Login lub e-mail Hasło   

podobny
Dzisiaj
podobny:   Głos na artykuł Królestwo!  (31 min. temu)
Wczoraj
podobny:   "… kasa, kasa, kasa, kasa ..." do artykułu Relaks.  (22 godz. temu)
podobny:   "Mentalność Polaków, ma swoje korzenie w 123-letnich dziejach zaborów. Nauczeni jesteśmy sobie radzić, gdy jest nam trudno, gdy zmuszani byliśmy do życia w warunkach braku wolności. Nie zawsze wiemy jak postępować, gdy już tą wolność mamy. Czeski socjolog (prof. Ivan rektor), badał wpływ Holokaustu, na zmiany w mózgu, aż do trzech następnych pokoleń. Okazało się, że traumatyczne przeżycia, trwale z ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
podobny:   Głos na artykuł ,,Szanowni Polacy - PRZEPRASZAMY.  (2 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Bielyje rozy w wersji eiobowej  (3 dni temu)
podobny:   "https://www.youtube.com/watch?v=A4C9nwdsih8" do artykułu Bielyje rozy w wersji eiobowej.  (3 dni temu)
podobny:   "@pokrzywiony: Wymyślona przez człowieka fizyka kwantowa, wskazuje na fakt istnienia zjawisk, tylko wtedy gdy chcemy je obserwować. Na poziomie umysłowej spekulacji, wszystko co wymyślamy wpływa na to, co umysł … wymyśla. Co do obiektów dużych - makro - średnio mamy to samo zdanie - na poziomie szczegółu, praktycznie każdy z nas ma inne zdanie." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (4 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I)  (4 dni temu)
podobny:   "Czy byłoby odkryte prawo grawitacji, gdyby nie Newton? Czy to co odkrywa człowiek, nie zależy od indywidualnych cech umysłów - a więc, czy wiedza jaką posiadamy nie ma charakteru indywidualnego i czy nie byłaby obecnie inna, gdyby tworzyły ją inne indywidualne umysły? Urodził się Einstein, który wymyślił teorie względności, z którymi większość się zgadza … lecz nie wszyscy. A gdyby urodził się Zweistein i odkrył inne, 'indywidualne' prawa - czy świat, w którym żyjemy wyglądałby tak samo?" do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (4 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Świadomość i nieświadomość  (4 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Nagram ci dziewczynę  (4 dni temu)
podobny:   "Przy dzisiejszym kursie NBP, będzie to dokładnie 71,5026 złotego." do artykułu Ogłoszenie!.  (5 dni temu)
podobny:   "Dorzucę funta, albo nawet dwa ..." do artykułu Ogłoszenie!.  (5 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Ogłoszenie!  (5 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł z dedykacją dla Hamiltona i Jotko.  (9 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Sercu na ratunek  (12 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Rivalry is the essence of our life  (14 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Jak tam panie, eiobianie  (15 dni temu)
podobny:   Głos na artykuł Samochód elektryczny  (17 dni temu)
podobny:   "@Koriolan: To dobro o którym mówisz/myślisz pochodzi od innych, bo to, kim jesteś i co myślisz wynika z porównywania a nie z istoty samej w sobie. Dobro samoistne nie istnieje, tak jak nie istnieje białe, bez ... czarnego. Żeby wiedzieć, że coś jest dobre, musisz wiedzieć na czym polega zło, które tak często krytykujesz. Żeby czuć zimno, musisz mieć odniesienie do stanu, gdy jest ciepło." do artykułu Wybór między dobrem a złem..  (18 dni temu)
podobny:   "'(…) Bóg, wszystkie przepisy zawarł w dwóch przykazaniach miłości, pierwsze to miłowanie Boga a drugie to miłowanie ludzi.' Ha! No właśnie! Baptyści nauczają tak: najpierw miłość do Boga, potem do innych ludzi, a na końcu … do siebie. Miłość do innych ludzi stawiana jest przed miłością - dbaniem o siebie. No i wiedzę o tym czerpią z czytania ... Biblii. Pozdrawiam. Mirek" do artykułu Wybór między dobrem a złem..  (18 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: podobny
Ranga:
Ost. logowanie: 32 min. temu
Zarejestrowano: 02/05/2017

Statystyki
Punkty: 21.790
Wyświetlenia artykułów: 5.987
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 4.079
Przeczytane artykuły: 23
Ocenione artykuły: 2226
Komentarze: 1080
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska