Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@VIVI.: Popisz tak jeszcze to wam pogaszę uśmiechy :) , aaa to nie groźba., żebyś mnie źle nie zrozumiała. Ty także nie jesteś dla mnie nikim istotnym , poniekąd jesteś dla mnie nikim , bo widzę co piszesz i co robisz. " do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Jakoś tak w życiu bywa, że ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, Tumaki jej były facet też był mądry przed komputerem, wyzywając mnie od kalek, a zeżarł þól Jelfy, ten pije, a jest mega kozak, a by mnie zabił, ale przed komputerem. " do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@VIVI.: A ja was nie, chciałem zachować miłe wspomnienia, chciałaś inaczej, śmieszą mnie twoje gadki o nietolerancji zdrady, zrób sobie rewind pamięci. Z czego wychodził nie będzie ? Cóż za malusia transparentność. Jesteś czwartą osobą która mi grozi śmiercią z ludzi z waszych spotkań. Nie jesteś od mówienia mi co mam robić." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@VIVI.: Nie sądzę to samo czytałem o Tumakim, tym co naprawdę brał sterydy, ja nie brałem,ja musiałem wyjść z wypadku, ciężko pracując, mam obniżony próg bólu, on z czego wychodził ? Chcesz o tym napisać ? Nie pije w ogóle alkoholu, ćwiczę codziennie, inaczej, jest 10 lat młodszy. To kolejny screen ze śmiercią w tle w sensie grożenie mi śmiercią. To z czego Oskar w ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@VIVI.: W zasadzie trzyma się 5 razy lepiej niż Koriolan, a starszy jest :), także ja wiem ...zdecydowanie lepiej wygląda :) Coś mi się kołacze że to skurwysyństwo oceniać ludzi po wyglądzie, tak pisałaś, a po wieku ? Jakichś lepszych 'pojazdów' nie da się wymyślić ? Czy tego chcesz czy nie z multikontami robiłaś to samo co on, Koriolan z Piterem robili multi, Kori ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "Cóż, nie można całe życie żyć przeszłymi zasługami a tym bardziej dyskredytować swojego dorobku. Nieraz lepiej się usunąć, niż brnąć ku samozagładzie. Wie pan, takie coś znalazłem: Dotychczas pisałem w MM Moje Miasto: 350 artykułów - 500 tys. odsłon, interia360.pl i Interia.pl: 280 art/galerii - 700 tys. odsłon, wiadomościach24.pl: 696 artykułów - 1500 tys. odsłon, co daje ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@VIVI.: Przepraszam, 'nie chce ani punkty, ani odrzucenia' , brzmi, tak sobie. Lepsze by było nie chce punktów ani odrzuceń, z drugiej strony musisz powiadomić czytelników że nie chcesz by głosowali na Twoje artykuły. Najlepiej chyba, tak mi się wydaje, napisać skrótowo. Punkty ani odrzucenia mnie nie interesują, odrzucam pana artykuły taśmowo, w sumie ma rację tak było, ponieważ ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Dalej mi grozisz, nie mi będziesz wyjaśniał czemu uczestniczyłeś w ingerencji w zabezpieczenia eioba itd, czemu kłamałeś, a także czemu grozisz mi śmiercią, po znęcaniu się nade mną, tak jak to robili twoi znajomi z którymi się spotykasz." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: To jak było z kontami już ci wyjaśniałem, ja sprowadziłem admina, główne było ileś lat, miałem do niego sentyment,do eioby też, już nie mam. No będzie, za 'kulturę słowa', nie za grożenie śmiercią, a to różnica, nie za ingerowanie w zabezpieczenia portalu, nie za multikonta itd. No to się Mariusz spotkamy w sądzie i tam będziemy sobie wyjaśniać, na na ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Ty chyba nie rozumiesz , to też jest w screenach, pisałeś że w moim domu coś znajdą ble ble.Ja mam tego tonę. Tylko trzeba posegregować datami :), a to jest przestępstwo.Pisząc że biorę sterydy, także popełniasz przestępstwo.Jeszcze stwierdziłeś, że mnie zabiorą na toksykologie, chętnie, razem z wami :). Na marginesie proszę pana, to z listem do skrzynki też już pisałeś. I kończę z tobą rozmowy." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Już nie jestem, wydawało mi się że jesteś uczciwy, zgadza się, wydawało mi się.Ładnie, a miałem cię za takiego zagubionego, ale dobrego człowieka :), dlatego zawsze miałem do ciebie cierpliwość. Pisanie o kimś że był, bądź jest przestępcą, jest przestępstwem. Tyle mnie wtedy męczyłeś, skąd wiem że ta tona nicków do wyzywania i grożenia jest ich, a teraz się ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Do mnie też to pisałeś, sugerowałeś że łamałem, bądź łamie prawo i to jest także przestępstwo.No widzisz jak się ślicznie przyznałeś że brałeś w tym udział. Gnypel ? Nie znam takiego słowa, jak dla mnie wygląda jak grypsera. To wszystko proszę pana zostało, to że admin, czyli w zasadzie właściciel zlekceważył ingerencje w zabezpieczenia eioby, to nie ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@Dyl Sowizdrzał: Ja już z nim skończyłem dyskutowanie, nawet ta pani z Laickiej, stwierdziła że jak Koriolan nie odpowie w końcu na maile, to odda sprawę do prokuratury, nie mogła się dobić do admina wtedy też, bo do admina pisała. Zresztą miałem artykuł, składający do kupy wszystko co robili z Wróblem, łącznie z wyjaśnieniem. Się nazbierało im strasznie.Nie lubię załatw ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie , to jest prawda, jest to w logach, były dyskutujący ze mną. De facto 'ugryź się w jaja' i to pisywał Hamilton :). p.s. Logi decydują, nie ja.A spokojny jestem, jak się dobrze wnerwię, jestem chodzącym spokojem." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Tyle do tego że razem mi grozisz i są to groźby powtarzające się.Kilkakrotnie, oj się módl kolego, módl ile wlezie, bo tego co oni robili, a potem ty razem z nimi i już nie chce być inaczej jak tak , że wiedziałeś o tym jest tona. Żebyś dobrze zrozumiał, módl się żebym z tego nie zrobił takiej afery że uuuuuu, prawnej podkreślam. Co wam się wydaje że stoicie ponad prawem ? Nie." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie , to twój problem że współpracujesz z ludźmi którzy grozili mi śmiercią, łamali zabezpieczenia portalu, jeden został usunięty w wyniku mojej inicjatywy ze społecznego stowarzyszenia, także otrzymałem podziękowania za poinformowanie ich o jego zachowaniu. To też będzie." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie, do tego masz artykuł na mój temat szkalujący mnie i próbujący poniżyć Koriolana, z Dylem rozmawiaj o jego zachowaniu nie ze mną.Nie robił multikont , nie łamał zabezpieczeń portalu, nie groził nikomu śmiercią. Nadal usiłujesz mnie poniżyć porównując do zwierząt, to także się powtarza, także w grupie, w grupie w której się spotykacie w real, to dość ważny elemen ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jeszcze raz, spotykasz się z ludźmi którzy zwyzywali pól portalu, Skalnemu Kwiatowi grozili zniszczeniem kariery zawodowej, także groźby, w stosunku do mnie są to groźby powtarzające się, łamali zabezpieczenia eioby, grozili mi śmiercią.Groźby proszę pana są 'karalne' jeśli się powtarzają.Dołączyłeś do nich z grożeniem.Widujecie się w 'real'. Twoje 'odpowiedzi' nie zmienią stanu FAKTYCZNEGO. " do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: To są groźby, nie ma uściśleń, jeśli chodzi o interpretacje, ty to robiłeś z tym co napisał Hamilton. Grozisz mi, razem z osobą która groziła mi śmiercią, wraz z Wróblem, łamali zabezpieczenia portalu. Tym razem, proszę pana nie przejdzie.Jak wyżej, spotykasz się i są na ten temat na dodatek artykuły z osobami które groziły mi śmiercią, piszesz co piszesz , a jest to że będziecie się znęcać nade mną aż zdechnę." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: To są groźby, a ty powinieneś mieć blokadę za kulturę osobistą, stałą i jeszcze raz powtarzam ci i będę powtarzał, to ty zadajesz się z ludźmi którzy łamali zabezpieczenia portalu i grozili mi śmiercią. Znasz ich, jeździsz z nimi na spotkania itd. p.s. Na 'Serpico' nigdy nie miałem blokady za nic, aż do blokady na własną prośbę, takim trollem byłem. Popraw słownictwo, ja cię mam kultury uczyć ? Nie potrafisz zdania napisać bez przekleństw ? " do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Nie przeklinaj.Nie znam się, mało mnie bawi pisanie że mnie ktoś zabije, albo mi zniszczy dorobek życia, lub że będzie się nade mną znęcał aż zdechnę." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Nie , było i jest 'zajebie cię' , było i jest wyżej, będziemy się nad tobą znęcać aż zdechniesz. Oj nie , wy mi groziliście pozbawieniem życia, proszę pana., a z obecnych komentarzy wynika że chcecie zniszczyć dorobek mojego życia, nie ma nigdzie w jaki sposób, jeśli pomyślę że na przykład chcecie mi spalić mieszkanie, nie użyję nadinterpretacji, nie wiem co chcecie zrob ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Co to znaczy wk.. ? Chyba chodzi ci o 'zdenerwować' ? Przejrzyj swoje komentarze, z wczoraj i dziś., tak naprawdę kwalifikujesz się już na stały blok za kulturę osobistą.Rozdrażniłeś tu przez lata 10 ki osób, nie jedną. " do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Ależ ty się zdajesz z szumowinami, on ma rację, twoje zagrywki i Koriolana nie przejdą. Zauważyłeś jaki potrafię być spokojny? To teraz tak jest i ci po raz kolejny powtarzam i będę powtarzał dopóki ( razem) będzie mi się chciało, spotykasz się z ludźmi którzy grozili mi śmiercią, piszesz co piszesz, ci sami ludzie ingerowali w zabezpieczenia portalu, pal sześć tony nicków, ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie rozśmieszaj mnie, nikt ci nie groził i nic nie zgłaszałeś, nigdzie tego co pisał Hamilton nie potraktują jako groźbę. Jak do tej pory nic, ponieważ nie jestem strachliwy, ale nie pozwolę na to co robicie, co robili twoi koledzy, przypominam że spotkasz się z nimi w tak zwanym z angielskiego 'real' , na to że nie uściślasz jakie konsekwencje też nie pozwolę. / ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 14 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.837
Wyświetlenia artykułów: 113
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.174
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska