Login lub e-mail Hasło   

tybor
Wcześniejsze wpisy
tybor:   "Po części się z Tobą zgadzam technologia jest po to by ludzie mieli łatwiej. Jednak Mam też obawy o mądrość rządzącymi Tym światem. Jakoś nie widzę u nich inteligencji. Z Tąd Moja obawa:) Mam nadzieje że to wszystko potoczy się pozytywnie. Osobiście chciał bym Tego:) Nie jestem Anarchistą:)" do artykułu Szamani, mędrcy i prorocy - historia ewolucji religii.  (10/08/2007)
tybor:   "Jak każdy masz tylko trochę racji. Wiara jest słabością jedynie w znaczeniu przyjętych ograniczeń. Potrafi być też siłą jeśli pozwala na wiele. Zauważyłem że to najczęściej Ateiści biorą się z ludzi wierzących i te trudne doświadczenia każą im wątpić w istnienie czegoś wyżej. Rzadziej dzieje się odwrotnie. Ludzie stworzyli Sobie bogów ale dają im oprócz ograniczeń (w ni ..." do artykułu A ja ci Boga udowodnię!.  (10/08/2007)
tybor:   "Możliwe. To ich największy błąd:) Technika i nauka bazująca jedynie na dowodach też jest zgubna. Zastanawiam się do czego mogła by dojść cywilizacja bazująca na dobrym systemie wartości i właśnie samodoskonaleniu. A w Tym momencie nauka Ma na celu wynaturzenie ludzkości poprzez zmianę DNA oraz różnych rodzajów implantów i przystawek. To się toczy w nie za ciekawym kierunku:)" do artykułu Szamani, mędrcy i prorocy - historia ewolucji religii.  (10/08/2007)
tybor:   "Hmm... Religia jest siłą tak samo jak słabością.. To że ludzie stworzyli Sobie Bogów nie oznacza że nie czerpią korzyści jeśli na to pozwala dana religia. Neuroteologia jest jeszcze strasznie raczkująca i dziwnie Ją taktować Jako całkowite uzupełnienie. Człowiek postawił Sobie ograniczenia w wielu postaciach. Jednak mało ateistów naprawdę doszło do dużego doskonalenia S ..." do artykułu Szamani, mędrcy i prorocy - historia ewolucji religii.  (10/08/2007)Akcje

Informacje podstawowe
Login: tybor
Ranga:
Ost. logowanie: 12/08/2007
Zarejestrowano: 10/08/2007

Statystyki
Punkty: 31
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 2.474
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 4
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska