Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "Okaże się na koniec że to było zaprószenie ognia, ale afera już nakręcona. Ta cała Srebrna, to jak Komorowski i WSI, już go mieli stawiać przed sądem i co ? I jajco, nikt go nigdzie nie postawił Sugerowanie że Kaczyńskiemu zależy na śmierci Tuska, jest przynajmniej głupie, to dość proste, gdyby Tuskowi się coś stało, zostaje automatycznie wykreowany na męczennika.Kaczyński powinien mu ochronę wynająć. " do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (30/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Co kolo i liwa ? Ja ci dałem bo mi już działasz na nerwy. Nie dyskutuj tylko bierzcie arty i wstawiać, oprócz gróźb, gróźb pozbawienia życia, szykan, prób poniżania, oczerniania, ingerencji w zabezpieczenia portalu, dojdą wam działania na szkodę państwa. Jedziesz panie bohater.Aaaa no i jeszcze grupa, bo działania w grupie:P Lecimy Tu ! hahaha ...., dajesz dajesz. Tylko lądowanie może nie być miłe :) " do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (29/05/2018)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Twój art to praca naukowa nie jest. Stwierdzenie że Targowiczanie to byli obrońcy tradycyjnych wartości to nawet zabawne nie jest :). Co ci daje to zaparcie ? W końcu będziesz się musiał wysrać :). Jakich błędów ? Takich jak w twoim artykule ? Nie rób sobie jaj :). Tylko Adaś nie robi błędów, a swoje widzi mi się , że konstytucja 3 maja nie była pi ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (29/05/2018)
Serpico:   "Mam pomysł, niech któryś weźmie artykuły od Zakrawarskiego i wrzuci jako swoje, panowie bohaterowie :), co wy na to hehehe ?Aj łont tu si dis :)." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (29/05/2018)
Serpico:   "Krzywy zamiast minusować, tłumacz się przed ojcem Koriolanem z zachowania ! hahahahha ........... Poważnie z wami jest coraz gorzej :). Do szkoły wróć i doucz się o konstytucji 3 maja , oraz Targowicy, gwarantowane że byś musiał grzebać w wikipedii, Koriolan też. polscy intelektualiści. Komuniści i Stalin przypisywali całe zło władzom carskim, Zakrawarski Kaczyńskiemu i KRK ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (29/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Do szkoły won, a nie te De Mell-a :), człowieku, niedługo Jezierski w arcie ci napisze że my zaatakowaliśmy ZSRR w 1939r,a ty przytakniesz jak wańka-wstańka i ty piszesz o ciemnocie ? Polska, jeszcze z małej." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (29/05/2018)
Serpico:   "@zakrawarski: Złych ludzi, w arcie jest więcej błędów, to jak się już wziął za korektę, niech wszystkie poprawi, albo może zaczniesz wreszcie pisać porządnie. to raz, dwa, artykuł wygląda jak paranoja jakiegoś 15 latka. Można być negatywnie nastawionym do PIS, tak jak można do PO, każdy ma prawo wyboru.Jednak pisząc w sposób w jaki piszesz, niczym się nie różnisz od tych których nazywasz ..." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (29/05/2018)
Serpico:   "@Koriolan: Podobno jesteś niewidomy, także no ciężko spojrzeć na kogoś.Od mojego wychowania wara proszę sznycla." do artykułu Wodzowie przestępcy !.  (29/05/2018)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Generalnie nie wiem o co ci chodzi, bo jeśli o to że artykuł napisałeś w ten sposób 'umyślnie', umieszczając nieprawdziwe informacje, zawiera je , do testów 'socjologicznych' to najbardziej padli na tym Koriolan i Pokrzywiony, robiąc z siebie osoby które albo nie analizują treści, albo mają poważne luki w wykształceniu. To jak jest ? p.s. Zawsze by ..." do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (29/05/2018)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Oni się akurat tobą interesują, nawet nie czytają pewnie artów twoich, wygląda na to że twoi 'czytelnicy' też nie, także nie wiem z czego ty się cieszysz ?" do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (29/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Swoją drogą z Korim idziecie na rekord hahahahahahahaha , głosować na artykuł gdzie autor stwierdza że być może Targowiczanie, to byli obrońcy tradycyjnych wartości, a na deser pisze że Konstytucja 3 maja, nie była pierwszą w Europie. Hamilton ma rację w każdym komentarzu, to go zwyzywaliście od bydła, no i oczywiście hejtera hahahahha ......... Skąd was wzięli się pytam :)? Co w wiki nie mogłeś znaleźć ? " do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (29/05/2018)
Serpico:   "Przeczytałem, bzdetów naklepałeś, Hamilton ma rację.Obiecywałem sobie że nie będę czytał tego co piszesz. 'Czy przypadkiem Targowiczanie nie byli obrońcami tradycyjnych wartości?' " do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (29/05/2018)
Serpico:   "@Henear: Aha , no ja dawno temu byłem w Krakowie, fakt , może patrzę przez pryzmat , tu jest dużo zieleni, ja blisko centrum mieszkam, ale rzut beretem mam od zielonych terenów.Akurat komunikację Wrocław też ma wykrzaczoną, korki." do artykułu Niedziele.  (29/05/2018)
Serpico:   "@Henear: Z drugiej strony to Ty trochę przesadzasz :) , polskie miasta, to nie są aż takie molochy :) . Nowy Jork to 8,5 miliona ludzi.Tam byś oszalał :)." do artykułu Niedziele.  (29/05/2018)
Serpico:   "@Henear: Oczyma wyobraźni widzę jak Vivi z warkoczykami jak z 'teledysków' Mańka, doi krowę, albo ugniata stopami kiszoną kapustę, Oskar przygrywa jej na przykładowo fletni Pana, maks natura, natura na maksa :). Swoją drogą zastanawia mnie ta wasza ogólna gloryfikacja 'natury', z tym że to nie są same 'pozytywy' :). Taka 'wizja' jak z Błękitnej Laguny, nie ma rekin ..." do artykułu Niedziele.  (29/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: https://www.youtube.com/watch?v=ypFCWiTBoOw Zaproś, niech sobie wybierze jakiegoś haahhahaha ............" do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (29/05/2018)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Okay, to dalej to rób, a on będzie ci odpowiadał Księgą Rodzaju, albo Rokiczanką, od której mnie rozbolała głowa. Aaa i załatw mu jakiegoś adwokata, do walki o odszkodowanie, przecież ty znasz takie szychy że uuuuu .... " do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (29/05/2018)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Albo masz nie masz zdolności do autoanalizy swojego zachowania, albo sobie po prostu robisz 'jaja' :) , nie sądzę bym był jedyny który potraktowałby cię jako megalomana i mitomana :). Pisanie o Koperniku do kolesia od wstawek z Biblii, też jest takie sobie. Poza tym wiem i pamiętam, że tobą opiekują się 'służby', czekam na doprecyzowanie jakie." do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (29/05/2018)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Hamiltona są karalne ? Poza tym jakie groźby ? A to : 'Niech sobie z bydłem stajenny (admin ) radzi, mi jak wlezie na podwórko to oddam do rzeźni, skoro do tej pory nie nauczyło się gdzie jego miejsce. :) ' Takich jego komentarzy są tony.Też jesteś niezły, pisałem kiedyś o tobie bydło ? Porównywałem do psa ? Nie przypominam sobie.Mimo tego że gro twoich artykułów mnie śmieszy, obrażałem cię kiedyś ? " do artykułu 3 maja - powtórka z rozrywki..  (29/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Niezły jesteś :), manipulacje multikontami nie są dla ciebie istotne.,jak Koriolan i Wróbel zaorali multikontami, to jeszcze mi zawracałeś później tyłek że skrzywdziłem Koriolana i długo będziesz pamiętał, 27 dni temu, jak wrzucał Gnostykowi. to jeszcze poprawiałeś po nim, zarzucałeś butę, 27 dni jesteś najbardziej butną osobą tu :). Ci powiem że nie sądziłem że taka z ciebie 'szujka', widać widać hyhyhy :P " do artykułu Niedziele.  (29/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: 2-3 % was jest , ciężej znaleźć niż pozaziemską cywilizację, wiesz, to że się znaleźliście ma znamiona cudu.2-3% na całym świecie, szkoda trochę w sumie.Czemu to tak lekceważysz ? Schizma była już ? hahahahhaha................... " do artykułu Niedziele.  (29/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie pyskuj i tak cię Koriolan wywali z tej waszej loży świadomych za rozmowy z hejterami hahahaa ..........." do artykułu Niedziele.  (28/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Standard :) , widzisz, dlatego sobie robię tylko 'jaja', sens żebym się bardziej produkował żaden :). Ja o takich rzeczach myślałem mając 16 lat, kładłem się na plaży, patrzyłem w gwiazdy i rozmyślałem jakie formy życia 'tam' są i jak bardzo chciałbym je 'poznać' :), dlatego między nami zawsze będzie przepaść :). Nie czy istnieją, to dla mnie nie jest pytanie, pytanie jest tylko JAKIE :)." do artykułu Niedziele.  (28/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Wyobrażasz sobie :)? To sobie wyobraź, jedna rozwinięta forma życia i cały twój 'świat' leci w gruzy i ty jedziesz ludzi od debili, albo Koriolan, a nawet nie zadaliście sobie umysłowego trudu, zastanowić się ile ich może być, samych humanoidalnych może być ileś, nie wspominając o innych. Pokory trochę ! Synu ! hyhyhy :P p.s. Gdzieś jest planeta z 'T ..." do artykułu Niedziele.  (28/05/2018)
Serpico:   "@pokrzywiony: Chyba miłość bliźniego znów się zawiesiła :). Biblia, nie funkcjonuje poza religią, ale to już historia :), Jezus jako postać, nie funkcjonuje w żadnych innych przekazach, co jest przynajmniej dziwne, itd. Rozgraniczenie Biblii i religii jest sztuczne i prowadzi tylko do 'tysięcy' domorosłych interpretatorów, tak jakby odłamów chrześcijaństwa było mało + Islam, oraz ..." do artykułu Niedziele.  (28/05/2018)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 16 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 40.318
Wyświetlenia artykułów: 157
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.614
Przeczytane artykuły: 1232
Ocenione artykuły: 12
Komentarze: 10024
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska