Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wczoraj
Serpico:   "@Koriolan: O się przebudził, życie bez wartości, zdania sensownego już nie umiesz sklecić i siedzisz tu w sumie bez sensu, nikt specjalnie już na ciebie uwagi nie zwraca nawet. Nasiedziałeś się , naględziłeś, ten komuch , tamten jakiś, szkoda sobie nawet tobą ciśnienia podnosić, tym bardziej na noc.Koleś, jesteś menelem i tyle Taki los że nie jestem menelem i menel mi bę ..." do artykułu Co oznacza imię HAMILTON.  (42 min. temu)
Serpico:   "@Who cares: Koleś się stoczył, jak się staczał nic z tym nie zrobił, siedzi i muli, chcesz pomagać takim ? Droga wolna, przytułko bar załóż i rób za pielęgniarkę i kelnerkę, trzymam kciuki i zmykam do hono lulu." do artykułu Co oznacza imię HAMILTON.  (43 min. temu)
Serpico:   "@Who cares: Aż się odezwę choć mi się nie chce specjalnie, naprawdę słonko ? Ilu ludzi tu obrażałaś ? Ile razy czytałem na swój temat bzdury ? Hm ? Ile tu miałaś nicków pani prawdziwa do głosowania na siebie ? On ? Sam się legitymuje rentą zdrowotną.Wiesz jaka jest definicja menela ? Menel to ktoś kto nie jest zdolny do pracy, ani innej działalności zarobkowej, jednocześnie będąc zdolnym ..." do artykułu Co oznacza imię HAMILTON.  (godzinę temu)
Serpico:   "@Who cares: Na dobranoc, kilka ciepłych słów, tak się zastanawiam co ty chcesz w ogóle, w Polsce cie w sumie nie ma, za to co niby robiłaś pani zajęta, dostaniesz kiedyś około 20 pln emerytury hahahahhaha , to i tak dużo hahahahaha, fakt, mając na plecach to co ty, miałbym nasrane w pory, taki Koriolan ma gdzieś, nawet nie ma 4m2 , ale jego dzieci mają obowiązek opieki hahahhaah, a ty co ..." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (dzień temu)
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Doktor Jekkyl i pan Hyde: Zakrawarski jeszcze potrafi wkleić fragment artykułu z bezpłatnej wersji Newsweek i dodać Vatykan przez V, kwiat intelektualny Szwecji. To jest zabawne, fragment jest do momentu, gdzie trzeba za dalszą część zapłacić hahahhaha .........buractwo wielowymiarowe. " do artykułu Lek na raka !!.  (dzień temu)
Serpico:   "@Doktor Jekkyl i pan Hyde: Wiodącą partią w UE są nadal chrześcijańscy demokraci, plan Morawieckiego był oparty na dotacjach z UE, a na tej walijskiej uczelni, gdzie są badania, nadal jest przedmiot religia i całkiem możliwe że ten uczony walijski, jest wierzący, tylko nie jest katolikiem. Słabo tu dociera do części cokolwiek, a tak o już wpadam sobie na chwilę, oglądnąć ten ciem ..." do artykułu Lek na raka !!.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: No właśnie to po co wracasz ? Po co wraca ta laseczka która ma wszędzie opinie lachociąga kombinatora ? Dobre pytanie, po co wracacie ? Hm ? Po co wracałeś grubasie bezdomny pisać na mój temat ? Po co ona wraca kombinatorka z tyłeczka pisać o tenisach i czyich domniemanych frustracjach ? Po zajechane chłamiki wracacie ? Dobre pytanie, przecież tylu jest ludzi ..." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (dzień temu)
Serpico:   "@Who cares: Szybko uciekaj gwiazdo niesprzedanej książki i olanych stoliczków w chińskie literki, pojaraj się Rogerem kimkolwiek on jest i potem stwierdź że ktoś się podnieca czyimiś sukcesami. Chciałaś wypromować książkę, nie wyszło, zresztą tego czegoś nie da się wypromować, bo nikt takich bzdetów nie czyta, a tym bardziej nie kupi, chciałaś wypromować te twoje meble które mogą ..." do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Ta, szczególnie wy razem, jesteście utalentowani, pierdolenie bez sensu 24/7 przez parę lat, a próbowano was wykształcić wbrew waszej woli i wrodzonym talentom i uczynić jednostkami aktywnymi, na szczęście się nie udało hahaahahha ........ Przebudzyński następny, zna Biblię i to jakby koniec, a Zakrawarski pomylił Dolinę Krzemową z NASA hahahaaa ........ " do artykułu Wpływ chrześcijaństwa na Europę.  (dzień temu)
Serpico:   "@Andrzej Budzinski: Do samego końca jako chrześcijanin powinieneś mnie traktować jako bliźniego, czyli de facto sam siebie określasz jako kaczkę, dalej jeśli jest choć fragment prawdy w tym co o sobie piszesz, powinieneś modlić się za Hamiltona a nie mu ubliżać, za mnie także, dlatego że wedle twojego toku rozumowania, jesteśmy osobami zagubionymi itd,nadążasz ? Więc na jutro przygotuj kr ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie! część 2.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Andrzej Budzinski: 'Wieloletni konsulent psychologiczny z dużym doświadczenie w modlitwie wstawienniczej' Bierz pan Koriolana i jedziemy, wstawiennicza, za Hamiltona, a nie jakieś zabawy, za mnie też możecie, mam nadzieję że to efektywne w miarę Tylko Koriolana doszkolić z wstawienniczej, on ma takiego kolegę buddystę bez siekaczy, niech pan dopyta go, może też będzie chciał." do artykułu Prawda o Hamiltonie! część 2.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Andrzej Budzinski: Aha, a czemu i w co ? Koriolan pisze że jest pan jak zakotwiczony orzeł z dużym ego, mi pan bardziej wygląda na jajko, w sensie jeszcze pan się nie wykluł, ciężko stwierdzić, jaki ptak.Pytanie jaka jest prawda ?" do artykułu Prawda o Hamiltonie! część 2.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Orły to zwierzęta generalnie, tylko po prostu inne skojarzenia są z nimi związane, a czemu są akurat takie związane ? Hm ? Panie guru, czemu pan operuje takimi skojarzeniami, skoro są nabyte i wiążą się ze słowami, typu dostojność, wolność, niezależność, tak się kojarzy orzeł, ale żeby tak się skojarzył, człowiek musi te skojarzenia poznać. Nabierz wiatru w skrzy ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie! część 2.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ciekawa groteska, Budzyński jakiś były ksiądz zdaje się, przerzuca problem pedofilii na LGBT, oraz pisze jakieś pierdoły tego typu; http://www.eioba.pl/a/5vdb/papiez-franciszek-balwochwalca-pachamama-cz-1 Ciężko powiedzieć kto ma go teraz bronić przed Hamiltonem, Vivi generalnie powinna bronić gejów, siedzi i głaszcze De De, albo .. no albo nie De De hah ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie! część 2.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: O zobacz przypomniałem, jeden z artykułów twoich był z kwękaniem że jakąś tam alpinistkę stać na jej wyjazd, a ciebie nie, poza tym tak cię stać, a problem to 500+, też było.Zafunduj sobie wycieczkę gdzieś gdzie nie ma netu i bez seflie, byle gdzie hahahahaha Do Tybetu o, może medytacje spróbujesz ? Z 3 lata odosobnienia i poznawania siebie i wtedy wróć zobaczymy czy ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "Panie Andrzeju, dawaj pan następny odcinek serii gdzie pana Bóg ratuje, zdaje się były trzy, może ostatnio uratował przed czymś ? To była dobra seria, generalnie mi się podobała, bo trochę bardziej zabawna niż cała reszta urojeń użytkowników eioby. Dawaj pan, pan pisze, ja czytam, będziemy zsyntetyzowani. Ciekawy ten Bóg, panem się interesuje, grubą zapijaczoną dupą Koriola ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Wpływy z ZUS, chyba sprywatyzowali hahhahahaahaha, ale jaja nie słyszałem. Cwaniacz dalej, na szczęście końcówki nie będę oglądał mimo tego że widzę, wolę kurwa proste jednolite HAPPY ENDY hahaahahahahaahhaahahhahah Wiesz co się okazało ? Okazało się że część mojej osobowości kocha prostotę ! HAHAAAHAH Ci powiem tak na szybko analizuję i ty jes ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Weź sobie teraz tą 'książkę' postaw na tym stoliczku w te zajebane chińskie krzaczki :), czy taborecie ahahaah ... tak jak Wróbel artysta bez przednich zębów z trzema obrazami 20 lat ahhahah Serio to wszystko się dzieje ? Fajnie haahhaahaha ........ No nie mam dzieci , nie zaszedłem w ciążę w wieku 16 lat i nie zostawiłem dziecka matce na głowie, też źl ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: To akurat twoja matka, no miała tego jamnika miniaturkę :) Dokładnie tak, Begsiński to ty ? Może Kopera to ty ? Może Oscar to ty ? Morrison to ty ? Leksus był twój bo był byłego męża ? Tenisista z wyżej jest twój i ty wygrywasz na korcie ? Nie , twoja jest ta książka za 5 zł w pdf hahhaha ..... czy jest zniżka ? I tak przejebałaś całe życie i co z tego wynika ? Możesz ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: HAAHA , tak tak, nic ci to nie da.Ona kłamie, ty kłamiesz, a ja mam to w sumie w dupie, śmieję się i tyle :)" do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Spierdalaj stąd i tyle kombinatorko, zostali ci za znajomych tacy jak te padliny dwie, gorsza padlina to Koriolan,krzywy to taka bidula, tylko gówno to kogokolwiek interesuje. Żona wyskrobana nielegalnie, ujebane wszystko po łokcie , alk do kibla i się jeszcze rzuca, a ty się lepiej ciesz że masz co żreć , sama to jakby nic kompletnie byś nie zrobiła, bo co ? Porno ? Chyba że to, ale to już nie teraz i nie japońskie." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: A skrobanka co ma ? Reinkarnację ?" do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Ty pewnie też jak królowa multikont, opływasz w luksusy hahahahha ? Kurwa pozamykajcie się w końcu, przecież to jasne jak słońce, że gdyby pisała choć kawałek prawdy, to by się z wami nie szlajała pod Renomami hahaahahah No ty to maks maks, maksymalne zadbanie, nie wspominając o Koriolanie haahha Pół rodziny zachlane na śmierć a ty pyskujesz, Koriola ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Kto udaje Boga tępa suko oprócz ciebie ? Niczym jesteś, daj sobie spokój z robieniem czegokolwiek, bo nic ci nie wychodzi, tak jak ci nie wychodziło nigdy i ty się w końcu odpierdol. Serio i naprawdę mnie nie interesuje, czy zdychasz, czy pijesz wino, co mnie to, gówno mnie obchodzi czy Korioaln jest tłustym ślepawym bezdomnym, w tych skurwiałych ciuchach, a jego matk ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Od dziecka wręcz, nikogo to nie obchodzi, tak jak twoje płacze z kręgosłupem, płacze  że masz kredyty i artykuły na temat ciężkiego losu pani z Biedronki która nie ma na leki i z tego powodu nie pracujesz. Ty jesteś za ciemna żeby zrozumieć coś dość prostego, a całą swoją 'twórczość' zroluj i włóż w głupi tyłek, od zawsze pełny hahah ........no nie od dziecka, czyli n ..." do artykułu Prawda o Hamiltonie!.  (4 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: godzinę temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 43.132
Wyświetlenia artykułów: 963
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 5.592
Przeczytane artykuły: 644
Ocenione artykuły: 13
Komentarze: 10378
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska