Login lub e-mail Hasło   

szubrawiec

Parafrazując nieco Anthony'ego de Mello moim celem jest przebudzenie się do życia.Generalnie chodzi mi o siebie! Jeżeli jednak zdarzyłoby się, że ktoś przebudziłby się wraz ze mną, byłoby fajnie.:-)Nie zamierzam jednak nikogo przekonywać do swoich"mundrości",które to przecież zawsze będą subiektywne.Tańczę tylko swój taniec.:-)Wcześniejsze wpisy
szubrawiec:   "@Katarzyna Wasik: Hahhaaaa...Eioba jest całym Twoim życiem!:-)Gdzie Ty dziecko pójdziesz? Kto Cię będzie słuchał? Tutaj masz przynajmniej kilkoro popleczników, choć i oni już jak mniemam mają dość Twojego fanatyzmu i buty:-)Zostań, przynajmniej jest się z czego pośmiać:-)" do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (4 dni temu)
szubrawiec:   "@Katarzyna Wasik: Dylu! Co raz częściej mylisz ludzi! Zwracasz się nie do tego pana co trzeba! Z tego co se mój szubrawczy umysł przypomina, materiały z psychologii miał Ci podrzucić pan Janek Stasica!? Czy oby na pewno jesteś zdrowy na umyśle? Mimo wszystko polubiłem Cię Zbysiu:-)PS Wyluzuj trochę:-)Na co Ci ta psychologia, Tyś mundry i bez niej:-)" do artykułu Dziura.  (4 dni temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: A masz zgrzybiały szarpidrucie coś na czasie jak Beethoven behttps://m.youtube.com/watch?v=SMaVKjRsvH4...nadążasz? Czy pikawa Ci wysiada?:-)" do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@...: Dzięki za tego linka:-)...ale co tam nobliści...nasi eiobowi ateiści są bardziej kompetentni:-)" do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: Posłuchaj stary kpiarzu! Gdybyś atakował tylko religie(jakiekolwiek)przyznałbym Ci rację! Problem w tym, że Ty mieszasz religie z wiarą i Bogiem, a to całkiem różne sprawy! Polecam Ci linka podesłanego przez jednego z użytkownikówhttp://potop-exodus.w.interiowo.pl/ewolucja/noblisci.html Ci ludzie chyba już co nieco wiedzieli!?:-)PS'W niebie znowu będę słyszał'-Ludwig van Beethoven:-)" do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski:'Nie ulega rowniez watpliwosci, ze w krajach postepu i dobrobytu ci koscielno-wierzacy traca swoje wplywy  bo ludzie oswieceni nie wierza w cuda i zabobony. '-czyżby oby na pewno?Jesteś bardziej światły niż na przykład:Kopernik, Kartezjusz, Pascal, Pasteur czy Newton? Wszyscy Ci panowie byli głęboko wierzący!Oto cytat jednego z nich'Mało wiedzy oddala od Boga.Dużo wiedzy sprowa ..." do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (5 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł I po co to wszystko było!?  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@Katarzyna Wasik:'może w dupie byłes , gawno żes widzioł moj drogi , najpierw trza zwiedzić pomieszkać poznać i dopiero gadać ...'zwiedzić-tak!Mieszkać-nie! Wolę być gupi i zacofany na prowincji,niż mundry i sfrustrowany w jewropejskich stolnicach! Wybaczcie, spadam do lasu na grzybki, ponoć kanie już są! Hej! " do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@...: Maniuuś! Któż Cię dziecko tak wielbi, że maluje na czerwono? Nie nadążam z zielonymi...ahhaaahaaaaa" do artykułu I w pocie się narodzisz.....  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@Z. Kostka: O tak panie Kostka! Wypij pan i za mnie, bom zaszyty i nie mogę!" do artykułu Gdzie tu sens, gdzie logika.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@zakrawarski: Tak, tak Zakraw, zróbta se take partię! Przyjedźta do mnie do Lublinka po porady łot Palikuta..sa! Ahahhaaaa...o ludzka naiwności...wiela już dutków wysłałeś na Stowarzyszenie Polska Hipokrycka...łoj pardon...Laicka? Buhaaaaaahaaaa" do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "@Katarzyna Wasik: Wolę polskie(lubelsko-katolickie)gówno w polu, niż fijołki w Neapolu!(Warszawie-Sztokholmie):-)" do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "Wypisałem się z KK kilka lat temu, księdza nie przyjmuję, moje dziecko nie chodzi na religię etc., nikt mi z tego powodu łba nie urwał.Życzę wam doczekania czasów gdy religią dominującą będzie islam!Oj zatęsknicie ateusze za klerem!Zatęsknicie:-)" do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (5 dni temu)
szubrawiec:   "Zakrawa! Zgadzam się z Tobą! Ale czy Ty przybadkiem nie jesteś zwykłym fanatykiem! Zmień temat! Ileż można słuchać tych monotematycznych tematów o klerze? Niczym się nie różnisz od fanatyków katolickich!Czy już całkiem zbaraniałeś? O zgrozo! Czy dla Was świat jest naprawdę czarno-biały?" do artykułu Polacy zakładnikami kościoła katolickiego.  (6 dni temu)
szubrawiec:   "@...: Hej Maniuś! :-)Czyżbyś próbował?" do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (7 dni temu)
szubrawiec:   "@Szymon Bachir: Szymonie! Ta prawiczka ma nie tylko łechtaczki dwie ale i dwa kutasy!(jak stoi przed lustrem)Pozdrawiam! Do zobaczenia na szlaku! Pogody ducha!:-)" do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (7 dni temu)
szubrawiec:   "@Katarzyna Wasik: Żaden tam obrońca:-)Powstrzymuje mnie strach i zdrowy rozsądek! Ponoć Wróbelek łamie nosy z uśmiechem na twarzy:-)Jakieś tam karaty ćwiczył czy cuś w tym stylu:-)" do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (7 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Jesteś tu...  (7 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Kolekcja z piekła rodem.  (7 dni temu)
szubrawiec:   "@Katarzyna Wasik: Pogadaj z Koro:-)Nie mogę dać Ci linka, bo byś podła Kasico narabiła tam znowu zadymy:-)ahaahaaa" do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (7 dni temu)
szubrawiec:   Obserwuje użytkownika: Isabel  (7 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Tajska huśtawka śmierci.  (7 dni temu)
szubrawiec:   "Pani Isabel!Pisz pani, choćby tylko dla mnie! A skądże pani takie, jakże ciekawe tematy wynajduje?" do artykułu Huśtawka na końcu świata..  (7 dni temu)
szubrawiec:   Głos na artykuł Huśtawka na końcu świata.  (7 dni temu)
szubrawiec:   "@Katarzyna Wasik: Jest taka pani co się ino takimi sprawami zajmuje,niestety nie powiem, bom za rękę nie złapał.Wróbelek ponoć ma się dobrze, z Koro jakieś tam warsztaty czy cuś takiego organizują, pozdrowię ich od Ciebie ahaha, pewnie się ucieszą:-)ahahhaaa" do artykułu Wygnańcy boga to nie tylko Polacy.  (7 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 34 35
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: szubrawiec
Ranga:
Ost. logowanie: 4 dni temu
Zarejestrowano: 23/02/2017

Statystyki
Punkty: 12.137
Wyświetlenia artykułów: 8.492
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.058
Przeczytane artykuły: 66
Ocenione artykuły: 343
Komentarze: 741
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska