Login lub e-mail Hasło   

END
Dzisiaj
END:   "@Koriolan: Na twoim miejscu, zamiast pisać ciągle o innych, rozważyłbym zmianę 'portfolio' z uduchowiony, na pierdolnięty, nie wiem czy został ktoś kto traktuje cię normalnie :), jeśli, to jest chodzącą naiwnością. Wszystko już przekłamujesz, akurat o Skalnej też pisałeś że jest trollem. Pan Zbyszek z bramy ze starego mieszkania, ten co chlał cały czas browar, nie ..." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (52 min. temu)
END:   "@NikodemDyzma: Sądzisz że Koriolan zna Starego Mordziatego ? hahaahahahahhahahah............... Ewentualnie pozostaje opcja numer 2, nie powiem jaka, ale na wszelki wypadek położę się na podłodze, bo nie wyrabiam ze śmiechu hahahahaha ........." do artykułu Mulento Mofi dla Luja Kormorana.  (3 godz. temu)
END:   "@Koriolan: No i się zaczęło, ty nie masz co robić w życiu, to jest twój problem, 'skasowałem Skalną'. Pisałem parę razy że jesteś typem człowieka który lubi wygrywać. Nie lubiliście jej obaj z Piotrkiem, nie jesteście pierwsi, dokleiliście na siłę Dyla, tak jak kiedyś próbowano to zrobić ze mną. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (5 godz. temu)
END:   "@Koriolan: Pisałem ci już raz, że takie coś już było, masz rację jestem tu parę lat z przerwami.Zachowywałem się różnie i moim zachowaniem zaczęto obarczać Skalną.Nie dociera do ciebie że każdy odpowiada za siebie ? Dalej nie dociera ? " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (5 godz. temu)
END:   "@Koriolan: Przykładem na co ? Tak jak Skalna odeszła przeze mnie ? Mózg już ci siadł. Piotrek przy twoim poklasku, straszył ją niszczeniem kariery zawodowej. Aneszka pisała po 4 zdania hahaha ... takie artykuły pisała, jeździli po niej wszyscy, łącznie z Vivi, tylko ja po niej nie jeździłem hahaha ..... no tak haahahahaaha ............raz robiłem jaja, jak ci się włączył tani pod ..." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (6 godz. temu)
END:   "@Koriolan: Nigdy nie pisałem artów, nie mam takiego obowiązku.Poskładałem sensownie to co wyprawialiście, ale ciężko nazwać to artem.Nie widziałem kogoś kto by tyle narzekał co Krzywy, narzeka non stop, narzeka na wszystko, żadna argumentacja do niego nie dociera. Nigdy nie uważałem że jestem lepszy niż Vivi, mamy diametralnie inne podejście do wszystkiego, zdarza się. O tobie mi się nie c ..." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 godz. temu)
END:   "@Koriolan: Po pierwsze jej tekstów nie ma, ciężko skomentować coś czego nie ma, po drugie od dawna nic w sumie nie pisałem, pod jej tekstami, ewentualnie do komentarzy pod nimi. " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 godz. temu)
END:   "@Koriolan: Na co mi zwracał uwagę ? Na znęcanie się psychiczne nad Vivi ? Przyznałem się przecież, krówkę bym chciał, skoro się przyznałem hahahahahaa ........... " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 godz. temu)
END:   "@Koriolan: Pewnie że tak, ja Vivi katowałem psychicznie zawsze, nawet przed wypadkiem, taki typowy egocentryk szargający kobietą. Nie wiesz jak bardzo mi się chce z tego śmiać i się nie dowiesz :)))). A ona wie :)))) No, znęcałem się nad nią psychicznie i deprecjonowałem jej wartość, tak było, papiery sprawy, są już w Genewie." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (9 godz. temu)
END:   "@Koriolan: To nie jest trollowanie :). Dziwię się jej, że nie ma w dupie tak jak ja :). A ty masz 57 lat i starasz się ugrać w necie,'coś' kłamstwami :) i manipulowaniem.Już mi się nie chce nawet na ciebie napluć:). Obecnie ze stójki wracam do pionu na ab wheel, miesiąc czasu, hm ... prawdopodobnie nigdy nie byłeś w stanie czegoś takiego wykonać :) I wiesz co ? Nigdy nie będziesz :)" do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 godz. temu)
END:   "@VIVI.: Nie no nie rób jaj, dont go medytacja, dont .... jak Fight Club, dont do like dead people do :). A co mądra jesteś ? To coś się zmieniło hahhahaa .... nie no żart :))). " do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 godz. temu)
END:   "UUU.... trafiłem dychę że tak ci poszły nerwy :). The best is the best :), uczony u najwredniejszych z wrednych hehehe :). Dalej kłamiesz :), tojfel to był dziadek, walnięty lekko, z ortografią gorszą niż przyszłość bez polskich znaków diakrytycznych, ale.on by nie pisał tego co padało z jego konta :), dostaliście do niego passy. Dla mnie artykuły Vivi z serii społeczeństwo nie są ś ..." do artykułu Memento Mori dla Vivi..  (10 godz. temu)
Wczoraj
END:   "@pokrzywiony: Czemu akurat mi to piszesz ? To nie do mnie, ja się bawiłem w jakieś intryganctwo ? Nie ja, ja nie mam na to ani czasu, ani chęci." do artykułu Szanuj bliźniego,jak siebie samego..  (22 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: Chodziło o to co kiedyś będzie w przyszłości i standaryzację która następuje wyprzedzając przyszłość, ironia taka, Zakrawarski wymyślił że nie będzie używał polskich znaków, ponieważ kiedyś ich nie będzie, a ja sobie wymyśliłem sytuację z rowerami." do artykułu O koniach.  (22 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: Nie wiem, nie używałem nigdy kont do kombinowania jak Koriolan, czy tam do krzyżowych głosowań, jak ileś osób.Konto następne mogę założyć, tego nikt nie zabrania. Z telefonu też mogłem, bo można, proste dość." do artykułu Szanuj bliźniego,jak siebie samego..  (22 godz. temu)
END:   "@Koriolan: HAAH, ja nic nie muszę :) Ja żyje jak chce, oczywiście w granicach rozsądku,ty żyłeś jak chcesz, ale bez rozsądku, to skończyłeś jak skończyłeś, ani to nie podnosi mojej wartości, ani jej nie obniża. Ale ty męczący jesteś :), z uwagi na brak poczucia wartości, moi przyjaciele to ludzie, którzy by z tobą dwóch zdań nie zamienili, bo szkoda by im było czasu. ..." do artykułu Szanuj bliźniego,jak siebie samego..  (22 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: A kogo hahaha ja namawiam ? Nie mnożę kont, mnożył Koriolan z Piterem, pamięć cię zawodzi ?" do artykułu Szanuj bliźniego,jak siebie samego..  (22 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: Napisałem wtedy że mi zabrali rower, z uwagi na to że kiedyś nie będzie rowerów, była to ironia, po pomysłach Zakrawarskiego o braku polskich znaków diakrytycznych w niedalekiej przyszłości. Chlip ....." do artykułu O koniach.  (22 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: Pff.... już to pisałem ci 30 razy jak szło, główne sam zablokowałem przecież, a potem wracałem, bo to spasione zero kłamało, a mi to działało na nerwy. Z laicka ci wyjaśniałem też, kup sobie jakieś tabletki na mózg, tyrozynę mogę polecić. O czym ty k.. piszesz ? Jakiego mojego widzenia ? Maniek ja takich jak ty unikam jak ognia w życiu, będzie siedział, mendził i nic z tego k... nie wynika. " do artykułu Szanuj bliźniego,jak siebie samego..  (23 godz. temu)
END:   "@Koriolan: HAHAAHA, jacy ludzie mnie nienawidzą hahahahah ? Człowieku przestań chlać to piwo, część ludzi których znam nienawidziło by ciebie i krzywego, bo oni zap.... a wy gnijecie." do artykułu Szanuj bliźniego,jak siebie samego..  (23 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: Po tobie widać jaki jesteś, poza tym wiele wynika z tego jak pisze i co piszesz.'Dyskutantem' to Maniek możesz być jak już masz odpowiedni poziom życiowy, a nie w sytuacji gdzie tego nie ma.Całe życie to do ciebie nie dotarło.Wyroczni tu nie trzeba. A gdzie ja walczę ? Gdzie niby z czymś kombinuje ? Konkrety i będzie echo. " do artykułu Szanuj bliźniego,jak siebie samego..  (23 godz. temu)
END:   "@Koriolan: Nie lubię kombinatorstwa, kłamania,manipulowania, wykorzystywania ludzi, robisz wszystkie z tych rzeczy. " do artykułu Szanuj bliźniego,jak siebie samego..  (23 godz. temu)
END:   "@Koriolan: Słuchaj, wziąłem kiedyś fotę, faceta znajomej, pokazała mi, nawet go nie znałem, powiedziałem 'Serio ? Znów ?', ten sam typ całe życie, przystojny, cwany, troszkę alk, troszkę innych rzeczy, to się zawsze kończy tak samo i się skończyło dokładnie tak jak pomyślałem że się skończy. Wierz lub nie, ale twoje zachowanie plus fota, a tego było brak, daje mi DUUUUUŻO wiedzy, ..." do artykułu Szanuj bliźniego,jak siebie samego..  (23 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: Poważnie ciężki dzień miałeś.Trzy na krzyż, w sensie że mało.Przecież tu już nikogo prawie nie ma, ciężko tego nie zauważyć." do artykułu O koniach.  (23 godz. temu)
END:   "@pokrzywiony: W twojej wyobraźni, chyba nie chce mi się tłumaczyć co to jest.Urobiłem się po pachy tłumacząc Zakrawarskiemu 20 razy, jak arty wchodzą do popularnych, już mi się nie chce tłumaczyć nic." do artykułu O koniach.  (23 godz. temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 42 43
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: gwoli_scislosci
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 15/10/2017

Statystyki
Punkty: 5.048
Odwiedziny profilu: 1.101
Przeczytane artykuły: 641
Ocenione artykuły: 14
Komentarze: 1377
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska