Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "@pokrzywiony: Sam o nim tak pisałeś, alkoholik, brat się zapił na śmierć, co sam pisałeś.Rozumiem że chcesz mi dać w ryj na ulicy, czyimiś rączkami. Coś rozumiem. Nic nie pisałem o moim ojcu, mam fotę chcesz to ci pokaże, ma 90 lat i wygląda młodziej niż ty hahhaah ... najlepsze że to prawda hahaha ....... " do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Tyle w temacie wioskowy kmiocie, że nie ma sensu,bo jak by były wezwania to się gruba szmata wykpi właśnie stanem zdrowia i się nie będzie stawiał na wezwania. Co już potrafię przemyśleć.Cieszy że nie jesteś gejem, jęcząca kupo łajna , bo dołączyło by do twojego jęczenia, płakanie o dyskryminacje LGBT, która nie istnieje. Niedorajda to cię zrobił i to ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: To ty masz problemy pajacu nieporadny a nie ja, jesteś opadem, zawodówka i typ który się nawet do pracy fizycznej nie nadawał." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Nie napisałem czegoś takiego hah ... po prostu wypadek warunkuje takie rzeczy, jak wstawanie rano i ćwiczenia, zresztą być może od rana bym ćwiczył i tak :) Sobie cymbale zrobiłeś nadinterpretację. W ryj ? Szkoda na ciebie ręki podnosić :), bo ty przecież jesteś zajechany tak że głowa mała. Chodziło o czas, nie mam czasu, poza tym na takiego pajaca jak Koriolan szkoda czasu. Na dodatek takie sprawy się ciągną." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   Odrzuca artykuł Koriolan - Kim jestem ?  (5 dni temu)
Serpico:   "Koriolan kim jest ? Tłustym marginesem, zapuszczonym do granic możliwości na każdym polu. 4x4 hyhy" do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (5 dni temu)
Serpico:   "Co ty pierdolisz znów ty pieprzony menelu od dymania jakichś kurwiszonów ? Jaka panienka ? Potarzaj się w rzygach alkoholiczek, ewentualnie daj buzi takiej : 'Miałem wtedy kilka partnerek a jedna z nich też miała kilku partnerów poza mną. Rozmawiałem o tym z nią i obserwowałem swoje emocje. Po jakimś czasie myśli, że ona uprawia seks z kimś innym nie robiła na mnie żadnego wrażenia. Okazało ..." do artykułu Koriolan - Kim jestem ?.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Nie byłem, stwierdziłem że nie ma sensu, wysyłałem tylko, dostałem odpowiedź, jesteś zajechanym grubasem z nadciśnieniem, i 100 ką innych chorób, nie ma sensu, ty już jesteś ścierwem i tyle. Nie wytrzymałeś grubasie żeby nie postrzelać z dupy ? Nie ma sensu z tobą ganiać na policję. jesteś tłustym ścierwem, szkoda czasu. I tak już jesteś dojebany do dna, no life." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: No nie, po pierwsze nie jestem kaleką, wy jesteście kalekami na własne życzenie, po drugie serpico też nie lubili, te podjazdy z kaleką takie sobie. Ślepawy niby grubas i zajechany anoretyczny kompletny badziew. Ty byś chciał dać w ryj ? To ty jesteś ścierwem grzebiącym po kubłach a nie ja. To wy wałkowaliście mój wypadek, w szczególności vivi. co mnie śmieszy.Grafomanka i dwa zera." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "Aaa kurczę blade, umknęło mi, otóż Żydzi w USA, są także głównie rosyjskiego pochodzenia, tak to idzie mój kochany, uwielbiany, szanowany przeze mnie jak nikt, troszkę nagiąłem, KŁAMCO. Nie ma za co, jeśli nie wiedziałeś, to już WIESZ. W sumie zawsze robię ten błąd że nie piszę artykułów, powinienem to wszystko spisać, niestety nie mogę ci tego nakleić ani na czoło żebyś wi ..." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (5 dni temu)
Serpico:   "'Dla porównania, w 1989 w całym Izraelu było tylko 30 tys. inżynierów i 15 tys. lekarzy. Dziś co czwarty pracownik naukowy na uniwersytetach izraelskich to rosyjskojęzyczny Izraelczyk. W 2009 roku premier Netanjahu stwierdził, że sowieccy Żydzi „zintegrowali się z życiem kraju i stali się ważnym elementem we wszystkich jego aspektach”. Aliję z Rosji premier nazwał „jednym z największych cudów, jak ..." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (5 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Dziś jest dzień taki a nie inny, później was cymbały oleje, ale ci powiem komplement, ten cały Kołomyjski, jest podobny do ciebie jak cholera hahahha masz w arcie kontry hahahah ......... http://www.eioba.org/files/user91679/a265281/img_20180427_145702.jpg http://www.eioba.org/files/user28579/a271613/zydobandera.jpg To chyba komplement, bo on jest oli ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (5 dni temu)
Serpico:   "Służby Izraelskie to .. tak rosyjscy Żydzi i pion od początku i później też, także te twoje upraszczanie raczej jest na nic. Mogę ci przypomnieć jak chcesz kim był : https://pl.wikipedia.org/wiki/Gienrich_Jagoda Szkoda że cię nie ma, ciekawy temat, przy okazji może byś rozwinął co dokładnie robiła twoja rodzina w PRL, to takie państwo było, mało suwerenne, coś jak ..." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (5 dni temu)
Serpico:   "Wiesz czemu to wszystko jest interesujące ? 'Tymczasem emigracja ukraińskich żydów zwiększa się dramatycznie nie tylko za sprawę upadającego poziomu życia ale i ucieczki przed powołaniem do wojska. Podobnie jak wielu Ślązaków w beznadziejnie mrocznych PRL-owskich latach 70-ych i 80-ych wygrzebywało ze strychów stare poniemieckie akty urodzenia swoich przodków tak dzisiaj Ukraińcy rozpaczl ..." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (5 dni temu)
Serpico:   "Wiesz na czym polega problem ? Powiem ci na czym, na tym że jeśli ty masz rację, ten były generał SBU https://pl.wikipedia.org/wiki/Hryhorij_Omelczenko Z żydowskim spiskiem, w ramach Ukrainy, to nie kończy tematu, bo dalej jest Smoleńsk i jego jednak trochę naciągana teoria o zamachu.I co ty na to panie Contra ? 'W przyszłym roku na Ukrainę zostanie dostarczo ..." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (5 dni temu)
Serpico:   "Jest jeszcze lepiej. https://life.ru/t/%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0/1059878/ na_ukrainie_rasskazali_o_sozdanii_k_2020_ghodu_ievrieiskoi_riespubliki Zdjęcie tych Żydów, jakiś ruski pajac źle podpisał zdjęcie, nie wie jak Netanjahu wygląda. A dalej wykorzystał : https://kg.ua/news/v-ukrayini-mozhlive-stvorennya-drugogo-ierusalimu-grigoriy- omelch ..." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (5 dni temu)
Serpico:   "'Paradoksalnie mimo otwartej skrajnie nacjonalistycznej i faszystowsko-rasistowskiej doktryny dowódców Ajdara i Azova sponsorował ich Ihor Wałerijowycz Kołomojski - oligarcha i... prezydent EJU (Europejskiej Wspólnoty Żydowskiej).' Kretyn hahahah .......... Jaka Europejska Wspólnota Żydowska ? 'od 2008 prezes Zjednoczonej Wspólnoty Żydowskiej w kraju' https://pl.wi ..." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (6 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: A contra co ? Jajco, krytyka KRK, a takie jaja jak są w Rosji, to NIGDZIE czegoś takiego NIE MA. Contra wstawiał zdjęcia Ukraińców, ale tego to już nie znalazł : https://jagiellonia.org/rosyjski-faszyzm-rosnie-sile/ Pop sobie pocina a obok koleś w koszulce ze SWASTYKĄ, żeby choć sierp i młot , nie .. luz swastyka. To też kurwa luz : ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: To nie koniec, Putin święty, a Jezus : 'Sergiej Torop przybrał imię Wissarion i twierdzi, że jest reinkarnacją Jezusa, który ponownie przyszedł na ziemię tak jak to zapowiedział dwa tysiące lat temu. Dawny policjant, wyrzucony z pracy za korupcję, stworzył sektę, skupiającą około 50 tysięcy ludzi. Wyznawcy „Jezusa z Syberii” porzucili swe domy i majątki i zamieszkali w ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: 'Przypomnijmy, w badaniu przeprowadzonym przez Ośrodek im. Lewady mieszkańcy Rosji za najwybitniejszego człowieka w dziejach kraju i świata uznali Stalina, na drugim znalazł się obecny prezydent Władimir Putin. Na uwagę zasługuje fakt, że w Rosyjskim Kościele Prawosławnym (RKP) istnieje ruch na rzecz rehabilitacji, a nawet kanonizacji Józefa Stalina jako „wielkiego państwowca ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Serpico:   "Nie chce mi się szukać, ale Koriolan kiedyś pisał pod twoim artem, co jeśli człowieka uznać Bogiem, no to już jest, on, taki łysy spierdolony Dionizos, także kwestia Boga człowieka jest z głowy. Ale wszystko przemija i jego gruba dupa także przeminie, choć hm... dość długo nie przemija, ani nie chudnie od diet hahahaahah p.s. Zdałem sobie sprawę że Koriolan jes ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Serpico:   "@zakrawarski: Przez 8 lat PO w temacie KRK, bo przecież o to tak się sadzisz, nie zrobiło dokładnie nic, w temacie wałkowanej pedofilii, mylonej poniekąd z przestępstwami na tle seksualnym wśród księży, także dokładnie nic. No teraz .. jest inaczej, zburzyli pomnik Jankowskiego, nakręcili film i zrobili stronę z zestawieniami księży. Jak wygrają wybory, co i tak nie nast ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Maniek gdzie jesteś ? Jest przełomowe odkrycie, ty jesteś taki dziwny przez te pumy, toksyny mają i przez skarpetki, polazły do mózgu, to już chyba końcówka.Skąd w ogóle wiesz kto to jest Kaczyński ? Na tubie było ? " do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Serpico:   "Vivistein czytasz ? Jak czytasz, to chciałem się oficjalnie pożegnać HAAHAHAAAHAAHAAHAAHAHHAHAAHAHHAAH Co płaczę ze śmiechu to moje HAHAAHAHAHAHAH Nie dość że wino to jeszcze cała urombana w toksynach z markowej odzieży........o boziu boziu ... no nic ....żegnaj ..... HHAAHAHAA........... Koriolan z Krzywym to choć chodzą w jakichś ciuchach sprzed wieku, to zdrowi i silni hahah .........." do artykułu Holokaust : woda, jedzenie, kosmetyki i zastrzyki.  (6 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 14 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.837
Wyświetlenia artykułów: 113
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska