Login lub e-mail Hasło   

END
Dzisiaj
END:   "@pokrzywiony: 'Uszkodzenie zapisu DNA spowodowane promieniowaniem radioaktywnym rodzica pracującego w strefach zagrożonych jest przekazywane na następne pokolenia' Twoja definicja grzechu powala, oczywiście stwierdzisz że to nie definicja grzechu i że kłamię haahah .. a jak się ciebie dopyta , czemu używasz tego jako argumentu, to znów będziesz coś pieprzył bez sensu :). Masz zdezelowany beret i mi nie jest przykro. " do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (3 godz. temu)
END:   "@podobny: Adam i Ewa to jeszcze mieli luz , ich dzieci musiały płodzić potomstwo , w związkach kazirodczych, takie dzieciaki były zdrowe i radosne , jak to dzieci z takich związków, dopiero promieniowanie z wioskowych teorii , wywołało choroby, oraz mutacje DNA. Wiesz co to jest promieniowanie wiejskie ? To jak komuś słoba z butów wystaje do tego stopnia, że drażni mu pachwiny i wtedy to promieniuje po układzie nerwowym aż do mózgu." do artykułu Jedność cz. 2.  (3 godz. temu)
END:   "@podobny: O widzisz , brakowało mi elementu religijnego, Maniek się dopiero zbierał , żeby coś o Bogu machnąć. " do artykułu Jedność cz. 2.  (4 godz. temu)
END:   "@VIVI.: Picie wina rozumiem jest elementem dziecinności ? Tak o pytam z ciekawości , nie przypominam sobie żeby dzieci piły. " do artykułu Jedność cz. 2.  (4 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: Dzieci emo nie tracą. Ja chyba straciłem , bo nie rozumiem o co chodzi w tym zdaniu :(: ' jedynie na pięciu ku odżywczym promieniom' 'Ku' chyba niepotrzebne , z jakiegoś powodu tam jest, hmm...... zamyśliłem się nad powodem. " do artykułu Jedność cz. 2.  (4 godz. temu)
END:   "@VIVI.: https://wp.tv/i,polityczne-zawirowania-beda-mialy-wplyw-na-polska- gospodarke,mid,2003946,cid,8051,klip.html?ticaid=61aa0f :) Eee...eee.... eee.... Do dupy ta Polska , do dupy :). " do artykułu Jedność cz. 2.  (5 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: Proszę bardzo hahaha .... Na poważnie tylko ciemniak nie wyłapie o co idzie w tej międzypokoleniowej ble ble , oczywiście zaczyna się od złamanie pierwszego przykazania, nothing new , następną ciemnotą jest nie wyłapanie , czemu episkopat się odcina od tego , mimo wszystko. Ponieważ konstrukcja jest zbyt zbliżona do wschodnich dyrdymał o 'karmach' . Całość wygląda jak ..." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (5 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: Zawiść o co ? Zawistny mógłbym być w stosunku do umysłu Hawkinga, a nie wsiórowatych pajacy. mini Jahve od twojego stwierdzenia że czegoś tam ŚJ nie mogą , a ty możesz. Znów idiotyczna argumentacja i co z tego że się modlili ? Duza część nie wymodliła. Idź lepiej wyjaśnij eiobowym piewcom ćpających artystów, że dzieci narkomanów się rodzą na głodzie , można to podciągnąć pod trermin grzech , z tym że nie wymodlą braku głodu." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (6 godz. temu)
END:   "@zakrawarski: cytuję: ' Dochodzenie uczniów w sprawie przyczyny ślepoty prowokuje do postawienia innego jeszcze pytania: Czy choroba lub słabość może być spowodowana grzechem rodziców? Czy konkretne cierpienia mogą przechodzić na następne pokolenia? Fakt, że dzieciom zdarza się doświadczać negatywnych konsekwencji grzechów rodziców, potwierdza dziś tak zwykłe doświadczen ..." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (7 godz. temu)
Wczoraj
END:   "@pokrzywiony: Chyba nic nie stoi na przeszkodzie byś swoimi opracowaniami naukowymi , pobił opracowania Hawkinga , tak mi się wydaje. Powodzenia , jakbyś nie miał czasu, cóż trudno." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: Jaką odpowiedź ? Teoria na celowe działanie jakiegoś Boga, który jeszcze na dodatek ma wpływ na życie jednostek , to się obaliła dawno temu , sama. Wyobrażanie sobie kogoś , bądź czegoś , co stworzyło Wszechświat , sprawi ze wylądujesz z wypalonym mózgiem, w kącie.Do tego możesz sobie dołożyć teorie na wszechświaty równoległe itd. p.s. Lepiej jest zajmować się rzeczami realnymi :P, tak jest lepiej. " do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: Okropne wręcz.Może dlatego że inne pokolenia , niech autor się za nas pomodli hahahahah ...... Stawiasz ? Bo to pewnie za free nie jest , ja nie stawiam. " do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: Teza nie jest dowodem, czy tego chcesz czy nie.Dlatego rozmowy z nawiedzonymi są ciężkie , bo dla nich tezy są dowodami." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: Niechcący tu dało komentarz , dlatego.Bez nerwów panie mini jahve :)" do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: To jest teza , teza nie może być dowodem." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: To nie ma związku , starasz się , zresztą po raz 100 tny , wykazać nieistniejący związek i tyle dobrego hahah ... niosą religie :)." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: Czemu miałoby być 'czyjeś' ? " do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: O , już ciśnienie hahahahhaa ......... Problem polega na tym że to nie są prawa boże.Nie uciekam bo oglądam allegro :P." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: 'Prawo Boże to zbiór zasad dotyczących wszystkich bez względu na pozycje społeczną, stan posiadania, itt ... Te zasady są niezmienne i nie można ich w żaden sposób zmienić. ' Co to żart ? Poza tym zwyczajowo brak konkretów. Swoją drogą , Ty jesteś bardziej nawiedzony , niż niejeden katolik , a jednak KRK negujesz." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: Tam gdzie nauka zaczyna się mieszać z teologią , dla mnie nauka się kończy. To co dałeś nie ma za bardzo związku z jakimiś 'prawem bożym' , poza tym nie przekręconej , osobno , powtórzyłem po Tobie, źle :P. Potem zaczynają wymyślać , że być może niepokalane poczęcie , to było in vitro itd. " do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@Andrzej Budzinski: Pan się nie przejmuje , nie jest pan jedyny , ja też nie rozumiem , przykłądowo tego : 'Wieloletni konsulent psychologiczny z dużym doświadczenie w modlitwie wstawienniczej' Co to znaczy ? " do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: W takim układzie twoje 'prawo boże' to coś domowo wydumanego. Co to znaczy z nieprzekęconej historii ? Tego też nie będzie ci się chciało wyjaśniać ? Co chwilę się rzucasz i stwierdzasz że ktoś czegoś nie rozumie , ale to nie jest kwestia tego że ktoś nie rozumie , to jest kwestia tego że nie potrafisz tego wyjaśnić, ani argumentować. Na każdą krytykę Biblii , spazmami ..." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
END:   "@pokrzywiony: A Tobie umkęło , że oprócz inteligencji Stalin wybił popów , tych którzy mu nie pasowali , zastąpił 'swoimi' , takimi którzy się za niego modlili, wiedział że jednak ludziom trzeba coś zostawić. " do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)
END:   "@pokrzywiony: To kwestia Boga dotyczy tylko Polski i te prawa boże też ? Dziwne , bo mi się wydawało że chrześcijaństwo jest judaistyczne.To my jesteśmy ten naród wybrany nie Żydzi ? Co ? cytuję : ' Od czternastu lat mieszka we Włoszech gdzie pracuje jako nauczyciel religii aktywnie zaangażowany w Ruch Monastyczny' Aneksja Włoch nastąpiła ? Kiedy ? Nic nie wiem .. znó ..." do artykułu Nie zakazowi Episopatu. Modlitwa o uzdrowienie międzypokoleniowe.  (dzień temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 38 39
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: gwoli_scislosci
Ranga:
Ost. logowanie: 14 min. temu
Zarejestrowano: 15/10/2017

Statystyki
Punkty: 3.346
Odwiedziny profilu: 503
Przeczytane artykuły: 993
Ocenione artykuły: 10
Komentarze: 1033
© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska