Login lub e-mail Hasło   

swistak

Polityka to porywajaca wizja rozwoju cywilizacji, jak dotychczas zawsze żle kończąca się dla człowieka gdy straci wiarę w Boga. Don Kichot zmienił świat ciut na lepsze, bo mimo woli, wyedukował biednego Sancho Panse w kierunku altruizmu i empatii

Wiem co odczuwał Jezus, gdy mówił, że szkoda rzucać perły wieprzom. Byłem takim wieprzem i wiem jak trudno bez Jego łaski zmienić się na lepsze. Ja pokutuję, uświęcany dzięki cierpieniu, bo trudno się z boku przyglądać, z dziką satysfakcja jak lemingi lezą z własnej woli w ogień anihilacji jaki czeka na potępione dusze i anioły zamienione w demony na Sadzie ostatecznym. Drwina z Jezusa pochodzi w prostej linii od Szatana chorego z wście... więcej informacjiDzisiaj
swistak:   "a Gorbaczow paniał, jak mu pierdzielneło 13 maja w bazie okrętów w Siewieromorsku!" do artykułu Objawienia fatimskie z perspektywy prawosławia.  (6 godz. temu)
swistak:   Nowy artykuł Salon masażu ego lewackich feministek  (8 godz. temu)
swistak:   Głos na artykuł Cnoty serca  (9 godz. temu)
swistak:   Nowy artykuł Jak gardzić grzechem  (9 godz. temu)
swistak:   "Piszesz tak jakbyś nigdy nie widział opętanego człowieka. Przyczyną opętania są demony. " do artykułu Cnoty serca.  (9 godz. temu)
swistak:   Głos na artykuł Klasyfikacja  (9 godz. temu)
swistak:   "Pycha nie pozwala tępakom wyjść z głupoty." do artykułu Klasyfikacja.  (9 godz. temu)
swistak:   Głos na artykuł Czakra Serca  (10 godz. temu)
swistak:   "Bez listka figowego widać, że trolle, lemingi, lenie i zboczeńcy wymrą bezpotomnie. Bóg ma czas i jest cierpliwy, by Mu nikt nie mieszał w wieczności." do artykułu Czakra Serca.  (10 godz. temu)
Wczoraj
swistak:   "Gówniany art w którym mózg autora defekuje swoją zawartość!" do artykułu Grzdyle, wroble, lamy i inne świniopasy.  (dzień temu)
swistak:   "Niech sprzedadzą roszczenia mafii reprywatyzacyjnej" do artykułu Polska powinna wprowadzić nadzwyczajne prawa w kwestii zwrotu mienia Żydom.  (dzień temu)
swistak:   "Harcerstwo przy tych barankach i owieczkach to bestie nacjonalizmu." do artykułu List Prezydenta Lecha Kaczyńskiego do loży masońskiej B’nai B’rith.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
swistak:   Głos na artykuł Członkowie i wolontariusze Waffen-SS:  (7 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Unia w czerwonych malinach  (7 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Święty Andrzej Bobola potrafi się obronić  (11 dni temu)
swistak:   "Pofruńcie sobie na jakieś gówno, bo Kościół to jeszcze nie padlina!" do artykułu Wiosna Kościoła Katolickiego.  (12 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł A u Niemców nadal zima  (12 dni temu)
swistak:   "@Janusz Nitkiewicz: Łojoj! zabolało?" do artykułu Lemingu z eioba! Na ile jesteś czerwony?.  (12 dni temu)
swistak:   "Skoro stoi i basta, to nie stękaj i nie jęcz w konwulsjach, bo dostaniesz wylewu albo zawału zanim się pojednasz z Bogiem!" do artykułu Przeznaczenie, a prawda?.  (12 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Wiosna Kościoła Katolickiego  (12 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Lemingu z eioba! Na ile jesteś czerwony?  (13 dni temu)
swistak:   "@szubrawiec: Jest! Bóg stworzył małpę, a ta po zapłodnieniu in vitro, urodziła Hamiltona" do artykułu NDE świadectwo transcendencji.  (14 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: swistak
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 23/09/2008

Statystyki
Punkty: 894.283
Wyświetlenia artykułów: 856.451
Obserwujący użytkownicy: 28
Odwiedziny profilu: 42.011
Przeczytane artykuły: 14
Ocenione artykuły: 2925
Komentarze: 6743
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska