Login lub e-mail Hasło   

szmendryk
Wcześniejsze wpisy
szmendryk:   "''' Szmendryk, znowu piszesz głupoty. ''' Mam nadzieję, że obserwatorzy wątku lepiej sobie radzą z czytaniem ze zrozumieniem. Wyrwałeś z kontekstu zdanie dotyczące metody NAUKOWEJ(!!!). To wcale nie znaczy, że 'mnie się wydaje inaczej' wystarczy, żeby uwiarygodnić swoją tezę. " do artykułu ...o Holendrze i naukowym dowodzie nieistnienia Boga,.  (24/11/2010)
szmendryk:   "''' Moze jeszcze coś dorzuce do mojego punktu widzenia. W tamtych czasach wszyscy palili papierosy, pili wódkę ''' I wszyscy chodzili do kościoła :) Wiem, karmię trola. Komentarze leszkaw świadczą tylko o jego wieku albo wychowaniu pod kloszem. Większości czytających gra ta sama nostalgiczna nuta. To były wspaniałe czasy dla dzieci - rządziła wyobraźnia." do artykułu My, dzieci tamtych rodziców..  (29/10/2010)
szmendryk:   Głos na artykuł My, dzieci tamtych rodziców.  (29/10/2010)
szmendryk:   "O matko. Planowałem właśnie łagodzącego mejla, bo może pojechałem za ostro, ale teraz to mi ręce opadły. '''więc sens ma założenie 50-50''' Otóż nie!!!!! Nie ma żadnego sensu. Sens to by miało takie ustalenie dla 'orzeł czy reszka'. Myślałem, że wyraziłem się jasno. Wygram w totka czy nie wygram? Przykład podałem głównie dlatego, że tutaj znamy model i w miarę poprawnie szacujemy prawdopod ..." do artykułu ...o Holendrze i naukowym dowodzie nieistnienia Boga,.  (22/10/2010)
szmendryk:   "Ośmieszasz się. Pokazałem ewidentny błąd w twoim wnioskowaniu, który świadczy o kompletnym niezrozumieniu rachunku prawdopodobieństwa. Aby szacować prawdopodobieństwo stanów w badanym zbiorze najpierw trzeba zbudować odpowiedni model. W przypadku idealnie wyważonej monety zbliżamy się do 50% na 50%. Jak sobie wyobrażasz takie szacunki dla pytania o istnienie/nieistnienie Boga? Jeśli chcesz ..." do artykułu ...o Holendrze i naukowym dowodzie nieistnienia Boga,.  (21/10/2010)
szmendryk:   "''' Jako że nie można naukowo udowodnić jego istnienia ani jego nieistnienia, to matematyczne prawdopodobieństwo istnienia Boga wynosi dokładnie 1/2, czyli 50% ''' Jako że nie można naukowo udowodnić czy w następnym losowaniu wygram w totka, to matematyczne (sic!) prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1/2, czyli 50%. " do artykułu ...o Holendrze i naukowym dowodzie nieistnienia Boga,.  (21/10/2010)
szmendryk:   Głos na artykuł Wiadomo, o co chodzi.  (15/10/2010)
szmendryk:   "Bez przesady, to tylko copy/paste. Żołnierze są zawsze okrutni, a co można mówić o dzieciach wbitych w mundur z przekonaniem, że są bezkarni i walczą ze zwierzętami. Takie postawy trzeba zawsze piętnować, ale piętnowałbym rząd w Tel-Awiw'ie, któremu w atmosferze stałego zagrożenia udało się uprać mózgi - na szczęście części - społeczeństwa. A Palestyńczycy nie mają łatwo. Nikomu ..." do artykułu Kto to jest Żyd?.  (14/10/2010)
szmendryk:   "A ja po przeczytaniu kolejny raz tego komentarza też coś zrozumiałem - że nic nie zrozumiałaś. Podpięłaś pod artykuł swoją tezę, która więcej mówi o Tobie i Twoich frustracjach, niż o tym artykule. Aż się zarejestrowałem, żeby odpisać.:) Wpisujesz się dokładnie w ksenofobiczny nurt obwiniania lepiej lub gorzej zdefiniowanych „obcych”, na których można zwalić winę za zło tego świata. Przypom ..." do artykułu Kto to jest Żyd?.  (13/10/2010)Akcje

Informacje podstawowe
Login: szmendryk
Ranga:
Ost. logowanie: 03/06/2011
Zarejestrowano: 13/10/2010

Statystyki
Punkty: 24
Odwiedziny profilu: 2.133
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 3
Komentarze: 8
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska