Login lub e-mail Hasło   

szubrawiec

Parafrazując nieco Anthony'ego de Mello moim celem jest przebudzenie się do życia.Generalnie chodzi mi o siebie! Jeżeli jednak zdarzyłoby się, że ktoś przebudziłby się wraz ze mną, byłoby fajnie.:-)Nie zamierzam jednak nikogo przekonywać do swoich"mundrości",które to przecież zawsze będą subiektywne.Tańczę tylko swój taniec.:-)Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   Głos na artykuł Refleksje na temat refleksji !  (28 dni temu)
szubrawiec:   "@Hannibal_Lecter: ' Gdzieś ty bywał ... cciorny ...baranie ?'- zrobiłem sobie odwyk od eiobki, bo uzależnia tak samo jak alko:-)Wpadłem ino na chwilę, bo wiem żeś wierzący i chciałem złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia:-)Wesołych Świąt mój Ty duraku:-)! " do artykułu „Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać!”.  (28 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Mikrokwanty słowa  (29 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Spleen  (29 dni temu)
szubrawiec:   "' Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić.'ahhaaa, alem się uśmiał, łoj dobre to:-)Zara się spytam Ba-Dylka, bo widzę, że grasuje tu od rana, zamiast drzewa narobić na świnta, choć pewnie chuinkę już ubrał, bo jak inaczej ksiendza przyjąć:-)ahhaaa...Dylu Sowizdrzale, trutniu eiobowy:-)!Potrafisz Ty jeża gołą dupą zabić? Ha? " do artykułu „Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać!”.  (29 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Oj, już mi się nie chce nawet śmiać:-)Chyba odpocznę sobie trochę od eiobki:-)Dyl zarzucił Zakrawarskiemu brak obiektywizmu, może i słusznie, bo Zakrawa rzeczywiście jest, mówiąc delikatnie, stronniczy, ale w sumie Dylo jest taki sam, szkoda energii, trzym się...może powrócę w innym wcieleniu:-)Pozdrawiam wszystkich, do zobaczenia..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (11/12/2017)
szubrawiec:   Głos na artykuł Jasne i Czarne  (11/12/2017)
szubrawiec:   "@Koriolan: O kuźwa, Koro, nie poznaję Ciebie:-)Ostro, tak trzymać:-)Jak to mawiał Piter, jak sutry nie pomagają...trza dać w ryja, z uśmiechem na twarzy:-)" do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (11/12/2017)
szubrawiec:   "@szubrawiec: @Koriolan...albo inaczej, by nie drażnić eiobowych ateuszy Biblią:-)dlaczego Sokrates stwierdził, że gdy był młodzieńcem wiedział wszystko, gdy trochę dojrzał, miał wiele wątpliwości, później stwierdził, że nie wie nic?" do artykułu My....  (10/12/2017)
szubrawiec:   "@Koriolan: Ale jak to obiektywnie sprawdzić? Przecież moje odczucia, wiedza, poglądy, etc. zawsze będą subiektywne, mogę żyć ze swoimi przekonaniami wiele lat, ale to nie oznacza jeszcze, że one będą słuszne, ileż to ateistów zmienia pogląd, że Bóg jednak istnieje i odwrotnie-ilu wierzących przechodzi na ateizm? Parafrazując Biblię'jeżeli ktoś myśli, że coś poznał, to jeszcze nie zna tego tak, jak znać powinien':-)" do artykułu My....  (10/12/2017)
szubrawiec:   "@Koriolan: ' Ego a właściwie umysł z jego pamięcią analityką logiką, wyobraźnią jest CUDOWNYN narzędziem. Zobacz jak pięknie chodzi u Dyla jak naoliwiona Piła łańcuchowa :-)))  Problemem jest gdy uznamy, że JESTEŚMY egiem np mężczyzną, bogaczem, mędrcem itd. to jest problemem. '-no tak, zgadzam się, ale umysł płata nam różne figle, wiesz jak bardzo cenię de Mello...ale skąd pewność, że i je ..." do artykułu My....  (10/12/2017)
szubrawiec:   Głos na artykuł Epizod mojego dzieciństwa  (10/12/2017)
szubrawiec:   "@Koriolan: A w jakie ma iść? Niemcy, to po Żydach najinteligentniejsza nacja...hi hi...$#%..." do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (10/12/2017)
szubrawiec:   "@Koriolan: Wybrnąłeś:-)Szczwana bestia z Ciebie:-)A Ty nigdy nie wspominasz młodości?Nie obawiasz się przyszłości? Zawsze jesteś w tu i teraz?" do artykułu My....  (10/12/2017)
szubrawiec:   "@zakrawarski: Witaj Zakrawa:-) Mówisz, że Jotko dobrał Ci się do dupy...słodko?" do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (10/12/2017)
szubrawiec:   "@Koriolan: ' To napisał człowiek, który niczego nie rozumiał wtedy i tęsknił do tego co jest teraz. Nie rozumie też co jest teraz bo tęskni do tego co było kiedyś.  Kompletnie nieprzystosowany wtedy i teraz ... '-może i dobrze gadasz,powiem szczerze, że spodobały mnie się te słowa, ale jak teraz wybrniesz, jeżeli okaże się, że człowiekiem tym jest....ups...Iza?:-)No chyba, że ja nie załapałem, ale wydaje mnie się, że to fragment jej książki... " do artykułu My....  (10/12/2017)
szubrawiec:   Głos na artykuł (N.Ś.-14) - Akrecyjny dysk i Dżety  (09/12/2017)
szubrawiec:   "@Hannibal_Lecter: ' Jesteś skrajnie stronniczy, więc tracisz dla mnie wiarygodność, Jak ty zdobędziesz się na porządny art w osnowie tego o czym piszę do Ciebie, to ja zobowiązuję poswięcić kilka godzin i wyprodukuję art o pozytywnym wplywie kościoła na przestrzeni wieków'-śmiesz waść chyba żartować?:-)Naprawdę mógłbyś to zrobić? " do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (09/12/2017)
szubrawiec:   "@gwoli_scislosci: ' nie , ale alk , zaburza , dużo rzeczy , między innymi intuicję, źle działa na sferę emocjonalną człowieka itd.'-zgoda, ale ileż to dzieł powstało pod wpływem właśnie alko, ile pięknych obrazów, książek, utworów muzycznych...kwestia jest co najmniej dyskusyjna:-) " do artykułu Świadomość - moja klasyfikacja..  (08/12/2017)
szubrawiec:   "@zakrawarski: ' Pojedyncze kraje to przeszlosc ! Przyszlosc to UE ale on tego nie rozumi !'- być może, nie znam się, ale zauważ, że UE też się sypie, czy to też wina Kaczyńskiego? " do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (08/12/2017)
szubrawiec:   "Haha, aleśta się rozkręcili:-)Ja tam na polityce się nie znam, ale myślę, że już dawno nie było takiego charyzmatycznego i wzbudzającego tyle emocji polityka jak Kaczy Jarek, na pewno nie jest bezbarwny i przejdzie do historii, a oto mu chyba chodzi...jego można tylko kochać lub nienawidzić:-)" do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (08/12/2017)
szubrawiec:   Głos na artykuł PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie.  (08/12/2017)
szubrawiec:   "' Powyzszy art zamieszczony 3-go 12 spotkal sie z nastepujaca reakcja ostatniego wcielenia Dyla Sowizdrzala'-haha, tom się tera uśmiał:-)Pacz, a mówił nicpoń, że niewierzący, a tu proszę...reinkarnacja, ahhaaahaa Lama Dylo-kanibal:-)  " do artykułu PiS Polak Anno Domini 2017 dodatek, wyjasnienie..  (08/12/2017)
szubrawiec:   Głos na artykuł Jedność cz.1  (07/12/2017)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 54 55
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: szubrawiec
Ranga:
Ost. logowanie: 28 dni temu
Zarejestrowano: 23/02/2017

Statystyki
Punkty: 18.317
Wyświetlenia artykułów: 12.666
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 2.004
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 617
Komentarze: 1018
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska