Login lub e-mail Hasło   

swistak

Polityka to porywajaca wizja rozwoju cywilizacji, jak dotychczas zawsze żle kończąca się dla człowieka gdy straci wiarę w Boga. Don Kichot zmienił świat ciut na lepsze, bo mimo woli, wyedukował biednego Sancho Panse w kierunku altruizmu i empatii

Wiem co odczuwał Jezus, gdy mówił, że szkoda rzucać perły wieprzom. Byłem takim wieprzem i wiem jak trudno bez Jego łaski zmienić się na lepsze. Ja pokutuję, uświęcany dzięki cierpieniu, bo trudno się z boku przyglądać, z dziką satysfakcja jak lemingi lezą z własnej woli w ogień anihilacji jaki czeka na potępione dusze i anioły zamienione w demony na Sadzie ostatecznym. Drwina z Jezusa pochodzi w prostej linii od Szatana chorego z wście... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
swistak:   "Byłem ateistą ,który uważał ,że religia to opium dla mas .Po opuszczeniu ciała przeżyłem pozytywny szok jak wielu ludzi .Dzieje się tak w sytuacjach zagrożenia życia, gdzie adrenalina działa jak katapulta na świadomość/Duszę/ by ta z zewnatrz bez bólu i szoku obserwowała co dzieje się z ciałem np. spadającym ze stoku, obijajacym się o głazy .Mam post o NDE zachęcam do lektury / Mandala Miłości/ " do artykułu Naukowcy, którzy nie bali się wierzyć.  (25/10/2008)
swistak:   Nowy artykuł Tajemnica Wall Street zdemaskowana  (25/10/2008)
swistak:   Popularny artykuł: Tajemnica Wall Street zdemaskowana  (25/10/2008)
swistak:   "Kazda armia ma bohatersko bronic władzy przed gniewem nieuzbrojonych w czołgi obywateli .Na polach bitewnych przeważnie błażni się wobec wroga jak nie taktyką to strategią .Dlatego z uwagą czekam na rozwój sytuacji w USA .Czy zastrzelą Obame i wprowadzą stan wojenny, czy sfałszuja wybory i po zamieszkach tez wprowadzą stan wojenny .Moim zdaniem nie powinni zadzierać z uzbrojonym społeczeństwem ." do artykułu Myśliwce.  (24/10/2008)
swistak:   Głos na artykuł 10 przykazań dla Ciebie  (24/10/2008)
swistak:   "Popieram Zuzankę ! Bardzo łatwo przenieść w ten sposób florę bakteryjna z jelita grubego do pochwy i kłopot na wiele lat leczenia . Podobnie jak wprowadzenie do obytu jakiś kremów moze uczulać ,uszkodzenie jelita trudno się goja. Seks to nie wszystko " do artykułu 10 przykazań dla Ciebie.  (24/10/2008)
swistak:   "Musimy poczekac co wyleci z karambolu protonów w zderzaczu hadronów . Komórka macierzysta materii czyli cząstka Boga ? Skorzystalem z linka " do artykułu Naukowcy, którzy nie bali się wierzyć.  (24/10/2008)
swistak:   "Kiedyś popełniłem pare wierszy a propo , mysle ,ze Cie ucieszą Zakochani są ostrożni jak jeże Stroszą kolce jak piórka i tokują Pławią się w komplementach Ukryte pragnienia maskują Śmieszność może zabić Najszczersze intencje Naiwne serce krwawi Przy lada ukłuciu Pi ..." do artykułu Kim jesteś mężczyzno?.  (23/10/2008)
swistak:   Głos na artykuł Kim jesteś mężczyzno?  (23/10/2008)
swistak:   Głos na artykuł Ekosystem elektromagnetyczny  (23/10/2008)
swistak:   "Panie Januszu ! Smog EM , promieniowanie kosmiczne dziurawi skafandry kosmonautów swobodnie przenikając przez ich ciała , w tym elektromagnetyczne, burze magnetyczne na Słońcu, promieniowanie gamma pozostałóść wybuchu supernowych itp. Człowiek jest dla promieniowania mgiełką materii .Dopiero napromieniowanie seria z kałacha daje negatywne skutki .Żyjemy i tak dwa razy dłużej niz przodkowie, a ..." do artykułu Ekosystem elektromagnetyczny.  (23/10/2008)
swistak:   Głos na artykuł Myśliwce  (23/10/2008)
swistak:   "Moim zdaniem ludziom jest wszystko jedno od czego padnie nasza cywilizacja .Czy bedzie to, pandemia grypy, planetoida, automatyczny posmiertnyj odwet rosyjskiego systemu rakietowego broń chemiczna, biologiczna ,wybuch wulkanu i epoka lodowcowa itp. Powinniśmy do sensu zycia zastosować analize wartości z uwzglednieniem tymczasowego charakteru doczesności w zyciu wiecznym .Wyszło mi t ..." do artykułu Myśliwce.  (23/10/2008)
swistak:   Głos na artykuł Teoria superpasożyta  (23/10/2008)
swistak:   "Jestesmy drożdzami produkujacymi bioenergie w łańcuchu pokarmowym jakm i w procesach utleniania .Ponieważ nie wychodziło to dobrze dinozaurom i wiele bioenergi znalazło się i marnowało w ropie i węglu, to po pieprznieciu w Ziemie planetoidą podskoczyła wydajność produkcji CO2, a człowiek okazał sie optymalnym pożytecznym pasożytem " do artykułu Teoria superpasożyta.  (23/10/2008)
swistak:   "Widzę ,ze jesteśmy Panie Grzegorzu w dobrym towarzystwie.Trudniej jest obecnie nauce uzasadnić brak Boga niz jego istnienie ." do artykułu Naukowcy, którzy nie bali się wierzyć.  (23/10/2008)
swistak:   Głos na artykuł Naukowcy, którzy nie bali się wierzyć  (23/10/2008)
swistak:   Głos na artykuł O śmiechu  (21/10/2008)
swistak:   "Panie Januszu ! Zapomniał,Pan o ortodoksach a Ci o tym ,że Bóg ma też poczucie humoru i nie jest pamietliwy, msciwy , ale sprawiedliwy i miłosierny też lubi się pośmiać z przesadnej celebry, głupoty przejętego swa rolą kleru , czyli z tego co nas rozśmiesza. pozdrowienia" do artykułu O śmiechu.  (21/10/2008)
swistak:   "Panie Januszu I Dzięki z wyjaśnienie ." do artykułu Witamina C - nowe doniesienia.  (16/10/2008)
swistak:   "Panie Januszu ! Chyba 90 % masy naszego ciała stanowi woda co pięknie opisał Herbert w 'Diunie' .Dlatego trzeba kochać tą swoja wodę jak i wodę blizniego swego amen " do artykułu Pamięć wody - fakt czy bzdura?.  (14/10/2008)
swistak:   Głos na artykuł Witamina C - nowe doniesienia  (14/10/2008)
swistak:   "Panie Januszu ! Czy mozna łykać ją w tabletkach jako witamine C przy chorobie wrzodowej i nadkwasocie ? " do artykułu Witamina C - nowe doniesienia.  (14/10/2008)
swistak:   "Panie Januszu ! Świnto prawda ! Mój syn do 7 roku zycia idąc spac do matki odruchowo w półśnie ,dokarmiał się i dzieki temu,, prawie do dziś poważnie nie chorował . Ale obciach ! " do artykułu Dlaczego karmić noworodki i niemowlęta mlekiem matki?.  (14/10/2008)
swistak:   "Arturze ! Niech Moc będzie z Toba, tak jak z bohaterami Gwiezdnych Wojen i Władców Pierscieni . W realu sensem życia jest szczęscie jakim jest satysfakcja z madrego dzielenia się z bliznimi Miłością .Miłość nie daje biednym ryb lecz wędke i i krótki kurs łowienia .Miłosć to godność i wolność nie krzywdząca bliznich . To dostęp do wiedzy Bóg Cie kocha bo możesz robic wszystko , bo zaws ..." do artykułu Dzieje myśli o Bogu ... (część III).  (13/10/2008)Akcje

Informacje podstawowe
Login: swistak
Ranga:
Ost. logowanie: 10/12/2018
Zarejestrowano: 23/09/2008

Statystyki
Punkty: 1.363.008
Wyświetlenia artykułów: 1.323.648
Obserwujący użytkownicy: 30
Odwiedziny profilu: 57.480
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2974
Komentarze: 6822
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska