Login lub e-mail Hasło   

pokrzywiony
Dzisiaj
pokrzywiony:   "@Koriolan: Takie małe, a cieszy tak jak małe skrzydełka cieszą bąka, kiedy sobie lata ... ;)" do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (35 min. temu)
pokrzywiony:   "@viivi: Prawdopodobna mina Kolo jak się minie i trafi w zielony, zamiast w czerwony punkcik. :)))))) https://thumbs.dreamstime.com/z/s%C4%99p-g%C5%82owa-93785491.jpg A tu liwa kierująca eiobą https://i.amz.mshcdn.com/Pw9aWxXJxCo_pjP1Z8OPJlQtPjI=/fit-in/1200x9600/https%3A% 2F%2Fblueprint-api-production.s3.amazonaws.com%2Fuploads%2Fcard%2Fimage% 2F854365%2F0312c1d2-2d9b-4ec2-8730-e14017fa7936.jpg" do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (37 min. temu)
pokrzywiony:   "@zakrawarski: 'Nieszczesliwie wybral temat-pytanie... co czyni, ze bąk lata w powietrzu mimo, ze prawa fizyki przecza temu, bo bąk ma za male skrzydełka aby moc latać. ' Niby małe skrzydełka, ale za to jaka determinacja do latania ?, która sprawia że macha skrzydełkami bardzo szybko i nie wierząc w stereotyp o malutkich skrzydełkach jednak lata. ;) To też przypo ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Biale rękawiczki  (6 godz. temu)
pokrzywiony:   "@pokrzywiony: https://www.youtube.com/watch?v=6QReudKCJCY ... na tamtym linku o kodach zrobiono marketing, w stylu Hamiltona czyli nie droga do zdrowia tylko do sławy, pieniędzy ... https://akademiawiem.pl/ :( " do artykułu Ból.  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   "https://www.youtube.com/watch?v=a-8pzTqtcf0 https://ekocodziennie.files.wordpress.com/2013/08/dr-roman-ostoja.pdf Kody uzdrawiania i książka dr.Romana Ostoi świetnie się uzupełniają. :) Pozdrawiam Marcinie ;) https://www.youtube.com/watch?v=OqQ_K6TQx8o " do artykułu Ból.  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   Rekomendacja artykułu Ból  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Ból  (7 godz. temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Nie ma  (10 godz. temu)
Wczoraj
pokrzywiony:   Głos na artykuł Scherzo (prawie prozą) w grudniowym futerku  (dzień temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Koszary mojego dzieciństwa  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Wiem, sam sobie ostatnio kupiłem 2 suwaki, by sobie co nieco przypomnieć. :) Suwak uczył też myśleć, to fajny przyrząd edukacyjny. ;) Ty jako Inżynier starej daty powinieneś mieć obliczenia na takim suwaku we krwi ?" do artykułu Rachunki.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@pokrzywiony: http://fizyka.net.pl/ciekawostki/ciekawostki_t.html" do artykułu Rachunki.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: Pewnie w taki sposób uczono kiedyś liczyć na suwaku logarytmicznym ? http://www.sawicki.cc/Przyklad%20rachunku.htm http://www.antiquark.com/sliderule/sim/160es/virtual-160-es.html http://www.antiquark.com/sliderule/sim/n909es/virtual-n909-es.html" do artykułu Rachunki.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: Jak ktoś jest zbyt tępy by zrozumieć cele pewnych działań, to mu nawet szkoła studia nie pomogą. 'Panie matematyku, jeśli będziemy pompować wodę z jeziora A do jeziora B i odwrotnie nic się nie zmieni, nic nie zatańczy.' Po co w górach buduje się wielkie zbiorniki wodne, jeden wyżej drugi niżej i pompuje się wodę z jednego do drugiego ? https://pl.wikipedia.org/wiki ..." do artykułu Rachunki.  (2 dni temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Dla Admina ....ku rozwadze  (2 dni temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Rachunki  (4 dni temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Leciwy dyktator  (4 dni temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł My w oczach innych.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł nie zaszłam w drugą ciążę  (4 dni temu)
pokrzywiony:   Głos na artykuł Rozmowa między Panem a Plebanem  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Adam Jezierski: 'Najwyższym stopniem zarozumialstwa jest Wielkoduszność. ' Ta teza jest już drogi kolego nieaktualna, bo ... obecnie najwyższym stopniem zarozumialstwa jest, HAMiltomania powszechna. ;)" do artykułu Leciwy dyktator.  (4 dni temu)
pokrzywiony:   "@Hamilton: ... :))))))) Jacy wszyscy ? , ty i parę może nawet jeden oszołom z multikont ? Nie bądź smieszny, stary kabotynie. Banda kretynów co sobie z eioby zrobiła prywatny folwark. Wiem prawda w oczy kole, a ja mam odwagę ją pisać prosto w oczy takich tchórzliwych kabotynów jak ty." do artykułu Rozmowa między Panem a Plebanem.  (4 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: pokrzywiony
Ranga:
Ost. logowanie: 23 min. temu
Zarejestrowano: 04/09/2017

Statystyki
Punkty: 9.919
Obserwujący użytkownicy: 6
Odwiedziny profilu: 3.537
Przeczytane artykuły: 224
Ocenione artykuły: 868
Komentarze: 3561
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska