Login lub e-mail Hasło   

Quasimodo

Wątp! Wątp we wszystko czym karmi cię społeczeństwo i wszelkie autorytety, nie wierz nikomu, nawet szubrawcom! https://m.youtube.com/watch?v=S8cgNhzeFtI. "Oto ja posyłam was jak owce pomiędzy wilki, dlatego okażcie się roztropni jak węże, a niewinni jak gołębie". Mt. 10:16.Dzisiaj
Quasimodo:   "@Quasimodo: Techniczny: kolegował z Liwką, a Liwcia mnie nie lubi jak piesa :-)" do artykułu Po wyborach.  (8 godz. temu)
Quasimodo:   "@Serpico: Hahaha, zerknąłem na parę wpisów tego gościa i już chyba wiem. Zdarzyło mu się od czasu do czasu gulnąć kielona...a więc nasz Zakrawuś doszedł do wniosku, że to na pewno ja :-). Hahaha, reszta już nie pasuje, gościu kolegował z Kiwką, a Liścia mnie nie lubi jak piesa :-)" do artykułu Po wyborach.  (9 godz. temu)
Quasimodo:   "@Serpico: Dobra, dzięki, przejrzę w wolnej chwili wpisy tego Trebora, bo sam jestem ciekaw dlaczego akurat łączy mnie z nim. A ten gość miał też jakieś odloty z tym całym RD?" do artykułu Po wyborach.  (9 godz. temu)
Quasimodo:   "@Serpico: Ty nie wiesz przypadkiem jak ja mam temu Zakrawie wytłumaczyć, że ja nie jestem żadnym Robertem? " do artykułu Po wyborach.  (9 godz. temu)
Wczoraj
Quasimodo:   "No i widzisz pan? A sugerowałem panu czas jakiś temu, by tego bidnego Grzesia zastąpić piękną Olą? Masz pan przecież chody wśród grubych ryb? I mielibyśta wygraną w kieszeni, a tak masz babo placka; https://youtu.be/cL2v0B0d3jE" do artykułu Po wyborach.  (9 godz. temu)
Quasimodo:   "@zakrawarski: Nie irytuj się pan! Ponad 12% mata w sejmie, a pan Jotko tylko połowę tego!! " do artykułu Dziesiec przykazan w nowej, boskiej wersji !.  (24 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Quasimodo:   Głos na artykuł Przypowieść  (dzień temu)
Quasimodo:   "Hm...zdaje się...ciągle...mimo wszystko...pozostał jednak kornikiem...co gorsza...kornikiem Janem..." do artykułu Przypowieść.  (dzień temu)
Quasimodo:   "Panie Zakrawarski! Nie wiesz pan przypadkiem kto wygrał wybory, bo nie mam dostępu do sieci?!!" do artykułu Dziesiec przykazan w nowej, boskiej wersji !.  (dzień temu)
Quasimodo:   "@Hamilton: Hahaha, a słyszałeś wuju, że już jest nagonka przez prawicowe media na Tokarczuk? Jakiś oszołom zmienił nawet na chwilę wpis w wiki na 'pisarka antypolska'. " do artykułu Czyżby stała Eulera e rządziła Wszechświatem?.  (3 dni temu)
Quasimodo:   "A co pan myśli o Noblu dla Tokarczuk?" do artykułu Tydzień noblowski.  (3 dni temu)
Quasimodo:   "@Adam Jezierski: Słuszne uwagi Jezierski Adamie. Czyli, że masa większa(pan Koriolan - ponad metr żywej wagi) przyciąga masę mniejszą(pan Serpico - zaledwie 70 kilogramów). Razem to daje dwa metry żywej masy, a masa ta może przyciągnąć, a nawet odpychać resztę masy." do artykułu Czyżby stała Eulera e rządziła Wszechświatem?.  (3 dni temu)
Quasimodo:   "@pokrzywiony: 'a gdzie stałe Placka ?' - Azali...znaczy się, że którego Placka? Czyli, że Kaczyńskiego Jarosława?" do artykułu Czyżby stała Eulera e rządziła Wszechświatem?.  (3 dni temu)
Quasimodo:   "@zakrawarski: Ajuści mości Zakrawus, świńsko prawdo!!" do artykułu Dziesiec przykazan w nowej, boskiej wersji !.  (3 dni temu)
Quasimodo:   Głos na artykuł Mądre słuchanie  (4 dni temu)
Quasimodo:   Głos na artykuł Bez umiaru?  (4 dni temu)
Quasimodo:   "@Who cares: Udzielaj się pani tu trochę, bo same koguty zostały ino na ringu i się zadziobią w końcu!!" do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (4 dni temu)
Quasimodo:   "@Who cares: Iziiia, gdzie się zapodziałaś skarbie? Czy Ty przypadkiem nie ukrywasz się pod pseudonimem; Olga NawojaTokarczuk?" do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (4 dni temu)
Quasimodo:   "@Serpico: https://youtu.be/CWMsGYOTnuU" do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Quasimodo:   "@zakrawarski,@Hamilton: https://youtu.be/YOQNMsGDe0I " do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Quasimodo:   Głos na artykuł Natrętne myśli i aktywacja behawioralna  (6 dni temu)
Quasimodo:   "Witaj mości Zakrawarski! A słyszał, że Kaligula uczynił swego konia kapłanem?!!" do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Quasimodo:   "@Hamilton: 'Jarozbaw lubi rozdawać nie swoje.' - A która zaraza mniej szkodliwa; Jaro czy Donald? Pytam, bo nie wiem na którego kaczora zagłosować?" do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Quasimodo:   "@Koriolan: No powiedz, bo ja nie wiem." do artykułu Odsłoniów mam coraz więcej.  (8 dni temu)
Quasimodo:   "@Koriolan: Ależ ja się z tym zgadzam...ja uciekałem od rzeczywistości najpierw w nałogi(alkohol, papierosy, etc.)...teraz też uciekam, tylko teraz jest to ucieczka bardziej subtelna...(książki, rozwój duchowy, religijność, podróże, rower, eioba, etc.)...ale chyba na tym polega życie...? " do artykułu Odsłoniów mam coraz więcej.  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: szubrawiec
Ranga:
Ost. logowanie: 8 godz. temu
Zarejestrowano: 23/02/2017

Statystyki
Punkty: 46.595
Wyświetlenia artykułów: 34.286
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 5.735
Przeczytane artykuły: 175
Ocenione artykuły: 928
Komentarze: 2199
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska