Login lub e-mail Hasło   

tries
Wcześniejsze wpisy
tries:   Obserwuje użytkownika: Piotr Stanisław Issel  (01/10/2011)
tries:   Głos na artykuł Internet wrogiem władzy?  (15/09/2011)
tries:   "Nie mam nic przeciwko bezwarunkowej miłości, tylko parę zdań w tym artykule jest wewnętrznie sprzecznych, a tym samym nierealnych, np: 1. 'Wtedy nie obchodzi Cię, kto Ci ukradł portfel, kto Cię okłamał, obraził Cię itp. To po prostu przestaje mieć znaczenie.' - a powinno. Obojętność / bierność / tolerancja takich zachowań jest zła. Jeśli ktoś sobie pozwoli na to by go okradano to długo nie ..." do artykułu Czym jest Bezwarunkowa Miłość?.  (15/09/2011)
tries:   Obserwuje użytkownika: hussair  (15/09/2011)
tries:   Głos na artykuł Wielbicielom skrobanek, z czułością  (15/09/2011)
tries:   Głos na artykuł Od kiedy człowiek ma prawo do życia?  (15/09/2011)
tries:   "Gamko. Twoje rozumowanie ma wadę. Dlatego, że człowiek może jeszcze żyć, mimo że jego serce przestało już bić. Mowa o śmierci klinicznej. W dawnych czasach uważano, że jak serce nie bije, człowiek nie oddycha to już umarł, ale rozwój nauki, nie dość że nauczył nas przwracać ludziom krążenie, to przesunął granicę śmierci do momentu obumarcia mózgu. Ze względu na to, że naukowacy co jakiś czas coś o ..." do artykułu Od kiedy człowiek ma prawo do życia?.  (14/09/2011)
tries:   Głos na artykuł Z wynajmowanego pokoju do własnego domu  (14/09/2011)
tries:   "Ależ jak najbardziej mamy wpływ na to kto będzie naszym przyjacielem :) A Twoją konsternację całkowicie rozumiem, bo do przyjaźni zmusić się nikogo nie da, ani przyjacielem nie zostaje się, od tak. Pewnie Twojej znajomej chodziło o to, żebyście się lepiej poznali." do artykułu Miłość, przyjaźń i obowiązek.  (12/09/2011)
tries:   "Również nie mogę się z Tobą zgodzić Alicjo. Miłość z seksem nie ma nic wspólnego. Przecież rodzice kochają swoje dzieci, a nie uprawiają z nimi seksu. Tak samo prostytutki uprawiają seks z kim popadnie, ale chyba nie sądzisz, że każdego z tych ludzi kochają. Jeśli już pokazywać relację między miłością i przyjaźnią, to raczej powinna ona wyglądać tak: 1. Najpierw jest miłość (chcemy dla ludz ..." do artykułu Wiersz... a może nie wiersz ....  (12/09/2011)
tries:   "'Naukowcy natomiast wiedzą na pewno jedno, miłość jest tylko grą hormonów'. Miłość to nie to samo co pożądanie. I nie wszyscy po 2-4 latach się rozstają. Znam trzy rodziny, które żyją ze sobą (szczęśliwie) już całkiem długo, i wcale nie zawsze było różowo. Przykre, że pozostali moi znajomi się porozstawali, albo z powodu zdrady, albo po prostu jedna z osób powiedziała 'koniec'. Rozs ..." do artykułu O miłości erotycznej.  (12/09/2011)
tries:   "Ta czwarta porada jest raczej bezużyteczna. Kod IMEI można zmienić i co bardziej myślący złodzieje to robią. Natomiast druga, ta z otwieraniem samochodu, to jakaś bujda. Po pierwsze sygnał z pilota jest generowany na częstotliwości, której komórka nie przesyła - ze względów oszczędności pasma, przenoszony jest tylko zakres dźwięków słyszalnych, a i to nie cały. A po drugie nowe, co prawda nieliczn ..." do artykułu O czym powinien wiedzieć każdy posiadacz telefonu komórkowego..  (26/08/2011)
tries:   "Właściciela strony, którą zainteresowało się ABW nie bronię, bo na tej stronie ludzie wprost nawoływali do zabicia prezydenta. Ich reakcja, wkroczenie do mieszkania i zabezpieczenie sprzętu komputerowego uważam za zupełnie normalną czynność w takich warunkach. Natomiast jak najbardziej jestem przeciwny wprowadzaniu restrykcji w Internecie pod przykrywką walki z pedofilią, terroryzme ..." do artykułu Internet wrogiem władzy?.  (28/05/2011)
tries:   "Sęk w tym, że młode kobiety wolą właśnie tych przystojniaków, inteligencja, wyznawane wartości, stosunek do innych ludzi nie mają znaczenia, liczy się tylko wygląd. Tak wynika z różnych ankiet i również moich własnych obserwacji. A potem to już z górki: seks, dziecko, ślub. Ci 'prawdziwi mężczyźni' w tym czasie wiążą się z bardziej wartościową kobietą, a 25-30 letnie kobiety pytają potem na portal ..." do artykułu Prawdziwi mężczyźni wymierają.  (28/05/2011)
tries:   "Ja bym do tego dodał jeszcze bycie niekonsekwentną, w zasadzie dotyczy obu płci. Jak Ci np. żona mówi zostaw to mycie okien / wieszanie firanek / robienie obiadu, sama zrobię lepiej, a potem się wkurza, że mąż zupełnie nic nie robi - to można się nieco zirytować." do artykułu 10 błędów, jakie kobiety popełniają w związkach.  (28/05/2011)
tries:   "'Jeśli do pokoju wszedłby Jezus, to co byś zrobił?' - to samo gdyby wszedł każdy inny człowiek. Niby dlaczego miałbym go traktować inaczej?" do artykułu Jeśli do pokoju wszedłby Jezus, to co byś zrobił? I jak powstała religia....  (28/05/2011)
tries:   " 'bądź dobrym człowiekiem a zło samo zniknie.' - może kiedyś tak było, istniało tylko dobro. Ale w takim świecie zawsze znajdzie się kilka osób, które zauważą, że skoro inni są dobrzy, mili, uczynni, itp. to można ich wykorzystać i zaczną postępować źle. Zobaczą, że można mieć z takiego postępowania jakiś wymierne zyski dla siebie - bez wysiłku, bez poświęceń, bez kompromisów. Potem zaczną ..." do artykułu Wiara.  (28/05/2011)
tries:   "To, że w jakimś procencie ośrodków działo się źle nie znaczy, że cały system jest zbędny. Z takim podejściem mógłbyś też mówić, że wątpisz w sens istnienia prawa karnego, bo przecież przestępcy dalej robią swoje. Niedawno spotkałem się z wypowiedzią innej osoby, też po cyklu artykułów o domach dziecka, że lepiej zezwolić na aborcję niż takie dziecko miałoby potem cierpieć. Istna paranoja - wpływ mediów jest tak silny, że niektórzy ludzie tracą zdrowy rozsądek." do artykułu Homoseksualizm i granice tolerancji.  (28/05/2011)Akcje

Informacje podstawowe
Login: tries
Ranga:
Ost. logowanie: 13/05/2012
Zarejestrowano: 15/05/2011

Statystyki
Punkty: 32
Odwiedziny profilu: 2.188
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 6
Komentarze: 12
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska