Login lub e-mail Hasło   

szyderca
Wcześniejsze wpisy
szyderca:   "Autorze, co za wiedza. Ty tak na poważnie?" do artykułu Fizycy rozwiązali zagadkę lewitacji.  (16/06/2018)
szyderca:   "Wynurzenia studenta to jedna wielka bzdura. Z tego wynika, że ten wspaniały, stworzony przez Boga świat to jedno wielkie zło i tylko obecność Boga hamuje to zło czasami. Logika na poziomie podstawówki." do artykułu "Niewierzący profesor filozofii stojąc w audytorium zadaje pytanie studentowi..  (16/06/2018)
szyderca:   "@bozonik: Już odkryto łamanie symetrii, w wyniku czego powstaje minimalnie więcej materii 'naszej'." do artykułu Wszechświat wątpliwości - Wielki Wybuch.  (23/09/2015)
szyderca:   "@mojra: Nie ćpaj już tyle, stanowczo przesadzasz." do artykułu Wszechświat wątpliwości - Wielki Wybuch.  (23/09/2015)
szyderca:   "@Janusz Dąbrowski: Nawet jeśli założymy istnienie jakiegoś Stwórcy, to nic o nim, absolutnie NIC nie potrafimy powiedzieć. Jeśli nie potrafimy, to znaczy, że takiego bytu nie ma”. Tarzam się ze śmiechu! Nieczęsto zgadzam się z Toba ale tu masz rację w 100%. Jak ktos durniem i czegoś nie rozumie, to znaczy, że tego nie ma. Tak wygodniej ;-) >>> Współc ..." do artykułu Zbędny Bóg.  (23/09/2015)
szyderca:   "@pambuk: 'od nicości do komplikacji' chyba do 'kopulacji' ;-)" do artykułu Zbędny Bóg.  (23/09/2015)
szyderca:   "@facebog: >> Ania Weber, napisałaś 'to wskaz gdzie Hawkins sie myli '. Twoje pytanie jest bardzo podchwytliwe i nieuczciwe. Nie wiem gdzie Hawking się myli bo nie ma odpowiedzi na te zagadnienia. Formułowanie tez o przypadkach w 10-cio wymiarowej przestrzeni można porównać to twierdzenia, że 'Bóg ma siedzibę po drugiej stronie wszechświata, na 15978 galaktyce od nas, licząc w lini prostej ;- ..." do artykułu Zbędny Bóg.  (23/09/2015)
szyderca:   "Hamilton, chylę czoło przed trafną analizą ;-) " do artykułu Widmo thatcheryzmu krąży nad Polską.  (28/04/2015)
szyderca:   "@SZKOLENIA.COM, mówiąc jeszcze precyzyjniej, nie wszystko porusza się prosto w przestrzeni. Tylko wtedy gdy nie działa żadna siła boczna ;-)" do artykułu Czarne dziury?.  (22/04/2015)
szyderca:   "@SZKOLENIA.COM, może więcej szkoleń na podstawowym poziomie. Foton nie jest przyciągany tylko porusza się PROSTO w przestrzeni. Ale wokół czarnej dziury przestrzeń jest tak zakrzywiona, że nie wydostanie się ze środka obszaru zwanego horyzontem zdarzeń. To tak jak kręta droga która jednak w sensie ruchu drogowego jest prostą. Oddziaływanie czarnej dziury na inne obiekty sprow ..." do artykułu Czarne dziury?.  (22/04/2015)
szyderca:   "Na wszelkiej rangi urzędników jest pewien sposób. Pisma za poleceniem odbioru! Dużo pism! Bardzo dużo pism! Ja piszę długie wyjaśnienia, zażalenia, moje stanowiska, wnioski i . . . skargi na opóźnienie odpowiedzi, niezałatwienie sprawy, nieustosunkowanie się do wniosku w piśmie. I znów skargi do naczelnika i jeszcze wyżej. Informacja do wojewody. ..." do artykułu Urząd Skarbowy oczami byłego urzędnika.  (08/03/2015)
szyderca:   ">> Wibracje kryształów są zgodne z pierwotną siłą kosmiczną A co to jest ta pierwotna energia kosmiczna? Czyżbyś Autorze właśnie wrócił ze śniadania u Aniołów? W tym przypadku można by raczej mówić o podstawowych drganiach ale to też nie do końca bowiem kosmos drga na wiele różnych sposobów. Aby ustalić co jest pierwotnym drganiem trzeba by mieć wiedzę na tem ..." do artykułu O pamięci kryształów i biorezonansie..  (08/03/2015)
szyderca:   "Ja dodam tylko jedno jeszcze: >>> Zło jest nieobecnością Boga w ludzkich sercach, jest brakiem miłości, człowieczeństwa i wiary. Jeżeli sama nieobecność Boga wywołuje zło, to idąc tym tropem zadajmy sobie pytanie? - Kto stworzył taki świat? Bo z tego wynika, że świat sam z siebie jest zły, podły. Że taki został stworzony. I tylko obecność Boga czyni świat dobry ..." do artykułu Czy zło istnieje?.  (08/02/2015)
szyderca:   "Autorze, kłania się podstawowa wiedza i logika. >> co musi zrobić ciało, które wpadnie do czarnej dziury, żeby się uwolnić. >> Otóż musi osiągnąć prędkość 299 792 km/s Skoro światło o większej prędkości nie może się wydostać to jak obiekt materialny wydostanie się przy mniejszej prędkości? Minimalnie mniejszej ale mniejszej. >> Siła grawit ..." do artykułu Czarne dziury?.  (24/01/2015)
szyderca:   ">>> Morderca pociąga za spust i zabija w jasnym celu - by zabić. Żołnierz natomiast pociąga za spust, by pokonać swojego przeciwnika. Przeciwnikami dzieci indygo są systemy oraz ograniczeni ludzie - przeciwko nim trzeba stosować metody, które niektórym mogą wydać się kontrowersyjne a nawet zwyczajnie 'złe'. To tak jak Hitler. On też wierzył, że wobec niektórych narodów trzeb ..." do artykułu Miejsce Indygo na świecie.  (14/01/2015)
szyderca:   "Bardzo fajna manipulacja na którą łapie się większość. 1. Ciemność jest brakiem światła. Zgoda. Czyli podstawowy stan to ciemność. 2. >>> Zło jest po prostu brakiem Boga Czyli podstawowy stan świata to zło. tak wynika z wywodu. Z góry przepraszam za trywialne porównanie, ale: Co powiesz na jakieś urządzenie które będzie działać tyl ..." do artykułu Bóg a nauka.  (18/11/2014)
szyderca:   "NFZ bieduje, ale ja bym Cię leczył ;-)" do artykułu „Boskie objawienie piekła - czas dobiega końca” - Kathryn Mary Baxter cz.3.  (09/09/2014)
szyderca:   "Czarnej dziury nie można zobaczyć, więc te zdjęcia trochę mylące ;-) Jak sama nazwa wskazuje, czarna to czarna, więc niewidoczna. " do artykułu Czarne dziury?.  (09/09/2014)
szyderca:   "@mojra: 'Podróżnicy astralni podróżujący w ciałach mentalnych, twierdzą, że po przejściu przez czarną dziurę ,spotkali swoje anty materialne kopie żyjące w zwierciadlanym do naszego świecie z antymaterii.' A co biorą przed podróżą? Nieźle kopie. Drogie?" do artykułu Czarne dziury?.  (09/09/2014)
szyderca:   "Irina, nie mieszaj logiki medytacji i wizji z faktami fizyki." do artykułu O wielowymiarowości Wszechświata.  (06/04/2013)
szyderca:   "Miłość to uczucie głupie, Zaczyna się w sercu a kończy na du.... ;-)" do artykułu Jaki jest cel i sens życia?.  (14/11/2011)
szyderca:   "Autor widać, że naćpał się i w tym stanie dorwał do biblioteki. Pomieszanie fizyki na poziomie szkoły podstawowej z Wedami i czymś tam jeszcze. Widać również elementarny brak logiki we własnym w rozumowaniu. > tym celu, aby stworzyć w bezkresnym Oceanie wszechświata kolejną «wysepkę»materialną, > Stwórca z początku tworzy w nim lokalną strefę podwyższoneg ..." do artykułu O wielowymiarowości Wszechświata.  (14/11/2011)
szyderca:   "Damian, a czy program komputerowy ma rozmiar? Taki fizyczny rozmiar? Ma? ;-)" do artykułu Świadomość - niezwykła postać energii..  (22/03/2011)
szyderca:   "Złożoność wszechświata nie jest argumentem na istnienie Boga. Byc może jesteśmy jednym z nieskończenie wielu wszechswiatów o róznych parametrach, stałych fizycznych itp... Na innych byc może nie ma zycia, na innych byc może jest. W naszym wszechświecie mamy pewien zestaw parametrów stałych fizycznych które umozliwiają pewne reakcji. Chcę powiedzieć, że byc może przy tych parametrach wszechświata z ..." do artykułu Dobre rady dla katolików i ateistów.  (28/01/2011)
szyderca:   "A czy LSD i SLD to jakoś są ze soba powiązane?" do artykułu Zjawiska Nadprzyrodzone - Opis.  (26/01/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: szyderca
Ranga:
Ost. logowanie: 06/07/2018
Zarejestrowano: 12/02/2009

Statystyki
Punkty: 82
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.141
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 56
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska