Login lub e-mail Hasło   

Wybrakowany skunks

Wątp! Wątp we wszystko czym karmi cię społeczeństwo i wszelkie autorytety, nie wierz nikomu, nawet szubrawcom! https://m.youtube.com/watch?v=S8cgNhzeFtI. "Oto ja posyłam was jak owce pomiędzy wilki, dlatego okażcie się roztropni jak węże, a niewinni jak gołębie". Mt. 10:16.Wczoraj
Wybrakowany skunks:   "@Adam Jezierski: Panie, ten komentarz czytam już chyba trzeci raz ! Mam już dość !!" do artykułu Niemieckie media zdominowały Polskę i dyktują na kogo mamy głosować..  (11 godz. temu)
Wybrakowany skunks:   "'Gdzie byli bogowie kiedy ten mamut chodził po ziemi ?' - A gdzie był ten mamut, kiedy szaleniec chodził po koncie pana Zakrawarskiego ?!!" do artykułu Mamut.  (16 godz. temu)
Wybrakowany skunks:   "@jotko49: Sorry, panie Józefie. I mnie się ta eiobawa głupawka udzieliła." do artykułu Stefek Burczymucha (parafraza słynnego wierszyka).  (19 godz. temu)
Wybrakowany skunks:   "@jotko49: Panie Józefie, pański protegowany, zapomniał, że miał debatę wczoraj w Końskich ... oj, to miało być do pana Adasia ... PS Dobrześ pan mówił, że Szymek to dobre ziółko, miał być niezależny, a opowiedział się za rudym Bońkiem, co to w Juventusie przewracał się na piłce ..." do artykułu Stefek Burczymucha (parafraza słynnego wierszyka).  (21 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
Wybrakowany skunks:   "@57kerenor: Nie mogę teraz pisać Kerenor. Zgłębiam z pewną muzułmanką tajniki islamu.;-) Przeczytaj wnikliwie 14 do Rzymian, potem pogadamy. Cześć !!" do artykułu Osobliwy pomnik św. Jadwigi w Lądku-Zdroju.  (dzień temu)
Wybrakowany skunks:   "@57kerenor: Dobrze Kerenor, wytłumacz mi zatem kim jest Jezus Chrystus?" do artykułu Osobliwy pomnik św. Jadwigi w Lądku-Zdroju.  (dzień temu)
Wybrakowany skunks:   "@57kerenor: 'Nie widzisz sprzeczności pomiędzy Nauką Nowego Testamentu a nauką Koranu?' - Ta sprzeczność jest taka sama jak sprzeczność pomiędzy Starym a Nowym Testamentem. PS Czyli jesteś takim samozwańczym uczniem Chrystusa? Trzeba było tak od razu, na eiobie jest już jeden taki. " do artykułu Osobliwy pomnik św. Jadwigi w Lądku-Zdroju.  (dzień temu)
Wybrakowany skunks:   "@57kerenor: Wy, chrześcijanie, nigdy nie zrozumiecie islamu i Koranu, ponieważ w was samych jest rozdźwięk i macie kilkadziesiąt przeróźnych odłamów. Kłócicie się o słowa i jesteście gorsi od ludzi z narodów" do artykułu Osobliwy pomnik św. Jadwigi w Lądku-Zdroju.  (dzień temu)
Wybrakowany skunks:   "@57kerenor: Może nie tyle przypodobać, co gawiedź zrozumieć. A żeby zrozumieć, trzeba umieć z gawiedzią rozmawiać. Mało kto potrafi rozmawiać, najczęściej chcemy jedynie udowodnić, że to my mamy rację. Potrafię dogadać się ze wszystkimi, choć najtrudniej jest z fanatykami...;-) PS Koran szanuję tak samo jak Biblię" do artykułu Osobliwy pomnik św. Jadwigi w Lądku-Zdroju.  (dzień temu)
Wybrakowany skunks:   "@Wybrakowany skunks: Sorry, pomyliłem: Mateusz 7: 1-2." do artykułu Osobliwy pomnik św. Jadwigi w Lądku-Zdroju.  (dzień temu)
Wybrakowany skunks:   "@57kerenor: Być może masz rację. Powiem więcej; prawdopodobnie masz rację. Tylko...Faryzeusze też mieli rację i powoływali się na Pisma, które znali bardzo dobrze, a jednak Jezus dał im kopniaka. ... Dlaczego Kerenor? Ano dlatego, że Biblia ma sens tylko dla tych, którzy mają w sobie Ducha. Albowiem 'litera zabija, Duch zaś ożywia'. 'Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Albowiem jakim sądem sądzicie, takim i was osądzą, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą'. Łuk. 7: 1-2." do artykułu Osobliwy pomnik św. Jadwigi w Lądku-Zdroju.  (dzień temu)
Wybrakowany skunks:   "@57kerenor: Jeżeli uznam, że artykuł ma jakąkolwiek wartość, a autor włożył w niego jakąś pracę, daję punkt. Nie muszę się zgadzać z jego treścią. Bardzo cenię różnorodność i ludzi myślących inaczej ode mnie. Tutaj akurat była taka sytuacja, że wahałem się co do zagłosowania, bo doskonale wiem, kto może stać za tego typu cudami, niemniej, zagłosowałem, ale jednocześnie wyjaśniłem, że nie popieram kultu świętych. Choć powinienem napisać; tzw. świętych." do artykułu Osobliwy pomnik św. Jadwigi w Lądku-Zdroju.  (3 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: 'Bonzaj drzewo.---To mily chlop !' - Dobra, dobra, łatwo Ci mówić, bo Tobie nie chce nic popsuć !! Young pisał, że to dres z blokowiska !!" do artykułu Prezydent !?.  (4 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: Zak ! Nie mogę pisać, bo ukrywam się przed krzywą pokraką, który szuka mnie z kumplem po lubelskich feśtynach i chcą mi popsuć coś więcej niż tylko nerwy ! Nie mów im, że tutaj byłem !! Oto Ci szaleńcy https://youtu.be/p4FUFABKqoA " do artykułu Prezydent !?.  (4 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: Skoro nie czytasz szaleńców, to skąd wiesz, że są szaleńcami ?! Zobacz, że ten, który Ci dokuczał, już Ci nie dokucza !" do artykułu Prezydent !?.  (5 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: Oj, daj spokój, żarty sobie robię, by Adasia trochę wnerwić. Ale myślę, że taki wynik jest wysoce prawdopodobny. Zobacz lepiej co się dzieje z eiobą. Jeszcze dwa miesiące temu użytkowników online było 200 - 250. Teraz jest połowę tego. Masz jakiś pomysł jak uzdrowić ten portal ?!!" do artykułu Prezydent !?.  (5 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@Adam Jezierski: Duda wygra z rudasami 52 :48 " do artykułu Prezydent !?.  (5 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: https://youtu.be/7XbHztbxX60" do artykułu Prezydent !?.  (5 dni temu)
Wybrakowany skunks:   Głos na artykuł Prezydent !?  (5 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "Otóż to. I dlatego trzeba zagłosować na jeszcze większego kłamcę ?!!" do artykułu Prezydent !?.  (5 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "Adam J. ma obsesję na punkcie Jarosława K. i nie może przez to spać po nocach. Jarosław K. nic sobie z tego nie robi, bo nie wie nawet kto to jest Adam J. i w nocy śpi smacznie. https://youtu.be/xDGCgNjDvgg" do artykułu BMW - Andrzej Duda - kandydat 2020.  (5 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: '13 lat' - A tutaj jedna z moich ulubionych piosenkarek w wieku 70 lat ! Do takiej babci mógłbym się jeszcze przytulić ?!! https://youtu.be/NxGy5RN8qhU" do artykułu PiS Partia Pacana i Pana Plebana..  (5 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: Zdolny chłopczak ! Widać od razu, że wykapany tatko !!" do artykułu PiS Partia Pacana i Pana Plebana..  (6 dni temu)
Wybrakowany skunks:   "@zakravarski: Daj coś jeszcze do posłuchania !!" do artykułu PiS Partia Pacana i Pana Plebana..  (6 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: szubrawiec
Ranga:
Ost. logowanie: 11 godz. temu
Zarejestrowano: 23/02/2017

Statystyki
Punkty: 63.584
Wyświetlenia artykułów: 47.149
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 8.795
Przeczytane artykuły: 342
Ocenione artykuły: 1088
Komentarze: 3365
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska