Login lub e-mail Hasło   

Typowy Janusz
Wcześniejsze wpisy
Typowy Janusz:   Głos na artykuł Ojcze nie/Nasz  (19/04/2017)
Typowy Janusz:   "Chrześcijanin pewnie powie: 'trzeba uznać te paradoksy, bo jesteśmy niżej od Boga i uczą nas one, że w swojej nicości bo nie zrozumiemy, więc musimy wierzyć bez dowody. Ale nazywając rzeczy po imieniu: to dziury logiczne, które pokazują prymitywność i wewnętrzną sprzeczność religii, a nie próba uświadomienia nam przez boga, jacy jesteśmy słabi i nierozumni." do artykułu Kto.... zrodził/stworzył/począł.... kogo ?.  (19/04/2017)
Typowy Janusz:   "Przecież KK jest potrzebny państwu, bo przez niego nastanie moralne spaczenie. Ludzie się pomordują i nie będą płacić magnificencji Rydzykowi na Maybacha i śmigłowiec." do artykułu Bozia w sejmie.  (10/04/2017)
Typowy Janusz:   "Jeszcze uznają ojca Rydzyka za jedynego słusznego papieża i połączą TVP z TVtrwam" do artykułu Rzeczpospolita maryjna?.  (07/04/2017)
Typowy Janusz:   "Zamiast generałów będzie teraz miś (będzie szefem flanki białostockiej)." do artykułu Macierewicza do dymisji.  (02/04/2017)
Typowy Janusz:   "@zakrawarski: Właśnie tak ma być." do artykułu Zwichrowany świat Kaczyńskiego !.  (31/03/2017)
Typowy Janusz:   "Kościół zachowywał się często w odrażający sposób. Ale nas nie upoważnia to do tego samego. Tak naprawdę tylko radykalni komuniści są obecnie realnym zagrożeniem. A dzisiaj komunizm jest na skraju wymarcia (Kuba,KRLD, z tym, że na Kubie panuje realna tolerancja religijna) i to wszystko. Owszem, części ateistów brakuje kultury i wyczucia, ale raczej ateistycznej inkwizycji by nie zrobili i jest ich znacznie mniej niż fanatycznych katolików i innych." do artykułu Dylu...nie idź tą drogą!.  (30/03/2017)
Typowy Janusz:   Głos na artykuł Bogowie c.d. uzupełnienie.  (30/03/2017)
Typowy Janusz:   "@zakrawarski: Bardzo dziękuję za linka. Chętnie przeczytam o 'nieomylnych reprezentantach Boga na ziemi'. Ale ze swojej szkoły przeczytam o tym ja i przy dobrych wiatrach dwie-trzy osoby. A o tym, jaki Bóg jest dobry, jaki świat jest moralnie spaczony uczą wszystkich i nikt nie ma odwagi powiedzieć 'nie'. Ksiądz napiszę złą opinię, nie dopuszczą do bierzmowania, rodzice się zdenerwują. Działa to na takiej samej zasadzie jak religia: na strachu" do artykułu Bogowie c.d. uzupełnienie..  (30/03/2017)
Typowy Janusz:   "@Hamilton Starszy: W sumie racja, bo 'wierzyć nie znaczy znać, czy rozumieć'. Poprawię się: Zamiast streszczenia Biblii będzie streszczenie pontyfikatu przenajświętszego ojca Tadeusza" do artykułu Bogowie c.d. uzupełnienie..  (30/03/2017)
Typowy Janusz:   "@Hamilton Starszy: A po Niemcach unijni imperialiści będą najwyższego (zarówno pod względem rangi i wzrostu) wodza całowali w stopy i przesłali miesięczny haracz w postaci trzech Caracali. Bez przetargu, żeby Ci komuniści z PO i francuscy genderyści znowu to nie sfałszowali." do artykułu Zwichrowany świat Kaczyńskiego !.  (30/03/2017)
Typowy Janusz:   "Nie przesadzajmy, że się zabłaźnił. W meczu o tytuł szefa rady europejskiej on yyy... przepraszam niezależną premier Szydło honorowego strzeliła, więc jak prezes mówi był to olbrzymi sukcespokazali unijnym imperialistom i temu Niemcowi Tuskowi, co sobie o nich myślą:-)" do artykułu Zwichrowany świat Kaczyńskiego !.  (30/03/2017)
Typowy Janusz:   "@zakrawarski: Dokładnie. Muszą jakoś utrzymać swoje wpływy, a to właśnie nam, czyli młodemu pokoleniu jest najłatwiej narzucić swój system myślenia. Za szczęście widzę, że pomimo dwóch religii w tygodniu, coraz więcej z nas myśli samodzielnie. Ale niestety mam też w szkole takich, którzy mają na koszulkach znaki ONR i dla ' Boga, honoru, ojczyzny' byliby w stanie zatłuc kijem do baseball tych, którzy myślą inaczej niż oni." do artykułu Bogowie c.d. uzupełnienie..  (30/03/2017)
Typowy Janusz:   "@Hamilton Starszy: Zdrowaśka to za mało. Każdy heretyk ją zna, więc aby być im w stanie dokopać znajdą coś bardziej wyrafinowanego. Np. tematem wypracowania będzie streszczenie Biblii" do artykułu Bogowie c.d. uzupełnienie..  (30/03/2017)
Typowy Janusz:   "Galileusza nie spalili, tylko chcieli spalić. Grzecznie przeprosił, więc skończyło się na areszcie domowym. A to, że tych farmazonów uczą nas w szkołach to kompletny idiotyzm. Biologia: raz w tygodniu, chemia tak samo. Fizyka i geografia też. A religiela: oczywiście dwa razy, bo z pewnością przyda nam się to na egzaminach i w życiu. Pomijając fakt, że za niestrawne pisanie w zeszycie właśnie z rel ..." do artykułu Bogowie c.d. uzupełnienie..  (29/03/2017)
Typowy Janusz:   Głos na artykuł Tresowanie katolika  (25/03/2017)
Typowy Janusz:   "U mnie ta tresura się nie udała. Moja chrześcijańska 'miłująca bliźniego rodzina' zmieszała mnie za to z błotem i uwaga: oskarżyła o brak samodzielnego myślenia (!), mówiąc najpierw, że sekty wygrały mi mózg, a kiedy milion razy powtórzyłem, że nie mam z nimi nic wspólnego, a kierowała mną tylko nauka oto, że 'jak zdanie kogoś kto jest heretykiem, ale i tak się kiedyś nawrócić może być dla mnie ważniejsze niż wiara przodków, której nasz naród tyle zawdzięcza'" do artykułu Tresowanie katolika.  (25/03/2017)
Typowy Janusz:   "@Koriolan: Religia po prostu wymrze śmiercią naturalną. Na zachodzie Europy już tak się stało, a w Polsce ten proces dopiero się rozpoczął" do artykułu Bogowie.  (24/03/2017)
Typowy Janusz:   " Pisząc kat. B miałem na myśli faworyzowanie wierzących przez władzę i administrację, a także podejście do ateistów większości 'miłujących bliźniego' katolików. Na szczęście za kilka/kilkanaście lat powinno się to zmienić" do artykułu Bogowie.  (23/03/2017)
Typowy Janusz:   "I w Polsce ktoś, kto nie wierzy w te farmazony jest człowiekiem kat. B" do artykułu Bogowie.  (22/03/2017)
Typowy Janusz:   "No cóż. Wynik wyniósł 27:1 przynajmniej wódz, przepraszam niezależna Pani premier honorowego strzeliła" do artykułu Co tam panie w Kaczystanie. Sukces..  (21/03/2017)
Typowy Janusz:   Głos na artykuł Ateizacja  (11/02/2017)
Typowy Janusz:   "Coś w jest w tym pomyśle, tylko w kraju gdzie 90% to katolicy, a większość uważa, że musi swoją wiarę przekazywać 'grzesznemu, moralnie spaczonemu' światu nie ma on najmniejszych szans na wprowadzenie co w życie" do artykułu Religioznawstwo.  (07/02/2017)
Typowy Janusz:   "Na pewno tak właśnie będzie. Nie o takie Pólskie walczyłem!" do artykułu Tajemnice Wojsk Obrony Terytorialnej.  (07/02/2017)
Typowy Janusz:   Odrzuca artykuł Ateizm, czyli urojona wizja człowieka  (04/02/2017)Akcje

Informacje podstawowe
Login: kempolek
Ranga:
Ost. logowanie: 12/02/2018
Zarejestrowano: 12/12/2016

Statystyki
Punkty: 98
Odwiedziny profilu: 1.266
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 16
Komentarze: 44
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska