Login lub e-mail Hasło   

gavi

"Miłość to głupota robiona we dwoje".

Czasami tylko (z serii moje uczucia/ przemyślenia) Czasami ma takie momenty, że chce się poddać, zostawić wszystko. Wiem, jednak, że nie mogę, bo już jestem bliżej niż dalej do zwycięstwa. Mam dość studiowania. Wszystko było by dobrze, gdyby studiowała malarstwo, rzeźbę, historię sztuki, czy nawet architekturę. Tak myślę. Przynajmniej by mnie to ciekawiło i pewnie z wielką przyjemnością uczyłabym się tego. Ale nie ma co się zastanawiać co by... więcej informacjiWcześniejsze wpisy
gavi:   "5 dla artykułu. Proponuje pomyśleć nawet 10 raz, zanim coś zrobimy lub powiemy. Na szczęście moje szczęście tak do mnie nie mówi, ale z opowiadać koleżanek... rożnie z tym." do artykułu Kiedy ugryźć się w język!.  (06/06/2009)
gavi:   "Bardzo fajny artykulik, powiem SWOJEMU, żeby przeczytał, może się czegoś ciekawego dowie. Bo sporo błędów popełnia;))" do artykułu Pięćdziesiąt błędów popełnianych przez mężczyzn podczas seksu.  (06/06/2009)
gavi:   "Smutne. Dla mnie to głupota. Jest mecz, ok. Ktoś wygrał, ktoś musiał przegrać. Tylko po co te rozruby i bijatyki. W jakim celu, żeby ktoś stracił, coś tak cennego, jak życie!Oni się nie zachowują jak ludzie, jak zwierzęta (to też za słabe)- BESTIE, myślę, że to dobre określenie. W głowie mi się to nie mieści!Jak tam można!" do artykułu BANDYCI Zabili mi syna.  (02/06/2009)
gavi:   "Wiem o tym, ale ale nigdzie, tak mi się wydaje, nie pisze, że wszyscy tacy są. Chyba, że wliczyć w to, że każdy artysta zostawi coś po sobie." do artykułu Uczucia artysty, czy już nikt nie liczy się z wrażliwymi ludzmi?.  (15/05/2009)
gavi:   "Ok, dzięki" do artykułu Szoki, dziwactwa, ciekawostki.  (15/05/2009)
gavi:   "No cóż, dla mnie jest szokiem, gdy 2,5 latka odwozi tatę, dla innych może to normalne! pozdrawiam" do artykułu Szoki, dziwactwa, ciekawostki.  (14/05/2009)
gavi:   Rekomendacja artykułu Druga połówka jabłka czyli jak znależć to czego szukamy  (13/05/2009)
gavi:   "Fajny artykuł. Od jakiegoś czasu mam ten syndrom. Może dlatego, że w końcu przejrzałam na oczy co do studiów, kiedy zderzyłam się z rzeczywistością i tym, że moja wiedza, mija się niekiedy z praktyką. Na studiach uczą nas wielu zbędnych rzeczy, które nie mają zastosowania w praktyce itp. Szkoda gadać!" do artykułu Prokrastynacja, czyli „syndrom studenta”.  (13/05/2009)
gavi:   "Zgadzam się z Tobą. Na studiach musimy się uczyć ustaw, które i tak się zmienią itp. Wiem coś o tym, to głupota, ale trzeba aby zaliczyć. Pozdrawiam" do artykułu Kwestia edukacyjna.  (13/05/2009)
gavi:   "Dzięki za opinię. Na pewno wezmę sobie do serca i przemyśle. Dopiero zaczynam, więc... więc na pewno jest to widoczne. Dotychczas pisałam tylko wiersze i teksty typowo prawnicze. Chciałam spróbować czegoś innego, a czy mi się uda to się okaże. Opinie na pewno mi się przydadzą aby mogła być w tym lepsza. Pozdrawiam;)" do artykułu Kwestia edukacyjna.  (13/05/2009)Akcje

Informacje podstawowe
Login: gavi
Ranga:
Ost. logowanie: 18/10/2011
Zarejestrowano: 11/05/2009

Statystyki
Punkty: 2.233
Odwiedziny profilu: 1.694
Przeczytane artykuły: 0
Ocenione artykuły: 0
Komentarze: 12
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska