Login lub e-mail Hasło   

pokrzywiony
Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "@Hamilton: Rzecz w tym że, Ci ludzie wciąż są wspominani ze względu na ich wielkość która zapadła w ludzkiej pamięci, a ty będziesz wspominany jako łachmaniarz, który nie potrafił poradzić sobie z własnym życiem za to bardzo chętnie czepiał się życia innych. Miernota miernotą pozostanie nic na to nie poradzisz, nawet to twoje grono wiernych klakierów nic w tym nie pomoże, a twoje rzekome picie czy ..." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Janusz Nitkiewicz: Religie są jak 'konsumenci' gromadzący się wokół owoców które opadły z drzewa na ziemię, dla tych 'konsumentów' owoce które spożywają są bogami, mało który 'konsument' się zastanawia nad tym że jedni jedzą 'śliwkę', a inni 'jabłka', itp ... Znikoma część konsumentów potrafi podnieść wzrok i zauważyć że wszyscy żyjemy w sadzie wśród różnorodnych drzew które rosną i rodzą owoce d ..." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: https://imged.pl/serwis-obiadowy-zastawa-stolowa-porcelana-polska-1231555.html Wyobraź sobie że ludzie są ukształtowani jak porcelana stołowa, wiele różnych naczyń a każde przeznaczone do podawania czegoś innego. A teraz spróbuj zrozumieć że Taki https://www.youtube.com/watch?v=KsmU4suMyMI został tak 'ulepiony' i 'wypalony' by mogła być przez niego podawana mu ..." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Czyli ten artykuł to nie żart, tylko prawda o tobie ? No skoro to twoja fotka, to ci współczuje zasmarkańcu. Nieźle się stoczyłeś, nawet pasujecie do siebie z sepickiem, teraz rozumie dlaczego już nic innego jak hejtowanie ci nie zostało. Z taką gębą to raczej wśród ludzi w realu lepiej się nie pokazywać, bo natychmiast na izbę wytrzeźwień zawiozą. " do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@jotko49: ' Ohydną fotką skradzioną z Neta, sfajdałeś sam siebie, takiś esteta. ' http://www.eioba.pl/a/5uce/wspomnienie-z-wakacjowa > Rozumie że te same słowa dotyczą 'tfórczości' hamiltona z którego 'artykułu' ta fotka pochodzi, miszcza plagiatu i 'zapożyczeń' dzieł i słów nie swoich ? ... Wiadomo na czymś tą karierę musi miernota zrobić, wystarczy garstka klakierów z mulikontami, brak wstydu i przyzwoitości w sercu. " do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Zagubiona odpowiedź  (6 dni temu)
pokrzywiony:   "@seta1212: ' ... że deficyt cycka powoduje, że znika skłonność poetycka' > Raczej zwyżkuje, no chyba że waść wyjątek od reguły stanowisz ... ? Ps. Edytor eioby połyka literkę R z pierwszej kolumny, więc dodałem znaczek '>'. :)" do artykułu Zagubiona odpowiedź.  (6 dni temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Koniec świata ciągle odraczany?  (8 dni temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Sugerujesz że swoje najlepsze życiowe twierdzenia formułowałeś, jak byłeś porządnie narąbany ? W Biblii jest opisana historia snów pewnego faraona który śnił o 7 tłustych wołach pożartych przez 7 wychudzonych wołów i parę snów w podobnym kontekście, a że faraona te sny niepokoiły to szukał kogoś kto byłby w stanie mu wyjaśnić znaczenie tych snów ..., gdy znalazł Józ ..." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (9 dni temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: To się nazywa natchnienie ( biblia też podobno była spisana pod natchnieniem przez ludzi którzy nie mieli pojęcia o tym co spisują, dopiero w późniejszym etapie wiele dzieł odrzucono z kanonu PŚ ), ale czy natchnienie jest poprzedzone jakąś obserwacją świadomą czy też podświadomą ? Podświadomość gromadzi o wiele więcej i bardziej szczegółowych informacji jakie można byłoby gromadz ..." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (10 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'Matematyka nie potrzebuje fizyki, ekonomii ...' Bzdura, Matematyka jest odkrywana na podstawie obserwacji rzeczywistości fizycznej, przyrodniczej, ekonomicznej, itp ... . :) Rzeczywistość nie potrzebuje języka by ją opisywać, bo rzeczywistość istnieje bez względu na to co i jak o niej mówimy. :)" do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (10 dni temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Spójrz nieco uważniej na podany wzór do wyliczania stałej grawitacyjnej, a zauważysz że stała grawitacyjne została wyprowadzona na podstawie proporcji pomiędzy parsekiem a masą słońca. Zastanów się co się stanie w tym układzie jeśli masa słońca się z czasem zimniejszy to co się wtedy wydarzy z pc ? Więc jeśli dobrze pokombinujesz to dojdziesz do wniosku że stała grawitacy ..." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (10 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Jeśli nie może to co powoduje jej stałość ? ' https://pl.wikipedia.org/wiki/Sta%C5%82a_grawitacji Ze wskazanego wzoru wynika że stałość stałej G, jest gwarantowana masą słońca. :)" do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (10 dni temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Czy to możliwe by matematyka którą odkrywamy wraz z jej całym pięknem była dziełem przypadku, a nie Twórczego Umysłu ? Oczywiście zgadzam się z twierdzeniem że 'bóg urojony' czy jak to Koriolan mawia 'bożek z piasku', stanowi taką samą blokadę dla rozwoju jak obsesja na jakimś punkcie. :)" do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (10 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Dlatego bo patrzy na rzeczywistość oczami Badacza, a nie Twórcy to zupełnie różne od siebie perspektywy widzenia." do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (11 dni temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Skoro uważasz zjawiska samo powtarzalne z samo podobieństwem o stopniu ponad 90% za coś przypadkowego, to niech Ci będzie. :) Gdybyśmy ciągle upierali się przy tym że pioruny są dziełem 'przypadku' i w żaden sposób się ich zrozumieć nie da, to do dziś korzystalibyśmy z świeczek zamiast z elektryczności. Adasiu to co wypisujesz to nie jest dziełem naukowego umysłu, a ..." do artykułu Skąd pochodzi ludzki umysł wraz z jego możliwościami?.  (11 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: e tam, raczej zakompleksiony ..., a właściwie to wszystko jedno ;) Przynajmniej pokazał co mu po głowie chodzi ... :)))))))))))" do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (12 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Gdyby jabłonie rosły na księżycu, to spadały by jabłka na księżyc ... :))))))))))))))" do artykułu Dlaczego nie jestem naukowcem ?.  (12 dni temu)
pokrzywiony:   "@pokrzywiony: '... natychmiast uwalniamy moc umysłu uwięzioną w obsesjach ...' Może powinno być w okół obsesji ?" do artykułu Nie opiniując....  (12 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Czyli mściwość nie leży w samej naturze umysłu, ale raczej w wytworzonym w nim z czasem EGO ( taki zbiór idei/rzeczy z którymi umysł się utożsamia ) ?" do artykułu Nie opiniując....  (12 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Ok ... ;) Poobserwuj sobie jak układają się myśli uwolnione od emocji, a jak się układają kiedy są nacechowane emocjonalnie jakimś osądem ? To sam zobaczysz czym dla Ciebie są emocje ... ;)" do artykułu Nie opiniując....  (12 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Nie koniecznie zapomnieć, może być uwolnić zapamiętany fakt od paraliżujących rozumienie sedna Życia emocji ... ? Emocje są jak konie, jak się ich nie rozumie to czasem ponoszą i zniewalają. Gdy się zrozumie konia który poniósł, łatwo znajduje się sposób na jego uspokojenie ( wyciszenie ). :)" do artykułu Nie opiniując....  (12 dni temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: Ależ obsesja to uwięziona w przestrzeni umysłu energia negatywnych emocji materializująca się do postaci gwoździa unieruchamiającego całą moc umysłu. :)" do artykułu Nie opiniując....  (12 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pokrzywiony
Ranga:
Ost. logowanie: dzień temu
Zarejestrowano: 04/09/2017

Statystyki
Punkty: 19.007
Obserwujący użytkownicy: 7
Odwiedziny profilu: 7.857
Przeczytane artykuły: 54
Ocenione artykuły: 1344
Komentarze: 6577
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska