Login lub e-mail Hasło   

pokrzywiony
Dzisiaj
pokrzywiony:   "@Serpico: 'Mi się wydaje ...' I tego się trzymaj, wydaje ci się." do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (8 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Koriolan: 'Olej go ... ' ... moczu mi na niego szkoda ;) Ja na rowerek za jakieś 15 min :)" do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (8 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Kreacja nie musi przeczyć determinizmowi, ani odwrotnie. :)" do artykułu Jaka jest relacja między opisem Wszechświata, a fizyką układów będących jego ele.  (8 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Skąd ci do łaba strzeliło że nie rozumie Koriolana ? Rozumie go nawet całkiem dobrze, ale to nie oznacza że muszę się zgadzać z tym co pisze, poustawiałeś sobie znaki równości w tej swojej prymitywnej logice nie tam gdzie trzeba, wypierdku PRL'u." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (8 godz. temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Ad 1) Nie wiem, może z ciekawości i uporu, a może i z łaski Bożej ? Ad 2) https://zielonyogrodek.pl/dom-i-balkon/rosliny-w-mieszkaniu/5999-drzewka-bonsai- poradnik-dla-poczatkujacych Jak zrozumiesz o co chodzi z tą modą na drzewka Bonsai to zrozumiesz dlaczego przyjąłem taki awatar i nick :)" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (9 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Też się nad tym zastanawiałem 'problem wielu ciał', jednak fizyka zajmuje się oddziaływaniami fizycznymi ..., natomiast pomija oddziaływania informacyjne które odbywają się na poziomach bardzo subtelnych dla fizyki pomijalnych ( nie widocznych ). Przykładowo zjazd roweru z pagórka bez rowerzysty porównać z zjazdem tego samego roweru z świadomym rowerzystą, w tym drugim przypadku próba opisu obserwacji równaniami fizycznymi się nie uda." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (10 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: A nie zastanawia Cię spiralny charakter galaktyk ? http://www.national-geographic.pl/media/cache/default_view/uploads/media/ default/0008/51/2061cdb245337604cac50288b5215ecde3a82dd1.png Mnie zastanawia z czego wynika ograniczenie prędkości światła ? Przykładowo prędkość rozchodzenia się fal mechanicznych w tym dźwięku, jest uzależniona od medium w którym ..." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (10 godz. temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Rób co chcesz, ale rób to tak by żyło Ci się coraz lepiej a nie gorzej. Świadomość prawdziwej relacji człowieka z Bogiem to potężna uzdrawiająca Moc, metody religijne są na to zbyt krótkie. Dla mnie ŚJ przez ponad rok szukali takich osób z którymi mógłbym omawiać teksty Biblijne, a oni bardzo poważnie traktują PŚ i trudno jest im wyjść po za obszary pojęciowe zawarte w Biblii ..." do artykułu Sodoma II.  (11 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Pamiętam oburzenie matematyka jak kiedyś na forum naszej klasy na mnie za stwierdzenie że matematyka to język opisujący zależności, to się za to oberwało; że to bzdura, bo matematyka to nauka. Więc jak jest według Ciebie matematyka to język opisowy czy nauka ? Zrozum że matematyką opisuje się fizykę, a nie fizyką matematykę. Więc skoro jesteś taki dobry to napisz jak w ję ..." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (11 godz. temu)
Wczoraj
pokrzywiony:   "'Czy stosowanie ogólnej teorii względności do pisu ...' Coś się literówki wkradają, a może i nie ? :)" do artykułu Jaka jest relacja między opisem Wszechświata, a fizyką układów będących jego ele.  (22 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: A może to materia jest formą uwięzionej w przestrzeni energii ?" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (22 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Serpico: I co z tego ?" do artykułu Sodoma II.  (23 godz. temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Zbadaj czy przypadkiem Twoje problemy z alkoholem nie wynikają ze strachu przed samotnością który może się ukrywać w sercu. Bo może się okazać, że zmagasz się z cieniem tego co się w Tobie zakorzeniło. Więc to co próbujesz osiągnąć jest robione z niewłaściwej strony." do artykułu Sodoma II.  (23 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: A może miałeś na myśli antymaterię ?" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (23 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Ok, chętnie się czegoś nauczę. :) Myślę że mówicie o ciemnej energii, a nie o ciemnej materii w którą nie wierzysz ( rozszerzanie się kosmosu ) ?" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (23 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Po za tym jest mowa o 'ciemnej materii', gdyby miała być mowa o nieobserwowalnej materii to wtedy mówilibyśmy o 'czarnej materii'. Przykładowo skąd wzięło się miano 'cicho ciemni' ?, efekty ich działań były widoczne natomiast oni sami nie." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (23 godz. temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Nie wiem co Ty masz z tym alkoholizmem, nie pij i nie wspominaj żyjąc w miarę normalnie na ile ci otaczające Życie pozwala ;) Ps.'Wątpliwym luksusem:-)' ... wiem, wiem zasrane literówki :/" do artykułu Sodoma II.  (23 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Jednak są traktowane jako ciemna materia, bo można jedynie obserwować ich wpływ na zachowanie otaczających je obiekty w kosmosie ..." do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (23 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: 'Grawitacja może być symetryczna. Odpychanie grawitacyjne przy odległościach międzygalaktycznych wyjaśniałoby ekspansję Wszechświata.' Obawiam się że chodzi o inną dualność niż typu '+' i '-', ale o tym lepiej niech sam Autor się wypowie ?" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (24 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: 'Moim zdaniem ciemna materia nie istnieje. ' A czarne dziury w kosmosie ?" do artykułu Noble 2017 i upadek prestiżu nauki.  (24 godz. temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: 'Jezusa-dla mnie był On wiarygodny i mógł udzielać takich rad, ponieważ sam nie posiadał niczego-ani domu, ani zabezpieczenia finansowego.' ... Był też dobrym cieślą i doskonale znał Boga, więc takie zabezpieczenia nie były mu potrzebne ... Zresztą można by o tym pogadać jak to możliwe nie mieć nic, a żyć w zgodzie z Bogiem ? Kiedyś próbowałem tak żyć co pra ..." do artykułu Sodoma II.  (24 godz. temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: 'No, ale dlaczego ta żaba zjada małego robaczka? Robaczek nie jest od Boga czy mniejszy ma zawsze przechlapane?' ... Spoko jak przyjdzie odpowiedni czas to robaczki zjadają i człowieka, nie wiedziałem że żaby robaki jadają muszki i takie tam owady to tak, ale żeby robaczki ? Dobra żartuje, nie gniewaj się na mnie niepokornego ..." do artykułu Sodoma II.  (24 godz. temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: No bo Życie jest piękne, no i czego się burzysz bo masz inne zdanie ? :))))))))))))" do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (dzień temu)
pokrzywiony:   "@szubrawiec: Przecież nie stawiam się w roli pośrednika, napisałem co widzę, a z Bogiem sam sobie relacje układaj. Jak sobie ją ułożysz taką będziesz miał. Poczytaj uważniej przypowieść o talentach, jak ten ostatni wylądował uznając Pana jaki jest, więc według tego uznania został osądzony. " do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pokrzywiony
Ranga:
Ost. logowanie: 8 godz. temu
Zarejestrowano: 04/09/2017

Statystyki
Punkty: 14.205
Obserwujący użytkownicy: 7
Odwiedziny profilu: 4.694
Przeczytane artykuły: 419
Ocenione artykuły: 1066
Komentarze: 4894
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska