Login lub e-mail Hasło   

Tonny

Praw­da rodzi niena­wiść, uległość przyjaciół. - TerencjuszWcześniejsze wpisy
Tonny:   "Dość drogie jest awokado, ale na promocji można się skusić. Jadłem kilka razy i smakowało mi, choć nie ma wyraźnego smaku. Bardzo dobra jest pasta z jajkiem i czosnkiem." do artykułu Awokado.  (30/08/2016)
Tonny:   "Bardzo ciekawy artykuł i spostrzeżenia. Aż strach pomyśleć, ilu księży i katechetów rozpowszechnia te błędy. Od siebie dodam, że owocem w raju nie musiało być jabłko, prawdopodobnie chodziło o granat. " do artykułu Błedy w tłumaczeniu Biblii.  (30/08/2016)
Tonny:   "'Tako rzecze Zaratustra' to bardzo ciekawa ksiązka, czytałem niedawno. I muszę przyznać, że w wielu kwestiach zgadzam się z Autorem." do artykułu Jezus Nietzschego - cz. I.  (30/08/2016)
Tonny:   "Właśnie czytam 'Krótką historię czasu' Hawkinga. Wciągnęła mnie, choć wielu rzeczy nie rozumiem. Fizyka na tak wysokim poziomie jest naprawdę skomplikowana, a zaczyna się od niewinnego jabłka spadającego z drzewa. :) Podziwiam fizyków-teoretyków, muszą być niesamowicie inteligentni i mieć nieprzeciętną wyobraźnię, żeby móc stawiać swoje tezy. " do artykułu Kwantowa Teoria Grawitacji.  (30/08/2016)
Tonny:   "A najgorzej jest jak bulimia powoduje anoreksję, bo problemy są podwójne, znam taki przypadek. To moja dziewczyna z którą oczywiście cały czas jestem i dopiero co, wychodzimy z piekła. Bulimia i anoreksja w podwójnym uderzeniu to długa i mozolna walka, najpierw upadania w dół a potem wspinania się ku górze. Naukowe informacje znajdziecie tutaj: http://www.biomedical.pl/zdrowie/anoreksja-i-bulimia- ..." do artykułu Anoreksja.  (26/01/2015)Akcje

Informacje podstawowe
Login: tonny
Ranga:
Ost. logowanie: 30/08/2016
Zarejestrowano: 26/01/2015

Statystyki
Punkty: 4
Odwiedziny profilu: 662
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 5
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska