Login lub e-mail Hasło   

szubrawiec
Dzisiaj
szubrawiec:   Głos na artykuł Tylko zwiedzam...  (godzinę temu)
szubrawiec:   "Dlatego chyba de Mello pisze'jeśli chcesz być prawdziwie wolny nie możesz mieć stałego miejsca zamieszkania'Tylko jak żyć bez dachu nad głową Marcinie?No jak się ma na koncie pare zer to można, ale jak się nima?" do artykułu Tylko zwiedzam....  (2 godz. temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Głębia  (14 godz. temu)
szubrawiec:   "@Serpico: ' To powiedz mi 'kolego' co z takimi robić ?'-Pojechać na kolejne spotkanie Eioby i gołą dupę kijem bambusowym złoić, ile wlezie:-) " do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (14 godz. temu)
Wczoraj
szubrawiec:   Obserwuje użytkownika: edlesz  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Doświadczenie śmierci  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Tajemniczy świat roślin  (dzień temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: Tak Maniuś, wszystko cacy:-)Po prostu nie wiedziałem co to 'm' na końcu oznacza.Myślałem, że to pisane jest celowo i świadomie, ok.:-)" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (dzień temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: Dzięki za wyjaśnienie:-)" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: 'W artykułach, pisząc spokojnie zwracam uwagę co mi automat wstawia, ale pisząc komentarze 'na szybko', trochę błędów mi przelatuje ... '-Akurat w tym momencie nie miałem na uwadze komentarzy tylko Twój artykuł, który właśnie przeczytałem:-) " do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Teoria Słowa - Istota (sens).  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Dobrze godos:-)Słuchaj no, mam pytanie, dlaczego pisząc o Mańku nie piszesz Pokrzywiony tylko Pokrzywionym.Co to' m 'na końcu ma znaczyć?" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (dzień temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony:https://m.youtube.com/watch?v=NAoOoVKPEdY" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: ' Z tym, że w/g mnie Stachura nie doszedł do sedna ...  Jego zakończenie życia na to wskazuje .... '-Widzę to inaczej.Reasumując-Ulubieńcy Bogów umierają młodo:-) " do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@Serpico: Wyluzuj Serpuś, bo admin wyśle Cię na wczasy, a ponoć ponowna rejestracja jest wstrzymana, dlatego chyba Dyla nie ma, bo do starego konta zapomniał hasła, pieron siarczysty:-)" do artykułu Teoria Słowa - Istota (sens)..  (2 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Niedaleko Raju...  (3 dni temu)
szubrawiec:   "@geb: Dzięki MATko za odpowiedź.A jak dostąpić takiego 'przebóstwienia'?Czy dla mnie, pospolitego szubrawca jest to także możliwe? Od czego i jak zacząć? Oświadczam jednak żem głąb i matołek.Parafrazując Szwejka: -szubrawcze czy mażna być aż takim kretynem jak ty? -posłusznie melduję, że można. " do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (3 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Break/point  (3 dni temu)
szubrawiec:   "Fiu, fiu, dostać w tych czasach 25 głosów to nie lada wyczyn.Nawet Maniuś zagłosował.I tak trzymać, wszak nie oceniamy autora jeno artykuł.Szkoda, że niektórzy użytkownicy chiba tego nie rozumieją..." do artykułu Ryży.  (3 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Ryży  (3 dni temu)
szubrawiec:   "@geb: 'POLACY są teraz NARODEM WYBRANYM '-A niby dlaczegóż to?Bóg jest stronniczy? " do artykułu Komitet Wyborczy GEBus.  (3 dni temu)
szubrawiec:   "O kuźwa! A skąd was Sadosiów się tyla wzięło? Alem się uśmiał.Widzisz Dziadku, po co było zadzierać z fordanserem z Połczyna ahahaahaaaa" do artykułu Przesłanie.  (4 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Przesłanie  (4 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Przyroda jest łaską...  (4 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Ja mundry Korciu:-)A słyszałeś o świadomym psie? -Masz mądrego psa-powiedział pewien człowiek, widząc swego przyjaciela grającego w karty z psem. -Nie jest tak mądry, na jakiego wygląda-odpowiedział właściciel.-Za każdym razem, gdy dostaje dobrą kartę, macha ogonem." do artykułu Czym jest świadomość?.  (4 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 57 58
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: szubrawiec
Ranga:
Ost. logowanie: 2 godz. temu
Zarejestrowano: 23/02/2017

Statystyki
Punkty: 28.520
Wyświetlenia artykułów: 21.377
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.789
Przeczytane artykuły: 208
Ocenione artykuły: 656
Komentarze: 1175
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska