Login lub e-mail Hasło   

pokrzywiony
Dzisiaj
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'mądrość nie jest kwestia doświadczenia ...' hehe, a widziałeś kiedyś, by pień drzewa wyrósł nie mając korzeni ? ... ;)" do artykułu Relaks.  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   Rekomendacja artykułu O to właśnie chodzi ...  (14 godz. temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł O to właśnie chodzi ...  (14 godz. temu)
Wczoraj
pokrzywiony:   "@barkarz: ... jak widać nie każdemu doświadczenie daję mądrość. ;)" do artykułu Relaks.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Masz racje 'Papież' nie 'Papierz', ale w obliczu wiary ortografia nie ma znaczenia, a przykład dany przez Papieża naczelnego zwierzchnika KK już tak. To kolejna kwestia o której nie miałeś pojęcia. No ale tak to już jest jak się buduje swoją świadomość na książkach z działu baśniowych fantazji." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: 'Nie przesyłaj swoich fotografii. ' To ty biedaku nawet lustra już nie masz, bo to twoja fotografia. Byłem ciekaw czy się na niej rozpoznasz." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Papierz rozmawiał z gościem który do niego strzelał i chciał go zabić. :) Nie wiele wiesz o rzeczywistości, gnij dalej w swoim iluzorycznym świecie jaki sobie zbudowałeś." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Mylisz się, bo jak zwykle nic nie wiesz. Spokój na forum jest dlatego że Benedyktyni z moimi kolegami rozmawiają już w realu na spotkaniach twarzą w twarz. Jesteś śmieszny z tymi swoimi iluzjami, no ale wierzyć możesz sobie w co tylko chcesz nawet w latającego potwora spaghetti. :)))))))))) https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/41/48/55ca103a62661_o_full.jpg" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@barkarz: A może jednak z doświadczeniem, które mówi że z naturalną urodą lepiej się pogodzić niż szarpać ? ... ;) " do artykułu Relaks.  (dzień temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Relaks  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Biurokratyczny wypierdku do poziomu Al Capona masz jeszcze całe tysiąclecia świetlne. Ale jaja dryfujące gówienko myśli że jest rekinem. :)))))))))))))))))" do artykułu Odwrotność prohibicji. Rynek konsumenta, czy producentów?.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "Dziadziusiu zrobiłeś już dziś siusiu, że tak się mundrujesz ? Znów zaszczysz pieluchę, no ale kto bogatemu zabroni jak postanowi robić w pieluchy to będzie robił, a co ?" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Nie, widziałem jak po ryju oberwał gość co w realu zachowywał się dokładnie tak jak ty tutaj. :)" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@podobny: Masz racje, jednak uświadomienie sobie faktów nabycia skaz w pokoleniach poprzedzających, zwiększa szansę na szybsze wygaszenie tej mentalnej fali spowodowanej pewnymi anomaliami jakie wystąpiły w historii. Przykładowo hamilton i serpico nie są w stanie dostrzec że można żyć o wiele lepiej w klimacie wzajemnego bezkonfliktowego dialogu. W całej swojej historii na eiobie nie znaj ..." do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Dobre spostrzeżenie, w realu chamstwo stało się nieopłacalne ... :)" do artykułu Polska od patriotyzmu i wzajemnej pomocy do zawiści zazdrości agresji i przemocy.  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@Jan Stasica: W nawiązaniu do poruszonej przez Pana problematyki z opisami rzeczy trudno dostrzegalnych, proponuje nawiązanie pewnego dialogu omawiającego przykładowy problem: 'Jak nauczyć daltonistę odróżniać kolory ?' Jednak należy w tym dialogu uwzględnić ataki hejterów. Czy ma Pan w związku z tym jakieś propozycje ?" do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Masz racje fajne dobrze wyważone opowiadanka o zabarwieniu erotycznym w dobrym smaku i guście ... ;)" do artykułu Nagram ci dziewczynę.  (dzień temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Nagram ci dziewczynę  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Korzystając z pewnych analogii, to zachowania serpico i hamiltona na eiobie przypominają działania i metody 'świętej inkwizycji' w średniowieczu podczas 'polowania na czarownice', a że Życie kołem się toczy tak i hamilton z swym przybocznym sranczem pajactą walczą tu na eiobie z multikontami. Inną podobną analogie jaką można by użyć, to lata prohibicji w których rozwinął swoją potęgę sławny Al Capone. ;)" do artykułu Odwrotność prohibicji. Rynek konsumenta, czy producentów?.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "@Serpico: ." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Pokazuje ci twoje i tobie podobne zabawy, ty się bawisz ja też. Sam z dylem i teraz hamiltonem zaczęliście ten cyrk, więc się bawię kiedy najdzie mnie na to ochota. Dostajesz to co rozsiewasz, by zobaczyć co wyprawiasz. Więc to twój problem i twojej ślepoty. Ja mam teraz niezły ubaw o który sam prosiłeś." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: Ja też miałem tu wielkie oczekiwania, ale okazało się że były iluzją z którą się pożegnałem i Żyję sobie szczęśliwie dalej. Nie widzę powodu bym musiał jęczeć razem z tobą, chcesz sobie jęczeć to jęcz wolna wola twoja. :)" do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (3 dni temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: 'mnie ona nie interesuje jako kobieta' ... To jakie masz do niej nastawienie to tu wyraźnie widać, tyś naprawdę straszny tępak jeśli wierzysz że te twoje bajery są wiarygodne. Widać też że masz kompleksy, które chcesz swoja arogancją zatuszować, tylko ups wychodzi ci to na opak. Sorry ale takie jest Życie i tak działa." do artykułu Metaforyczność jako istota naukowego opisu (cz.I).  (3 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pokrzywiony
Ranga:
Ost. logowanie: 7 godz. temu
Zarejestrowano: 04/09/2017

Statystyki
Punkty: 15.921
Obserwujący użytkownicy: 7
Odwiedziny profilu: 5.467
Przeczytane artykuły: 197
Ocenione artykuły: 1178
Komentarze: 5446
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska