenione artykuły: 2870
Komentarze: 6674
© 2005-2016 grupa EIOBA. Wrocław, Polska