Login lub e-mail Hasło   

Doktor Jekkyl i pan Hyde

Wątp! Wątp we wszystko czym karmi cię społeczeństwo i wszelkie autorytety, nie wierz nikomu, nawet szubrawcom! https://m.youtube.com/watch?v=S8cgNhzeFtI. "Oto ja posyłam was jak owce pomiędzy wilki, dlatego okażcie się roztropni jak węże, a niewinni jak gołębie". Mt. 10:16.Dzisiaj
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@pokrzywiony: A kto tu jest alkoholikiem?" do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (4 godz. temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@pokrzywiony: A Ty drogi Mariuszu będziesz tę agonie pogłębiał? Najlepiej wypierdolić wszystkich oponentów: Serpico, Hamiltona, Liwę, Jotko i Kolo? Tylko kto tu zostanie? Vivi z Oscarem i Dede, ewentualnie Koro z bleblaniem, że życie jest piękne, bo udał wariata i dali mu rentę?" do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (4 godz. temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Serpico: Dzięki Serpek za tę wstawkę o de Mello - już sam zbaraniałem, czy przypadkiem nie jestem ofiarą manipulacji - w tym przypadku przez de Mello. Ale chyba nie. Mańkowi raczej nic nie wytłumaczę - dobry chłopak, ale zabetonowany. PS. Byłem w różnych rejonach Polski i słyszałem różne wersje. Ale do rzeczy. Jak się u was we Wrocławiu mówi; wyjść na dwór czy na pole? Moim zdaniem poprawna forma ..." do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (5 godz. temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "Panie Piotrze, mam prośbę. Proszę powiedzieć córce, że brakuje jej na tym portalu i czy nie zechciałaby do nas wrócić - przynajmniej na jakiś czas. Proszę pozdrowić od szubrawca - powinna wiedzieć o kogo chodzi. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie pana i 'czarownicę' Kaśkę." do artykułu Sen kanibala....  (8 godz. temu)
Wczoraj
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@pokrzywiony: Zaprawdę godne to i sprawiedliwe co piszesz. Nie ma to jak dopierdolić bliźniemu. Jestem z Ciebie dumny. " do artykułu Historia sportu.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "Zgadza się panie Adamie. My ludzie, a już szczególnie Polacy, mamy tendencję do narzekania, marudzenia i zazdroszczenia innym. Zupełnie niepotrzebnie. Każdy z nas jest kowalem swojego losu." do artykułu Dlaczego nie zostałem mistrzem olimpijskim?.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Adam Jezierski: Hamilton ma psa i cylinder. Nie można mieć wszystkiego." do artykułu Historia sportu.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Adam Jezierski: Miłosz był niezłym łamaczem serc, a Szymborska miała kota." do artykułu Historia sportu.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   Obserwuje użytkownika: Remigiusz Fajfer  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Koriolan: Zatem próbujcie dalej. Jestem idiotą i nie tak łatwo do mnie dotrzeć. Potrzebuję czasu." do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Adam Jezierski: To tylko dlatego, że Lewandowski jest prawonożny, a Tokarczuk lewonożna." do artykułu Historia sportu.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Doktor Jekkyl i pan Hyde: A najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że wyzywają wuja od starych dziadów. Tylko, że jak patrzę na focie wujka i pięknej Vivi to nie bardzo wiem, które z nich jest starsze." do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Serpico: Paczaj Serpuś, nieskazitelny Mario stanął w obronie kobiet i skoczył na mnie z pazurkami. Ale czego nie robi się dla pięknej i równie młodej damy jak Vivi - w końcu ma tylko niecałe 50 lat. Zapomniał chłopina, że nie tak dawno naubliżał Liwce, a kobiecina ma już jednak swoje lata. Jak ja kocham ten argument; W OBRONIE PŁCI PiĘKNEJ. Jakież to szlachetne. Trudno. Szubrawce nie dbają o konwenanse i dobre maniery. " do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@pokrzywiony: Szatana wymyślił Bóg - dla takich faryzeuszy jak Ty. Byście się trochę bali;-)" do artykułu Egoizm.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@swistak: Zaryzykuję tezę, (niech Bóg mi wybaczy) że nie ma żadnego Szatana. To tylko bajki, by głupi motłoch się czegoś/kogoś bał. Bóg jest wszystkim. I jakże nieświadomym trudno to zrozumieć. Nie bój Swistaczek - Ty też należysz do dzieci bożych i z racji Twej wiary będziesz zbawion. Ale, na Boga! Porzuć już te pierdoły, których Cię nauczono i wpojono. Jesteś cząstką Boga. Wszelkie dogmaty to szit. Zacznij w końcu żyć i odkryj Boga na nowo." do artykułu Egoizm.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@swistak: Dlaczego krzyża? Jaka jest pewność, że Jezus był przybity do krzyża? Nie odlatuj Swistak." do artykułu Egoizm.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Henear: Racja... chyba, że uświadomią sobie w końcu, że nie są zwykłymi świniami, by takie ścierwo jak człowiek je pożerał." do artykułu Egoizm.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Henear: Tak, masz rację 'młodociany bezrobotny'. Jak to mawiał bodajże Lec; żeby być sobą, trzeba być kimś." do artykułu Egoizm.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   Nowy artykuł Egoizm  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@pokrzywiony: Jak chcesz że mną wejść w polemikę to naucz się najpierw poprawnie pisać. Wykrzyknik stawiamy bezpośrednio po zdaniu kończącym - bez spacji." do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@pokrzywiony: Idź do pracy i nie żeruj na podatnikach." do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@pokrzywiony: ' na to by sobie przyswoić jakieś społecznie potrzebne umiejętności którymi można jakoś zarabiać na życie' - Kpisz sobie ze mnie gnido? Pracuję ciężko na trzy zmiany i mam 3500 PLN na łapę. Nędzna kreaturo, zejdź mi lepiej z oczu i weź się do roboty pasożycie społeczny." do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (dzień temu)
Doktor Jekkyl i pan Hyde:   "@Koriolan: Gdyby był ponadprzeciętne świadomy, wiedziałby, że alkoholizm jest jedynie stanem umysłu i jest wymysłem nieświadomych, i tylko dla nich ma znaczenie. Dla świadomych nie ma już tak błahych ograniczeń." do artykułu Zły Szaman próba nr.2.  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: szubrawiec
Ranga:
Ost. logowanie: 5 godz. temu
Zarejestrowano: 23/02/2017

Statystyki
Punkty: 50.588
Wyświetlenia artykułów: 37.347
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 6.380
Przeczytane artykuły: 381
Ocenione artykuły: 968
Komentarze: 2374
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska