Login lub e-mail Hasło   

trabant
Wczoraj
trabant:   "@Koriolan:mnie mocno nie pasi ten koncept z umieraniem czy śmierciom ego jako dżwiami do 'ośfiecenia'. to metafory kture jak pojmowana zbyt dosłownie prowadzom do brania patologii za dobrom monete. tymczasem patologii cza zapobiegać a nie promować jom." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (8 godz. temu)
trabant:   "@trabant: i niby dlaczego z nas dwuch to nie ty masz być idiotom? " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (15 godz. temu)
trabant:   "@Koriolan: moszna też tak że ta śfiadomość cały czas jest żywa niby dlaczego ona ma zależeć od twojej uwagi . i niby dlaczego twoja uwaga nie miałaby umierać razem z twoim ciałem ? " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (15 godz. temu)
trabant:   "@Koriolan: hehe tak myślałem że ty sie uważasz co najmniej za boga albo cóś koło tego. 'gdzieś w radomu obudził sie luj, boski luj' :)))) głupoty klepiesz i tyle: 'pszebudzony jest nieśmiertelny ponieważ jest żywy a żywi som martwi bo nie som pszebudzeni '" do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (17 godz. temu)
Wcześniejsze wpisy
trabant:   "@Koriolan: możesz se w powyższym wstawić śfiadomość zamiast głupoty:każdy umrze w sensie śmierci ciała wienc ciało Koriolana te umrze ale nowe śfiadome stforzenia sie wcionż rodzom. nawet jak śfiadomość Koriolana umrze razem z jego ciałem to śfiadomość dalej żyje w innych głupkach i dlatego można powiedzieć że śfiadomość jest nieśmiertelna." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "śfiadomość może być w tym sensie nieśmiertelna w jakim nieśmiertelna jezd głupota - każdy umrze w sensie śmierci ciała wienc ciała głupich też umierajom ale nowe głupie sie wcionż rodzom. nawet jak głupota danego głupka umiera razem z jego ciałem to głupota dalej żyje w innych głupkach i dlatego można powiedzieć że głupota jest nieśmiertelna." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "@Koriolan: pewnie niczym zwłaszcza że 'pszebudzenie' to nie bardzo wiadomo co. wienkszość tzw 'pszebudzonych' podpada pod najmniej jedno z trzech. świranctwo mitomania albo oszustfo.jesteś zaruwno ciałem jak i śfiadomościom. nie bardzo wiadomo co jest ze śfiadomościom po śnierci ciała. niekturzy mówiom że popszedniego życia taka śfiadomość nie pamienta. myśle że tak może być bo nie pamientam żadny ..." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "@trabant: pytania za trudne? " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "mnie nie chodzi o tłumaczenia tylko o odpowiedź na pytanie dotyczonce tfoich wierzeń.. może bedzie łatwiej jak podzielem pytanie na dwa kawałki : czy wierzysz w istnienie nieśmiertelnej duszy czy wierzysz, że tzw 'pszebudzenie' chroni duszem pszed piekłem po śmierci ciała " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "'odpowiem ci w zależności od twoich poglądów.' znaczy to co w ty wierzysz zależy od moich poglondów? " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "zdolność do dalszego życia straciło. co z odpowiedziom na moje pytanie ?" do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "nieżywe ciało zaczyna sie rozkładać i tyle filozofi. czy ty wierzysz że masz dusze nieśmiertelnom którom tzw 'przebudzenie' chroni od piekła? " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "@Koriolan: śmierć ciała to fakt biologiczny a piekło to wierzenie zwionzane z wiarom dusze nieśmiertelnom. taka jest różnica. znaczy ty wierzysz w dusze nieśmiertelnom i w piekło i w to że nieśmiertelna dusza 'pszebudzonego' jest bezpieczna od piekła? " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "@zakrawarski: sam jezdeś pułgłuwek" do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "@Koriolan: jak rozchodzi ci sie o to że wieżysz w nieśmiertelnom dusze to każden jeden podobno tak ma?" do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "@Koriolan: a ty nie zgnijesz jak każdy?" do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "@Koriolan: do bezpieczeństwa pszed bezrozumnom upierdliwościom mur bardzo dobry jezd. im grupszy tym lepszy." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (dzień temu)
trabant:   "@pokrzywiony: jak bendzie koniec świata to bedzie szanse pszeżycia takiego wydażenia som rzadne wienc nie ma sie co stresować wrzuć na luz" do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (dzień temu)
trabant:   "@Koriolan: ale jak sie idzie to lepiej patszeć pod nogi" do artykułu Sodoma II.  (2 dni temu)
trabant:   "o katolskiej wersji 'ośfiecenia' mikrofraszka: latolskie 'ośfiecenie' to katolska sztuczka co jeszcze zwienksza ogłupienie. morale pozostaje bez zmian za to narcyzm kfitnie." do artykułu Sodoma.  (5 dni temu)
trabant:   "@zakrawarski: sam jezdeś młotek do tego niegramotny " do artykułu Fabuła rasa - Edward Stachura ... (2 #2).  (6 dni temu)
trabant:   "@zakrawarski: a co ja ci zrobiłem że mi od hamów wrzócasz?" do artykułu Fabuła rasa - Edward Stachura ... (2 #2).  (6 dni temu)
trabant:   "@pokrzywiony: no jak tak pewnie Stachura nie był ośfiecony i Kori niepotszebnie go w te pszebudzeniowe dyrdymały włancza." do artykułu Fabuła rasa - Edward Stachura ... (2 #2).  (7 dni temu)
trabant:   "@pokrzywiony: 'ośfiecone' som pokrentne albo i durnowate a najpewniej jedno i drugie D.sam pisał apropo Stachury że ośfiecenie chroni od samobójstfa chyba że ktoś nie umi go przyjońć. no widać Stachura nie umiał tego domniemanego ośfiecenia przyjońć i to ekstremalnie że sie zabił. cóś musi było z nim nie tak. albo chory albo głupi." do artykułu Fabuła rasa - Edward Stachura ... (2 #2).  (7 dni temu)
trabant:   "@pokrzywiony: najpierf ze Stachury robi głupiego a potem monci. takie te 'ośfiecone' som." do artykułu Fabuła rasa - Edward Stachura ... (2 #2).  (7 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: trabant
Ranga:
Ost. logowanie: 7 godz. temu
Zarejestrowano: 29/09/2017

Statystyki
Punkty: 1.264
Wyświetlenia artykułów: 269
Obserwujący użytkownicy: 2
Odwiedziny profilu: 952
Przeczytane artykuły: 229
Ocenione artykuły: 45
Komentarze: 325
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska