Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Dzisiaj
Serpico:   "@Koriolan: 'Moja historia wiary ... Moi dziadkowie byli katolikami. Rodzice ojca nawet bardzo wierzący. Mój ojciec był wojskowym więc nie chodziłem na religię itd. komunie miałem u dziadków w wakacje. Ślub cywilny i kościelny. Potem raz na jakiś czas chodziłem do kościoła. Parę zdarzeń skierowało mnie w stronę kościoła katolickiego ale NIE ZNALAZŁEM w nim Bo ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (12 min. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jakoś tak brakuje mi twojej argumentacji przy bąku, w stylu 'Jak to się stało że tak idealne stworzenie może latać' i jakiś cytat z Biblii, a Koriolan powinien napisać, tak naprawdę bąk nie istnieje, wszystko jest bąkiem i owszem z jego dietą tak jest. Także złożyć się do kupy i lecimy ! " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (20 min. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nic nie szkodzi, on też nie ma czasu, teraz ma dwa liczydła, dwie suwmiarki i poświęcił się na ołtarzu nauki podwójnie. " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (23 min. temu)
Serpico:   "@viivi: Aha, a jak wyglądała rozmowa ? -Wie pani, ja jestem z Oscarem. -Aha i co z tego ? -No nic .. no ale z nim jestem. A co tam nakitowałaś jej ? Nawijaj. Zrobiłaś z siebie pół dziewicę zapatrzoną w Małego Księcia ? Czy bardziej realistycznie leciałaś ? hahahhaah" do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (32 min. temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Automatycznie zostawali Luteranami do 2000 roku, kościół był państwowy, w podstawówkach mieli religioznawstwo, na którym szydzili z zaproszonych księży z tegoż państwowego kościoła, do którego przynależeli. Aha, faktycznie brak 'poddaństwa'. Ne mogę doczytać czego szanowny pan uczył ? " do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Dziwne pewnie że dziwne. 'U swoich korzeni kościół szwedzki jest wyznaniem protestanckim, ewangelicko-luterańskim (Szwecja odeszła od katolicyzmu w 1527 roku). Do niedawna był kościołem państwowym i każdy człowiek urodzony w Szwecji automatycznie stawał się jego członkiem' 'W każdym szwedzkim kościele jest też specjalne miejsce zabaw dla dzieci, ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Zaczynasz pobrzmiewać jak Youngcontrarian, nic, ale to kompletnie nic u niego z jego 'stories' nie trzymało się kupy czasowo, oraz kładł się na szczegółach. Wasze 'historie' to takie 'historie z kibla' jak we 'Wściekłych Psach' gdzie policjanta uczą jak udawać dealera i opowiadać historie w kiblu. Co wam daje to ubarwianie ? Niewiele to daje. To czego uczyłeś ?" do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Serpico:   "@zakrawarski: No , z twojej 'czasówki' wynika że ledwo przyjechałeś do Szwecji, to już dorwałeś jakąś panią i od razu sex ! Lepszy niż Koriolan. Czy co ? Witają emigrantów szwedzkim stołem z kobiet ? Jadę ! hahaha ... Dołącz do mojego chamstwa :P. To sobie lepiej poczytaj : 'Na seminarium poświęconym białej księdze przewodnicząca Rady Samów w Szwedzkim Kości ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Twój syn ma niby ponad 40 lat , dokładnie 47 , coś panie Zakrawarski ściemniamy, albo ci się czasowo już wszystko myli jak Viiv, ostatnio jej się pomylili mężowie haahhaha ...., Jako nauczyciel .. to czego uczyłeś w takim razie ? Ostatnio byłeś biznesmenem z firmą rodzinną, budowlaną zdaje się, a trzeba było Ci tłumaczyć co to jest BIC. 'Według danych z ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (godzinę temu)
Serpico:   "@Hamilton: Ta haha .. :) , hm .. ja nigdy nie zapędziłem się na 'brodę', ale od lat przeszedłem na tradycyjne golenie i chwalę sobie, mydło do golenia jest o niebo lepsze od wszystkich geli , pianek itd. https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553891-BRODA-I-WASY-Mydla-i-szampony-do- brody.html 24 mydła i szampony do brody, mydło do golenia mam z 'Proraso' , też robią szampon ..." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (15 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: Tezy głupie, historia głupia, kiedyś oglądałem stylizacje, mają tak idealnie przystrzyżone brody, że Elka nie ma tak włosów :), przeważnie modele itd. Poza tym iluś aktorów, nosi brody do ról, albo po prostu chcą zmienić wygląd, sportowcy wyczynowi, a sport to jednak wysiłek i pot. Teraz są inne czasy, w rejonie gdzie mieszkam jest przynajmniej kilka fryzjerów , tylko męskich, ..." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (17 godz. temu)
Wczoraj
Serpico:   "@Koriolan: Głupawe ... zgadza się, ale ty pod artykułem na temat 'męskich zaniedbań' w wyglądzie to ...... uwaga ..... scena, leże na biurku HAHAAHAHAHAAHAHHA" do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (17 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Przedstaw swoją historię: W okresie uzależnienia od sexu, onanizowałem się przy porno, po tym jak żona mnie wyrzuciła z domu, zastanawiając się nad sensem istnienia, w międzyczasie przeglądając portale randkowe, drapałem się po głowie, po tym 20 lat trwającym epizodzie (hahhahha), doznałem 70% ctowego obudzenia świadomości, wydrapałem łysinę i zacząłem pić 70 % ctowe n ..." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (17 godz. temu)
Serpico:   "@Hamilton: HAHA :). Nawet na logikę głupi, powielony 'news' skądś tam, ludzie z brodami by chorowali, poza tym to kwestia dbania. 'First, I wash my beard with 'TBS' wash and then conditioner. Then I dry this beard lightly with a towel before applying oil to help style, then I apply a little balm too.' https://www.thebeardstruggle.com/blogs/beard-blog/tbs-brand-viking-intervie ..." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (19 godz. temu)
Serpico:   "@ Z. Kostka: To jest to samo co to : http://www.eioba.pl/a/5ldm/glupia-meska-moda I generalnie bzdety http://sklep.tradycyjnegolenie.pl/pl/116-szampony Ja nie mam brody, czasem dwudniowy, a czasem używam mydła do golenia i pędzla + tradycyjna maszynka na żyletki.Ty pewnie używasz gel do golenia, czy tam piankę, które wysuszają skórę i daj już żyć ..." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (20 godz. temu)
Serpico:   "@Z. Kostka: Co to znaczy mamy ? Ale się durno podłożyłeś hahaahaahh ................... I Widzisz Kostka, tyle orania, tyle kombinowania, tyle gadania jacy nie jesteście uczciwi i się podłożyłeś hahaha ........." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (21 godz. temu)
Serpico:   "@Z. Kostka: Nic nie rozumiesz to ma podwójne dno, Adaś się wnerwił na was i mu się nie dziwię, on człowieku ma kontakty z Iranem i już pewnie jest mudżahedinem, oraz ma brodę, to się wnerwił. Ja bym uważał z Adasiem nie ma żartów. Poza tym Kostka zakopujesz się, to nie twój artykuł, poza tym to bzdety. Tak jakby Wikingowie nie nosili bród, poza tym z błędami jest n ..." do artykułu Męska moda na zarośniętych „barbarzyńców” - dla dupków i maminsynków?.  (22 godz. temu)
Serpico:   "No ale to prawda Zakrawarski, mam pamięć obrazkową i pamiętam zdjęcie spod Renomy hahaha .... na tej focie spod renomy z Vivistein z buzią jak zwykle w 'ciup' jakby chciała wszystkie zmarszczki ściągnąć do kupy ( taki auto lifting na bieżąco) to Koriolan akurat wyglądał jak full wieprz, łysy zapuszczony, jeszcze czaszka jakaś taka hahaa nieforemna. Zapamiętałem bo po tych jego gadkach o pod ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (22 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Tojfel = świrnięty dziadek który dał tobie i Wróblowi konto. Wróbiel= Pół patologiczny podhalański góral, brak siekaczy od bójek, wypisywanie w necie że 'walczył stylem od motyki'. Zakrawarski= zdziwaczał, kiedyś pisał sensownie w miarę choć monotematycznie, teraz to taki Deschner ze Szwecji, o ile prawdą jest to co pisze o sobie, nawet gorszy, Deschner składa fakt ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie pociągnięcie tego tak, jedyną osobą jaka tu poleciała z hukiem za multikonta i wyzywanie, a w zasadzie osobami, była Vivi, jej córka oraz były facet, jedynymi przez ileś lat, lat kiedy admin tu zaglądał wystarczająco często, a ludzi było więcej. Nie będziesz do mnie w ten sposób pisał pomiocie PRL-owskiego trepa, możesz pomarzyć, jeśli admin zaglądnie i mnie zablokuje ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (dzień temu)
Serpico:   "@viivi: To idź stąd nie potrafisz ? Pisz sobie co robisz do niego na komunikatorze. Też nie potrafisz ? Akurat Sadowski i Kostka głównego hejtera zrobili z Ciebie hahahaha ........... W przyjaznym chyba Ci chodziło hahahha .... w przyjezdnym gronie, w gronie które przyjechało hahahha......." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@viivi: To ty masz jakieś mądre komentarze ? Aaaa .. tak fakt o umięśnionych ramionach haahaahha ... i co chwilę inne mięśnie, znaczy inny posiadacz :). Nie bawi cię .. a jak był syf który zrobił Koriolan z Wróblem, bawiło cię pisanie kretyńskich artykułów z docinkami do Skalnej ? Wtedy było okay ... oh ... Łaź sobie z tą świnią gdzie chcesz, a ja mu nie odpuszczę, za sk ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (dzień temu)
Serpico:   "@viivi: Ślepawa jesteś ? Nie widzisz treści 'artykułu' i tego że na niego głosowałaś ? Wiesz z czego się jeszcze śmiałem :) , z tego : 'Odnoszę wrażenie, że autorka nie lubi zwierząt i ma ograniczone podejście do ich posiadania. Staropanieństwo, nie zaszłam w 2 ciążę... hmmmm psy zasrywające podwórko, galopująca grzybica paznokci... no mi starczy te kilka tekstów. Mój pies ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (dzień temu)
Serpico:   "Poza tym Zakrawarski do kogo ten apel ? Polska przecież jest jak Wenezuela, bieda, to admin pewnie głoduje, tylko taki biznes świat jak Koriolan może walczyć z nadwagą po Mac Donaldach. Reszta łącznie ze mną głód, stąd nerwy. Koriolan wyżarty, ochlany browarami to spokojny, ale walczy, tak jak ty walczysz z klerem pisząc już kosmiczne głupoty. Każdy ksiądz to gwałciciel, tak jak każdy Polak jest jak Koriolan. Na szczęście nie." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (dzień temu)
Serpico:   "@viivi: To spadaj latawico hahhaaha ..........dobre określenie na Ciebie, latawica, że ty masz czelność występować w ten sposób to brak pytań, ten twój Oscar, w zasadzie zwyzywał Zakrawarskiego za darmo, jakoś ci to nie wadziło za bardzo , a ma dwie strony komentarzy. Ucałuj pieska ! Na lotnisku oh ... to te podstawowe potrzeby hahaah ? :)))) Ja latam samolotami, j ..." do artykułu Dla Admina ....ku rozwadze.  (dzień temu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 65 66
Następna »


Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 9.728
Wyświetlenia artykułów: 96
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 1.204
Przeczytane artykuły: 1423
Ocenione artykuły: 6
Komentarze: 2363
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska