Login lub e-mail Hasło   

szymbla60
Wcześniejsze wpisy
szymbla60:   "@57kerenor: Napisałeś: Według nauki katolickiej, Adwentystów i wielu innych nacji religijnych w Niebie jest: 1/ Bóg Ojciec 2/ Bóg Syn 3/ Bóg Duch Święty 4/ Aniołowie Boży No cóż, ja od nauki ludzkiej trzymam się z daleka! Pozdrawiam! Ja również z daleka od takich bzdur się trzymam. Dla mnie wykładnikiem wiary jest Pan Jezus ..." do artykułu Czternastu żołnierzy Boga.  (16/01/2017)
szymbla60:   "Korolian Jednym zdaniem mówiąc, ty zostałeś spalony, hm... nie wiem czemu, ale szyderców wyczuwam na kilometr." do artykułu Adwentyści Dnia Siódmego odrzucili Pana Sabatu!.  (21/10/2016)
szymbla60:   "@Koriolan: Napisałeś: Nie czas tu mówić o moim widzeniu biblii. Po prostu jest to książka jak inne ... .................................................................. Widzę że z deszczu pod rynnę, jak ta książka jest jak inne, chłopie Biblia to księga natchniona, pisana Duchem Boga Żywego, są jeszcze jakieś inne!??? Dziwią mnie twoje wpisy." do artykułu Adwentyści Dnia Siódmego odrzucili Pana Sabatu!.  (21/10/2016)
szymbla60:   "@Koriolan: Napisałeś: @57kerenor: Dzieki za szerokie wyjaśnienie. Teraz rozumiem Cię lepiej. Co prawda ja inaczej interpretuje biblię ale nie czas tu o tym mówić. :-))) ........................................................................... Posłuchaj człowieku, któremu dobrze życzę, czas na Biblię jest zawsze i wszędzie a jeśli ktoś chce przyjść w nocy, jak Nikodem, zawsze może przyjść!! :-). " do artykułu Adwentyści Dnia Siódmego odrzucili Pana Sabatu!.  (21/10/2016)
szymbla60:   "@57kerenor: Napisałeś: Jednak ci ludzie zapomnieli o tym, że człowiek wierzący według Ducha Nowego Przymierza, nie opiera się na Dekalogu, tylko na Dwóch Przykazaniach Miłości przyniesionych przez Pana Jezusa Chrystusa. ................................................................................ .............. Oczywiście, Stare przemin ..." do artykułu Adwentyści Dnia Siódmego odrzucili Pana Sabatu!.  (21/10/2016)
szymbla60:   "@57kerenor: Napisałeś: Gdzie podziali się ludzie kochający Syna Bożego? Otóż Kerenie, odpowiedź znamy, takowych nie ma są tylko ci którzy z pobożności czerpią zyski a o nich oczywiście nie myślimy. pozdrawiam!" do artykułu Nie chcą iść do Syna Bożego!.  (06/10/2016)
szymbla60:   "@57kerenor: Cały czas zastanawiam się jak można wymyślać takie bajki Kerenie, jak zrobił to siwstak, podejrzewam że chłop nabrał wody w usta i więcej się nie pokaże. :-) Witaj Kerenie!" do artykułu Nie chcą iść do Syna Bożego!.  (05/10/2016)
szymbla60:   "@57kerenor: Zawarte w Piśmie Świętym słowa, tłumaczą nam zachowanie takich odstępców! Odpowiedź na to, jest bardzo łatwa i tłumaczy nam to jednym zdaniem: ’’ I BĘDĄ WSZYSCY POUCZENI PRZEZ BOGA. Każdy, kto słyszał od Ojca i jest pouczony, PRZYCHODZI DO MNIE.' Tak też zrobił Szczepan, tak zrobili mędrcy, Dobry Łotr, i inni, bo słyszeli od ..." do artykułu O trzech królach, których nie było!.  (15/01/2015)
szymbla60:   "@lewi: Podejrzewam Lewi, że chodzi tobie o sublimowaną metamorfozę radykalnego przed i po absorbowania persepcji, do której się odnoszę w całym kontekście analizy zdań metodycznych zapewne, co może w pewnym sensie wpływać na złą równowagę w związkach analitycznych omawianego tematu. Oczywiście to takie proste.:-) P.s .Kto wam tą głupotę wciska do głowy, chyba mi nie ..." do artykułu O trzech królach, których nie było!.  (15/01/2015)
szymbla60:   "@lewi: Słuchaj człowieku, przestań czytać Andersena i Braci Greeam!" do artykułu O trzech królach, których nie było!.  (15/01/2015)
szymbla60:   "@57kerenor: Ja nie wiem, czy ci panowie nie czytają Biblii, choć jeden werset, mówią:-) (54) A słuchając tego, wpadli we wściekłość i zgrzytali na niego zębami. (55) On zaś, będąc pełen Ducha Świętego, utkwiwszy wzrok w niebo, ujrzał chwałę Bożą i Jezusa stojącego po prawicy Bożej (56) i rzekł: Oto widzę niebiosa otwarte i Syna Człowieczego stojącego po prawicy Bożej. ..." do artykułu O trzech królach, których nie było!.  (15/01/2015)
szymbla60:   "@zakrawarski: No, muszę powiedzieć, że mi ulżyło, gdyż w moim przypadku, żadna nawet najmniejsza gałązka nie łączy mnie z tymi mordercami. Ja do tego wora, jak napisałem powyżej, zresztą wierzę że i Keren również, nie należymy. Panie Zakrawarski, to nie moja wina, że większość ludzi, robi sobie brudne interesy, wykorzystując do tego Biblię. Mój Bóg, Pa ..." do artykułu O trzech królach, których nie było!.  (15/01/2015)
szymbla60:   "@57kerenor: Ksiądz katolicki jak zadasz mu niewygodne pytanie, to odpowiada: że to tajemnica. Natomiast świadkowie, odpowiadają, tak jak powyżej: '' byś czytając Biblię widział całą jej treść.'' Spotkałem się jeszcze ze stwierdzeniem ich, byś czytał Biblię w kontekście...itd itp. Nic, tylko jedno wielkie mydlenie oczu. Zresztą ci panowie, najpierw czyt ..." do artykułu O trzech królach, których nie było!.  (15/01/2015)
szymbla60:   "@zakrawarski: Napisałeś; //Bojownicy boga w Nigerii wymordowali, w tych dniach, mieszkancow miejscowosci Baga, i ze szczegolnym okrucienstwem rodzace kobiety na oddziale polozniczym w czasie rodzenia, Mam rozumieć, że również przypisujesz to Kerenowi, pewnie zeszłoroczne monsuny również winą Kerena? Cóż panowie, wiem że nie macie żadnego ..." do artykułu O trzech królach, których nie było!.  (15/01/2015)
szymbla60:   "@zakrawarski: Zapewne bystrzacho, cieszyłeś się tym wpisem, cały dzisiejszy dzień;-) i pewnie w troje to pisaliście." do artykułu O trzech królach, których nie było!.  (15/01/2015)
szymbla60:   "@ Dawno temu przeczytałem właśnie o takowym rozumowaniu przez świadków...jakoby, Mędrców, prowadził szatan:-) Ciekawa sytuacja, szatan prowadzi mędrców, by CI, ODDALI PANU JEZUSOWI, POKŁON! Ten sam, czyli szatan, nie mówi nic Herodowi o miejscu Narodzin Zbawiciela a mędrcy wysłannicy szatana, nie chcą zdradzić miejsca narodzin, więc ostrzeżeni we śnie, ..." do artykułu O trzech królach, których nie było!.  (14/01/2015)
szymbla60:   "Keren napisałeś' No cóż, wyraziłem mój pogląd w artykule. Dodam tylko, że nie jestem, ani nigdy nie byłem patriotą narodowym! Mierzi mnie to ciągłe powielanie wiadomości, jacy to Polacy są odważni i ile to bitew wygrali, lub w ilu bitwach wykazali się nie lada odwagą. Od wielu lat słyszę, jak to nasza historia jest krwią malowana. .................................................... ..." do artykułu Oświadczenie rezerwisty, ucznia Pana Jezusa, na temat wojny!.  (12/10/2014)
szymbla60:   "Keren miałem rację że oni nie rozumieją tych spraw, nie wiedzą też, że wiara nie jest sprawą wszystkich a jak już zabierają głos to po to by kaleczyć Naukę Zbawiciela, którego w ogóle nie znają! Ludzie wychowani w katolicyzmie, mający wpajane niemal kilka razy w roku, tradycje kościelne i tradycje państwowe, nigdy tego nie zrozumieją, jeśli z szyderą podchodzić będą do Nauk Zbawicie ..." do artykułu Oświadczenie rezerwisty, ucznia Pana Jezusa, na temat wojny!.  (12/10/2014)
szymbla60:   "@awers: @szymbla60: //Umiesz odróżnić bydlę od człowieka? Ja się czasem gubię. ................................................................................ ..................... A ja nie mam z tym problemów, zwłaszcza kiedy mam do czynienia z przeżuwaczami! Pozdrawiam! " do artykułu Oświadczenie rezerwisty, ucznia Pana Jezusa, na temat wojny!.  (11/10/2014)
szymbla60:   "(6) Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały. (Ew. Mateusza 7:6, Biblia Tysiąclecia Pozdrawiam!" do artykułu Oświadczenie rezerwisty, ucznia Pana Jezusa, na temat wojny!.  (10/10/2014)
szymbla60:   "Małe sprostowanie Panie Mrozowski, skoro tak dokładni jesteście w tych waszych sprawach dotyczących polski, to zapewne zrozumie pan to, że nie jestem świadkiem chodzącym od domu do domu. Bóg którego pan przytoczył że Starego Przymierza, jest nikim innym jak Bogiem Nowego PRZYMIERZA, który zakazuje zabijania i każe nadstawiać drugi policzek. Mówiąc krótko, kiedyś było wolno zabijać, ale wszystko si ..." do artykułu Oświadczenie rezerwisty, ucznia Pana Jezusa, na temat wojny!.  (10/10/2014)
szymbla60:   "Panowie, różnica między nami jest taka, że ja jestem osobą wierzącą a większość z was to ateiści lub katolicy, jeśli jest to bierna postawa i asekuranctwo to powiem nie i gdyby wszyscy ludzie byli tacy jak ja, nikt na świecie nie sprzedawałby broni. A patrząc troszeczkę dalej, dlaczego ja, prosty człowiek miałbym walczyć za jakieś ideały ludzi którzy nie umieją rozwiązać konfliktu i są to ..." do artykułu Oświadczenie rezerwisty, ucznia Pana Jezusa, na temat wojny!.  (10/10/2014)
szymbla60:   "Witam, bardzo często jestem świadkiem takich odpowiedzi: //Rozumiem, że gdyby bliźni w twojej obecności rabował mój dom i krzywdziłby moją rodzinę , to stałbyś z założonymi rękami . Piszesz Keren, że chcesz wypełniać polecenia Pana i Boga Jezusa Chrystusa, rozumiem to, bo wiara nie jest sprawą wszystkich i gdyby co niektórzy mieli tyle wiary co ziarnko gorczycy, wiedzieliby o czym p ..." do artykułu Oświadczenie rezerwisty, ucznia Pana Jezusa, na temat wojny!.  (10/10/2014)
szymbla60:   "@miki2: Napisałeś: Kiedy się już powołujesz na Jezusa, to go naśladuj. Naśladuj szacunek i godność jaką miał i ma Jezus dla ludzi wszelkiego pokroju, tych wierzących inaczej także. Cały czas to Keren robi, czy nie zauważyłeś tego, że oprócz szacunku, godności, jaką ma PAN JEZUS, to zapewniam ciebie, że wywracanie stołów przez Niego, było że tak powiem, ..." do artykułu Kłamliwe Boże Narodzenie!.  (08/12/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: szymbla60
Ranga:
Ost. logowanie: 16/01/2017
Zarejestrowano: 23/12/2009

Statystyki
Punkty: 5.661
Wyświetlenia artykułów: 4.715
Odwiedziny profilu: 4.423
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 85
Komentarze: 165
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska