Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Koriolan: Jedno mnie w tobie zastanawia, będąc 15 lat w stanie agonalnym, jadąc po własnej rodzinie sam, robiąc opisy dna, będąc spasiony zapuszczony na maksa, jeszcze się cieszysz i piszesz do kogoś że to on ma popełnić samobójstwo. HAHAAHAHAHA Przecież ty jesteś w połowie martwy........ale masz dużo do powiedzenia na temat czyjejś śmierci, a jeszcze więcej co on ..." do artykułu Wigilia Pinczera.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: hi hi ... tłusta bezjajeczna CIOTA hi hi hi ... i nie mieszaj do tego Sety. cytuję Koriolan : 'Przypadkiem. Moim ojcem był oficer i wojskowy dryl wniósł do domu. Kompletny brak prawdziwej Miłości, wzbudził we mnie tęsknotę za nią. Całe życie jej szukałem, aż znalazłem. Okazało się, że to co brałem do tej pory za miłość było 'odwróceniem' prawdzi ..." do artykułu Wigilia Pinczera.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Ano i dobrze się ma, nie jestem kawałkiem zjełczałego zakłamanego sadla które prawie wykitowało po : cytuję Koriolan : 'Tylko zimno. W Częstochowie i Sandomierzu dziś czasem świeciło piękna słońce. Chłodno ... Ale to chodzi o jesień w ego. Kiedyś brałem prochy a i tak mało co nie fajtnąłem ... Dzisiaj po RD tylko troche mało ..." do artykułu Wigilia Pinczera.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję Koriolan : 'Miałem wtedy kilka partnerek a jedna z nich też miała kilku partnerów poza mną. Rozmawiałem o tym z nią i obserwowałem swoje emocje. Po jakimś czasie myśli, że ona uprawia seks z kimś innym nie robiła na mnie żadnego wrażenia. Okazało się że prawdziwa Miłość to nie seks. Można mieć w sobie Miłość i Miłość do kogoś mimo, że ten ktoś uprawia seks z kimś i ..." do artykułu Wigilia Pinczera.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Grubas jesteś ścierwem które dyma jakieś flamy, które dymają innych w tym samym czasie , dajesz buzi kobiecie czując smak czyjego penisa, faktycznie masz dopracowany brak ego :) Ja ego MAM i ma się dobrze :) Zwierzęcość ? Pfff ... gorzej." do artykułu Wigilia Pinczera.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Z ciebie jest problem już k... 15 p... lat wszawy pajacu, na dodatek medialny hahhah .... z 200 zl miesięcznie za net i ludzie nie musieliby takich jak ty i spasiona łajza oglądać, ani znosić, zasrana menelnia." do artykułu Czyżby stała Eulera e rządziła Wszechświatem?.  (dzień temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Akurat ty prostaczku, to specjalnie złożony nie jesteś, stała Placka i Hermas hahahaha ........................... Pomiary 'stanów subtelnych' uwaga hahahahahahaahahahahhahaahaah............ Kmiot serio idź stąd hahhahaha ....................... Ty .. , ty się nawet do buraczarni na onet nie nadajesz hahahahhahahaaha ......poważni ..." do artykułu Czyżby stała Eulera e rządziła Wszechświatem?.  (dzień temu)
Serpico:   "@Koriolan: Poza tym nie gadaj że masz tak lekko, utrzymać 30-40 kg nadwagi, przy twojej nadludzkiej aktywności fizycznej, to nie takie hop siup, może i kupa lekko idzie, ale lekka to ona nie jest hahahahhaahahaah .......... Vivenstein cię lubi, podobno, no lubi, z dość prostego względu, nie musi cię oglądać na codzień i zap... na wysokości lamperii w czasie jak leżysz i sobie pis ..." do artykułu Rady Koła Gospodyń Wiejskich.  (2 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zgadza się, w ramach produktywności, zrobiłeś jakąś kichowatą stronę o świadomości, czy też RD i sam stwierdziłeś że padła, na co liczyłeś ? Na to że ktoś będzie ten szit czytał ? Następnie zaspamowałeś kila serwisów, 'łaziłeś' z Wróblem za osobami publicznymi dosłownie wszędzie zawracając im tyłek. Twórczy, żywotny i produktywny.15 lat w grubą dupę włożył hahahha .... ..." do artykułu Rady Koła Gospodyń Wiejskich.  (2 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję podobny : 'A tu się mylisz - jak zwykle - bo jutro mam wolne. Tępy, zapijaczony umyśle, do kogo ty skaczesz? Takich jak ty widzę w pracy często. Sieją smród i nic więcej nie potrafią. Ile już siedzisz na bezrobotnym - ofiaro życia - co o nim wiesz skoro o tym czym naprawdę jest - ciągle majaczysz?' http://www.eioba.pl/a/5us7/w-rocznice-ataku-na-world-tr ..." do artykułu Rady Koła Gospodyń Wiejskich.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Czemu ustawiasz czas innych, operujesz nazwiskami i raptem ktoś ciężko pracuje, chyba liczy się co ty robisz ciężko ? A co robisz ciężko ? Najpierw wypadałoby rozumieć co się czyta." do artykułu Rady Koła Gospodyń Wiejskich.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Krzywy to już koszmar, wyliczenia dotyczące katastrofy smoleńskiej, w jego wioskowym umyśle, warunkują stabilność katastrofy.Przykładów na wykazanie jego biedy umysłowej można znaleźć miliardy. Tyle czasu ludzie nie mają, zauważ w końcu że nikt k.. do was na te wasze wypierdziane bzdety nie odpowiada. Jakiekolwiek stałe , nie zostaną wprowadzone do jego ..." do artykułu Rady Koła Gospodyń Wiejskich.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: cytuję pokrzywionym : 'Stała Eulera jest tylko jeną z wielu ustawionych przez Boga stałych prowadzących do wyniku końcowego, bo gdzie przykładowo stała PI ?, a gdzie stałe Placka ? Jeśli w dowolną chaotyczną przestrzeń wprowadzi się stałe prawidłowości warunkujące tą przestrzeń, to ta przestrzeń przestaje być chaotyczna ( bezcelowa ) ... Hmm, tylko czy ten cel jest świ ..." do artykułu Rady Koła Gospodyń Wiejskich.  (3 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Racja nie wychodzę, pewnie że tak, od 30 lat, bo mogę hahaha .... a część osób wychodzi i nie chce się wracać, bo tylko czekają wezwania, a CBA i CBŚ się potyka o siebie hahahah ............ Niby się śmieje niby, no nie niby, dlatego że mnie takie rzeczy nie dotyczą, mogła skoczyć do Rosji i tam znaleźć bezpośrednio rosyjską mafię, weź dopytaj która to haha ..... / ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Daj jej trochę czasu, musi spalić blanta, nie głupa, rżnąć na woja, nie pomyłka Oscara, kurde no ....... rżnąć głupa, o to mi szlo.Poza tym póki przetworzy prostą informację, to też trochę mija, nie to co oświeceni jak ty. Zapomniałeś jej napisać jaka jest zajebista, gubisz styl ziomuś, nie o sobie, o niej masz pisać jak zwykle, peany itd, napisz że dobry artykuł, albo że bogaty emocjonalnie komentarz napisała, staraj się coś... nie rób sobie jaj." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: Ja .... ja .... miałem cię za kogoś inteligentnego ... no w miarę, bez przesady, piękne czasy, kiedyś powspominam, ze ŚMIECHEM na USTACH hahahahh .............. Nigdy nie wchodziłaś, multikonta same się założyły, a teraz siedzisz jak pusty cep i czekasz aż ktoś napisze coś, tak samo na FB HAHAAH A wszyscy mają cię w dupie :) , a ja częściowo by ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Who cares: W nagrodę to cię nie zwyzywam haahaha ...... co banda cepów, łącznie z tobą, powodzenia na tej ruskiej tubie, dostaniesz nagrodę od MSWiA. https://www.tvp.info/36654863/rzez-rosyjskich-trolli-na-facebooku-i-instagramie- skasowano-setki-kont Skończysz tak że fb ci ciemna maso zablokują hahaha ...... Przede wszystkim nie myśleć, dale to twoj ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (4 dni temu)
Serpico:   Odrzuca artykuł "Polish your Arabic" z Radkiem Sikorskim  (4 dni temu)
Serpico:   "Sikorski : https://yandex.com/images/search?url=http%3A%2F%2Fwww.eioba.org%2Ffiles% 2Fuser28579%2Fa229392%2Frektor.jpg&rpt=imageview&cbir_id=2106421%252Fru- OatghF4lwFNJNwklgIw Też Yandex, ty nie siedzisz na innych stronach niż rosyjskie :). " do artykułu "Polish your Arabic" z Radkiem Sikorskim.  (4 dni temu)
Serpico:   "Heh... nie pokazuj się tu lepiej :), a jak słowo napiszesz o Polsce.... to będziesz dalej jechany, do końca, jedno słowo o Polsce." do artykułu Polscy kibice i media niegodni Orłów Nawałki.  (4 dni temu)
Serpico:   Odrzuca artykuł Polscy kibice i media niegodni Orłów Nawałki  (4 dni temu)
Serpico:   "HA .... Ha .... ha .... ha ..... To jest google images i mistrzostwa świata w piłce nożnej ? ?No nie jest .... misiu :), powycinałeś zdjęcie :), to yandex :) 'Aktor i reżyser Pierre Richard przybył do Błagowieszczeńska. Na lotnisku gościa Amur Autumn powitał gubernator regionu Amur, kierownictwo festiwalu i przedstawiciele mediów. Słynny Francuz weźmie udział w wydarz ..." do artykułu Polscy kibice i media niegodni Orłów Nawałki.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zjazd jesiennie, kysz ...kysz... kysz ... Ostrożnie, bo ja potrafię być spokojny i uwierz nie będzie to miłe i będziesz mógł tylko uderzać głową w telefon." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Zjazd. cytuję Koriolan; 'Tylko zimno. W Częstochowie i Sandomierzu dziś czasem świeciło piękna słońce. Chłodno ... Ale to chodzi o jesień w ego. Kiedyś brałem prochy a i tak mało co nie fajtnąłem ... Dzisiaj po RD tylko troche mało stabilna psychika, żadnych leków. He he ... Tylko na nadciśnienie i na stawy :-)))' http://www.eioba.pl/a/57z1/prawa-spoleczenstwa-2-swiat-odwroconego-prawa Zjazd." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: To co wklejam to FAKTY, a nie Baśnie, a art to kłamstwa, łącznie z komentarzami jego, nie pierwsze jak twoje, a teraz spierdalaj mi szumowino z oczek. Możesz napisać do administracji, a nóż dostanę bana za słownictwo, a teraz wypieprzaj prosiaku zalany sadłem." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 14 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.837
Wyświetlenia artykułów: 113
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska