Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@pokrzywiony: Koriolan pisze o ludziach, 24 na dobę, ty się z nim spotykasz , groził mi śmiercią, ty mi grozisz pozbawieniem mnie dorobku życia, a wcześniej piszesz że będziecie się znęcać nade mną aż zdechnę. Cały czas wyzywanie mnie od psów. I koniec zabaw. W tle wszystko co już pisałem, ingerencja w portal, usunięcie go z Laickiej z przyczyn które opisałem zgodnie ze stanem faktycznym, to też będzie, kolego, wszystko będzie. Groź mi dalej." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: O dalej hahaha , no okay jak uważasz, chcecie aferę prawną, to będziecie mieli. Twój wybór, teraz to już się wkurwiłem. Działacie już jak grupa przestępcza i wcześniej tak było + łamanie zabezpieczeń portalu. p.s. Się lepiej przygotuj na wyjaśnianie jaki masz związek z ludźmi którzy mi śmiercią grozili. " do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: A rozumiesz że nie jesteś od ustalania w jaki sposób ktoś prowadzi dyskusję ? I dalej to samo, to ty wywołujesz agresję,a nie ktoś, ja nie jestem agresywny z natury, nie jest Koriolan i Piter, oni są, to oni muszą nad sobą pracować, a nie ja. To ty sobie lepiej przypomnij ile nicków narobili, działając na szkodę portalu, czyli społeczną. Ty sobie będz ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Udany jesteś nie powiem, od X czasu wyzywasz mnie od psów, bo się tego 'nauczyłeś' od kolegów, starasz się udowodnić i to nie tylko mi że jesteś bardziej inteligentny, więcej, doszukujesz się luk w czyimś rozumowaniu. Vide Twoim zdaniem Henear się oszukuje :), on nie reaguje bo ma w dupie, a ja akurat mam inny charakter. Zrozumiesz przed nieuchronnym sprawd ..." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Jeszcze nie, poza tym chyba nie ma nic złego w pokazaniu komuś że robi błędy ? Jest coś ? To jest trolling ? Tyle gadania o pracy nad sobą, język polski jest poza zakresem rozwoju ?" do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: 'sprzed' wrrrrrrrrr....... Ledwo się trzymam żeby to psychicznie wytrzymać, ledwo.Nie mógłbyś zrobić tego z komentarzami i potraktować mnie jak 'mistrza' ? Mógłbyś, ale blokuje cię brak chęci :)." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@VIVI.: Aaaa a propos SF , czytałem , ten wstęp z tymi sterydami itd, to jak początek Ubika ;), to nieświadome jest :) , także nie plagiat broń boże :)" do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@VIVI.: Czekaj ! Screeny jeszcze robię i się zastanawiam :), ale to by była ładna aferka :)))) Mam takie wrażenie, że być może chce usłyszeć, dziękujemy panie Maćku, po raz kolejny :)." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@VIVI.: Oj tam, zawsze może sklecić story, że to rodzina i znajomi, jak Ty lata temu , czekaj .... już to zrobił :). Wiesz jaka jest różnica między Tobą a nim ? Jesteś bardziej inteligentna i szczuplejsza :), nie masz wąsów., ale generalnie robiliście to samo. Zabierz to wszystko do galerii, pokaż koleżankom, czym się zajmujesz :), będą wniebowzięte :)." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: To tez powtarzasz po nim :).Ot taki badziew podatny na wpływ.Czytanie takich osób jak ty w necie, uwstecznia.Luzik, piszcie sobie :) , róbcie błędy w każdym zdaniu, ale nie rzucajcie się i przede wszystkim nie wymyślajcie, jak działają umysły innych, szczególnie w sytuacji kiedy są składni, sensowni i nie robią błędów w języku polskim." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Mhm , to ja robię tragiczne błędy jak 'do póki' i udaje 'naukowca' ? Raczej nie. Ty nie masz żadnej dysleksji, ty jesteś najzwyczajniej w świecie niedouczony." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Mogę ci zaproponować słownik języka polskiego.Jeszcze jedno cwaniaczku :) , non stop używasz słów które używa Koriolan :), tak tak, widać ;) , jest to 'dupek' na przykład, cały czas to pisze , ty piszesz za nim. Koszmar, jesteś koszmarem." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: A ty z Krzywym jesteście w schemacie kretynizm-wodogłowie.Zauważyłeś w ogóle jacy wy jesteście płytcy ? Ile czasu powtarzasz w kółko faszyzm i kat-ofiara :)? Jeden artykuł z psychologii przeczytałeś i wszystko do niego odnosisz.... nie książkę hahahahha ... artykuł :). http://www.eioba.pl/a/5olb/schemat-kat-ofiara-i-droga-wyjscia-poza-krag-przemocy To samo krzywy, ileś razy pisał Faryzeusz, kabotyn i tak w kółko :). " do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "Proponuje zająć się czymkolwiek innym niż odsłony na eioba, może być szydełkowanie, rozwój duchowy, albo buddyzm." do artykułu Memento mori dla Hamiltona.  (17/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Dopóki osobno gratulacje. Pozdrawiam Język polski Nieuk. p.s. Boże ..... jaki ty jesteś koszmarny." do artykułu Świadomość jest wyborem, który prowadzi do odpowiedzialności....  (17/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Ja cosik rozumiem, osoba która jest non stop w zasadzie pijana,ma dużo do powiedzenia na temat wychowania dzieci, oraz 'broni' Werek , które piszą artykuły na temat jak bardzo cierpią w rodzinach alkoholików. Taka osoba jest na pewno dobra do obu rzeczy.Czekaj ... tą osobą jesteś TY. Pewnie panie Koriolan, takie życie w trzeźwości i praca nad sobą, to fa ..." do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (16/05/2018)
Serpico:   "@Dyl Sowizdrzał: Słaby ten guru , wolę Tolle , wygląda na spokojnego i nie chleje, no i umyty hahahaah " do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (16/05/2018)
Serpico:   "@Dyl Sowizdrzał: Wiesz co ? Jakby on miał prowadzić prelekcje, jak ci wszyscy jego guru, to ciężko byłoby trafić w trzeźwy dzień, jedna prelekcja na kwartał :). Kwartalny Guru :)." do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (16/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Znów się nachlałeś i nawaliłeś literówek. tak się zastanawiam, czy te 3 % ludzkości które posiada 'świadomość' tez tyle pije.Koriolano Grotesko. Możesz mi wyjaśnić jakie to uczucie się stoczyć i być z tego zadowolonym ? To musi być interesujące uczucie :)." do artykułu Smoleńsk Grotesko.  (16/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Nie ma to dla mnie znaczenia, trzeba było zamknąć pysk." do artykułu Świadomość jest wyborem, który prowadzi do odpowiedzialności....  (16/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Ur Daddy był elementem systemu totalitarnego, czerpałeś z tego pełnymi garściami, no oprócz oklepów od tatusia, swoją drogą pewnie zadowolony nie był że spłodził coś takiego, może chlał hm .. pewnie tak. Chlał ? Akurat Hamilton w tym samym czasie był antagonistą w tym samym systemie.Bezczelny jesteś pisząc o nim faszysta A że tak dopytam, mamusię też liściował ? Czy sama z własnej 'woli' wegetowała w kuchni ? " do artykułu Chiromancja.  (16/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Akurat to teraz ja to robię :), sam to wywołałeś, oczywiście do blokady i papa :)." do artykułu Chiromancja.  (16/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: O Warchlak :), nie rusza mnie jak nazywają, ale ciężko poważnie nie zapamiętać jaki tytuł miał ten film, ciężko, ale tobie się udało.Nie oceniam po rodzicach, bynajmniej nie całkiem, ale gdyby PRL się nie skończył, to byłbyś jeszcze gorszym skurwielem. Masz cechy ojca, takie typowe dla oficjela, rządzić lubisz, narzucać, znęcać się i kombinować.Te twoje pomysły na dobr ..." do artykułu Chiromancja.  (16/05/2018)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Adasiu piszesz to do kolesia, którego stary był PRL-owskim trepem hahahahaha ... czyli Koriego, graty, czytasz czasem, co ludzie piszą ? Warto, to daje szerszy ogląd. Wiem że tęsknisz za Serpico,ale do ciebie zdrowia to już nie mam i mieć nie będę haahhaha ....... To jest Adaś synek PRLOWSKIEGO trepa, teraz chodząca dobroć, znawca rozwojów duchowych i buddyzmu :). Pewnie wiesz co to jest groteska :)? " do artykułu Chiromancja.  (16/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Serpico, zdegenerowany dziadzie ;) można zapamiętać nie ? Czy masz już tak rozjechaną głowę że się nie da ?" do artykułu Chiromancja.  (16/05/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 15 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.839
Wyświetlenia artykułów: 115
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska