Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Dzisiaj
Serpico:   "@Koriolan: AHAHAHAH dobre dobre, AHAHAAHAHAH , teraz znów się wieszasz jakiegoś jednego komentarza, a ty pieprzony pajacu tlusty, możesz kółko powtarzać kłamstwa na kilku forach, pocałuj mnie wiesz gdzie ? Nigdzie ! HAAHAHAHAAH Dobre dobre zwyczajowo to samo, sam cieciu pisałeś że starasz się odzyskać dzieci, sam sobie to ZNAJDŹ. Dokładnie to pisałeś, niuniek. To że pych ..." do artykułu Kochana Pani!.  (9 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Idź stąd człowieku lepiej i zapomnij, może RD zacznij hahaahaha ......................... Po sobie komentarze, jeszcze mam nadzieję że skasowane część, ale jak nie, to niezłe naprawdę, wojownik z hejtem haah ............ Nie jesteś oświecony, to chyba czas zostać w końcu bo nie zdążysz." do artykułu Kochana Pani!.  (10 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Tu ciekawie zostało hahahaa .... część pewnie pokasowane Wróbla wyzwisk. 'Piotr Wróbel 6 listopada 2018 o 22:33 Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest. Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie znudzi to zawsze kozy i owce dam ci do dyspozycji. Podać ci adres? Ps do apteki nie wstępuj. Mam lanoliny ..." do artykułu Kochana Pani!.  (11 godz. temu)
Wczoraj
Serpico:   "@Koriolan: No sygnały to w końcu Wróbel zobaczy, niebieskie przerywane i nie będzie to stroboskop i będzie sobie jadł pizzę, czasem, za parę lat hahahha ........... Zabawne to jest cymbałku do pewnego momentu, dalej tak sobie. Coraz ciężej ukryć że Wróbel to fulll patol." do artykułu Kochana Pani!.  (11 godz. temu)
Serpico:   "Źle link dałem, serdecznie przepraszam, a to są twoi 'PRZYJACIELE', jeszcze raz w takim razie : 'Piotr Wróbel 6 listopada 2018 o 22:33 Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest. Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie znudzi to zawsze kozy i owce dam ci do dyspozycji. Podać ci adres? Ps do apteki nie wstępuj. Mam la ..." do artykułu Labirynt Fauna.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Tu ten sam Wróbel funkcjonuje z groźbami i waszymi zabawami w nicki i ty sądzisz że ta sielanka będzie trwać wiecznie ? Sądź dalej. Dwa portale stalking, jeden groźby, dwa propozycje sexu ze zwierzętami, jeden opisty patologii. Chciałbyś coś dodać ? Może pominąłem, nic a nic się pan nie krępuje." do artykułu Kochana Pani!.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Na drugim portalu funkcjonuje tak : 'Piotr Wróbel 6 listopada 2018 o 22:33 Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest. Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie znudzi to zawsze kozy i owce dam ci do dyspozycji. Podać ci adres? Ps do apteki nie wstępuj. Mam lanoliny pod dostatkiem' 'Piotr Wróbel ..." do artykułu Kochana Pani!.  (11 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Na jednym portalu Wróbel funkcjonuje tak : Cytuję Piotr Wróbel: 'Agresja tak, ale. Ale można nakłaść komuś po kufie nie majac w sobie cienia agrsji. Przykład. Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem biłem się na weselach, zabawach itp. Lałem po pysk ..." do artykułu Kochana Pani!.  (11 godz. temu)
Serpico:   "Kolega Koriolana Wróbel, oferuje swoje owce, kozy, oraz siebie do zabaw erotycznych na portalu Benedyktynów: 'Piotr Wróbel 6 listopada 2018 o 22:33 Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest. Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci sie znudzi to zawsze kozy i owce dam ci do dyspozycji. Podać ci adres? Ps do apteki nie ws ..." do artykułu Labirynt Fauna.  (12 godz. temu)
Serpico:   "@Who cares: Z jednym masz rację, jesteście WY, badziewni kombinatorzy z dwoma lewymi łapami, a wasze doświadczenia życiowe, to spierdalanie wszystkiego co się da, tymi lewymi rękami, dlatego oglądasz to co oglądasz, nawet tego nie potraficie zrobić tak żeby nie było widać.Oprócz was, jesteśmy MY, my którzy tego robić nie MUSIMY jak WY. Paniała ? Do końca życia będę powta ..." do artykułu Kochana Pani!.  (14 godz. temu)
Serpico:   "@Who cares: Dzielę SPECJALNIE, nie wpieraj we mnie kłamstw, bo to samo co z Dylem, chciałaś zrobić lata temu ze mną, tylko ze mną się NIE UDAŁO, obarczyć tym co piszę, jak piszę Skalną, to SAMO. Resztę masz krok po kroku, badziewny kombinatorze. Strasznie strasznie, strasznie jest 'musieć' robić takie bzdety jak wy, a potem udawać świętych. Nie umiesz pisać, ..." do artykułu Kochana Pani!.  (14 godz. temu)
Serpico:   "@Who cares: Gdzie masz kłamstwo ? Siedzisz na multikoncie, na głównym miałaś blok pod artami skalnej, to że jesteś tam na tym, to też kłamstwo ? : http://www.eioba.pl/a/55un/ecce-homo#post332186 Co tam robisz ? Gówno mnie mnie to obchodzi szmatławcze, gdzie masz kłamstwo ? Nawet prawnuki nic nie zmienią. A ją pamiętasz gnido ? http://www. ..." do artykułu Kochana Pani!.  (14 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Za każdym razem kiedy napiszesz do mnie szmaciaro że z czymś kłamie, będziesz miał pod TŁUSTY pysk czarno na białym.Zrozumiałeś ? Mam nadzieję że w końcu ci się to UDA." do artykułu Kochana Pani!.  (14 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wystarczająco przejrzyście batonie ? 3 dni, pani strasznie oburzona na Dyla, na brak reakcji 'innych' pań, rozmawia z nim jak z wieloletnim przyjacielem. Pościemniać możesz kretynki z randek. I spieprzaj mi z oczek, bo ja cię WIDZĘ.Dwa konta, z jednego oburzona, z drugiego z nim rozmawia, także skończ tłusty niedorobiony kombinatorku. Oczywiście jeszcze ..." do artykułu Kochana Pani!.  (15 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Masz jeszcze raz, pajacu. cytuję Who Cares: 'Panie Rafale, od wczoraj przyglądam sie dyskusjom i ciężko mi w to uwierzyć. Pan Dyl i Dziki. No szok... brak słów, ale, że niektóre Panie broną takie zachowania uPana Dyla? nie widzi tego jak się obraża i co pisze - kiedy dotyczy to jej popleczników... Pan Serpico. no, no. wczoraj pisał o życiu prywatnym innej osoby - m ..." do artykułu Kochana Pani!.  (15 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Masz w jej komentarzach cymbale dawałem łącznie z czasem komentarzy z Vivi91 już 20 razy, wydrukuj i naklej gdzieś, weź szkło powiększające i doczytaj. Albo leć ze szkłem po fonie, czy co ty tam używasz do netu.Twoje to sadło zawijanie pierdół żarcie kiełbasy i popijanie tego cytrynówką. Wolę swoje. Ewentualnie zbieraj kasę na wory pod oczami, zresztą ty masz i wory i powieki całe w tłuszczu, to niech ci to zoperują." do artykułu Kochana Pani!.  (15 godz. temu)
Serpico:   "@szubrawiec: Zawsze szczery, Wróbla następna inkarnacja, po tym co on wyprawia, nie zdąży wymedytować nic lepszego.Zostanie w linii ptaków, tyle dobrze i wystarczy. Ne lubię zoo, nigdy nie lubiłem.Część zwierząt w zoo, to jakieś uratowane skądś tam, ale to tylko część.Część się rodzi w zoo, innego świata nie zna, niż zoo, raczej to smutne niż takie hiper wesołe i słoneczne." do artykułu Labirynt Fauna.  (15 godz. temu)
Serpico:   "Takie sobie to zoo, my w Polsce mamy lepsze, zobacz : http://www.eioba.pl/a/5oox/iii-spotkanie-eioby-zakonczone Sarenka i dzik w naturalnym środowisku.Dokarmiać nawet nie trzeba, same się żywią, takie sprytne zwierzaczki. Byłaś kiedyś ? Zoo Płaska, ja byłem tylko we Wrocławiu." do artykułu Labirynt Fauna.  (15 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Dawne życie poszło w dal, dziś brak zębów, Porshe żal, tylko owiec, tylko owiec, tylko owiec na te gwałty i kiełbasy żal ! To było na melanżu, to było na melanżu, monopol 'Wróbel'." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (15 godz. temu)
Serpico:   "Kolejny pokaz twojej głupot ? Faktycznie, zamknięcie zwierząt w zoo, to dbanie o przyrodę, przecież mogłoby im się coś stać w naturalnym środowisku, zrobienie z nimi sobie zdjęć też jest niesamowitym dbaniem. Możesz zrobić coś mądrego ? Pewnie nie.Tak czułem że będzie next pokazówka, ale nie wyczułem że będzie AŻ TAK idiotyczna. Mogliby ciebie zamknąć w galerii, albo w mono ..." do artykułu Labirynt Fauna.  (15 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Aaa jeszcze jedno grubasku i zrób sobie screenik na pamiątkę, jak się OsCarcowi, nózia omsknie jak Tumakiemu, to też zostanie mu w tyłku klapek Ecco spod Kilimandżaro, tylko on ma większe szanse i większą tolerancję, wiesz czemu ? Czas ... czas się kończy, Kochana Pani jest coraz starsza i już nowego nie znajdzie. Wiesz czemu ? Też ci napiszę, bo nie ma za bardzo już co zaofero ..." do artykułu Kochana Pani!.  (21 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Rozumiesz ? Nadążasz ? To teraz wypieprzaj mi z oczek tłusty MENELU.Co do reszty, tylko Wróbla akceptujesz w pełni, a on ciebie, reszta raz ma luki, raz ich nie ma, raz są świadomi raz nie.Z twoją pokrętnością, mógłbyś udawać zainteresowanie buddyzmem, tylko po to żeby się nachlać tej cytrynówki za darmo, z drugiej strony może Wróbel na tobie kręci wałek, daje ci żreć i się opi ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (21 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Tu też masz kłamstwo ? Buddyzm ? Zoofilia, razem z resztą jego patologii : 'Agresja tak, ale. Ale można nakłaść komuś po kufie nie majac w sobie cienia agrsji. Przykład. Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem biłem się na weselach, zabawach itp. Lałem po pysku i m ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (22 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Gdzie masz kłamstwo ? Przecież sam napisałeś że ciotka Wróbla sprzedaje kiełbasy, cytrynówkę zdaje się robi Wróbel, wpierdala kiełbasę, zapija samogonami i siedzi u Benedyktynów pisząc tego typu rzeczy : 'Piotr Wróbel 6 listopada 2018 o 22:33 Gorczyca, Arturku, czy jak ci jest. Mnie mozesz odwiedzić. Ja jestem dwurura, to zasze się dogadamy. Jak ci si ..." do artykułu Chrześcijaństwo umieszczone w czasie !.  (22 godz. temu)
Serpico:   "@Koriolan: Przecież nie po moim prywatnym życiu teraz jeździ te literackie beztalencie, tylko po Liwy, a o swoich gachach pisze sama TU. 'Łódz to Tumaki a vivi go uwielbia.' http://www.eioba.pl/a/4br6/lodz-miasto-murali Tyle zostało z Wielkiej Miłości HAHAAHAAHAHAAHAHAHAHAHA Reszta pokasowana, razem z tym co dostał ode mnie na do widzenia ..." do artykułu Kochana Pani!.  (22 godz. temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 9 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 29.570
Wyświetlenia artykułów: 314
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 3.127
Przeczytane artykuły: 1619
Ocenione artykuły: 7
Komentarze: 7068
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska