Login lub e-mail Hasło   

szubrawiec

Wątp! Wątp we wszystko czym karmi cię społeczeństwo i wszelkie autorytety.Nie wierz nikomu, nawet szubrawcom!Wczoraj
szubrawiec:   "@Agnieszka B.:'Jeśli pobudzam wyobraźnię czytelnika to tylko mogę się cieszyć :)'-I to bardzo!PS.Zauważyłem, że pan Koriolan próbował panią pderwać, proszę na siebie uważać-pełno tu różnych bawidamków! PPS.Pani pozwoli, że się przedstawię, jestem szubrawiec:-) " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (12 godz. temu)
szubrawiec:   Rekomendacja artykułu Spotkanie po rozstaniu  (12 godz. temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Spotkanie po rozstaniu  (12 godz. temu)
szubrawiec:   Rekomendacja artykułu Woźnico, nie poganiaj koni swych...  (12 godz. temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Woźnico, nie poganiaj koni swych...  (12 godz. temu)
szubrawiec:   "@Wiesław Henryk Lipski: 'Emocje? Jakie emocje? - Ja bez emocji piszę o faktach, że ktoś jest zboczeńcem, czy innym gnojem naruszającym cudzą przestrzeń. Jak trzeba, w realu, bez emocji kopię też takich w dupę. Z uśmiechem i na spokojnie. Niby czym miałbym się denerwować? '-Coraz bardziej zaczynam pana lubić.Mieliśmy już tu co prawda szalonego buddystę, ale oryginalnego, prawdziwego chrześcijanina jeszcze chyba tutaj nie było. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (13 godz. temu)
szubrawiec:   "@geb: ' Głosuję na NIE. '-Dlaczego MATko na NIE? " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (13 godz. temu)
szubrawiec:   "@Wiesław Henryk Lipski:'Sugerujesz, że tacy, co odwiedzają piękne Izy mogą być biseksualistami?'-A jakże, nie inaczej, spryciulki. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (13 godz. temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: 'Uważa Pan że jak wyda się zakaz nieodpowiedzialnego łączenia parówek z bułeczkami, to ten zakaz będzie przestrzegany ? '-Maniuś, co Ty masz z tymi bułeczkami? Cierpisz jakieś niedobory? Jeżeli tak, to podaj adres, podeślę Ci co nieco, bo dostałem właśnie paczkę w ramach pomocy bidokom z UE:-) " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (13 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@Irina Lewandowska: Proszę o ten artykuł.Pozdrawiam serdecznie." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Konkretnie to mi chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne.Jesteś tego zwolennikiem?" do artykułu Mamut.  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł O „mniejszościach”  (dzień temu)
szubrawiec:   "Trafiła pani z tym artem, bo akurat toczy się tu burzliwa dyskusja o tych mniejszościach seksualnych.Generalnie zgadzam się z panią-nie wolno mieć w pogardzie nikogo i niczego.Ale jak to w życiu często bywa, nie wszystko jest takie proste jakby się mogło wydawać.W czym rzecz? Już mówię.Chodzi na przykład o to, że te mniejszości, na przykład geje chcą mieć prawo do adopcji dzieci, co pani na to? Po ..." do artykułu O „mniejszościach”.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Spoko, pozdrów Wróbelka.PS.Interesuje mnie Twoje zdanie na temat tego artykułu http://www.eioba.pl/a/5sxh/szalenstwo-lgbt, możesz go przeczytać?" do artykułu Mamut.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Wiesław Henryk Lipski: sugerujesz pan, że pan Serpico to ukryty zbok? Jak tak, to ładnie nas tu wszystkich wykiwał smaląc cholewki do takiej jednej pięknej Izy,cwaniaczek." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: No Korciu, gdzie jesteś? Zakrawa odpowiedział na pierwsze pytanie, że mamusia z tatusiem.Dawaj jeszcze te cztery pozostałe.Choć znając życie, drugie Twoje pytanie będzie brzmiało:kto stworzył mamusię i tatusia, tak? Czyli reasumując i tak dojdziemy do mamuta.No chyba, że masz jakiegoś dżokera, masz?" do artykułu Mamut.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Hamilton: Powtarzając za filozofem, powiem tak:Nie zgadzam się z Tobą, ale zawsze będę szanował Twoje prawo do posiadania własnego zdania.PS.Szubrawce nie będą mieć pretensji, bo znają swoje ograniczenia, dlatego na przykład nie zatrudniają się jako degustatorzy wina.Szubrawce szanują, wręcz kochają wszelkiej maści dziwolągi, bo sami nimi są.Jedyne czego chcą,to by dziwolągi byli świadomi, że są dziwolągami.Dla dobra swojego i innych.Tyle." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: Czyli nie jest ze mną tak źle? Jest to uleczalne?" do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
szubrawiec:   Rekomendacja artykułu Szkodliwe zauroczenie  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Szkodliwe zauroczenie  (dzień temu)
szubrawiec:   "O kuźwa! Majstersztyk!" do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@noyes: Tak, to prawda.Tylko czy jesteśmy w stanie dojść do takiego stanu? Czy pragnienia nie są jakoby częścią naszego życia? " do artykułu Lulu.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: Nie wiem Mariusz, od jakiegoś czasu staram się nie nakłaniać kogokolwiek do czegokolwiek.Im starszy się robię, tym więcej jest rzeczy, których nie rozumiem.To co kiedyś wydawało mi się oczywiste, teraz już takie oczywiste nie jest." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Dobra, dobra, powiedz lepiej jak widzisz art pana Heniahttp://www.eioba.pl/a/5sxh/szalenstwo-lgbt" do artykułu Chrystus Jezus jako personifikacja Słońca.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Serpico: hahaha, dobre, sugerujesz, że pan Henryk też może być takim świ(e)ntuszkiem?No tak, z tą moralnością masz rację, najczęściej tak właśnie jest." do artykułu Szaleństwo LGBT.  (dzień temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 65 66
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: szubrawiec
Ranga:
Ost. logowanie: 13 godz. temu
Zarejestrowano: 23/02/2017

Statystyki
Punkty: 30.249
Wyświetlenia artykułów: 22.432
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.970
Przeczytane artykuły: 336
Ocenione artykuły: 707
Komentarze: 1297
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska