Login lub e-mail Hasło   

Tomasz S.
Wcześniejsze wpisy
Tomasz S.:   Odrzuca artykuł Wyznanie byłego buddysty  (20/11/2009)
Tomasz S.:   "Z autora tekstu był równie kiepski ateista co buddysta. Autor pisze przez pryzmat własnej 'mapy przekonań' i uogólnia ją do całego społeczeństwa ateistów. Buddyzmu też nie zrozumiał, chyba go wcale nie praktykował tylko się tekstów naczytał i uznał, że to głupie bo nie ma boga osobowego." do artykułu Wyznanie byłego buddysty.  (20/11/2009)
Tomasz S.:   "Ehh to dopiero kozacy byli hehe" do artykułu Jak kozacy sprawdzali dziewictwo?.  (06/11/2009)
Tomasz S.:   "Mnie zawsze ciekawiło ile z tych osób naprawdę wie co znaczy ten znaczek który mają na aucie (bo nie wszyscy są jego autorami, czasami kupuje się auto już po takim boskim tuningu). No ale i tak nic nie przebije różańca zwisającego z wewnętrznego lusterka hehe" do artykułu Jedziesz na wakacje? Uważaj na samochody z naklejką na zderzaku!.  (06/11/2009)
Tomasz S.:   "Bardzo dobre." do artykułu Skąd wiem że wasz Bóg nie istnieje?.  (18/10/2009)
Tomasz S.:   "New Age'owe, pseudonaukowe nauki pozostające w sferze wyobraźni pewnej grupy 'naukowców'. Cytowanie biblii w publikacji niby naukowej.... litości. Pozdrawiam miłośników mistycyzmu." do artykułu Świadomość - niezwykła postać energii..  (12/10/2009)
Tomasz S.:   Głos na artykuł Pułapki pozytywnego myślenia  (03/10/2009)
Tomasz S.:   Odrzuca artykuł Odpowiedź na: "Ateizm w natarciu"  (03/10/2009)
Tomasz S.:   "'To zaiste bardzo dziwne, ogłosić bezsens wszelkich dyskusji ateistów z teistami, po czym tym ostatnim wymierzyć policzka za policzkiem, prowokując ich do podjęcia podobno 'bezsensownej' dyskusji. Ale może właśnie o to chodziło - by przyłożyć teistom, a gdy się zaczną bronić, nawet nie odpowiadać na ich rzeczowe argumenty, bo przecież, według początkowej tezy, wszelka dyskusja z nimi jest bez sens ..." do artykułu Odpowiedź na: "Ateizm w natarciu".  (03/10/2009)
Tomasz S.:   "Medytacja to w największym skrócie oczyszczenie umysłu z natłoku myśli, głęboka relaksacja. Kiedy zagapisz się w sufit na beznadziejnie nudnym wykładzie tak,że przestaje do ciebie docierać to co się dzieje wokół to również właśnie medytujesz." do artykułu Uwaga, medytacja.  (03/10/2009)
Tomasz S.:   "Uwielbiam jak ludzie wiedzą na mój temat więcej ode mnie :) Ja też chcę mieć dar jasnowidzenia! Zastanawia mnie czy imputowanie innym kompleksów wynika z niedowartościowanego ego czy raczej jest próbą zagłuszenia własnych kompleksów... hmmm Tak czy inaczej, jest to bardzo zabawne :))" do artykułu Ateizm w natarciu.  (23/09/2009)
Tomasz S.:   "Zgadzam się ze wszystkim :) Ja jestem szczęśliwy, że wyrwałem się z tego 'holy shit'u'. Jest to droga, którą każdy musi pokonać sam i tak jak piszesz, nikt nikogo nie przekona. Zresztą sama widzisz po komentarzach do tego artykułu, jak niektórzy z uporem próbują bronić swojego. Nie rozumiem tylko po co tracą czas na czytanie takich rzeczy a tym bardziej na przydługie komentarze, nie powinni być na ..." do artykułu Ateizm w natarciu.  (23/09/2009)
Tomasz S.:   "Po pierwsze nie wydaje mi się abyśmy byli na 'ty'. Po drugie, nie rozumiem jaki cel mają Pańskie uszczypliwe komentarze w stylu: '> A wszyscy ludzie to nie tylko katolicy No patrz. Zauwazyles?. ' Poprzez szyderstwo próbuje Pan dowartościować swoje przekonania w stylu: 'Czlowiek musi w cos wierzyc chocby po to by miec cel wyzciu '. Proszę wybaczyć ale to co ..." do artykułu Ateizm w natarciu.  (15/09/2009)
Tomasz S.:   "Dziękuję za komentarze. Nie mam ochoty wdawać się w polemikę, to nie jest forum, a ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Jedni się zgodzą, inni nie, chyba na tym polega ten serwis :)" do artykułu Ateizm w natarciu.  (14/09/2009)
Tomasz S.:   "Za to cała moja rodzinka mówi: 'no ale przecież TRZEBA w coś wierzyć, ale przecież MUSI coś być itp' No cóż argumenty 'trzeba' i 'musi' są nie do obalenia, bo niestety nie podlegają logice :) Z początku też mnie krew zalewała, ale szkoda nerw i zdrowia psychicznego, dziś się z tego śmieje. p.s. aha i niektórzy straszą mnie również, że przekonamy się po śmierci kto się będzie śmiał :D" do artykułu Ateizm w natarciu.  (14/09/2009)
Tomasz S.:   "Odrzucenie wiary w Boga nie równa się wierze w jego nieistnienie. Ateista po prostu nie widzi powodów aby wierzyć. Słowo wiara jest wieloznaczne, w kontekście religijnym ateista w nic nie wierzy." do artykułu Ateizm w natarciu.  (14/09/2009)
Tomasz S.:   Popularny artykuł: Ateizm w natarciu  (14/09/2009)
Tomasz S.:   Nowy artykuł Ateizm w natarciu  (13/09/2009)
Tomasz S.:   "Powiem szczerze, pół na pół. Nie ze wszystkim się do końca zgodzę, nie wszystkie sformułowania mi się podobają. Ale ogólnie OK." do artykułu Dobre rady dla katolików i ateistów.  (13/09/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: tomasz_s
Ranga:
Ost. logowanie: 23/02/2013
Zarejestrowano: 13/09/2009

Statystyki
Punkty: 21.540
Wyświetlenia artykułów: 21.131
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.277
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 2
Komentarze: 16
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska