Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@Koriolan: Spierdalaj świniaku, od nielegalnego usuwania ciąży. cytuję Koriolan: 'o był mój priorytet ('cielesny' poziom świadomości) a przebudzenie polegało na tym, że pomyślałem 'a gówno z tej kasy. I tak się nie dorobiłem. Ja chcę kochać dzieci a nie je bić'. Hmm ... skąd tu wziąść miłość ?' 'Żona wtedy rozwijała swoją karierę w szkole jako nauczy ..." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   "Tu masz cymbale statystyki 'rozwodów z dzieckiem'. 'Z raportu amerykańskiej organizacji pro-life Alliance Defending Freedom (ADF) wynika, że w Indiach „50 tys. dzieci jest abortowanych każdego miesiąca z jednego tylko powodu: są dziewczynkami, a nie chłopcami”. I chociaż aborcja jest tam dozwolona od 1971 roku tylko w określonych przypadkach (m.in. gdy zagraża życiu i zdrowiu kobiety; gdy j ..." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   "'Indyjski rząd opublikował właśnie spis ludności, pierwszy od siedmiu lat. Wynika z niego, że społeczeństwo Indii praktykuje eksterminację żeńskich płodów i noworodków – w rezultacie według statystyk brakuje 63 mln kobiet. Położnicy mówią o ludobójstwie. Policja bez przerwy informuje o nieprawidłowo przeprowadzonych aborcjach. W ubiegłym roku w stanie Maharasztra śledczy znaleźli świeżo zakopane w ..." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   "@youngcontrarian: Kretyn, w arcie napisałeś : 'Najwyraźniej ta 'archaiczna' metoda na znalezienie matrymonialnego szczęścia zdaje egzamin i ma się całkiem dobrze nawet w XXI wieku albowiem procent rozwodów w Indiach jest zaskakująco znikomy (1.1%) np. w porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi (około 50%).' A potem piszesz że się spotyka ze społeczną dezaprobatą, no peł ..." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Adaś nie minusuj moich rzetelnych komentarzy, zajmij się lepiej zastanawianiem nad wyjaśnieniami, a jest co wyjaśniać, oj jest." do artykułu Co powinna zrobić opozycja, żeby usunąć Kaczyńskiego w wyborach 2019 roku ?.  (4 dni temu)
Serpico:   Nowy artykuł Wigilia Pinczera  (4 dni temu)
Serpico:   "Ci powiem pajacu, to już wolę katolicyzm wiesz ? To już wiesz.Pełny syf, kiła, mogiła, a ten twój artykuł nie nadaje się nawet na najgorszy brukowiec na ziemi, a ty rodzinę wykorzystałeś, ŁAŁ, ŁAŁ ! 'Humanitarny' bueheheh ................. Ci powiem masz trochę farta że nigdy nie wyskoczyłeś z prive mocniej, już tak nie masz twarzy, że ja osobiście to bym klepki z pod ..." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   "'Emerytowany pracownik organizacji humanitarnych. Zwolennik rzeczowych dyskusji i trafnych, wyważonych argumentów' No nie wątpię, w takim razie to co jest wyżej powinno ci się spodobać, wyważone i trafione w te twoje kity, już co drugi art się okazuje przekłamany, a tak się tobą niektórzy jarali, oh... pan 'elokwentny'. PAN ZERO.Brak pytań, ślub siostrzeńca wykorzysta ..." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   "Zaskakująco znikomy .... a mnie nie zaskoczyło specjalnie ze tu też narąbałeś kitów, nawet rodzinę wykorzystałeś. 'i Oficjalne statystyki informują o 7 tysiącach zabójstw posagowych rocznie. Zdaniem organizacji feministycznych liczba ta nie odzwierciedla prawdziwej skali przemocy wobec kobiet, gdyż odsetek zgłaszanych przestępstw jest bardzo niski, a ciała zamordowanych kobie ..." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   "'Jest to interesujący temat sam w sobie, który zasługuje na oddzielny artykuł.' 'Małżeństwo w kulturze hinduskiej to instytucja bardzo poważna. Zawarcie związku małżeńskiego poprzedzają długie wewnątrzrodzinne narady i międzyrodzinne rozmowy i negocjacje. Najwyraźniej ta 'archaiczna' metoda na znalezienie matrymonialnego szczęścia zdaje egzamin i ma się całkiem dobrze nawet w XXI wi ..." do artykułu Ach, co to był za ślub...czyli wesele w "globalnej wiosce".  (4 dni temu)
Serpico:   Odrzuca artykuł Dziesiec przykazan w nowej, boskiej wersji !  (4 dni temu)
Serpico:   "@youngcontrarian: Przestała się cwaniaczki wyróżniać, o co dbam, nie te czasy, no tak .... Zakrawarski ściągnięty z forum GW, zgadza się cwaniaczku rusofilku ? I ty napierdalający tam wszystko co się da, wklejając, raz po raz to samo, ewentualnie zbierając ze starych wypowiedzi i startych artów, a w tle Krakauerki. Dokonaj korekty swojego cwaniactwa, a tymczasem ja ..." do artykułu Dziesiec przykazan w nowej, boskiej wersji !.  (4 dni temu)
Serpico:   "Złóżmy do kupy, otóż do zabicia Kaczyńskiego podżega: 1.Zakrawarski 2.Koriolan 3.Pokrzywiony 4 Adam Jezierski. Tak widzę głosowanie na tego typu rzeczy, czemu się przeciwstawiam. Masz jeszcze czas skasować ten syf. Powinieneś w tej chwili siedzieć z paroma zarzutami, szwedzki łachudro." do artykułu Stać się Bogiem.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: To już nie jest hejt ...nie, od porównywania Kaczyńskiego do Hitlera, po podżeganie do zabicia go i robicie to WY. A w tle masz durne gadki o tym że Macierewicz jest rosyjskim agentem. Jaką misiu pysiu mitomanku, chciałbyś za to 'nagrodę' ? " do artykułu Co powinna zrobić opozycja, żeby usunąć Kaczyńskiego w wyborach 2019 roku ?.  (4 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: cytuję Zakrawarski: 'Kaczyński powinien zapoznać się z losem Caliguli i uważać na własny elektorat ! Bo co nastąpi kiedy przywileje skończą się i bedzie niewypłacalny ? ... Caligula przepłacil to ....życiem !!' http://www.eioba.pl/a/5v1t/stac-sie-bogiem#post430934 Podpisujesz się pod tym ? Wiesz co wy robicie cepie ? Podżegacie do zabójstwa. Wasz kretynizm się kiedyś z hukiem skończy." do artykułu Co powinna zrobić opozycja, żeby usunąć Kaczyńskiego w wyborach 2019 roku ?.  (4 dni temu)
Serpico:   "To też nie ? Pianista, to znaczy że dużo pianistów to pedofile ? Ilu ?" do artykułu Stać się Bogiem.  (4 dni temu)
Serpico:   "'Tajlandzka policja poinformowała o aresztowaniu podejrzanego o pedofilię znanego rosyjskiego pianisty Michaiła Pletniowa. Rosyjskie media poinformowały, że muzyka zwolniono z aresztu za kaucją. Według agencji Associated Press Pletniow jest oskarżany o molestowanie seksualne chłopca. Tajlandzki dziennik 'The Pattaya Daily News' napisał , że może on mieć na swoim koncie serię przestę ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (4 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: A te szwedzkie męskie nielegalne prostytutki co noszą ? A może to cię zainteresuje ? 'Szwedzki sąd dał zielone światło dla adopcji mężczyźnie, który został wcześniej skazany za pedofilię. Jak zaznaczono w uzasadnieniu, według sądu nie ma obawy, że mężczyzna może znów dopuścić się molestowania. Potencjalny przyszły ojciec chłopca był w la ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (4 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: 'https://www.newsweek.pl/polska/prostytucja-w-europie-czy-polska-przyjmie- szwedzki-model-newsweekpl/lfxhkj4 'Ale przeciwni regulacji były także.... prostytutki obawiające się, że wprowadzenie szwedzkiego modelu niczego nie zmieni. Co najwyżej doprowadzi do zepchnięcia prostytucji do szarej strefy. Podobnie uważają pracownicy NGO, którzy analizują sektor. - Opow ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (4 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Zajmij się lepiej tym co ty piszesz : cytuję pokrzywiony: 'Ja jestem za utrzymaniem demokracji, jednak by demokracja zaczęła się sprawdzać to powszechna ludzka świadomość musi wyjść ponad osobowe osądzanie, na poziom ocen przekonań prowadzących do złych poczynań. Do tej pory zwykło się myśleć osobowo, 'ta osoba zrobiła czy robi to, więc należy ją ukarać, bo ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Teraz to wyje hahahaha , przy tobie się przynajmniej nie napracują, bo jak pisałeś 15 minut hahahahaha .......... Podobny coś tam klepał że dwie godziny hahah czy coś w tym stylu. Kupcie beciki i nara hahahahaa .............. Onanistyczne bushido, welcome in Japan hahaah ............ Maniek też, pierwszy płaczek eioby, ryjek ma akurat pod smoczek hahaha ......." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Japońskie matki onanizują kilkuletnich synów, by ich uciszyć, gdy płaczą. Robią to publicznie, nawet na ulicy. Gdy chłopiec wejdzie w wiek nastoletni, bywa, że właśnie matka pomaga mu w wywołaniu wytrysku, ucząc go technik samozaspokojenia. Japonka traktuje sprawy masturbacji podobnie jak trening czystości – pisał na łamach czasopisma „Journal of Psychohistory” Machio Kitahara. ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Vivi mi jechała od kalek kilka lat, 'zdechnie' na bezdechu i wątroba jej wypadnie na szpile, jakby miała pobiec ze mną, to stwierdziła że jej kolejny gach mógłby mnie zabić, ale nie ma czasu bo na nią zapierdala, a nie czekaj, bo jest misiem pluszakiem z dobrym serduszkiem. Fakt że lepiej by było na takich jak wy nie reagować. Jeszcze podobny i film p ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Pewnie że nie znaczy, jest Axel Rose, twój brat i ojciec, jest podobny, różni są alkoholicy, poza tym część z tego wychodzi." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Twoje, czy też podobnego pisanie że jestem kaleką, to jest projekcja oderwana od rzeczywistości, film był po tym jak podobny zaczął pisać arty . jakby mi głowę do kibla włożył, napisałem że głupi po filmie, nie było tam gróźb, a jemu bym połamał łapy, jakby je podniósł, a tobie bym nie musiał bo i tak masz dwie lewe ręce." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 14 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.839
Wyświetlenia artykułów: 113
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska