Login lub e-mail Hasło   

truthseeker
Wcześniejsze wpisy
truthseeker:   "Artykuł powstał na bazie niewiedzy i zagubienia posoborowego, które panuje obecnie w tzw. Kościele Katolickim, który jest pseudo katolicki i nie ma wiele wspolnego z Kościolem dawnym. Zatem proby wnioskowania autora, ze katolicyzm obecny nie ma wiele wspolnego z tym biblijnym są oczywistym truizmem , zaś reszta artykułu razi przerażającym infantylizmem, brakiem głębi i ogólną znieczulicą modernistyczną." do artykułu Religia smutku i zdołowania.  (19/04/2010)
truthseeker:   "Nie ma czegos takiego jak miliony lat przed pojawieniem się człowieka. To bujdy. Biblia mówi prawdę. Świat istnieje jakies 6000 lat. Jeżeli twierdzisz inaczej, to zastanów się - ale głębiej - na jakiej podstawie twierdzisz, że świat istnieje miliony lat? Komu wierzysz? Naukowcom i ich badaniom C-16? Czy Bogu, który objawił prawdę o stworzeniu świata przy pomocy Ducha Świętego i natchnął osoby wybrane?" do artykułu O grzechu pierwszych ludzi, który nigdy nie został popełniony.  (19/04/2010)
truthseeker:   "Ten tekst to wyżyny kiepskiego humoru, zezwięrzęcenia, zbydlenia, oraz bluźnierstwa przeciw Bogu. A teraz możecie komentować mój wpis, barany :)" do artykułu Zapładnianie, czyli dupczenie się wiernych..  (19/04/2010)
truthseeker:   "Genialna ocena lechu! Dobra robota. Punktujesz! :) Pozdrawiam" do artykułu O czym 90% katolików nie wie.  (04/02/2010)
truthseeker:   "Maranie, krotko: wiesz to co przekazuja Ci media. Gdyby nie media nie wiedzialbys nic. Wniosek - media okreslaja, co bedziesz wiedzial, a czego nie. Ktos decyduje o tym, co bedziesz wiedzial, a czego nie bedziesz wiedzial. I w jakim swietle bedziesz widzial dana osobe, lub dana sprawe, a w jakim nie. Podam Ci przyklad z zycia wziety: gdyby prezydent Lukaszenka nie wywalil z Bialorusi Zyda - krymin ..." do artykułu Trzynasty Apostoł - Rydzyk , czyli kościół Toruńsko-katolicki !.  (04/09/2009)
truthseeker:   "marian R napisal: > przecież skoro aż tyle mediow informuje o jakiś faktach to chyba logiczne , że coś w tym jest. Przecież aż tyle mediów nie pisało by nieprawdę. 1. Jak mawial niejaki Gebbels - minister propagandy III Rzeszy - klamstwo nalezy powtarzac ciagle i stale, wtedy po pewnym czasie staje się prawdą. 2. Klamstwa male szybko sa demaskowane. Aby klamstwo stalo sie p ..." do artykułu Trzynasty Apostoł - Rydzyk , czyli kościół Toruńsko-katolicki !.  (28/08/2009)
truthseeker:   "the truth is out there - use google to find it ;-)" do artykułu Trzynasty Apostoł - Rydzyk , czyli kościół Toruńsko-katolicki !.  (27/08/2009)
truthseeker:   "ps. Dopisek dla wszystkich tych którzy uważają wypowiedź za antysemicką: Żydowskie, talmudyczne prawa pozwalają Żydowi na konwersję (zmianę wiary) w obliczu np. prześladowań, utraty życia, czy innych (praktycznie dowolnych powodów) bez utraty swej wiary pierwotnej (sic!). Innymi słowy Żyd, który jest na zewnątrz katolikiem (nawet duchownym!), może - wedle Talmudu i wierzeń żydowskich - być nadal Żydem i wyznawać swoją pierwotną wiarę. Wnioski wyciągnijcie sobie sami." do artykułu Trzynasty Apostoł - Rydzyk , czyli kościół Toruńsko-katolicki !.  (27/08/2009)
truthseeker:   "A teraz ideowo: Kościół Katolicki Chrystusa od czasów Soboru Watykańskiego II działa w zaćmieniu. Zrelatywizowano dogmaty tak naprawdę rozcieńczono wiarę chrystusową rozmieniając jego wiarę na drobnę. Nikt nie nawraca już innowierców (Żydów, Protestantów), nikt nie grzmi w obronie przykazań Bożych, nikt nie straszy sprawiedliwością Bożą karą Bożą i piekłem nikt nie potępia uporczywych grzeszników ..." do artykułu Trzynasty Apostoł - Rydzyk , czyli kościół Toruńsko-katolicki !.  (27/08/2009)
truthseeker:   "Pomijajac aspekty ideowe (religijne), czepianie sie ojca Rydzyka i jego biznesowej, POLSKIEJ i autorskiej inicjatywie uwazam za efekt zamydlenia i manipulacji oczu Polaków przez oficjalne żydomedia (TVP, TVN, etc etc). Ciekawe, ze marnotrawione miliony u o. Rydzyka to ludzi bolą, ale efekt pompowania z Polski miliardów złotych przez Żydów i Niemców jakoś nie powoduje w nich wiekszych uczuć. / ..." do artykułu Trzynasty Apostoł - Rydzyk , czyli kościół Toruńsko-katolicki !.  (27/08/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: truthseeker
Ranga:
Ost. logowanie: 19/04/2010
Zarejestrowano: 28/07/2009

Statystyki
Punkty: 28
Odwiedziny profilu: 1.769
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 10
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska