Login lub e-mail Hasło   

Serpico
Wcześniejsze wpisy
Serpico:   "Dobry art wszystkie oszołomy razem, Jean Marki, Alex jest, cacy cacy, dzięki hahahahahaha............ Wszystko zmiksowane w całkiem dobrym wydaniu. cytuję: ' ślady toksycznych substancji chemicznych szkodliwych dla środowiska i ludzkiego zdrowia zostały wykryte w produktach wytwarzanych przez czternastu czołowych producentów odzieży, powiedział we wtorek Greenpeace. Pr ..." do artykułu Holokaust : woda, jedzenie, kosmetyki i zastrzyki.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Hah, za mitomanię Adaś byś dostał Nobla, Jobla, Pulitzera.Grammy. Oscar jest zajęty. Kup sobie własny serwer, załóż tam stronę, ją wypromuj i jaraj się Snowdenami, używając FB. Takie te twoje dbanie o prywatność, a jak wierzysz w Szmołden Gate, to jesteś naiwniakiem, koleś idzie do NSA i odkrywa że społeczeństwo jest 'inwigilowane' a potem się nim jarają ..." do artykułu Pochodzenie ropy naftowej a początki życia na Ziemi.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Grubciu, a co ty w ogóle chcesz od pana Jarka co ? W sumie nikt nie przetrzepuje takich cwaniaczków jak ty lepiej niż PIS, takie malusie grubcie z firemkami z dupsztala, a tu coś nie tak, a tam coś nie tak, bo nie dopatrzył i pasy na pupcie, za to ich lubię.Za czyich rządów przetrzepali ci tyłeczek bura suczko wodołaza ? Zakrawaskiemu już wszystko tak się popierdoliło ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Serpico:   "No tak, ty nigdy nie gloryfikowałeś nikogo, syna i siebie także nie, nędzo intelektualna. Wałęsa bronił Jankowskiego co ci umknęło, ale sam na Jankowskim poskakałeś. Po co się bierzesz za coś co jest poza zakresem twojego usianego nutkami dla dzieci umysłu ? Do jakiej hahhaha sytuacji ? A UE ? Przydałoby się zreformować, koniec hegemonii Niemiec i my ! A jak, szkoda że s ..." do artykułu Stać się Bogiem.  (6 dni temu)
Serpico:   Odrzuca artykuł Stać się Bogiem  (6 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Wiem, kimś kto depcze takich jak wy, i siedź grzecznie pod bucikiem i nie skacz i się ciesz że nie może podeptać konkretnie, parszywy pomiocie.Gdyby nie wypadek, który tak wałkowałeś, to bym był idealny do gnojenia takie kombinatorstwa jak ty. Pajac. Wiesz czemu ? Należy.Ty mi dużo możesz, tylko co ? Ty natomiast wiesz, pieprzony spasiony żul. ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Oo ... stalkerem ! Pochlip jak rusofilia i poklep mi jeszcze o Vivi hehe ... co mnie to bawi to mała głowa, w końcu się wezmą za next rusofili, portale pro sowieckie finansowane przez Kreml, to będą cymbały i cymbaliski się mogły popłakać o stalking. Nie będę w tej grupie, bo ja akurat grubasku, cellulitasku nawet na tym tłustym ryju, wiem co piszę i robię w necie. ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (6 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: No właśnie w takiej radzie haahaa ........... O to to, widzę że doszło, cieszę się, no ale takich cukiereczków jak w arcie to nie będzie hahahah ........... Maniek piszesz bzdety i nawet nie dasz się z siebie pośmiać, no jak tak można ? hahaha........ Uczciwie Maniek ostrzegam, mam taki sobie dzień i lepiej dziś na mnie nie włazić, wszelkie b ..." do artykułu Rady Koła Gospodyń Wiejskich.  (6 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: cytuję Pokrzywiona Rozpacz: ' która z czasem wyrywa się z pod kontroli siejąc zniszczenia. Niewielu, a właściwie żaden z polityków bawiących się emocjami tłumów nie zdaje sobie sprawy z tego co robi.' Spod ty pajacu wsiowy, po co te spiny i gadanie że czegoś nie rozumiem kmiocie ? Przyjąć grzecznie ironię i nie pyskować za dużo, tak ma być ! ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: To się nie 'wtrancaj' grubciu, bo jest dzień 'rzezi' i już rusofil dostał 'w papę', a za moment zacznie dostawać 'fleki' twój sflaczały tłusty cellulit :). Wtrancam, gratuluję, cymbał niedorobiony. Nie zaczepiaj mnie grubasku, bo zaczynacie mnie wk.. znów :), potem będziesz narzekał na ego.Taki domorosły hackedo ajudo, a przeglądarki w fonie nie umie ust ..." do artykułu Wspomnienie z wakacjowa.  (6 dni temu)
Serpico:   "Next time, B следующий раз https://yandex.com/images/search?text=Ihor%20Kolomoyskyi&pos=9&img_url=https%3A% 2F%2Fmtdata.ru%2Fu23%2FphotoD6CC%2F20955397488-0%2Foriginal.jpg&rpt=simage Od razu masz ze znacznikiem 'Jude' jeszcze zrób swoje i daj taki sam, Słowinie." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (6 dni temu)
Serpico:   "Przeczytaj, ze zrozumieniem i pamiętaj, brak kultury u mnie to DOGMAT, w stosunku do takich jak ty, cwaniaczku z dupci, do której pewnie się nie dobiorą, ale mam nadzieje że do całej reszty dupci związanych z tobą i takimi jak ty, TAK. Poza tym już chyba nie ma się do czego dobierać. Co ja tam miałem ci jeszcze napisać ... a wiem..... pozdrawiam serdecznie przyjacielu, bracie Sło ..." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (6 dni temu)
Serpico:   "A ku ku sowiecki stary zbuku, taka ciekaw informacja mnie ominęła: 'Zrealizowane przez ABW działania po raz kolejny dowodzą skali wojny informacyjnej prowadzonej przez stronę rosyjską przeciwko Polsce. Należy szczególnie podkreślić i wyczulić społeczeństwo naszego kraju, aby z dużą ostrożnością traktowało prorosyjskie inicjatywy w Polsce. Stronie rosyjskiej zależy bowiem, na stworzeniu po ..." do artykułu Co ma "Žid v čele ukrajinských fašistů" do T-shirta Pana Kołomojskiego?.  (6 dni temu)
Serpico:   "W tym roku Nobla nie otrzymali : 1Koriolan RD ( Rozwój Duchowy). 2.Jezierski, politologia, fizyka, ekonomia, chemia, matematyka 3. Pokrzywiony, religioznawstwo,nauka niezależna od nauki. 4 Zakrawarski, znajdowanie wszystkiego co antykatolickie w internecie. 5 Piotr Wróbel, propagowanie buddyzmu. 6 Podobny , Japonistyka, onanizm.mikrobiologia. ..." do artykułu Tydzień noblowski.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Szymborska dostała kiedyś, twierdziłeś że jest na maturze w Iranie, a wiesz to od irańskich inżynierów, z którymi utrzymujesz kontakty w tym twoim agenturalnym gnieździe o nazwie 'antykwariat'. Teraz za wszystko zostaniesz dojechany na ostro, szykuj się na waterboardning hahaha ........... Koniec kariery krypto szyito irański.Niby polskie nazwisko ..." do artykułu Nowe Planety. Kościół ma Problem..  (6 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Wielki przeciwnik USA, wyciera sobie ryj, wykładowcą z amerykańskiej uczelni publicznej, pewnie w czasie stanu wojennego się pomylił i wyjechał do USA przez pierdolony przypadek. Jesteś już tragedią, tragedią pseudo dziennikarstwa, pseudo społecznego. Putin też nie dostał pokojowej, a powinien, wytłukł tylko jakiś procent opozycji, reszcie zapłacił ..." do artykułu Nowe Planety. Kościół ma Problem..  (6 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Przecież wiem cymbale, siedzisz od iluś lat i pierdolisz w kółko o tym jakie USA jest złe, pieprzysz bzdety o Snowdenach, a wyżej mam następnego pajaca, wielki przeciwnik USA na amerykańskiej emeryturze, znający się na dokładnie niczym, oprócz antyklerykalizmu, oraz rusofilii. Wolszczan jest wykładowcą na amerykańskiej uczelni i to publicznej, czyli rządowej i ma ..." do artykułu Nowe Planety. Kościół ma Problem..  (6 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Nauczyciel akademicki Uczelnia Pennsylvania State University O tego chodzi ? https://pl.wikipedia.org/wiki/Uniwersytet_Stanu_Pensylwania 'Uczelnia publiczna – uczelnia utworzona przez państwo reprezentowane przez właściwy organ władzy lub administracji publicznej.' https://pl.wikipedia.org/wiki/Uczelnia_publiczna ..." do artykułu Nowe Planety. Kościół ma Problem..  (6 dni temu)
Serpico:   "@pokrzywiony: Co się Maniek stało ? Penis ci się wyrwał spod kontroli i wywołał tornado i to jest wina polityki ? Nie wątpię że wywołał, pozostaje pytanie którzy politycy są za to odpowiedzialni ? Czy tez twoje jądra produkowały huraganowo plemniki ? Konkretnie, o co chodzi hahahahha.................... Twoje jądra to koła zamachowe ? Ciężko stwierdzić o co ci chodzi, poniekąd nie pierwszy raz hahahaah ............" do artykułu Bez umiaru?.  (6 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: Przeczytać Adaś, zrozumieć, nie zadawać głupich pytań czemu Assange zamiast być nominowany do pokojowej nagrody Nobla siedzi w pierdlu, czemu Snowden zamiast być nominowany, siedzi w Rosji, jak wygląda sytuacja w Rosji w tematach bliskich obu panom masz wyżej, oczywiście tak z biegu, bo sens marnowania na ciebie czasu, jest taki sobie. A teraz możesz wrócić ..." do artykułu Odsłoniów mam coraz więcej.  (7 dni temu)
Serpico:   "@Adam Jezierski: 'Russia takes steps to survive global internet shutdown with its own web – MPs' https://www.rt.com/russia/451292-russia-internet-cut-off/ Na rosyjskich stronach przeczytasz to, bo co możesz przeczytać, przygotowują się na coś co jakby nie może mieć miejsca, ewentualnie gdyby nastąpił atak Rosji, cyber atak. 'Rosja przyjęła ustawę o działaniu in ..." do artykułu Odsłoniów mam coraz więcej.  (7 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Śulaprota, śūlaprota, zUlaprota - piekło przebijania ostrymi włóczniami i grotami. Niektórzy ludzie dają schronienie ptakom i zwierzętom uchodząc za ich zbawców, jednakże potem czynią sobie z oswojonych zwierząt zabawki do swego używania, trzymając na uwięzi w łańcuchach czy klatkach. Niektórzy to samo robią z ludźmi, zdobywając ich zaufanie, a gdy stają się niewygodni, nawet ..." do artykułu "Miszczowi" odsłon..  (7 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: 'Taptasurmi lub Taptamurti - piekło posągów rozgrzanych do czerwoności. Mężczyźni oraz kobiety, oddając się niedozwolonym, występnym związkom seksualnym, erotomańskim nałogom seksualnym lub tylko rozgrzeszają kogoś z wszeteczeństwa (rozpusty), bici są przez bicze i zmuszani do przyjęcia rozpalonej do czerwoności żelaznej figurki osoby płci przeciwnej w charakterze kochanki czy ..." do artykułu "Miszczowi" odsłon..  (7 dni temu)
Serpico:   "@Koriolan: Racja .... ale ... jak ... to .... sprawdzić ..... wiesz ...? Ja .... wiem ... jak .... Otóż tak, tydzień jeszcze masz kwarantanny, w czasie tego tygodnia, rozbujasz ciałko, tak by było zdolne do pracy fizycznej.Tydzień wystarczy ? Jak nie, do miesiąca czasu.Po okresie kwarantanny, ty i Wróbel zajmiecie się pracą juhasów, a oni medytowanie, no ... mam nadzieje że nie w ..." do artykułu Odsłoniów mam coraz więcej.  (8 dni temu)Akcje

Informacje podstawowe
Login: antyluj
Ranga:
Ost. logowanie: 15 godz. temu
Zarejestrowano: 08/03/2018

Statystyki
Punkty: 37.839
Wyświetlenia artykułów: 115
Obserwujący użytkownicy: 1
Odwiedziny profilu: 4.175
Przeczytane artykuły: 1281
Ocenione artykuły: 11
Komentarze: 9336
© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska