Login lub e-mail Hasło   

podobny
Wczoraj
podobny:   "@Serpico: Szmato jedna, nawet nie wiesz co to znaczy mieć dzieci i je wychowywać, ale twoja dupa podskakuje na wózku z podniecenia że może z poparciem świętej niedołężności, opinie o rodzicach i ich dzieciach wypowiadać … to tak jakby ktoś srał nie wiedząc po co papier toaletowy używać … co za gnój ..." do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (17 godz. temu)
podobny:   "To jest chuj jeden … niech przyzna ile złego spowodowało to, że wśród chmur pływa? Ile cierpiały przez to związki jego? Czy znacie cierpienia dzieci, które nie rozumiały, jego idiotyzmów ucieczki w wierszowanie? Poeta ucieczki, z papieskim udawanym przypochlebianiem wszystkim, podczas gdy pedofilstwo, było tego zamkniętego środowiska udziałem … to jest on - seta zakłamany. . Kogo kochał poza sobą? Nikogo poza tymi, którzy hołubią jego wierszom. Hedonista … nie dla dzieciom." do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (18 godz. temu)
podobny:   "@zakrawarski: nie …. Maniuś, ale co ci powiem, to powiem ... fajny jest widok wierszyklety seta1212 na tle krowy, recytującego wierszy, o Serpico, który w odbyt rękę jej wkłada, a Hamilton doi i doi i doi … by Jotko pastuch mógł jej się napić ..." do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (18 godz. temu)
podobny:   "@Hamilton: … żadnej logiki w twojej wypowiedzi nie znajduję: głosujesz, odrzucasz ,,, i to czyni mnie w twoim obrazie idiotą? Marny jesteś, skoro twoja logika, nie potrafi więcej." do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (18 godz. temu)
podobny:   "@zakrawarski: … zostaw tych utytłanych, oni już nie odróżniają czy srają, czy są sraniem … " do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (18 godz. temu)
podobny:   "@Hamilton: Rzadko odpowiadam takim jak ty desperatom … ale pomyśl idioto … co w tym złego jest - a ile w tym wolności - że nie boję się jak wy ukryte dupki - mówić o swoim życiu? O jego porażkach, a czasem zwycięstwach pokazując humanitarne ludzkie życie? Ile obłudy i zakłamania jest w tych, którzy z podglądania innych pieją o swojej prawości? Marnyś jest ale nie tym, że umiesz mówić, ale strachem, o swoja dupę, której śmierdzącą dumę możesz utracić." do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (19 godz. temu)
podobny:   Odrzuca artykuł Paradoks - wiersz nie dla wszystkich  (19 godz. temu)
podobny:   "@Hamilton: Takim wielbicielom jak Ty i Jotko … polecam. Atakujecie niewinnych takich jak pokrzywiony, może piszących inaczej, ale jednak pokojowym w swojej naturze językiem … polecam wam, ścierwa, wierszowaną, wyniosłą ponad poziomy sraczkę sety1212 … powstałą jedynie z masturbacji umysłu i jego bękartów orgazmu." do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (19 godz. temu)
podobny:   "@Koriolan: … a to dobrze! Innymi słowy dzięki mnie, czuje się lepszy!" do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (21 godz. temu)
podobny:   "@seta1212: 'desipere est juris gentium' - i mógłbym jeszcze więcej 'takich' tłumoku megalomanii, ale 'Polacy nie gęsi …' resztę dopisz sobie sam … tylko nie pogub się w łacinie!" do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (23 godz. temu)
podobny:   "@Koriolan: Hejt rodzi na eioba hejt! Nie można zatem interweniować w sprawie hejtu, bo kto był pierwszy a kto drugi, przypomina walkę Kargula z Pawlakiem. W którymś momencie można odnieść wrażenie, ze walka się toczy o przysłowiowe trzy palce, kto komu zaorał więcej … a nawet jeszcze więcej: hejter na eioba to znany nam wróg … a ten jest lepszy bo jest własny, niż ten obcy nieznany, więc rozmowy t ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (23 godz. temu)
podobny:   Głos na artykuł Avidemux 2.7.1  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
podobny:   Głos na artykuł Tylko zwiedzam...  (dzień temu)
podobny:   "Czy jesteś singlem?" do artykułu Dzień zakochanych i Dzień singli, mają świętych patronów.  (dzień temu)
podobny:   "@szubrawiec: ha, ha … i to jest to co często zarzucam dobro myślicielom … gdyby znaleźli się na ulicy, czy nadal 'gadali by tak jak gadają'? Gdyby głód dupę ścisnął, a ściek był sposobem na zaspokojenie łaknienia, czy byliby to ci sami piewcy dobrego słowa? Obawiam się, że nie! Gdy twoja przyszłość, twój dzień następny liczony jest w walucie, na koncie, w portfelu czy pod poduszką, ..." do artykułu Tylko zwiedzam....  (dzień temu)
podobny:   "@Koriolan: A może wszystko jest wirem? Tak twierdził lord Kelvin (ten od temperatury Kelvina). Może więc i myśl jest tylko wirem? Oto film który za pomocą wirów i ich właściwości tłumaczy wszystkie siły w przyrodzie: https://www.youtube.com/watch?v=eawL3WxzkUk&list=PLdlO2o- tWpQsF44sJXdVvKDMb8EHlTGQB" do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (2 dni temu)
podobny:   "@pokrzywiony: Intuicja podpowiada mi, że ta ciągła rywalizacja umysłu i serca, jest kreacją umysłu człowieka zasilanego myślami z zewnątrz: jest coś co wypełnia przestrzeń (ether), co wpływa na nasz umysł, tworzy w nim zawirowania myśli, czasami zgodne, a czasami przeciwne naszemu naturalnemu powiązaniu z Wszechświatem - odczuwanemu przez pomost serca. Nigdy nie odkryto eteru. Nie o ..." do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (2 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Tajemniczy świat roślin  (2 dni temu)
podobny:   "@awers: Nie jestem od psucia … pokazuję jedynie, jak miałka jest poezja sety1212 - zausznika Hamiltona. Seta pisze o sprawach 'istotnych', mając bardzo niepewne podstawy moralne. Z jednej strony nadmuchuje 'balon kreacji myśli wielkich', a z drugiej strony popiera kolesia, który jak piszesz: 'jest zwyczajnym hejterskim gnojem'. Paru z nas, tu na eioba stara się zaradzić mowie nienaw ..." do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (2 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Chaos i wychodzenie z chaosu.  (2 dni temu)
podobny:   "@pokrzywiony: Przypisanie rozumowi nadrzędności w poznaniu Wszechświata, przynosi człowiekowi tyle samo dobrodziejstw co nieszczęść. Jeśli tak, to można przyjąć, że prawdopodobieństwo wystąpienia jednego z tych przeciwstawnych stanów wynosi 1/2. Politycy próbują zakłócać racjonalność tego wyniku, często naginając 'prawdę' do swoich potrzeb. Można powiedzieć, że jakakolwiek racjonalność już dawno stała się narzędziem manipulacji do kreowania nieracjonalnego świata. " do artykułu Chaos i wychodzenie z chaosu..  (2 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Głębia  (2 dni temu)
podobny:   "@awers: Jednym słowem bujanie dla bujania, dopóki nie padną słowa fundamentalistów typu ISIS … i to jeszcze o ironio pisane wierszem ..." do artykułu Paradoks - wiersz nie dla wszystkich.  (3 dni temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 96 97
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: podobny
Ranga:
Ost. logowanie: 6 godz. temu
Zarejestrowano: 02/05/2017

Statystyki
Punkty: 15.046
Wyświetlenia artykułów: 341
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 3.055
Przeczytane artykuły: 195
Ocenione artykuły: 2089
Komentarze: 993
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska