Login lub e-mail Hasło   

szubrawiec

Wątp! Wątp we wszystko czym karmi cię społeczeństwo i wszelkie autorytety.Nie wierz nikomu, nawet szubrawcom!Dzisiaj
szubrawiec:   Głos na artykuł Fabula rasa  (godzinę temu)
szubrawiec:   "@Henear: ' Naprawdę nie macie nic lepszego do roboty?  Codziennie te same głupoty. Już chomiki są bardziej produktywne.'-Obawiam się, że nie.Już nawet Zdzicho z rodzinką stąd się ewakuował.Jeszcze trochę zostaną sami na placu boju i jeden z nich-ten który dotrwa do końca z dumą ogłosi-wygrałem! " do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (godzinę temu)
Wczoraj
szubrawiec:   "@geb: ' Nie musimy nikogo unikać, ale dawać świadectwo, że jesteśmy z Chrytusem Jezusem, naszym ZBAWICIELEM'-A według Ciebie Jezus był Bogiem? Tzn.chodzi mi MATko czy Jezus był równy Bogu?PS.Jeżeli zbawienie jest tylko w Jezusie, to co z ludźmi, którzy np. o Nim nie słyszeli lub zindoktrynowani od dziecka w innych religiach nie uznają Go za swojego zbawiciela, ale uznają na przykład jego nauki i uważają go za jednego z wielu posłańców Boga.Co z takimi? " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (11 godz. temu)
szubrawiec:   "@Adam Jezierski: ' Zła jest przesada - np. nachalna i uporczya promocja rodzinna ze szczeciną, albo codzienne popisy trójcy eiobowych hejterów.-A kto jest w tej trójcy? No, ojca i syna chyba kojarzę, ale kto jest tym duchem? " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (11 godz. temu)
szubrawiec:   Obserwuje użytkownika: Janusz Nitkiewicz  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Janusz Nitkiewicz: Dodaję pana do obserwowanych przeze mnie użytkowników, ponieważ potrafi pan rozmawiać merytorycznie z każdym użytkownikiem tego portalu-to tak w kontekście ostatnich burzliwych dyskusji o różnych mniejszościach i tolerancji wobec drugiego człowieka." do artykułu Najlepszy bezpłatny program do obróbki video.  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Tęczowa medytacja  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: ' W/g mnie kaczka zdobyła władzę bo ... '-Kaczka zdobyła władzę, bo żyjemy w demokratycznym państwie i tak zadecydowali obywatele, rozumiesz?A czy rządzi kaczka pospolita, czy inny kaczor donald to jeden ch...! " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: ' Cepownia, święci, ci od kilofa, delikatnego słowa oraz ci których od alko boli głowa.  Wy którzy młotem machacie po stokroć w każdy boży dzień wiedzcie, że pan  Zakrawarski znika na cały, nieboży tydzień !  Pa koteczku, do widzyska, za wizytę przyjmij dzięki  I pamiętaj całe życie abyś nie pchał we drzwi ręki.  Pozostawiam ham-ser-jotków dla ludzkiej ...udręki.'-No Zakrawuś, teraz to i z humorem, i ze smaczną ironią, tak trzymaj. " do artykułu Ptasia grypa w Polsce !.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: ' Dla nierozumiejących dlaczego on piszę o moich oczach ...  Jestem rencistą, niedowidzący pierwszej grupy ... '-Koro! Do jasnej cholery, jest mi naprawdę przykro, że ktoś schodzi do takiego poziomu,ale czy Ty sam nie prowokujesz tego typu zachowań? Prosiłem Ciebie już tyle razy żebyś nie pisał do nich i przede wszystkim O NICH.Spróbuj, przynajmniej na miesiąc, potrafisz?Druga sp ..." do artykułu Szkodliwe zauroczenie.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@Hamilton: -hahaha, dobre, ale to nie to Dziadku.Musiałem na czas kampanii zmienić swój wizerunek.Będę promował naszą MATkę w wyścigu o fotel prezydenta. " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (dzień temu)
szubrawiec:   "Co to za zazdrośnik zminusował Agnieszkę? Ot zaraza, cukru do szklanki z herbatą nie może donieść, ale w minusa trafić-pierwszy." do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Hamilton: Hamiltonie,chyba nie jesteś na bieżąco.Przecież nasza MATka startuje w wyborach prezydenckich-właśnie ruszyliśmy z kampanią." do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Hamilton: ' Budda Kori wie jak się ustawić w życiu. Hahahaha - ty też na wszelki wypadek jesteś czujny.'-No.Trza być na cztery, szubrawczo-kocie łapy kuty. " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (2 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Jesteś powodem...  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@geb: No, a skąd pewność MATko, że Okudżawa od złego?(nie wiem, czy to ma jakieś większe znaczenie, ale ponoć nawet na łożu śmierci przyjął chrzest)A co według Ciebie z takimi buddystami- dajmy na to,czy innymi dziwolągami,jak na przykład-nasz eiobowy pan Koriolan? Jest dla takich jaki ratunek?Czy trza takich unikać jak ognia?" do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@Agnieszka B.:'Generalnie mam pewną słabość do bawidamków :)Jestem Agnieszka :)'-W takim razie Agnieszko przedstawię się raz jeszcze-mam na imię Krzysio:-) " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@Agnieszka B.:'Jeśli pobudzam wyobraźnię czytelnika to tylko mogę się cieszyć :)'-I to bardzo!PS.Zauważyłem, że pan Koriolan próbował panią pderwać, proszę na siebie uważać-pełno tu różnych bawidamków! PPS.Pani pozwoli, że się przedstawię, jestem szubrawiec:-) " do artykułu Migawki ze szpitala dla obłąkanych.  (3 dni temu)
szubrawiec:   Rekomendacja artykułu Spotkanie po rozstaniu  (3 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Spotkanie po rozstaniu  (3 dni temu)
szubrawiec:   Rekomendacja artykułu Woźnico, nie poganiaj koni swych...  (3 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Woźnico, nie poganiaj koni swych...  (3 dni temu)
szubrawiec:   "@Wiesław Henryk Lipski: 'Emocje? Jakie emocje? - Ja bez emocji piszę o faktach, że ktoś jest zboczeńcem, czy innym gnojem naruszającym cudzą przestrzeń. Jak trzeba, w realu, bez emocji kopię też takich w dupę. Z uśmiechem i na spokojnie. Niby czym miałbym się denerwować? '-Coraz bardziej zaczynam pana lubić.Mieliśmy już tu co prawda szalonego buddystę, ale oryginalnego, prawdziwego chrześcijanina jeszcze chyba tutaj nie było. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)
szubrawiec:   "@geb: ' Głosuję na NIE. '-Dlaczego MATko na NIE? " do artykułu Na drodze smoleńskiej.  (3 dni temu)
szubrawiec:   "@Wiesław Henryk Lipski:'Sugerujesz, że tacy, co odwiedzają piękne Izy mogą być biseksualistami?'-A jakże, nie inaczej, spryciulki. " do artykułu Szaleństwo LGBT.  (3 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 65 66
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: szubrawiec
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 23/02/2017

Statystyki
Punkty: 30.448
Wyświetlenia artykułów: 22.543
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 3.988
Przeczytane artykuły: 332
Ocenione artykuły: 710
Komentarze: 1310
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska