Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wczoraj
Serpico:   "O ojcze pustyni .. jakże mi przykro .. że w ciebie wątpiłem ... o wybacz mi ojcze ... 24/7 .... kilka portali ... 30 kg nadwagi ... a ja wątpiłem w to że przeciwdziałasz jak piszesz, namiętnym myślom i ciężko pracujesz fizycznie, dziękuję ci za cierpliwe tłumaczenie typu .. życie to sex, zabawa, picie ..... dziękuję ... w zawoalowany sposób chciałeś mnie zmotywować do działania...... ale czemu sko ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (13 godz. temu)
Serpico:   "Tu też trzeba dołączyć panie Koriolan tą 'perłę' : cytuję Koriolan: 'Koriolan 26 czerwca 2018 o 13:37 @P. Wróbel „Jakie ?” Zdziwił byś się ale Ewagriusz z Pontu podaje dość dokładne metody. Obserwacja siebie – jako PODSTAWA. Nie nazywa tego tak ale o to chodzi. Dalej pielęgnowanie CNÓT jako przeciwdziałanie namiętnym myślom. CIERPLIWOŚĆ i w ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (13 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: Padniesz :) , ja już wysiadam ze śmiechu :). cytuję Piotr Wróbel: 'Piotr Wróbel 23 czerwca 2018 o 10:58 Jezus osobiście tak Jednak sukcesów w nauczaniu innych na skale świata nie odniósł. Raczej wygląda to na klęskę po całości' http://ps-po.pl/2018/06/14/agresja-sprawa-calkiem-naturalna następnie : ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (13 godz. temu)
Serpico:   "cytuję Koriolan : 'Koriolan 26 czerwca 2018 o 13:37 @P. Wróbel „Jakie ?” Zdziwił byś się ale Ewagriusz z Pontu podaje dość dokładne metody. Obserwacja siebie – jako PODSTAWA. Nie nazywa tego tak ale o to chodzi. Dalej pielęgnowanie CNÓT jako przeciwdziałanie namiętnym myślom. CIERPLIWOŚĆ i wykonywanie prac fizycznych. Modlitwa a dalej MOD ..." do artykułu Samotni w sieci. (M).  (13 godz. temu)
Serpico:   "To się dzieje haha :) cytuję Piotr Wróbel : 'Bardzo poważnie chciałem Cię spytać skąd wiesz o poprzednim wcieleniu K. Pieczyńskiego ?Jeżeli Oświecony to nie tylko twój pseudonim na blogu, lecz stan twego umysłu, lub jeżeli przemawia przez Ciebie Archanioł Gabryiel, to wycofuje swoje pytanie, bo przecież twoja wiedza jest oczywista dla każdego.Niemniej daj jakiś znak, bo gdyby two ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (14 godz. temu)
Serpico:   "HAAHAAHAHAHA oże .... pomóż mi ... please help, Jezu ........... HAHAHAAHAHAHA Chyba zacznę pisać arty z wami, faktycznie jesteście tego z Wróblem warci hahahah .............. Panowie, niech mnie ktoś uszczypnie, mi się to przyśniło chyba haahahaha ........ cytuję oświecony, zabrał ci oświecenie.: 'Krzysztof Pieczyński jes ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (14 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Mega, mega mega.Wy jesteście na poważnie chorzy. cytuję Piotr Wróbel : 'Bóg w glowach wiekszosci katolików jest kolejną personą do której ego wierzacego ma tylko roszczenia.' http://ps-po.pl/2018/06/14/agresja-sprawa-calkiem-naturalna Kto temu zeschizowanemu góralowi z wybitymi zębami, dał prawo pisać takie rzeczy ? Zgadza się nal ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (15 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Popłacz się, Wróbel stawia katolicyzm na równi z ateizmem, jednocześnie tłumacząc komuś co oznacza ateizm, popłacz się że was 'gnoję', wyje ze śmiechu, przynajmniej jakiś plus. 'Piotr Wróbel 25 czerwca 2018 o 09:59 Jeżeli młodzież uwolni się od dogmatów katolickich to może łatwiej będzie im wejść na drogę Jezusa lub buddyjską ? Pisze Koriolan Chyba ta ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (15 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Czekaj, dużo tego, aż procesor się gotuje,a z wodnym hahahah .... cytuję Piotr Wróbel : 'Nieprawdy i przekręcenia z tego artykułu. 1. Ateizm to szerokie pojecię. Ateistą można nazwać kogoś kto ma sciśle mateialistyczny poglad i nie uznaje niczego poza sferą udowodnioną ludzką logiką. Dla OL ateistami są też ludzie którzy też w boga wierzą tyl ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (15 godz. temu)
Serpico:   "Ty gnoju hahahhaa jak ty coś zrobisz złego to Bóg najwyżej płacze. cytuję Koriolan : http://www.eioba.pl/a/5820/bog-co-to-jest 'Ja pierdolę - pomyślałem - to na pewno nie jest mój Bóg. Ja wierzę w innego Boga. Mój Bóg jest Miłością i cieszy się gdy robię coś dobrego i najwyżej płacze, gdy grzeszę. Nie, żeby mnie od razu chciał wstawiać do gazu ...' A jak mam ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (16 godz. temu)
Serpico:   "Znalazłem coś jeszcze : cytuję Koriolan : 'Zresztą popatrz na dziadka. On stracił wzrok. Pojechał do cudownego źródełka, pomodlił się i Bóg przywrócił mu wzrok. Jak wracał to już poznawał sąsiadów. - Przestań mnie Bogdan oszukiwać - zdenerwowałem się. - Twojego dziadka do źródełka wiózł Twój ojciec. Jego zapytaj. O cholera, to musi być prawda - po ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (16 godz. temu)
Serpico:   "Oh noes , oh fucken noes hahahahahahahaah......................................... 'Koriolan 26 czerwca 2018 o 11:53 Agresja … Moja 81-letnia matka, w rozmowie telefonicznej wciskała mi coś agresywnie. Powiedziałem jej, że to grzech i żeby tego nie robiła, że możemy porozmawiać o wszystkim spokojnie. Na to ona, że jest za stara by się zmienić. Zapytałem więc jej ja ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (16 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: Krzywy wstawia te filmy, komentarze i pisze jakby był i Hawkingiem i Meissnerem, on już go wstawiał kiedyś, przy temacie 'Bóg' , oczywiście nadal lekceważy że to katolik, ale katolik, który sam stwierdza że nie ma naukowego dowodu na istnienie Boga, ja go czytałem, wiarę traktuje jako 'natchnienie'. Następnie Zakrawarski napisze o braku religii w szkołach, to Krzywy pr ..." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (16 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: cytuję pokrzywiony ': Mam nadzieję że pomogłem ? https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)Hawking niewielu ludzi czytających jego prace zdaje sobie sprawę ile wysiłku i pracy trzeba było zainwestować by ten człowiek mógł napisać swoje prace pomimo ciężkiej choroby jaka go dotknęła. Jednak w przyszłości takie 'inwestycje' owocują rozwojem cywilizacji, gdyby wszyst ..." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (16 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: cytuję Koriolan: 'Dla tych co lubią naukowe wyjaśnienia ... Nie obejrzałem i nie wiem jakiej są jakości ... . https://youtu.be/7xlgkf1HpXk ' http://www.eioba.pl/a/5sfx/czym-jest-swiadomosc#post406074 Jedziesz, zobaczymy ile zrozumiałeś, skoro znalazłeś na kanale. Podobny, podobno fizyk, tyle zrozumiał ..." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (17 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: On tego nawet nie oglądnął, a jak się pozbiera do kupy i obejrzy, to za miesiąc napisze 3 zdania bez sensu i nie o treści. On jest jak rozsypane puzzle, każdy dzień to próby złożenia całości i tak mu schodzi do wieczora i już jest zmęczony życiem." do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (17 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ostatnio pisałeś że ludzie dzielą się na ; -ludzi posiadających dusze i ciała -ludzi posiadających tylko dusze -ludzi posiadających tylko ciała Nie chce mi się szukać, ale to pisałeś, poza tym jest parę setek twoich komentarzy że ludzie którzy nie wierzą w Boga, są zwierzęcy itd ble ble ble, ale Osho po którego 'wykładach' odkryłeś BUM ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (17 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: No narazie to śmieszne, ale oni na poważnie to zobaczą, ale się Maniek poci jak szczur z tymi minusami, przy okazji zaczął ponownie udawać naukowca, cicho bo czekam na streszczenie tego co oglądnął i ile z tego zrozumiał, jeśli tyle ile ty i podobny z wcześniejszego, czyli że jest o fizyce kwantowej, gdzie nie ma słowa wzmianki na ten temat, to szału nie będzie, stawiam jakieś 5 % że mnie zaskoczy. My, społeczeństwo czekamy ! " do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (17 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Brawo ! Trafiłeś po linku Koriolana ! Brawo, brawo, brawo i co z tego ? O czym jest ? Też będziesz wiedział tyle co podobny ? Dawaj, dawaj, bo się chyba męczysz minusami. Streść, za ile przeczytam ? Za 10 godzin ?Tego fizyka wykorzystywałeś już raz to katolik i to z normalnym spojrzeniem także na temat Boga, czego nie znalazłeś na youtube. To streszczenie teraz, lecisz, własnymi słowami. " do artykułu Zły człowiek....przed Bogiem !.  (17 godz. temu)
Serpico:   "Nie omieszkam bratu Leonowi, osobiście przekazać że jako ateista rozumiem że nie jestem przez niego dyskryminowany, a także że widzę zorganizowaną na niego personalną nagonkę, przez pana Piotra Wróbla. 'Znanego' na paru portalach ze swoich aspołecznych i chorych zachowań w tym gróźb takich jak pozbawienie życia, pobicie, seks ze zwierzętami 'Wydymamy z szubrawcem owce, a później ciebie Dyl ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (17 godz. temu)
Serpico:   "'Natomiast posiadający bardziej subtelne życie duchowe, głębsze, widzą, ile im jeszcze do pełni brakuje. Natomiast jeśli mówimy, że pełni nie mają ludzie niewierzący, ateiści, to nie pokazujemy ich palcem: ”O, to jest ateista”. Chodzi tylko o to, że na własne życzenie nie mają dostępu do Boga i nie rozwijają życia duchowego, ale my też nie jesteśmy pewni naszej świętości. I teraz, jeśli ateiści ch ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: To jest gnojenie ludzi : 'Krystyna 8 września 2018 o 13:57 Witaj KAK:) Wpisy Piotra Wrobla zajmuja tutaj zdecydowanie za duzo miejsca. Widocznie musi …. Natomiast zawsze chetnie czytam, co Ty masz do powiedzenia i jeszcze kilku innych forumowiczow. Zachecam do „strzepniecia pylu z sandalow”. Pozdrawiam wszystkich w Chrystusie- ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (18 godz. temu)
Serpico:   "'ogin: pokrzywiony Ranga: Ost. logowanie: 2 min. temu' Nie walcz tak z tymi minusami, siły zbieraj.Wyjaśniałem ci 100 razy temat laickiej gnido to dalej brnąłeś w kłamstwa, to sobie oglądniesz w real co będzie dalej. Teraz będziesz płakał że ktoś cię wciągnął w łamanie zabezpieczeń portali i sobie rozpętuj burze w szklance wody." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Czytasz, nie płacz z tym gnojeniem ludzi , na forum Benedyktynów, gnoicie i pastwicie się nad 10 osobami z Wróblem, a mnie nie interesuje, czy czytasz co pisze czy nie, MA BYĆ WIDAĆ. Jedno się zgadza, aspołeczne szemrane jednostki należy gnoić i to się wydarzy." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (18 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jeszcze trochę poczytam, a potem będą maile i telefony do nich i cała reszta, admin i tak na policje z tym wszystkim razem.Sądzisz że ja cię straszę ? Nie .... z Laicką prosiłem 50 razy o wyjaśnienia, potem ci pisałem pokasuj arty. A teraz już jest za PÓŹNO." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (18 godz. temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 11 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 16.497
Wyświetlenia artykułów: 162
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.695
Przeczytane artykuły: 2050
Ocenione artykuły: 6
Komentarze: 3805
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska