Login lub e-mail Hasło   

templer
Wcześniejsze wpisy
templer:   "@bozonik: Polował w stadzie, zjadał larwy, jaszczurki, jaja, pisklaki, wszystko co był mógł jak szympans, do tego był inteligentny i sprytny oraz niewybredny, mógł rozkopać jamę królika, złapanie ryby na rękę nie jest specjalnie trudne i uwierz mi mógł mieć 1,2 wzrostu ale pewnie by połamał i Pudziana. Zresztą i dziś potrafią niektóre plemiona złapać takiego renifera i skręcić mu kark. Indianie po ..." do artykułu Czy człowiek z natury jest istotą mięsożerną?.  (13/08/2013)
templer:   "@Wojciech Majda: No ponoć się z nim nawet homo sapiens krzyzował a ciekawe po co neandertalczyk robił te włócznie i łuki by polować na orzechy czy jabłka?" do artykułu Czy człowiek z natury jest istotą mięsożerną?.  (13/08/2013)
templer:   "@w84u6: 'Charakterystyka ludzi w najwyższym stopniu przypomina charakterystykę zwierząt owocożernych..., ZWIERZĘTA OWOCOŻERNE Te zwierzęta to przede wszystkim antropoidalne małpy. Dieta tych małp składa się przede wszystkim z owoców i orzechów. ' A to ze stronki http://portalwiedzy.onet.pl/52441,,,,malpy_czlekoksztaltne,haslo.html Małpy człekokształtne cechuje wysoka inteligencja... ..." do artykułu Czy człowiek z natury jest istotą mięsożerną?.  (13/08/2013)
templer:   "@konradkostka: wg takiego myślenia jak człowiek przyjmie pozycję konia na 4 łapach to mu się wydłuży czy skróci? I czy jak koń stanie na tylnych kopytach to mu się skróci czy wydłuży co? Człowiek ma czy to się nam podoba od 6-8m i tyle!" do artykułu Czy człowiek z natury jest istotą mięsożerną?.  (13/08/2013)
templer:   "@adam munk: Szympansy polują kiedy tylko mogą, podobnie jak i wiele tych słodkich małpek to jedzą pisklaki, jaja ptaków, pędraki, owady a jak im się uda to z przyjemnością rozerwą i zjedzą i coś większego (np pewne szympansy nauczyły się stadnie polować na mniejsze małpy) - nie jest to dobry przykład wegetarian!" do artykułu Czy człowiek z natury jest istotą mięsożerną?.  (12/08/2013)
templer:   "@konradkostka: nie naciągaj faktów, pozycja wyprostowana nie ma tu nic do rzeczy jeśli chodzi o długość. Choć tak naprawdę trochę jednak ma ale inaczej niż myślisz. Człowiek jest dzięki temu długodystansowcem, nie jest w stanie uciec przed szybkim lwem i musi z nim walczyć, ale jest skuteczniejszym myśliwym niż lew, bo przed lwem antylopa w 5 na 6 przypadków ucieknie, a człowiek ją 'nieomal dosłow ..." do artykułu Czy człowiek z natury jest istotą mięsożerną?.  (12/08/2013)Akcje

Informacje podstawowe
Login: templer
Ranga:
Ost. logowanie: 15/08/2013
Zarejestrowano: 12/08/2013

Statystyki
Punkty: 6
Odwiedziny profilu: 1.170
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 6
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska