Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Dzisiaj
Serpico:   "@szubrawiec: No to byłeś jak koleś z Fight Club haha :P , nie wiem czy widziałeś, jak on chodzi po różnych grupach wsparcia :) , skoro u mnie byli to chodzą, Chyba tak jeden z głównych pastorów zdaje się, aż tak nie wnikałem :). Jak buddyści nie chcą ? Ośrodków za darmo nie prowadzą, kasa poładowana w non profitowe organizacje i nic na siebie nie mają, tak nie chcą :). ..." do artykułu Sodoma II.  (19 min. temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Chyba chodziło o darowizny, z babcią od strony mamy był też jakiś problem z ŚJ, nie wiem czy nie chciała części testamentu przeznaczyć, ale z tym użerała się mama moja, zdaje się wyperswadowała. Wszyscy chcą kasę, jak nie w taki, to w inny sposób." do artykułu Sodoma II.  (41 min. temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Ci powiem nie pamiętam dokładnie, raczej nie te 1 %, datki po prostu, a sąsiadka bidna taka jeszcze syn pijak, to jeszcze na starej chacie, a może te 1 %. Jeszcze raz byli adwentyści, akurat od Sicińskiego z eioby, ale rozmowa utkwiła na sporcie, jeden 'pakował' a drugi lekka atletyka, nie mogli się przebić hahah z Biblią, to widać jak próbują :) , miałem nawet pójść ..." do artykułu Sodoma II.  (godzinę temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Ta było tak ciekawie że można zasnąć :), oni chcą przeważnie kasę, mama jest byłą księgową i rozliczała sąsiadkę, a tam przelewy na ŚJ, z Mańka to kasy raczej nie było :P. Księdza też zgasiłem, ostatnia wizyta po kolędzie, jakoś już nie miałem aparatów, koło 30ki byłem i mi zadał pytanie czemu nie mam żony, na co odpowiedziałem, a ksiądz czemu ? Poczekałem sekundę i mówię spokojnie, żartowałem, ale mina jego nieoceniona." do artykułu Sodoma II.  (godzinę temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Ta wiem, ja mam dobry numer z ŚJ, jak ojciec poszedł na emeryturę to raz wpuścił, a ojciec lubi pogadać, to przychodziły dwie takie koło 50 ki, a ja rzucałem tekstami do mamy, mama, tu jakieś panie do taty przychodzą a ty nic ? HAHAAHAH Wtedy jeszcze miałem aparaty ort, ale już wkręcony byłem w 'ciężarki' i ćwiczyłem górę i raz jak ćwiczyłem, zadzwoniły, a do ćwiczeń ..." do artykułu Sodoma II.  (godzinę temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Napisz autobiografię, to będzie najbardziej nudna autobiografia w historii ludzkości, rok z ŚJ, rok z ptaszkami, rok dłubiąc w nosie, rok zastanawiania się na co możesz być jeszcze ewentualnie chory hahahhaha Niezależną dewotą jesteś a nie wierzącym." do artykułu Sodoma II.  (2 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: AHAHAHAH, padłem, kolejny rok jak w dupę włożył hahahhahaha ........... Ty serio, z waszymi charakterami, to ja bym pewnie po wypadku był bezdomnym, a tak sobie rozplanowuje treningi hahahhaah A jak wyglądała rekrutacja ? AHAHAHAAHAHAAH, rok czasu i stwierdzenie że nic się i tak nie zmieniło hahahahahaha" do artykułu Sodoma II.  (2 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nigdzie nie stwierdziłem że to mają być pieniądze, w obecnych czasach jednak tak, żyjesz od lat jak truteń, jednostka kompletnie nieprzydatna do niczego, a chcesz mieć wpływ na ludzi, stanowisz obciążenie dla państwa, dla rodziny itd, co więcej nie musiało tak być, to był twój ŚWIADOMY wybór. Z bycia w sumie rośliną chcesz zrobić filozofię." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (5 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Też ci wytłumaczę jak idiocie, gdyby to miało sens, nie siedziałbyś na zapomodze, bo świadomość coś by robiła, za to siedzisz na zapomodze na dysfunkcje materii. Też prościej się nie da." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (5 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jest coś co mi się nie wydaje, nie wydaje mi się żeby koleś który wygląda jakby wpadł w wagon polskiej heroiny, czyli kompotu, od którego wykitował Riedel, powinien do mnie pisać narkomanie hahaha ............ Zdecydowanie nie powinien :)" do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (5 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Jedynactwo to choroba panie Koriolan, pomiędzy byciem indywidualistą, a indywiduum, jest różnica, jesteś egocentrycznym egoistą i luz, część z takich ludzi nawet wygrywa, ty przegrałeś i teraz jedyne co możesz zrobić to wykorzystywać ludzi, niesamowicie niskie podejście do życia. Możesz to negować, nie ma sprawy, ale tego nie jesteś już nawet w stanie zmienić, przez materię." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (6 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ale ty się oszukujesz człowieku i to tak trwa, nie dość że siebie to jeszcze ludzi.A gdzie ja coś wyrzucam przez rz i ż ? Piszę całkiem spokojnie, mogę jak chcę :)." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (6 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: A Bruce Lee, powiedział 'be water my friend' i był znacznie bliżej świadomości niż pan ukrzyżowany, tacy ludzie mogą powiedzieć że nie są materią,ty nie, twoja 'materia' ma zbyt dużo ograniczeń." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (6 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Problem polega na tym że to co proponujesz to jest śmierć, brak doświadczania i czysta świadomość, poza tym jednocześnie sobie zaprzeczasz bo chcesz jednak doświadczać spacerów w japonkach, tak jak podobny lubi patrzeć na japonki i co on tam robi, a nie pamiętam dobrze hahaha :) Mógłbym z panem, panie Piotrek, porozmawiać merytorycznie, tylko pan proszę jaśnie pana, nie ..." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (6 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Rozumiem że jesteś głupi, to już coś, zdefiniujj swoje 'nieśmiertelne ja',ewentualnie 'nieśmiertelną świadomość', nie będziesz w stanie, zresztą u ciebie to się jeszcze składa z opinii tony tych guru, ty już nie masz osobowości. Założenie, świadomość jest jednakowa (czysta), dla każdego człowieka, wystarczy ją 'obudzić', tylko to będzie 'pustka', ta świadomość ni ..." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (6 godz. temu)
Wczoraj
Serpico:   "@Koriolan: To już dużo nie zostaje, zostaje ci tranferować to co nazywasz 'sobą' gdzieś z tego tłustego cielska, tylko to jest niemożliwe, ponieważ nie będziesz rozrajdany kretyni potrafił zdefiniować nawet kim jesteś haahah ............ A czemu to jest niemożliwe to nie chce mi się wyjaśniać takiemu czemuś jak ty, lepsi od ciebie rozpatrują takie rzeczy, ale to nie jest możliwe na dzień dzisiejszy, tylko taki pusty jełop, nie zrozumie czemu. " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (19 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: To rentę masz na świadomość ? Nie słyszałem o takich.Fakt faktem że mózgu nie masz, a to jednak ciało. Załóż sobie portal 'Jestem pierdolnięty'. To sprawdź i wróć powiedzieć jak jest hahahaahha . KRETYN. Mało dziwne że wyglądasz jak niedomyty żul, jak ty non stop negujesz że masz ciało hahahahha " do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (19 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: A jeszcze jedno panie miłość, 100 %, stówa, kładę głowę, a ważna, ważna, że jakby któraś z twoich partnerek miała problemy jak ty, to byś ją olał, bo to Koriolanka grubaska trzeba głaskać, bo on taki dobry i czysta miłość i kocha siebie. STÓWA.Tak właśnie wygląda twój charakter i twoja miłość, że jak się zrobiło ciężko to ciężko było za ciężko. I dlatego jesteś ..." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (19 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Sam pisałeś gruby kaszaniarzu, że lałeś te swoje dzieci, lałeś, potem olałeś i teraz je strasznie kochasz, jak potrzebujesz ich pomocy, no kurwa człowieku, weź już się zamknij, poważnie zamknij ten zakłamany ryj świniaka. Jakiekolwiek uczucia wyższe w twoim wykonaniu, to dla mnie żart jakiś, czarnych humor. A to że ty rozkochanych jesteś w swojej grubej dupie, ..." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (19 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie chce mi się ciebie już specjalnie kopać, ale próby kopnięcia mnie będą się tak kończyć, pieprzysz grubasek, z tego co pisałeś dość jasno wynika panie miłość, że zostawiłeś rodzinę bo 'miałeś depresję', oh jakie wzruszające, owszem może by było, gdybyś nie zaczął leczyć depresji randkami w necie. To teraz pisałeś ostatnio że starasz się 'odzyskać' dzieci, to jest ja ..." do artykułu Miniatury poetyckie - Tercja III + 1 (koniec).  (19 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Co z tego że jesteś głupi ? Nic w sumie hahahaha :). Idź na komunikację społeczną, może nie będziesz ludziom pisał że mogą żyć 'w miarę' normalnie w sytuacji gdzie twoje życie to complete desaster ." do artykułu Sodoma II.  (22 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Może, może, może też się okazać że jesteś debilny, przecież on ma pannę, chyba żonę nawet. A nie to że jesteś debilny to się okazało już jakiś czas temu hahhahhaha" do artykułu Sodoma II.  (23 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Przesadza nie ? Powinien dojechać sobie układ nerwowy jak ty, do kompletnego rozkurwienia i żyć w miarę normalnie haahah .............. Fajki wóda, fajki wóda, zero żarcia, go hard. Aaaa jeszcze mało ruchu, żeby organizm już całkiem siadł. Niech jedzie do końca aż mu pękną gałki oczne hahahahaa " do artykułu Sodoma II.  (23 godz. temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Mi się wydaje że jak zobaczyły zaślinionego Koriolana, to się wyrzygały i poszły dalej hahahaha Swoją drogą, co jego córka się nażre wstydu to jej, jak on się ślini na widok jej koleżanek, pewnie na żonę syna też patrzy jak na obiekt seksualny hahahhhahahaha Co za kurwa syf hahhaha Napatrzy się na licealistki i potem jak puka tą grubą alkoholiczkę, to leci na pamięciówce, mega chlew, no ale w końcu prosie hahhaa" do artykułu Kilka zdań o zdrowiu i....  (24 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie jestem pieprznięty żeby przechlastać ileś lat na randkach w necie, także nie sądzę bym musiał iść potem na komisję hahahahah ............. Lover Boy by ZUS, tak się zastanawiam, jak może do ciebie nie docierać jaki ty żałosny jesteś, a dalej , nie dociera że ty i psychologia, oraz 'rozwoje' nie idą w parze hahaaha ........ Zabetonowany na maksa :)." do artykułu Polska liderem gospodarczym w Europie.  (dzień temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 3 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 22.634
Wyświetlenia artykułów: 248
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 2.213
Przeczytane artykuły: 834
Ocenione artykuły: 6
Komentarze: 5260
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska