Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@zakrawarski: Problem polega na tym że nie doczytałeś że nadciąga burza ( słychać grzmot ), bohater patrzy w niebo i z uwagi na to że słychać było ten grzmot, wypatruje chmur i stwierdza że CHYBA nie będzie dane cieszyć się słonecznym dniem. Co za różnica czy nie rozumiesz prostych zdań z kulturą czy bez hahahahah ? Książka to nie jest, powoli mało dziwne jest dla ..." do artykułu Refleksje na temat "Cień idei" Heneara..  (02/06/2018)
Serpico:   "Ten pan z brodą mi kogoś przypomina. 'odkrycie sekretów alchemii alkoholu' to też coś mi przypomina. 'podjąć próbę znalezienia pracy i zemszczenia się na tych, którzy doprowadzili nas do takiej sytuacji.' Ciężko się zemścić na sobie, wtedy zostaje ucieczka, w rozwój duchowy na przykład. Tak zwane RD, można by dodać element do gry. A tak , zamiast szukania pracy, dodałbym poszukiwanie miłości na randkach w necie." do artykułu Polska firma PlayWay tworzy grę symulującą życie menela na ulicy Bum Simulator.  (02/06/2018)
Serpico:   "@kamil30: Mhm , nie rozumiesz związku między tym że najpierw głosujesz na artykuły o polskim antysemityzmie, nie rozumiesz że są naciągane, Jihad Legia nie ma związku z Żydami, to forma tylko i chodzi o 'wojnę' nie o Żydów, to kolejny element który wykorzystał.Na sam koniec nie rozumiesz jak to się ma do tego co piszesz obecnie.No cóż, nie wiem co mam Ci napisać, to od głupoty. ..." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (02/06/2018)
Serpico:   " Sorry my man, ale weź sobie już daj na luz z robieniem z siebie kretyna :). Gdzieś z oddali, jego uszu dobiegł dźwięk gromu. 'Chyba nie będzie nam dane, nacieszyć się choć jednym słonecznym dniem... - rzekł bardziej do siebie niż do niej, wypatrując nadciągających chmur.' Umiesz jeszcze czytać cokolwiek ze zrozumieniem ? Ty się bierzesz za politykę światową i ..." do artykułu Refleksje na temat "Cień idei" Heneara..  (02/06/2018)
Serpico:   "@Koriolan: To już nie robi babek i nie chcesz mu otwierać oczu hahhahah ? Pewnie się ucieszy :)" do artykułu Refleksje na temat "Cień idei" Heneara..  (02/06/2018)
Serpico:   "@kamil30: Czekaj, czekaj :) , nawet pokazywałem ci jego pokrętność :), to stwierdziłeś że masz to w dupie :) http://www.eioba.pl/a/3onl/historia-dogoni-tego-co-przed-nia-ucieka-slowo-o- ksenofobii Na dole masz, moich nie ma , bo tamto konto jest zablokowane, na moje życzenie. Skoro uważasz jego teksty za sensowne, nawet opatrzone zdjęciami mogił Czeczenów, ..." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (02/06/2018)
Serpico:   "@kamil30: Na eiobie oglądałem antyklerykalnego, co jest akurat proste Żyda, który rzucał tekstami o słowiańskich korzeniach, kłamał co drugie zdanie, ćwierć portalu się jarało jaki jest inteligentny, ale nadal tego nie rozszerzałem na cały naród jak Ty.Pewnie że nie mam bo głupi jestem. Nie czytałem Rotha, czy też jakichś byłych z Mosadu. Mojego nie przejmą, dla mnie to ważne hahaha ..." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (02/06/2018)
Serpico:   "@kamil30: Wygląda na to że źle trafiałeś :P" do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (31/05/2018)
Serpico:   "@kamil30: Przesadzasz :), jeszcze są takie co kochają :P . Nie wszystkie to modliszki :P , poza tym część zostanie matkami :)." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (31/05/2018)
Serpico:   "@kamil30: Rodzą nas także hm hahaahhaha ......... Przesadzasz, też mam negatywy związane z kobietami, ale co z tego, ja nie pisałem że masz się z nią żenić, tylko że masz wyrwać :D .Najważniejsze w kontaktach z kobietami, jest nie zastanawiać się i wtedy idzie jak ta lalal :D.Szczególnie o co danej pani chodzi, bo ona sama nie wie o co jej chodzi :D. Nie chodziło m ..." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (31/05/2018)
Serpico:   "@kamil30: Era netu, jak wszystko , on także, chcesz to się tym jaraj, jakbyś odkrył Amerykę, mi by było szkoda na to życia, a na swoje dość ciężko zapracowałem.Skoro jest taki ważny, niech założy jakąś firmę za te pieniądze i zatrudnia sprzątaczki płacąc im po powiedzmy 10 tysięcy miesięcznie. Możesz klepać i klepać, nigdy nie dostaniemy żadnych repatriacji od Niemiec, a do ..." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (31/05/2018)
Serpico:   "@kamil30: Błagam :) Próbują, za próby nikt nie karze, tak było od lat, książki o tym pisali i to sami Żydzi, co z tego, nic :) , bez przesady. W sumie nawet nie odrzucam za nieprawdziwe informacje. Zawsze się zastanawiam, oprócz śmiania się :), z jakich kosmicznych powodów chce wam się zajmować takimi rzeczami :)." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (31/05/2018)
Serpico:   "@kamil30: Nie widzę żebym cię obrażał ? Chyba że mi umknęło.Zacząć ? Tylko zaboli, pamiętaj. Bez źródeł ? To są przepychani proszę Króla, trwają od lat, podniecać się nimi mogą ludzie którzy akurat nie mają nic SWOJEGO do roboty :)." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (31/05/2018)
Serpico:   "@kamil30: Hm , na kresach został majątek, dość spory, mojej rodziny, wujek próbował z tym walczyć, ale dojście kto w ogóle teraz ma zwrócić ten majątek, ciężkie, oprócz dokumentów, ponieważ granice się zmieniały, rozpad ZSRR itd, w skrócie. Jako błazen nie zawracam sobie tyłka bzdurami, tylko sobą. panie mędrzec. p.s. Nie masz o tych rzeczy pojęcia, wiedzę z youtube, jednak zostawię tobie :). " do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (31/05/2018)
Serpico:   "Musicie się skontaktować z http://www.eioba.pl/u14383/kitek Znany na świecie ekspert od wędrówek Żydów, także wie gdzie poszli hahahaha .........., poza tym on wie kto jest Masonem, a kto nie, przerabia maile od Illuminantów, nie że to taki zwykły scam, nie, prawdziwe. Grubo stoi., za tyle kasy, może sobie założyć Sejm, Senat, uformować rząd, jeszcze sobie opozycję sfinansuje, taką odpowi ..." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (31/05/2018)
Serpico:   "E tam , ja uważam że Ty powinieneś być prezydentem a nie on.Tak jak czytam, po raz któryś, to co wypisujecie, to jednak z tą medytacją nie szaleje, delikatnie oddech itd :). 'Wyroki śmierci' hahahahahahahhahahahaha ....................................................... Wyrok śmierci wydałeś na swoje szare komórki, chcesz je zabić do końca. Kamil Twoje oczy, to jak sokoł ..." do artykułu Jan Hrabia Potocki - prawowity prezydent Polski?.  (31/05/2018)
Serpico:   "@zakrawarski: Skoro już pytasz o nagrody, ja bym Pokrzywionego nagrodził, za biblijną działalność partyzancką, teoretycznie neguje KRK itd, w praktyce przez parę lat, pisze rzeczy tego typu : ':Ja co prawda sięgam i czytam Biblię, jednak świadomość tego że ta księga była spisywana na przestrzeni 5000 lat pod natchnieniem Bożym przez wielu autorów, daje wiele do myślenia. Pr ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (30/05/2018)
Serpico:   "@zakrawarski: Może zamiast jęczeć , zacznij czytać eobę,Dajesz jakieś wyrywkowe rzeczy i sądzisz że co to da ? Umiesz czytać ? To czytaj Koriolan : 'Uwaga ! Jestem uduchowiony i mogę pisać o sobie z wyższością :-))) Rozwój duchowy ... Życie nie ma ani celu, ani sensu - życie po prostu JEST !!! (jest cudowne :-))))' 'Przebywanie z ludźmi świadom ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (30/05/2018)
Serpico:   "@zakrawarski: Czytasz komentarze w ogóle ? Czy tylko wybiórczo ? Miesiąc temu pobito 11 letniego Polaka w Niemczech, co mam zacząć w ciebie wciskać że masz to gdzieś ? Gdzie będzie więcej aktów przemocy ? W Niemczech przeciw Polakom, czy w Polsce przeciwko Niemcom ? Odpowiedź nasuwa się sama. Ja jestem apolityczny, staram się patrzeć bez emocji i obiektywnie. Napisałe ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (30/05/2018)
Serpico:   "@zakrawarski: I co z tego ? Jedyne co z tego wynika, to że podróżowanie nie ma wpływu na zdolność człowieka do analizowania faktów. W Niemczech partia eurosceptyczna, zwyżkuje, UE jako takie trzyma się coraz słabiej, wiodącą partią UE, jest wciąż chrześcijańska demokracja.Mogę tak siedzieć cały dzień i ci wyjaśniać czego nie wziąłeś pod uwagę w swoich 'rozważaniach'. Z jakiego po ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (30/05/2018)
Serpico:   "@Adam Jezierski: 'Rosja Putina ma klarowną strategię działania. Od kilkunastu lat. Strategia Putina cieszy się poparciem zdecydowanej większości Rosjan. To, miedzy innymi, jest powodem, że ma on zapewnione sukcesy w kolejnych wyborach. Putin rzadko wypowiada się na temat dalekosiężnych celów rosyjskiej polityki, ale wystarczająco często, żeby móc te cele zidentyfikować. Wzor ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (30/05/2018)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Zapomniałeś Adaś o Putinie, to taki pan jest z Rosji, no, poważnie ci mówię.W czasie jego rządów, zginęło przynajmniej parę osób z tak zwanej 'opozycji', która w Rosji jest obecnie jakby pomijalnym marginesem, zerowa siła sprawcza. http://www.eioba.pl/a/4ggx/doktryna-putina Putin był w KGB, to tacy ludzie byli, trochę związani z komunizmem.Można by po ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (30/05/2018)
Serpico:   "@zakrawarski: '11-letni Polak pobity w Berlinie. 'Uderzyli go dłonią i pięściami w twarz oraz żebra' Grupa nastolatków zwymyślała i pobiła w Berlinie 11-letniego chłopca z Polski – podały wydawane w stolicy Niemiec gazety 'Tagesspiegel' i 'Berliner Zeitung'. Napastnicy kilkakrotnie uderzyli go dłonią i pięściami w twarz oraz żebra. Agresywni chłopcy uciekli, zanim na miejscu zajścia ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (30/05/2018)
Serpico:   "@zakrawarski: 'W Katowicach na Placu Sejmu Śląskiego odbyła się manifestacja zapowiadana jako akcja w obronie wartości narodowych i patriotycznych - NIE dla współczesnej targowicy. Organizatorem pikiety jest Ruch Narodowy wespół z Młodzieżą Wszechpolską i Górnośląskim Stronnictwem Narodowym - Białe Orły. Czytaj więcej: http://www.nowiny24.pl/aktualnosci/a/narodowcy-w-katowic ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (30/05/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 17 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 40.318
Wyświetlenia artykułów: 157
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.615
Przeczytane artykuły: 1232
Ocenione artykuły: 12
Komentarze: 10024
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska