Login lub e-mail Hasło   

swistak

Polityka to porywajaca wizja rozwoju cywilizacji, jak dotychczas zawsze żle kończąca się dla człowieka gdy straci wiarę w Boga. Don Kichot zmienił świat ciut na lepsze, bo mimo woli, wyedukował biednego Sancho Panse w kierunku altruizmu i empatii

Wiem co odczuwał Jezus, gdy mówił, że szkoda rzucać perły wieprzom. Byłem takim wieprzem i wiem jak trudno bez Jego łaski zmienić się na lepsze. Ja pokutuję, uświęcany dzięki cierpieniu, bo trudno się z boku przyglądać, z dziką satysfakcja jak lemingi lezą z własnej woli w ogień anihilacji jaki czeka na potępione dusze i anioły zamienione w demony na Sadzie ostatecznym. Drwina z Jezusa pochodzi w prostej linii od Szatana chorego z wście... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
swistak:   "Modlisz się do niewłaściwego zbója. Ten właściwy też czmychnął do nieba!" do artykułu Uśmiechnij,dłużnej pożyjesz!.  (dzień temu)
swistak:   Głos na artykuł Mój świat...  (dzień temu)
swistak:   "Ja, to często rozum, terroryzujący duszę światopoglądem zbudowanym za pomocą zmysłów, bezradnych wobec transcendencji. Wiara to dar łaski kończącej ten proceder. To uruchomienie oczu duszy, jej serca. To akt przepoczwarzenia gąsienicy w Motyla. kończący proces konsumpcji ziemskiej zieleniny na rzecz duchowego nektaru. Smacznego tego co duchowego Marcinie! " do artykułu Mój świat....  (dzień temu)
swistak:   Głos na artykuł Nie wracaj do ..  (dzień temu)
swistak:   "Marcinie! Zastępując sobie Twoje WIEM słowem WIARA już żyje się w Bogu i Bogiem. Pozdrowienia!" do artykułu Nie wracaj do ...  (dzień temu)
swistak:   Głos na artykuł Polskie okręty płyną do Mińska.  (5 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł I po co to wszystko było!?  (8 dni temu)
swistak:   Odrzuca artykuł Polacy zakładnikami kościoła katolickiego  (8 dni temu)
swistak:   "@Katarzyna Wasik: Wiara to dar, czyli łaska od Boga. Pyszni i przemądrzali nigdy o nią nie poproszą. To selekcja do zbawienia. Trudno byłoby Bogu przez wieczność obcować z taka armią lucyferów! " do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (8 dni temu)
swistak:   Odrzuca artykuł Wielka ściema  (8 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Moja Miłość...  (11 dni temu)
swistak:   "Miłość to bezinteresowne pragnienie szczęścia dla Adama i Ewy. Dopiero katapultowani z raju uświadomili sobie, że byli szczęśliwi. Czyli do szczęścia potrzebujemy raju. Zostaliśmy odkupieni z Miłości i przez Miłość możemy być zbawieni. Ona jest przepustką do nieba. Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie, ...........ci co niczego nie pragną ..." do artykułu Moja Miłość....  (11 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł "Nie śpię, bo trzymam kredens. Twórczy kredens..."  (11 dni temu)
swistak:   "Trzymając swój kredens marzę, aby mój świat był tylko wirtualna projekcją, tylko dla mnie, a Bóg dobry i sprawiedliwy nie miał realnej odpowiedzialności za nienawiść, bestialstwo i okrucieństwo moich bliżnich. By to co przeżywamy, było tylko po to, by obrzydzić nam grzech w każdej postaci na wieczność. Wysłuchaj mnie Panie Boże!" do artykułu "Nie śpię, bo trzymam kredens. Twórczy kredens...".  (11 dni temu)
swistak:   "Świadomość Azjaty kształtuje bat, a potem byt, a powinien Bóg Honor i Ojczyzna!" do artykułu Szabelka rodem z Kresow.  (12 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Creme dla la Kreml  (12 dni temu)
swistak:   "Rosja to azjatycka mentalność, jebać słabszych i płaszczyć się jak dupowłaz przed silniejszymi. Dlatego człowiek sprawiedliwy i uczciwy nie ma tam czego szukać poza kulką w tył głowy." do artykułu Creme dla la Kreml.  (12 dni temu)
swistak:   "@szubrawiec: jak psa do jeża. Chociaż święci i mistycy odbywali duchowe podróże do nieba, jak i podróże w czasie jak Maria Valtorta." do artykułu Mężczyzna który doświadczył śmierci klinicznej..  (12 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł strony...?  (12 dni temu)
swistak:   "Jezus uznał akt narodowej intronizacji w Łagiewnikach i czuwa, by to co złe wyszło nam Polakom na dobre!" do artykułu strony...?.  (12 dni temu)
swistak:   "http://www.nderf.org/Polish/mellon_thomas_nde_polish.htm" do artykułu Mężczyzna który doświadczył śmierci klinicznej..  (12 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Mężczyzna który doświadczył śmierci klinicznej.  (12 dni temu)
swistak:   Nowy artykuł Miłosierdzie  (14 dni temu)
swistak:   Głos na artykuł Zbędna wiedza  (16 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: swistak
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 23/09/2008

Statystyki
Punkty: 961.516
Wyświetlenia artykułów: 923.520
Obserwujący użytkownicy: 29
Odwiedziny profilu: 43.648
Przeczytane artykuły: 8
Ocenione artykuły: 2952
Komentarze: 6771
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska