Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Koriolan: Widzisz ... nie ma napisane dlaczego ciąża została przerwana, panie transparentność w każdym calu. Ja takie rzeczy widzę, w sumie mało kto na to zwrócił uwagę, uwagę wywołałeś sam. Kapuś ? A i owszem, oraz DEMASKATOR. Czemu ciąża została 'przerwana', kobieta która urodziła trójkę dzieci, akurat zaniemogła ? Coś tego typu przeczytam ? Za ci ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Żona wtedy rozwijała swoją karierę w szkole jako nauczycielka i nie chciała żadnych dzieci zwłaszcza, że przerwaliśmy jedną ciążę. No cóż ... Namówiłem ją na seks w odpowiednim czasie. Wiedziałem, że mam jedną szansę wiec ... Zrobiłem biznes z Bogiem. Jeśli mi dasz dziecko 'od pierwszego' razu to ja wychowam go na katolika. Będę z nim chodził do kościoła it ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Poza tym po tatusiu sam pojechałeś, nie dał ci miłości, no ale pieniążki dał i wojo załatwił, take taki zły nie był chyba ? Tylko dla innych ludzi, których zawsze masz gdzieś było inaczej. Coś tam jeszcze klepałeś że cie bił, potem ty biłeś dzieci, generalnie łącznie mam to gdzieś. Choć w sumie obijanie dzieci to przemoc domowa, możesz jeszcze raz napisać, ale to pewnie przedawnione, jak usuwanie ciąży w czasach kiedy ciąży usuwać nie można było." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lustracja_os%C3%B3b_pe%C5%82ni%C4% 85cych_funkcje_publiczne Wiesz co to ? To nie wyzywanie.Coś jeszcze na temat oficerów PRL ? O Kiszczaku coś ci dać może ? Poszerzysz sobie wiedzę panie antykomunista. Też hejterzy i kapusie ? Chyba tak i dobrze że są." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Marcina się okazało też ? No akurat nie pamiętam, ponieważ zawsze piszę per pan, słuchaj to już jest śmieszne i nie będzie żadnych przepychanek z tobą, ja już wysyłam tylko. A czy ja Krzywemu bronię robić to samo ? Nie bronię, też święty który pisze że mi przestrzeli kolana, albo pisze że jako psa można mnie zabić ? Też nie. Podobny ? Podobny mi ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję pani święta : 'Gdyby szczyty mogły rosnąć to Zbigniew ma niezagrożoną pozycję na top debilizmu, szowinizmu, głupoty, ciemnoty,idiotyzmu i wiele wiele izmów... że też na ziemi chodzą takie bezrozumne stworki matołki:)' ' poda mi Pan swój adres? Wyślę kwiaty uwielbienia i absolutnego poparcia. Czekoladki? Alkohol? Sztucznego penisa? Gorset na pana brzu ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Skanuj sobie co chcesz, z tych setek zawsze czytam jedno zdanie w kółko, nie wygląda na setki, dawałem przykłady zachowania tej pani nie raz i to faktycznie idzie już w setki. Samo wyzywanie mnie idzie w setki, a ten raz kiedy ruszyła coś o czym nakłamała, jest o jeden raz za dużo, nakłamała bo albo ktoś źle sprawdził, albo nie rozumie co sprawdzał, tylko mnie to ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: I dont think so. Nic oprócz wywalania przekłamanych danych osobowych co już wysłałem, łącznie z NAZWISKIEM , moim. Moim żeby sprawdzili że to kłamstwa, mam nadzieję że sprawdzą i tyle na temat zębów, chyba że chcesz wracać do Wróbla. Co pisała ta niewinna istota do innych ludzi tu, też już ci pisałem i robiłem zestawienie, ale proszę cię bardzo jeszcze r ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Cały portal zwyzywany w tym nawet się potrafisz jak tu naśmiewać że ktoś pracuje, nie mając żadnego zajęcia oprócz pisania w necie, człowieku, tylko czekaj, ja ci pisałem ileś razy zostaw mnie w spokoju , zostaw ludzi, ileś razy. Każde twoje słowo będzie wysyłane, aż ktoś coś z tym zrobi, każde które zobaczę, a z resztą idę na policję." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: http://ps-po.pl/2019/01/15/dolacz-do-grupy-centrum-duchowosci-benedyktynskiej 'Koriolan 15 stycznia 2019 o 15:52 He he … Ja to proszę o osobiste zaproszenie :-))) Wynika to z tego, że jestem ogólnie przeciw katolikom i ogólnie przeciw wszelkiej zasadom i dogmatom a więc też i pewnie przeciw regułę benedyktyńskiej. . A ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Teraz ? Teraz to tylko czekaj na policję, nie zostawię tego, nie ma mowy, to że admin albo nie wie że łamałeś zabezpieczenia portalu, albo zlekceważył , to jedno, ja wiem, a non stop czytam o sobie. Jak chciałeś tak będzie, za moment właśnie zgłoszę online z datą, a potem osobiście. " do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Akurat nie, ale to nie twoja sprawa, żegnam, następne zgłoszenie to ingerowanie w moją prywatność, twoje. Nastąpi za minutę. Już, osoba która mi groziła śmiercią, sugeruje samobójstwo, także łamała zabezpieczenia portalu, sugeruje że wie co ja robię, nie wie, ale może próbować mi się włamać na komputer, czego robić nie może. Po pierwsze to nie jest prawda, po drugie robisz to ty, na iluś portalach. Żegnam." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (14 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: A sugerowania samobójstwa nie zostawię także, między innymi dlatego że mogłeś to robić gdzie indziej. Już zgłosiłem online, pa." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Sama eioba, od dawien dawna nie chce z tobą rozmawiać, ani czytać na mój temat, między innymi przez to co wyżej, nie piszę ci że bym się powiesił na twoim miejscu, nie piszę ci o twoim ego ani o twojej psychice, nie grożę ci śmiercią itd, nie piszę że jestem tańczący z duszami, jak ty do ludzi, kobiet, próbując się z nimi umawiać, nie robię także tony innych rzeczy. ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję Koriolan: 'Miałem wtedy kilka partnerek a jedna z nich też miała kilku partnerów poza mną. Rozmawiałem o tym z nią i obserwowałem swoje emocje. Po jakimś czasie myśli, że ona uprawia seks z kimś innym nie robiła na mnie żadnego wrażenia. Okazało się że prawdziwa Miłość to nie seks. Można mieć w sobie Miłość i Miłość do kogoś mimo, że ten ktoś uprawia seks z ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@podobny: http://88.208.218.79/gns/home.aspx Nie ma za co, to działa w wielu państwach, pa." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Przykłady? Treści prezentujące przemoc, zachowania agresywne, treści nawołujące do samookaleczeń, samobójstw i innych autodestruktywnych zachowań.' Vaya Con dios, samych takich wpisów masz ileś, pa pa pa pa ..... pa .... nie ma mowy żebym to znosił , nie ma mowy na to żeby ktokolwiek to znosił. Baj baj." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: A ja bym na twoim miejscu przestał łamać prawo, właśnie znów to zrobiłeś.Po grożeniu mi między innymi śmiercią, sugerujesz mi publicznie że powinienem popełnić samobójstwo. Znów piszesz o mojej śmierci, nie zostawię tego, nie ma mowy. " do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Tak jest przyjemnym, miłym buddystą, oraz kłamcą, nawet tu kłamał na mój temat i mi groził, a jego wpisy będzie oglądać, być może już ogląda policja, której nie wzywa w przypadkach kiedy powinien, co mnie średnio obchodzi jak i on sam. Interesuje mnie tylko to że jest aspołeczny, patologiczny i łamie prawo, czego robić nie może i nie warto tego robić. Il ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@podobny: . cytuję Piotr Wróbel: Agresja tak, ale. Ale można nakłaść komuś po kufie nie majac w sobie cienia agrsji. Przykład. Wiem co to agesja. Uczestniczyłem w dziesiątkach a może i setkach bitek. Biłem sie w szkole i śród kolegów o przywódstwo. Potem biłem się na weselach, zabawach itp. Lałem po pysku i mnie wybito przednie zęby. Biłem się ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@seta1212 Wie pan.. to jest złożone, gospodarka USA to emigranci, rolnictwo, wpuszczali ich ileś lat, teraz raptem Trump jest anty emigracyjny, no tak .. bo już nie są potrzebni, a jest ich tam iluś.Nie wiem na ile to samo nie dotyczyło Afryki i krajów arabskich. Poza tym tak walczy z napływem emigrantów że 2 tysiące nie 'wpuścił', taki przykład. Moja dzielnica ma 150 tysięcy + " do artykułu Miliard + czyli jak tonący brzytwy się chwycił ….  (15 dni temu)
Serpico:   "@podobny: Zlikwidowałeś wszystkie arty z jednego konta, kont masz z 5 , gdzie zostały, nie masz co robić zajmij się tym, a ja mam nadzieję że admin w końcu sam zgłosi na policję, Koriolan stara się od X czasu zniszczyć jego własność. Pa. Wielu ? Wielu odeszło przez was , nie chcąc się z wami użerać , tych wielu to nie 2-3 osoby." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@podobny: Nic, wyzywanie zakonników i zakonnic, ubliżanie nawet 90 letniemu opatowi, nie ma związku z mową nienawiści, grożenie iluś osobom,w tym pobiciem ze skutkiem śmiertelnym też nic nie ma do mowy nienawiści. Ja nie będę siedział i z tobą dyskutował, część już wysłałem, czekam na reakcje, będzie, nie będzie, czas pokaże. Spytaj się lepiej co mają wspólne ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@podobny: Mirek to ja sprowadziłem właściciela, nie chciał już się użerać, zablokował możliwość tworzenia kont, tyle zrobił, wcześniej zablokował ileś kont Wróbla i ileś Koriolana, Koriolan miał szczęście że nie dostał blokady na główne konto. W międzyczasie kobieta z Laickiej, nie z forum , ze stowarzyszenia, już chciała oddać sprawę do prokuratury. Zachowanie dal ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)
Serpico:   "@podobny: Bezpośrednio, mnie dotyczy że mi grozili, nie tylko mi, na samej eiobie grozili przynajmniej dwóm osobom i tyle mnie dotyczy bezpośrednio, jakie osoby to robią masz przed oczami. cytuję Koriolan : 'Tylko zimno. W Częstochowie i Sandomierzu dziś czasem świeciło piękna słońce. Chłodno ... Ale to chodzi o jesień w ego. Kiedyś bra ..." do artykułu Ateizm czy wiara w Boga..  (15 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 15 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.839
Wyświetlenia artykułów: 115
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska