Login lub e-mail Hasło   

trabant
Wcześniejsze wpisy
trabant:   "patrze se czasem na te Pana tfórczość i na te schize w komentarzach.widze jednom fspólnom cehe znaczy uparte glendzenie o niby oświeceniu własnym . tak sobie myśle że chora głowa jakoś tłumaczy że ktoś pisze w kółko jaki jezd oświecony ale u zdrowego to troche dziwne. to jakieś natrenctwo co sie robi od medytacji czy nudzi sie Pan czy morze prubuje dowartościować ?" do artykułu Dogmaty nauki (2).  (16/01/2020)
trabant:   "takie ludzie z pasjom pomagania powinny se zakarbować we łbie coby sie ograniczać do ludzi co sie na pewno na ichnią pomoc piszom. ja na ten pszykład na 100% nie życzyłbym sobie pomocy od klienta co to w medytacji 'odbiera pszekazy'. " do artykułu Tango i pasja pomagania.  (10/12/2019)
trabant:   "@Marcin Sznajder: czyli Pana zdaniem to co ludzie nazywajom duchowym przebudzeniem polega na tym że taki pszebudzony delikwent nie musi w kółko o czymś myśleć tylko może sie przełanczać na opcje bycia bez myślenia i sobie w ten sposób odpoczywać i sie regenerować jak wygrzewajonca sie na słońcu jaszczurka. znaczy w tym 'pszebudzeniu' nie chodzi o jakomś tam duchowość tylko o to że sie ma takom możliwość wyboru ? " do artykułu Identyfikacja z umysłem i dogmaty....  (09/11/2019)
trabant:   "wyłonczenie myśli to wyłonczenie najnowszej czeńści muzgu i ograniczenie jego funkcji do funkcji ogulnozwierzencych. to miła odmiana od myślówy ale żeby od razu tak z grubej rury że to niby przebudzenie duchowe? niby że duchowość to umiejentność bycia w stanie rybki czy innej jaszczurki?" do artykułu Identyfikacja z umysłem i dogmaty....  (09/11/2019)
trabant:   "@trabant: znaczy że bazujom na pracy z niższymi kawałkami muzgu niż ten od myśli i poniekond omijajom myślenie." do artykułu Czy życie jest piękne?.  (09/11/2019)
trabant:   "@podobny: wisz pan jak myśli bolom to może sie rozchodzić o niezaleczonom traume. som jusz teraz metody leczenia minimalizujonce ekspozycjem na syf i zasadniczo bez gadania o pszykrych sprawach. nazywajom sie bottom up czy jakoś tak. " do artykułu Czy życie jest piękne?.  (09/11/2019)
pokrzywiony:   "Dzięki, że o tym wspomniałeś co nieco to wyjaśniło, z ludźmi jest tak że każdy bron swojego snu. Pozdrawiam" do profilu trabant.  (28/10/2019)
trabant:   "etam tego kfiatu jezd puł śfiatu widać sie trafił nienajleprzy jak dla Ciebie egzemplaż znajdź se jakieś fajne hobby kobito to ci szybciej pszejdzie" do artykułu Mówiłeś....  (28/10/2019)
trabant:   "Panie Autorze ja 'trabant' to osoba co nie jest osobom piszoncom pod nickami 'Quasimodo' i ' Szubrawiec' tylko całkiem innom osobom. a z tym dokuczaniem Panu co o nim pisał Quasimodo to ja nie wiem co on miał na myśli. ja tam nie miałem takiego zamiaru coby Panu dokuczać w każdem razie. bynajmniej." do artykułu Decyzje bez lęku.  (06/09/2019)
trabant:   "@trabant: quasimodo, Ty też możesz być z dużej litery jak chcesz , niechconcy mi sie pisneło Ja zamiast ja i to sie nie rozchodziło o próbe dokuczania Tobie :)" do artykułu Decyzje bez lęku.  (06/09/2019)
trabant:   "@Quasimodo: skoro Marcin myśli ,że Ja to ty to jak bedziesz dalej gadał że mu dokuczam to i w to uwieży . lepiej powiec o co tobie idzie znaczy jak ja mu niby dokuczam? " do artykułu Decyzje bez lęku.  (06/09/2019)
trabant:   Głos na artykuł Najważniejsza jest inwencja  (05/09/2019)
trabant:   Głos na artykuł Koleiny umysłu ..  (04/09/2019)
trabant:   "Co do oświecenia to jest to termin bardzo niejednoznaczny i wydaje mnie sie, że wzmianka o nim czyni artykuł nieco mętnym. " do artykułu Koleiny umysłu ...  (04/09/2019)
trabant:   "@Serpico: czy ty serio uważasz że faktyczny pszekaz KRK jezd jakoś dla ludzi konstruktywny? Ja nie mówie o Bibli tylko o tym jak jom interpretujom. robiom to jak im pasuje. kencom i nadużywajom zgodnie z tym co im w danej chfili pasuje, niezgodnie z zasadniczym sensem. naprafde tródno nie mieć wonpliwości do ludzi kture to łykajom. " do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
trabant:   "@Henear: nawet jak ludzie o siebie dbajom to i tak umierajom. ciało sie degeneruje tak czy siak bo sie zużywa. bardzo dobre geny mogom nawet zrównowarzyć śmieciowe żarcie, tyle że od braku naturalnej selekcji ludzi z kiepskim wyposarzeniem genetycznym coraz wiencej. w sómie idzie w strone degeneracji bo żarcie też sie kiepści. " do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
trabant:   "@jotko49: e tam. lecisz po skrajościach. jakby nie było różnicy pomiendzy decyzjom twojom własnom o tfojej eutanazji a decyzjom łowcy skór o tfojej eutanazji." do artykułu Życie jest chorobą przenoszoną drogą płciową.  (21/08/2019)
trabant:   "dodałem focie :)" do artykułu Sumienie, fanatyzm, religia - punkt widzenia psychiatry..  (19/08/2019)
trabant:   "@pokrzywiony: zupełnie na to nie wpadłem że to jezd metoda programowania. niby dlaczego? " do artykułu Dla Szubrawca i nie tylko ....  (13/08/2019)
trabant:   Głos na artykuł Sprostowanie  (13/08/2019)
trabant:   "pisałeź, że testujesz kurs cudów. tego też chyba lepiej nie ruszać. ludzie w to zaangarzowani piszom po internetach aże som Jezusem, rze to właśnie Jezus napisał ksionżki o tym kursie i takie tam. majom po tym naprawde ostre odjazdy." do artykułu Dla Szubrawca i nie tylko ....  (12/08/2019)
trabant:   "ja sie nie doprawiłem RD tylko medytacjom mantrycznom sprzedawanom jako modlitwa. odstawienie bardzo pomogło. tyle że wyłażenie z tego idzie kurewsko powoli, ale z roku na rok jezd lepiej. niestety nie ma ogrudka." do artykułu Dla Szubrawca i nie tylko ....  (12/08/2019)
trabant:   "Koriolan, wszendzie piszom, że jak komuś odwala od RD to czeba odstawić i siem ugruntować. zalecajom proste prace fizyczne najlepiej na łonie natury. masz ogródek?" do artykułu Dla Szubrawca i nie tylko ....  (12/08/2019)
trabant:   Głos na artykuł Dla Szubrawca i nie tylko ...  (12/08/2019)
trabant:   "@Koriolan:a może prawda jest taka, że siem nieźle doprawiłeś szukajonc tzw Przebudzenia? to dość czenste że ludzie od tego głupiejom. zwłaszcza jak se przyjmujom religijnom interpretacje tego zjawiska. odwala im że som mistykami, majom kontakt z Bogiem, misje dzielenia sie darem itd. sprubuj spojżeć na sprawe z dystansem." do artykułu Dla Szubrawca i nie tylko ....  (12/08/2019)Akcje

Informacje podstawowe
Login: trabant
Ranga:
Ost. logowanie: 29 dni temu
Zarejestrowano: 29/09/2017

Statystyki
Punkty: 2.456
Wyświetlenia artykułów: 945
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 1.781
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 60
Komentarze: 451
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska