Login lub e-mail Hasło   

szubrawiec

Parafrazując nieco Anthony'ego de Mello moim celem jest przebudzenie się do życia.Generalnie chodzi mi o siebie! Jeżeli jednak zdarzyłoby się, że ktoś przebudziłby się wraz ze mną, byłoby fajnie.:-)Nie zamierzam jednak nikogo przekonywać do swoich"mundrości",które to przecież zawsze będą subiektywne.Tańczę tylko swój taniec.:-)Wczoraj
szubrawiec:   Nowy artykuł Chłopaki do wzięcia!  (4 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@Felicjanna: Dla mnie jest jak najbardziej zrozumiały, dziwię się natomiast, że ludziska nie wyczaili, co autor miał na myśli:-)" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
szubrawiec:   "Mam pytanie Felciu, kiedy powstał ten artykuł? Czy jest on wyjęty z szuflady? Czy też powstał niedawno temu?" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Brazylijska wyspa węży  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Ego jest jak stanik ...  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Witaj Koro:-)Już któryś raz zarzucasz mnie, że jestem przybocznym Dyla.Zatem odpowiadam-tak, masz rację, choć początkowo tak nie było.Napisałem nawet arta piętnującego Dylowe zachowanie http://www.eioba.pl/a/5e8g/dylu-nie-idz-ta-droga , w dalszym też ciągu uważam, że jego spora część komentarzy jest, mówiąc łagodnie, niesmaczna i nie przystoi chłopu z 40 na karku.Wiesz w którym momencie ..." do artykułu Ego jest jak stanik ....  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Pokorne ciele dwie matki ssie...  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Felicjanna:'Fakt, to może słowa tylko, ale ja nie uprawiam seksu, od tego mam ogródek. Ale chętnie za to się pieprzę... '-łomatko, jaż mnie butelka z browarkiem wyleciała....a tak wracając, do naszej wcześniejszej rozmowy, to kiedy mogę do Ciebie, miła Felciu wpaść? " do artykułu Pokorne ciele dwie matki ssie....  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Felicjanna:'Jakby mi taki zrobił coś takiego, to na pewno nie piłabym z nim drinka, a miałby raczej problem ze znalezieniem się w jakiejkolwiek sypialni, przez dłuższy czas... ' -ahhaaa, łoj dobre to:-)A co byś Felciu takiemu zrobiła? I najważniejsze... CZYM?:-) " do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Dyl Sowizdrzal: Polubiłem Felkę, bo mi przypomina Ciebie Sowizdrzale! Oboje macie cięte jęzory...no i macie coś do powiedzenia! Poza tym jest godnym Ciebie adwersarzem, uważaj na nią jednak, bo Ty się dajesz łatwiej sprowokować, co też Felcia może wykorzystać...z uśmiechem na ustach:-)" do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Teoria Systemów Zdaniowych  (dzień temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Wstań, ubierz się i walcz o swoje marzenia.  (dzień temu)
szubrawiec:   "Zgadza się! Decyzje, które podejmujemy DZISIAJ, kształtują nasze JUTRO!" do artykułu Wstań, ubierz się i walcz o swoje marzenia..  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Dyl Sowizdrzal: Jesteś robaczku:-)Myślałem, że poddałeś się do dymisji! Felcia jest spoko, nie jeździj po niej za bardzo, bo Ci da po łapkach..." do artykułu Prawdziwa, czarna... dziura.  (dzień temu)
szubrawiec:   "@Dyl Sowizdrzal: 'ale mi głupio , ze się tu wpisałem jak w pamiętnik 25 lat temu ...'-zabrzmiało to groźnie, Sowizdrzale! Masz siedem dni, by się odwołać! W przeciwnym wypadku...już nigdy nie zobaczysz szubrawca... " do artykułu Ego jest jak stanik ....  (2 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Jesień i przytulanie  (2 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł View /1/  (2 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł dyl sodomizdrzał  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@Henear:'ja mysle ze jakis idiota. '-też tak myślę, to pewnie jakiś idiota, którego spłodził ten pisarzyna, jak mu tam? Nie pamiętam, chyba jakiś Rusek, pozdro Heniu:-) " do artykułu dyl sodomizdrzał.  (2 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Czarna...? Dziura...  (2 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Prawdziwa, czarna... dziura  (2 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Zmiany ideału kobiecego piękna  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@pokrzywiony: 'Gusty są różne, nie ma co się tym przejmować ..'-haahaa:-)Są gusty i gusta...a ja lubię, jak babka tłusta:-) " do artykułu Zmiany ideału kobiecego piękna.  (2 dni temu)
szubrawiec:   "@gwoli_scislosci:'Co to się dzieje ? Podhalańska odsiecz hahaha ?'-ahaaaha:-)Nic się nie bój:-)Mam gościa, który załatwi hejtera, paczhttps://m.youtube.com/watch?v=wOXuxsjE1IE " do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (4 dni temu)
szubrawiec:   "@Koriolan: Nikogo nie da się wbrew jego woli nafaszerować nowymi ideałami.Określmy granice własnej odpowiedzialności, możemy jedynie wyciągnąć pomocną dłoń, gdy dana osoba sama uzna, że potrzebuje pomocy i poprosi o nią..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (4 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 45 46
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: szubrawiec
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 23/02/2017

Statystyki
Punkty: 14.609
Wyświetlenia artykułów: 10.239
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 1.423
Przeczytane artykuły: 124
Ocenione artykuły: 475
Komentarze: 876
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska